authenticated user

komentáre

CC

toto sa objavilo na smetisku, skopírujem to sem celé, ak by to vymazali:

Svet pod hegemóniou Spojených štátov je ružová záhrada oproti tomu, čo nastane, keď svet ovládne rasa žltá, konkrétne sa bude jednať o Čínu.

Tá už teraz celý svet skupuje, len to nemôže urobiť naraz, pretože by nastala hyperinflačná kataklizma, a tak postupuje pomaly a rafinovane. Ale keď sa nakoniec zmocní západného sveta (v horizonte pár desaťročí), zabudnite na akékoľvek ľudské práva a garancie. Tu budete robiť ako otroci, za misku ryže. Nainteligentnejšia biela elita bude zavretá v laboratóriách, kde bude vyrábať technológie budúcnosti a na ostatnom plebse či už bielom, čiernom, nezáleží, bude to ako v matrixe – kým budú vládať otročiť, budú použití, ak nie, potom ich spláchnu do stoky. Na dôchodok a pracovné benefity rovno zabudnite. V Číne ani teraz neexistuje dôchodok. Starí ľudia musia žiť z toho, čo si našetrili z biednych miezd za produktívny život, alebo ich živia ich deti, ak si ich dobre vychovali. Keď starý človek v číne nemá úspory a nemá sa oňho kto postarať, jednoducho zomrie a ani pes neštekne.

Ovládnutie Západnej civilizácie Čínou bude niečo, čo západná civilizácia ešte nezažila, v merítkach krutosti a zmeny všetkých paradigiem, prirovnal by som to doslova ku kolonizácii Zeme mimozemšťanmi ( Číňania sú niečo ako Borgovia zo Star Treku). Z ľudských rás dosiahli aziati najbližšie ku kolektívnej inteligencii. Tam na jednotlivcovi vôbec nezáleží a čoje horšie, ani jednotlivcom samotným na sebe nezáleží. Makajú ako bezmenné súčiastky v obrovskom stroji a sú tak spokojní. Európanovi (či Američanovi) je to ťažké pochopiť, či už vôbec predstaviť si to. Na rozdiel od belochov, Aziati nemajú ego. Oni sú súčasťou vesmíru, chcú prežívať vnútornú duchovnú harmóniu a to kde sú a ako sa im vodí, určuje aj tak niekto iný – vesmír, osud, karma. Vzpierať sa, to by bolo ako vzoprieť sa vesmíru. Čosi hanebné.
Naopak beloch verí, že je pánom, strojcom svojho osudu (aspoň z časti), a tak na sebe pracuje a túži po sebarozvoji, naplnení a sebauspokojení. A hlavne túži po sláve a ocenení svojho mena, svojej osoby. Chce sa odlíšiť, byť originálny, jedinečný.
Uvedomme si tento zásadný rozdiel. Oni nie sú ako my. Majú inú filozofiu, prežívanie, vnímanie tohto sveta. Ich nepochopíme našim videním. Aby som to zhrnul, čínska stratégia sa vyznačuje týmito charakteristikami:
1. preferovanie úspechu celku
2. podceňovanie hodnoty ľudského života a jednotlivca
3. plytvanie ľudským kapitálom, veď je nekonečný, ľudí je veľa
4. vláda je centrálna
5. spoločnosť je rozdelená do prísnej hierarchie
6. vyžadovanie bezpodmienečnej poslušnosti voči autorite
7. ľudské práva neexistujú, ak sa človeku nedarí, je to jeho osud
8. krutosť a bezcitnosť voči jednotlivcovi, záujem jednotlivca vždy ustupuje záujmu celku
9. ľahostajnosť centrálnej vlády voči túžbam a záujmom jednotlivcov
10. všetko sa plánuje centrálne
11. preferujú sa dlhodobé ciele pred krátkodobými
12. o rozhodnutí autority sa nediskutuje, ale sa plní bez odvrávania
13. neposlušnosť a chyby (aj neúmyselné) sa trestajú smrťou

Nie je žiadnym tajomstvom, že už dnes sa manažéri kórejských firiem správajú k slovenským pracovníkom ako novodobí otrokári. Šikanujú ich, permanentne vo všetkom obmedzujú, ponižujú a platia žobrácky. Dokonca sa u nás už v minulosti medializoval prípad, keď sa riaditeľ kórejskej firmy informoval na ústredí práce, či môžu použiť aj telesné tresty na pracovisku. A to ešte stále máme platnú slovenskú legislatívu, máme zákonník práce, ktorý chráni zamestnancov. Viete si predstaviť, čo nastane, keď nás skutočne ovládnu a uplatnia tu svoje zákony, svoju filozofiu? To sovietske gulagy sa tomu nemôžu rovnať.

A tak sa pletie na nás sieť, pomaly, deň za dňom, systematicky a raz bude dokončená. Hlúpe vlády európskych štátov predávajú Číňanom podiely vo fabrikách, celé prístavy, mestá, infraštruktúry. Preferujú sa rýchle peniaze, politici sa chcú nabaliť za svoje krátke funkčné obdobia, prijímajú sa rozhodnutia so zreteľom na krátkodobý horizont.
Čína sa vo veľkom angažuje v Afrike, doslova ju skupuje, zmocňuje sa nerastných ložísk. Objavujú sa indície, že za rozšírením eboly v západnej afrike je Čína, ktorá sa takto vysporiadava s premnoženým africkým obyvateľstvom, po svojom.

Dnes mnohí reptajú, že svet ovládajú Židia, alebo Američania, iní sa zas boja Rusov, alebo Iránu.
V skutočnosti si pre nás pripravuje svoje okovy mašinéria celkom inej kultúry, ktorá má pre nás pripravené také brutálne otroctvo, aké nemá obdobu v post modernej ére. Ak s tým niečo neurobíme, budeme raz nostalgicky spomínať na svet, ako ho poznáme dnes.

Je načase začať o tomto verejne diskutovať.

(prevzaté z blogu Petra Lukáča)