Náhodný okoloidúci

authenticated user,dopisovatel

texty

... alebo ako by mala vyzerať príprava na potenciálnu votreleckú krízu v prípade, ak súčasná vláda zmäkne a podľahne nátlaku z Bruselu a od slniečkárov alebo ak sa slniečkári dostanú k moci. 

Anglosionsti majú strach len z jednej veci - zo straty moci a z toho plynúcej hrozby spravodlivého trestu za všetky zločiny, ktoré za dlhé roky napáchali. Lebo najspravodlivejším spôsobom usporiadania vzťahov je reciprocita.

Boli to tí najšťastnejší ľudia, akých som kedy videl. Mojou úlohou bolo ich presvedčiť, že sú stratení a potrebujú Ježiša, hovorí v rozhovore DANIEL EVERETT.

Ako reagovali ľudia z národa Piraha, keď sa dozvedeli o Bohu?

Rôzni novodobí "vierozvestci" často neeurópskeho pôvodu a kadejakí Multikulťovia sa nás snažia presvedčiť, že Európa potrebuje viac diverzity, viac multikulti. Tak sa teda pozrime, aká rozmanitá a multikultúrna je stará dobrá Európa:

 

Slováci

Česi

Je všeobecne známe, že pokročilé zbrane, ako sú napríklad protilietadlové rakety alebo aj samotné lietadlá, majú v sebe naprogramované rozlišovanie svoj-cudzí. Je to nevyhnutnosť - pomáha zničiť agresora a zabrániť "priateľskej paľbe", čiže neúmyselnému zničeniu vlastných ľudí alebo lietadiel.

Iste ste si aj vy obľúbili cestopisné dokumenty. S nimi sa aspoň na chvíľku môžete preniesť niekam ďaleko, do exotických krajín, kam sa naživo asi nikdy nedostanete. Amerika, Afrika, Austrália, Japonsko, Tahiti....

Ale zostaňme pri tej Afrike a dokumentoch o nej

No čím ďalej Multikulťo čítal, tým menej sa mu šach páčil. Biele figúrky proti čiernym - to je čistý rasizmus, no niečo strašné! S tým, treba niečo urobiť! Hm.... Ale čo? Tie figúrky musia byť niečím odlišné, aby každý hráč vedel, ktoré sú jeho... A vtom Multikulťovi v jeho bystrej vo veľkej Amerike za veľkou vodou vyštudovanej hlave skrsla skvostná myšlienka - nie sú dôležité výsledky, ale ich interpretácia. I vymyslel Multikulťo nové pravidlá, podľa ktorých sa bude súťažiť a budú sa uverejňovať výsledky šachových turnajov.

Po ťažkom a namáhavom dni vyplnenom poctivou prácou zameranou na boj proti diskriminácii parazitov každého druhu sa Multikulťo s pocitom dobre vykonanej práce rozvalil v pohodlnom kresle vo svojej domácej kancelárii, zariadenej za peniažky z grantu od najvýznamnejšieho svetového filantropa pána J

Multikulťo bol správny chlapík. Nosil to správne oblečenie s "praporem hvězd a pruhů", jazdil na tom správnom aute, jedol tie správne GMO-jedlá, pil tie správne nápoje, fajčil tie správne značky cigariet, chodil to tých správnych kaviarní s tými správnymi nápismi a fotkami na stenách a v jeho vo veľkej Amerike za veľkou vodou vyštudovanej hlave vírili iba tie správne myšlienky a názory. A kto s nimi nesúhlasil, tomu bol pripravený podľa Obamovho vzoru vykrútiť ruky.

Pán Dobrosráč, mne je Vás ľúto. S Vaším zmiešaným pôvodom, o ktorý sa Vám postarali predkovia hádam ešte za monarchie, máte zrejme naozaj veľmi vážny problém s identitou a neviete sa niekam zaradiť a tak trollujete kade-tade a navážate sa do tých, ktorí svoju identitu majú a majú k nej kladný vzťah.

 

Biologické zbrane majú tú výhodu, že sú relatívne lacné a ich účinok sa občas dá zamaskovať tak, že vyzerá ako prirodzená príčina. Samozrejme my už dávno vieme, že biologické zbrane sa používali v minulosti, používajú sa aj napriek zákazom a "vďaka" tomu, že zločincov nemá kto potrestať, sa zrejme stále budú používať, len budú stále rafinovanejšie. A beztrestnosť je veľké lákadlo pre každého zločinca.

V kravskom lajne žili dva červíky, otec a syn. Vyhrabali sa na povrch a syn hovorí:
- Otec, čo je to také pekné zelené okolo nás?
- To je trávička, synku.
- A otec, a čo je to modré, čo tam ďalej tak pekne žblnkoce?
- To je potôčik, synak.

komentáre

Náhodný okoloidúci

Kravata mnohým symbolizuje psí obojok. Alebo horšie veci.

Odmietnuť kravatu v takom prípade znamená byť slobodný.

A nám sú vidláci bližší ako kravaťáci, od kravaťákov v politike sme sa zatiaľ mnohého dobrého nedočkali. Skôr naopak.

Náhodný okoloidúci

V konečnom dôsledku ide vládnucim aj kontrolovaným opozičným stranám o udržanie moci, o zabetónovanie sa pri moci a o trvalé udržanie svojich kšeftov s verejnými zdrojmi. Keby sa k moci dostala terajšia skutočná opozícia, bolo by po kšeftoch.

Náhodný okoloidúci

To jsou pagadoxy, slovami klasika.
Kotlebu obviňujú zo sympatií k nacizmu sily, ktoré podporili banderovský neonacistický krvavý protiústavný prevrat na Ukrajine. Naopak, práve samotný Kotleba otvoreným listom vyjadril podporu legitímnemu prezidentovi Janukovyčovi a prevrat odsúdil.

Náhodný okoloidúci

S tým na nás nechoď, to ti nezožerieme. Ja som rozprávkam neveril ani keď som bol malý.

Jedine že by to chýbajúce slovko bolo samo- , čiže samo-vyvolení.

Náhodný okoloidúci

Ronald Reagan ÚDAJNE povedal "Nepodporujte chudobu, lebo sa rozmnoží".
Ale okrem toho údajne povedal aj to, že stromy znečisťujú životné prostredie, čo je samozrejme blbosť, lebo stromy nám vyrábajú kyslík, preto všetko, čo kedy Reagan povedal, môžeme pokladať za blbosť.

Náhodný okoloidúci

Neviem ako vy, súdružky a súdruhovia, ale ja žiadny "vyvolený národ" NEPOZNÁM!

Pokladať nejaký národ za vyvolený, čiže nadradený voči iným, a tým pádom pokladať iné národy za menejcenné, by bolo prejavom rasizmu a šovinizmu, a na to u nás na Slovensku našťastie máme paragrafy. Ďakujeme, pani Židňanská, máte u nás veľké plus :D

Náhodný okoloidúci

Len viac takých videí, čím viac sa nás boja, tým lepšie pre nás.
Problém ale bude, keď tí "úbohí pritečenci" prevalcujú staroeurópanov a stanú sa našimi novými blízkymi susedmi.

Náhodný okoloidúci

Mne to pripadá tak, že platy sú úmyselne držané nízko, nejakou tajnou zákulisnou dohodou medzi vládou a bankármi, aby nás donútili zadlžovať sa a brat si pôžičky hoci aj na dovolenku. Ale môžem sa mýliť, pripúšťam.
Na druhej strane západniari sa zadlžujú, aj keď majú ceny porovnateľné s našimi a platy troj- štvornásobne vyššie.

Náhodný okoloidúci

Keby bola bohatá, zabávala by sa hraním golfu alebo thenisu, chodila by na páááááááty, teda vlastne párty a fotky by vešala na fejsbúk a na instagram a od rána do večera by si lakovala nechty. Ale je chudobná, tak sa spolu s manželom po večeroch zabávajú sexovaním.

Náhodný okoloidúci

Možno si to niekedy pozriem, teraz sa mi toho mimo virtuálneho sveta nakopilo celkom dosť.
Kamarát bol nedávno v Perzii, pridal sa k malej prírodovedeckej výprave, a bol nadšený z ľudí aj z krajiny, neskutočné zážitky. A čítal som aj Tvoje zápisky.
Keď budem veľký a budem mať švajčiarsky plat, možno sa tam pôjdem tiež pozrieť. Len aby to bolo skôr, ako tam príde demokracia.

Náhodný okoloidúci

Som rád, že som pred nejakými troma rokmi objavil Nadhľad, aj kvôli príspevkom, ako je tento. Tá fotka je geniálna.

Náhodný okoloidúci

To je skvelá až vynikajúca správa. S odvolaním sa na nemeckú demokratickú Frau Ministerku môžeme zakázať islam, lebo nezodpovedá nášmu chápaniu hodnôt.

Náhodný okoloidúci

O takých malých, nie príliš obľúbených.
Pred niekoľkými rokmi som videl v telke dokument o zvieratkách. O takých malých, o škorpiónoch.
Jeden nešťastný škorpión sa dostal príliš blízko k mravenisku. Mravce sa naňho vrhli a doslova ho rozobrali na jednotlivé články. Jeho klepetá a jedovatý tŕň na konci chvosta mu boli prd platné.
Ja neviem, či z toho pre nás vyplýva nejaké poučenie. A možno aj vyplýva. Škorpión pre nás smrteľne nebezpečný, ale aj on je bezbranný voči krpatým mravcom. Tým samozrejme nechcem povedať, že by sme si preventívne mal do bytov nasadiť dravé mravce, aby nás chránili pred škorpiónmi. U nás škorpióny nežijú.

Náhodný okoloidúci

Tento názor tiež už dávno zastávam - základná myšlienka je dobrá, ale to, čo sa deje, je katastrofa. Samozrejme, dlhodobo plánovaná katastrofa.
Tu v Európe sme "odsúdení" na susedstvo a spoluprácu, tak sa podľa toho musíme zariadiť a žiadnych byrokratov na to nepotrebujeme.
Základom je Európu odsionizovať, zbaviť západniarov kolonialistického zmýšľania a hlavne umravniť Angličanov, ale to je práca na niekoľko generácií.
Kým bude prítomné kolonialistické zmýšľanie, dovtedy nebude možná ani len základná spravodlivosť a čestná spolupráca.

Náhodný okoloidúci

Tá Mylene je pekná bábka, ale pre mňa by bola zaujímavejšia, keby mala miesto vrabčieho hniezda dlhé vlasy, na to som tak trochu zaťažený. Alebo viac ako trochu :) Veď môj prototyp peknej baby som sem pred pár mesiacmi uviedol.
Inak nedávno som čítal jednú myšlienku - ak sa žena musí vyzliekať, aby ukázala, aká je sexi, tak nie je sexi. To len na margo kostýmov západných umelkýň a "umelkýň".
A tu je to porovnanie - všimnite si huslistku Julečku z ruskej skupiny Otava Yo. Ten pohľad... :)

https://www.youtube.com/watch?v=5GAjrt8AQII

А я къ Юличке пойду
а я Юличку люблю

Ой, Дуся, ой, Маруся
А я Юлечку люблю

Náhodný okoloidúci

Som zmätený. Ako mám hodnotiť zápas, v ktorom Afroangličan porazil ukrajinského samovyvoleného..? Mám sa tešiť, alebo smútiť? Ak ma to poteší, budem anti-anti, ak ma to nahnevá, budem rasista?

Náhodný okoloidúci

Ďakujem za doplnenie širších súvislostí.

Náhodný okoloidúci

Predaj drog berú votrelci ako súčasť vojny proti "neveriacim". Neviem, ako inde, ale Pakoši v Británii to nazvali "chemický džihád".

Náhodný okoloidúci

"Nepoužívame akékoľvek rastové ani podobné prípravky. Slovensko má totiž jeden z najprísnejších veterinárnych zákonov. Sme pod stálou veterinárnou kontrolou na rozdiel od krajín, odkiaľ bravčové mäso dovážame,"

Z toho vyplýva jedno - je najvyšší čas začať posudzovať podľa našich veterinárnych predpisov a potravinových noriem aj to, čo sa k nám dováža, nie iba to, čo sa u nás dochová a dopestuje.

Stránky