slaven1

authenticated user

texty

Čohože sa tí Francúzi boja? Proti-islamského majdanu, ako sa dostáva Nemcom?

Vo viacerých bodoch slovenského internetu badám posadnutosť bývalými zamestnancami SMEtiarne.

Prepis rozhovoru medzi Irinou Volynecovou a Igorom Druzom v redakcii Dentv.ru na tému „kто ворует детей на Украине?"

Exkluzivní výpověď zaměstnance o praktikách spin doctoringu, plánování výsledků průzkumů, prefabrikace volebních preferencí, ovlivňování nerozhodnutých voličů a další machinace!

Časom sa objavia pokusy o zvalenie viny za zastavenie budovania Južného prúdu exkluzívne na bulharskú ne-vládu. My si však budeme pamätať, že zastaviť stavbu plynovodu bola požiadavka Európskej komisie!

Výber najzaujímavejších fotografií z uplynulého týždňa, ktoré sa mi dostali na obrazovku.

Drahé Košice, čo má boh spoločné s tým, že sme sa nechali hospodársky kolonizovať?

Včera, 29.8.2014, boli v Banskej Bystrici oslavy 70. výročia odporu Slovákov voči nacistickému Nemecku (agresorovi), oslavy udalosti, ktorá sa po poslednej veľkej vojne na našom území začala označovať ako Slovenské národné povstanie (SNP).

Článok pomôže mnohým Slovákom objasníť "rozsiahle stavebné úpravy prebiehajúce vo Varšave v septembri roku 1939".

Výber komentárov ku videu, v ktorom liberálný slobodný demokrat Martin Poliačik robí -reklamu Slobodnému vysielaču a ZEM&VEK.

Je nutné rozbít občanskou společnost, uměle ji polarizovat na mnoho antagonistických protipólů (menšina – většina, pravice – levice, věřící – nevěřící, chudí – bohatí, sekty a víry, nejrůznější „-ismy“, názorové proudy, rasy a národnosti, kulturní a sportovní tábory.

Zábavný rozbor videa "slovenského" "pop-music", ktoré diváka podprahovo smeruje k autogenocíde (kultúre smrti). Slovenského je v úvodzovkách lebo aj nenaša TV Narkóza vysiela po slovensky.

Ak by vám nejaký šľachtic ponúkol, povýšenie do svojho stavu ako sebe rovného, človeku by sa páčilo postúpiť v hierarchii vyššie. Lenže nevieme, ako sa máme na tej vyššej úrovni správať. Neostáva nám iné len opakovať všetko po našom šľachticovi, aby sme sa v novej spoločnosti nezhovädili.

Nadčasový Bondy: Kto dnes vládne svetu

V Literárnej prílohe denníka Právo vyšiel na začiatku januára 2000 rozhovor s filozofom Egonom Bondym. Myšlienky, ktoré boli vyslovené v tomto interview majú byť podnetom k diskusiám o povahe doby, v ktorej žijeme.

Egon Bondy

Starikov bude mať 9.1. v Bratislave besedu - koho z redakcie vyšleme?

V Rusku nedávno prebehli dve zaujímavé konferencie o medzinárodnej situácii. Obe svedčia o tom, že v Rusku, na rozdiel od napr. Európy, nevládnu medzi intelektuálmi v tomto smere žiadne primitívne tabu. Je jasné, že tieto témy nie sú témou okraja spoločnosti, ale naopak, ktorá spoločnosť ich otvorene nevyjadrí a nepostaví sa im, tá sa dostane na okraj.

Dobre vykŕmení americkí agenti, žijúci v bratislavskom mentálnom gete, dali hlavy dokopy, a vytvorili petíciu na podporu ukrajinskej opozície a protivládnych protestov na Krešťatiku.

Zase sa odkryla skutočná podstata informácií chŕlených z mediálneho molochu "západu".

Revolúcie nerobia davy v uliciach, tie sú "len" nástroj.

Zatriasol si ruku s Fidelovým bratom Raulom.

"...To vedlo k masovému povstání, které se stalo začátkem konce režimu. Záhy se tomu začalo přezdívat sametová revoluce."

V denníku SME ("nečakane") vyšiel článok, ktorý ponúka čitateľovi skrytý odkaz, že poslucháči Slobodného vysielača, čitatelia časopisu Zem a vek či odporcovia povinného očkovania sú extrémisti a radikáli.

Úryvok z románu Idiot, ktorý 145 rokov od zverejnenia vysvetľuje aktuálne udalosti v medzinárodnom politickom hľadisku: Rusko sa pokúša o vlastný, alternatívny koncept globalizácie.

Stránky

komentáre

slaven1

Dobre sumarizované tu. Pripomenulo mi to článok Prečo na Slovensku vypukne občianska vojna, dík Afino za archiváciu.

Čo myslíte, zasiahne režim proti Pohronskej Polhore alebo Michalovej podobne ako v Šarišských Michaľanoch 8.8.2009?

Šarišské Michaľany

Podotýkam, že máme akože "hospodársky rast" a "economice sa darí", čo tu bude až majitelia penazí pustia Eurozóne žilou :)

slaven1

Bude Vladimír Putin kandidovať v ruských Prezidentských voľbách 2018 alebo nie - takto znie jedna z hlavných svetových otázok jesene 2018. Svet očakáva, že áno. Ak sa však Vlado povie nie, tak.. sa všetci ... [dolnte si].

slaven1

Tak nám pripravujú nového premiéra. No darmo, Fico je unavený. Aby nie, za tie roky. No a niekto to tu riadiť musieť bude. Piško Šulík nemá vo svojej srande SAS dostatočne kvalitné riadiace kádre (bandu debilov tam ) a predsedu ĽSNS premiérovať koloniálny systém nepustí. Tuto už aj začal náš pravdepodobný budúci premiér predvádzať základné "slovné kortešačky":
SMERácky minister Tomáš Drucker: Multikulturalizmus je dedičstvo, na ktorom staviame a máme veľké porozumenie aj pre LGBTI komunitu

slaven1

Poslankyňa Blahová z SAS žiada upraviť výplatu koloniálnej dane zo Slovenska.

"Naty" Blahová zverejnila na svojom FB čiastočne rozmazaný print-screen, ku ktorému dodala takýto komentár:

Poslankyňa Blahová z SAS žiada navýšiť výplatu koloniálnej dane zo Slovenska bielymi deťmi

NECH SA PÁČI - [RIASIZMUS] V PLNEJ NAHOTE!
Štátna inštitúcia prostredníctvom svojho štatutára bez škrupúľ priznáva, že za hranice exportuje LEN romské deti. Pričom LEN zvýrazní verzálami, aby nikto nepochyboval, že robí dobrodenie tomuto národu.
Okamžite píšem podnet na generálnu prokuratúru. Lebo toto je [riasizmus] tak, ako ho definuje zákon a medzinárodné dohovory. Dokonca realizovaný. Navyše štátnou mocou.
A kto chce, môže zostať naďalej slepý. Ja proti tomu budem bojovať aj bez pomoci. Ostatne, väčšinou je tomu tak.

 

O čom vlastne zaštekala protislovenská sučka zo srandy SaS?

Belosi v Amerike sa do roku 2040 stanú menšinou. Podľa mnohých vypracovaných štúdií vývoja populácie. Vládnúca americká vrstva - "bieli" anglosasi - sa "tuho" zamysleli ako tomu zabrániť, nazreli do archívov ako to riešili "ríše" v minulosti a našli zmienku aj o programe Lebensborn.

"A veru poďho! Aj my budeme dovážať deti belochov zo svojich kolónií," povedali si. Spočítali, že ročne musia do USA nejakým spôsobom doviezť, dajme tomu, 30 000 "bielych" detí a 10 000 "bielej" mládeže aby demografickú zmenu oddialili. Všetko šlo ako po masle, plán sa plnil na 100% ale nastali ťažkosti. V Rusku.

Rusi prijali zákon Dimy Jakovleva, ktorý, medzi iným, zakazuje vývoz a predaj ruských detí do USA. Jevgeni Fjodorov, jeden z autorov zákona a NODovec, legislatívu odôvodňuje tým, že štátne orgány USA neplnia nimi podpísané dohody a neumožňujú orgánom RF kontrolovať čo sa s deťmi deje po vývoze do USA.

Aby Andrejovi Kiskovi súdruhovia z Washingtonu plnili ročný plán dovozu, začali sa obzerať inde. Posčítali koľko detí sa z akých krajín k nim dováža a tu hľa vyskočilo Slovensko, ktoré sa ulieva, neplní normy. Navyše, navyše posiela iba Cigáňov (Indov). V článku denníka extrémnych liberastov sa píše:

Císarová potvrdila, že Slovensko naozaj posiela na adopcie do zahraničia iba rómske deti. Iba tie im podľa nej na medzinárodnú adopciu posielajú z úradov práce, lebo o ne nie je na Slovensku záujem. „Máme tu, bohužiaľ, len rómske deti, chodia nám väčšinou takéto spisy. Nevyberáme si."

No a Indami demografický pokles belochov Američania u seba doma nezastavia. A tak aktivovali svoji piatu kolónu aby si na prípad posvietila. Úlohu dostala Blahová.

Ak sa to rozkrúti, čo bude nasledovať?

Slovensko má taký adopčný zákon, ktorý umožňujú dať deti na medzinárodnú adopciu iba ak ich doma nikto nechce (normálny, dobrý zákon). No a "adoptovateľných" pekných slovanských detí nie je veľa (aj vďaka slabej juvenílnej legislatíve). Pre to malé množstvo sa nájde umiestnenie aj doma.

Takže môžeme očakávať najprv zmenu Adopčného zákona aby bol odtok "požadovanej" populácie plynulejší a potom pritvrdenie juvenílnych zákonov aby bolo "požadovaných" detí dosť.

Takže..

Takže o tomto zaštekala protislovenská sučka zo strany Sloboda a Sranda. Ale toto sranda nie je! Slovensko má pôrodnosť 1.4, deti metropole odovzdávať nemôžeme. Keď sme boli pod Rusmi, toto od nás nežiadali.

slaven1

Som nenašiel lepšie umiestnenie pre môj príspevok než pod tvoj komentár, Emulienka :)

slaven1

Ha?

slaven1

Finančné poradenstvo inak.. mi to pripomina. A ako inak? Z rýchliku súdiac podľa okolia to bude "dejepis slniečkarsky". Tuto pridala jedno video Na spomiensku vybraných ("výnimočných") obetí Druhej svetovej. Koľko je to tupivko na svete? 20 - 23 rokov?

slaven1

Och... aj takéto svoje-plemeno nenávidiace pesničky vznikli a boli celonárodne púšťané cez rádiovú sieť propagandy Slovenska 2017:

Máš tie oči jak uhlíky
máš ich jak dievča z Afriky
no ty si však kráska z Luníka
spievaj, tancuj ,čaruj mi
nechcem byť viac rozumný
chcem len tvojou krásou prenikať

viem, som iba chlapec biely
som naozaj biely celý
v tme ti vlastným telom zasvietim
prepáč, že som tak smelý
viem, že ty máš radšej čiernych
ja ti ale budem verný
lietať za tebou ako chvost kométy

máš pod blúzkou tak horúco
že zabúdam na budúcnosť
sám pred sebou k tebe unikám
z čiar na dlani mi vyvešti
že s tebou budem šťastný vždy
ó, ty moja kráska z Luníka

viem, som iba chlapec biely
som naozaj biely celý
v tme ti vlastným telom zasvietim
prepáč, že som tak smelý
viem, že ty máš radšej čiernych
ja ti ale budem verný
lietať za tebou ako chvost kométy

Hudba: Tomáš Okres
Text: Vlado Krausz
Vyšlo na albume Lukáš Adamec - Lukáš Adamec (2017)

Opačný "riasizmus" - biely ako "nedostatočný" a hnedý (čierny) ako "nadradený". Pieseň všetkých "omega" samcov... Vcelku ma prekvapilo, že autorom takej duchovnej sračky je Vlado Krausz. Ten sa väčšinou pozná podľa kvality. Mohol by nám napísať ako znelo "zadanie objednávky".

slaven1

V českej Doubici zavraždil bývalý novinár 14-ročnú tínedžerku:

Pre tínedžerku a jej kamarátku, ktorá ušla, sa podľa všetkého stala osudnou láska ku koňom. [Nadržaný] choval hneď tri kone.

...píše Teraz.sk

slaven1

Kalmus dostal ročnú podmienku:

Exhibicionista Kalmus to odmieta. “S touto vecou nemám nič spoločné,” uviedol dnes Peter Kalmus pre TASR. Potvrdil, že jeho advokát Daniel Lipšic podá voči trestnému rozkazu odpor.

Dúfam, že mu podmienku v novom súdnom pojednávaní zrušia a dajú basu za poškodenie pamätníka Sovietskym vojakom padlím pri oslobodzovaní mesta postavenom v 1945.

Lipčis sa neprestal zabárať do na-čokoládu-podobnej-zmesy ani po "odchode" z politiky.

Mladý Lipšic o Tisovi

slaven1

Kombinácia afrického mozgu s americkým vzdelávacím systémom sa stala osudnou ďalšiemu Slovákovi: V Atlante zastrelili 31 ročného Slováka.

Skupina černochov v Atlante sa rozhodla že ukradnú auto zákazníkovi tamojšej čerpacej stanice. Kedže sa bránil došlo k potýčke a skončilo to tragédiou. Zastrelený bol 31 ročný bardejovčan Martin Hvízda.

Nech Maťo vo večnom pokoji sníva svoj emerikan drím.

slaven1

No LOL, zlodej Kriska sa sťažuje na "mafiánske" spôsoby. Chcelo sa mi smiať, keď som to videl, ale nešlo to.

Kks, to je ale "p-rezident". O vlastnej krajine hovorí, že používa "mafiánske praktiky". Idiot! Inač páči sa mi načasovanie tohto (úniku) zverejnenia - v čase ked si Kiska ide po notičky do USA, ako má zrádzať našu krajinu.

Prečítajte si tiež: Ficov veľký úder pred voľbami, Kiska mal vysťahovať na ulicu 48 rodín! (26.3.2014)

 

 

slaven1

Je "Progresívne Slovensko" len ďalšia politická sranda typu "strana"? Pokus o posudok hnutia podľa prvotných ukazovateľov, 1. časť.

"Ready"?

Čo vlastne Ivan Štefunko (40) povedal na tlačovke k "migrácii"?

HN spravili 2 minútový zostrih z tlačovky hnutia Progresívne Slovensko, kde sa jeho "ladder" (ktorý vyšiel s kožou na trh) vyjadruje k "migrácii". Tu je prepis videa aj s komentárom:

“Okolo migrácie vznikla veľmi vážna hystéria, ktorú podľa mňa, podľa nás, politici zneužili na svoje politické ciele...

Medzi tým na španielskej, hysterickej plážy.. :-)

...Ako pri všetkom, sa treba ku veciam, ku faktom postaviť racionálne, Momentálne sme v situácii, kedy zahraniční investori, ktorých sme tu lákali daňovými úľavami alebo rôznymi ústupkami, nemajú koho zamestnávať. Nemáme vytvorený priestor na to, ako získať zahraničných pracovníkov na naše územie bez toho, aby sa využíval sociálny dumping...

Planktón vyliezol zo svojho "ofisu" a začína "komunikovať" (svojou rečou). Čo to "sociálny dumping" je? Človek keď chce niektorým porozumieť aby bral do ruky Oxford dictionary.

...ako to už bolo spomínané v prípade srbských pracovníkov v zahraničných firmách na Slovensku.

To znamená, keby sme nemali históriu.. hystériu a predstavili si čo to vlastne znamená tá migrácia, a dokonca aj tá ekonomická migrácia,...

Hystériu takú, že predstavitelia Maďarska išli ná vážny rozkol s predstaviteľmi Eurozväzu, ktorí sú podľa maďarskej ústavy ich nadriadení [1]. Dokonca hystériu až takú veľkú, že postavili na svojej južnej hranici 175km dlhý plot so žiletkovým ostnatým drôtom.

Ale vedenie pokrokového hnutia Progresívne Slovensko "nem tudom magyarul" (nemôže čerpať informáciu z maďarského infopoľa). No, ale čo je toto?! Hľa! Informácia v angličtine. Zrazu si o tom "môže" vedenie PS prečítať aj v jedinom nimi ovládanom cudzom jazyku. V ich mene mi ostáva len dodať "Gog bless evil empire" :-)

Otázka pre čitateľa: Nazval by si "hystériou", keď ti z ničoho nič príde do hlavného mesta 10tky tisíc najázdníkov?

...lebo ešte sme niekedy hovorili, že humanitárna je niečo iné ako ekonomická a ekonomická je tá, ktorá nás zničí...

Pokus o rozlíšenie rôznych "migrácií" hodnotím kladne. Obidve "migrácie" sú však negatívne: Jedna je zlá (nájazdníci) a druhá nepotrebná ("economickí migranti"). Ďalej si vysvetlíme prečo.

...Momentálne sa deje to, že vláda podporuje ekonomickú migráciu alebo toleruje niektoré porušenia v tejto oblasti...

Štefunko, a čo si to vlastne k tej "migrácii" povedal?

Že, zahraničné "kobylky" (investori) nemajú na Slovensku koho zamestnávať, lebo akože máme "plnú zamestnanosť" a teda cieľ "zamestnať národ" stanovený na začiatku 90tych rokov je splnený? Že nezamestnanosť ako dôsledok porážky Československa v Studenej vojne a následnej "demokratizácii hospodárstva" je odstránená? To si povedal? Alebo..

Že "chúďatá nadnárodné korporácie", nemajú koho zamestnávať a treba sem doviesť (m)otrokov gastarbeiterov ale len zo Srbska a Ukrajiny? Ale potom, kto je tu pre koho, podľa teba? Slovenská republika pre korporácie alebo korporácie pre SR? Alebo...

Že máme vyžierať "ľudské zdroje" z iných národných hospodárstiev? A na čo? Aby ne-naše nadnárodné korporácie zarobili? Alebo...

Že nám sem treba doviesť viac ekonomických "migrantov" neeurópskeho plemenného a duchovného pôvodu, ktorí budú pracovať v ne-našich závodoch? Alebo...

Že nevieš ako zle tento "import" dopadol na povahu štátu a spoločnosti v Nemecku? Alebo...

Že nevieš, že tzv. "Sýrčania" a Afričania "sem" robiť neprišli? Alebo...

Že nevieš, ako človek technicky zdatný, o idúcej vlne 4 technickej revolúcie, na konci ktorej bude vysoký stupeň robotizácie hospodárstva? Pozri sa, tuto ako pre teba informácia v angličtine, keď úúúúspešný a véééľmi bohatý zakladateľ Alibaba.com (na také reagujete ako Pavlov pes na rozsvietenie žiarovky), Číňan Jack Ma, povedal svojim aby prestali školiť deti k obsluhe výrobných liniek, ale ich školili smerom k človekovi-tvorcovi (tomu k čomu nás smerovalo socialistické školstvo). Tak čo chceš dovážať? Cudzincov, ktorí tu o dekádu či dve uviaznu zo svojou kultúrou a "nekompatibilným" náboženstvom???

Že vlastne terajšia vláda SR už do závodov zahraničných kobyliek dováža (kultúrne rovnakých) motrokov, a že vy z PS vlastne navrhujete znovu objaviť koleso (robiť to isté)?

Štefunko, čo si to vlastne chcel povedať?! Ja som ťa nepochopil.

...Krajiny, ktoré uspeli vrámci Európy, dokonca aj v Severnej Amerike, boli postavené na migrácii...

Ktoré "uspeté" krajiny Európy boli postavené na "migrácii"? Daj príklad. Francúzsko? Británia? Tie boli postavené na kolonializme (vyžieraní zdrojov zo svojich kolónií). Nemecko?? Nemeckej kolónii Washinktonu, ako sa ukazuje, prijatie Turkov v 60tych rokoch "aby mal v závodoch kto robiť" zlomilo väz [2].

No a nebudume prirovnávať "migráciu" do "etnicky-od-indiánov-vyčistených" USA a Kanady so slovenskou a európskou históriou. Yes (áno)? Či budeme, Štefunko?

...Veľmi veľa vĺn, ktoré mi tu vlastne aj spomíname, či už v '48, alebo dokonca predvojnové migračné vlny, ktorými odchádzali do zahraničia zo Slovenska obohacovali cieľové krajiny. V '68 odišli, myslím, že stovky-tisíc vysokoškolsky vzdelaných ľudí z Československa do Nemecka, Kanady...

Hej, ja si "myslím" že emigrantov z ČSSR '68 boli milióny, asi tak 30 miliónov až tu nikto vlastne neostal... alias "myslíš" nie správne. "Stovky-tisíc" emigrantov po sovietskej vojenskej intervencii to je údaj odkiaľ?

Zas až tak zle, ako sa nám snaží nahovoriť protisocialistická propaganda typu "Občanský průkaz", tu nebolo.

Taká divná "okupácia" to bola: vysoká pôrodnosť, rozvinutý národný priemysel, rozvoj vedy a kultúry. Štefunko, tento obrázok prototypu zváracieho robota PR 32-E z dieľne ZTS Martin si videl?? (dodávam: "nie akýmkoľvek cudzím armádam na našom území").

...a dokonca teraz sa nám to deje tiež. My máme 360tisíc ľudí, ktorí sú mimo Slovenskej republiky. Sú to väčšinou ľudia aj s vysokým vzdelaním, kde sme vlastne platili ich školstvo, stredné, základné, dokonca niekedy aj vysoké a momentálne tí ľudia žijú v zahraničí a obohacujú ich hospodárstvo. To znamená, že na ekonomickú migráciu sa dá pozerať aj s tohto hľadiska.”

1. Štefunko nepriamo navrhuješ čo? Vyžierať ľudí z iných krajín, lebo nám vyžierajú?

2. Preto z našej krajiny odišli jedny z najschopnejších ľudí, lebo sme kolónia, Štefunko. Za 28 rokov od prevratu na nedá tak dlho "mýliť". Toto nie je chyba riadenia, toto je cieľ riadenia. "Motroci" (moderný otroci), sú jeden z druhou koloniálnej dane, ktorú Slovensko platí metropole (kolonizátorovi).

Štefunko, ani béé, ani méé o tom vo vašich materiáloch. Ja ti to tu pre krátkosť nebudem vysvetľovať, ale normálne sa to tom píšu knihy (tu a tu), blogy(tu), robia sa na základe dekolonizácie (suverenizácie) hnutia, sú k téme videá na Youtube. Materiálov ku krypto (skrytej) kolonizácii a aj ako z nej von je veľa.

Na záver 1. časti pridávam ešte jeden srandovný obrázok, ktorý vás, v pokrokovom hnutí Progresívne Slovensko dobre vystihuje:

Ešte trošku ruštiny

https://i.imgur.com/G0qSFjH.jpg - Ešte trochu ruštiny

[1] Aj podľa našej viď prvý oddieľ, čl. 7 odsek 2 - Štefunko, čítal si? Že nie, ani ja som Ústavu SR nečítal celú, nič si z toho nerob.

[2] Počet "migrantov" do Nemecka medzi 1960 - 1962 bol 1 070 000, medzi 1963 - 1967 bol 1 120 000 a medzi 1968 - 1972 bol 800 000. Nie všetko boli Turci. Zdroj

slaven1

USA stiahli bojovníkov zo Sýrie a presunuli ich do Barmy. Toľko, k tomu koho rukami sa tam organizuje streľba atď.

Ďalej, delta Gangy je jedna z najviac osídlených miest na planéte. Až vojnou rozjebú Bangladéš (a Indiu), tak vlna orgazmov z multi-kultúrneho obohatenia u úradníkov spravujúcich kolóniu Nemecko (a ďalších podobných zo západo-európskych krajin) nebude mať konca.

..a toto je nové u pohraničnej stráže bývalej Lýbie. Ich FB: https://www.facebook.com/2020m202/

slaven1

Hovory z Karabachu (1): "Kruhová teorie zla"

6. 06. 2017 20:44:44

V souvislosti s útokem v britském Manchesteru mě redakce Parlamentnich listů před dvěmi týdny požádala o komentář. Tady jej dávám jen proto, aby jednou multikulturní justice měla ulehčenou práci...

Právě jste na Kavkaze. Pohybujete se v oblastech jako Írán, Ázerbájdžán, Náhorní Karabach, Arménie, Gruzie... Cítíte se bezpečně v souvislosti se situací v Británii? Dá se vůbec srovnat bezpečnostní situace v těchto dvou odlišných regionech?

Není to tak dávno, kdy jsem byl v Manchesteru, takže srovnávat se dá velice dobře. Zatímco v Íránu nebo Náhorním Karabachu se člověk cítí bezpečně, v Manchesteru to bylo jiné. A to nejen v souvislosti s nejnovějším, a rozhodně ne posledním útokem v Evropě.

Když se podíváte do historie, pak vidíte, že jak Británie, tak státy Blízkého východu a Střední Asie jsou na tom úplně stejně. Byl tam mír, pokud společnosti byly homogenní národnostně i nábožensky; a je tam válka, když dojde k útoku cizího národa či víry zvenčí (jako vždy v historii) nebo zevnitř (jako nyní ukazuje multikulturalismus).

Vezměte si jako příklad staré Arménské království, kulturu starou několik tisíc let. Zatímco ve střední Evropě se idioti tloukli šutry, v Arménii stavěli chrámy jako nikde jinde na světě a psala se literatura. Pak díky tomu, že se neubránili nájezdům silnějších sousedů, se Arméni museli smířit s tím, že je ovládají jiní, od Peršanů až po otomanské Turky. No a jak už to na celém světě chodí, když jsou dva a více kmenů na jednom území, je to jen otázka času, než dojde k bodu zvratu, kdy životaschopnější kmen vyvraždí muže a přivlastní si ženy toho slabšího. Tak to na světě vždycky bylo a vždycky bude, ať už si multikulturalisti myslí o té své ideologii míšení ras a národů, co chtějí. To prostě nefunguje a jen zločinec dopravuje na vlastní území příslušníky jiného národa, rasy či víry.

V Británii ale přece neprobíhá válka, navíc ojedinělé útoky neprovádí někdo zvenčí, ale naopak rodilí Britové, jak se zdá z aktuálních informací.

Ale to je přece o to horší, ne? Mně je jedno, jestli nějaký Salman je Pákistánec nebo Afghánec v první nebo páté generaci. Potvrzuje to jen teorii o tom, že ti lidé se tam nemůžou cítit šťastni ani v několikáté generaci. Divíte se jim? Srovnejte nádherné pákistánské vyhřáté hory s nudnou a deštivou krajinou ve Walesu... teď to trochu zveličuju. Ale mě nezajímá, jestli ten člověk má britský pas. Mě zajímá, jestli je Velšan, Ind, Polák nebo Litevec. V Británii probíhá válka, jen to tak na první pohled nevypadá. Ten model je všude stejný:

1. Mírový stav jednoho národa a jedné víry

2. Okamžik, kdy dochází k infiltraci jiného národa a jiné víry

3. První konflikty poté, co nový kmen dosáhne jistého stupně infiltrace

4. Bod zlomu a etnická/náboženská čistka

5. návrat do bodu jedna.

Takový Náhorní Karabach je nyní krátce po bodu 4, kdy na počátku devadesátých let došlo k válce a etnickému i náboženskému vyčištění regionu. Dnes se uvnitř Karabachu i na druhé straně uvnitř Ázerbájdžánu cítíte naprosto bezpečně. Osobně jsou Turci z Ázerbájdžánu i Arméni z Karabachu skvělí lidé. Turci si to bohužel komplikují svou islámskou ideologií, ale to je jejich volba. Pokud tuto ideologii nechtějí exportovat ven, já s ní nemám vůbec žádný problém. Dokonce zastávám názor, že islámská ideologie je pro některé regiony přínosem.

Británie je o krůček pozadu, je teprve v bodě 3. Dochází k prvním konfliktům poté, co nové kmeny dosáhly jistého stupně infiltrace a někteří začínají mít pocit, že to trvá moc dlouho a je to třeba urychlit. Bod zlomu a etnické čistky budou dalším bodem; a já nejsem přesvědčen o tom, že vítězem bude Angličan a Velšan. Ale tento stav může trvat desítky i stovky let, než dojde k bodu zlomu.

Podívejme se sami na sebe. Bod dvě a tři, kdy se mezi nás infiltroval germánský kmen, trval skoro 600 let. Vydrželi jsme to dlouho. Bod zlomu a etnická čistka přišly náhle v rozmezí let 1938–45. Jen díky příznivé geopolitické situaci se nám to podařilo otočit a etnicky byl odražen dobyvatel. Dnes jsme v bodě 1, kdy na našem území mírově funguje jeden národ. Bohužel, kolotoč nezastavíte, zase tady jsou užiteční idioti, tentokrát hlásají multikulturalismus, k infiltraci nedochází zvenčí, změnili taktiku a chtějí nás infiltrovat zevnitř. A vše se bude opakovat...

Ale to můžeme probrat, až se vrátím domů do Slezska a na Moravu... originalni umistěni tady, (pokračování zde)

 

Nenapadá ma čo by som dodal.

slaven1

Vybehlo na mňa v sieti:

Ohledně uprchlíků jsem pro reciprocitu.

Sluníčkáři poukazují na to, kolik našich občanů - uprchlíků přijalo v období po válce a před "sametovou revolucí" Rakousko, Německo, Británie, Francie, USA, Kanada, atd.

Musíme přijmout od nich jejich občany taky, no a proč ne.

Zatím jsem od žádného sluníčkáře neslyšel, kolik našich občanů ve stejném období uteklo do Afghánistánu, Eritrei, Sýrie, Ghany, Konga, atd.

slaven1

Keďže sfalšované prieskumy ani tento raz nebudú stačiť, v Banskej Bystrici vrámci predvolebnej antikampane predsedu ĽSNS na kreslo šéfa BBSK bude piata kolóna okupanta organizovať pochod mestom s (prečiarknutými) hákovými krížmi. Takto cez Nadhľad by som im chcel navrhnúť aby si zobrali aj fakle, samozrejme zhasnuté.

Pochod s hákovými krížmi

Ilustračný obrázok z udalosti na FB Inc.

Pochod spadá pod projekt "Nie v našom meste (NIOT)" zastrešovaný NGO "Centrum komunitného organizovania" zo Zvolena (ich stránka vo FB Inc). No a tu som si začal lámať hlavu, že čo do zadku je to "NIOT". Od kedy sa dali slnieč-kári na ruštinu?? Vyzeralo to ako pologramotný fonetický prepis "нет".

Zoskrolujem na ich stránke dolu do pätičky, a tam sa na usmieva jedna stará-známa vykuchaná slepica. "NIOT" je skratka zo sponzoringu Americkým veľvyslanectvom "Not In My Town".

Not in my town

A sme doma. Bude to akcia okupantov. Správcom našej kolónie z Washingtonu sa nepáči, ako ĽSNS buntuje:

Podľa Schlosára chcú urobiť všetko pre to, aby dôveru ľudí nesklamali. "Úspech našej strany v parlamentných voľbách je dôkazom toho, že občania SR už majú dosť takzvaných štandardných politických strán, ktoré už desaťročia ničia Slovensko a slúžia cudzím záujmom, ktoré nám diktujú z Bruselu a Washingtonu. Vstup ĽS Naše Slovensko do Národnej rady SR je historickým medzníkom, ktorým sa začal náš boj za oslobodenie Slovenska a obnovenie jeho suverenity na parlamentnej pôde," zdôraznil Schlosár.

Dúfam, že im pochodovanie pôjde lepšie ako ich kolegom spoza Atlantiku, lebo ako sa vraví, s IQ 88 hákový kríž nenakreslíš :D

s IQ 88 hákový kríž nenakreslíš :D

Zdroj obrázku.

PS1: V takej Žehre bude voličov ĽSNS habadej: http://www.mojevideo.sk/video/2b208/cigani_kopali_do_aut_jeden_na_to_doplatil_(zehra).html

PS2: Materiály na samoštúdium: https://www.youtube.com/user/zasuverenitet/videos

slaven1

Slovensko nevzniklo v záhradke domčeku v Brne, ako to hovorí propaganda. Rozčleniť Československo bolo rozhodnutie síl, ktoré stoja za víťazmi Studenej vojny (1947 - 1991).

Slovensko nám fakticky padlo ako dar z neba. Dar, ktorého osud neriadime my, Slováci, ľudia žijúci na jeho území, ale zahraničie. Nemáme suverenitu.

Máme však republiku. Je jednoduchšie suverenizovať (oslobodiť) existujúcu krajinu, než založiť novú (slobodnú) krajinu. A to je aj úloha. Naša úloha. Čas nášho boja o Slovensko.

Normálne národ zabojuje a získa svoju krajinu. My sme však najskôr dostali krajinu, a teraz treba zabojovať. Určítý (značný) boj našich predkov tu už prebehol, ale ešte treba zabojovať.

A bude aj vysoká pôrodnosť, aj hospodársky rozkvet, bude kvalitné školstvo, zdravotníctvo, dôchodky - bude dobre.

Technológiu ako na to nám poskytuje NOD, ľudová iniciatíva z Ruska, krajiny s výrazným slovanským prvkom. Odpovede ako riešiť dnešný úpadok Slovenska a Európy sú na cih youtubovom profile.

Áno - také je to prosté :-)

slaven1

Branci obchádzajú zákon a sú nebezpeční znie nadpis výkalu, pod ktorý sa podpísal nejaký Jakub Filo.
"Demokracia má právo brániť sa a je najvyšší čas, aby to v prípade brancov začala aktívne robiť," hneď v úvode článku autor hucká verejné zložky aby sa viac zamerali na týchto vlastencov.
Píšuca hlava z klanovo-korporátneho média vlastneného (ovládaného) zahraničím ďalej primiešava aj pojem "fašista" a štipku "kotlebovčiny" spájajúc ich do jedného celku:
Je typické pre všetky fašizoidné skupiny podobné ako Slovenská pospolitosť, keď s ňou začínal Marian Kotleba, alebo ako sú dnes Slovenskí branci, že manévrujú veľmi tesne na hrane zákona.
Porušújú ho alebo nie?
Hoci branci vykazujú všetky znaky, že ide o organizovanú a riadenú skupinu, tým, že sa nezaregistrovali ako združenie, nie je ich možné kontrolovať, sankcionovať či rozpustiť.
Takže defakto už rozpustení sú? Sily, pre ktoré píšuca hlava pracuje, môžu pokojne spávať :)
A rovnako mimo zákona zbierajú peniaze na svoju činnosť.
A to vie ako? Kto mu dodal informácie o pohyboch na bankových účtoch jednotlivých členov Slovenských brancov?
A tak nám v lesoch behajú desiatky ozbrojených ľudí, ktorých vodcovia sa už ani netaja svojou inklináciou k Rusku.
Ach to satanské Rusko, "evils empajr" ako Regan svojho času konštatoval.. :D
Je to nedokonalosť systému, že v rámci nespreneverenia sa svojim princípom slobody a ochrany práv len ťažko zasahuje aj proti skupinám, ktorých cieľom je pri prvej možnej príležitosti demokraciu rozobrať.
To čo žijeme teraz sa na "demokraciju" podobá asi iba pri pohľade z kancelárií v bratislavskom Starom meste ;-)
Ale aj demokracia má právo brániť sa a je najvyšší čas, aby to v prípade brancov začala aktívne robiť.
Zase hucká na Slovenských brancov verejné zložky SR.
Lebo keď to naposledy podcenila v prípade neonacistov okolo Kotlebu, dostali sa nám do parlamentu.
A zase pojem neonacizmus iba o slovo skorej ako meno Kotleba.
Branci však majú iné než politické ciele. Učia sa strieľať.
No pochop zahraničný agent Filo, týchto nájadzníkov nezastaví to, že im natrčíš svoju homo-riť. Ostatne, v Nemecku by ti vedeli o tom teraz rozprávať.
http://www.slovenski-branci.sk/https://www.facebook.com/pg/slovenskibran...

Stránky