Norman

authenticated user,redaktor

komentáre

Norman

zoštátňovať sa zas bude, to nerobia len komunisti, k tomu dochádzalo častejšie, ako sa zdá.
A Berlín bol stoka aj pred sto rokmi, ale to sa dá vymiesť :-)
Alebo možno nie, čo tak urobiť hlavné mesto Europy z Viedne, to máme blízko.
Ale tam by bolo asi treba ešte viac vymetať...

Norman

hovorím, že zatiaľ to nie je vidieť, nejde o tieto výsledky, veď ani neopakujem tie čísla - ale ide o predpoveď budúcnosti. Samozrejme, presná a racionálna predpoveď :-) Alebo ide skôr len o vieru v pozitívny vývoj.

Ale to by sme sa museli viacerí najskôr dohodnúť, čo je ten pozitívny vývoj. No, teraz si trúfam ten minimálny základný bod, ktorý by nás mohol všetkých spájať, vyjadriť ako osamostatnenie Európy a pochopenie, že vedie konflikt s ostatnými kontinentami, etnikami a kultúrami.

Norman

ale odchod zabetónovanej Merkelky, ktorá so svojími ľuďmi udržiavala skostnatený systém. Voľby práve ukázali na rozbitosť a rozpaky. V tomto pripomínam prípad ZSSR a zabetónovaní komunisti - po odchode (smrti) Brežneva sa tiež zdalo, že to posraté skamenelé lajno sa nepohne. Ale pohlo sa.
Pravda, analógia proste môže byť falošná a nesplní sa - ale skôr predpokladám opak, že to bude rýchlejšie ako vtedy.

U nás to nie je lepšie, ako v Nemecku, ale ešte tu navyše platí - ak by sa aj u nás niečo zmenilo, silnejší susedia to udusia. Preto naše voľby naozaj majú malú šancu podstatné veci zmeniť (a sú len hľadaním najmenšieho zla). Naopak, zmena stavu v centrálnej európskej veľmoci má šancu zmeniť veci natrvalo. Preto hovorím - tieto voľby ešte nič nezmenili, ale tam je bojisko, kde sa rozhoduje aj o našej budúcnosti, o tom, ako rýchlo príde, prípadne teda možno nepríde.

Norman

článok jasne vyjadruje, že nordická rasa je lepšia.
Punktum. :-)

Norman

moja kabalovská veštecká gula bliká a varuje - nur vorsichtig, što to je, "prach a krv", nenííí to náchodou nacistické Blut und Boden???
Ja ja, Blut und Boden und Deutsche Glaubensbewegung.
https://de.wikipedia.org/wiki/Deutsche_Glaubensbewegung

Norman

že kedže papagáje sú farebné (!!!), sú to vlastne "farebná menšina", v podstate príbuzní negrov.
Negri budú takto (a ešte horšie) zaobchádzať s Merkelkou aj v pekle.
No, na peklo sa nedá spoliehať, bolo by lepšie ju doklofať už tu na zemi. Za "wir schaffen das" s návalom hnedoidov do Európy si to bezpochyby zaslúži.

Norman

liberálna štetka sa s nadšením štylizuje do role veriacej puťky, teraz na obálke dokonca do role Panny Márie.
To je predsa choré a liberáli by ju mali roztrhať na kusy, odporučiť jej Zomrieť a celkovo ju vysmiať ako starobylú egostrednú kravu.
A mali by pravdu.

Norman

Tak za prvé
1. Osud mi nenadelil a ani som nezdedil prostriedky, ktorými by som mohol vo voľnom čase zabíjať svojich oponentov. Tvorba znamená formovanie materiálu - a mne nik ten materiál nedal - a bez neho je to len malovanie vo vzduchu. Talent a vedomosti, ktoré tu sú, sú síce nevyhnutná, ale určite NIE dostačujúca podmienka. Ak mi niekto predloží červené tlačítko, tak ho stlačím, ale nebudem ho hľadať, či sám naťahovať drôt.

2. Nie som nijako zodpovedný za stav tejto spoločnosti či tejto rasy - preto nepociťujem žiadnu povinnosť, nutnosť či túžbu túto spoločnosť či rasu zachraňovať. Možno to protirečí s desaťročiami, čo som pre ne už spravil - áno, občas som podľahol zvyku byť užitočný - ale nemienim si ani ja už ďalej ničiť zdravie. Prvotným motívom a prioritou bolo je a bude poznanie - a toho som týmto nadobudol už toľko, že ak by som nebol pripravený múdrymi knihami, musel by som celé týždne od hnusu grcať. Takže nevidím žiaden dôvod, prečo by som robil skúmania ďalej.

3. Jestvuje malá časť zdravých jedincov, ktorí si prečítajú a uznajú, že je to presne tak, ako to oni sami tušia či vidia - to je všetko, čo sa tu deje. Konieckoncov, ako lepšie stráviť čas, kým sa to všetko rozsype ako mandala z farebného prachu?

Norman

K tomu videu: toto rozčulovanie sa Fica na prestitútoch ukazuje, že ich nemal rád, ale je zároveň dôkazom, že ešte len vtedy začínal prekvapene vnímať, akého svinstva sú schopní. Ale ešte vtedy a dlhodobo to chápal LEN ako výnimky, ako pochybenia "idiotov novinárov". Ale to nie je idiocia, to je základna vlastnosť tohto režimu. Prestitúti sú za to práve platení. Len sa smiali, keď to nechápal, že to robia zámerne. Jedinou cestou sú vlastné média, a Orbanova cesta ( tie dva body, čo si uviedol).

Tie tvoje porekadlá chápem tak - ak niečo v tomto robíš, musíš to urobiť naplno. Buď oni, alebo my. Nepovieš ty, povedia o tebe. Neudrieš ty, skončíš ty na teplákoch v Prešove. - Fico sa snažil neurobiť prestitútom nič zlého - a za to ho obvinili (takmer) zo zabitia novinára. To je absurdné.

Na tom videu vidno, že ho naozaj tí novinári stáli tie dva srdečné baipasy (či čo to má), a ktovie aké iné vnútorné zdravotné škody. Hm, bojovať treba čo najviac chladnokrvne - nielen kvôli výkonnosti, ale kvôli ochrane svojho zdravia. Nie vždy sa to dá, ale platí zásada, že treba desaťkrát viac nasrať ich, ako oni mňa. Toto nie je hra, ani otčenáš, ani tanečky v krojoch či Slávy dcéra a podobné kraviny - toto je spoločnosť, teda dusivý mech svinstva.

Norman

Doplnené bolo info o zásahu krajskej prokuratúry

Norman

Ak niekto niekam klesá, tak Rusi.

Norman

Prezident Francúzska Emmanuel Macron zrušil stretnutie s prezidentom Švajčiarska po tom, čo sa jeho krajina rozhodla kúpiť namiesto francúzských Rafale americké stíhačky F-35 Lightning II.
Dohoda mala mať hodnotu 6 miliárd dolárov.

Norman

Situácia sa stále vyvíja, teraz je to naozaj kto z koho.

Norman

Ale je to naratív, ktorý by mohol a mal zaznieť. Takže ak aj to nepovedal, je to vydarený text, vzorový.

Ja si nemsylím, že Rusi dovolia moslimom sa rozťahovať. Majú s nimi skúsenosti, a zväčša víťazné, takže je len otázka času, kedy sa o to oprú.
Pripomínam, že ja nepodporúčam naše spoliehanie sa Moskvu, na jej pomoc - ale určite nám môže slúžiť ako určitý vzor.

Norman

šach mat bude, keď budú zo Slovenska utekať ako afgánski kolaboranti z Kábulu.
Šéfom Lipšicovho stáda je Biden, a ten je na kraji demencie, ako (v politickom zmysle) celá jeho krajina.

Norman

Skôr ako na odvahu kohokoľvek v tejto republike vkladám nádej na to, že už nadkritické množstvo ľudí administratívy (sudcov, policajtov, prokurátorov, politikov, finančníkov ....) pochopilo, že vláda tohto Matovičovho gangu je skôr či neskôr smrteľne nebezpečná aj pre nich.

Norman

Mám dojem, že títo sa snažili podchytiť prvenstvá vo všetkých smeroch (to s tým invalidom, ako to zdôrazňujú, je naozaj nechutné).
Robia to preto, aby sa neskôr, ako to plánujú, keď budú lietať samí miliardári, mohli na týchto chudákov odvolať - aha, aj mrzácia a niktoši mohli letieť.

Vždy na obranu kasínového kapitalizmu padne veta, že milionári predsa nedokážu spotrebovať pre seba nejaké majlandy, že hodnoty tu niekde zostávajú. Ako vidno aj na tomto príklad pripravovaných turistických letov - milionári sú schopní minúť úplne reálne a úplne nezmyselne čokoľvek, úplne všetko, po nás potopa.
A ona potopa aj príde - taká či onaká, reálna či symbolická, ale hlavy budú padať.

Norman

Výrazne civilný bol aj let Chalengeru, kde posádku tvorili okrem dvoch pilotov samí civili. Hlavne ten, kde išla aj učiteľka zo základnej školy - ktorý sa im zjebal hneď minútu po štarte. Mohlo to byť pre detičky, čo to pozerali life, dobré poučenie na celý život.

Norman

že nejak prudko mením miesta, v tomto so m prirodzene na tom rovnako, ako ty. Veď ani ja už vyše 15 rokov nehýbem, a už sa ani nepohnem, ak nebudem musieť.
Šak načo :)
Žiť na chalupe je výborná vec - ale tak možno v budúcom živote.

Norman

mne je dobre kdekoľvek, kde som.
pred cirka 15 rokmi som sa do Bratislavy vrátil - a je mi tu dobre.

Norman

Eugenika bola od začiatku tunajšia téma.

Ale vždy sú v takýchto problémoch dve tendencie: na jednej strane uvádzať do diskurzu tieto tabu termíny, na druhej strane zavádzať danú tému s nesprofanovanými náhradnými termínmi.

V každom prípade je samotná téma prínosom a treba ju presadzovať.

Norman

tancujú a spievajú tam cigáni, do toho nejaká moderátorka hovorí, že sa celý svet dozvedel vďaka tejto ceste pápeža o akomsi aspekte holkaustu ...

Tak mi z toho vychádza, že vďaka tejto ceste sa "celý svet" dozvie dve veci: to, že Slovensko je krajina dezolátov cigáňov a za druhé krajina, ktorá vyvraždila "vyše stotisíc" židov (áno, takéto číslo som niekde v posledných dňoch počul).

Našťastie "celý svet" na jeho cestu kašle.

Norman

Je to výsledok vedomého mrzačenia.
Začína to s poslušnosťou: otrok, musíš byť poslušný.
Ale to je málo, pre istotu mu prestrihneme šlachy a odstrihneme krídla a vytrhneme všetky pazúre: otrok, musíš byť dobrotivý, musíš všetkých milovať, aj to najhnusnejšie na svete musíš milovať.
Jediný dôvod takej dogmy je, opakujem, zmrzačenie otroka aby nemal žiadne možnosti a schopnosti sa brániť zlu. Aby stratil aj tu najzákladnejšiu prirodzenú schopnosť rozlišovať dobro od zla.

U chronických prípadov, ako je Záborská a kopa podobných prípadov, sa to potom zvrhne celkom do obdivovania nešťastia, úbohosti.
Nie je ospravedlnenie a rozhrešenie pre osoby ako Záborská, ktoré spôsobia, že na svet je privedený čo len jeden ohromný balík utrpenia a trápenia ťažko postihnutého človeka.
To záborské spôsobujú, prinášajú na svet utrpenie, diabolské trápenie a smrť v bolestiach.

Norman

Tamto som naozaj nafotil osobne v piatok podvečer (hm ... teda bez tých konštrukcií :), ale záhrada je už od soboty (až do stredy) zavretá verejnosti, takže už tam ani mňa nepustia.
Zajtra ráno tam je tá špeciálna akcia pre "vybraných", ale zas asi nie som spoločensky významný, nedostal som pozvánku. Nechápem to :-)
Pochybujem, že ma tam vpustia ako novinára alternatívnych médií. :)
Potom pôjde ešte na Rybné, podporiť holokauzu a stretnúť svojich zamestnávateľov-židov, to sú jeho priority ... Keď tu bol Dalajláma (to už je kopa rokov), tak som to tiež obehol - ten bol napríklad v Hviezdoslavovom divadle v centre, tak sa tam dalo chodiť aspoň po ulici. To zajtra nebude, zajtra bude hlavným programom úroveň zátarasov a počty tajných. (Dalajláma bol v tej športovej hale, tam som bol, nebolo treba sa registrovať - ale to bol a je tiež sluha globalistov ).

Norman

Práve teraz sa drbe nejaký untermensch v meste na motorke a turuje ju na 120 decibelov.
Vskutku mi nik nemôže vyčítať, že smrť podobného bezcitného hajzla považujem za zaslúženú.

Norman

Na Hviezdoslavovom námestí je na šnúrkach zavesená výstava okolo 30 fotiek z pádu WTC . A akési pokeci o US veľvyslankyni, našom idiotíkovi v USA a ešte o nejakej americkej vojenskej gume. Ak by tu bola skutočná čo len trocha inteligentná opozícia, tak by tam zavesila veľký plagát s otázkou:
A KEDY BUDE VYSTAVA SVINSTIEV USA V AFGANISTANE?
Alebo by tam vedľa na stromy natiahli svoje lanká a svoju výstavu fotiek a infa o tých zločinoch Američanov (rozstrielané svadby, strielanie afgáncov ako divú zver a podobne).
Ale tu normálna politická opozícia evidentne nie je.

Norman

tento národ nie je výnimka, ostatné sú podobné. A je politicky len v plienkach. Na slobodu si musí zvykať, musí zahodiť svoju dekadentnú "kultúru" typu "Kubo", "Ťapákovci", čechoslovakistické sračky a socialistický debilizmus a liberálnú pubertu - a vrátiť sa ku koreňom, ku svojmu reálnemu jadru.
Voľbami sa moc v spoločnosti aj tak nikdy naozaj nezíska.

Norman

(našiel som len v nemčine, ale egal :)

Norman

homouš vypustil z lampy gina - a bol to gin , ktorý za neho robil ťažkú prácu. Ale ten gin je nebezpečný zničí svojho pána, minimálne v tom zmysle, že takýto DRUH hmouša, aký sa rozrástol po planéte, už viac nebude. Buď bude (mentálne) lepší, ale je možné, že bude (mentálne) aj horší (niečo opicoidného).
Vznik mysliacej bytosti je očividne vec riziková, ani rímska ríša to nedokázala, ani táto to nedokáže.

Norman

Zas treba to brať trocha ako umeleckú licenciu - tí ľudia sú tak akosi mentálne dôchodcovia, prirodzene tam bolo aj kopa mladších - ale tá atmosféra mne pripomínala nejaké zjazdy dôchodcov, oslavu MDŽ či Prvomájové veselice.
Hlavne na tom mítingu na námesti Slobody (nemôžem nájsť nikde záznam z neho, lebo Jurečka behal na tom prvom a iní to tiež nemajú - holt, národná jednota).

Norman

K tomu porovnaniu s Danskom, Norskom a Finskom. čo sa často zjavuje - čo je asi príčinou toho rozdielu: Nuž to, že v troch škandinávskych majú výborné výsledky je zrejmé, že tam opatrenia DODRZIAVALI, lebo tam lockdownové opatrenia MALI a sú DISCIPLINOVANÍ. Všimnime si aj, že Švedsko v tabuľke nie je - lebo to posrali na plnej čiare svojím laxným nezodpovedným prístupom toho svojho Tengela-Mengela (ako mu nadávajú).

Ten druhý graf - no veď to je pekné spracovanie toho, ako vysoké boli nadpriemerné medziročné úmrtia.
(a to ešte možno sú tie čísla aj vyššie, citujem
Unfortunately, the total number of fatalities caused by the pandemic may be even higher, for several reasons. First, the official statistics in many countries exclude victims who did not test positive for coronavirus before dying—which can be a substantial majority in places with little capacity for testing. Second, hospitals and civil registries may not process death certificates for several days, or even weeks, which creates lags in the data. And third, the pandemic has made it harder for doctors to treat other conditions and discouraged people from going to hospital, which may have indirectly caused an increase in fatalities from diseases other than covid-19.)

Ale podstata je to, čo si vyjadril - najhoršie "škody", teda smrť, sa týkajú hlavne vysokých ročníkov - to je pocit, čo sa rozmohol a mladšie a stredné ročníky kvôli "starým" dnes už nie sú ochotní nie že uvoľnit miesto, ale ani doržiavať nejaké obmedzenia. Celé je to o veku.
Lenže sa hrubo mýlia - režimné elity by na to tiež kašlali a nechali klesnúť priemernú dlžku dožitia na 65-70 rokov, ale covid zasahuje aj mladšie ročníky, tak alebo onak, proste kolaps spoločnosti hrozí. Viď teraz práve Izrael a USA - to nie sú krajiny, kde by režim chcel nejak experimentovať, či ich nejako ničiť - ale sa mu proste nedarí. A znova po stý krát tu napíšem: mýlite sa, ak si myslíte, že režim chce obmedzenia - je to naopak, trpí tým a odďaluje ich, a ak by nemusel, nechal by vás poskakovať a tešiť sa z kaviarní a cestovania do rezortov, aby mal od vás pokoj. Ale ... zrejme to nejde (viď spomínané dve najviac režimom hýčkané krajiny).

A navyše:
To, že očkovanie (hlavne americkými grcmi) zrejme funguje slabo, nie je dôvod na nejakú veselosť. Ak vírus RYCHLO nevykape nejakou prírodnou cestou, tak bude v zime zas chaos.

No ale je leto a počty sú TERAZ nízke, takže zas ide rozum bokom a popiera sa nedávna minulosť a jasné čísla. Ja neviem, čo bude v zime, a nie som vyvolávač zlých predpovedí, možno bude už všetko OK, možno bude zas to, čo minulú zimu.
Ale podstatné - je mi to JEDNO. Pretože viac ako táto pandémia, ktorá naozaj nie je z najhorších, prídu aj horšie, teda viac ako táto pandémia je nechutnejšie to, ako na ňu reagujú spoločnosť, vládnuce ideológie ale aj ľudia ako takí. Nielen na Slovensku, ale po celej Európe, Amerike a Ruskej zóne. Ostatné oblasti sveta nedokážem ohodnotiť, resp. ma tak nezaujímajú. Ale tieto oblasti západnej civilizácie (a tam patrí aj to Rusko) nie sú schopní sa racionálne správať, oni nie sú schopní ani akceptovať nevyhnutné veci, prejavujú sa ako banda nedisciplinovaných anarchistov (a to vrátane celých vlád a aparátu).
To nie je cesta zdravých národov.

Norman

Pri prejavoch Čaputy, Kollára a Hegra sa ozýval v priamom prenose v TV piskot a hučanie. Síce vzdialené, lebo do priestoru Pamätníka mali občania vstup zakázaný, ale jasne počuteľný. Za 77 rokov sa asi ani raz piskot neozýval, lebo ľudia žrali tento cirkus. Dnes niektorí odmietajú aj toto. Táto vláda má menej podpory, ako totalitní komunisti. Pripomínam aj to, že po revolúcii 1989 ani jeden komunista nebol obesený - boli iné časy.

Video zvonka o tom, ako zakázali občanom (ale aj novinárovi Jurečkovi) vstup do areálu
https://www.facebook.com/igor.jurecka/videos/4223868617710473

Norman

Dáš sem nejaké linky, ktoré neukazujú na to, čo cituješ. Pripravil si ma o 5 minút života, čo som hľadal, kde je tá veta na stránke linku.
Už sme to tu riešili 10 krát, porovnanie "death rate" covidu a chrípky, nebudem si tu ničiť zdravie, je to naozaj na tebe, aby si našiel nejakého exota, čo hovorí, že je to rovnaké.

Ale predsa len k iným bodom:
1. Lockdowny nespôsobili žiadne základné straty, prakticky len straty v obore servisu.
2. Izolácia starších ľudí? Zrazu aká citlivosť, starší ľudia sú aj tak izolovaní.
3. Opustenie pracoviska? Ak sa také niečo stalo, tak to nemá nič s politikou proti pandémii ako takej. Prípad zo Španielska ako argument?
4. Ľudia umierali intubovaní? Nuž, je možné, že zdravotníctvo neurobilo všetko, čo sa dalo - vybav si to s nimi niekde. Je niekde podaná žaloba na nejakých doktorov? Nie je? Prečo nie je?
5. Vo Švédsku aj u nás a inde bola medziročná úmrtnosť pri covide o moc väčšia, ako v iných rokoch. Śvédsko to úplne posralo, ale sme ich takmer dobehli. Nie je pravda, že vo Švedsku nenosili rúšky, nemali lokdowny - len to dlhšie nechali na samodisciplíne obyvateľstva.

Dokedy sem budete chodiť po jednom a opakovať znova a znova tieto nepravdy? Možno do decembra ste mohli hovoriť, že to na Slovensku nie je - ale 12 000 mŕtvych sa na vás všetkých škerí a hovorí vám - aj kvôli vašej ignorancii sme zomreli. Najväčšia vina je na vláde a možno nemocniciach, súhlasím, ale druhá polovica dôvodu je na ignorantskej nedisciplinovanej spoločnosti (hlavne cestovanie z ohnísk a podobne).

Norman

"...hoci množstvo dát naznačuje, že smrtnosť ochorenia COVID-19 je zhruba na úrovni sezónnej chrípky."

To je explicitná lož.

To, že zmenili definíciu pandémie a vynechali slová o úmrtiach je v poriadku, pretože logicky choroba nemusí byť ťažko smrteľná na to, aby bola škodlivá - čiže podstatné je rozšírenie a aj iné (zdravotné) škody, nie len úmrtia.

Norman

Európa nemôže pre seba vyvinúť nič hodnotné a hlavne strategicky významné, lebo je pod politicko-vojenskou mocou Ameriky a tak teda tam všetko podstatné z Európy skončí.
Medicína je v čase, keď ľudia žijú špinavo nahustení ako potkany, strategický obor - a tak si ho Američania nechcú dať zobrať. Ale Brusel je už len posledná vetchá zásterka zakrývajúca to, že americký cisár je nahý - či skôr povedané hlúpy a zhnednutý - stáva sa z nej tretí svet, aj keď burza v Newyorku bude ešte dlho produkovať klamajúce čísielka o svojom bohatstve..

Norman

transhumanizmus má mnoho aspektov, často blbých.
Čo sa týka rýpania v geneticke šroubovákom, máš pravdu, ale aj tak sa dá, odporúčam dokument Unnatural selection.
https://www.netflix.com/sk/title/80208910
(možno je to aj inde na webe)
Toto sa nedá zastaviť, či už chceme alebo nie. Ak by na to nebolo hodené tabu, mohlo sa ľudstvo k tomu rozumne postaviť. Takto to zostalo zas v rukách "trhu", teda prevažne v rukách tých najsprostejších a najamorálnejších kreténov.

Norman

je to proste vojak Západu pod americkým velením. Je jedno, akú má handričku na ramene a kde sa narodil, teraz patrí americkému imidžu, americkej akcii.

(teraz to píše aj Faz, že je to Nór, ale možno zmenili text, dopátrali "hrdinu" )

Norman

Neujdeš tomu, proste karma. Fico ix krát brojil proti fašizmu, ale to všetko je jedno - ak sa vzoprieš v akomkoľvek smere anglosionistom, sám sa stávaš skôr či neskôr fašista. Je to síce známe už pár dní, aktivita Śimečku a Hojsíka, ale predsa len do archívu citát:

„Čoskoro nás čaká výročie najvýznamnejšieho protifašistického vzopätia na Slovensku – Slovenského národného povstania. Je absurdné, že práve s fašistickými stranami sa len tri dni po tomto výročí plánujú predstavitelia strany Smer – sociálna demokracia postaviť na jedno pódium a brojiť spoločne proti očkovaniu. Rétorika vrcholných predstaviteľov strany Smer-SD, vrátane predsedu Roberta Fica, sa čoraz viac približuje rétorike krajnej pravice,“

Koľkokrát Fico práve na SNP brojil proti "fašistom" - teraz sa ním stal sám.
Gratulujem.

https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/598295-progresivci-chcu-vylucovat...

Norman

V krčme sa pred 30 rokmi banda nehanebne ožrala, všetko prepila a rozbila. Keď po 10 až 15 rokoch jeden triezvy povedal, že už stačí, že treba upratovať a polepiť zas nábytok - tak sa celý americký blok postavil proti nemu.
A tomuto upratovačovi hodili na krk všetku vinu.
A vy ste im to zožrali.

Je to naozaj hanba. Národ sa môže nechať zviesť na privatizáciu, chamtivosť je ťažká droga a národy jej nedokážu odolať - ale žiaden národ by nemal byť tak sprostý, aby trestal tých, čo mu ako tak pomohli. Lebo to nie si iba ty, takých je vás skoro polovica voličov. Hanba.
Ignorancia, nezaujímanie sa o veci - a potom strielanie hlava nehlava. Takto zakrývate svoju vlastnú pasivitu, a svoju neschopnosť. A čo sa týka "programu Pospolitosti" - no to už do fiče je ale dôkaz čoho? Že by to naozaj urobili? Také sračky má v programe každá politická strana, všetkých 80, či koľko ich je.

Norman

No to nie je až tak neobvyklé. Zrejme podľahol dojmu, že neokráda už jeho, ale nejakých gojim, ktorí to prevzali. A navyše si myslel, že mu tie milióny za licenciu Markízy naozaj patria, len musel kvôli tomu vytvoriť pár papierikov.
Ale osudovo sa zmýlil. V každom prípade za Kočnera nenesie zodpovednosť Fico.

Čierna hydra z Ameriky tu deformovala spomínané plynovody a iné veci - ale ľudí štvala proti jedinej vláde, ktorá sa tieto procesy snažila buď brzdiť, alebo trocha naprávať. Nie, vy všetci NENAVIDITE Fica, ako malí burani. Tak tam teraz máte psychopata - a ešte chcete, aby úchyl trnavský spolu s Gambatým Frodom zatváral (a vraždil) ľudí. Keď pozatvára bývalých prezidentov polície, generálnych prokurátorov, predsedov politickej opozície, potom začne taký režim zatvárať VÁS všetkých, kohokoľvek.

Norman

Odpoveď na otázku o Kočnerovi je jednoduchá - Kočner bol agentom amerických sietí, od začiatku spojenia s Kováčom, až do konca. Za neho veru vinu Fico nenesie. Lenže ľudia nechcú akceptovať pravdu o anglosionizme, veria na lepší svet, a tak naozaj nevidia, kto je hlavný vinník, a kto len bočný snaživec.

Matovič nie je motivovaný snahou niečo napraviť, ale zachrániť si svoju zločineckú existenciu (dane a iné podvody), aj za ceny zabitia ľudí a rozvrátenia právneho štátu. Pracuje pod komandom spomínanej zaoceánskej hydry.
Matovič je psychopat, verejne sa o tom písalo roky od jeho prelezenia do politiky, nielen tu na portáli - a je HROZNE, že sa na Slovensku nájde toľko tak naivných ľudí, čo to stále nevidia.

Nuž ale nič, Matovič svojím plošným testovaním zabil väčšinu z 12 000 mrtvych prvého kola a ty (zrejme in vino veritas) to označíš za hodné "Nobelovej ceny za medicínu". Slováci nielen že sa radostne nechávajú bičovať veľkomožným pánom, nielen že sa neboja radostne umierať na covid, ale ešte aj bozkávajú nohy svojim pánom (egál, akí sú to psychopati).

Premorenie vám Matovič zariadi - okrem covidu v ďalšej vlne budete zdochýnať v sociálnych nepokojoch a v nedostatku. Mnohý z vás skončia v base, alebo budú zastrelení. Slovensko dosiahlo počas druhej vlny covidu svetové prvenstvá a naozaj je hodné na Darwinovu cenu za sebaničenie.

Nuž ale roky "slovenských" klasikov rábstva a slabosti proste robí svoje.
Väčšina z týchto klasikov totiž Slovákov učila:
---
A ty zdochni! — och zdochni detvo môjho rodu,
kto z vás skúsi dosiahnuť slobodu,
a čo i tam dušu dáš v tom podkladaní sa zbabelom a hlúpom:
zdochni, a voľ samovybíjanie, ba oblizovanie nôh psychopatického vraha,
bo samo zjavne nemáš odvahu, chrbticu a talent na dôstojný život.
---
Toto je skutočné posolstvo kultúry, ktorú na Slovákov púšťali generácie.

Norman

na Kolíka zakričať "vrahyňa", ale tá nešla rečniť, kým som tam bol, a potom som si uvedomil, že z desiatich divákov sú určite piati tajní v civile, tak som sa na to vykašlal. Koniec koncov, prečo by som mal mať zábavu ja a nie nejaké opozičné politické strany? Aha, pardon, ja som zabudol, v prípade TYCHTO "sviatkov" nie sú opozičné. Vlastne oni opozičné nie sú skoro v ničom. A radikálne? Fuj fuj :)
A tak o veľa zábavy prichádzajú. Treba im pripomenúť, práve teraz: Hic Rhodus, hic salta. Zajtra bude neskoro. Aj pre ich potomkov.

Norman

Nič nebolo plánované či zámerné, presne vzato ste si vy vytvorili pseudo problém vakcinácie a pseudo problém "umelej pandémie". Sami ste sebe a ľuďom zviazali ruky a zakryli oči. A tak nevidíte, čo by prišlo aj bez pandémie - nemožnosť splniť utopické sľuby o večnom raste.
Ty stále tieto veci spájaš s pandémiou a tým im práve uberáš na váhe. Ako sme tu už ix krát (aj tebe) napísali:
Na to, aby prišla kríza, mocní sveta žiadnu pandémiu nepotrebujú. Práve naopak - REALNY problém covidu im urýchľuje rozpad ich klamstiev o večnom blahobyte.

Uvedomme si tú podstatu rozdielu v našom pohľade. Ja a mne podobní tvrdia, že systém je objektívne neudržateľný a že jeho hlavnou ideológiou je Veľká LOŽ O BLAHOBYTE.
Vy naopak v podstate tvrdíte, že systém by bežal, a ak nie tento, tak podobný, ak by mocní nezneužívali príliš svoju moc a nechceli "ľudstvo zotročiť". Tento váš názor je ilúzia, nechcete vidieť plnú čiernu realitu.

Norman

Na tej ceste som bol. Zjazd z kopca, kde ani osobák moc na brzdách nezastavíš, nieto kamion. Navyše sú tam kamiony predbiehané, takže nemôžu vyhnúť. Tadiaľ by som na bicykli nešiel ani bohovi, radšej desať očkovaní naraz, no joke.
Ale vidíš, ženú vlastné deti na smrť. Šialenstvo.
A prečo o tom píšu Hlavné Správy? Aby podsúvali ako príčinu smrti očkovanie. Hnus, naozaj hnus. A to sa Sopko hrdil, ako chce mať seriózne noviny. Nejde o to, že je to klamstvo, ale je to úbohé klamstvo. A do mainstreamu sa HS už dostali - ale len úrovňou klamstva a propagandy.

Ináč to, čo cituješ od Defensa:
"respirační infekce s úmrtností běžné chřipky"
- to už dnes môže napísať iba skutočný debil. Takým sa žial "alternatívny D-fense, podobne ako Aeronet a viacerí iní stal. Pre peniaze z čítanosti, alebo čo ich presne motivuje, napíšu čokoľvek. Ľudia, naozaj, nežerte to seno, neverte tomu. Z potencionálne politickej alternatívy sa stalo niečo ako yutuberi pre pubertiakov.

Norman

na obranu pred totálnym ožobračením Slovenska niet času, lebo vám zámerne hodili pred nos hystériu proti vakcinácii, a vy sa v nej babrete ako rozzúrený býko v červeno súkne - a ani najmenej nevnímate podstatné veci.

Pravda, kto by sa aj ľudí mal zastať - ľudové národné strany boli označené za fašistické, sociálno demokratické strany za "zlodejské" (musel som to dať do úvodzoviek, taká je to blbosť). Vlastne dnes sú aj tie už označované za fašistické (Hojsíkom a Šimečkom). Takže celá opozícia je kriminalizovaná podľa vzoru smradlavých dredových "antifašistov". Nuž, tak si to zdraženie užite, antifašisti.

Norman

Sandro, veď ja nehovorím, že je to bez rizika a SandraZeneca predsa oficiálne bola stiahnutá ako vadná. Sputnik má možno iné vlastnosti, možno používa iné bielkoviny, ktoré nespôsobujú zrážanlivosť, možno nie.

A čo teraz. Každý liek a každá aj drobná operácia môže skončiť zle. Ja nejak nepropagujem očkovanie, aj preto, že je možno menej efektívne, ako by bolo treba - ale odmietam podporovať tú primitívnu antivakcinačnú úroveň. Teraz bude každý ošúchaný športovec, čo si zničil behaním, tabletkami a slopaním zdravie, považovaný za obeť vakcíny? Športovci sú známi, že žerú moc rôznej chémie a preťažujú sa. Teraz nejaký čas títo vyslúžilci vypadli z formy a následne ich behanie v tropických horúčavách zabilo (ale možno aj AstraZeneca pomohla).

To kriminále tých, čo púšťajú deti do lesa, som už písal. Celý život je riziko, všetci sa dali očkovať naozaj doborovoľne, v tomto kriminál nevidím. Koľko detí či mladých bude mať následky prechodenia covidu, srdcové a podobné? Kto to vie? Ty? Ani ja to neviem, ale môže ich byť veľa.

Norman

medzi riadkami znamená u teba vymýšľať si veci, ktoré nie sú ?

Samozrejme niekto neustále klame - v tomto prípade to prestitústske hovado, ktoré tam dalo na začiatku to "na zástavu srdca".

Norman

ak si myslíš, že všetci klamú a chcú vám zle - tak zájdi do krematória ať víš, do čeho jdeš.
Ja som tam bol dnes a poviem ti, veľmi pekné miesto a efektný obrad, netreba sa báť.
A cestou sme preberali, že rakovina je horší a hlavne dlhší bolestivejší spôsob odchodu, ako covid.

K tej možnosti, že niekto ti klame a pritom to myslí dobre: to je plne bežné, začala to určite už tvoja mama. Alebo ty si k doktorovi ako malý nechodil?

Norman

To nemyslíš vážne.

Keď minulý rok zomierali denne vo väčšine krajín stovky ľudí na milion obyvateľstva (ak nie za deň, tak za týždeň), tak anticovidáci hovorili že nezomreli na covid, ale s covidom.
A teraz dávate za vinu vakcíe aj ľudí, ktorých prejde kamion.
To je čierny humor.

Astra Zeneca zabíjala zrážaním krvi a to, že ju pustili bol zločin, a že tá fiča Baťová mala tú drzosť a vyhlasovala menom štátneho ústavu testovania ŠUKL, že vakcína je OK, tak ona osobne by mala ísť ako prvá za mreže.
Ale podobnými správami o športovcov, čo ich čosi prejde, zaťahujete kritiku vakcín tam, kam nepatrí. Potom sa aj reálne zločiny stratia.

Po vakcínach sa očakáva určité zaťaženie organizmu, a je prinajhoršom je možné, že blbí športovci na to nebrali ohľad a padli pod auto. Vakcinácia je riziko, ak je čosi plošné, tak je štatisticky doslovne ISTE, že si to niekto odnesie. Nuž ale veď práve antirúškari a anti vakcinéri razili teóriu, že človek raz zomrieť musí a že sa netreba báť (vírusu). Tak sa nebojte ani injekcie a nebuďte posratí, vážení.

Norman

je jasné, že je to koleso lotérie.
Ale keď dnes dáš do radu rôzne farby, symbolizuje to buzerantov.
A keď ich skrútiš do kruhu, symbolizuje to ich otvor.

To už tí antivaxeri nemajú trocha zmyslu pre estetiku?
Nehovoriac tá premrštená cena. Väčšina "alternatívy" je len sprostá snaha zarobiť.

Stránky

texty

Stránky