slaven1

komentáre

slaven1

Tento-krát na HOAXovej stránke Polície, že Černák sa nenachádzal v prešovskej väznici v čase keď tam držali Lučanského. Reagujú na včerajší rozhovor Kotlebu na TV Slovan.

Problém s týmito vylučovaniami je, že ZVJS už raz vylučoval a... za niečo vyše týždňa bol policajný generál mŕtvy. Výlučkom ZVJS sa nedá dôverovať.

slaven1

Ešte k obstojne napísanej úvahe. Nesedia mi tam nedostatočné slová "Kuciak zomrel". Kucia "nezomrel". Kuciaka "vytrímali" (grooming) a potom ho vybrali (aj s jeho priateľkou) na rituálny "obrad krvavej obete" režimu (ako študent Šmít v 1989). Zarezali ho ako obetného barana.

Jeho vražda zároveň slúžil ako kárateľná akcia (ukážka trestu pre neposlušných), ktorou držia disciplínu vo svojich oddieloch. Oddielami mám na mysli redakcie Aktuality.sk, TV Markíza, JOJ, rádia Express, SME, RTVS, Slovak radio, TASR, Čas.sk, Topky.sk...

slaven1

V USA oligarchovia rozhodli, že v prezidentskom kresle bude zástanca "nad právnymi systémami" jednotlivých kolónií, a tak slovenský lokaji-sudcovia nechcú ohrozovať svoj pôžitkársky život.

Hlavne teraz, keď mocenské vákuum, ktoré vzniklo likvidáciou formujúcej sa slovenskej elity matovičovou vládou, zaplnili americký "ultras" (USA ako hlavná sila stojaca za vládou Matoviča).

(sem by to chcelo fotku predsedu Okresného súdu Žilina – Jaroslava Maceka – ako si spolu s Tódovou preberá na americkej ambasáde v BA cenu za najlepšieho judáša roka)

Nezabúdajme, že „kyselina spravodlivosti“ Kolíkova „zreformovala“ (rozložila) súdnictvo tak, že ho teraz kontrolujú (zahraničné) „vládky“.

Slovensko je zatiaľ pevne na „arménskej štátnej púti“. Nový Zéland sa v prípade Kim Dotcoma – ktorého hlavu si v 2012 vypýtali cez vtedajšieho viceprezidenta – vie vrtieť účinnejšie.

Slovensko sa nevie zastať svojej „elity“, vo väzení vrámci jeho hraníc zavraždili býv. prezidenta polície, vo väzení mimo jeho hraníc, v hlavnom meste Eurozväzu, drzo zavražili Chovanca - slovenský podnikateľský talent...

Jedna rana za druhou. Sype sa to po odchode Fica ako sneh včera. Idem ho odpratať a zapremýšľať.

slaven1

Áno, je to tak: "Čo niekto pokladá za chybu, to je pre iného želaný cieľ."

Príklad:

To že za 32 rokov od zmeny režimu v 1989 máme tak nastavené hospodárstvo, že z výplaty sa tu nedá viesť dôstojný život človeka, nie je chyba riadenia, ale cieľ.

Ak sa živíš svojou prácou (nájomný pracovník) a chceš mať dôstojný život človeka, tak musíš ísť robiť na „Západ“ (do nemeckej fabriky alebo utierať zasraté rite rakúskym dôchodcom). Je to výplata koloniálnej dane prostredníctvom ľudskej pracovnej sily (otrokov).

Je to takéto skryté (krypto, odtial slovo kryptokolónia = skrytá kolónia). Je to bez-štruktúrne riadenie. Riadenie bez priameho príkazu (bez „choď tam urob toto“). Riadenie nastavením ekonomických podmienok na ovládnutom území tak, že ľudia ako keby sami od seba idú.

V médiách „zahraničných-agentoch“ sa k tomu dopomáha ešte článkami typu „Najkvalitnejšie mesto na život je podľa štúdie Eritrejskej univerzity Viedeň, po nej nasleduje Mníchov“.

Aj pre toto sral Fico Západ, začal systematicky zvyšovať minimálnu mzdu.

Jeden z negatívnych dôsledkov ("samovolného") "úniku mozgov" je, že na ovládanom území nie sú sestričky, lekári, kvalifikovaní robotníci, odborníci, remeselníci... že naše nemocnice a ďalšia infraštruktúra bude časom vyzerať ako mosty v Janove.

 

slaven1

TLTR: Lebo práve tam to mali pripravené.

Včera takýto článok na Infovojna.sk: "Prokurátor Kysel musí vysvetliť, prečo poslal Lučanského do prešovskej väznice dvakrát. Blaha hovorí o neľudskom správaní vyšetrovateľa".

Uväznenie v Prešove vzhľadom na procedúru vyšetrovacej väzby nedáva veľmi zmysel. Prečo ho poslali práve do Prešova?

Odpoveď: Lebo práve tam to mali pripravené. Neviem, čo všetko toto tvrdenie obnáša, pravdepodobne tam mali dosadeného svojho človeka, ktorý zločin prikryje (minimálne niekoho, kto má prístup do miestnosti, kde je disk s kamerovými záznamami). A preto tam Lučanského vrátili aj na druhý raz.

Priveľmi trvali práve na Prešovskej väznici. Po prvom incidente ho mohli dať do Popradu, do Košíc, do Bystrice, Žiliny...

Niečo ako ošetrenie vo vojenskej nemocnici v Ružomberku, kde v auguste dosadil Naď svojho človeka (nie ošetrenie v nemocnici v 20 minút* jazdy autom diaľnicou vzdialených Košiciach, do Ružomberka nejde ani len tá diaľnica).

--
* časový údaj uvádzam aby mali predstavu hlavne obyvatelia hlavného mesta.

slaven1

Je nejaká "opodstatnená" kritika Lučanského? Ak áno, ako znie? Na svete je článok Flašíkovho portálu eTrend s názvom "EXKLUZÍVNE VIDEO Lučanský v spoločnosti kriminálnika: Takto sa zabávali vo floridskej reštaurácii!" Článok som len preletel. Strašne smrdí. V článku sa uvádzajú, ja to zhrniem takto, "americké dôkazy". 

Falošný dátum zverejnenia

Pri pokuse zistiť nakoľko veriť autenticite a interpretácii informácie, som narazil na niekoľko zvláštností. V článku je uvedené, že bol zverejnený "29.12.20-19:51". Formulujem to takto, lebo to nie je pravda.

Presný dátum zverejnenia nie je známy. V archíve vyhľadávača, ktorý svoju kópiu spravil 29.12.2020 10:50:40, je uvedený dátum "28.12.20-12:52". To znamená, že na článku sa robili aktívne zmeny v ten istý deň, ako dával Žilinka "bodku za záhadou Lučanského".

V článku sa nachádzajú 4 komentáre, ktoré majú takúto súslednosť pridania:

  1. Peter 28.12.20-22:07 (pred akože zverejnením článku)
  2. Apač 29.12.20-5:50 (pred akože zverejnením článku)
  3. Jeris Jeris 29.12.20-17:13 (pred akože zverejnením článku)
  4. Alojz 30.12.20-0:04


Kompromitačné video bolo pripravené už 9.12.2020 o 11:00

Zaujímavejšie ako upravený dátum vydania článku, keď autor opravoval svoju hrubicu v slove "pokryvenou" v pokrivenej vete "Podľa jeho rozprávania sa na Floride v Lučanského kruhu pohybovalo viacero osôb s pokryvenou minulosťou," je video priložené do článku.

Video na adrese https://ereport.sk/wp-content/uploads/2020/12/YouCut_20201209_110038425.mp4 bolo nahrané na ich server 09.12.2020 11:02. To znamená, že kompromitačný materiál na Lučanského sa pripravil na zverejnenie v deň jeho "klikovania s rozbitým okom" (9.12.2020) a zverejnilo sa v deň, ako zaklínač hadov Žilinský zanôtil uspávanku (28.12.2020).

Koordinovaná kompromitačná kampaň

Kompromitačnú kampaň Lučanského viedli/vedú koordinovane (vyrobiť „dôkazy“, zniesť obvinenie, pripraviť Prešov, umiesniť do väzenia, dodať video Flašíkovi, pripraviť Žilinku).

Prečo dávali/dávajú títo chytrí, bohatí ľudia toľko námahy aby zahnojili gen. Lučanského? Veď aj tak z čela Polície odstúpil. Čo radšej nešli na jachtu? Prečo tratili toľko peňazí a času? Aký bol konštrukt? Najskôr zložíme Lučanského… potom?

slaven1

v ktorej sú mimovládkari* a ďalší zapredanci. To je vtip?

Keď som pozeral záznam, v ktorom tvrdí ako si nepriateľská vysielačka Aktuality.sk zapýtala v nej miesto a ona mu ho dala... tak som ho stopol a už druhý deň čaká na dopozeranie.

Čo obsahuje poverovací list do komisie z jej podpisom?

Poverovací list obsahuje inštruktáž vyjadrený vetou:

...Vás týmto vymenovávam za člena kontrolnej komisie zriadenej ministerkou spravodlivosti Slovenskej republiky v súvislosti s mimoriadnou udalosťou v Ústave na výkon väzby a Ústave na výkon trestu odňatia slobody Prešov z dňa 29. decembra 2020 spočívajúcou v samovražde obvineného gen. Mgr. Milana Lučanského, ako aj s udalosťami jej predchádzajúcimi týkajúcimi sa osoby obvineného gen Mgr. Milan Lučanského.

Preklad: Bola to samovražda a nájdite prečo sa za 3 dni zosypal, kapiš?!

 

--

* mimovládkar, mimovládka je zlý pojem zakrývajúcich podstatu procesu. Títo nikým nevolení nie sú mimo vládu. Vládu v zmysle mocenský proces. Treba nájsť niečo príznačnejšie.

slaven1

Zrovna pri vražde gen. Lučanského sa nejde krútiť, ani vrtieť, ani presstituovať, ani podlizovať, ani predávať. Tu treba jasne vec pravdivo pomenovať. Teraz sa ukazuje, kto ako chápe veci, na koho posudok sa dá orientovať.

Prakticky sa ešte len rozbiehame a Daniš sa vyradil na začiatku. Doslova. Jeho článok začína:

"Na úvod jedna zásadná poznámka: manévre s pečiatkou „AllForMilan“ sú vrcholne nevkusné a neúctivé k pamiatke Jána Kuciaka."

Písadlo článku zaujalo stokársky postoj. Presne v téze "Lučasnkého posledný veľký boj s mafiou" sa Dag Daniš svojim článkom nekvalifikoval, ďalej nepostupuje.

slaven1

„Celosvetová zmena režimu“ hodil na mňa človek, ktorý má, napíšeme to takto, v oblasti intelektu a duchovného rozvoja ešte čo robiť. Udivilo ma, že už v širokom národe (mimo hlavného mesta) cirkuluje takáto informácia. Zároveň ma prekvapilo ako výstižne to nazval. Celosvetová zmena režimu.

Pochopiteľne nie "celosvetová" v zmysle "celá zemeguľa". "Celosvetová" zmena režimu nie je možná, lebo rôzne "medvede" svoje "tajgy" nevzdajú. Tým celosvetová sa myslí, zmena režimu (usporiadania spoločnosti) dolárovej valutnej zóny a eurovej valutnej zóny, na ktorý sa nám ide rozpadnúť jednopolárny, americký svet posledných 30 rokov.

"Celosvetá zmena režimu";-) je dobre zhrnutá tu: Андрей Фурсов с докладом "Год Великого перелома" в Фонде Горчакова.

Čína

Celosvetová zmena režimu bola odštartovaná z čínskeho Wuchanu a celá EÚ, USA, Spojené kráľovstvo či Rusko sa nadšene pridali.

V Čine si cez SARS2 riešili v prvom rade svoju polievočku. Tvrdí to Reuters, tvrdí to Pjakin, informácia všeobecne cirkuluje v ruskom segmente internetu.

Koncom roka cez SARS2 v Číne v Chu-pej, provincii Wuhana, spravili taký tlak, že Číňanci v bežnom živote vystrašení z negatívnych bodov do miestneho elektrokoncentráku s názvom "Systém sociálneho kreditu" na jeseň 2019 prehadzovali policajné autá.

Následne šanghajský klan (dnešný prezident Číny je od nich) narobil poriadky vo Wuhane s klanom čínskych Konsomolcov. Na jeseň roka 2019 na základe boja proti SARS2, bolo vymenené vedenie KSČ vo Wuhane a SARS2 v Číne skončil (viď moja narážka na Čínsku štatistiku s nula ochoreniami :-) Viac o SARS1, konsomolcoch, SARS2.. je spísané v knihe Nikolaja Vavilova "Čínska moc".

USA

"Štátna elita" USA, ktorá je podľa Vavilova s konsomolcami v Číne za dobré, potrebovala u seba doma v prvom rade zaručiť víťazstvo "ne-Trumpa" (voľba poštou, Dominion). Na to potrebovala dymovú clonu "pandémie" (pharma-aparteid na Slovensku, zatiaľ najostrejšia fáza "pandémie" u nás, šla práve v čase volieb v USA).

Emuška, aj si toto budeš čítať aspoň do tohto bodu, napíš mi prosím ťa, koho si podľa teba vybral americký ľud (nie oligarchovia) vo voľbách 2020 za svojho prezidenta: Bidena alebo Trumpa? Zaujíma ma tvoj pohľad v tejto veci.

Európa (vrátane Ruska)

Európske štáty sú suverénne? Ďalej, v Bielorusku bolo pred akože "voľbami" Lukašenka, tak ako jedna z mála krajín v Európe začala chrípkovú epidémiu pretvárať na pandémiu až v neskoršom štádiu.

Záhadou pre mňa ostáva prečo bolo nariadené Švedsku nepridať sa k "pandémii" už na jar. (tipy mám).

Rusko sa nepridalo "nadšene". Rusko "pripojila" miestna komradorská elita, ktorá tam vládne od 90tych. Séria videí Kurgiňan o koronavíruse (všetky som si nevypočul).

Rusko je kolónia. Nájdite si videá poslanca dumy E. A. Fedorova. Normálne by som odkázal na YT kanál RUSNODu "zasuverenitet", ale Google ho na jeseň vymazal.

Slovensko

Na Slovensku je rozsah opatrení proti tzv. "pandémii" umocnený ešte novou koloniálnou administráciou, ktorý za tohtoročnú epidémiu CHPO skrýva svoju nespôsobnosť riadiť krajinu (čo ľudia vybrali to majú). Za ¾ roka dorazila školstvo, rozleptala súdnictvo, zabila hlavu polície, umocnila hospodársky prepad...

Partner na dialóg

Celý tento koment píšem na webe (za ktorý som rád, že je), kde sa nerozumie rozdielu medzi "bolševikmi" a "trockistami". Na nadhlad.com chodím, lebo sú tu, v našej krásnej, dobromyseľnej dedinskej civilizácii Slovensko, ako-takí "partneri na dialóg".

Mnoho ľudí (nielen u nás doma) nemá "minimálne nevyhnutný obraz o stave dnešného sveta potrebný na prežitie". A za to im bude stiahnuté do peňaženky a na občianske slobody. A mne s nimi.

Aby som znížil mieru všeobecného úpadku, ktorý ide nastať na základe podriadeniu sa klamstvu, ktoré určuje veta "neprimeranosť rozsahu opatrení voči rozsahu hrozby", tak dávam svoj čas na takého siahodlhé komenty (ktoré si prečíta max. 10 ľudí, ale nech).

Podľa toho čo píšeš Ema, si nejaká nezorientovaná v príčinách a dopade na radového človeka opatrení proti tzv. "pandémie koronavírusu" aj ty. "Neprimeranosť rozsahu opatrení voči rozsahu hrozby" nevidíš?

Doteraz sa nám v Nitre nekopili zosnulí v chladiacich boxoch pred cmiterom.

Doteraz sme nemali "padnémiu", cez ktorú je celosvetový zákaz cestovať, nariadené nosenie handier cez pisk, 80% vysielacieho času starých médií sa venuje správam o smrti, zoptimalizované lôžka, stratifikované nemocnice, povinné očkovanie (v Dánsku), silikónová dolina za kritiku rozsahu opatrení nemazala účty, rozbité hospodárstvo, vzdelávanie..

Ak veríš že máme "pandémiu" a nie "epidémiu", tak tomu ver. Ak sa ti zdá, že opatrenia sú primerané a správne. Nech sa páči. No udrie to aj po tebe. Za hlúposť sa platí. A ja pôjdem s vami dole tiež, lebo tak to na potápajúcich sa lodiach s posádkou chodí. Nechcem!

Ako žije Francúzsko. Pohľad zvnútra.

slaven1

..a mňa by zaujímal, koľko z oboch druhov prípadov bolo policajných prezidentov.

slaven1

Ja nepíšem, že SARS2 je "vymyslený". Ani nepíšem, že tento rok nie je chrípka* silnejšia. Píšem, že nedosahuje rozsah "pandémie". Pod pandémiou si predstavujem viac mŕtvych. Vycucajme si z prsta číslo: mŕtve aspoň 2% populácie.

WHO pred asi 2 rokmi (úloha: zistiť presne kedy) menilo definíciu "pandémia". Pred touto zmenou by "úradne" pandémiu vyhlásiť nemohli, lebo by tohtoročná (silnejšia) chrípka nezapadla do definície. Následne by nemohla prebiehať "celosvetová zmena režimu" (v neprospech Jozefa Maka), nemohla by prebiehať fašizácia krajin (obmedzovanie práv občanov, likvidácia vzdelávania, hospodárstva, strednej a nižšej vrstvy, športu, kultúry, pôrodnosti, zdravotníctva), nemohlo by prebiehať zavádzanie elektrobankového koncentráku (rušenie "špinavej" hotovosti, kamery na rozpoznávanie zarúškovanej tváre, robo-policajti, el. vakcinačné preukazy)... Neprimeranosť rozsahu opatrení voči rozsahu hrozby (Šesť slovenských slov, Norman).

Ďalší dôvod prečo je toľko mŕtvych je, že "generácia televízie, papierových novín a rádia" dostáva už pol roka akú inštruktážnu sadu? Už pol roka FAKE NEWS** programuje ľudí na "zomri". Ak sa bude niekto k tomuto komentu za 100 rokov vracať, tak nech si zostaví posudok spomínaných pojmov za jeden náhodný vysielací deň napr. RTVS za posledného pol roka. No a toto sme tu mali cca od marca 2020.

Ďalší dôvod ako hore píšem: v Nitre sa kopia mŕtvoly aj preto, lebo patológovia, sestričky a doktori sú na "rekreačnom pobyte" (boli sviatky).

--

* "chrípka" ako slovo (pojem) je tento rok zabudnuté, tento rok - prvý krát v histórii - sme chrípku porazili. Boli by to aj osláviť, no prišla mrcha "pandémia" :D

** FAKE NEWS, ktorých 80% radovej redakcie odoberá zomri.online na Fakebooku.

slaven1

Je nariadenie aby sa každý zomretý na podozrenie CHPO SARS2 pitval. Nepochováva sa a čaká sa až patológovia dooslavujú sviatky Vianoc a Nového roka. Aj oni majú právo na regeneráciu síl.

Propaganda toto zabudla zmieniť (zamlčiavanie faktov). Zdroj info je tu.

Čo ma prekvapilo je, že Nitra, krajské mesto, má v nemocnici len 565 posteli?! Je to sabotáž zdravotného systému (hlavne Pentou a ZP Union). Ešte, že nepodarila koncom roka 2019 ministerke Kaľavskej "stratifikácia" nemocníc (ďalšie kolo "optimalizácie" zdravotníctva) a Fico nakoniec doriadil rezort zdravotníctva sám.

slaven1

Rozpor vyplýva z neprimeranosť rozsahu opatrení voči rozsahu hrozby. Ľudovo: liečba spôsobom "zabijeme bolesť, aj pacienta".

Tohtoročná chrípková sezóna sa zneužíva na celosvetovú zmenu režimu. Nadnárodné elity nemenia režim otvorene (takéto  a takého sú chyby, k tomuto a k tomuto vedú, tak ich navrhujeme takto a takto upraviť, toto zmeniť) ale cez lož o tzv. "pandémii" (čiže zmena bude k horšiemu pre mňa, Jozefa Maka, zmena bude v ich prospech na udržanie si moci).

slaven1

"Populisti", "hoaxeri", "fašisti", "nacisti", "dezinformátori" sú len prázdne bezobsažné nálepky na označenie ľudí nepohodlných režimu cez ktoré sa zavádza cenzúra (alebo iná protinárodná agenda). Robí sa to vytvorením dojmu, že "neopulisti", "nehoaxeri", "nefašisti", "nenacisti", "nedezinformátori" sú "morálne nadradení" nad tými druhými, čím si dávajú právomoc uberať práva väčšine (majorite).

slaven1

Pozrime sa čo píše o "kyseliny spravodlivosti" zo strany pozemkového mafiána, Márii Kolíkovej, najnovšie TASR. Tri dni dozadu, 31.12.2020 o 14.39 vyšiel článok s nadpisom "Kolíková: V roku 2020 rezort spravodlivosti presadil všetko kľúšové". Chváli sa, ako fajne rozleptala súdny systém v SR. Bossovi oznamuje, že mu jeho stíhania "vybavila".

PS: Hlásim, že "klúšové" nie je môj preklep. Tie debility po sebe pracovníci TASR ani nečítajú.

slaven1
slaven1

Lučanského vražda krištalizuje na Slovensku 4 druhy médií:
- otvorene nepriateľské, cez ktoré sa legalizuje dezinformácia: Denník N
- zapredané, presstitútske, žumpalistické. tupé, hlúpe, naivné, zbabelé atď.. priamo tvrdiace bola to "samovražda"
- "neutrálne, aspoň trocha premýšlajúce": k slovu "samovražda" dodajú nejakú hviezdičku (..k samovražde, uvádzanej ako oficiálny dôvod smrti,...)
- my: pravdovrané, uvažujúce, triezve, (v tomto smere) múdre, štátnické (...no dosť bolo chváli :-)

Nadhlad.com je vo vražde Lučanského štátnické médium.

slaven1

Presne tak, je to printscreen, fotka obrazovky, ktorú notársky overil Naď, hlava hlavy vojenskej nemocnici v Ružomberku.

slaven1

https://www.mojevideo.sk/video/32f5c/vrazda_jozef_chovanec_v_belgicku.html

Vražda gen. Lučanského je o Slovensku. O našich vnútorných "štátotvorných" schopnostiach. Slovenská republika ako systém sa prudko otriasa. Dnešná vláda sa správa ako rakovina.

slaven1

Ako sa Lichtnerovi ten bývalý moderátor z STV presunul do Kulturblogu tak sa nedá počúvať ani Infovojna.sk. Súčasná dvojka do tandemu, Adrián, má prejav, spôsob formulovania myšlienok bojka. Príliš "mäkko hryzká".

Koróni má svoj profil, ktorý postrehne akýkoľvek pravidelný poslucháč rádia. Celkovo rádio nevedú zle, organizácia funguje. Je dobré, že pozvanie do diskusie od huliča Havrana prijal, inak to ani nešlo.

Tak vĺčko (šteniatko, dobre ho pomenuváva) monitoruje informačné pole. Číta čo sa napíše.

Pre neho je to prestíž mať reláciu na SV, ktorú si, mimochodom, vyslužil za svoju robotu. Najlepší povolebný posudok, čo som až druhý novembrový týždeň prečítal, bol od neho.

2 dni po vražde Lučanského českým médiám všeobecne nešlo. Europoslancovi Davidovi išlo. Predsa len, Bratislava je k Prešovu bližšie než Praha. To neznamená, že nespravia korektúru.

Ty si ich, podľa mňa, počúval pre porovnanie, ako sa k Lučanskému postavia vzhľadom na tvoje videnie veci zhrnuté v článku Lučanského zabila tajná skupina. Latka je vysoko, nič lepšie som za včera nečítal (+ diskusia pod ;-).

Ono sa ani nečuduj. Formát Nadhľadu ti umožňuje hovoriť slobodnejšie a viac sa dotknúť pravdy. Túto slobodu nemá Koróni, ktorému ide dnešná vláda extra po krku.

Jeden zo zákonov, ktorý stihli prijať je niečo o šírení hoaxov a propagande. Prijali ho extra rýchlo, ani len som nestihol podporiť legislatívnu pripomienku, ktorá bola otvorená „až“ dva dni.

Hlavný jeho cieľ je udrieť po alternatíve, donútiť ich k vnútornej cenzúre. Takže Koróni ako prevádzkovateľ SV, pokiaľ chce SV udržať v chode, sa musí vrtieť tak ako sa musí. A ide mu to dobre. Okolo SV sa združili ľudia, ktorý prežujú vec otvorenejšie, lebo môžu.

Všetci máme svoje muchy. Aj ty. Aj ja. Len Ema nie :D Tá je dokonalá <3

slaven1

Najzdielanejší príspevok v slovenskom segmente americkej sociálnej siete Facebook počas štátneho sviatku Vzniku Slovenskej republiky 1.1.2021 je fotka Petra Marčeka zobrazujúca niekoľko mužov v policajných uniformách so zamaskovanou tvárou salutujúcich pred Prezídiom polície SR vedľa niekoľko desiatkok sviečok zapálených za zavraždeného policajného prezidenta Milana Lučanského, ktorého zabili vo vyšetrovacej väzbe 29.12.2020.

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1166947303719921&id=10...

slaven1

Inak riadny cynizmus, jeho vražda 30.12. bola "darčekom" do nového Roka pre rodinu a Políciu SR (od koho?). NAKE sa vracia jej nevhodný "adventný kalendár".

Ako policajný fejsbukár, bude adventný kalendár aj koncom roka 2021? Ak áno, tak dúfam, že nezabudneš dokresliť ako Mikuláš nesie Lučanského zatknutie (6.12.) a "Santa-claus" nesie Lučanského vraždu (počas vyšetrovacej väzby).

slaven1

Dnes je štátny sviatok. Je "Deň vzniku SR". 2 dni dozadu nám koloniálna administrácia zabila vo vyšetrovacej väzbe policajného generála vyšetrovaného na základe svedectva "kajúcnika". Idem zapáliť sviečku pred policajnú stanicu, za Slovensko :-)

slaven1

- policajt ako povolanie vyžaduje odolnú psychiku a hlavne robí psychotesty. Samovražda predpokladá, že si policajti vybrali do svojho vedenia slabocha a hlavne "vedecky-zostavené" policajné psychotesty môžu rovno skartovať

- psychológ s "24 ročnou praxou" v deň vraždy vyšetril Lučanského a poslal ho kade-ľahšie lebo tento páchať samovraždu nebude (info od zombikyseliny na jej politickom pohrebe).

- samovražda ďalej predpokladá, že to bol až taký "slaboch", že sa zosype 3 dni po zadržaní (prvú "samovraždu", ako uvádza Norman, "páchal" 9.12, zadržaný bol ako mikulášsky darček 6.12). Nič, ale to aj ja by som vydržal dlhšie. Okrem toho, keď sa zabiješ, tak nakradnuté si neužiješ. Pripomínam, že ho zavreli do vyšetrovacej väzby na základe výpovede "kajúcnika".

- silnú povahu Ľučanského dosvedčuje aj býv. genprokurátorka Sokirková (naša elita) na TA3 v redakcii "Takže tak".

- toto nie je lichôtka, Norman vec výborne zhrnul vo svojom článku (za seba dodávam, že nie „boľševické valcovanie“ ale „trockistické valcovanie“.

----
V nadpise príspevku sa na vládu Igora Matoviča treba pozerať v prvom rade ako na "koloniálnu administráciu" (ako na objekt, nie subjekt). Vražda policajného prezidenta je cena Slovenska ako systému, za svoju "objektovosť". Vedenie krajiny "cez ktoré sa vládne", nie "ktoré vládne". Resp. Polícia, ktorá dodáva lokajskej vláde "image" subjektu, dostala trest v podobe vraždy jej hlavy, elity, vedenia.

slaven1

Troška filozofie na Nový rok.

Cena za to, že svoj život podriadiš lži je rôzna. Keď sa (nielen v našej) krajine ľudia podriadia klamstvu elity, tak to má pre krajinu rôzne negatívne dôsledky na všetky jej stupne: štát, kraj, okres, obec, rodina, hlava rodiny... Neviem treba to rozpisovať?

Jednoducho sa nečudujme, že v krajine, kde prebieha „pandémia koronavírusu*,“ (lož) policajní generáli páchajú na vetrovku „samovraždy“ (lož).

Že je ľahké a časté klamať. Že oklamávaný ľahko prijme lož, ktorú navyše považuje za „milosrdnú“.

Pozrime sa čo znamená smrť Lučanského pre Políciu SR ako systém. Tento systém, inštitút pomáha vykonávať nariadenia vlády likvidujúce krajinu a jej obyvateľov a tá istá vláda zabije jej hlavu. Jedného z najlepších z nich, pričom vláda klame, že sa zbabelo zabil sám... Cítim, že to ešte nie je celé dokončené. Ešte sa musím zamyslieť. Tézy:

1. Trest za podriadenie sa klamstvu, je pre políciu ako systém je vražda jej hlavy.

2. Policajti sa majú v práci snažiť aby najlepších z nich vláda (politicky) popravila? (netreba sa prestať snažiť v práci, treba mať vládu, ktorej členovia zakladajú svoj život na vernosti k pravde).

3. Polícia, ktorá dodáva lokajskej, koloniálnej vláde "image" subjektu (vláda napíše "domáce väzenie pre každého" a polícia ide a drží doma každého), dostala trest v podobe vraždy jej hlavy, elity, jej vedenia, jedného z najlepších z nich.
--
* jedna vec je SARS2 a jedna vec je úmrtnosť, ktorá nedosahuje "pandemické" rozmery vyžadujúce súčasný rozsah likvidácie štátu, kraja, okresu, obce, rodiny a jednotlivca.

slaven1

Aha, pribudla mi späť možnosť upravovať po sebe tie strašné prehrešky gramatiky :-) Admin sa už nezvládol pozerať na veci typu "Spojené štáti" :-D

Pri tejto príležitosti by som vám všetkým chcel zaželať do Nového roka 2021 len to nejlepšie. Nastalo obdobie premien. Nezabudnime byť Človekom a neschádzajme z cesty hľadania pravdy.

slaven1

Jeden z hlavných trendov tohto roka je postupný odchod USA z pozície svetového hemóna, tzv. koniec jednopolárneho sveta, pretože Spojené štáty americké sa odpojili v piatok 11.12.2020.

Pri tejto príležitosti pridávam do archívu preklad vianočného prejavu Trumpa (23.12.20), aby nám popri dosiahnutého nového "mílniku" v domácej politike, neunikli najpodstatnejšie veci zahraničia.

slaven1

Ivan David, poslanec Evropského parlamentu za stranu Svoboda a přímá demokracie (SPD), Lučasného smrť hodnotí takto:

Na Slovensku byl ve vazbě zasebevražděn generál policie

Podle současné ministryně spravedlnosti Márie Kolíkové za stranu Za ĺudí (původně Kiska) se prý bývalý policejní prezident rozhodl oběsit na teplákové bundě. Před svou rezignací si stěžoval na politizaci policie. Ministryně prý zřídí nezávislou komisi. Nic nenasvědčovalo, že by měl v úmyslu spáchat sebevraždu. Již jednou si při údajně sebevražedném pokusu poranil oko. (Jaká pokus to asi mohl být?) Byl obviněn z korupce. Jak je těžké někoho obvinit z korupce? Vzpomeňme příkladně na starostu Budišova. Ministryně vnitra Denisa Saková (soc.dem.-Pellegrini) vyjádřila upřímnou soustrast.

Na sebevraždu nevěřím. Pamatuji si z pitevny na vězně pokrytého pruhovitými podlitinami. Jako příčina smrti byl uveden "zánět mozkových blan". Generál příliš mnoho věděl. To je nejpravděpodobnější příčina smrti. Moc psát se o tom nebude, nebyl to novinář. Protivládní demonstrace tentokrát také nikdo nezorganizuje. Přikládám vyjádření bývalého premiéra Fica. Demokracie jako řemen.

Vyjadrenie Davida je v kontraste s redakciou Parlamentních listov, kde redaktor vraždu Lučanského zahráva do autu. V článku dali vyjadrenie vraha Černáka! a informácie Sokirkovej, penzionovanej prokurátorky Generálnej prokuratúry SR na TA3 v redakcii "Takže tak" zhrnul pracovník PL.cz na Černákovu vetu:

Právě ve středu ho prozradila prokurátorka Sokirková, která dozorovala moje trestní věci a která v pořadu Tak takto?! na TA3 přiznala, že Lučanský byl ten, který si uměl získat důvěru mafiánů a dohodl se se všemi, aby společně usvědčili jednoho vězněného Černáka.

Článok (najčítanejší za 1.1.2021) k vražde Lučanského na Parlamentních listoch je asi taký prepadák ako vyjadrenia genprokurátora Žilinku zhrnuté pod nadpisom "Žilinkova bodka za Lučanského záhadou" v tlačovom vydaní denníka "Pravda" z 30.12.2020, súkromnej firmy, ktorá s PL.cz zdieľa majiteľa.

ParlamentíListy.cz začali v novom roku ozaj symbolicky.

slaven1

Lučanský dokonal akurát cez tlačovku "kyseliny" spravodlivosti Kolíkovej, ktorá vtedy "domorfovala" do štádia politická zombi.

slaven1

Práve dnes, 30.12.2020, vyšiel denník "Pravda" s článkom na titulke: Žilinkova bodka za Lučanského záhadou. Článok pokračujúci stranou 4, a ktorý nie je online, obsahuje citáciu:

Po medializovanom zranení som ihneď vydal pokyn na preskúmanie zákonnosti výkonu väzby obvineného. Na základe dôsledného preskúmanie dospeli dozorujúci prokurátori k celkom jasnému záveru, že pri výkone väzby nedošlo k porušeniu žiadnych predpisov. Chcel by som urobiť bodku za prípadom, z ktorého bola urobená kauza,“ vyhlásil Žilinka.

Článok sa pravdepodobne písal 29.12.2020. Dnes, 30.12.2020, má Slovensko prvého mŕtveho policajného prezidenta zomretého v cele. „Tento mýlnik, sme dosiahli“ za vlády Igora Matoviča a „kyseliny spravodlivosti“ Kolíkovej zo strany pozemkového mafiána. Takto to nevymyslíš.

Denník Pravda, udalosť, ku ktorej sa Fico vyjadril ako: "My sme všetci už videli americké firmy, kde bol človek vo väzbe, alebo väzení buď zbitý alebo možno napadnutý iným spôsobom a radšej povedal, že spadol na zem, rozbil si oko a potom ešte robil kliky, ako by mal mať v budúcnosti nejaký problém s dozorcami alebo so spoluobvinenými,“ zahráva do out-u, medzi iným aj tým, že viackrát cituje (je nejaké video) jeho advokáta.

A možno to tak v duchu „sám sa mi 6-krát napichol na nôž“ ozaj aj bolo. Posledné čo potrebujú majitelia redakcie P.E.R.E.X. a.s. je výbuch „nejakého“ podkarpatia.

Prečo nebola zverejnená Lučanského fotka po akože "nešťastnom páde"? Prípadne jeho video?

 

 

slaven1

Policajmý prezident, za ktorého sa vyšetroval Kiska (bývalý formálny stranícky šef Kolíkovej), je mŕtvy.

http://www.nadhlad.com/comment/38678#comment-38678

slaven1

Úprimnú sústrasť manželke a rodine.

slaven1

Joj, no musím sa zasmiať, nad tým čo sa podarilo vytvoriť v BBSK.

Najskôr správa do SITA z 23. 12. 2020 Bezpečnostná rada Banskobystrického kraja navrhuje hygienikom zatvoriť vleky aj kostoly:

Informovala o tom vedúca oddelenia komunikácie Banskobystrického samosprávneho kraja (BBSK) Lenka Štepáneková. [...]

Regionálnym úradom verejného zdravotníctva v kraji v stredu preto bezpečnostná rada [BBSK] odporučila prijať v potrebnom rozsahu dostupné opatrenia za účelom zníženia mobility obyvateľstva, a to aj nad rámec celoštátnych opatrení. Konkrétne im, najmenej s platnosťou do 10. januára 2021, odporučila zakázať prevádzku lanových dráh a vlekov v celom kraji.

Zavrieť by mali aj prevádzky poskytovania hotelových služieb ako aj všetkých ďalších ubytovacích zariadení, zakázať odporúča návštevy v zariadeniach sociálnych služieb, konzumáciu nápojov a potravín na verejnosti a tiež verejné slúženie náboženských obradov za prítomnosti verejnosti.[...]

Aká je odbornosť tejto komisii?

Poďme na to. Je 25.12.2020. Kde je zverejnená zápisnica zo zasadnutia tzv. Bezpečnostnej rady BBSK obsahujúca zloženie tejto rady a kto ako hlasoval? Na stránke BBSK som hľadal asi na 6 miestach a nič. Je to buď veľmi skryté alebo to tam po dvoch dňoch nie je vôbec.

Informácia, ktorá výrazne zasiahne do života obyvateľov BBSK kraja, do cestovné ruchu, do rozpočtov rodín živiacich sa poskytovaním služieb v lyžiarskych strediskách, do štedrovečernej a novoročnej omši atď. bola spustená cez nejakého miňona. Nikto z členov rodiny milionárov riadiacich BBSK, ani Johny ani syn Ondro, nevedia vystúpiť?

Počkať.. ako toto píšem tak ma napadlo: veď je to „John“. Johnovci zverejňujú veci na Facebooku.. a bingo. Ďalej zo správy:

Veľkú časť z nich budú pritom pravdepodobne tvoriť ľudia nad 65 rokov, ktorí sú rizikovou skupinou, a pri ktorých je vysoký predpoklad, že budú potrebovať umelú pľúcnu ventiláciu.

Pokračuje liečba na spôsob „zabijeme bolesť aj pacienta“ respektíve, aby tvoja chorá starká, ktorá svoj život už prežila, získala 2 roky navyše, rozbijeme krajinu, jej hospodárstvo, zničíme životy. "Zachraňovať" sa dá aj inak (viď záver).

Poďme však vecne. Aká je odbornosť tejto komisii? Taká ako jej predsedu Johna Luntera (69) pozostávajúca z toho, že vie dobre organizovať varenie sóje? Kto sú jej členovia?

Zavrime aj neesencionálne fabriky s počtom pracovníkov nad 100 ľudí

Joj, ale toľké pokrytectvo od tejto milionárskej rodiny.. Návrh hygienikom aby bola v kraji zavretá aj neesencionálna výroba závodov 100+ ľudí nedajú (a nech si to majitelia týchto firiem potom riešia s rodinou Lunterovcou).

Príručka vykazovania činnosti (boja proti tzv. „pandémii koronavírusu“) káže vŕšiť sa na niekom slabšom, horšie organizovanom a závyslejšom na systéme.

Za obeť padli „stotisíckari“ a nižší: majitelia vlekov, hotelov, penziónov, stánkari na vianočných trhoch, atď (spoločenský, duchovný, kultúrny život, vzdelávanie nespomínam.. lebo nie je :-).

Svoju spoločenskú triedu (30-rokov to tu slovo nebolo) si milionári predsa rozvracať nebudú. Nebudú zatvárať aj neesenciálne výrobne, akou ich závod na varenie sóje jednoznačne je. Tam pracuje 100+ ľudí z celého kraja, hlavne z okresu Poltár (vysoká mobilita ľudí). Garantujem, že Slovensko to na mesiac bez „čerstvej“ sóje prežije.

Tento Lunterovcami nepodaný návrh krásne zapadá do ducha ich politiky: „zle je, a „otec a syn“ robia tak aby ešte horšie bolo.“ Jednoznačne by toto opatrenie 1-2 svokry s nejakou comorbiditou zachránilo. Nie je však dvojitý meter dvojitým metrom, pokrytectvo pokrytectvom a triedny boj triednym bojom pre nič za nič.

Robme ako Čína!

Tam na jar odstavili vo Wuhane od moci kádre miestneho Konsomolu napojené na americké elity a pandémia v krajine skončila. Hehe: Ak tento príspevok doteraz Lunter a spol ako tak dávali, tak pri predchádzajúcej vete sa im pod županom naježili všetky chlpy.

Tak ako tradičná výhovorka na úrovni dnešnej vlády SR je #lebofico, tak tradičná výhovorka na úrovni BBSK kraja je #lebokotleba. Obidve správne telesá však spája spoločná výhovorka otrockej zviazanosti a neschopnosti #lebopandémia.

slaven1

Mne hlavná fáza zabrala 2 dni. Viac než po iné roky, normálne mi prekonať CHPO trvá deň.

slaven1

Jedna z vecí, ktorú vrámci opatrení proti tzv. "pandémii koronavírusu" tvrdím je, že nežiadam za dva roky navyše pre moju chorú 87 ročnú babku liečiacu na srdce a alchaimerom aby si "ty" prišiel o robotu, vyhodili ťa z bytu, rozkrútila sa nad tebou exekučná špirála, tvoje deti nechodili do školy, prebiehala v spoločnosti likvidácia strednej vrstvy atď..

Nemecko má echt prestarnutú populáciu, nie? Aký je priemerný vek Nemca? 47 rokov? Staršie je Európe už len Monaco, so svojimi 53 rokmi. Ďalšie veľké ide v tabuľke Taliansko? Na jar bolo v Taliansku čo?

Na SARS-CoV-2 umierajú hlavne starí ľudia s comorbiditami. 99.3% ľudí tohtoročnú CHOP (chrípka a chrípke podobné ochorenia) vyleží.

Však robme ako Čína. V Číne na jar prebehli čistky kádrov miestneho Konsomolu napojených na americkú "elitu" a vírus z Číny zmizol... :D Konsomolci riadili do jari Wuhan.

slaven1

Mínusová popularita.

slaven1

Bibiho ešte takto pred rokom chceli dať do basy, nie? Takže takzvaná "pandémia koronavírusu" aj v Izraely vyhovuje miestnym "elitným" klanom. V rámci opatrení proti tzv. pandémii môžu nariadiť zákaz vychádzania (protestov).

slaven1

Nemecké štatistiky by som svojou výpovednou hodnotou, vychádzajúcej zo súčastného postavenia tzv. nemeckého štátu, zaradil na rebríčku dôveryhodnosti hneď pred Čínske.

Tak ako sú pedantne zozbierané, tak sú pedantne schvalované v orgánoch riadiacich Nemecko (pozor nepozorný čitateľ, nepíšem "nemeckých riadiacich orgánoch").

slaven1

Aha, aj nejaký pracovník TASR dostal úlohu napísať článok o tom, že povinná vojenská služba je dobrá vec. Hlavne v týchto časoch, keď prakticky nemáme armádu.

https://www.teraz.sk/slovensko/posledni-branci-odisli-do-civilu-pred/515...

slaven1

Nadnárodné riadenie z londýnskej štvrti City vidí, že sa začína lámať ekonomická paradigma, tak sa rozhodli do dymovej clony "pandémia coronavírusu"* dodať viac dymu (rozumej paniky).

Nezábudajme, čo vymysleli pri poslednom väčšom kašle "svetovej ekonomiky", po tom ako skončila dekáda 1990 - 2000 požierania Východného bloku. Teraz hovorím o búracích prácach v NYC, kde 2 lietadlami zbúrali 3 budovy a stavebnej prerábke vo Washinktone, konkrétne úprave účtovného oddelenia budovy Pentagonu.

https://www.youtube.com/watch?v=dIo3ur_uJIA

--
* Jedna vec je SARS-CoV-2 ďalšie "mutácie" tejto CHPO a druhá vec je tzv. "pandémia koronavírusu", hlavne "opatrenia" proti nej

slaven1

My - Zamjatin, 1920 (Táto šla prvá)

Nový odvážny svet - Huxley, 1932

Válka s Mloky, divadelná hra RUR - Čapek (1936, 1920)

1984 - Orwel, 1948

451 stupňov fárenhajta - Bradbudy, 1953

--

Za zmienku stojí aj Hodina býka od Jefremova (1970). Je to skôr scifi no spoločnosť skúmanej planéty sa podobá na našu dnešnú.

Všetko zaujímavé a lacné knihy https://www.trhknih.cz/kniha/1fa4h0okxq

 

slaven1

Moskvička žaluje moskovskú radnicu za systém rozpoznávania tváre, pretože sa na čiernom trhu dá kúpiť kade sa pohybovala za posledné mesiace.

Vieme si prečítal článok v angličtine alebo potrebujeme preložiť?

Poprípade si môžete pozrieť toto predajné video Hnojveju od detsky nainvého Pavla Dvořáka.

slaven1

Treba prekladať pojmy zahraničného riadenia do slovenčiny. Lockdown je nepriateľské bombardovanie, ktoré zahraničné, nadnárodné riadenie vykonáva na jednotlivých krajinách prostredníctvom slúžiacich mu „droidov“* v jednotlivých vládach.

Jedna vec je SARS-CoV-2, CHOP (chrípka a chrípke podobné ochorenie) ktorú 99,2% ľudí vyleží a jedna vec je takzvaná "pandémia koronavírusu" a hlavne opatrenia proti takzvanej "pandémii koronavírusu" zahŕňajúca likvidáciu vzdelavacieho systému, povinnú "génovú terapiu", atď.

Ako som písal vo svojich skorších komentoch, prebieha zrýchlené budovanie elektro-bankového koncentráku (kapitalizmus končí).

Každú chvíľu očakávam pilotné nasadenie technológií na rozpoznávanie tváre (zakázané v Kalifornii) typu, kto nemá rúško na ulici, pribehne k nemu robot „alfadog“ s primontovaným gulometom :-) Niečo ako čínsky kamerový sýstém v Thaiskej sieti 7-Eleven alebo robot Spotmini od Gúglu v parkoch Singapúru.

Nepriateľské bombardovanie prebieha prostredníctvom koloniálnych administrácií jednotlivých krajín.

* Pojmom droid sa v sci-fi knihách označuje robot riadený na diaľku

slaven1

Zuzana, príslušníčka bratislavskej zlatej mládeže, sa vyjadrila. Vraj je "to" vážne (celé som nečítal).

Naď, človek prerábajúci MOSR na pobočku Pentagonu, spomína zase ďalšiu "špeciálnu komisiu", ktorú vedie Marek Krajči, predajca experimentálnej génovej terapie Pfizeru.

Zloženie komisie je aké? Zase nejaké typu "rodina ("amerických") milionárov zo sojovaru". Dozvieme sa aspoň jej oficiálny názov aspoň? Bude jej zloženie známe aspoň za pol roka? Zápisnica, kto ako hlasoval, bude zverejnená kde?

Budaj sa rozhodol využiť žolíka a radšej hodil pred nocou dlhých nožov na PNku. Vo štvrtok sa bude zavádzať na Slovensku Ermächtigungsgesetz v podobe "zrušenia" Ústavného súdu a nekonečného  predlžovania mimoriadneho stavu. Stará skúsená zmija vie ako sa správne vlniť. Berte si ostatní príklad.

slaven1

Spiaci agent* a milionár Rybníček požaduje od zahraničnej vlády Slovenska, na ktorej cele stojí Igor Matovič, aby prešla na fázu tvrdej likvidácii krajiny (lebo tak sa "dockdown" a podobné "zákazy vychádzania" prekladajú do slovenčiny).

Tento Riško to robí z pozície nejakej Únie miest Slovenska (ÚMS). Ani som nevedel, že niečo také máme. Viem o ZMOS (združenie občín a miest), ale o ÚMS..

ÚMS mi príde ako nejaká stavovská "alternatíva" k ZMOS, kde sa združujú starostovia z kategórie "Ultras USA". Normálny starosta z nejakej kysuckej dediny promarického lokaja akurát tak pošle do zadku. Aby neboli pod týmto tlakom tak založili vlastnú "union" (Union of the cities of Slovakia).

--

* O tom, že Rybníčej je nájomný lokaj dnešného hegemóna (ktorý sa minulý týždeň rozpadol) svedčí hlavne fakt, že bol riaditeľom RTVS. V kolónii je v prvom rade dôležité kontrolovať komunikačné prostriedky vrátané médií. Šéfovať hlavnej televízii krajiny nepošlete kádrovo neprevereného človeka, ktorý nemá podpísanú aspoň spoluprácu. Aj tento Riško drží balónik. Zahraničný. Skorej všetkého americký. Nie slovenský.

slaven1

Toto "buď originálny a sám sebou" vystihol Jan Keller v jednej zo svojich starších prednášok, keď povedal niečo v zmysle, že pod "originalitou" si reklama (propaganda) predstavuje aby si si vybral z 12 značiek automobilov.

slaven1

Neoverených ale prihlásených uživateľov navrhujem trestať tak, že im admin vypne možnosť upravovať komentáre po nejakom čase od odoslania a nie že ich vôbec upravovať nemôžu, lebo chyba sa vlúdi vždy.

Pre záznam úvádzam, že by som po sebe tie chiby opravoval, ale admin sa v tomto smere prieči :D

slaven1

Cez britskú hovoriacu hlavu, Piersa Morgana. hviezdu z miestnej relácie Teleráno, bola uzkutočnená informačná robota spočívajúca v šírení jeho fotiek ako sedí v taxíku.

To sa teraz nemôže len tak. Treba si zahaliť tvár ako si ju zahalujú banditi v miestnych vládach.

A no a teraz, vrámci drezúry britských poddaných prešli v informačnej operácii na druhú fázu, keď začali šíriť jeho akože pokajanie sa, v ktorom ľutuje, že je "Covidiot". Takže hovoriaca hlava je teraz Ne-Covid-Idiot (už len klasický, starý-dobrý "idiot").

Cieľom informačnej operácie je rozdistribuovať v populácii britských miňonov pojem Covidiot. Pre slovenské pobočky mediálnej chobotnice odporúčam radšej termín "popierač" :D :D

--

Teraz k tvojmu komentu. Na upresnenie nehovorím, že jdú po inštitúte súkromného vlastníctva (Great Reset Švábovi neprejte). Ten musia nechat. Teraz sa ide po majetku (peniazoch) nízkych a stredných vrstiev. Po mojich, tvojich a vašich.

slaven1

Kollárov ParkSnov Donovaly krásne frčí. Vleky sa točia, kartové transakcie frčia. Na nové zimné topánky jeho 11 deťom bude.

Kežby Kollár vlastnil aj sieť reštaurácií alebo posilňovní. O.. počkať.. za chvíľu isto bude. V dôsledku opatrení proti tzv. "pandémii koronavírusu" naprieč Európou prebieha presun bohatstva od nízkych a stredných vrstiev k milionárov a miliardárom. Odhliadnuc od procesov ako je turbo-likvidácia vzdelávacieho systému tzv. dištančným "vzdelávaním", likvidácia kultúry, športu, spoločenského života, atď..

Najskôr ľudia naviazaní na vlády nechajú malých a stredných podnikateľov zkrachovať. Potom skúpia ich aktíva. Kolty odišli do zabudnutia, zahalená tvár ostala.

Banditi 2020: Zahalená tvár, kolty netreba, kradnú v rukavičkách

--
V predchádzajúcom komente mám chýbný odkaz. "Americký" malo odkazovať na túto fotku. Admin bolo by dobré mať možnosť upravovania komentov do 20 minút od odoslania.

Stránky

texty

Stránky