ayettista

komentáre

ayettista

Nech Ťa zvelebuje Ten, ktorý zovrel za naše hriechy - Lietajúce Špagetové Monštrum! Takôto mi prišlo na rozum pri čítaní tvojich riadkov, brat v Cestu: nie je snáď paradoxom, že ten, ktorý sa snaží čo najviac dodržiavať svetské zákony, je slušným čestným občanom, kdežto ktokoľvek snažiaci sa čo najortodoxnejšie dodržiavať zákony kresťanstva, islamu či židovstva, patrí na psychiatriu alebo do väznice? Monštrum nás uchovaj pred kýmkoľvek dogmaticky presadzujúcim "morálku" z doby kamennej. My pastafariáni máme iba túto jedninú dogmu: 1. nemať dogmy a 2. nesprávať sa ako idioti - v tom je povedané všetko. Mier a bolognská omáčka s tebou.

ayettista

Brat v Cestu, a vieš ty čo sa stane s takým, čo považuje jediného skutočného Špagetového Boha za žart? Nič. Vôbec nič. Tak sa totiž dá rozpoznať skutočný dokonalý boh od detinských a hlúpych vymyslených bohov kresťanov, islamistov a všetkých ostatných. Len dokonalý boh sa dokáže povzniesť nad ľudské chyby - ostatne, je to On, ktorý tie chyby stvoril. A On za nás aj uvaril na slíži! Lasagne s tebou, bratu, a ak by si mal vieroučné otázky, kľudne napíš do diskusie pod niektorým z našich špagetovo-duchovných článkov - pýtaj sa hocičo, my ti hocičo odpovieme :-)

ayettista

Výborná práca, buheh. Tiež sa občas venujem spoločenským otázkam, pozri napríklad tu http://www.spagetyducha.sk/multi-multi-kulti/