Norman

authenticated user,administrator

texty

My, obyvatelia a návštevníci hlavného mesta SR Bratislavy, žiadame okamžité odstránenie plota, ktorý je postavený pred budovou americkej ambasády na Hviezdoslavovom námestí. Plot dlhé roky špatí najkrajšie bratislavské promenádne námestie a v historickom centre hlavného mesta nemá čo robiť!

Dnes podala generálna prokuratúra návrh najvyššiemu súdu SR na rozpustenie strany ĽSNS. Týmto uzavrela prešetrovanie vo veci vyše 170 evidovaných podaní s požiadavkou podať súdu návrh na rozpustenie tejto politickej strany.

Pravdupovediac, nečakal som, že k tomuto kroku dôjde. Neveril som, že je systém až tak prvoplánový, tupý.

Zaútočili na deti, zaútočili na deti!! Aáááá ...

Ako keby doteraz nebolo jasné, že cieľom tejto zámernej degenerácie spoločnosti je genocída všetkých bielych, teda aj detí.

Práve v správach beží zas denná dávka holokaustu. Kiska, Gál, Kaščák ... na Banskobystrickom námestí.

Pripomenulo mi to, ako pred takými 10 rokmi ľudia regovali, keď sa s nimi človek pustil do debaty o skrytých silách v zákulisí.

Nie, reč nie je o niektorých návštevníkoch týchto stránok. Témou je článok v Zem a Vek, jeho úvodník napísaný Rostasom. 

Kedže oficiálny politický tok sa tento rok ešte nedokázal vyliať z brehov a pre západnú časť Európy definitívne nabral svoj smer do slepej uličky,  nie je treba sa ponáhlať. O veciach je rozhodnuté a je neskoro ľuďom na deravom Titanicu hovoriť, aby si dali pozor na ľadovce.

Možno sa to teraz ani nehodí písať, ale skočilo mi to na obrazovku, a tak mi to nedá nespomenúť. Je to pekný príklad, ako v tejto disciplíne  nemáme s nimi šancu. 

Prezident Zeman nezaprie, že sa po rusky učil už dávno.

Ono je to dosť častý omyl, že si niekto myslí, že ovláda jazyk dostatočne, ale v skutočnosti sú jeho znalosti dosť zúžené. Tak aj český prezident Zeman, ktorý sa pri návšteve Číny stretol s Putinom a pri pohľade na množstvo novinárov zahlásil vtip (po rusky):

V minulých týždňoch vznikol v nemeckom Bundeswehre "škandál", keď akýsi naivný dôstojník pokreslil steny akejsi klubovne nemeckými vojakmi z prvej ale aj druhej svetovej vojny, alebo také niečo. Obvinili ho, že je radikál, nacista a tak podobne a ministerkyňa obrany Ursule Von der Leyen začala ako správny politický nomenklatúrny káder vystrájať.

Na webe zaznievajú často ostrejšie slová, aj voči politickým figúrkam. Okrem vulgarít sú to hlavne obvinenia zo "psychiatrických diagnóz" : dement, blázon, idiot, blbec, psychopat ...

Otec neúspešnej francúzskej prezidentskej kandidátky Marine Le Penovej dnes konštatoval, že príčinou porážky jeho dcéry boli jej návrhy na vystúpenie z eurozóny a Európskej únie.

Ani som si nie istý, či toto bola posledná televízna debata kandidátov na francúzskeho prezidenta, ale je to asi posledná debata tu k tejto udalosti. Pretože niet veľmi čo dodať.

V Európe dochádza k invázii prevažne moslimského etnika, a tak postupne nastáva aj otázka, aký je voči tomuto postoj sionistov a Izraelcov, a otázka, aký je náš postoj voči Izraelu a Palestínčanom. Odznela otázka aj vzhľadom na debatu na Slobodnom vysielači, viď nižšie.

Týmito slovami začal Kotleba tlačovú konferenciu a  pôsobilo to naozaj hrozivo. Ale mal pravdu - súčasný režim sa už v obore prenasledovania politických oponentov vyrovná tzv. fašistickým štátom.

Neviem.

A ani ma to nezaujíma.

A obávam sa, že taký postoj budeme mať už onedlho aj k dianiu na francúzskej politickej scéne.

Pár dni pred prezidentskými voľbami a počas stále platného výnimočného stavu vo Francúzsku si zas niekto prišiel priamo do srdca Paríža a v kľude tam zostrelil troch policajtov (dvaja zatiaľ prežili).

Veľa sa v poslednom čase spomína majdan, teda príklad akéhosi prevratu, ktorý by mohol nastať aj na Slovensku.

Ľudí bolo hodne. Ciele mizerné až žiadne, štimung opatrný až zahriaknutý. Počasie pekné až hnusné.

Opozícia žiadna. Žiadna viditeľná.

Keď sa v priebehu prvej hodinky ukázalo, že žiaden pouličný stret nebude, začali opatrne prichádzať aj známejšie ksichty.

Zas idú potkaniari štvať deti do ulíc, aby im tam robili pouličné kurvy. Tentoraz už siahajú naozaj na vekovú hranicu dospelosti, a aj pod ňu. Heslo je ešte ako z čias boľševizmu: protikorupčný boj. To je taká stará téma, že ju kľudne mohol vytiahnuť ešte Husák, ten neustále bojoval proti korupcii, úplne vážne.

 Zaujímavé video o debate v TA3: Téma: pokuta poslancov ĽSNS za ich výroky v parlamente. Kotleba, Jariabek (Smer), Kollár (Smerodina) a Farkašovský (SNS).

Som si vedomý, že spomínanie slovenskej politickej scény, a o jej politických zombies ani nehovoriac, môže prinášať nevoľnosť a problémy čitateľom aj autorovi. Som si aj vedomý, že to neprinesie nijaké priame dobro. Ale nedá mi - zas mi na monitor vyskočil Dzurinda, tento milý kreténik, tento symbol doby šialenstva.

Kým sa celosvetová politika vyhrocuje, ani slovenský lokálny cirkus nespí. A to doslovne, lebo poslanci rokovali aj v noci. Neviem, kto to vymyslel, tieto nočné sedenia, ale palec hore, výborný nápad.

Spojené štáty vykonali raketový útok na Sýriu. Desiatky rakiet dopadli na mesto Homs.

Zámienka pre tento explicitný zločin proti mieru je nedávny tragický incident, keď bandám islamských radikálov, bojujúcich proti Sýrii, pri bojoch vybuchli ich zásoby bojového plynu a zahubili asi stovku ich bojovníkov, ale aj civilistov.

 

Pred pár týždňami uverejnilo Smetisko článok, v ktorom prinieslo novú politicky korektnú myšlienku. Niektorí svetoví aktivisti totiž prišli na to, že máme zlý obraz sveta, v tomto prípade doslovne - zlý spôsob zobrazovania guľového glóbusu do roviny mapy.

Západná propaganda v praxi. Video ARTE odvysielané 28.3.2017, teda pred týždňom.

Vo videu sú zábery zo Slovenska, z demonštrácii Čarnogurského (circa 30 minúta) a ďalej LSNS, KSS Hrdličkaa, Švec a iní.

V metre v Petrohrade vybuchla bomba priamo vo vagóne plnom ľudí a druhá bola nájdená nevybuchnutá.

Výbuchom bolo zavraždených 11 ľudí, 51 bolo zranených, mesto bolo na deň privedené do stavu dopravného chaosu. To sú základné fakty.

"Čo sa to deje, prečo je denno-denne na programe holokaust, tábor v Seredi a zase holokaust, už to trvá viac ako mesiac?"

Arméni boli prvý  národ, ktorý prijal kresťanstvo ako štátne náboženstvo.

Ťažko povedať, či v ňom cítili árijsky základ, indoeurópske hodnoty, ale v každom prípade sa prví dali zavrieť do jeho jarma. 

Stránky

komentáre

Norman

Typológia čohokoľvek je analýza, teda JE to exaktná veda. Respektíve pokus o ňu, minimálne tvárenie sa ako veda.
Prečo sa tak bojíš uznať, že veci sa riešia poznaním, analýzou, typológiu? A že aj ty samozrejme s tým jednáš určite dennodenne. Načo tá detinská póza skeptického (ne)filozofa? Až také zlé skúsenosti?

Typológia je veda, ale eneagram je len dosť nezmyselné pospájanie rôznych atribútov a kopa voľných často triviálnych postrehov okolo. Ale nič proti nemu, na druhej strane je to zhrnutie dlhodobej empírie viacerých siekt, ktoré sa zameriavali na OVLADNUTIE ľudskej mysli, takže sú povedzme prakticky poučné.

Len by som upozornil, že podľa
https://en.wikipedia.org/wiki/Enneagram_of_Personality
"The Enneagram ... in spirituality it is more commonly presented as a path to higher states of being, essence, and enlightenment".
Čiže enneagram sa používa na rozvoj osobnosti, na rozdieľ od Ildikinho záveru v tomto článku, že ľudia sú zafixovaní na krútenie sa v kruhu a niet im pomoci. To je podstatný rozdieľ.

A čo sa týka politikov: Vivo ti predsa nehovorí, že ich máš mať rád. Kopu vecí nemáme radi a predsa ich nemôžeme ignorovať a nechať ich, nech si robia čo chcú.

Norman

ak by to nefungovalo, rovnako dobrá je astrológia.
A keď ani to, tak veštenie z kariet.
:)
Je to dokázané. Štatisticky.

Norman

v tom tvojom linku na "slušnú históriu" sú jezuiti spomenutí len raz, slovom raz.
Tí tvoji jezuiti sú možno jezuiti, ale súčasní. Hovorím ti, je to čistá a známa dianetika:)

Ok, asi si svoj google ešte nezmažem:-)

Norman

dianetika dosť výrazne používa eneagram. Ale to sa ťahá ešte z egypta, nie. Jezuiti? Mne to googol nijako nespája s jezuitmi, ale možno mám starší googol. Alebo mladší? :-)

Norman

V súvislosti s daným Ildikiným textom si hovoril o "objektívnych psychologických záležitostiach", čo mierne zneisťuje, čo myslíš vážne a čo nie.

Ale to by bola tvoja vec - len som naozaj prekvapený, prečo "nás" obviňuješ, že poznáme definitívnu a kompletnú pravdu"? Ty si urazený ? :-)

Norman

ale zas nemôžeš označiť groteskný postoj nejakej babylonskej Ildiko:
"Nedúfajte, biedni zemskí červi ..."
čiže v skratke
"každý je blbec a už sa nikdy nedozvieme, ako z toho"

za

"... objektívne psychologické zákonitosti".

To azda nie :)

Norman

Ešte k tým hrátkam s mocou.
Nuž, hrátky s mocou imponujú mnohým ale naozaj len málokto má na to vôľu a odvahu, aby s ňou dokázal zdielať lože. V tomto by som sa nespoliehal na nejaké akademické znalosti či atribúty. Dosť robí prax a ak vynecháme mastodontov už zdochnutých (ako napr. Dzurinda, ktorý sa to aj tak NIKDY nenaučil) alebo ešte živývh (Fico, ktorý je tam jeden zo služobne najstarších ),
tak potom Kotleba má najviac reálnych skúseností s mocou. On ju totiž dobré pozná aj odspodu a odiaľ dobre vidno špinavé detaily fungovania tej starej babylonskej prostitútky. Takže Kotleba môže byť "sprostý vidlák", ak niekto chce, ale s mocou má na slovenské pomery už výnimočné skúsenosti. Možno lepšie, ako si sám uvedomuje či dúfa. Už je v švungu :-)

Norman

ale pokiaľ viem, Magát nebol členom či blízkym LSNS a bol na kandidátke len kvôli voľbám. Jednota :) A po voľbách im je na nič.
nejde o to, čo by sa "mne páčilo" - už som povedal, je to ich predstava či možnosti, a sú pravdepodobne v súčasnej situácii efektívnejšie, ako nejaký "front ľudovej jednoty".
Čo sa týka čísiel či vyblakovania - to už nech si rozhodne každý sám - ale klasici sú za jedno, že v postojoch davu čísla nehľadaj. Iba ak by si chcel spočítať vlastné straty:)

Nuž, čo sa týka tých procesov, tvoj postoj zastáva asi aj Magát, že sa treba zviditeľniť - vynieslo mu to žaloby a to, že sa predsa radšej skrýva v zahraničí. Podobne to neprinieslo nič Stworovi či teraz bartošovi. Ja by som sa vyjadril takto: Každá taká podlá žaloba prinesie straty systému, občas aj ťažké - ale pre obeť perzekúcie to určite nie je nič príjemné a naozaj málokedy prospešné.

Čo sa týka Hitlera - vyššiu popularitu mu priniesol samotný puč, určite nie súd ani ten rok basy (pôvodne dostal 5 ). Puč bol zaujímavý - ale nakoniec bol rád, že ho prežil. Preto už žiaden ďalší nerobil, ale pohľadal si vplyvných kamarátov s peniazmi a kúpil si rádio. A film, a dokonca aj televíziu (to sa vie, že prvý verejný prenos televízie v histórii bol Hitlerov privítací prejav na Olympiáde 1936 ).
Pravda, ako pred Hitlerom tak aj teraz platí, že mocní naozaj nedokázali systém riadiť a ten sa rozpadal a tak hľadali nejakého obetného barana na špinavú prácu. Ten sa im takmer vždy vymkne z rúk a potom záleží len na profile danej osobnosti, ako to dopadne. Ech ech, čo sa týka inteligencie a ideálov sa predsa len Kotleba minulosti nedokáže vyrovnať, heh :-)

Norman

v pohode a za radom:

1. Čísla v politike nemajú váhu:-) Vieme, že ši štatistik, a profesionálna deformácia robí svoje:-) Spoločnosť, politika a popularita nie je o číslach. (súhlasím, že by mohla či mala byť, ale nie je)

2. Chýry JPP sú rovnaké, ako lžimédia:) A čo myslíš tým "sprostý vidlák"? To je prvotný povrchný dojem nejakých snobov, to môže klamať :-) Koho dnes nemožno značiť za "sprostého"? A označiť ľudového politika za "vidláka" - to je ozaj nepochopenie reality, ten tvoj JPP :-))

3. Toho Magáta sme nejako rôzne pochopil. Podľa mňa Magát nehovoril, že sa strana LSNS rozpadá. Naopak, Kotleba robí čistky a nech už sme sa napočúvali všetci, ako sú čistky zlé, kruté a vlastne oslabujú, je to LOŽ. Je to vlastne tá istá lož, ako v súčasnosti o spoločnosti, že "diverzita je sila". Je to LOŽ a v praxi je naopak JEDNOTA sila. Aj keď samozrejme žiadna krajnosť nie je dobrá.
Ergo, LSNS sa správa už ako dozretá strana. Profiluje sa:-) Správajú sa nefér napríklad aj voči Magátovi - ale to je preto, lebo systém na nich tlačí a oni nechcú medzi sebou ľudí, ktorí stavajú na provokovaní.

4. Návrh na rozpustenie LSNS nie je žiadna sranda a tvoj opakovaný postoj, že to "musí" Kotleba využiť, je prehnaný. Ten útok je zákerný a môže sa zhoršovať - ako každý boj, môže vyhrať jedna či druhá strana a nie je dopredu dané, ktorá. Pokus zakázať stranu tu už bol, úspešný. Ty stále predpokladáš, že žijeme v právnom štáte, kde fungujú voľby a preferencie, kde ľudia veria na demokraciu. Nič z toho nie je pravda. V Rakúsku, keď nemohli ináč, nepohodlného Haidera zavraždili, to isté v Nemecku prípad Moelleman ( https://en.wikipedia.org/wiki/J%C3%BCrgen_M%C3%B6llemann )

5. Hitler nemal z pobytu v base skoro nič (okrem toho, že si nabudúce už dal pozor a stratil ilúzie o demokracii (čo by si mal aj ty)), a Dimitrov mal zo súdu absolútne hovno (netreba veriť komunistickej propagande - ale aj podľa nej - čo mal Dimitrov z procesu? Popularitu? No to mu sakra pomohlo).
Nie nie, súdna despocia a perzekúcia nie sú žiadne gentleman prečiny a sudcovia, ktorí sa jej dopúšťajú, by mali byť za takéto vážne ničenie samého základu spoločnosti obesení. Áno, obesení. Následnou súdnou mocou.

6. Uplakané reakcie tu predvádzajú židia už 2 000 rokov a aj keď je to, ako píšeš, odporné a smiešne, aj tak to má svoju funkciu. Neviem, prečo by aj naša strana si nemohla sťažovať.

---
Last but not least - ten link na článok o návrhu, aby členovia rozpusteného subjektu nemohli byť ďalej politicky činní (už sme to tu aj včera spomínali), je zatiaľ najväčšia politická debilita, akú na Slovensku v novej demokratúra za 28 rokov kto pustil do diskurzu. Je to vlastne najväčšia politická debilata za posledných sto rokov - lebo aj keď predtým sa páchali politické zhovadilosti aj zločiny, bola to určitá logika doby a vplyv medzinárodných okolnosti. Toto tu je lokálne NOVUM bez príčiny, blbosť sama o sebe. No budeme sledovať, kto sa bude v tomto angažovať. V každom prípade platí - ak si to vyskúšajú na Kotlebovcoch, nezastvia sa a nakoniec táto revolúcia - lebo to by bola revolúcia - zožerie aj svojich tvorcov.

Nuž ale hovorili sme vám, že žijeme v TOTALITE, ale väčšina tomu nechcela veriť.
Nechcem byť zas moc čierny, je pekný deň, ale logika nepustí - pripomínam - budú nasledovať aj (justičné) vraždy.
Systém zahadzuje masku.
Mali sme pravdu.

Norman

Celý systém školstva, akademický systém a vedecké inštitúcie slúžia len na jedno: naprogramovať do hláv občanov oficiálnu ideológiu.

Celý ten systém je pod ťažkým ideologickým tlakom a tak sa tam dostávajú na vrchol ľudia, ktorých hlavným pozitívom je poslušnosť voči vládnej moci. Určite by sa nemali nazývať vedcami - sú nesamostatní, suchopárni, zväčša bez invencie a záujmu. To je starý problem, už vyše sto rokov.

Podobné hoviadka sa prejavujú aj v polooficiálnej sfére "skeptických" portálov na webe. Sú to tupí prežúvači dogiem a aktívni prisluhovači momentálnej vládnej ideológie. Vôbec sa nelíšia od stredovekých scholastikov.

Norman

Ani ja sa nezaujímam o župné pomery v BB a pravdu povediac, sú mi dosť ľahostajné. Ale určite nebudem veriť našim pravdivým médiam, keď povedia, že sa tam ruvú o korýtka. Kto, upratovačky a SBS?
Zato verím, že Kotleba ušetril - a poviem ti jedno :
Nič tak nedokáže uviesť ekonomistov do zúrivosti ako šetriaci prístup. Z toho doslovne šalejú a zúria.
A šetrenie Kotleba v BB ako tak dokázal.

Ja nevidím ani dôvod, prečo by mal v BB znova kandidovať, keď je v parlamente, a keďže v strane nemá overených ľudí, ľudí naučených na tento deformovaný súčasný cirkus, tak nie je ani moc múdre snažiť sa kandidovať do ostatných žúp za županov. Do mestských rád a lokálnych parlamentov ano, povedzme. Ale načo do župy, ak tam má byť župan v podstate bez väčšiny. To je nevďačná situácia.
A že by to bola škoda a rôzny Klusovci či mankovci by "rozkradli" ďalej kus republiky? No, to už je jedno, najviac sa odovzdalo do zahraničia za Dzurindu a jeho kurvy Radičovej, teraz sa nie je treba obávať, že ešte nejaký fundament sa zrúti. Ľudí by som za poslancov ďalej pchal, kde to len ide - pretože poslancov môže robiť naozaj každé tupé hovädo a byť Kotlebom, just by som do tých mestských parlamentov dával tých najhrubokrkejších orangutanov.

Počúvam ale, že má dobré preferenice v BB, tak to chápem, že asi bude kandidovať. Ale ak prehrá - nebuď naivný, nič sa nestane. Prečo by mal odstupovať? Ty dokonca naznačuješ, že pre nejakú neschopnosť či neúspech by mal on či všeobecne politici odstupovať :-) Neblázni, tak to nikdy nebolo ani nebude, NIKDE na svete.

Hovorím, Kotleba stráca pre nás zaujímavosť, lebo je už sformovaný, ale to neznamená, že by mal zmiznúť zo scény. Naopak, je dobre tam, kde je, Nemal by sa pchať momentálne ďalej (Parkinsonov zákon), ale ani odstupovať či ustupovať. Mal by ich tam kopať do vajec čo najviac.
Ale to mu radiť netreba, to dobre vie aj sám :-)

Norman

Vceľku dobre som sa zabával na debate Kotleba, Sulík  na TA3 (bolo dnes, v nedelu ?).

Je jasné, že kotlebovci sú dostatočne ohybní a nedajú sa ľahko (v tom im treba držať palce, v tom je každý zdravý občan na ich strane). 

A všeobecne - je dobré, keď sa hovorí o fašizme a nacizme. Je to veľmi dobré, lebo táto skurvená spoločnosť, sionistická, sa bude musieť raz vysporiadať so svojou minulosťou. heh :-)

Norman

Potom to o pár rokov zas niekto spracoval, takmer rovnako tie isté scény, niečo dodal, menej strihal. 

A doplnil to o titulky, anglické. Je to tak ľahšie na porozumenie.

I keď aj tak, na plné pochopenie je to azda treba pozrieť celé, v rodnej reči ... ale takáto esencia je výborná na osvieženie.

Už rok pred tým seriálom som sem dal narýchlo a kostrbato vlastne tú istú tému

http://nadhlad.com/content/hranice-evolucie

Hm, myslíš, že by ľudia ocenili podobný tmavší druh filozofie? Sú pripravení, respektíve ich už doba dotlačila k tomu, že ju potrebujú?

 

 

Norman

Veď ja práve hovorím, že máš na viac :)

 

Video, je ale obojaká vec, ani ja som sa k týmto tvojim ani ešte nedostal, až teraz, azda ... Už som spomínal, že na facebooku dosiahne človek ľahšie veľké čísla sledovanosti, ako na yutube, ale ktovie, ako to vyhodnocujú. Sledovanosť mám aj ja, pozri, 34 000, not bad:-) (a to som sa ani nenamáhal prekladať, a dokonca to tu pôvodne niekto dal, ja som to len pred pár rokmi trocha postrihal a polepil :)

Na Globsec si nedostal prihlášku? Hm, ani ja nie ... zaujímavé. Tam by si im to mohol vysvetliť:)

Norman

babylon, chaldejci, talmud ... chomút.

Norman

Má to v mnohom pravdu, samozrejme.

Ale je to vážna vec, takže neviem, ako to bontónom povedať, ale nech už si tie myšlienky zobral odkiaľkoľvek, hm hm, je tam tá základná pointa, ktorá je ku koncu dokonca aj explicitne (priam hypnotickým komandom) vyjadrená:
"Každý jedinec sa nachádza v niektorej z týchto dvanástich fáz a tým je limitovaná jeho schopnosť poznania"

každý...
limitovaný...
schopnosť poznania...

To sú tie subliminalne sugescie.
(subliminálne nie vnímaním zmyslami, ale subliminálne uvedomením si).

"Človek je limitovaný a neschopný poznania"

To sú veci, ktoré žiaden "humor" neospravedlní, za "nevinný humor" sa tieto veci často len skrývajú, aby sa ich nik neodvážil kritizovať (kto už chce vyzerať ako bezhumorný frfloš?). Ja mám ale presne opačný názor:

"Človek je bez hraníc a schopný poznania vo všetkých smeroch"

Táto pointa tomu chýba. Bol by to výborný výsmech obmedzenosti ľudstva, ktoré sa alé dá a má prekonať. To tam ale nie je, je tam len (falošná) fatalita.

Norman

Dohodnime sa na tom, že je to chaos.
A v chaose nikdy nemôže byť na nič "neskoro".

Takisto treba pripomenúť, že nie sú žiadne ciele a metódou nie je žiadna aktivita pre ľudstvo. Cesta sama je cieľom - to je síce tiež fráza, ale tak sa na to dá hľadieť, žiaden iný cieľ nečakať. A čo sa týka opať toho sprostého vulgárneho termínu "dobro pre ľudstvo" - radšej si dám ruky dolámať, ak mi niekto dokáže, že som niečo spraviľ pre ľudstvo. Nikdy som nič také nerobil a ak k tomu došlo, určite som to tak nechcel a bol to len bočný efekt, za ktorý nenesiem právnu ani morálnu zodpovednosť.

Ak som ti rozumel správne, tak nie je "objektívny pokrok", len tápanie medzi dvoma pólmi - a s tým s tebou úplne súhlasím.
Ale to je ceľkom dobrá správa, ba dokonca výborná správa, ale nebudem to tu vysvetlovať explicitne, aké to má v konečnom dôsledku dobré dopady, aj na mysel človeka, nech si na to príde každý sám, keď tie veci človek postupne pochopí, je to nenapodobitelný pocit, tak by bolo kruté o to ľudí okrádať explicitným vysvetlovaním. Preto sú hodnotné pravdy vždy popísané len skryto a mysticky, aby ľudia o tu zábavu neprišli a mohli si ich dostaviať sami doma ako skrinku od Ikei.
A keď to spravia všetci, a ten deň príde, tak ... sa začnú trápiť nad inými problémami. To už ale budú ceľkom iné, adekvátne a ľudstva hodné problémy:)

Norman

načo ti je viditeľnosť u cudzích videí? Treba nakrútiť vlastné, a tam dosiahnuť sledovanosť. A hlavne obsah.

Ono to možno nepomôže, ale budeš mať aspoň drámu (nerád používam slovko "zábava", to, čo človek potrebuje, sa správne volá dráma, nie zábava :)

Norman

ako hovoríš, nič nové, veď každý pozná delenie Pospolitosti. Ale opakujem, ja by som Kotlebovi ani nevyčítal, že kopne starých známych do zadku, veď nie sme malé deti, a každý, teda aj on, si môže vybrať, čo vedie prakticky k úspechu. Ale jeho politický profil je naozaj už príliš zafixovaný a prirodzene, nie najlepšie.

Samozrejme by som neradil, aby sa doplnil Buheheho slečinkou, ale naopak niekým ostrým, kto naozaj vie ako systému spôsobiť bolesť. Cesta nie je zmekčovanie a kolaborácia a lá Marion, Mirion a Merion, či ako sa všetky volajú, ale zakalené ostrie na húževnatej rúčke.
No ale to tak skoro tu, v královstve Pessburskom, naozaj asi nebude.

Norman

Nemá ani zmyseľ sa nejako špeciálne zaoberať ĽSNS, lebo je to v reále len jedna zo strán. Má svoje špecifiká, jej existencia je prejavom tej energie, čo aj tento článok, ale nie je to jediná a už vôbec nie dokonalá cesta.

Nemyslím si, že by rozpory či čistky v ĽSNS boli až také nenormálne javy - ale pravdepodobne sú už príliš kontraproduktívne. Tento štýl politiky mal vrchol v pochode roku 2015 - odvtedy nedokázal rásť, preraziť bariéru. Dostal sa do parlamentu, ale tam mu došli sily, pretože bez strednej vrstvy a pri svojej uzavretosti na viac nemá. Tejto vrstve už nemá zmyseľ viac pomáhať, treba prisunúť ďalšiu level. Prirodzene, kiskoidov treba nechať, nech si na nich vybíjajú zuby.

Každý má nejakú rolu či zamestnanie, kotlebovci tiež nie sú len to, čo prezentujú, ale ich rola je už naozaj dosť ošuntelá, nezaujímavá. Ja som spokojný s tým, čo predviedli ... ale už nečakám viac, a už ma to osobne nebaví.

Čo sa týka volieb županov, myslím, že je to úplne jedno, ak LSNS prehrá. Ak vyhrá niekde, bude to výborne:) Oni vôbec lepšie pôsobia na tej regionálnej úrovni, tam robia aj kus dobrej práce, myslím.
.

Stránky