Náhodný okoloidúci

authenticated user,dopisovatel

texty

Medzinárodné aj vnútroštátne inštitúcie občas vypustia do éteru niečo o ochrane biodiverzity. Čo to teda je tá biodiverzita? O tom o kúsok nižšie, najprv niekoľko citácií.

 

Pozrime sa do Dohovoru o biologickej diverzite a zacitujme si z neho:

Náš starý známy Multikulťo sa jedného pekného dňa vybral na prechádzku po Európskej ulici. Veď slniečko tak svietilo a hrialo, škoda by bolo len tak doma sedieť. Pre istotu si ale vzal čiapku, aby mu slnko neprehrialo jeho bystrú vo veľkej Amerike za veľkou vodou vyštudovanú hlavu. A že to nebola hocijaká čiapka, ale pekná modrá, so žltými hviezdičkami.

V meste Novosibirsk v Rusku učitelia prvých stupňov niektorých škôl odmietli učiť deti podľa moderných učebníc a používajú sovietske šlabikáre, matematiku a prírodovedu. Pedagógovia vysvetlili, že súčasné učebnice sú určené pre deti s veľmi nízkou úrovňou inteligencie a normálne deti otupujú.

K už zverejneným videám a článkom opisujúcim riadený úpadok bielych národov sa tematicky hodí video opisujúce zneužívanie alkoholu a propagáciu alkoholizmu na oslabenie sily národa a na dosiahnutie jeho úpadku, s cieľom konečného zničenia.

Video opisuje ruské reálie, takže je v ruskom jazyku a so slovenskými titulkami, ale je poučné a aktuálne aj pre nás.

... alebo ako by mala vyzerať príprava na potenciálnu votreleckú krízu v prípade, ak súčasná vláda zmäkne a podľahne nátlaku z Bruselu a od slniečkárov alebo ak sa slniečkári dostanú k moci. 

Anglosionsti majú strach len z jednej veci - zo straty moci a z toho plynúcej hrozby spravodlivého trestu za všetky zločiny, ktoré za dlhé roky napáchali. Lebo najspravodlivejším spôsobom usporiadania vzťahov je reciprocita.

Boli to tí najšťastnejší ľudia, akých som kedy videl. Mojou úlohou bolo ich presvedčiť, že sú stratení a potrebujú Ježiša, hovorí v rozhovore DANIEL EVERETT.

Ako reagovali ľudia z národa Piraha, keď sa dozvedeli o Bohu?

Rôzni novodobí "vierozvestci" často neeurópskeho pôvodu a kadejakí Multikulťovia sa nás snažia presvedčiť, že Európa potrebuje viac diverzity, viac multikulti. Tak sa teda pozrime, aká rozmanitá a multikultúrna je stará dobrá Európa:

 

Slováci

Česi

Kým národ píše a spieva takéto piesne, tak máme nádej.

Je všeobecne známe, že pokročilé zbrane, ako sú napríklad protilietadlové rakety alebo aj samotné lietadlá, majú v sebe naprogramované rozlišovanie svoj-cudzí. Je to nevyhnutnosť - pomáha zničiť agresora a zabrániť "priateľskej paľbe", čiže neúmyselnému zničeniu vlastných ľudí alebo lietadiel.

Iste ste si aj vy obľúbili cestopisné dokumenty. S nimi sa aspoň na chvíľku môžete preniesť niekam ďaleko, do exotických krajín, kam sa naživo asi nikdy nedostanete. Amerika, Afrika, Austrália, Japonsko, Tahiti....

Ale zostaňme pri tej Afrike a dokumentoch o nej

No čím ďalej Multikulťo čítal, tým menej sa mu šach páčil. Biele figúrky proti čiernym - to je čistý rasizmus, no niečo strašné! S tým, treba niečo urobiť! Hm.... Ale čo? Tie figúrky musia byť niečím odlišné, aby každý hráč vedel, ktoré sú jeho... A vtom Multikulťovi v jeho bystrej vo veľkej Amerike za veľkou vodou vyštudovanej hlave skrsla skvostná myšlienka - nie sú dôležité výsledky, ale ich interpretácia. I vymyslel Multikulťo nové pravidlá, podľa ktorých sa bude súťažiť a budú sa uverejňovať výsledky šachových turnajov.

Po ťažkom a namáhavom dni vyplnenom poctivou prácou zameranou na boj proti diskriminácii parazitov každého druhu sa Multikulťo s pocitom dobre vykonanej práce rozvalil v pohodlnom kresle vo svojej domácej kancelárii, zariadenej za peniažky z grantu od najvýznamnejšieho svetového filantropa pána J

Multikulťo bol správny chlapík. Nosil to správne oblečenie s "praporem hvězd a pruhů", jazdil na tom správnom aute, jedol tie správne GMO-jedlá, pil tie správne nápoje, fajčil tie správne značky cigariet, chodil to tých správnych kaviarní s tými správnymi nápismi a fotkami na stenách a v jeho vo veľkej Amerike za veľkou vodou vyštudovanej hlave vírili iba tie správne myšlienky a názory. A kto s nimi nesúhlasil, tomu bol pripravený podľa Obamovho vzoru vykrútiť ruky.

Pán Dobrosráč, mne je Vás ľúto. S Vaším zmiešaným pôvodom, o ktorý sa Vám postarali predkovia hádam ešte za monarchie, máte zrejme naozaj veľmi vážny problém s identitou a neviete sa niekam zaradiť a tak trollujete kade-tade a navážate sa do tých, ktorí svoju identitu majú a majú k nej kladný vzťah.

 

Biologické zbrane majú tú výhodu, že sú relatívne lacné a ich účinok sa občas dá zamaskovať tak, že vyzerá ako prirodzená príčina. Samozrejme my už dávno vieme, že biologické zbrane sa používali v minulosti, používajú sa aj napriek zákazom a "vďaka" tomu, že zločincov nemá kto potrestať, sa zrejme stále budú používať, len budú stále rafinovanejšie. A beztrestnosť je veľké lákadlo pre každého zločinca.

V kravskom lajne žili dva červíky, otec a syn. Vyhrabali sa na povrch a syn hovorí:
- Otec, čo je to také pekné zelené okolo nás?
- To je trávička, synku.
- A otec, a čo je to modré, čo tam ďalej tak pekne žblnkoce?
- To je potôčik, synak.

komentáre

Náhodný okoloidúci

Počkáme si na oficiálne potvrdenie.
Ale odstránenie hlavného nádoru neznamená vyliečenie, keď zanechal množstvo metastáz.

Náhodný okoloidúci

Slovenské politické prostitútky sa navzájom držia nad vodou tak, že sa navzájom držia pod krkom. Každý na niekoho niečo vie a tým je chránený pred tým, že by naňho niekto iný niečo mohol povedať. Lebo sám by na to doplatil.

Náhodný okoloidúci

Ak nové ruské ropovody obchádzajú Slovensko, nie je to preto, že by Vladimírovič mal niečo proti nám, stav je vynútený snahou obísť Poľsko a Ukrajinu, kde boli nainštalované chorobne protiruské režimy. V podstate Slovensko je, čo sa týka ropy, rukojemníkom Poľska a Ukrajiny. Paradoxne, protiruské režimy boli nainštalované práve za pomoci Nemecka, ktoré je ale tiež ovládané zvonku.

Čo sa týka samotného Nemecka, tak to nie že stúpilo do hovna, ono bolo stiahnuté do žumpy a miesto toho, aby sa z tej žumpy snažilo vyhrabať a očistiť sa, tak do nej ťahá aj tých, ktorí sú zatiaľ vonku a čistí. To je ten problém.

Takže - nepočúvajme, čo politici hovoria, ale sledujme, čo robia. To je to podstatné.

Náhodný okoloidúci

Podľa mňa za tým nie sú pedofili, ale islam sa skrátka prejavil ako najúčinnejší zombifikátor a je najagresívnejší vo svojom postupe proti iným, zatiaľ neinfikovaným. Príslušníci ostatných náboženstiev sú ako-tak schopní zachovať si zdravý rozum a súdnosť. Moslimovia nie, to sú už bioroboti. Až na pár výnimiek, ktoré ale nevedia, že infekcia sa dá vyliečiť.

Odporúčam tento veľmi výstižný a poučný článok, čiastočne aj s návodom ako sa brániť:
http://petrcejka.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=622689

Prevzal ho aj CFP.
http://www.czechfreepress.cz/dalsi-blogy/urazenost-jako-efektivni-nastro...

"Urazenosť" moslimov prejavmi inej kultúry nie je nič iné ako skryto agresívna náboženská nenávisť moslimov voči nemoslimskému svetu.

Náhodný okoloidúci

Medzi bývalými a súčasnými socialistami je obrovský rozdiel. Tí za nášho socíku sa snažili pomáhať čiernym u nich doma, snažili sa ich naučiť niečo o poľnohospodárstve, robili im studne, a ak aj nejakého dotiahli sem, tak to preto, aby ho v škole niečo naučili a aby to on u seba doma odovzdával ďalej. Terajší "socani" sa snažia naťahať sem všetko, čo sa dá a rozdávať z cudzieho. Teda nie že by tí niekdajší rozdávali zo svojho, ale ich činnosť prispievala k tomu, že čierni nemali dôvod odchádzať a zostávali doma.

Náhodný okoloidúci

Násilie moslimov voči každej inej skupine je zamlčiavané alebo zľahčované, spravodlivá odplata je rozmazávaná a zveličovaná. Nič iné sa od anglosionistického režimu a jeho poskokov čakať nedá. Presstitútky napíšu Z, ale "zabudnú" napísať A, B, C, D, E, F... ktoré tomu Z predchádzali.

Náhodný okoloidúci

Rohingov zrejme do Barmy (Mjanmaru) dopratali Angličania, aby ich mohli využívať na poľnohospodárske práce, aspoň podľa českej Wiki. A nie sú to žiadne neviniatka. Tiež podľa českej Wiki.
https://cs.wikipedia.org/wiki/Rohingyov%C3%A9

Vyberám niekoľko najzaujímavejších viet:
Po první anglo-barmské válce v roce 1826 Britové Arakan anektovali a migrace z Bengálska podpořili v rámci práce pro zemědělské pracovníky.
Během druhé světové války vypukly mezi Brity vyzbrojenými rekruty z řad Rohingyů v rámci jednotek V-Force a buddhistickými Arakanci vnitrostátní násilnosti a region se ještě více polarizoval. Podle tajemníka britského guvernéra jednotky V-Force místo, aby bojovaly proti japonským okupantům, tak začaly ničit buddhistické chrámy, pagody, domy a na severu Arakanu spáchaly řadu zvěrstev.
Barmská vláda neuznává etnikum Rohingya jako původní etnickou skupinu a odmítá Rohingyům udělit státní občanství Barmy.
Prezident Myanmaru Thein Sein k nastalé situaci prohlásil, že Rohingyové musejí být deportováni do muslimských zemí a dále situaci neřešil.

Náhodný okoloidúci

Európska múmia vydáva zoznamy inváznych druhov a požaduje ich likvidáciu, napríklad taký psík medvedíkovitý a medvedík mýval a aj bolševník. Ale ak v Európe prevládnu invázne rasy sapienta, tak tie sa na likvidáciu iných inváznych druhov vy... kašlú. A pekne zvysoka.
Ale platí to celosvetovo.

Náhodný okoloidúci

Ak to funguje práve takto, tak je šanca prežiť.

https://deliandiver.org/2017/08/proc-diskreditacni-kampan-proti-nacional...

Náhodný okoloidúci

Neviem o tom, že by medzi podmienkami členstva v EÚ, keď Slovensko vstupovalo, bol súhlas s výmenou obyvateľstva. Takže nevidím dôvod hrať podľa pravidiel, ktoré nám chcú vnútiť Nemčúri, Frantíci a iná blbci, čo si krajiny dobrovoľne zamorili votrelcami. Nie sme povinní dodržiavať ICH sľuby a záväzky a riadiť sa ich želaniami.

Náhodný okoloidúci

Ale aj ochota brániť svojich a strhnúť ich svojím príkladom, aby sa aj oni zapojili. Tak ako na Donbasse. Vyhráva ten, kto má na svojej strane verejné aj tajné silové zložky.
Naša polícia to zatiaľ robí presne naopak, a to isté v oveľa väčšej miere platí pre políciu v členských štátoch "jadra" Európskej múmie.

Náhodný okoloidúci

Priznám sa, že v Lidli som nakupoval raz v živote, keď sme boli na exkurzii po dunajských lužných lesoch a v ktoromsi mestečku tam na dolniakoch sme sa zastavili doplniť si narýchlo zásoby. A povedal som si, že ten obchod teda naozaj nemusím. A aj keď už dlhé roky máme u nás v meste Lidl, nikdy som v ňom nenakupoval a ani sa nechystám. Zaklínadlo mojich príbuzných "Ale je to tam LACNÉÉÉ" na mňa neúčinkuje. Takže ako vidíš, vážená a milá Ľubov, mňa k bojkotu Lidlu nemusel nikto vyzývať :)
Ale teraz k tomu, že veľavážený pán premiér sa vyjadril k dvojitej kvalite potravín, že on nebude jesť šmejdy. Ale povedzte nám, veľavážený pán premiér, načo sa sem na Slovensko tie šmejdy vôbec dovážajú ?!?!?! A keď, tak už z princípu iné zloženie = iný výrobok. Ak to má mať jeden názov, musí to mať rovnaké zloženie.

Náhodný okoloidúci

V Texase majú chemické zamorenie, v Džrmny biologické zamorenie, spojené s hrozbou neobývateľnosti pre bielych a s následným vybývaním, čo hrozí rozšírením predmetného biologického zamorenia na ďalšie zatiaľ nevybývané územia tak v Džrmy ako aj inde v Európe. Hrozbu zvyšuje to, že imunitný systém európskych národov je cieľavedome potláčaný a ničený.

Čo sa týka malej doby ľadovej, pred ňou nás možno chráni práve vypúšťanie toho zlého škaredého fuj kakaného oxidu uhličitého.
Nie tak dávno, niekedy v 2005, múdry reportér TV Narkóza pri komentovaní zimy, počas ktorej mrazy neklesli pod -15, povedal, že už nás čakajú len takéto slabé zimy. A bác - ďalšiu zimu to u nás padlo na -23 a v robote nám tam, kde sa nedali zapnúť staré akumulačky, zamrzla aj voda v záchodoch. A na túto poslednú zimu budú Dudince dlho spomínať. -30 som nikdy naživo nezažil.

https://aktualne.atlas.sk/zahranicie/europa/caka-nas-mala-doba-ladova-sl...

https://www.aktuality.sk/clanok/226276/prichaza-nova-doba-ladova-tvrdia-...

Možno to z Európy odstráni invázne tropické organizmy.

Náhodný okoloidúci

O posune klimatických pásiem na sever (na severnej pologuli) viem svoje - mám na pozemku buriny, ktoré som pred rokmi ešte ako študent vídal iba na dolniakoch, a predvlani som mal na plote modlivku zelenú, o ktorej nám zoológovia tvrdili, že u nás žije iba v najteplejších oblastiach na južnom Slovensku. A to žijem na severe.

Ja som článok pochopil tak (žeby niečo "medzi riadkami?"), že hlavný prúd klimatológie z politických príčin pretláča tú verziu príčin zmeny klímy, ktorá umožňuje zdaňovať a dojiť ovčanov cez kadejaké uhlíkové dane.
Okrem toho na výskum zmien klímy a hlavne na pretláčanie verzie o vplyve človeka a CO2 sa minulo toľko peňazí, že by som za ne bol schopný zalesniť celú severnú Afriku. Grantožrútii z IPCC nemôžu priznať, že sa mýlia, lebo čo ak by náhodou museli vracať granty?

Vyššie v diskusii pod týmto článkom sme písali, že problém je skôr "globálne vysušovanie", čiže strata pevniny zadržiavať vodu, kvôli odlesneniu. A tiež kvôli poľnohospodárstvu v štýle "po nás potopa" a kvôli nadmernej pastve. A až ako následok odlesnenia a straty schopnosti pevniny zadržiavať vodu sa prejavia extrémne horúčavy.
Práve "vybývanosť" je podľa mňa možná príčina klimatických zmien. A najviac je vybývaná práve Afrika, aj keď južná Ázia za ňou nezaostáva. Vybývať svoje územie a potom sa presunúť do zatiaľ nevybývaných oblastí a kvôli nekontrolovateľnej pôrodnosti vybývať aj tie. To je slepá ulica. Ale je to asi najvýraznejšia schopnosť Afričanov, neschopných plánovať dlhodobo do budúcnosti a žijúcich zo dňa na deň.

Ešte čo sa týka možného ochladenia Zeme - z článku vyplýva to, že aj keď teraz pociťujeme zmeny klímy smerom k vyššej kontinentalite a vnímame to ako extrémne horúčavy, tak z dlhodobého hľadiska môže dôjsť k ochladeniu a k malej dobe ľadovej.

Náhodný okoloidúci

Zaujímavý článok o tom, ako sa súčasné modely klímy zrejme vytvárajú na chybnom základe + vysvetlenie spoľahlivejšieho modelu. Stojí za prečítanie. A zvlášť závažná je info, že meteorologický úrad zo súborov meraní odstraňoval nízke teploty, aby dosiahol požadovaný výsledok.

http://www.osel.cz/9527-konsensus-klimatologu-na-spatnem-zaklade.html

Náhodný okoloidúci

https://hiddenincatours.com/mystery-of-the-ancient-blue-eyed-mummies-of-...

Presnejšie - modrooká posmrtná maska chrániaca samotnú múmiu ženy z archeologickej kultúry Wari. A to dávno pred Kolumbom.

Ktoré vysvetlenie tohto javu je pravdivé? Politicky korektné, alebo politicky nekorektné?

Náhodný okoloidúci

Netreba hneď veriť všetkému konšpiračnému, priezvisko Plavčan je s najväčšou pravdepodobnosťou odvodené od mena hradu a rovnomennej obce Plaveč v okrese Stará Ľubovňa. Plaveč dostal meno podľa turkodiného kmeňa Plavcov - Polovcov (Kumánov).
https://sk.wikipedia.org/wiki/Plave%C4%8D_%28okres_Star%C3%A1_%C4%BDubov...
https://sk.wikipedia.org/wiki/Plave%C4%8D_%28hrad%29

Náhodný okoloidúci

Nikdy som toho uja nebral príliš vážne, ale uvedomujem si, že zatiaľ je nenahraditeľný. Určite máme aj lepších ako on, ale nemajú takú podporu voličov, takže nemajú šancu vytvoriť vládu.
Samozrejme, vadí mi podkladanie sa Bruselu, a rovnako mi vadí, že si pred pár rokmi robil predvolebnú kampaň v pupuš bare pri Vrútkach. V tomto nie je rozdiel medzi ním a feťákom Poliačikom. U mňa je Ficko nevoliteľný.

Stránky