slaven1

komentáre

slaven1

MAJÚ NA MŇA ZLOŽKU NA BRITSKEJ AMBASÁDE - TOTO JE MEDZINÁRODNÝ ŠKANDÁL

https://t.me/LubosBlahaSmer/663

Blaha objavuje, že aj Briti sú aktívny v strednej Európe :D Veď oni donedávna kontrolovali Zelenského. Nedarí sa im založiť vlastnú valutovú zónu, hrozí že ľahnú pod USA.

http://nadhlad.com/comment/44590#comment-44590

Hlavný iniciátori "nových modelov tankov pre okrajinu", najväčší cvičiteľ "bojovníkov" okrajiny v Európe (ak Poľsko rátame pod UK).

slaven1

Čisto k "mileniálom" z prvej časti komentu. Tam je predstava o vojne jasná. Mládež do 25 si predstavuje vojnu ako počítačovú hru.

Iné. Tuto sa zamýšľali čo sa deje v Peru: https://t.me/casusbellilive/90686

V Peru prebieha boj promerických ča-pút proti globalisto-národovcom (takého spojenectvo sa s formovalo). Globohomo spolu s koncervatívcami sa chce pripojiť s Brazílsko-argentínskej valutovej zóne, ktorá bola ohlásená minulý týždeň https://www.reuters.com/world/americas/what-brazil-argentinas-currency-u... a peruánske ča-puty chcú aj naďalej ostať pod kuratelov krachujúcich USA.

Preto také vražedné úrokové sadzby argentínskej CB - 75.00 %!!! - a preto divadlo s parlamentom Brazílie https://t.me/s/MIrvMomente/20467 Preto to predstavenie na uliciach krajiny posledný mesiac https://t.me/s/casusbellilive/77814 Preto Bolsanov útek do USA https://www.cbc.ca/news/world/us-brazil-bolsonaro-1.6708776 (kde nakoniec skončí ako iránsky šách alebo Černenko :-)

Vyhradiť ide valutový projekt globohomo s konzervatívcami, lebo USA došli peniaze. Tzv. vyčerpal sa model ekonomického rastu založeného na refinancovaní dlhu. Blablabla… už sme tu o tom veľa písali. Končí Bretoon-wood https://sk.wikipedia.org/wiki/Brettonwoodsk%C3%A1_menov%C3%A1_s%C3%BAstava (systém, keď USA kreslia celému svetu peniaze). Preto aj táto nová vojna.

Späť. Teraz bude takýchto bretoon-woodkych „emisných“ centier viac. K tomuto, formujúcemu sa v Brazílii, sa minulý týždeň pridala Argentína (resp. „pridali“ Argentínu). https://www.ft.com/content/5347d263-7f24-4966-8da4-79485d1287b4 Teraz je na rade Peru :D

Venujte prosím pozornosť pojmu z odkazu vyššie, ktorý na opísanie používa londýnske City (Reuters). Používajú „currency union“ (menový zväz). Nám je proces známi ako „valutová zóna“.

Teoreticky boli valutové zóny (príčiny ich vzniku) rozpracované v 2003 v knihe „Закат империи доллара и конец Pax Americana“ https://khazin.info/articles/145-glavnye-teksty-mkh/28143-zakat-imperii-...

slaven1

Pripomeňme si ako sa vojna na okrajine rozkrúcala. Kyjev takto pred 9 rokmi:
https://englishrussia.com/2014/01/21/hot-night-in-kiev/

--
č. 1
https://nadhlad.com/comment/44520#comment-44520

slaven1

Pripomeňme si ako sa vojna na okrajine rozkrúcala. Kyjev takto pred 9 rokmi:
https://englishrussia.com/2014/01/21/hot-night-in-kiev/

č. 1 https://nadhlad.com/clovek/slaven1

slaven1

Všetci sa čudujú načo posielajú Amerika, Británia, Nemecko, Taliansko svoje tanky, keď je ich tak málo. Okolo 200 kusov. Je to toľko železa, čo sa v bojoch na okrajine spotrebuje za 2 mesiace.

https://www.armadnymagazin.sk/2023/01/27/list-stareho-otca-tigra-jeho-vn...

Táto "lethal aid" - termín amerických úchýlov - je o nasadení nových modelov. Nikto do konca vojny nebude počítať koľko týchto tankov tam v skutočnosti z Európy odoslali na zošrotovanie.

No a ešte toto. Putin: Nemecko je okupovaná krajina od konca druhej svetovej vojny.
https://t.me/casusbellilive/90109

slaven1

V Česku miestna volebná komisia rozhodla, že rezidentom bude ďalšia ča-puta. Americko-britská vojna v strednej Európe nabere na obrátkach.

slaven1

Z Blahovho statusu dnes:

4. Za Dzurindu sa zdravotníctvo odovzdalo Pente, chceli spoplatniť školstvo, sprivatizovali dôchodky, rozpredali Slovensko, zlikvidovali sociálny štát a popri tom kradli ako nepríčetní - a tuná gorilí šéfkuchár sa odrazu vracia do politiky.
5. Naposledy ho malo celé Slovensko možnosť vidieť opitého na mol, ako sa potáca z nemocnice - jediné, čo bolo na ňom modré, boli fokle pod očami. To bola krásna bodka za jeho prašivou kariérou.
6. A to teraz fakt ideme predstierať, že táto troska sa vracia? Že Dzurinda môže pomôcť Slovensku? To je akoby v Hollywoode natočili Titanic 2. Si robia z ľudí srandu?
6. Čo to tu vyliezajú za zombíci? Aká Modrá koalícia? Aké Jablko? Zošaleli? Aj Modrý koník má väčšiu dôveryhodnosť ako Dzurinda - ten nech radšej chodí po kanáloch.

https://t.me/LubosBlahaSmer/641

Pozrime sa na to aj z potkanovej strany, prečo sa na to cele dal a nečuší ticho niekde v kanály. Asi Miki-mauzovi siahajú na dôchodok, rozumie sa ten čo drží vo zahraničných bankách.

slaven1

Moja teória. Bude vychádzať z toho, že títo "zelení" sú klasické kádre: vyžierať verejné zdroje bez zodpovednosti za čokoľvek.

Aké je situácia v Nemecku z pohľadu predchádzajúceho ministra spravodlivosti: máš nízke vzdelanie, húliš, ekonomika padá (štrukturálna kríza spojená s vyčerpaním modelu ekonomického rastu - alias objektívny proces nezávislí od úradníka), máš v krajine plno krimigrantov od 2015, ďalšie tisíce prišli tento rok, krachujúce podniky, nespokojní už aj "pôvodní" bieli Nemci, plno zbraní na čiernom trhu z Ukrajiny...

Vidíš, že sa blíži krach, tak včas balíš. Ako sa vraví, auto treba predať keď funguje.

Keďže žiadny z tvojich vyžratých straníckych kolegov nie je kamikadze (mŕtvy si peniaze neužiješ), potrebuješ nejakého tupého koňa, ktorým je ľahké manipulovať a je navyše maximálne neprípustné ho kritizovať. Načrieš do svojej členskej základne a vuala.

Nemecko ide (zase) do kytek (spolu s nimi i my), tak potkany opúšťajú loď.

slaven1

V kontexte tohto vlákna pridávam odkaz na tento počin Trnkových písadiel:

https://dennikn.sk/3195249/pouzivatelia-tiktoku-castejsie-veria-ruskej-p...

"...vraví ekonóm a výpočtový sociálny vedec Ján Žilinský." Viac ako po túto vetu som sa nedostal. "Výpočtový sociálny vedec". Ohromný zhluk písmen. Ten Žilinský to autorizoval? Lúza dáva priestor lúze.

slaven1

Ako "robí hlúpeho" politická elita hovoriaca po slovensky vieme. Vidíme to v prevedení "vláda blázna Matoviča". Do zaujímavej polohy dobačovali v nemeckom štáte Durínsko ("dura" je po rusky hlupaňa). V Hlupákove spravili Ministrom spravodlivosti hlúpu, nevzdelanú ženu bez politických skúseností s Africkými koreňmi. Prečo? Norman, poď prvý, potom dám moje vysvetlenie.

https://www.mdr.de/nachrichten/thueringen/polizei-denstaedt-ministerin-b...
https://rmx.news/germany/german-green-party-replaces-its-own-white-male-...

slaven1

- tieto nove genetické mRNA vagíny fungujú na princípe zmeny DNA a teda je to "malá génová terapia" (GMO ľudia). Treba pozrieť film "Serenity" z 2005 (čítať s našou výslovnosťou :-)

>[Bočná vsuvka] https://www.msn.com/en-us/news/crime/los-angeles-times-reporter-gregory-...

- "odfláknuté testy vakcíny Pfizer" - znie ako keby to bolo neúmyselne resp. výrobcom to bolo jedno. Ee. Ja som toho názoru, že to bol cieľ. Rozdať jedy celému "zapadnutému" svetu roztok, ktorý 5% zlikviduje hneď, 10% do troch rokov atď.

>[Bočná vsuvka] https://www.mirror.co.uk/3am/us-celebrity-news/breaking-cj-harris-dead-a...

- profi športovci nemajú narušené srdce. Možno tí Nórsky/Americký z neustáleho dopingu. No celkovo sú to trénovaní ľudia s vyššou fyzickou zdatnosťou.

>[Bočná vsuvka] https://www.wired.co.uk/article/twitter-sudden-death-vaccine-conspiracies

- svoj koment som písal, aby v tekutej diskusii ostal záznam aj o tomto procese, ktorý teraz ide v našej spoločnosti „náhodné úmrtia spojené s problémom so srdcom“

>[Bočná vsuvka] https://www.sgtreport.com/2023/01/exclusive-independent-advisor-who-eval... (tento článok dostal znak kvality od Google - nedá sa cez neho nájsť)

Elvisova dcéra zomrela na infarkt. Po všetkých tých drogách ju nakoniec dorazila plandémia.

https://www.today.com/health/womens-health/lisa-marie-presley-cardiac-ar...

slaven1

Z komentáru živého prenosu biatlonu na RTVS Šport:

"..odpoveď je jednoduchá. Nepreteká vôbec v tejto sezóne pretože má problémy so srdcom. Konkrétne zapálený srdcový sval. Ako to oficiálne uviedli nórsky lekári, je to dôsledok tretej vakcíny na Covid19".

Nepreteká lebo zomiera. Od počiatku plandémie v roku 2019 prešli 4 roky tak môžeme bilancovať. Takto z odstupom to bol aj IQ test. Pričom pre niektorých IQ test seriózny: neprejdeš - zomieraš.

https://t.me/s/casusbellilive/88430

slaven1

Toto referendum je o tom, či budeš opravovať rozbombardovanú-spálenú strechu muníciou na báze magnézia alebo nie. Áno, ešte je šanca na miernejší priebeh súčasnej americkej vojny u nás doma.

slaven1

Pár slov k referendu, ktoré je za týždeň:

- na Slovensku sú každé voľby nekontrolovateľné národom, (kontrolované tými, čo na celorepublikovej úrovni počítajú hlasy) pretože nie je možné na celonárodnej úrovni (cez výsledky na oficiálnom verejnom zdroje typu Volbysr.sk) skontrolovať aké výsledky za jednotlivý okrsok započítala štátna volebná komisia (Podriadená volebná komisia nevie aké výsledky ďalej posunula nadriadená volebná komisia). Takto je možné upravovať percentá, účasť a výsledok celkovo.

- na Slovensku je referendum - priama vôľa občanov - defakto zakázané, keď si vládnuca politická trieda uzákonila, že referendum je záväzné pri viac ako 50% účasti všetkých voličov, čo doposiaľ nikdy nebolo a nikdy nebude (v skutočnosti toľko ľudí neprišlo ani v „52,15%“ referende z 2003, viď bod vyššie)

- vedomí si týchto dvoch bodov hlasovať prídem, pretože referendum je v každom prípade vôľa aktívnej zložky ľudu (a na to sa prihliada aj keď tvrdia, že nie).

slaven1

K článku: Chýba tam k zaradeniu Ukrajina2022 aj Ukrajina2014. Podľa mňa žiadna "aktuálna téma" Ukrajina2022 nemá existovať. Dnešná druhá fáza vojny na Východe je pokračovanie násilného prevratu organizovaného hlavne klanmi USA zavŕšeného v roku 2014. Že všetko začalo Rusmi v 2022 (Ukrajina2022) je verzia príbehu ala Trnkovský Denník N pre ich jednoduchých čitateľov.

Pre našich vyvinutejších, no mladších čitateľov, ktorý majú dnes cca 18 - 22 rokov, takto vyzeral Kyjev 8 rokov dozadu keď tam definitívne zvíťazila miestna "pravda a láska".

Začiatok:
https://englishrussia.com/2013/12/16/friday-the-13th-in-the-center-of-kiev/

slaven1

https://t.me/casusbellilive/87245

Na Slovensku sa začala pripravovať mobilizácia. Celkovo vec hodnotím ako správny krok. V Poľsku už prebieha (cieľ Poliakov je mať na jar 200 000 armádu), v Maďarsku a v Česku tiež.

https://zvedavec.news/prispevky2022/12/9472-rozsiahle-pripravy-na-mobili...

Niekoľko poznámok:

- časový rozpis mobilizácie je vyše roka. Takto o rok by Slovensko malo mobilizovať. Čiže ak fronta pôjde týmto pomalým tempom, tak za cca 1.5/2 roka budú na našom území bandy teroristov vycvičených USA/UK/EÚ*, ktorých Rusi vytlačia zo svojho územia. Bude treba vojenskú silu na to aby ich migráciu ďalej na Západ moderovala, resp. zlikvidovala. Rozsah našej "demokratizovanej" armády nebude stačiť. Toto je pozitívny scenár mobilizácie, keď sa sila použije pre dobro krajiny.

- Slovenskú politickú elitu riadi a ovláda USA. Je preto viac pravdepodobné, že odvedencov tieto politické avatary nasmerujú ako kanónfuter** pre ruské delá a rakety. Preto dilema spočíva v rozpore medzi potrebou chráni vlasť (svoju rodinu) pričom zároveň zúčastniť sa mobilizácie, znamená riskovať, že tvoja vôľa bude zneužitá a nasmerovaná proti národnému záujmu (tebe samému) keď odvedencov zradcovské vedenie armády (a krajiny) pošle zabíjať na Východ (prakticky forma masovej vraždy). Tí čo odmietnu mobilizáciu „z nedôvery“ skôr či neskôr zlikvidujú takéto vedenie armády (a štátu) a zároveň budú musieť bojovať aj proti svojim, ktorý budú tupo počúvať rozkazy zdochýnajúcej elity (forma občianskej vojny, oslabenie národa a existencie štátu lebo v Maďarsku elita háji národné, nie Americké záujmy, a takýto scenár je tam málo pravdepodobný).

- nezabúdajme, že okupačná/protinárodná propaganda stelesnená hlavne zahraničnými médiami Nový čas/Markíza/Express/Aktuality/Denník N už vyše roka premýva mozgy mladým "bujakom" (muži 15 - 25 rokov) a takto za rok budú ich mozgy ešte o rok viac vymyté.

_____
* Ukrajinských teroristov cvičí/ cvičilo aj Slovensko. Z toho čo viem cvičiť odmietlo Maďarsko a Chorvátsko
** Čítame Dobrého vojaka Švejka

slaven1

Aby sme sa tu takto zišli aj o rok.

slaven1

Priemerný prejav predstaviteľa nielen dnešnej slovenskej (českej) politickej elity, ale aj tej celoeurópskej pripomína reč radového afrického politika.

Mainstreamom sa stalo to čo povedal svojho času Asad: Niečo v zmysle že názor francúzsky prezidenta alebo nemecký kancelára niekoho nezaujíma. Že sú to len bábky.

Oficiálne naši hrobári. Pochovávajú ekonomiku i krajinu. Brusel. Nemecko. Česko. Slovensko. Poľsko. Fínsko. Švédsko. Holandsko. Francúzsko. Španielsko. Taliansko. Hrobári duchovne, aj fyzicky - viď poľská a zachviľu aj slovenská mobilizácia.

slaven1

Nekonečný boj odpojených euro-úradníkov. Defakto daň na dýchanie.

https://www.zerohedge.com/economics/eu-plans-impose-direct-carbon-taxes-...

No čo tu..

https://nadhlad.com/comment/44258#comment-44258
https://informacnavojna.tk/article/orban-vyzval-na-rozpustenie-europskeh...

Ako súčasná politická jelita Slovenska - krajiny výnimočne zasiahnutej infláciou. Bude aj naďalej prilievať benzín do ohňa?

slaven1

Taký mladý, iba 35 rokov mal (dostatočne tupý na ten post, mizerné životné skúsenosti)

https://www.thegatewaypundit.com/2022/12/canadas-health-director-parliam...

"Canada’s Health Director of Parliamentary Affairs Who Lead Canada’s Response Team to Covid-19 and Vaccine Rollout Dies at 35. Adam Exton, a long-time Liberal Party organizer, died suddenly on Friday, December 9th, according to his family."

V Severnej amerike na smrť od "vakcíny" (pokusný roztok) vymysleli slovo "Sudden Adult Death Syndrome" ("Syndróm" náhleho úmrtia dospelých).

Toto je len jeden príklad za všetky podobné úmrtia, ktoré v tichosti oligarchických médií prebiehajú toto obdobie.

--
Poznámka: Článok som nenašiel cez Google.com (Kremíková dolina stále cenzuruje).

slaven1

Slávnostný výkop na celý svet ohlásili spiklenci sediaci v redakcii RT:

[Medvedev delivers ‘personal message’ from Putin to Xi.]
https://www.rt.com/russia/568644-medvedev-delivers-personal-message-puti...

Ako Putin je odkázaný na v komunikácii so Sicipinom na západniara Medvedeva?

Do nového roka s novou "tvárou" podľa vzoru udalostí 25.12.1991 no nepodarí sa.

slaven1

Kočner, kontúra mne zatiaľ neznámych síl, človek voči ktorému zostrojili na objednávku USA monster proces ala 50. roky, (zatiaľ) jediný Slovák na ktorého sú uvalené americké sankcie, atď.. ide na slobodu.

slaven1

Zase sa diskusia vyviezla nejakým iným smerom než je treba vďaka tomu, že pojem "fšizmus" je pre mnohých vyprázdnený. Aj pre mňa bol dokým som nepočul dobrú definíciu. Niečo v zmysle "je to úprimná podpora radovým človekom klamstva elity pričom to klamstvo predstavuje prekážku / zabraňuje v plnohodnotnom / normálnom živote danému človeku".

Veď v dôsledku masáže za posledné 2 roky mnohé jednoduché mamini úprimne verili, že respirátory na tvárach ich detí počas školského vyučovania ozaj deťom prospievajú. Úprimne verili, že "nevakcinovaných" treba určitým spôsobom potrestať. Keby sme mali propagandu ešte 2 roky tak tu máme zberné tábory pre "nevakcinovaných".

Na Ukrajine za 8 rokov nenávistnej propagandy mnohí úprimne veria, že "orkovia" sú zlo. Hlavne mladý ľudia, ktorí za polovicu svojho života nepočuli nič iné.

Za dva roky fašistickej propagandy, bude tretina mladých ľudí do 18 rokov na Slovensku / Česku / Poľsku a Nemecku (o tom bol moj koment) pripravená ísť zabíjať Rusov za Americké / Britské zaujmi.

Fašizmus nie technológia riadenia. V 40tych sme tu mali jeden na základe rasy, teraz sme taký polorozbehnutý na základe "ochrany zdravia" vymenili za "protiruský".

Čo myslíte, koľko bude od 24.2 trvať, kým prvé jednotky "reformovanej" "slovenskej" armády sa oficiálne zapoja do bojov na Ukrajine (zatiaľ sú tam jednotlivý vojaci v tajnosti).

slaven1

Zatknutím "zradcov" chudobných dedkov a babiek prechádza Nemecko do štádia diktatúry. Je to signál, ktorým sa skončila epocha plurality názorov. Začína klasická diktatúra založená na nenávisti k nejakému nepriateľovi ("to on nám bráni byť šťastnými"), diktatúra niektorých elít profitujúcich zo súčasného režimu – právnici, architekti, súkromní lekári, exekútori, privatizátori, výmierky (homosexualisti) atď.

Po pokuse zaviesť fašizmus na základe ochrany zdravia (za nešťastie môžu nevakcinovaní) ide vlna fašizmu ukrajinského typu keď sa z hlavného nepriateľa tvoriaceho prekážku „našej krásnej budúcnosti“ budú robiť Rusi.

https://www.rt.com/news/567918-german-reich-coup-hunting-lodge/
https://www.rt.com/news/567828-afd-mp-german-plot/
https://www.rt.com/news/567845-german-mp-authorities-coup-claim/

Ešte, že máme nejaké skúsenosti s podobnými technológiami. Ešte žijú ľudia z doby, keď za všetko zlé mohli židia.

https://de.wikipedia.org/wiki/Nationalsozialistische_Rassenhygiene

Dúfajme, že sme sa ako národy – nemecký, český, rakúsky, maďarský, poľský – poučili.

slaven1

Chmelár dostal príkaz všimnúť si, že info do informačných polí svojich kolónií dodávajú USA:

https://www.hlavnespravy.sk/chmelar-upozornuje-informacie-o-ukrajine-dod...

slaven1

mínusy: zima
plusy: nie jadrová

slaven1

V týchto dňoch sa rodí nová jednotka objemu, tzv. "bruselský barel" definovaný ako "toľko ropy, ktorá sa dá na svetovom (rozumej americkom) trhu kúpiť za 60USD". Keďže za 60USD sa bude dať kúpiť čoraz menej a menej ropy, objem bruselského barelu sa bude adekvátne meniť (zmenšovať).

https://www.reuters.com/business/energy/eu-agrees-60-barrel-price-cap-ru...

Trik nespočíva v euroteľacom "rozkážeme vetru i dažďu" ale v tom, že hospodárske zoskupenie emitujúce vlastnú menu naďalej obchoduje kľúčovú komoditu vo valute metropole, dokonca aj rok po tom, ako metropola začala kolónii púšťať žilou (kurz EUR-USD od 24.2.22).

slaven1

https://t.me/casusbellilive/81447
https://www.rt.com/news/567367-slovakia-bmp-ukraine-germany/

> Slovakia has delivered 30 BMP-1 vehicles to Ukraine in exchange for revamped German main battle tanks, Defense Minister Jaroslav Nad said

Súčasná slovenská politická elita sa naďalej zúčastňuje na zabíjaní a ničení v susednom území zosilňujúc tak bod, z ktorého sa prenesie bieda a smrť aj k nám domov.

https://www.xe.com/currencycharts/?from=EUR&to=USD&view=10Y

A ešte ako tupo: Poskytnutá služba nič nestojí. BMP bolo poslať až keď nemecký koloniálny úradníci dohodnutý šrot dopravia na Slovensko. Jarko so svojim intelektuálnym rozsahom by sa neuživil ani ako prostitút. Už vidíme, ako Nemci idú plniť nejaké dohody (ako s tým zhabaným kamiónom s rúškami 2 roky dozadu, heh).

Minister demilitarizácie Slovenska, preto aj koment pod týmto článkom.

slaven1

Vedeli ste, že deň pred smrťou (26.11.2022) sa Vlado strelol s tradičnými travičmi - Vatikánom:

"Belarusian state media reported that Belarusian Foreign Minister Vladimir Makei had died suddenly at the age of 64 [...] and the day before his death he met with the Vatican’s representative to Belarus, Ante Jozic."

Aj u Lavrova je dusno:

https://www.rferl.org/a/russia-denies-report-lavrov-hospital-g20-/321299... 14.11.2022

Russia's Foreign Ministry on November 14 has denied an AP report that Foreign Minister Sergei Lavrov had been taken to a hospital, casting the report as the "height of fakery." AP, citing three Indonesian government and medical officials, said Lavrov was taken to a hospital soon after arriving in Indonesia's Bali island for the G20 summit.

A potom: "Псевдожурналистка попыталась дотронуться телефоном до Лаврова в Камбодже" 16.11.2022

https://lenta.ru/news/2022/11/16/lavrovprovoked/

slaven1

Je december, pokus usmrtiť veľké množstvo populácie prostredníctvom jedov označovaných ako "vakcíny" aplikované do ľudí pomocou národných systémov ochrany zdravia (#platylekárov), toľko čo skončil 24.2.2022 a mi neprestávame monitorovať jeho výsledky.

https://www.elespanol.com/deportes/otros-deportes/20221118/behobia-muest...

V Španielsku sa uskutočnil tradičný beh Behobia-San Sebastián. Výsledok: 3 infarkty, 33 hospitalizácií a 125 ľudí sa obrátilo na medikov. Bolo 26C, vraj príliš teplo. V tomto smere Španieli dosiahli „lepšie“ výsledky ako Američania na tohtoročnom Brooklyn Half Marathon.

https://americasfrontlinenews.com/post/3-heart-attacks-33-hospitalizatio...

Keď sme pri USA tam hnojomety miestnych oligarchov pokračujú rozbíjať informačný model „pandémie“ článkami typu „Zaočkovaných ľudí na Covid prvý krát zomrelo viac ako nezaočkovaných“.

https://www.washingtonpost.com/politics/2022/11/23/vaccinated-people-now..."

slaven1

Pokračuje zametanie vraždy policajného prezidenta pod koberec. Ten raz po línii oficiálnych inštitútov. Rezorty formálne riadené kryvákom Mikulcom, Kolíkovou či agentom Lipšicom odobrili správu prešovskej prokuratúry, že Lučanský sa obesil na „Tódovej rukáv teplákovej bundy“ potom ako sa dva týždne obúchal o podkladu a spadol z invalidného vozíka (či aký tupý príbeh to vymysleli).

https://t.me/extraplus_sk/1684
https://www.extraplus.sk/clanok/prokuratura-milan-lucansky-spachal-samov...

„Krajská prokuratúra v Prešove vylúčila v prípade smrti bývalého prezidenta Policajného zboru Milan Lučanského cudzie zavinenie. Vyplýva to z rozsiahleho vyšetrovania prípadu. Na tlačovom brífingu v Prešove to uviedol prešovský krajský prokurátor Pavol Matija.“

slaven1

O migrantoch sa neprestáva informovať ako o Sýrčanoch. Naša historická skúsenosť hovorí, že je to nepravda. Sú to Turci. Osmani. Klasickí „misionári“ z Tureckej ríše.

https://en.wikipedia.org/wiki/Ottoman_Empire#/media/File:OttomanEmpireMa...

Pozrite si pod koho spadalo územie odkiaľ prichádzajú v čase, keď sme ich z nášho územia boli nútení vyhnať prvý krát.

https://en.wikipedia.org/wiki/Ottoman_Empire#/media/File:Vienna_Battle_1...

slaven1

> The European Parliament has adopted a resolution declaring Russia to be a “state sponsor of terrorism”

Európska únia prestala existovať hlavne vďaka tuposti svojho riadiaceho korpusu (Uršula von Grófka a ďalší).

Telatá v Europarlamente nabrali plnou parou kurz "Assad must go", keď Rusko označili za štátneho sponzora terorizmu. Keďže „teroristom“ sa nepredávajú výrobky, torpédujú tak aj Slovenské hospodárstvo na nové dno. Nemecký export do Ruska od začiatku druhej fázy vojny poklesol o 60%.

https://knowyourmeme.com/memes/assad-must-go

slaven1

ktorí majú za tieľ terorizovať život obyvateľov susedného územia. To sa nám vráti ak to budeme ako krajina tolerovať:

https://www.rt.com/news/567009-croatia-ukraine-president-troops/

Another EU country rejects training Ukrainian troops. Croatian President Zoran Milanovic has said that there are no legal grounds for Ukrainian troops to train on his country's soil

slaven1

Včera bol Medzinárodný deň študentov, ktorým pripomína ako časť Nemcov zhypnotizovaná ideológiou Nacizmu pozabíjala českých študentov, ktorým sa nepáčilo obsadenie ich krajiny, pričom Nemci českému národu počas svojej správy zakázali vzdelávať sa (uzavreté vysoké školy). Zákaz trval až dokým vyššia sila rukami Sovietov nepremenila Berlín na prach. Dve podstatné body z prvého odstavca: „zákaz vzdelávať sa“ a „Berlín“.

[78. výročí uzavření českých vysokých škol]
https://www.zivapamet.cz/wp-content/uploads/2020/12/TZ-17.11.-1939.pdf

[Flying over the ruins of Berlin in 1945 (in color), Part 1]
https://www.youtube.com/watch?v=ss2FuoFHkIc

Od roku 2020 do roka 2022 sa aj u nás doma rukami súčasnej politickej elity odohrával pokus o fašizáciu spoločnosti na základe ochrany zdravia pomocou „znásilnenej“ vedy, keď dochádzalo k zákazu pohybu, cestovania, zhromažďovania sa (neskôr povinného zhromažďovania sa). Aj pod hlavičkou WHO a Londýnskeho inštitútu na výskum tropických chorob boli na nás vykonávané medicínske pokusy látkami oficiálne označovanými ako „vakcíny“, prebiehal zákaz chodenia do práce, celým ročníkom bolo odopreté právo na vzdelanie. Zákaz vzdelávať sa.

[Avatar Janka oslavuje 33 rokov od nežnej s rúškom pod krkom a píše o slobode.]
https://t.me/casusbellilive/79833

Tento týždeň médiami prebehla správa, ktorá podľa denníka Prauda znie „Nemecko bude opravovať na Slovensku zbrane pre Ukrajinu“.

„Slovensko sa významným spôsobom nepriamo zapojí do vojenskej pomoci pre Ukrajinu. Nemecká ministerka obrany Christine Lambrechtová oznámila, že jej krajina plánuje zriadiť na slovenskom území stredisko údržby zbraní, ktoré Berlín poskytol Kyjevu. O jej pláne informovala televízna stanica ARD.“

https://spravy.pravda.sk/svet/clanok/647218-nemecko-bude-na-slovensku-op...

Hlavná vysielacia správa „nemeckého“ rádia Express (akože už len „Nemci“ môžu vlastniť média) za utorok znela odlišne, že „Slovensko bude opravovať“ [zbrane bandám z okrajiny]. Toto sú chvíle, keď treba formálne Berlínu povedať „bež do piče“. Nech sú Briti-Američania vynútený konať napriamo, bez svojich avatarov. Berlín.

slaven1

Zoznam zo Zoznamu:

17:00 - Slovenský komorný orchester
17:20 - SKO + Jana Kirschner + Michal Kaščák
17:25 - Bez ladu a skladu [Vypreparované zvieratká z múzea]
17:30 - Chalani z chatrče [Nepoznám, ale názov bude za chvíľu veľmi aktuálny]
17:35 - Drť + Fedor Gál [Naftalín zo skryne]
17:40 – Neha! [Ak je to „nežné“ tak prečo to kričí cez vykríčník? Asi nejaké nespokojné staré dievky]
17:45 – RozpoR [Znie to ako vypatlaní rap-otači]
17:50 - Štefan Štec [Kto?]
17:55 - Vec, Tono S. feat. Zuzana Mikulcová [Slovakofóbna malomeštiacka klasika]
18:00 - Jana Kirschner [Londínska expat]
18:15 - Muzička + Varjos [Imitárori]
18:25 – Para [Liberálna bratislavská kaviareň]
18:35 - Chasidské piesne [Aby sme nezabudli, kto vec organizuje]
18:40 – B-Complex [Samolikvidačné kultúrne vzory + narkománia]
19:00 - Alina Pash (UA) [Hlavná príšera večera, nájdime si na internete]

Ako sa volá tá žena so psychikou realitnej maklérky čo robí ministerku kultúry? Keď rozdávala s.r.o.-čkám tých správnych „umelcov“ 100000ce „koruniek“ počas plandémie, dávala im za Ministerstvo kultúry podpisovať zmenky. To nevedeli cez tento bič pritiahnuť nejaké vábivejšie mená s estetickejším prejavom ako hentú lúzu?

[Live: Pandodotácie poštára Janka Gorduliča. Kompletná analýza pandoparazitov #ginn21x128]
https://www.youtube.com/watch?v=jXUj-EiJ77k

slaven1

Ukrajinci v úvodzovkách lebo na okrajine riadia ozbrojené skupiny USA-UK (pod nálepkou NATO). Aby sme rozumeli: vojna na európskom kontinente zatiaľ čo oni sedia za vodou.

https://t.me/s/casusbellilive/79454

Aj nejaký traktor naaranžovali na miesto dopadu.

Prvý krát banditi trhali aj na západnej strane svojho územia. Asi sa v Poľsku s niečim cukali, možno nechcú Poliaci skapínať za cudzincov. Tak im objasnili aby držali hubu a krok.

https://www.rt.com/news/566591-poland-nato-article4-ukraine/

Takto na druhý deň tieto ďalšie Gliwice môže byť formálny dôvod aby NATO mohlo vstúpiť do konfliktu premeniac tak ŠVO na plnohodnotnú vojnu. Vojnu na našom území. Americká kurvaTM Čapútová a ďalši, ktorú dostali k moci média ako Facebook, Instagram, Markíza, Express - nám nesú vojnu a smrť.

https://sk.wikipedia.org/wiki/Prepadnutie_vysiela%C4%8Da_v_Gliwiciach

A možno je to iba ďalšia neschopnosť „Ukrajincov“, keď strieľajú ako chcú len aby zasiahli cieľ už nerozmýšľajúc kam dopadne. Obyvatelia obytných domov po celej Ukrajine by vedeli hovoriť.

Vraj to bola raketa z S-300- Protiletecká. krátkeho doletu. Hmm, prečo by Rusi strieľali rakety zo západnej okrajiny?

slaven1

Ja americké média - radio Express, RTVS, Narkoza, Facebook, Denník N, JOJ, TA3 - nesledujem, ich virtuálna realita ma nezaujíma a tak info, že "manifest fraha" mal 60 strán a bol v angličtine, prišla ku mne až teraz. Tuto na Zvedavcovi, výborne zhrnuté:

https://zvedavec.news/vezkratce/19195/

Info na Zvedavcovi je od Švajčiarov, ktorí samozrejme "manifest fraha" majú:

"Lenže manifest, ktorý strelec napísal v angličtine a ktorý bol chvíľu dostupný na internete, hovorí niečo úplne iné. Po prečítaní manifestu prekvapujúco zistíme v rozpore s Príbehom, že gejovia boli pre strelca až asi tak treťoradým nepriateľom. Stručnú zmienku o nich ako o vhodných terčoch nájdeme na troch či štyroch miestach šesťdesiatstranového textu,.."

https://standard.sk/268858/manifest-vraha-zo-zamockej-ukazuje-ze-vsetko-...

Bože aký talent ten mladý! Známych deti v 19 - 20 vedia po anglicky napísať ledva dvoj-stranovú "essay" a nie 60 stranovú diplomovku! Aký lingvista! Aký talent!

"Manifest" je informačný vhod vrámci psyop. Navyše podľa starých, už nefungujúcich archetypov. Vo vedľajšej krajine USA-UK rozkrútili vojnu, ktorá príde aj sem, a my tu máme plakať nad smrťou dvoch výmierok, nositeľov samolikvidáčných kultúrnych vzorcov?

Defakto na Slovensku, pod očami verejnosti prešla vražda syna člena opozičnej strany. Forma kárateľnej operácie.

https://www.dnes24.sk/otec-strelca-zo-zamockej-bol-u-kotlebu-moj-syn-to-...

Možno by ešte stálo za zistenie, koho synovia boli dotyčné zastrelené vymierky. To že zahalená postava anonymného útočníka zastrelila „náhodných“ nemusí byť tiež pravda.

slaven1

Ukrajinci nebudú "bojovať, bojovať a bojovať" lebo sa zachviľu minú tak prídeme na rad mi - muži z východnej Európy.

Inak pripravme sa na situáciu keď bude fronta pri Lvove, bude tu husto.

https://www.rt.com/news/566377-us-uk-russia-drills/
https://spectrum.ieee.org/quadrupedal-robot-shins-turns-biped

Ako za Hitlera či Napoleona

https://www.youtube.com/watch?v=Lp5e9Pdx6fk

Pripomeňme si ako pred Napoleonom vyzeral Devín:

https://www.skyscrapercity.com/threads/slovakia-hrady-z%C3%A1mky-a-kosto...

Devín bol rozstrieľaný inváznymi vojskami ako demonštrácia sily miestnej elite.

slaven1

Malé á lebo „afrika“ ako sociálny úkaz, nie ako kontinent.

https://t.me/s/casusbellilive/78656
https://t.me/s/casusbellilive/78659
https://www.rt.com/news/566183-trump-midterms-polls-lines/

Na Slovensku sa falšujú voľby podstatne elegantnejšie

Štátna komisia pre voľby stále zasadá a rozhoduje tajne?! Kto to ukáže - do basy #ginn22x108
https://www.youtube.com/watch?v=1he-fsDXzeU

slaven1

Účet za elektrinu pre cukráreň Tortiva od zahraničných kobyliek pôsobiacich v našej malej zlatej kolónii

Rok 2021
191,55 evri

Rok 2022
698,35 evri

Medziročné navýšenie
364%

https://t.me/casusbellilive/78512

Ako je toto možné v krajine s 4 jadrovými reaktormi pre 5.4 mil ľudí?

https://www.skupinazse.sk/Uvod/Investori

Blackrock a podobní idú v Európe riadne delá.

https://www.google.com/search?q=blackrock+lipska+burza

slaven1

Priemyseľná inflácia, to za aké ceny sa vyrába, je na Slovensku 62.8%. Je to bomba! Z veľkej časti Americká.

Die industrielle Inflation in der EU betrug:
78,2% – Bulgarien
67,5% – Ungarn
62,9% – Rumänien
62,8% – Slowakei
62,4% – Lettland
53,0% – Italien
49,5% – Belgien
48,0% – Litauen
46,9% – Deutschland
46,2% – Dänemark
37,1% – Niederlande
28,5% – Frankreich

https://t.me/s/fctkobdotu/448

slaven1

https://nadhlad.com/comment/44245#comment-44245

Mimochodom, nebudú to už "košermolekuly"? :D

slaven1

Hodnota vytvorená v Slovenskom štáte, satelitnom území Tretej ríše, vyhorela. Vyparila sa počas náletov ako bol ten zápalnými bombami na Dráždany. Prestala existovať tak ako kolóny techniky na východnom fronte v takých bojoch ako bol Kurskom.

To že brali našu hodnotu je minulosť. Stále berú. Aj keď je to komplikovanejšie - s plusmi aj mínusmi - no fakt je, že hodnota odchádza zo Slovenska (Česka, východnej Európy) na západ aj dnes (Škodovka sa zase volá Reichswerke Hermann Göring či ako, Tatra rovnako ako VSŽ patria Američanom).

Resp. hodnota odchádzala. Do 24.2. Potom industrializácia "skončila". Ale tak sama Európa za nechala zatiahnuť do Americkej hry o likvidáciu Európy cez vojnu na Ukrajine.

Správa z čižmy: Z 10 talianskych vysokotechnologických podnikov sú 2 predané do USA, 2 do Číny, 1 do Indie, 1 do Turecka, 4 prosto skrachujú tak ako boli "demokratizované" naše závody v 90tych.

slaven1

> o covid pandémii už ani nehovorím, našťastie

Nebola to žiadna pandémia ale plandémia. Celé to bolo naplánované. Riadiaci manéver, pokus natlačiť ľudí niekam. Kam je napísané v švábovej knihe Great Reset.

https://yandex.com/search/?text=%22plandemia%22

Stránky

texty

Stránky