Náhodný okoloidúci

authenticated user,dopisovatel

texty

K už zverejneným videám a článkom opisujúcim riadený úpadok bielych národov sa tematicky hodí video opisujúce zneužívanie alkoholu a propagáciu alkoholizmu na oslabenie sily národa a na dosiahnutie jeho úpadku, s cieľom konečného zničenia.

Video opisuje ruské reálie, takže je v ruskom jazyku a so slovenskými titulkami, ale je poučné a aktuálne aj pre nás.

... alebo ako by mala vyzerať príprava na potenciálnu votreleckú krízu v prípade, ak súčasná vláda zmäkne a podľahne nátlaku z Bruselu a od slniečkárov alebo ak sa slniečkári dostanú k moci. 

Anglosionsti majú strach len z jednej veci - zo straty moci a z toho plynúcej hrozby spravodlivého trestu za všetky zločiny, ktoré za dlhé roky napáchali. Lebo najspravodlivejším spôsobom usporiadania vzťahov je reciprocita.

Boli to tí najšťastnejší ľudia, akých som kedy videl. Mojou úlohou bolo ich presvedčiť, že sú stratení a potrebujú Ježiša, hovorí v rozhovore DANIEL EVERETT.

Ako reagovali ľudia z národa Piraha, keď sa dozvedeli o Bohu?

Rôzni novodobí "vierozvestci" často neeurópskeho pôvodu a kadejakí Multikulťovia sa nás snažia presvedčiť, že Európa potrebuje viac diverzity, viac multikulti. Tak sa teda pozrime, aká rozmanitá a multikultúrna je stará dobrá Európa:

 

Slováci

Česi

Kým národ píše a spieva takéto piesne, tak máme nádej.

Je všeobecne známe, že pokročilé zbrane, ako sú napríklad protilietadlové rakety alebo aj samotné lietadlá, majú v sebe naprogramované rozlišovanie svoj-cudzí. Je to nevyhnutnosť - pomáha zničiť agresora a zabrániť "priateľskej paľbe", čiže neúmyselnému zničeniu vlastných ľudí alebo lietadiel.

Iste ste si aj vy obľúbili cestopisné dokumenty. S nimi sa aspoň na chvíľku môžete preniesť niekam ďaleko, do exotických krajín, kam sa naživo asi nikdy nedostanete. Amerika, Afrika, Austrália, Japonsko, Tahiti....

Ale zostaňme pri tej Afrike a dokumentoch o nej

No čím ďalej Multikulťo čítal, tým menej sa mu šach páčil. Biele figúrky proti čiernym - to je čistý rasizmus, no niečo strašné! S tým, treba niečo urobiť! Hm.... Ale čo? Tie figúrky musia byť niečím odlišné, aby každý hráč vedel, ktoré sú jeho... A vtom Multikulťovi v jeho bystrej vo veľkej Amerike za veľkou vodou vyštudovanej hlave skrsla skvostná myšlienka - nie sú dôležité výsledky, ale ich interpretácia. I vymyslel Multikulťo nové pravidlá, podľa ktorých sa bude súťažiť a budú sa uverejňovať výsledky šachových turnajov.

Po ťažkom a namáhavom dni vyplnenom poctivou prácou zameranou na boj proti diskriminácii parazitov každého druhu sa Multikulťo s pocitom dobre vykonanej práce rozvalil v pohodlnom kresle vo svojej domácej kancelárii, zariadenej za peniažky z grantu od najvýznamnejšieho svetového filantropa pána J

Multikulťo bol správny chlapík. Nosil to správne oblečenie s "praporem hvězd a pruhů", jazdil na tom správnom aute, jedol tie správne GMO-jedlá, pil tie správne nápoje, fajčil tie správne značky cigariet, chodil to tých správnych kaviarní s tými správnymi nápismi a fotkami na stenách a v jeho vo veľkej Amerike za veľkou vodou vyštudovanej hlave vírili iba tie správne myšlienky a názory. A kto s nimi nesúhlasil, tomu bol pripravený podľa Obamovho vzoru vykrútiť ruky.

Pán Dobrosráč, mne je Vás ľúto. S Vaším zmiešaným pôvodom, o ktorý sa Vám postarali predkovia hádam ešte za monarchie, máte zrejme naozaj veľmi vážny problém s identitou a neviete sa niekam zaradiť a tak trollujete kade-tade a navážate sa do tých, ktorí svoju identitu majú a majú k nej kladný vzťah.

 

Biologické zbrane majú tú výhodu, že sú relatívne lacné a ich účinok sa občas dá zamaskovať tak, že vyzerá ako prirodzená príčina. Samozrejme my už dávno vieme, že biologické zbrane sa používali v minulosti, používajú sa aj napriek zákazom a "vďaka" tomu, že zločincov nemá kto potrestať, sa zrejme stále budú používať, len budú stále rafinovanejšie. A beztrestnosť je veľké lákadlo pre každého zločinca.

V kravskom lajne žili dva červíky, otec a syn. Vyhrabali sa na povrch a syn hovorí:
- Otec, čo je to také pekné zelené okolo nás?
- To je trávička, synku.
- A otec, a čo je to modré, čo tam ďalej tak pekne žblnkoce?
- To je potôčik, synak.

komentáre

Náhodný okoloidúci

Aj mne je z čisto ľudského hľadiska takýchto postihnutých jedincov ľúto, v zrkadle vidia jedno, ale cítia sa ako keby boli niekto iný. My nevieme, čo sa odohráva v ich hlavách, ak to zachádza tak ďaleko, že sú ochotní ísť pod skalpel. A pritom by ich mal riešiť predovšetkým dobrý psychológ alebo psychiater a odrezanie a prešívanie a vypchávanie silikónom by malo byť až tou poslednou možnosťou, nie prvou pomocou. Ale v žiadnom prípade nevidím dôvod, prečo by sa mala väčšinová neúchylná spoločnosť prispôsobovať niekoľkým úchylným jednotlivcom. A ešte by nám malo byť jasné, že kriminalizácia duševne zdravých odmietačov úchyliek je typická talmudistická agenda - kriminalizácia obete. Samozrejme, nemám žiadny dôvod tvrdiť, že transky sú páchatelia a zločinci, to rozhodne nie. Oni za svoje duševné zdravie zrejme nemôžu, skrátka sa im to stalo. Zločinci sú v tomto prípade tie temné sily, ktoré transky a iných chorých ľudí využívajú ako zbraň proti duševne zdravej konzervatívnej spoločnosti.

A ešte k tomu "všetkému o mojej matke".
Je to názov španielskeho filmu od úchylného homo-režiséra Pedra Almodóvara. Je to príbeh herečky, ktorej syn zahynul pod kolesami auta, keď bežal za iným autom, v ktorom sa viezla divadelná herečka, od ktorej chcel po predstavení autogram. To však nebola len taká nejaká herečka. Bol to chlap s kompletnou chlapskou výbavou, ale s dorobenými silikónmi a navonok pomocou "robiť-hore" a parochne upravený ako riadne zmachlená vyžitá žena, hovoriaca divným priškrteným hlasom. A postupne bol celý film plný podobných kreatúr, a ako sa nakoniec ukázalo, aj otec mŕtveho chalana sa nechal zmrzačiť na transku.
Mohol by to byť dojímavý príbeh trpiacej matky, keby nie tých úchylov. Ale až po istom čase som si uvedomil, že tento film je veľmi silná psychologická manipulácia, otvárajúca Overtonove okienka vo vzťahu k úchylom.

Náhodný okoloidúci

My z historického pohľadu nevieme, aké je to byť bohatý a historická skúsenosť hovorí, že kto z našich zbohatol, tak sa pokazil, výrazne sa mu zhoršil charakter. Naozaj o nás platí to, že peniaze kazia charakter. Alebo ho len odkrývajú, podobne ako alkohol? Keby sme zbohatli všetci plošne, nebolo by to kazenie charakterov peniazmi také viditeľné.
A ak sme stále chudobní, tak asi preto, lebo si nevieme vypýtať zaslúženú výplatu a odjakživa sme boli vedení k uskromňovaniu sa. Aj keby sme si vypýtali lepšiu výplatu, vždy sa nájde blbec ochotný ísť hlboko pod rozumnú úroveň. Ako tí Poliaci v Gueit Buitein - podaktorí vraj boli ochotní robiť aj dva mesiace zadarmo načierno len sa prísľub, že potom na tú prácu dostanú pracovnú zmluvu, hoci aj za biedny plat.
Ale pozrime sa na našich podnikateľov. Mečiar mal predstavu, že jeho vláda vytvorí slovenskú kapitálotvornú vrstvu. Dopadlo to tak, že kindermanažment rezešovského typu si miesto rozumného investovania do firiem a do zamestnancov kupoval drahé hračky v podobe futbalových klubov a honosných víl v Španielsku. Štandardný slovenský podnikateľ je lakomec a nie je ochotný dať Slovákovi takú výplatu akú dáva nemecký podnikateľ Nemcovi. Pre štandardného slovenského podnikateľa zamestnanec nie je človek, ale "ľudský materiál". Použiť, zahodiť. Štandardný slovenský podnikateľ pokladá výplatu zamestnanca na vyhodené peniaze. Je ochotný peniaze míňať, ale buď len na svoje užívanie si a rozmaznávanie seba samého a svojej rodiny, alebo tak, že mu zostanú vo forme majetku.

Náhodný okoloidúci

Ide si takto Peťko po ulici a zrazu koho to nestretne - pána ministerského predsedu Dzurindu. Peťko sa ho pýta:
- Ujo, prosím vás, koľko je hodín?
- Som nesmierne šťastný, že mi kladieš túto otázku. - odvetil mu premiér - Pristupujem k odpovedi na ňu s maximálnou vážnosťou a zodpovednosťou. Pristupujem k nej tak, ako mi to prikazuje zákon a ako to zodpovedá zodpovednej funkcii ministerského predsedu tohto štátu. Zároveň ťa chcem informovať, že na tvoju otázku odpoviem presne a včas pred kompetentnými orgánmi, ako by to mal urobiť každý zodpovedný občan Slovenska.
- Ujo, ale ja som chcel len vedieť, koľko je hodín...
- Chlapče, všetko čo som chcel a mohol na túto otázku povedať, som už povedal!

Náhodný okoloidúci

Rovnako by sa malo postupovať aj u nás, zvlášť voči navráteným emigrantom typu Pítr Stastny, ktorí dobrovoľne prisahali vernosť cudziemu štátu a nám by chceli z pocitu nadradenosti "ja som emigrant a bol som vo veľkej Emeuike za veľkou vodou" dávať rozumy a riadiť nás.

Náhodný okoloidúci

Myslím, že sa zhodneme v tom, že pri skúmaní etnogenézy je nevyhnutné zohľadňovať výskum tak pravekej ako aj súčasnej DNA, jazyky sa môžu preberať aj medzi nepríbuznými etnikami, môžu na seba vplývať, ale DNA sa skrátka dedí a predstavuje to, čomu sa hovorí "tvrdý dôkaz". Veď len v rámci R1a máme množstvo rôznych mutácií, ktoré patria rôznym subetnikám a aj ich vzájomné porovnanie môže vyjasniť celkový obraz. Určite bude čistejší ako ten získaný len pri jazykovej analýze alebo pri skúmaní starých kroník. Stačí si uvedomiť, ako sa my pozeráme na afrických černochov. Pripadajú nám všetci podľa jednej šablóny, aj keď sú medzi nimi výrazné genetické rozdiely. To isté platí o našom pohľade na východných Aziatov alebo Indiánov, aj keď možno ešte rozlíšime severoamerických a juhoamerických, aspoň podľa odevu (alebo jeho neprítomnosti). A to máme relatívne veľmi dobé možnosti získať kvalitné info. Pri takomto pohľade neprekvapuje, že starovekí autori si plietli kmene rôzneho pôvodu a hovoriace rôznymi jazykmi, zvlášť ak vzhľadom na prírodné podmienky mali podobný spôsob života.

V tejto súvislosti by ma zaujímalo, aký je podiel skýtskej alebo sarmatskej (čiže staroiránskej) R1a v súčasnej slovanskej populácii, prípadne aký bol genetický vplyv valašskej kolonizácie. Ale to sú len také rečnícke otázky, raz sa možno dozviem odpoveď.

Ale čo sa týka trihybridnej etnogenézy Germánov, tak do Wiki ešte neprenikli údaje uvedené vo vyššie odkazovanom článku z Eupedie.

Náhodný okoloidúci

Ide mi len o to, aby sme v romantickom vlasteneckom a národoveckom nadšení nepadli do tej pasce, do ktorej padli KOB-áci a "Horákovci", ktorí vidia staroslovanský jazyk aj v dobre čitateľných a dokonale zrozumiteľných starogréckych alebo staroindických textoch.
Nie je najmenší dôvod pochybovať o spoločnom pôvode, otázkou je len čas odštepovania sa alebo splývania jednotlivých vetiev a vplyv substrátu.

https://en.wiktionary.org/wiki/cynn#Old_English
https://en.wiktionary.org/wiki/Reconstruction:Proto-Germanic/kunj%C4%85

Spoločný koreň s naším slovesom "konať" je myslím viac ako jasný.

Náhodný okoloidúci

Ja som úmyselne nepísal o spravodlivosti, lebo takí babráci naozaj nemajú čo hľadať v televízii, ktorá má mať profesionálnu a verejnoprávnu úroveň, išlo mi len o ich duševné utrpenie z toho, že by boli nútení robiť to, čo nenávidia :D

Náhodný okoloidúci

Našiel som ju, kúpil, prečítal, a som z nej mierne zmätený. Množstvo poznámok týkajúcich sa "sťahovania národov", teda predovšetkým jeho logistiky, má racionálne jadro, ale tie etymológie mi pripadajú tak trochu ako tie v "slovansko-árijských védach", čiže naivná detská etymológia, aj keď si uvedomujem, že nie som lingvista.
Ale napríklad taký medzinárodne uznávaný lingvista a slavista Šimon Ondruš odvodzoval germánske slovo "king" alebo "konig" (pragermánsky kuningaz), zo starej slovančiny - zo slova zakonъnikъ.

Náhodný okoloidúci

HVRN sa síce dopustil trestného činu hanobenia slovenského národa a DBŠNSK je trúúúúúúúba na n-tú, ale vyhadzovom by sa z nich stali politickí mučeníci. Oveľa viac budú trpieť, ak zostanú v televízii a budú musieť byť objektívni :D

Náhodný okoloidúci

Určite ste zachytili správu o najnovšom laserovom zázraku Made in USA, ktorý Amíci skúšali práve v Perzskom zálive.
Realita je však o niečo menej lichotivá ako by mohlo vyznievať z propagandistickej bubliny, tiež Made in USA.
Viac na Sputniku:
https://cz.sputniknews.com/nazory/201707205659412-zkousky-americka-zbran...

Zásah do oka by som tým dostať nechcel, ale asi to naozaj nebude nič iné ako drahé laserové ukazovátko. Prípadne ukazovadlo. Fyzika je mrcha. Nepustí.

Náhodný okoloidúci

http://www.hlavnespravy.sk/nazor-bill-gates-vyzval-k-zachrane-europy-pre...

Vynálezca a majiteľ Microsoft Bill Gates sa na nemeckú kancelárku Angelu Merkelovú obrátil s výzvou, aby sa ukončil nekontrolovaný prítok migrantov z tretieho sveta

Čo je Gatesovi do Európy? Podľa všetkého multimiliardára, ktorý sa v posledných rokoch venuje prevažne humanitárnym otázkam, desí práve humanitárna otázka, teda civilizačný charakter budúcej Európy v prípade, že tam bude pokračovať výmena obyvateľstva bez asimilácie alebo aspoň zreteľnej integrácie prichádzajúcich.


Ja k tomu dodám len toľko - žiadna asimilácia, žiadna integrácia, ale pekne naspäť domov. Problémy Afričanov treba riešiť u nich doma v Afrke, problémy Sýrčanov treba riešiť u nich doma v Sýrii, problémy Iračanov treba riešiť u nich doma v Iraku.

Náhodný okoloidúci

Aká je pravdepodobnosť, že "jediná blízkovýchodná demokracia" by Slovensku ponúkla spoluprácu vo veci boja proti terorizmu, keby vládu viedla ĽSNS?

Náhodný okoloidúci

Liga Severu a FPÖ si koledujú o zákaz činnosti. To by tak bolo, aby úchylným Kalergiho pohrobkom niekto kazil plány.

Náhodný okoloidúci

Len aby tú lodičku nepostretol osud Rainbow Warriora.

https://sk.wikipedia.org/wiki/Rainbow_Warrior

Náhodný okoloidúci

Aspoň to tvrdí tento článok na Aktualitách:
https://www.aktuality.sk/clanok/504740/stahovanie-narodov-praca-na-zapad...

Uvoľnené miesta po našich, ktorí sa vrátia domov, iste veľmi radi zaujmú vysokokvalifikovaní lekári a inžinieri z rovníkovej Afriky a Bangladéša.

Aj kamoš, ktorý niekoľko rokov aj s manželkou pracuje v Londýne a majú tam aj deti, uvažuje o návrate. Po brexite im Angláni dávajú pocítiť, že sú tam nežiadúci. Ale "Indovia" by tam mohli zostať, tí sa vracať nemusia. Veď u nás sú aj tak dyzgrymynovaný...

Náhodný okoloidúci

Czech Free Press prináša preklad francúzskeho článku o Macronovom politickom pozadí + niektoré jeho vyjadrenia.
http://www.czechfreepress.cz/evropa/emmanuel-macron-uzitecny-idiot-islam...

A ešte k tomu, čo povedal na samite G20:
Okrem iného sa vyjadril, že problém Afriky je aj civilizačný. A v tomto má tiež pravdu, rovnako ako v tom, že Afričania sa premnožujú.
Afričanom sa páči biela civilizácia, úspechy, vymoženosti a technologické výdobytky bielej civilizácie. Treba sa ale opýtať: Sú Afričania schopní samostatne vymyslieť a vytvoriť porovnateľný civilizačný model? Alebo ak im aj niekto podobný civilizačný model u nich doma zavedie, sú schopní samostatne a vlastnými silami a umom ho udržať?

Ďalej podaktorí Macronovi vyčítali, že európske štáty vybudovali svoje bohatstvo drancovaním afrického bohatstva. To je pravda. Aj Angličania drancovali, aj Holanďania, aj Belgičania. Ale čo bráni Afričanom povyháňať všetkých bielych kolonizátorov a drancovačov a spravovať prírodné bohatstvo Afriky vlastnými silami?

Náhodný okoloidúci

Britskí vedci našli najkrajšiu tvár planéty. Teda, pod fotkou je napísané, že most beautiful face in Buitein. Most v tomto prípade nie je Most-Híd, ani bridge.
V španielskom komentári je ale napísané la mujer más perfecta del mundo, čiže najdokonalejšia žena na svete.
Možno jej to ešte niekoľko rokov vydrží, kým priberie alebo kým ju antibelosi zažalujú za to, za čo nemôže - že je biela. Alebo zažalujú britských vedcov.

https://diva.aktuality.sk/clanok/52198/toto-je-najkrajsia-zena-na-svete-...

Nekorektnosť spočíva v tom, že táto na pomery Gueit Buitein naozaj veľmi pekná bábika, aj keď určite nie je najkrajšia na svete a na Mejkpísovú nemá, je beloška, modrooká blondínka, a nie "farebná menšina". Len tak ďalej, boys :)

Náhodný okoloidúci

Beo.sk sa nedávno premenovalo na priezor.com, ale posledný príspevok tam je z 26. októbra 2016.

Čo sa týka Medzičasu, nemám pocit, že by bol antisionistický. Taká kontrolovaná opozícia.

Náhodný okoloidúci

Niektorí ľudia asi neodhalili hneď po prvom príspevku od užívateľa Vango Tango, že to je náš starý známy Morozov. Nechcem sa chvastať, ale ja som to zistil hneď - podľa podozrivého nicku :)

Inak Pavlík - Vango - Vivo píšeš celkom dobre a zaujímavo, aj keď občas dosť talmudizuješ. Len to v konečnom dôsledku vyznieva tak, že sa až príliš rád predvádzaš ako taký narcisko a príliš poúčaš iných. Všetko s mierou.

Stránky