quet

komentáre

quet

Faktem je, že řecký národ nyní ví, že nejsou právně zodpovědní za dluhy, které vznikly mafiánským bankéřským gamblerum, a proto je zcela samozřejmě nebudou platit. A tak je tedy nastaven set prvního domina, který povede neúprosně k bankrotu chazarského bankovního systému a jeho trestní dceřiné společnosti známé jako KORPORACE Spojených státu amerických. Řecká platební neschopnost, jak již bylo uvedeno výše, je jen první domino, po němž bude následovat Španělsko, Portugalsko, Irsko, Itálie, Francie, Německo a pak Spojené státy.

MMF vydala zprávu vyzývající k 20 - letému prodloužení řeckých splátek dluhu, protože v případě, že správa Mezinárodního měnového fondu uvádí své půjčky Řecku jako špatné, bude muset také přiznat, že oni sami jsou v platební neschopnosti. Hlavní světové věřitelské země jako jsou Čína a další asijské země už odmítají půjčovat více peněz do Mezinárodního měnového fondu, protože tento fond zůstává pořád de facto nástrojem zločinců z Washingtonu DC, kteří vládnou této institucí právem věta. Washingtonská klika nemůže zachraňovat Mezinárodní měnový fond nebo Evropskou centrální banku, protože oni sami jsou v bankrotu, jak lze vidět na tom, že už v Bílém Domě vaří kafe na svých brožurách. Oni (Čína) pozdrželi jejich (americký) dluh ve zmrazeném stavu na 18.112 bilionech dolarů od chvíle, kdy vynechali platbu splatnou 15. března.

A kromě toho, také ostatní domina začala padat. V povyku kolem Řecka se hodně světové pozornosti odklonilo od skutečnosti, že další AMERICKÁ filiálka, a to nacistická vláda na Ukrajině, také nezaplatila a také půjde do bankrotu. Dalsím je Puerto Rico, také kolonie AMERIKY, věhlasné známá jako 51. americký stát, které také už veřejně deklarovalo, že nebude schopno splácet své dluhy.

Více zde: http://benjamin-fulford-cz.webnode.cz/news/prisne-tajna-jednani-pokracuj...