slaven1

authenticated user

texty

Stránky

komentáre

slaven1

Nie je dobré aby štátostranu viedol človek s pohlavným odklonením. Taký človek má nižšiu morálku + je na neho veľa kompromitačného materiálu spojeného zo životným štýlom (drogy atď. spomeňme špáradlo z tlačovky). Buzerant nie je hodný nasledovania, Fico je manžel a má potomka, možno za chvíľu bude aj starý otec.

Britskí colníci zaznamenali znamenitý úlovok, z ktorého sa mohli aj dobre najesť. V slovenskej dodávke, ktorá oficiálne viezla pizzu z Talianska, našli veľké množstvo drog.

slaven1

Fico zablogoval a trafil do čierneho. Tu krátky výsek z článku Koniec nezávislosti sudcov a prokurátorov:

Ešte do nedávna som často dostával otázku, či Slovensko je skutočný právny štát. Roky som profesionálne pôsobil na poli trestného práva a roky zastupoval SR pred Európskym súdom pre ľudské práva. Formálne sme právnym štátom boli, ale prakticky sme mohli sledovať jeho zlyhania. Určite tu boli pokusy individuálne ovplyvňovať rozhodovanie cez korupciu, ale to je všade na svete. Máme problémy so súdnymi prieťahmi, ale tým sa trápi prakticky každá krajina. I keď máme jeden z najlepších katalógov ľudských práv, aký sa dá formálne zakotviť, o ich reálnom dodržiavaní sa dá hovoriť len vtedy, ak sú ľudia dostatočne ekonomicky a sociálne silní. Môžeme hovoriť o rovnosti pred zákonom, ak si v podobnej trestnej veci môže bohatý zaplatiť tím najlepších obhajcov a chudobný je odkázaný často, doslova povedané, na právnu charitu? Ale systém bol nepochybne v podstatných prvkoch právnym štátom.

slaven1

Heh, to by jeden nepovedal, že uvidíme také niečo - kopa ľudí sa domáha práva na vstup do svojej rodnej zeme. Tak úprimne, nefalšovane, zo Západu. To sa fakt ešte v tejto forme nikdy nestalo.

No presne, čítaš mi myšlienky pri tomto. Som to do svojho komentu zo včera už nechcel pridávať. Spomínam si v tejto súvislosti na jedno memečko z 2015, kde boli krimigranti vo vlaku a pod tým komentár:

Kto by si pomyslel, že o 70 rokov sa ľudia budú byť o miesto vo vlaku do nemeckého tábora :D

To nie je tu až tak zle..

slaven1

Slovensko vďaka výnimočnej vládnej požiadavke na povinnú karanténu po návrate zo zahraničia - jediné spomedzi susedných krajín - vyzerá ako ukrajinský banánistan.

Je toho viac. Aktuálne info je v skupine: Ľudia v karanténe Ministerstva vnútra

Z netu a aj správ RTVS:

Ľudia sa postavili pred kamión, čo chceli policajti pustiť. Policajti ich vytlačili. Začína sa to vyostrovať. Od 19:00 spustili tú aplikáciu, ale bez povolenia Google, kde ide inštalovať aj apku mimo Google Playstore. Pre Aple zatiaľ nespustili. Sú tam zádrhele v overovaní tváre. Zákonné. GDPR. A preto im to tie obe platformy nechcú schváliť.

Ešte že 29-ročný Šeliga sa ospravedlnil za nespustenie (sledovacej) aplikácie (porušujúcej GDPR). Potom čo sa slovenský Makron zobudil vedľa svojej 46-ročnej kolegyni* sa ponáhľal do štúdia RTVS urobiť gesto. Uf, pomohlo.

Hmm. a čo tí, čo smartfóny nemajú a do štátnej karantény isť nemôžu lebo "nie je miesto"? Výhovorka na málo miesta je zvláštna, lebo "málo" máme teraz prázdnych hotelov po Slovensku.

Čo sa mi na celom nepáči najviac okrem výnimočného nariadenia štátnej karantény je, že vlastný štát ťa natláča do korporátneho špiclovacieho elektro-koncentráku.

* budiš, láska kvitne v každom veku, pusť vytvoria plodný zväzok.

--

Rostas o "pandémii" bez mŕtvych: https://www.facebook.com/tibor.e.rostas/videos/10222386015669344/

slaven1

Riaditeľ Vojenského historického ústavu (VHÚ) a kolaborant Miloslav Čaplovič protestuje proti zrazom motorkárov na pietnych miestach z 2. svetovej vojny. Jeho vyhlásenie v plnom znení nemá názov "Rev kanónov piete nesvedčí":

Rev motorov piete nesvedčí

Dnes opäť hučali motory motoriek v priestore Pamätníka čs. armády s vojnovým cintorínom na Dukle a predpokladám, že aj na iných miestach Slovenska. Na Dukle spočívajú ostatky 565 príslušníkov čs. armádneho zboru, Čechov, Slovákov, Rusínov a ďalších, ktorí padli pri oslobodzovaní našej vlasti. Kolesá motoriek narušili ochranné pásmo Národnej kultúrnej pamiatky i samotný Pamätník, napriek tomu, že vstup tam nie je povolený. Ich majitelia takto nekultúrne prezentovali svoj spôsob prejavenia „úcty padlým“ až k pylónu Pamätníka. Považujem to za hrubé dehonestovanie tohto pamätného miesta, ktoré je v správe Vojenského historického ústavu.

Obdobné aktivity sú často využívané na dezinterpretáciu histórie a glorifikáciu bývalého komunistického režimu, ktorého aktéri riadení z jedného centra sa nezastavili ani pred prenasledovaním, mučením, väznením i vraždením tisícov občanov bývalého Československa. Boli medzi nimi aj bývalí príslušníci, dôstojníci a vojaci čs. domáceho a zahraničného odboja 1939 – 1945, vrátané mnohých príslušníkov 1. čs. armádneho zboru v ZSSR, ktorí po roku 1948 zažili poníženie, degradovanie, prenasledovanie ich rodín, väznenie, postavenie na okraj spoločnosti... Satisfakcie, ospravedlnenia a rehabilitácie sa niektorí osobne, alebo už len ich príbuzní, dočkali až po novembri 1989. Rovnako v duchu vtedajšej ideológie dochádzalo k ničeniu pamätníkov a vymazaniu mnohých z nich z kolektívnej pamäti.

Pamätníky, vojnové cintoríny, alebo iné miesta pamäti, si zaslúžia, aby sme zachovávali ich pietny charakter. Pri ich návštevách si pripomínali, ctili a spomínali v tichosti na tých, ktorí nám vybojovali mier a slobodu.
Formu akú si zvolili členovia motorkárskych klubov odmietam. Úmyselne, alebo z nevedomosti dehonestujú odkaz bojovníkov za slobodu a pošliapavajú ich pamiatku.

Miloslav Čaplovič, riaditeľ Vojenského historického ústavu

Odkaz pre kolaboranta na záver 

slaven1

Vetvička:

Průměrný věk mužů zemřelých v ČR "v souvislosti s COVIDem": 76,1 roků. Průměrný věk žen zemřelých v ČR "v souvislosti s COVIDem": 81,4 roků  Průměrný věk v ČR zemřelých mužů za 1-9/2019: 72,8 roků. Průměrný věk zemřelých žen za 1-9/2019: 79,7 roků.

A řizena demolice celosvětove ekonomiky pokračuje. Jen Chorvati si dovolili tajně připustit, že kral je nahy a otevřeli hranice bez přiblblych podminek.

slaven1

Práve to vyšlo. V nahrávkach Bidena a Prasačenka (Waltzman), ktoré zverejnil "poslanec Vrchovnej rady" vysvitlo, že na objednávku z USA Ukrajinci zmenili zákon tak, aby sa Lipšic Lucenko mohol stať generálny prokurátor a následne nestíhali Bidenovho syna za podvody a všeobecne dohliadal na proces rabovania (do tých správnych vreciek). Presne tu ide pasáž.

Bude zlodej Lipšic na čele prokuratúry?

Piata kolóna: Generálnym prokurátorom sa môže stať Lipšic. Koalícia však musí zmeniť zákon

slaven1

Keller dal rozhovor pre MY, spomína v ňom nepriamo aj nášho Matelka (časť prečo sa opozičné strany derú k moci):

Tady bude důležité, nakolik bude ono utahování opasků selektivní. Těžko vysvětlíte rodinám žijícím na hranici existenčního minima, že se mají uskrovňovat, pokud zároveň porostou řekněme zisky bank a dalších finančních ústavů, které jsou téměř bez výjimky v zahraničních rukou. Faktem je, že vláda může zhoršit den ze dne životní podmínky těm nejchudším, ale nemůže si dovolit ani naznačit potřebu úspor dceřiným pobočkám zahraničních bank. Ta situace se může vyhrotit natolik, že se docela divím opozičním stranám, proč se chtějí dostat k moci. Ale možná jim křivdím a ony se k moci vlastně ani dostat nechtějí. Řada jejich počinů a mnohá vystupování některých jejich lídrů by se tím vysvětlila.

Matelko si splnil sen a jeho opozíčná strana značka sa dostala k moci. V rozhovore ďalej opisuje delenie moci v Eurozväze (EZ):

OTÁZKA: Jak se podle vašich zkušeností přistupuje v evropských institucích k řešení těch nejzásadnějších problémů? Lze to vůbec říci takto obecně?

Existují tři kategorie problémů. Ty velké a skutečně klíčové se pro jistotu ani nepojmenovávají, protože by to mohlo ohrozit jednotu naší velké evropské rodiny. Drobnější problémy se řeší tak, že Komise, která není komisí, ale vládou, navrhne řešení. Toto řešení pak následně schválí Rada ministrů, která není radou ministrů, ale horní komorou eurosněmovny, a zároveň ji schválí Evropský parlament, který je dolní komorou eurosněmovny ovšem bez pravomocí dolních komor. Procedura schvalování má přibližně stejnou délku jako jedna migrační vlna, anebo jedna vlna pandemie. Tím se vysvětluje, proč Evropská unie ještě ani jednou ve své historii nedokázala na cokoli reagovat včas, anebo dokonce s předstihem. No a pak tady máme třetí kategorii problémů, což jsou nejrůznější pseudoproblémy. Věnuje se jim zdaleka největší pozornost, aby už nezbyl čas na vznesení otázek patřících do první kategorie. Jak vidíte, Evropská unie zásadně neimprovizuje, vše v ní tvoří promyšlený systém, kde s přímo chirurgickou přesností jedno zapadá do druhého.

OTÁZKA: Jak v tomto světle vidíte budoucnost Evropské unie, respektive budoucnost České republiky jako členského státu EU?

Všechny možné scénáře jsou teď otevřené. Nemyslím si ale, že EU zcela zanikne.

Byla vymyšlena proto, aby se uskutečnil meziválečný sen ordoliberálů, tedy aby fungování ekonomiky nemohlo být nijak ovlivněno výsledky parlamentních voleb, ať již dopadnou jakkoliv. Nikoliv volič, ale skupina nikým nevolených úředníků má rozhodovat o tom, do jaké míry a jakým směrem bude trh regulován. A je tu ještě jeden důvod pro existenci EU. Dlouho se uvažovalo o tom, jak svobodné volby neodstranit, a přitom zajistit, aby nemohly nijak ohrozit ty, kdo jsou u moci. Vymyslelo se to tak, že volby sice probíhat budou, ale zvolené vlády budou mít čím dál méně pravomocí. Přesně tomu odpovídá model Evropské unie.

Takže se domnívám, že nejreálnější scénář je ten, že se Evropská unie smrskne někam do podoby svého zakládajícího jádra. Je otázka, zda k němu bude patřit Itálie, ale určitě k němu budou připojeny skandinávské země. Toto hospodářsky i politicky silné jádro bude uzavírat smlouvy se zbylými zeměmi, přičemž se bude snažit, aby země, které z EU vypadnou, neměly žádná práva, ale příliš jim neubylo povinností. Politickou, ekonomickou a v případě potřeby třeba i vojenskou a policejní sílu na to jádro mít bude. Navíc bude ve většině ze zemí, které se ocitnou vně EU, působit silná, mediálně protežovaná probruselská pátá kolona. Je asi zbytečné jmenovat, kdo do ní bude patřit u nás.

slaven1

Řanda pekne opisuje situáciu v povolebnom Slovensku 2020:

Základní problém je, že se ty vlády, ty politické strany a jejich zástupci, a to vidíme i v jiných problémech a kauzách, nejsou schopní dohodnout v podstatě na ničem. Tohle se tady bohužel jako červená nit táhne vlastně od roku 1989, kdy zvítězí jedna strana, ta to táhne některým směrem, pak nastoupí druhá a ta to táhne opačným směrem. Jestliže se ti lidé, v podstatě třicet let, co jsou v politice, perou o volant, tak kam může ta republika jet, pod tím jejich velením?

Mluvil o tom, jak moc mu vadí opatření, která přijala vláda kvůli epidemii koronaviru, zmínil poškozenou ekonomiku, vystrašené lidi i „jurodivé komentátory“ a „pološílená média“. „Dopad těch opatření přece nikdy nesmí být více devastující než ta samotná událost,“ vysvětloval Řanda a žasl, co všechno se dělo kolem roušek. Nevynechal ani Švédsko, kde měl svůj druhý domov. Vrátil se i k výročí konce druhé světové války a prozradil, co si myslí o odstraňování soch. Zajímavě promluvil i o současném Rusku a prezidentu Putinovi. Vysvětlil také, proč mu prezident Zeman „spadl z lopatky“. A pochválil Nelu Boudovou.

 

slaven1

Hej, súhlas. V niektorých veciach je slabý. Je to potomok Nemca a Írky. Žil v Nemecku sedemdesiatych rokov, ktorému vykonáva advokátsku činnosť, keď popisuje technológie ako nemeckému národu rozkladali morálku (likvidácia Nemcov cez duchovnú sterilizáciu v dôsledku prehranej vojny). Opisuje čo zažil. Defakto to isté sa teraz deje v strednej a východnej Európe (u nás doma).

A áno, je to človek a človek je omylný. Niektoré jeho myšlienky sú.. slabé, a niektoré kroky chybné no má veľa dobrých postrehov. Kevina MacDonalda nepoznám. Pozriem, zhodnotím.

Lepší od tých Američanov sú Rusi. Veľmi dobrý z Rusov je Piakin (Máj 2020) - má najlepší teoreticko-ideologický podklad :)

Škoda, že Jones ani McDonald o Pjakinovy nevedia. A aj keby vedeli že existuje skrz jazykovú bariéru nie sú schopný prežúvať jeho myšlienky. Všeobecne "západniari" nie su v globále schopní prežúvať myšlienky z Rusi.

A preto sme - my z Československa a ďalších slovanských národov strednej a južnej Európy - ďalej než bežný "mysliteľ" Západu. V tomto sa nám môžu rovnať Izraelci (pozor, nie židia, Izraelci) - veľa z nich vie aj rusky aj anglicky (Čína dokým tam vládne KSČ je ideovo sterilná). Málo si tu však dôverujeme.

Ešte k tým odkazo na Afina: ďalšie tématický video k "antisemitzm", Fico, cca 4 minúta k ochrane rodiny v ústave a prekrúcaniu tradícií.
https://tv.teraz.sk/politika-tu-a-teraz/x6mbmv0180625-001-023_polit_tat_...

slaven1

Michael E. Jones, 49 minúta:

The term anti-semite underwent some type of transformation. So it used to mean an anti-semite was someone who didn't like Jews and now anti-semite is a term for people whom Jews don't like. So what it means is some Jew when you're called an anti-semite it means that some Jew somewhere does not like what you said, cannot refute what you said, is not going to leave you alone because of what you said, and so therefore he's going to try to pin this label on you to basically end the discussion and end your career as well. That's what it become.

Pojem antisemitizmus prešiel určitým vývojom. "Anti-semita" voľakedy predstavoval niekoho, kto nemá rád Židov a teraz pojem antisemita predstavuje ľudí, ktorých židia nemajú radi. V skratke to celé znamená, že keď ťa nejaký žid nazve antisemita, znamená to že niekde nejakému židovi sa nepáči čo si povedal, nemôže poprieť alebo vyvrátiť čo si povedal, nenechá ťa napokoji za to čo si povedal a preto sa bude na teba snažiť lepiť svoju nálepku pokúšajúc sa tak ukončiť diskusiu rovnako ako tvoju kariéru. Toto je aktuálna definícia pojmu anti-semitizmus.

slaven1

Američtina má výraz na to ako opísať monster proces s Kočnerom. Kengúrý súd. Klokaní súd. Znie to lepšie než naše "Vykonštruovaný proces" (resp. "zinscenovaný súdny proces").

Hlavný klokan je vrah Lipšíc a.. ako sa volá vrchný inkvizítor.. aha Šanta. Obaja túžiaci stať sa generálnym prokurátorom. Nodpč.

https://en.wikipedia.org/wiki/Kangaroo_court
https://cs.wikipedia.org/wiki/Vykonstruovan%C3%BD_proces

slaven1

Reagujem na nadpis. Asi myslíš tej našej poslednej kedy sa ničilo aj bombami.

Lebo tá úplne posledná - Studená vojna - kedy sa neničilo priamo bombami skončila 25.12.1991. Dôsledky rovnako katastrofálne ako počas 2. svetovej.
http://www.ondrias.sk/index.php/component/content/article/34-blog/162-sv...
Prepad pôrodnosti, hospodárskej produkcie, atď viď grafy v Ondriašových knihách.

Niektorí moji balkánski známi vo vojne bojovali. Poznám človeka čo je na fronte na Donbase. Zoznam prebiehajúcich vojen:
https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_ongoing_armed_conflicts
https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_civil_wars#Ongoing_civil_wars

slaven1

K čomu?

slaven1

Ešte pár 10 ročí a holokauza bude prevažujúci motív 2. sv. vojny. Veď keď sa rozprávaš s dnešným 26. ročným človekom tak hlavná odpoveď je "chudáci židia trpeli".

slaven1

Norman má výchovné obdobie.

slaven1

HS priniesli citát nejakého nového "zdravopanáka" na ministerstve Penty, článok nazvali "Krajčí: Protiepidemiologické opatrenia budú u nás musieť pokračovať až do vyvinutia vakcíny". Panák by mal radšej viac počúvať svojho šefa. Tuto Trump hovorí, že koronacirkus pôjde preč aj bez vakcíny.

slaven1

Iris fotky, fotky z Fiždi sú kľúč. Pridaj nejaké.

Už keď tam si, myslíš, že sa ti podarí vyzistiť ako sa tam prejavujú dôsledky testov jadrových bômb v 50-60tych rokoch?

https://cpb-us-w2.wpmucdn.com/blogs.pace.edu/dist/0/195/files/2018/05/Fi...

slaven1

Začal som dokument pozerať 2 dni dozadu, ale zaspal som. Bol som zvedavý, ako vyzerá proces výrobi solárnych panelov. Z čoho je materiál atď.

Prekvapilo ma aj to, že životnosť verných turbín je rozpočítaná iba na 20 rokov (číslo udané v dokumente). To je málo. A potom z toho bude kopa šrotu, alebo plastu, čo bude stáť niekde na smetisku.

slaven1

každý raz lapá po dychu

Presne tak.

slaven1

V prípade, že zdravotné vedenie krajiny - na čele s tým bravom - rozhodne že "očkovanie" nejakým globalistickým odludňovacím roztokom bude povinné, navrhujem testovanie "vakcíny" na deťoch a hlavne dcérach prominentov oligarchického režimu. Dcéry majú Matovič, Hlina (vieme z bilbordov, že má), Sulík.

Pekne verejne budú v sklade prítomné "nezávislé osobnosti"™ z "regiónov" pričom živý video-prenos môže ísť cez facebookovú stránku americkej TV Markíza. Náhodne vybrať jednu ampulku z paliet s "vakcínou" môže napr. Kollár (tiež otec), alebo Martin Daňo (dôvera časti verejnosti). Prípadne navrhnite vy, koho štastnou rukou sa bude losovať.

 

 

Stále mám pred očami ako Číňania vo Wuhane postavili novú nemocnico-basu za, koľko to bolo, 10 dní? Národné vakcinačné centrum ako, neviete či sa stavá? Na Slovensku máme aj technológie, aj ľudí aby sme si prípadnú vakcínu vedeli vyrobiť sami.

Ako som si to tak čítal, napadla ma ďalšia otázka. Už dostávajú aj poslanci 60% platu?

slaven1

amen

slaven1

Z článku Covid-19: propaganda a manipulace od Thierryho Meyssana, časť "Karanténa v Japonsku":

Na americké výletní lodi Diamond Princess byl 4. února 2020 jeden pasažér diagnostikován onemocněním Covid-19 a deset cestujících bylo infikováno. Japonský ministr zdravotnictví Katsunobu Kato poté uvalil celou loď v Jokohamě do dvoutýdenní karantény, aby zabránil šíření nákazy v jeho zemi. Nakonec z celkového počtu 3 711 osob na palubě, z nichž většina byla starší 70 let, zemřelo 7 osob.

Diamond Princess je izraelsko-americká loď, kterou vlastní Micky Arison, bratr Shari Arisonové, nejbohatší ženy v Izraeli. Arisonovi udělali z tohoto incidentu akci v rámci vztahů s veřejností [PR]. Trumpova administrativa a několik dalších zemí letecky přepravily své státní příslušníky do vlasti, aby byly v karanténě doma. Mezinárodní tisk věnoval této události hlavní stránky novin. S odvoláním na epidemii španělské chřipky v letech 1918- 1919 mezinárodní tisk tvrdí, že by se epidemie mohla rozšířit do celého světa a potenciálně ohrozit lidský druh vyhubením [2]. Tato apokalyptická hypotéza, která není založena na žádných faktech, se nicméně stala slovem evangelia...

https://www.youtube.com/watch?v=zG7KShvqg9A Španielska pieseň La Cumbia Del Coronavirus

slaven1

Obidvaja žili dlhé roky v krajine. So svojimi čínskymi rodinami odišli z Číny preč. Čínske vedenie hrá aktívne s kartou "zlí cudzinci". Sú relevantní. Časom ich relevanstnosť vychladne, keďže sa z krajiny odsťahovali preč. Do USA. Takže teraz sú obklopení hlavne americkým informačným polom a to voči Číne nie je naladené zrovna priateľsky. Treba mať na pamäti.

https://www.youtube.com/watch?v=R7VE7-dn8MY

Hlavnesprávy.sk nemajú pro-americký postoj, ale proslovenský, minimálne v tom odkaze z článku. Ležíme pod americkou papučou, teraz si máme zase preľahnúť pod čínsku? A pod čínskou nám bude ako? Ako sa - OZAJ - žije v Číne, nie tak ako nás informujú štátne média.

Tuto pár kanálov na YT, kde porozprávajú, pričom treba pozerať epizódy, keď autori ešte žili v Číne:
https://www.youtube.com/user/serpentza/videos?view=0&sort=p&flow=list
https://www.youtube.com/user/laowhy86/videos?view=0&sort=p&flow=list
https://www.youtube.com/user/churchillcustoms/videos?view=0&sort=p&flow=...
https://www.youtube.com/channel/UCcukTqc1cJJ4K3c4uzxTzjA/videos?view=0&s...
https://www.youtube.com/user/ChinaNonStop/videos?view=0&sort=p&flow=list

Je apríl 2020.

slaven1

Indov nemôžeš uraziť, keď ich nazveš Indovia. Nemôžeš uraziť rosomáka, keď ho nazveš rosomák. Keď nazveš auto autom. Indo-slováci.

Tu prosím, 2 nedávne videa jedného ukrajinského Youtubera čo sa zašiel pozrieť do Indie. Strihol aj pár záberov z bežného smetiska.. ehm.. ulice:

https://www.youtube.com/watch?v=yPOVk41F1_A
https://www.youtube.com/watch?v=_ucwnOHjIlc

Pozri si videá, a teraz ich porovnaj s fotkami Jarovnice od RNDr. Martin Šuvada, PhD. Jediný rozdiel, je že v Indii behajú po ulici ešte aj kravy.

slaven1

Ok, mne sa zasé páci označenie Indo-slováci.

Ro[so]mák

Toto je zase Rosomák (lasico-medveď)

slaven1

Hovoriac teraz čisto za seba, ja som o CureVac prvý-raz čítal teraz z tvojho komentu. Nebude to na poli genetiky nejaká obdoba SpaceX? (v 2017 Mars do 2020 http://dsl.sk/article.php?article=19733 )

slaven1

TLTR, Makarón sa cez FT pýta "je to z Číny, nie je to z Číny"? A včera dostal odpoveď: "Čínu z toho viniť nebudeme," - povedal Niekto (meno ostalo zatajené). Reuters informuje takto:

“We would like to make it clear that there is to this day no factual evidence corroborating the information recently circulating in the United States press that establishes a link between the origins of COVID-19 and the work of the P4 laboratory of Wuhan, China,” an official at President Emmanuel Macron’s office said.

A ešte aj Kembridž drží Číne stranu: Neither ‘lab’ nor ‘wet market’? Covid-19 outbreak started months EARLIER and NOT in Wuhan, ongoing Cambridge study indicates

 

slaven1

Vidíš, a tých úmrtiach z vapovania som čítal čo-to, teraz som si spomenul: CDC raises alarm after mystery vaping-linked lung disease kills 5, sickens 450+ across US. Článok na RT.com je zo 7.9.2019. A potom ešte:

- Up in smoke: India to ban e-cigarettes but not tobacco, 18.9.2019
- Vape up in smoke: Is global e-cigarette industry on edge of collapse?, 26.9.2019

Po "vapokalipse" prešli v USA na "prírodnejšie" zmesy. Spotreba trávy (omamné látky) tam láme rekordy.

slaven1

Súkromné zdravotné poisťovne sú ZLO podľa definície. Treba ich zoštátniť. Zlúčiť do jednej. Čím skorej, tým menej zla sa napácha.

slaven1

Kuba má dobré zdravotníctvo nie len preto, že nemá súkromné zdravotné poisťovne, zisk a oligarchov typu Penta, ale aj preto, že "okolnosti" ju donútili dobrý systém ochrany zdravia vytvoriť.

V 1981 sa mi tam objavila "pandémia" horúčky Denge. 300 000 ľudí ochorelo, 150 zomrelo. Dopad na ekonomiku Kuby bol vypočítaný (akým vzorcom) na 100 mld. USD. Kuba z toho obviňovala USA, USA úmysel popierali.

Som zvedavý kde bol zdroj nákazy. Môj typ je morský trh v Havane :)

slaven1

Sverdlovsk anthrax leak - odkaz je na ruskú verziu príbehu, nie anglickú.

V 1979 v Jekaterinburgu došlo k otrave antraxom s približne 50 úmrtiami. V meste okrem iného skúmali aj biologické zbrane. Jedna z neoficiálnych teorií je, že to bola diverzno-teroristická operácia proti ZSSR s cieľom diskreditácie pred olympijskými hrami v Moskve (1980).

Článok na ruskej wiki uvádza 7 argumentov podporujúci túto teóriu. Jeden z nich napr. necharakteristické šírenie nákazy pri uniku z jedného miesta (ohnísk bolo viacero - niekto baktérie rozmiestňoval po oblasti - podobnosť s priebehom dnešnej "pandémie" v Taliansku čisto náhodná ;-)

Pripomeňme ešte, že s antraxom sa aktívne pracovalo aj začiatkom nultých rokov (keď už ZSSR nebolo).

slaven1

To je kto? Nejaký starí Rimania (Roma)? Rumuni (Romania)?

Už aj ty si sa dal na "etický kodex novinára" od OSF? Neviem nájsť odkaz, ale pár rokov dozadu kolovali notičky, na SME boli dade zverejnené, aké slová používať pri písaní o Cigáňoch. Celkovo to bolo zamerané na zahmlenie informácie (vec, ktorá je nepomenovaná ne-existuje).

Zachádza to až do takých absurdností, keď zamestnanci TASR odmietajú uvádzať etnicitu páchateľa. To znižuje kvalitu nimi vypúšťanej informácie, na základe ktorej potom nie je možné robiť správne závery a rozhodnutia. Dochádza tak k chybe riadenia (štátu).

V Dobšinej vyšetrujú podozrenie z vraždy, páchateľom má byť 22-ročný ["Indo-slovák" - už TASR neuviedla]

Obvinený mladík dobil muža na smrť: Hrozí mu 20 rokov väzenia - akú ilustračnú foto k článku dali: Potetovaného belocha v putách odvádza britský (neslovenský) policajt.

Späť k tomu náhubku ako písať o problémoch spolunažívania s niektorými Cigáňmi. Neviem to nájsť, 10 bodov, či koľko, to bolo. Našiel som len takúto správu, o školení "so zameraním na etické podávanie správ o obyvateľoch rómskych komunít."

VIDEO: Odpojení Bratislavčania boli rozdávať rozumy (Richnava)

Navrhujem o nich písať ako o:

Cigáňoch - naše slovenské, nie mimovládkarske slovo
Indo-slovákoch - z amerického "afro-američania"
Osadníkoch - nie všetci žijú v osadách, tí žijúci v osadách su často problematickí
Asociáloch - často tí, žijúci v osadách. Nie všetci sú asociálni

Buď Cigáni alebo Indo-slováci.

Ešte zbožné prianie na záver: Bratislavské školy, začnite robiť exkurzie aj na východné Slovensko. Bratislavská mládež potrebuje vidieť, čo sa deje s krajinou, ako to tam vyzerá. Na Spišský hrad môžete napríklad chodiť pozerať. A pekne, vlakom. Žiadne sedenie v izolovanom od sveta autobuse.

O bezpečnosť sa postará prešovská polícia:

Prešovská polícia budúcnosti

slaven1

Umiernení orezávači hláv zo Sýrie, ktorí tam rekreujú, by im zapálili krajinu "na tri".

slaven1

Neviem či sme to mali spomenuté niekde, no do archívu, Tereza Spencerová zomrela.

https://vetvicka.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=749226

slaven1

Nezávislé testovanie preukázalo že vakcína proti tetanu podávaná v Keny bola "kontaminovaná" hCG hormónom spôsobujúcom neplodnosť potencionálne tak vystaviac viac ako 3 milióny žien sterilite. WHO sa voči obvineniam ohradilo, tvrdiac, že vakcína je bezpečná. Prečo by "milučkí" ľudia z WHO klamali? Ale kto prebral riadenie celého procesu formálne pod hlavičkou WHO?

Kdeže sú títo experti dnes, neobsmŕdajú niekde v Európe? Ktorá zahraničná farma-firma vyrobila ten Zyklon B?

‘A mass sterilization exercise’: Kenyan doctors find anti-fertility agent in UN tetanus vaccine

 

 

slaven1

Odpojení a tupí paraziti. Vláda by mala poplatiť rekvalifikačné kurzy. Za kuchárov, operátorov výroby, atď - také normálne, čestné povolania.

slaven1

Hlavné mesto... ukazuje ako má vyzerať deň oslavy oslobodenia.

Táto veta je písaná pre budúcnosť: 25 miliónov padnutých na strane ZSSR v procese oslobodzovania nemeckého národa od zhubnej ideológie, ktoré na neho uvalilo svetové "zákulisie" je silná "krvavá obeta" (viď kniha Kto financoval Hitlera od James Pool).

https://www.globalresearch.ca/history-of-world-war-ii-nazi-germany-was-f...

slaven1

Medzinárodný obchod funguje v bežnom režime a ten nie je samozrejmý. Mimo bežný režim silnejší / lepší / rýchlejší / schopnejší atď bere. Trump síce vysvetli, že "we are very disappointed in 3M... they can sell to others, but they should be taking care of our country," to nič nemení na fakte, že Američania zadržali zásielku určenú pre Nemcov. Pirátstvo ostáva pirátstvom.

‘We need masks, we don't want others getting them’

Tiež nechápem prečo to šlo loďou. Takéto veci majú teraz letenky v business triede. Doprava loďou trvá mesiac, treba ich rýchlo a prázdnych lietadiel je plná oná. Thajsko je od vojenského puču - ak som to správne rozšifroval - pod Čínou. Celé mi to príde ako negatívna PR operácie voči USA.

https://twitter.com/Gray_Mackenzie/status/1246536879039811585

Udrbkali masky Francúzom, Nemcom. Teraz by malo nasledovať Poľsko a Turecko. A dovezenie masiek do Nemecka Ruskom alebo Čínou.

slaven1

Pražská verejná správa využila zákaz zhromažďovania aby sa vyhli protestom a odstránila sochu maršála Koneva. Navrhujem presunúť sochu na Slovensko, do Bratislavy alebo Košíc. Niekam na Pražskú ulicu.

Pražská špína se vypořádala s maršálem, který Prahu uchránil před osudem Varšavy

 

slaven1

Z kňazov, ktorý u mňa rezonujú poznám len Kuffu. A ten by nestrácal čas v tomto salóne*, ten koná hmotné veci v hmotnom svete.

* ľubime salónik

slaven1

Leonida, ktorého? Veľa ich tam majú.

Skladbu od Sviridova mám už niekoľko rokov v archíve. Dobrý kúsok. Čím odpoviem, napadá ma toto:

https://www.youtube.com/watch?v=5d25K2UzzZU - prespievanie socialistickej skladby

slaven1

Kam sa hrabem ja s Normanom :)

slaven1

Silnejší jebe tak ako to už chodí v zvieracích spoločenstvách. Tento-krát americký pes jebe toho nemeckého. Samozrejme do zadku, tak ako je to u amerického psa teraz zvykom.

Spojené štáty odklonili v Thajsku zásielku 200000 masiek nakúpených pre nemeckých zdravotníkov a pracovníkov záchranných zložiek, ktoré vyraba americká firma 3M v Číne. A čo na to nemecká koloniálna administrácia? Citujeme (a to takmer presne) :

Odklonenie 200 000 ochranných masiek plánovaných pre nemeckých pracovníkov v zdravotníctve a v záchranných zložkách je "akt moderného pirátsva," [zakrochtal] Andreas Geisel, [pajác v úrade] ministera vnútra [pre Džermony], hlasi FT.com.

slaven1

Z článočku na BusinessInsider:

The UK plans to issue coronavirus 'immunity passports' so people can leave the lockdown early The UK plans to roll out "immunity passports" to allow people who have contracted COVID-19 to leave the lockdown early.

UK Health Secretary Matt Hancock said the certificates would be issued to people who have built up immunity to the coronavirus so they can return to "normal life."

Citizens would need to test positive in an antibody test before being issued with the certificates.

Gerard Krause, the epidemiologist leading the project, told the magazine that people who are immune "could be given a type of vaccination card that, for example, allows them to be exempted" from "restrictions on their work."

A preklad pre vyštudovanú bábkoherečku Remišovú:

Spojené kráľovstvo plánuje vydať „imunitné pasy“ koronavírusu, aby ľudia mohli čo najskôr opustiť karanténu (domáce väzenie). Británia plánuje zaviesť „imunitné pasy“, aby umožnili ľuďom, ktorí prekonali COVID-19, opustiť [domáce väzenie] skôr.

Britská ministerka zdravotníctva Matt Hancock uviedla, že osvedčenia sa budú vydávať ľuďom, ktorí si vybudovali imunitu voči koronavírusu, aby sa mohli vrátiť do „normálneho života“.

Pred vydaním pasu by občania mali mať v tele testom preukázané protilátky.

Gerard Krause, epidemiológ a vedúci projektu, povedal časopisu, že ľuďom, ktorí sú imúnni, by mohli dostať druh očkovacej karty, ktorý im umožňuje byť vyňatý z „pracovných obmedzení“.

Ci pana, toto je učebnicový New World Order. Ešte mali dodať, že vakcíny bude vyrábať Billova Gatesova nadácia Planned Parenthood ;-)

slaven1

Riešení je široké spektrum. To ktoré si vybrala naša dnešná vláda - a vlády naokolo - je prerušenie činnosti mnohých inštitúcií.

Dôležitý je výsledok, stav vecí. A ten je aký? Školy idú? Univerzity, stredné, základky? Nie. Peoces beží? Veľmi slabo (žiaci aj učitelia majú "home-office").

Stránky