Náhodný okoloidúci

authenticated user,dopisovatel

texty

Stránky

komentáre

Náhodný okoloidúci

Délsky potápač priniesol dva články na podobnú tému, v jednom sa venuje rasistickej protibelošskej propagande, v druhom sa zameriava na príčiny demografického úpadku Japonska. Pozoruhodné je, že oboch prípadoch, tak proti nám belochom ako aj proti Japoncom, sú použité tie isté podvratné technológie psychologickej manipulácie a rozvratu spoločnosti.

https://deliandiver.org/2019/10/reklama-a-valka-proti-belochum.html

https://deliandiver.org/2019/11/sinzo-abe-a-jeho-strategie.html

Náhodný okoloidúci

1. maximum kompetencií
2. minimum zodpovednosti
3. trestnoprávna nepostihnuteľnosť

Náhodný okoloidúci

A jej mutter údajne z Blízkeho Východu.

Náhodný okoloidúci

Koľkí "Ossis" by ten múr zasa radi postavili... a Ajšu Merkelovú nechali na západ od neho...

Náhodný okoloidúci

Vajčák Lajčák kvičí, že 50-dňové predvolebné moratórium poškodzuje jeho právo na informácie.
A moje právo na informácie je vážne poškodené mediálnou blokádou ĽSNS.

Náhodný okoloidúci

Aj ja si už dávnejšie myslím, že Kočner je napojený na nejaké tajné služby. Inak by si nedovoľoval to, čo si dovoľoval. A zrejme je rád, že je za mrežami, lebo druhá možnosť je robiť spoločnosť Jankovi a Marienke a možno práve tomu vďaka zatknutiu unikol, ktovie... Aj keď v prípade výnimočnho záujmu môže napríklad v base dostať infarkt, na objednávku...

Náhodný okoloidúci

Obyčajná logika hovorí jasne - ak odstúpiť, tak buď všetci, ktorí si písali s Kočnerom, alebo nikto.
A ďalšia vec - podstatné je to, o čom si písali a čo riešili, a nie to, že si s ním písali.

Náhodný okoloidúci

Ak sa nemýlim, obrat v Jobbiku nastal potom, ako jeho šéf odhalil svoj samovyvolený pôvod.

Náhodný okoloidúci

Nedávno som bol na "meetingu" ĽSNS a o zygotkách tam nepadlo ani slovo, venovali sa ekonomickým otázkam, migrácii, okrádaniu štátu cez predražení nákupy stíhačiek spoza veľkej mláky aj cez dane, bytovej výstavbe, ktorá je len pre určité vybrané skupiny obyvateľstva, zatiaľ čo iní sa musia zadlžovať hypotékami a tak. Takže chlapci sú plne pri zmysloch a v kontakte s realitou.

Náhodný okoloidúci

Aj bin Ládina údajne zabili hrdinskí žoldnieri z US Army, aj keď zlé jazyky tvrdia, že ho zabili až niekoľko rokov potom, ako zomrel na chorobu obličiek.

Náhodný okoloidúci

Nie je to ďalšia reinkarnácia Morozova? Aj keď zatiaľ sa neprejavuje grafomansky.

Náhodný okoloidúci

Ako to, že bruselským buzerantom nevadí prevláčanie žrádla cez pol zemegule a s tým súvisiaca brutálne zvýšená uhlíková stopa kvôli doprave?
Bezkonkurenčne najekologickejšie sú miestne potraviny. Majú najmenšiu uhlíkovú stopu.

A krava grgá metán hlavne vtedy, keď sa kŕmi obilím. Keď žerie trávu a seno, údajne vytvára menej metánu.

Náhodný okoloidúci

Celý údajný katolícky disent nebolo nič iné ako agenti CIA riadení zo západu s cieľom zvnútra rozvrátiť sovietsky blok a umožniť amíkom ovládnuť ho, žiarivý príklad je agent Wojtyla. Ich terajšie postoje ma neprekvapujú. A aj keby to neboli americkí agenti, univerzalizmus katolíctva z princípu odmietam, ja som nacionalista.

Náhodný okoloidúci

Kalifornia vysušila niekoľko riek a unikátnych jazier vzdialených desiatky km, aby si zbohatlíci mohli polievať trávniky pri palácoch. Metastáza.

Náhodný okoloidúci

Takže Kataláncom, ktorí vlastný etnický štát nemajú, nie je dovolené mať svoj vlastný štát, ktorý by si spravovali sami.
Na druhej strane Albánci už majú svoj etnický štát, Albánsko, ale západ nemá problém uznať im aj Kosovo ako druhý etnický štát, aj keď územie získali len za cenu etnického vyvražďovania a vyháňania pôvodného srbského obyvateľstva. Kosovo je medzinárodná hanba.

Náhodný okoloidúci

Mne je jasné, že "vedúceho kolotoča" treba brať s veľkou rezervou, nevieme, pre koho pracuje, kto ho kryje, odkiaľ čerpá informácie. Zvlášť je podozrivá tá jeho reklama prostredníctvom antireklamy. Ale aj napriek tomu si ho rád prečítam.
Nosiče energie dochádzajú, ale zatiaľ sa to prejavuje iba niekde, preto tie zúfalé snahy ovládnuť a rozobrať na kúsky Rusko a jeho zdroje, preto tie vojny na Blízkom východe. Ovládnutie a kontrola zdrojov a transportných trás.
A popri tom uťahovanie šróbov a a obojkov.

Náhodný okoloidúci

Marček je jeden z mála politicky činných jednotlivcov, ktorí sa nezľakli vyhrážok z Kyjeva a išli na Krym na vlastné oči sa pozrieť na následky ruskej "okupácie".

Náhodný okoloidúci

Súhlasím s tým, že áut je mnohonásobne viac ako je zdravé a že automobilistom sa až príliš ustupuje a vždy je to na úkor zelene a parkov, ale ani to neospravedlňuje zatarasenie cesty drevom, to je možno výkrik do tmy, ale nie riešenie.
Ak sú reálne tvrdenia Vedúceho kolotoča z Aeronetu, tak éra nekonečnho množstva súkromných áut sa kráti (bude zásahom "elít" ukončená), autá na fosílne palivá budú úplne vyradení z prevádzky a zakázané a predražené elektromobily na batérie s katastrofálne nízkou životnosťou si bude môcť dovoliť iba málokto.

https://aeronet.cz/news/extinction-rebellion-fakany-na-kostkach-ledu-a-s...

https://aeronet.cz/news/rozlucte-se-s-osobnimi-auty-septaji-si-prodejci-...

Najväčším problémom je aj tak na jednej strane nadvýroba skoro všetkého a na druhej strane nehanebné a trestuhodné plytvanie zdrojmi.

Náhodný okoloidúci

Ak niekto zahádže cestu drevom, je to jednoznačne trestný čin všeobecného ohrozenia a páchateľ patrí za mreže. A ak sa ho dopustia decká, treba sa postarať, aby rodičia boli nútení zaoberať sa tým, čo ich decká vyvádzajú.

Náhodný okoloidúci

Je to istý druh volania o pomoc. Tú pomoc potrebuje celá spoločnosť, ale tá spoločnosť si predovšetkým musí uvedomiť, že zachraňujúca ruka je na konci jej vlastného ramena.

Skús sa na to pozrieť inak.
Niektoré témy pokladáš za druhoradé a kanalizačné a odvádzajúce pozornosť od podstaty. Môže byť. Ale čo Ti hovorí pojem nulová tolerancia? Ako chceme trestať veľké zločiny, keď si nedokážeme poradiť ani s malými? Ako chceme naprávať chyby systému, ak nevieme napraviť ani chybičky? Ako chceme robiť veľké upratovanie,, ak nevieme ani riad umyť? Niekde skrátka treba začať.
Rozkladné elementy majú veľmi dobre zmapovanú ľudskú psychiku a mentalitu a bez zábran to zneužívajú na svoje ciele. Takže každé poukázanie na zhovadilosť a zvrhlosť systému je dobré, aj keby to malo byť na úrovni bulváru.
Ja viem, že zvedavec sa nevyhýba ani príliš bulvárnym témam, ale bolo by chybou tváriť sa, že neexistujú, aj z toho dôvodu, že bulvár je ovládaný a manipulovaný práve tými rozkladnými elementmi a vplýva na značnú časť manipulovateľnej verejnosti.

Náhodný okoloidúci

Smer o sebe dlhodobo tvrdí, že je sociálnodemokratický. Ako by spojenie s pozemkovými podvodníkmi a úžerníkmi žaluďmi vysvetlil svojim voličom? Voliči Smer vnímajú ako ostrý protiklad žaluďov, spomeňme si na prezidentské voľby Fico vs. žaluď alebo na kuciakiádu a "slušné" protesty. Pellemu zachutila moc. To nie je dobre.

Náhodný okoloidúci

Možno je to dobrá správa, veď nemálo sa šušká o tom, že diskotéky sú semeniská drogovej kriminality, zlá správa je ale to, že spoločenský život sa presunul do virtuálu, mladí ľudia strácajú schopnosť normálne sa rozprávať, že "sociálne siete" ľudí takmer úplne pohltili. Nie raz som videl mladé páriky, ktoré randili tak, že sedeli vedľa seba a písali si cez mobily.
Čo sa týka zvedavca a jeho chochlyne, tak pokiaľ si spomínam, on o nej písal už dávno, je to niekoľkoročná záležitosť, v súčasných pomeroch označovaná ako trvalý vzťah. Doprajme mu to.

Náhodný okoloidúci

Oveľa väčší problém ako erózia a rozklad SaS je to, že Pelle sa vyjadril, že si vie predstaviť sedieť vo vláde s najväčším žaluďom. To sa nedá hodnotiť inak ako zrada takmer celej voličskej základne Smeru.

Náhodný okoloidúci

Aby som bol presný, téma nie je až taká podobná, aj keď do istej miery súvisí s hudbou, ale predovšetkým s výraznou zmenou v medziľudských vzťahoch. Čiže v podstate s výraznou zmenou spoločenskej kultúry.
Viac tu:
http://zvedavec.org/naokraj/2019/10/8053-proc-chlapi-netanci.htm

Náhodný okoloidúci

Keď si spočítame, koľko koncov sveta sme prežili, tak musíme sami seba pochváliť za to, akí sme životaschopní a odolní.

Náhodný okoloidúci

Natrafil som na článok, v ktorom s píše o pestovaní vakcín na bunkových kultúrach z potratených ľudských embryí s výraznými zmenami v genóme, ktoré môžu naštartovať rakovinu. Ak je to pravda, tak tu končí sranda a ide do tuhého.

https://www.biosferaklub.info/geneticke-sekvenovanie-beznej-vakciny-odha...

Odkaz na pôvodný článok:
https://www.naturalnews.com/2019-10-04-medical-horror-genetic-sequencing...

Náhodný okoloidúci

Chcel by som pochopiť tých, ktorí volia šialencov typu Hlina, Matovič, Beblavý, ale môj mozog sa tomu vzpiera. Akým spôsobom majú mozgy nastavené a naprogramované ich voliči? Sú až takí vymletí, že na slovíčko "kresťanstvo" reagujú ako na zaklínadlo?

Náhodný okoloidúci

S očkovaním to asi bude zložitejšie ako sa na prvý pohľad zdá. Samotný princíp očkovania síce funguje, problém je v samotných vakcínach. V minulosti za socíku sme mali vlastné vakcíny, teraz sa vakcíny vyrábajú v zahraničí v korporáciách a my ich nemôžeme kontrolovať. V minulosti bolo zdravotníctvo chápané ako služba, ktorú štát poskytuje občanom, v súčasnosti sa to zvrhlo na tvrdý obchod s mnohomiliardovým obratom, o zdravie ľudí im nejde, to je len zámienka na predávanie až vnucovanie predražených vakcín celému svetu. A neviem, či vôbec niekto skúma, čo vakcíny obsahujú, spomeňme si na prípad z Čiech, kedy výskumník pichol fretke vakcínu proti chrípke a tá uhynula, lebo v vakcíne bol živý vírus. Chyba výrobcu, alebo zlý úmysel?

A čo kadejaké "lieky" proti chrípke, ktorými nám mozgy masíruje televízna reklama? Miesto poctivého vyležania a vypotenia len potláčanie príznakov bez odstránenia príčiny, to je tá dnešná "medicína". Len aby sme mohli pracovať. Tvrdý bezohľadný kapitalizmus v praxi. Pritom ak potlačíme horúčku, uľahčíme vírusom život a koledujeme si o vážne zdravotné následky v budúcnosti - chronický zápal srdcového svalu a tak podobne.

Náhodný okoloidúci

Už dávno tvrdím, že pravoverné vlastenectvo a národovectvo je nezlúčiteľné s pravoverným všeobjímajúcim kresťanstvom.

Náhodný okoloidúci

Kotlebovci nie tak dávno navrhli zákonom zakázať vývoz guľatiny zo Slovenska. Takže všetko vyťažené drevo by sam muselo spracovať doma, prinajmenšom na polotovar. To by výrazne zastavilo alebo aspoň zmiernilo drancovanie lesov.
Ale koľk z tých protestujúcich deciek by išlo sadiť stromy, keby si mali vybrať medzi jalovým štrajkom a sadením?

Náhodný okoloidúci

HS by mohli urobiť kus dobrej práce, keby v dostatočnom predstihu pred voľbami, čiže už teraz začali nahlas upozorňovať na to, čo hrozí v prípade, že sa tento šorošoidný bruselák dostane ku kormidlu. Pokojne, bez hystérie, s argumentmi proti nemu.
Je možné, že veľa z tých, čo volili čaputku by si teraz najradšej ruku uťalo. A on je niečo ako čaputka na steroidoch a s guľami.

Náhodný okoloidúci

Stereotypy o rómskej kriminalite najviac podporuje rómska kriminalita.

Ale to slniečkári nedokážu a ani nemôžu priznať, prišli by o agendu.

Náhodný okoloidúci

Tu som, sledujem všetko, čo sa tu deje a so všetkým súhlasím, ale mám niečo rozpracované a chcem to dokončiť, tak sa tu nezapájam.
Bol som dva týždne mimo Slovenska a úplne mimo internetu, tak aj dobieham zameškané.

Náhodný okoloidúci

Ak chceme hovoriť o mieste evolúcie raného človeka, musíme brať do úvahy aj širšie súvislosti. Mám na mysli to, že náš najbližší žijúci príbuzný, šimpanz učenlivý, žije výlučne v rovníkovej Afrike. Podľa analýzy súčasnej DNA ľudí a šimpanzov k oddeleniu vývojových línií vedúcich na jednej strane k moderným ľuďom a na druhej strane k šimpanzom došlo pred nejakými 6 miliónmi rokov. Obraz evolúcie nebude presný, ak nezistíme, čo sa dialo v období medzi oddelením vývojových línií človeka a šimpanza pred 6 miliónmi rokov a výskytom prvých archaických ľudí pred miliónom rokov.

Pokiaľ ide o príčiny migrácie, tie mohli byť aj klimatické. Obdobie evolúcie raného človeka spadá do konca treťohôr a začiatku štvrtohôr s dobou ľadovou, a to je celosvetovo veľmi výrazná zmena klímy. A s tým súvisí aj migrácia lovnej zveri na nové pastviny. Silno pochybujem, že prví ľudia si vôbec boli schopní uvedomiť, že pri prenasledovaní koristi prešli na iný kontinent, či už išlo o prechod z Afriky do Ázie alebo z Ázie do Afriky.

Náhodný okoloidúci

Keď vidím úroveň súdruhov ku korytám sa derúcich, tak si vravím, aký bol ten Biľak čestný, šikovný a inteligentný chlapec.
Čo sa týka Turbana. Brblavého Mivka, Krysku, Podliačika a spol, tak zo starej riti nové vetry nezadujú.

Náhodný okoloidúci

Na pripomenutie - spomeňme si, ako horlivo sa "zelenisti" angažovali okolo Gabčíkova, ako sa snažili zabrániť jeho výstavbe a spusteniu. Samozrejme, v pozadí bola maďarská lobby, ktorej sa nepáči pevná betónová stavba označujúca štátnu hranicu, ale zároveň boli v pozadí rakúski lobisti, ktorým sa nepáčilo, že Slovensko si chce vyrábať elektrinu samo a nebude musieť nakupovať z Rakúska, to isté platí aj pre Jaslovské Bohunice a Mochovce. Nepostrehol som, že by niekto z radov "zelených" protestoval proti rakúskym vodným elektrárňam na Dunaji.
A sú to práve "ekologicky zmýšľajúci" Rakúšania, kto sa snaží zbaviť svojho komunálneho odpadu tak, že ho vyvezie na Slovensko. A naši blbci a zradcovia ho odoberajú a spaľujú. Presne ako Čaputka - zbaviť sa odpadu vyvezením k susedovi a dostať za to medailu

Náhodný okoloidúci

Chápem, čo chceš vyjadriť, ale Afikov príspevok nevidím tragicky, len sa mi zdá, že by patril skôr pod samotný článok a nie pod Rolandov komentár. Ako ukážka toho, že zmeny klímy sa prejavujú aj na hubách.

Ale inak máte obaja pravdu v tom, alternatíva je tragicky zamorená blbosťami, ktoré odvádzajú od podstaty. Napríklad hľadal som niečo o dule (ovocie na kandizovanie) a vyhodilo mi to stovky odkazov na oblasť Cydonia na Marse a údajnú tvár + s tým súvisiace bludy.

Náhodný okoloidúci

Netreba byť až taký radikálny, až na tú poslednú vetu to je takmer neutrálny informačný článok.
Veď čo by si povedal, keby si v lese našiel niečo takéto:

https://www.nahuby.sk/atlas-hub/Clathrus-archeri/kvetovec-Archerov/kvetn...

No a spomeňme si, že kedysi bola aj taká modlivka zelená považovaná za vzácny hmyz a pritom už teraz je bežná všade v mojom okolí, a to žijem na severe Slovenska, aj predvčerom som videl malú tohtoročnú, ešte bez krídel.

Náhodný okoloidúci

Či sa to komu páči alebo nie, súdruhovia mali pravdu - príčinou kríz je nadprodukcia. Platí to rovnako pre ekonomické krízy ako aj pre migračnú "krízu". Ale vždy za tým treba vidieť aj úmysel, na kríze sa vždy niekto pekne zahojí a niekto poriadne utrpí.

Náhodný okoloidúci

Truban nie je nič iné ako politicky nesvojprávny nastrčený pajác, a aj keby sa mu nejakým legálnym podfukom "á la Čaputová" podarilo dostať k moci, on by nevládol, on by len vykonával pokyny a príkazy spoza Atlantiku, rovnako ako to teraz robí tá pezinská Barbie.

Náhodný okoloidúci

Švec pôsobí príliš kaviarensky a chýba mu charizma prirodzenej autority.

Náhodný okoloidúci

Chalani hore síce frflú, že HS uverejňujú bulvárne správy tohto druhu, ale podľa mňa je dobré, keď vieme, aké čudá sú platené našich daní.

Inak dá sa predpokladať, aj keď dôkazy nemáme, že neúspešný žiadateľ o azyl sexuje so svojou poslaneckou manželkou na diaľku, prostredníctvom nemeckých "asistentiek" alebo miestnej ZOO.

Náhodný okoloidúci

Drevo sušené na koreni je vynikajúce palivo, preto sa z lesov všetko vydrancuje vyváža.

Náhodný okoloidúci

A to, prosím pekne, určite nebude obyčajná tubera, ale nejaká multirezistetná, dlhodobo v Afrike pripravovaná, na ktorú nezaberajú žiadne lieky.

Náhodný okoloidúci

Veľa ľudí tvrdí, že na to, aby verili, nepotrebujú cirkev. A ak sa dôkladne pozrieme na dejiny cirkvi, uvidíme, že každá cirkev je vo svojej podstate hierarchicky štrukturovaná mocenská a politická organizácia, snažiaca sa uchopiť čo najviac moci a ovládnuť čo najviac ľudí, územia a majetkov. Čiže niečo druh politickej strany alebo mafie.

Ďalšia vec je to, čo som aj ja sám často pocítil zo strany "drahých veriacich" - oni sami seba čisto na základe toho, že sa hlásia k nejakej ideológii, pokladajú za nadradených voči neveriacim a inovercom, čiže je v tom veľmi silná zložka náboženského šovinizmu. Keby si mali priznať, že naleteli cirkevnému vymývaniu mozgov, cítili by sa mimoriadne ponížene, a tak na každú kritiku náboženstva reagujú buď agresívne alebo ešte väčším zažratím sa do svojej viery.

Náhodný okoloidúci

Ja osobne som fanúšik starých etnických kultov, čiže v prípade nás Slovanov Perúna, Svaroga, Živy, Striboga a iných, aj keď len v teoreticko-platonickej rovine, nevykonávam žiadne rituály, nanajvýš tak občas na opekačke preskočím cez oheň :D Tieto postavy z našej zničenej mytológie však nevnímam ako ezoterické bytosti, ale ako personifikáciu prírodných síl.
A som aj za to, aby si Germáni uctievali svojho Thora, Gréci aby sa vrátili k Diovi a jeho partii a tak ďalej. Toto by mohla byť cesta k oslobodeniu z otroctva abrahámovčiny.

Náhodný okoloidúci

Závislosť je aj fyzická, pri vykonávaní rituálov sa v mozgu aktivuje "centrum odmeny" a v krvi merateľne stúpa hladina "hormónov šťastia", čiže endorfínov.

Náhodný okoloidúci

Exaktným výskumom bolo zistené, že účasť na náboženských rituáloch spôsobuje v mozgu rovnaké chemické reakcie ako užívanie drogy alebo hracie automaty, čiže vzniká psychická aj fyzická závislosť od rituálov. Keď sa človek na rituále nezúčastní, má absťáky a pocity viny.

Dokonca aj u zvierat bol pozorovaný vznik rituálov a ich dodržiavanie.

Čiže nie je to len otázka výchovy a "vedenia k viere".

Náhodný okoloidúci

Znova a znova sa ukazuje, že do Európy sa tlačia kriminálnici, asociáli a duševne chorí psychopati, ktorí nie sú schopní integrovať sa ani len vo svojej vlastnej krajine. Tak ako sa môžu "integrovať" v cudzej Európe? A ich vlády sa ich rady zbavia na úkor Európy, aby ich nemuseli živiť.

A pritom aj v Afrike žije množstvo šikovných a pracovitých ľudí, ochotných urobiť niečo nielen pre seba, ale aj pre spoločnosť.
Tí sú plne integrovaní u seba doma, nemajú v úmysle niekam odchádzať.

https://infospravy.sk/clanok/70154-za-jediny-den-v-etiopii-vysadili-vyse...

Náhodný okoloidúci

Ja viem, že názvy takto pôsobia. Napríklad "progresívci", pričom ich "pokrokovosť" v sebe skrýva rozklad, rozpad a duševnú hnilobu. To isté "demokrati" v USA, ktorí nemajú nič spoločné s demokraciou.

Stránky