Náhodný okoloidúci

authenticated user,dopisovatel

texty

Stránky

komentáre

Náhodný okoloidúci

Kotlebovci nie tak dávno navrhli zákonom zakázať vývoz guľatiny zo Slovenska. Takže všetko vyťažené drevo by sam muselo spracovať doma, prinajmenšom na polotovar. To by výrazne zastavilo alebo aspoň zmiernilo drancovanie lesov.
Ale koľk z tých protestujúcich deciek by išlo sadiť stromy, keby si mali vybrať medzi jalovým štrajkom a sadením?

Náhodný okoloidúci

HS by mohli urobiť kus dobrej práce, keby v dostatočnom predstihu pred voľbami, čiže už teraz začali nahlas upozorňovať na to, čo hrozí v prípade, že sa tento šorošoidný bruselák dostane ku kormidlu. Pokojne, bez hystérie, s argumentmi proti nemu.
Je možné, že veľa z tých, čo volili čaputku by si teraz najradšej ruku uťalo. A on je niečo ako čaputka na steroidoch a s guľami.

Náhodný okoloidúci

Stereotypy o rómskej kriminalite najviac podporuje rómska kriminalita.

Ale to slniečkári nedokážu a ani nemôžu priznať, prišli by o agendu.

Náhodný okoloidúci

Tu som, sledujem všetko, čo sa tu deje a so všetkým súhlasím, ale mám niečo rozpracované a chcem to dokončiť, tak sa tu nezapájam.
Bol som dva týždne mimo Slovenska a úplne mimo internetu, tak aj dobieham zameškané.

Náhodný okoloidúci

Ak chceme hovoriť o mieste evolúcie raného človeka, musíme brať do úvahy aj širšie súvislosti. Mám na mysli to, že náš najbližší žijúci príbuzný, šimpanz učenlivý, žije výlučne v rovníkovej Afrike. Podľa analýzy súčasnej DNA ľudí a šimpanzov k oddeleniu vývojových línií vedúcich na jednej strane k moderným ľuďom a na druhej strane k šimpanzom došlo pred nejakými 6 miliónmi rokov. Obraz evolúcie nebude presný, ak nezistíme, čo sa dialo v období medzi oddelením vývojových línií človeka a šimpanza pred 6 miliónmi rokov a výskytom prvých archaických ľudí pred miliónom rokov.

Pokiaľ ide o príčiny migrácie, tie mohli byť aj klimatické. Obdobie evolúcie raného človeka spadá do konca treťohôr a začiatku štvrtohôr s dobou ľadovou, a to je celosvetovo veľmi výrazná zmena klímy. A s tým súvisí aj migrácia lovnej zveri na nové pastviny. Silno pochybujem, že prví ľudia si vôbec boli schopní uvedomiť, že pri prenasledovaní koristi prešli na iný kontinent, či už išlo o prechod z Afriky do Ázie alebo z Ázie do Afriky.

Náhodný okoloidúci

Keď vidím úroveň súdruhov ku korytám sa derúcich, tak si vravím, aký bol ten Biľak čestný, šikovný a inteligentný chlapec.
Čo sa týka Turbana. Brblavého Mivka, Krysku, Podliačika a spol, tak zo starej riti nové vetry nezadujú.

Náhodný okoloidúci

Na pripomenutie - spomeňme si, ako horlivo sa "zelenisti" angažovali okolo Gabčíkova, ako sa snažili zabrániť jeho výstavbe a spusteniu. Samozrejme, v pozadí bola maďarská lobby, ktorej sa nepáči pevná betónová stavba označujúca štátnu hranicu, ale zároveň boli v pozadí rakúski lobisti, ktorým sa nepáčilo, že Slovensko si chce vyrábať elektrinu samo a nebude musieť nakupovať z Rakúska, to isté platí aj pre Jaslovské Bohunice a Mochovce. Nepostrehol som, že by niekto z radov "zelených" protestoval proti rakúskym vodným elektrárňam na Dunaji.
A sú to práve "ekologicky zmýšľajúci" Rakúšania, kto sa snaží zbaviť svojho komunálneho odpadu tak, že ho vyvezie na Slovensko. A naši blbci a zradcovia ho odoberajú a spaľujú. Presne ako Čaputka - zbaviť sa odpadu vyvezením k susedovi a dostať za to medailu

Náhodný okoloidúci

Chápem, čo chceš vyjadriť, ale Afikov príspevok nevidím tragicky, len sa mi zdá, že by patril skôr pod samotný článok a nie pod Rolandov komentár. Ako ukážka toho, že zmeny klímy sa prejavujú aj na hubách.

Ale inak máte obaja pravdu v tom, alternatíva je tragicky zamorená blbosťami, ktoré odvádzajú od podstaty. Napríklad hľadal som niečo o dule (ovocie na kandizovanie) a vyhodilo mi to stovky odkazov na oblasť Cydonia na Marse a údajnú tvár + s tým súvisiace bludy.

Náhodný okoloidúci

Netreba byť až taký radikálny, až na tú poslednú vetu to je takmer neutrálny informačný článok.
Veď čo by si povedal, keby si v lese našiel niečo takéto:

https://www.nahuby.sk/atlas-hub/Clathrus-archeri/kvetovec-Archerov/kvetn...

No a spomeňme si, že kedysi bola aj taká modlivka zelená považovaná za vzácny hmyz a pritom už teraz je bežná všade v mojom okolí, a to žijem na severe Slovenska, aj predvčerom som videl malú tohtoročnú, ešte bez krídel.

Náhodný okoloidúci

Či sa to komu páči alebo nie, súdruhovia mali pravdu - príčinou kríz je nadprodukcia. Platí to rovnako pre ekonomické krízy ako aj pre migračnú "krízu". Ale vždy za tým treba vidieť aj úmysel, na kríze sa vždy niekto pekne zahojí a niekto poriadne utrpí.

Náhodný okoloidúci

Truban nie je nič iné ako politicky nesvojprávny nastrčený pajác, a aj keby sa mu nejakým legálnym podfukom "á la Čaputová" podarilo dostať k moci, on by nevládol, on by len vykonával pokyny a príkazy spoza Atlantiku, rovnako ako to teraz robí tá pezinská Barbie.

Náhodný okoloidúci

Švec pôsobí príliš kaviarensky a chýba mu charizma prirodzenej autority.

Náhodný okoloidúci

Chalani hore síce frflú, že HS uverejňujú bulvárne správy tohto druhu, ale podľa mňa je dobré, keď vieme, aké čudá sú platené našich daní.

Inak dá sa predpokladať, aj keď dôkazy nemáme, že neúspešný žiadateľ o azyl sexuje so svojou poslaneckou manželkou na diaľku, prostredníctvom nemeckých "asistentiek" alebo miestnej ZOO.

Náhodný okoloidúci

Drevo sušené na koreni je vynikajúce palivo, preto sa z lesov všetko vydrancuje vyváža.

Náhodný okoloidúci

A to, prosím pekne, určite nebude obyčajná tubera, ale nejaká multirezistetná, dlhodobo v Afrike pripravovaná, na ktorú nezaberajú žiadne lieky.

Náhodný okoloidúci

Veľa ľudí tvrdí, že na to, aby verili, nepotrebujú cirkev. A ak sa dôkladne pozrieme na dejiny cirkvi, uvidíme, že každá cirkev je vo svojej podstate hierarchicky štrukturovaná mocenská a politická organizácia, snažiaca sa uchopiť čo najviac moci a ovládnuť čo najviac ľudí, územia a majetkov. Čiže niečo druh politickej strany alebo mafie.

Ďalšia vec je to, čo som aj ja sám často pocítil zo strany "drahých veriacich" - oni sami seba čisto na základe toho, že sa hlásia k nejakej ideológii, pokladajú za nadradených voči neveriacim a inovercom, čiže je v tom veľmi silná zložka náboženského šovinizmu. Keby si mali priznať, že naleteli cirkevnému vymývaniu mozgov, cítili by sa mimoriadne ponížene, a tak na každú kritiku náboženstva reagujú buď agresívne alebo ešte väčším zažratím sa do svojej viery.

Náhodný okoloidúci

Ja osobne som fanúšik starých etnických kultov, čiže v prípade nás Slovanov Perúna, Svaroga, Živy, Striboga a iných, aj keď len v teoreticko-platonickej rovine, nevykonávam žiadne rituály, nanajvýš tak občas na opekačke preskočím cez oheň :D Tieto postavy z našej zničenej mytológie však nevnímam ako ezoterické bytosti, ale ako personifikáciu prírodných síl.
A som aj za to, aby si Germáni uctievali svojho Thora, Gréci aby sa vrátili k Diovi a jeho partii a tak ďalej. Toto by mohla byť cesta k oslobodeniu z otroctva abrahámovčiny.

Náhodný okoloidúci

Závislosť je aj fyzická, pri vykonávaní rituálov sa v mozgu aktivuje "centrum odmeny" a v krvi merateľne stúpa hladina "hormónov šťastia", čiže endorfínov.

Náhodný okoloidúci

Exaktným výskumom bolo zistené, že účasť na náboženských rituáloch spôsobuje v mozgu rovnaké chemické reakcie ako užívanie drogy alebo hracie automaty, čiže vzniká psychická aj fyzická závislosť od rituálov. Keď sa človek na rituále nezúčastní, má absťáky a pocity viny.

Dokonca aj u zvierat bol pozorovaný vznik rituálov a ich dodržiavanie.

Čiže nie je to len otázka výchovy a "vedenia k viere".

Náhodný okoloidúci

Znova a znova sa ukazuje, že do Európy sa tlačia kriminálnici, asociáli a duševne chorí psychopati, ktorí nie sú schopní integrovať sa ani len vo svojej vlastnej krajine. Tak ako sa môžu "integrovať" v cudzej Európe? A ich vlády sa ich rady zbavia na úkor Európy, aby ich nemuseli živiť.

A pritom aj v Afrike žije množstvo šikovných a pracovitých ľudí, ochotných urobiť niečo nielen pre seba, ale aj pre spoločnosť.
Tí sú plne integrovaní u seba doma, nemajú v úmysle niekam odchádzať.

https://infospravy.sk/clanok/70154-za-jediny-den-v-etiopii-vysadili-vyse...

Náhodný okoloidúci

Ja viem, že názvy takto pôsobia. Napríklad "progresívci", pričom ich "pokrokovosť" v sebe skrýva rozklad, rozpad a duševnú hnilobu. To isté "demokrati" v USA, ktorí nemajú nič spoločné s demokraciou.

Náhodný okoloidúci

Mne osobne konzervativizmus splýva so stáročiami osvedčenými hodnotami, ako sú vlasť, národ, rodina, poctivá práca. Len s tým rozdielom mediálne pretriasaným konzervatívcom, že ako ateistu ma viera v cudzieho púštneho boha neoslovuje, je mi cudzia.

Náhodný okoloidúci

Trochu mi to pripomína modelovú teóriu Džejmsa Lavloka a jeho svet sedmokrások.

https://cs.wikipedia.org/wiki/Daisyworld

Fyziku neobabreš.

Náhodný okoloidúci

Aká bude životnosť pána Ferutu? Ako dlho potrvá, kým sa aj uňho objavia nešpecifikované a neliečiteľné zdravotné problémy?

Náhodný okoloidúci

Ja to chápem tak, že absolútna priorita pre samovyvolených je zničenie bielej Európy pomocou invázie handrami omotaných hnedoidov a bez zábran obetujú aj svojich ako kolaterálne škody, ak ich to priblíži k ich cieľu skôr ako sa bieli spamätajú a začnú sa účinne brániť. Preto tá beztrestnosť za ťažké zločiny alebo len smiešne "tresty" a nemožnosť vyhnania z krajiny.

Náhodný okoloidúci

Ako hovorí indiánske príslovie, keď zistíš, že ideš na mŕtvom koni, zosadni.

Porovnajme liberalizmus a konzervatívny tradicionalizmus. Liberalizmus je pri živote udržiavaný len umelo, agresívnou propagandou, za cenu obrovských nákladov, zatiaľ čo prirodzené tradičné konzervatívne hodnoty sa udržiavajú samočinne, aj bez propagandy, počas celých stáročí až tisícročí.

Náhodný okoloidúci

Nechcem byť prorokom zlých správ, ale obávam sa, že keď do kín dorazí tento film, tak návštevy kina budú povinné:
https://www.hlavnespravy.sk/novy-agentom-007-zena-lashana-lynchova/1819963

To by tak bolo, aby z toho bol prepadák, to liberasti nedovolia. Hor sa k čiernym zajtrajškom!

Náhodný okoloidúci

Na čaputkine tlačovky budú pozývaní len dopredu vybrané presstitútky, aby sa zabránilo kladeniu politicky nekorektných otázok. Napríklad koľko "migrantov" už ubytovala u seba doma.

Náhodný okoloidúci

Ľudia nemajú radi klamstvá, ale až pravda je to, čo ich rozzúri do nepríčetnosti a rozpáli do biela.

Náhodný okoloidúci

Dám to sem, aj keď je to mimo témy článku.

Stal sa zázrak - slniečkársko-liberálne Aktuality uverejnili článok (rozhovor, reportáž) o tom, čo všetci duševne zdraví dávno vedia - že dieťa potrebuje oboch rodičov, otca aj mamu. Čiže ženský aj mužský princíp, nie dvoch "otcov" alebo dve "mamy".
Už vidím, ako liberasti kvičia, že autorka článku je nacistická zradkyňa.

https://www.aktuality.sk/clanok/704371/ked-nemate-otca-chyba-vam-polovic...

Náhodný okoloidúci

EÚ zakladali skrachované koloniálne štáty, od toho sa odvíja všetko, čo sa v nej deje.

Čo sa týka tej Uršuľe, tak v preklade z latinčiny jej meno znamená "malá medvedica", a tak dúfajme, že Bruselu urobí "medvediu službu".

Náhodný okoloidúci

Lapin straší trvalou migračnou krízou.

https://www.aktuality.sk/clanok/706031/klimatolog-lapin-bude-este-teplej...

Rozhovor je to síce zaujímavý a dokonca aj podnetný, ale nepadlo ani slovo o tom, že niektoré časti Afriky premenili na neobývateľné územie práve samotní Afričania. Afriku si skrátka vybývali až na holú skalu a piesok a to je príčina, prečo sa chcú presunúť inde. Takisto ani slovo o tom, že by Afričania mali znížiť svoju pôrodnosť na únosnú mieru. Len nám sem chcú kydať svoje populačné prebytky.

Náhodný okoloidúci

No ja neviem, či takto vyzerá bohatá biela Nemka. Mne tá "kapitánka" výzorom pripadá ako výsledok kalergizácie, čo tiež môže mať neblahý vplyv na jej psyché a IQ.

Náhodný okoloidúci

Mne sa chce vracať, keď vidím Hríba.

Náhodný okoloidúci

Nech sa na žaluďoch napasú dzivé svine, môj žalúdok ich nedokáže stráviť.

Náhodný okoloidúci

Medveďa naučíš jazdiť na bicykli, ale tým to končí. Nedokáže si dofúkať prázdne koleso, ani si nevšimne, že ho má prázdne, a ani nenaučí sa nahodiť spadnutú reťaz. Aj na motorke ho naučíš jazdiť, ale benzín si sám nenatankuje.

Náhodný okoloidúci

Zapnem telku - Čaputka. Otvorím fejsbúk - Čaputka. Otvorím noviny - Čaputka. Normálne mám strach pustiť si porno.

Náhodný okoloidúci

Je možné, že Bratislavčania to tam začnú familiárne nazývať "U Redlicha".

Náhodný okoloidúci

Pošuškáva sa, že cieľom "revolúcie" je po zvrhnutí Babišovej vlády znárodniť alebo vyvlastniť jeho Agrofert a sprivatizovať ho (= predať za facku) do spriazneného zahraničia tým správnym záujemcom. To by tak bolo, aby spriaznené zahraničie nemohlo ešte viac dojiť podvýživenú strednú Európu.

Náhodný okoloidúci

Nie je až také dôležité, čo sa zverejní. Alebo naopak, to, čo sa zverejní, nie je dôležité. Dôležité je to, čo sa nezverejňuje a utajuje. Zverejnené občas slúži na odvedenie pozornosti a pomýlenie nepriateľa. Ale niekedy aj ako vyhrážka.

Náhodný okoloidúci

Vezie sa veľkopodnikateľ na svojom džípe a zbadá pri ceste akéhosi somráka, ktorý oddychuje. Somrák zrazu luskol prstami a pred ním sa objavila fľaška piva. Vrazil ho do seba a pokračoval v oddychu. Veľkopodnikateľa to zaujalo a tak zastavil a začal somráka pozorovať. Po chvílke somrák opäť luskol prstami a opäť sa zrazu objavilo pivo. Tak sa to niekoľko krát opakovalo. Veľkopodnikateľ to už nevydržal a obrátil sa na somráka:
- Počuj, človeče, ako to robíš?
- No... mám džina, ktorý plní moje želania - odvetí lenivo somrák.
- Skutočného džina?! Predaj mi ho.
- No, nemôžem ho predať. Ja ho sám potrebujem.
- Pozri! Tu máš kľúče od môjho džipu, tu máš kľúče od mojej novej vily a tu je šek na milión. Predaj mi ho!
- Tak to súhlasím.
Somrák vzal kľúče a šek, vytiahol spod pazuchy starú lampu a dal ju veľkopodnikateľovi. Veľkopodnikateľ utrel lampu, z nej vyletel džin a vraví:
- Počúvam ťa, pán môj! Aké sú tvoje rozkazy?
- Tak! Chcem nové auto, novú vilu, miliardu na účet a kontrolné balíky firiem Slovnaft, SPP...
- Moment, pane môj! Neponáhľaj sa! - zastavil ho zázračný sluha, - ja som úzko špecializovaný džin! Tak čo si dáš? Gambrinus, Kozel alebo Topvar?

Náhodný okoloidúci

US Army síce má skúsenosti so zabíjaním, nevyužíva ich však na obranu vlasti, ale na pretláčanie a ochranu záujmov korporácií. A ako môže US army chrániť územie USA pred prívalom z juhu, keď také percento jej príslušníkov sú hnedoidi? Zabudnime na holyvúdske propagandistické sračky o hrdinských amerických vojakoch.
To isté platí o západoeurópskych armádach. Miesto ochrany Európy pred hnedoidmi rozvracajú hnedé štáty a spôsobujú migračné vlny. Lebo správny vojak nerozmýšľa, správny vojak plní príkazy. A tiež je snaha "integrovať" do nich hnedoidov, a tí, len čo dosiahnu dostatočný počet a vplyv, západné armády ovládnu.
A čo polícia? Koľkí policajti odmietli zasahovať proti žltým vestám? A čo nulová ochota vyšetrovať zločiny hnedých, napríklad znásilňovacie gangyv Rothame, a ich "zametanie pod koberec"? A švédski policajti miesto chytania zločincov sedia pri počítačoch a zatýkajú babky, ktoré si dovolia kritizovať švédsku migračnú politiku.
Takže ja som mal na mysli predovšetkým civilistov.

Náhodný okoloidúci

Teda aby som bol presný, západniari nebudú vo svojich krajinách bojovať proti pritečencom a votrelcom, na to nemajú gule. Museli by bojovať zoči-voči, tam sa nedá bombardovať na diaľku pomocou dronov a stíhačiek. A navyše súčasný Nemec radšej zhynie v strašných mukách, ako by mal byť podozrivý z rasizmu a nacionalizmu.

Keď pochopia, že naozaj im ide o holé prežitie, časť sa podriadi votrelcom a začne hlavou trieskať o zem a časť a vysťahuje do preč. Buď sa budú snažiť uchytiť u nás, tak, ako sa Nemci a Holanďania sťahujú k Balatonu, pričom zvyšujú ceny nehnuteľností, ktoré sa tak stávajú ťažšie dostupnými pre miestnych, alebo sa možno vysťahujú do Ruska.

No a keď premnožení hnedoidi vybývajú aj západnú a severnú Európu tak, ako vybývali svoje krajiny, budú sa tlačiť do zvyšku bielej Európy,aby ich mal kto živiť.

Náhodný okoloidúci

Ficov údajný alkoholizmus je oveľa menší problém ako charakter Dzurindu, ktorý nechal bombardovať srbských civilistov. Fico je predovšetkým vyhorený. A Smeru by prospel ani nie tak pobyt v opozícii, ako skôr deratizácia od liberálov a korupčníkov. Otázkou je, koľko členov by potom v Smere zostalo.
Ale keď už je reč o psychických problémoch verejne činných osôb, spomeňte si na Procházku, v akom psychickom rozpoložení dobehol pred pár rokmi na povolebnú debatu do telky. A potom sa z verejného života stiahol.

Náhodný okoloidúci

Danko by mal vzhľadom na katastrofálny prepad SNS v eurovoľbách odstúpiť z miesta predsedu SNS. To isté Kollár. Obaja mali bobkov ako koza rečí a nič z toho, výsledok biedny a hanebný.

Náhodný okoloidúci

Ak sa osoby Poliačikovho razenia dostanú ku kormidlu, za jeden deň sú schopní napáchať také ťažké nevratné škody, o akých sa nám ani v najhorších snoch nesnívalo.

Náhodný okoloidúci

My môžeme stratiť VŠETKO. Vlasť, zvyšky národného bohatstva, kultúru, zdravú rodinu, národnú a etnickú identitu. O to všetko nás chcú "progresívci" pripraviť v mene ich úchylnej ideológie.

Stránky