slaven1

authenticated user

texty

Stránky

komentáre

slaven1

Hlavný problém je, že to nie je subjektívny typ osobnosti. Šucho má vzdhľadom na svoju doterajšiu kariéru, podľa jeho verejného životopisu, skôr charakter objektu, taký ten "nominovali ma do funkcie", Michalo-Kováčovské "dostal som úúúúúlohu".

Jeho skúsenosti však môžu mať pre slovenskú vedu a výskum prínos, školstvo nie. Premier nie.

No a problematická je aktivita, na ktorú je naviazaný cez svoju rodinnú mimovládku. NGO Equity má nalajkovaný Istanbulský dohovor a ďalšie úpadkové, nevedecké, nerozvojové, nie-skutočne-progresívne veci (prosto "Degresívne Slovensko", DS)

Poslednú dobu informačný výstup Equity pozostáva z rozťahovania policajného zákroku v Moldave nad Bodvou. O čo tam išlo neviem (už viem), asi sa správanie osadníkov polícii "надоело" (Šucha z tohto slova nie je v piči, Šucha rusky trošku vie, viď odkaz hore na životopis).

Činnosť Šuchovej rodinnej mimovládky pozostáva z toho, že prípad informačne ukotvujú a ťahajú ho k Európskemu súdu pre humánne rajty.

V lete mali k tomuto aj nejakú tématickú výstavu na festivale politickej plesne. Dokonca niekoľkým Cigáňom zaplatili na Pohodu lístok - inak by sa medzi deti hamburgerov nedostali, chudáci na okraj spoločnosti odstrčení "neviditeľnou rukou trhu".

Neviem nakoľko bola mimovládka v tejto veci aktívná pred tým ako si za Šuchom začal merať do Bruselu cestu Eset, ale celé mi to prípde, že to nerobia iba z čistej lásky k Čigáňom. Vyzerá to ako politický kalkul o hlasy z osád. Ak je to pravda, tak Šucha je dlhodobo pripravovaný.

Ema píše, že má syna. A Katarína Šuchová je kto, nevesta?

--

Keď sme pri zásahu v Moldave nad Bodvou. čo tento zásah Cigáňov voči policajtom, aj títo osadníci budú pohnaní pred eurosúd humánnych rajtov? Aj o tomto útoku bude mimovládka žijúca z globohomo grantov točiť videá, robiť vernisáže?

Stojíme pri vás (polícia).

--

Ale čo ten brutálny zásah ťažko-odencov voči nespokojným obyvateľom Šarišských Michaľan z 2009, ktorým sa prejedla kriminalita osadníkov a nečinnosť systému (lebo preťaženosť miestnej polície).

Ale z takého granty nevytrieskaš, čo Lydka?

--

Zásadová Lydka, manželka nabaleného eurobyrokrata z Bruselu, na nechala v rádiu piatej kolóny počuť, že "ak na Slovensku chceme žiť bezpečne, krivdy sa musia dôsledne vyšetriť".slaven1
slaven1

Inak všetky tieto "krvavé zákroky" sú ešte mäkký odvar toho, čo tu budeme mať tak za 10 rokov vďaka našej nečinnosti a činnosti lokajov ako je Šucha a jeho rodina (alibisticky sa vyviňujem takýmto upozornením na zapadnutom* blogu :-)

* Zapadnutom, ale radi sa tu zastavíme prebrať veci.

slaven1

Adam Valčok dostal priestor na Šuchovom FB

Tri ocenenia za boj za ľudské práva a transparentnosť spoločenského života dostali od veľvyslanca US v SR novinári Zuzana Petková a Adam Valček spolu s advokátom Dr. Romanom Kvasnicom. Všetkým oceneným patrí úcta a vďaka za ich záslužnú prácu pre lepšiu spoločnosť.

Aj il-P-rezidentka má pekný status:

Veľká česť pre Slovákov v Bruseli a samozrejme aj pre mňa osobne stretnúť sa s prezidentkou SR. Jej druhá zahraničná cesta smerovala do centrály EÚ a NATO. Slovensko nemôže poskytnúť lepší dôkaz o tom kam patrí. Prezidentka sa fotila a rozprávala s obrovským množstvom ľudí s neuveriteľnou empatiu a trpezlivosťou aj napriek neľudskej teplote a vlhkosti, ktorá dnes panovala v Bruseli. Ani ja som neodolal možnosti jej osobne zagratulovať a zaželať veľa úspechov a sily. Viem, že som sa prehrešil proti väčšine protokolarnych pravidiel - s prezidentkou bez saka:) No však to viete tí eurobyrokrati....

Boa, že vieme. Odpojení sú. No a ďalšia zlovestná foto s usvedčeným pozemkovým zlodejom, kedysi "novou tvárou v politike" (aj keď na toto má obchodnú ochrannú známku droid americkej ambasády Mirko Brblavý).

slaven1

Tak si mi spravil záchvat smiechu, s tým poučením okolo GDPR, adminom a hlavne diaľnicou do Košíc. Ani tento oportunista nám ju nepostaví, lebo je vzorovou súčasťou oligarchického systému (Eset). A súčasný systém ju nevie postaviť.

K Šuchovej manželke žijúcej parazitickým spôsobom života tento odkaz https://www.facebook.com/equityoz/posts/2123688311076424 - stará klika, pozná každého významného mimovládkara v SR. Šucha je plne zasieťovaný do mimovládneho sektoru.

K diaľnici do Košíc toto video https://www.mojevideo.sk/video/3056f/kolko_sidlisk_dialnic_zavodov_prieh...

Inak Truban manželku nemá. jeho vedkyňa/pesničkárka, Dominika Fričová, sa s ním v prvej polovici roka 2019 rozviedla. https://plus7dni.pluska.sk/domov/mlady-bohaty-truban-progresivneho-slove... Škoda, no..

slaven1

Niekoľko faktov:

- Tu je zoznam firiem, s ktorými sa stretol počas toho ako zastával funkciu riaditeľa "Joint Research Centre of the European Commission (DG JRC)"

Vladimír Sucha a Eset

- Eset si k nemu za posledný rok našiel cestu až 2-krát (toľko iba ofiko záznamy).

Lýdia Šuchová

- Jeho manželka Lývia šéfuje mimovládke Equity, ktorá je parazyticky nasatá na verejné fondy určené cigáňom. Medzi inými, má Equity na svojom FB opáčikovanú aj stránku OSF - jedného z hlavných chlebodarcov v "industry".

- Či majú deti sa mi zistiť nepodarilo.

Šuchova kariéra v Brusely - meste odpojencov - dosiahla vrchol a parafrázujme slávny vyrok: Nikto mu nemôže dať toľko, koľko ESET sľúbiť.

slaven1

Synchronizovane sa protestovalo po viacerých mestách sveta. Napr. aj v tak odľahlom kúte ako je Melbourne. Je to globalistická akcia. Aspoň vieme, kto ťahá za nitky "po-slušných onucí".

slaven1

Vtipný deepfake na Trubana, parafráza na majora Zemana "tak sa nám drogy dostali do republiky" https://www.mojevideo.sk/video/302dd/30_pripadov_majora_zemana_truban.html

slaven1

Zábúdate na liberastov z Degresívneho Slovenska. Aj tí chcú "prebrať moc". Tuto vypustili nejaké dementné video vymodelované v štúdiu na špeciálne efekty. DEEP FAKE - tak sa to príznačne volá. Poučenie: nevidel som to celé.

Ale ak sa chcete ozaj uškrnúť, pozrite si video Mirka Brblavého staré 10 rokov (2009). Už tam ho ambasáda brandovala ako "nová tvár v politike". https://www.mojevideo.sk/video/302dd/30_pripadov_majora_zemana_truban.html

Mimochodom, Drucker nie je kaviarenský, ale viac korporátny hráč.

slaven1

Hej, vrámci toho čo mohol spraviť, toto - zahrnutie do zákona aj Armenov - spravil Harabin dobre. Ja ešte dodám, že ak nie niečo pravda, tak to nemusí byť chránené zákonom.

slaven1

Povstanie bolo. Mala za cieľ zbaviť sa okupantov vlastnými silami.

Jesto taká knižka, "Odkaz SNP (k 35. výročiu SNP)". Je tam aj zoznam závodov, ktoré sa postavili a vybudovali po oslobodení. Vychádzala z nich dostupná a lacná produkcia určená (nielen) československému ľudu.

Sú tam fotky sídlisiek, ktoré sa vybudovali po 1944 a 1948 na Slovensku (a Česku), kde našli svoje domovy stovky tisíc rodín (rodina = muž, žena a hlavne deti).

Sú tam fotky nemocníc, liečebných domov, športovísk.. občianskej infraštruktúry. Fotky univerzít..

Otrokárska okupácia sa vrátila v roku 1989. Dnes je tomu 30 rokov.

Pôrodnosť 1.1. Priemysel vlastnený Západom. Vysťahovalectvo. Gastarbaiteri skoro v každej druhej rodine (mimo Bratislavy). Sme opäť "kvalitne" zotročení. Také baterky, na energiu.

Patrime do tábora, ktorý prehral Studenú vojnu zakončenú v 1991. Okupanti ovládli spoje, národné informačné pole (Facebook, Alfabet, Apple, Markíza, Ringier Axel Springer, Express atď).

Slúžia im lokaji v administratívnych postoch. Niektorí nevedomky, niektorý dobrovoľne a ochotne. Sluhovia otrokárskeho zahraničia ovládajú naše dôležité inštitúty. Neformálna náčelníčka týchto lokajov sa v roku 2019 stala Zuzana Čapútová.

Zotročovacia okupácia po 1989 prebehla inak, než posledná zotročovačka v 1939. Bez zbraní a výstrelov. A tak musí prebehnúť aj oslobodenie - na vyšších princípoch, než je vojenský.

slaven1

Špeciálna justícia sa chce vyslúžiť pred tým, kto ju zriadil. Tým, komu prokurátori a sudcovia vďačia za svoje posty a platy.

slaven1

Stvora si všimol likvidáciu kultúry v ČR, tak si to sem ukladám:

Z dnešního programu televizních kanálů. Programy od ČT2 po Love od 20 hodin do půlnoci:

Kam orli nelétají (Film USA)
Záměna (Film USA)
Ant-Man (Film USA)
Na hraně zítřka (Film USA)
Policejní akademie 4 (Film USA)
Indiana Jones a Království křišťálové lebky (Film USA)
Srdce z oceli (Austrálie)
Batman a Robin (Film USA)
Wild Wild West (Film USA)
Constantine (Film USA)
Demolition Man (Film USA)
Dva a půl chlapa (Film USA)
Znovu (Film USA)
Přátelé (Film USA)
Námořní vyšetřovací služba (Film USA)
Lovci zločinců (Film USA)
Paní ministryně (Film USA)
Ordinace v růžové zahradě  (ČR)
Ulice (ČR)
Statečné srdce (Film USA)
Mythica: Soumrak bohů (Film USA)
Čekání na pomstu (Film USA)
Chirurgové (Film USA)

Za dob budování socialismu jsme žehrali na časté ruské filmy. Ovšem kde se hrabe komunistická propaganda na tu dnešní. Podle televizních kanálů to vypadá tak, že žádná země neexistuje kromě té jediné. Masírka je drtivá.

Zdroj: http://www.zvedavec.org/vezkratce/16442/

slaven1

Michal Kováč ml., minimálne dvojnásobný zlodej - raz kradol s Kočnerom v Technopole, raz na Taiwane, dostal od Čapútovej miestečko na veľvyslanectve v SAE. Smejeme sa.

Kdeže to len bola definícia Čapútovej? Aha, tu:

Prihlúpla a nezaslúžene privilegovaná slniečkárka s prihriatym hlasom a otrepanými havlistickými žvástami.

Hlavne, to "prihlúpla".

Na snímke dezignovaný veľvyslanec SR v Spojených arabských emirátoch so sídlom v Abú Dhabí Michal Kováč počas odovzdávania poverovacích listín prezidentkou SR Zuzanou Čaputovou

Na snímke dezignovaný veľvyslanec SR v Spojených arabských emirátoch so sídlom v Abú Dhabí Michal Kováč počas odovzdávania poverovacích listín prezidentkou SR Zuzanou Čaputovou

slaven1

Čínski komunisti si sľubujú od tohto hodnotiaceho systému, že sa im podarí vybudovať komunistický ideál, príklad: prídeš do výdajne potravín a zoberieš si iba toľko, koľko potrebuješ. Otázka je či to stihnú kým sa "regime" zrúti skrz nasranosť občanov.

Inač podobný hodnotiaci systém mám aj tu. Je v podobe technologických spoločností ako Google, Facebook, Apple, Amazon, Oracle, ktoré sledujú každý pohyb - online, offline - aj našincov.

Na rozdiel od Číny, kde je systém je vládny. Vláda má zodpovednosť za svojich občanov. Systém sociálne ratingu nasadený u nás, na Slovensko, v Česku, je korporátny. Korporácie majú zodpovednosť za zisk pre svojich akcionárov.

slaven1

Dobre :)

slaven1

-

slaven1

Pre tých, ktorí nevedia, kto Markéta Gregorová je, pozrite si toto video, kde zhúlená hrá na ukulele. Mara je ženská verzia heroínového Poliačika.

Mirko? Už som premiér?
"Mirko? Už som premiér?" - pýta sa sfetovaný krab zo Spongebob, americkej animovanej rozprávky pre deti.

slaven1

Z popisu:

2. Ministerstvo zahraničných vecí: podnety korupcie a nepotizmu, Lajčákova protislovenská agenda- nová stránka pre migrantov a príprava Agendy 2030. Hosť: Ing. Iveta Michalíková, diplomat s dlhoročnými skúsenosťami, toho času ex-zamestnanec MZV.

https://www.youtube.com/watch?v=KBYMLnNktnM

slaven1

Reakcia tu, som neklikol na "odpovedať".

slaven1

Tak si pochopil môj text? Holokauza a SNP - to sú 2 protisebe stojace veci.

slaven1

sám som videl, ako ho vypiskali.

Videl osobne, alebo videl video čo zverejnil? Nezabúdajme, že v tom "odborárskom proteste" boli hlavne ľudia zaplatení / zavolaní / spriatelení s 12ctimy odborárskymi organizáciami, ktoré na ŽSR pôsobili do príchodu GINN-u. Ergo tí ľudia, ktorým Daňo prerušil spokojné mlaskanie pri válove. Taká železničiarka "Gitka z Dobrej Nivy" má k Daňovi neutrálny vzťah a jednoduchú matiku zvláda aj ona (100e > 10e). Musel to byť šok pre neho, keď na otázku "chcete väčšie platy" počul od davu odpoveď "nie, bež preč" :-)

toto jeho "odborovanie" je len aktivita podobná jeho voľbe za prezidenta - ďalší jeho samoúčelný pokus o sebazvidteľnenie.

Môže byť. Uvidíme časom podľa výsledkov. Jednoznačne súhlas v tom, že účasť vo voľbách prezidenta bol (z môjho pohľadu) vyhodený čas a skôr pomohol Čaptapútovej, než jej ubral (Pištovi nerobil videá, a Harabinov tím bol na Youtube úplne nula). Ešte dodávam, že vo Voľbách prezidenta 2019 najväčšiu škodu spravil predseda ĽSNS.

Jedna z kladných vecí na "monster-procese" komentovanom v článku je, že súdna väzba prišla Kočnerovi v správnu chvíľu. Aspoň trocha schudne :)

slaven1

A kam sa premiestnil Tóth hneď po výpovedi? Do Číny? Do Ruska? Do Londýna? Do Švajčiarska?

Status z FB Datel.sk: Peter Toth v USA

 

Celý spor okolo americkej TV Narkózy a zmeniek chápem ako lakmusový papierik ukazujúci nakoľko oslabli štátne elity USA.

Vyhrajú "nadľudia" z metropole alebo zvíťazia "domorodci"? Budú biznisbanditi porazení aj vo svojej periférnej kolónii?

Nezabudnime ani na to, že zakladateľ CME, Ronald Lauder, bol svojho času, ak nie ešte stále, predseda svetového židovského fóra.

Aktualizácia: odkaz na zdroj obrázka https://www.facebook.com/datel.sk/posts/2283709565196952

slaven1

Tak a je to 75. rokov ako zaznela fráza "začnite s vysťahovaním". Pri tejto príležitosti by som dodal, že sa teším na tento ročník osláv.

Obcí, ktoré sa zapoja, je mnoho, spomeniem napríklad Krpačovo, kde pri pamätníku II. československej paradesantnej brigády je 17.8 pripravený slávnostný program. Vystupovať bude napr. FS Urpín z Banskej Bystrice.

Banská Bystrica bola centrom povstania, je to mesto SNP. Tu sa nachádza aj Pamätník SNP, kam by som každému školskému kolektívu odporúčal dobrovoľne zájsť pred "povinnou jazdou dneška", návštevou Osvienčinu.

V prípade, že tak "pančelka" nechce spraviť, treba do Múzea SNP zájsť aspoň po návšteve Osvienčinu a to s mamkou a tatkom (ak sú vaši rozvedení, tak aspoň s jedným rodičom). Súčasný riaditeľ síce Múzeum SNP pretvára na "Múzeum Holokauzy," no stále polovica expozície patrí spomienke na SNP.

Tohtoročné oslavy "meste SNP" budú vrcholiť 29.8. prehliadkou vojenskej techniky (z minulého storočia). Pre mnohých, hlavne z mladších ročníkov, to bude výborná príležitosť vidieť naživo (aktuálnu) techniku našej armády. Píše miestna redakcia:

Prehliadky sa celkovo zúčastní vyše 1500 vojakov, ktorí budú rozdelení do viac ako 35 celkov. Zastúpenie budú mať tak pozemné, ako aj vzdušné sily, príslušníci síl pre špeciálne operácie, Vojenskej polície, a samozrejme, aj Akadémie ozbrojených síl v Liptovskom Mikuláši.

Celkovo bude na prehliadke viac ako 200 kusov techniky vrátane 15 kusov leteckej techniky. Súčasťou budú aj vojenské výsadky príslušníkov 5. pluku špeciálneho určenia zo Žiliny, a tiež Vzdušných síl Ozbrojených síl SR.

Pozor občania, nedajte sa znechutiť štvavými vysielačkami, a ukážte sa na oslavách vo vašej obci :-)

Il monumento v Nemeckej
Il monumento v Nemeckej

slaven1

Kočnerov súd zaujíma predstaviteľov režimu, hlavne tú časť "elity", ktorá svoju riť v predklone nastavuje smerom za Atlantik.

Sračkomety na to síce obracajú vnímanie, ale radových občanov sa to dotýka málo. Respektíve, väčší dopad na Slovensko má trestné stíhanie štátneho podniku ŽSR, ktoré podal Martin Daňo, za to, že jeho odbory GINN nezákonne vylúčilo vedenie železníc z jednaní o kolektívnej zmluve.

Pred vstupom GINNu do celého procesu návrh 12 odborárskych vyžratých prasiat predpokladal medziročné zvýšenie mzdy o žobráckych 10e/mesiac :D :D Toto má väčší význam pre Slovensko, než henten "elitársky súd".

Kočnerov súd je naväzovanie slovenskému ľudu "svojej povesti dňa" "elitou".

slaven1

Kresťanská únia? To sú "tí dvaja z Bruselu"? To už aj Švec a jeho novo založená strana sú "profesionálnejší" odoberači hlasov než totok :D

Spomeňme si čo Fico napísal aký dopad má dlhodobý pobyt v meste Brusel na mozog politika: "...a v Bruseli takmer všetci žijú mimo reality."

Koniec debaty okolo stránočky "tých dvoch z Bruselu".

slaven1

Jóóój, koľko slov si venoval tupej pucvole. Vyhodený čas podľa mňa. Tódová je hlúpa ako topánka, a to ju robí ideálnou zamestnankyňu pre kanál "triedy N".

Myslím si, že Tódova Končnera osobne nemá rada, keďže si o ňu utieral nohy. No a nie len on, aj Daňo si utiera. Aj ja mám na ňu zopár "vytieracích" otázok :-)

Pozrime si tento legendárny okamih z Končnerovej tlačovky... dodávam, že na tej tlačovke bol aj ekonomický diletant Kuciak, ktorému tam Kočner povysvetľoval veci o ktorých písal.. ehm.. o ktorých mu Švajčiari dali písať, aj keď im nerozumel.

https://www.mojevideo.sk/video/289b7/vrcholny_moment_kocnerovej_tlacovky...

slaven1

Ides, priniesol článok ku globohomo. Je to o tom ako krakovský vrchný biskup povedal niečo v zmysle:

„Rudý mor byl nahrazen duhovým, který stejně jako komunismus vytáhl do boje se srdci, dušemi a myšlením,“ řekl Jedraszewski a dodal, že komunistická a LGBT ideologie vychází ze stejného základu.

Ja by som ešte doplnil, že socializmus, po ktorom ostalo vybudované Poľsko, a globohomo, na konci ktorého je jedine smrť, nie je úplne možné hádzať do jedného vreca.

Ides ďalej do článku lepí reakciu umývača arabských nôh, tento-krát výstižnú:

„Tato revoluce zvyků a mravů často mávala vlajkou svobody – svobody v uvozovkách – ale ve skutečnosti vedla k duchovnímu a materiálnímu zpustošení bezpočtu lidských bytostí, zejména těch nejzranitelnějších [deti a mládež]. Je stále zřejmější, že úpadek manželství se pojí s růstem chudoby a řadou dalších sociálních problémů,“ uvedl papež František podle Rádia Vatikán.

Presne takto hovorí o tom aj M. E. Jones, keď ideológiu LGBTASADSD označuje druh politickej kontroly. Sú to myšlienky, ktoré smerujú ľud k pre elity potrebnému správaniu. Viac na jeho youtubovom kanály. Dosť videí mu teraz pocenzurovali ako globohomo ovládlo YouTube (tu bolo jedno, kde sa priamo spomínalo Slovensko).

Roland, 80% sebaoznačujúcich sa ako BI, buzerant alebo lezba, nemá žiaden "homo-gén", alebo niečo typu "hormonálna porucha".

slaven1

Západ nedobehneme, ani nemôžeme. Že si ešte vôbec niekto takto kladie otázku.

Veď Západ vlastní väčšinu priemyslu na Slovensku (Česku a Východnej Európe). Oni rastú z nášho rastu, keď prenášajú hodnotu tu vytvorenú (zisk) do domovských krajín.  Dobre o tom nedávno hovoril Marčok. Píšem nedávno, lebo o tom hovoria viacerí a dlho.

Hej, sme so Západom na jedne lodi, a že niekto verí, že nedostaneme "svoju" dávku z "ožiarenia"?

A tie beta-mamičky kočíkujúce "rozkošné" černoščatá? Zvýšený počeť subsaharských afričanov v našich mestách. Nie, nie sú to americkí turisti, posledný s ktorým so sa rozprával bol "laborant" z Nigérie.

Neviem ako často vytiahnete päty z Bratislavy, ale všimli ste si  tie "pravé turecké kebaby" v centre každého okresného mesta? Martin, Zvolen, Lučenec, Bardejov. Pravý turecký kebab, pod tureckou vlajkou za tureckej hudby aj s pravými tureckými náboženstvom a nefalšovanými tureckými problémami, ktoré sem ťahajú ich nositelia.

Už teraz dostávame svoju dávku, za to že sme so Západom v jednej posteli.

Len čo budú mať Nemci možnosť vyčistiť si spoločnosť od farebných ilegálnych kriminálnikov a darmožráčov, zas ich vykydajú v lágroch na východe.

No presne, cez aké územie ich budú vytláčať? Cez Poľsko, Česko, Slovensko a ďalej do Maďarska. Na toto by sa mala pripraviť armáda a polícia, aby sme to zvládli bez väčších strát.

pripomeniem situáciu v Juhoške pred vojnou, alebo v Sýrii či Líbyi, Donbase - tiež nik by rok pred udalosťami či aj mesiac pred udalosťami neveril, že k tomu dôjde.

Toto je hrozivé. Pol roka dozadu na Donbase by nikto nepovedal, že takto bude vyzerať ich supermarket Metro, už nehovorím o letisku.

slaven1

SHO a Švec ako ich predseda je riadená opozícia. Ich cieľom je pracovať s tým segmentom populácie, ktorý chápe dôležitosť slov "vlasť" a "vlastenectvo", aj napriek intenzívnej kalbe "globohomo" po školách, v médiách, filmoch, seriáloch, hudbe.. Naviazať ich na seba a potom nasmerovať ich energiu na kanál.

slaven1

Povodne som písal "Brblavý vymenil", ale on nie je subjekt, on je objekt.

Nájdi 10 rozdielov. Beblavý. Truban. Prochádzka

slaven1

Roland, ty rád čítaš rôzne štúdie, tak nech sa páči, študuj.

[odkaz je na štúdiu, ktorá nepotvrdzuje vrodenosť homosexuality]

Ďalej, k tomuto:

pretože fertilitu viac ovplyvňujú iné faktory ako napr. ekonomická podpora žien zo strany štátu a zosúladenie s ich prácou, bytové podmienky...

Takto to chápu aj v Maďarsku, kde žena do 40tky pri prvom uzavretí manželstva dostane od štátu bezúročnú pôžičku 35 litry jewro, ktorú nemusí splatiť, ak s manželom budú mať 3 deti. Navyše, ženy, ktoré budú mať 4 deti, nebudú platiť žiadnu daň z príjmu do konca života. Ďalej Maďarsko dáva 9000 jewro dotáciu keď si kúpiš 7 miestne auto (a máš k tomu rodinu). Celé tu.

slaven1

1. Matovič sa na nej "vozí".

2. Hej, veľká pravdepodobnosť, že bolo prítomné umelé oplodnenie. O čom to značí? Pakistanec si začal vážiť sám seba? Dva-krát do tej istej rieky nevstúpiš :-)

3. Trefa:

veď čo ju... zaujíma kríza v tejto oblasti v státisícoch iných neposlaneckých rodín

Nelámme nad ňou palicu (že "nie až tak silno"), sprostá nebude, vraj aj MatFiz vyštudovala (dali jej vyštudovať?). Jej prítomnosť v OĽANO, to sa v minulom režime označovalo ako "oportunizmus" (konjunktúrčička). Podľa mňa nejako hlbavá a pre Slovensko skutočne užitočná nebude. Zatiaľ škodí a parazituje.

slaven1

Nevolá sa náhodou Dominika a nie je vyštudovaná právnička? Takú jednu poznám. Teraz hľadá spôsoby ako sem importovať jej tuniského manžela. Dlho sme spolu neboli, tak neviem či sa jej už podarilo konvertovať na islam. Na jej obranu dodávam, že je z rozvedenej rodiny (má narušený vzor muža), ale aj tak...

Ešte k Sheherezad. Tak ako láska k vozičkárke nevzniká cez internet, tak ani oplodnenie nie je možné na diaľku. Ktovie či sú všetky dietky jeho. Na inzerát ktorý si dala, sa isto neozval iba jeden Pakistanec: Slobodná, s bytom, zabezpečená, na invalidnom dôchodku 30tnička hľadá magrebského divokého kanca na spoločné noci a aj čosi viac. #wannabewife #PovolenieNaPobyt

slaven1

Na Západ od 70tych prestali zvyšovať mzdy. Závody vyrobili viac (produktivita rástla), ale pracujúcim sa platy nezvyšovali. Namiesto toho sa začalo s propagáciou homoideológie, ideológie feminizmu...

Produktivita práce vs. výplaty v USA

Hneď ako začne niekto hovoriť o právach buzerantov (na rozklad rodiny), treba sa ho opýtať, koľko zarába. Pýtať sa na konkrétne čísla. Kde býva (u rodiny, koľko platí hypotéku mesačne, atď).

slaven1

Áno, jeden z cieľov je odvádzanie pozornosti. Dať ľuďom zástupnú tému ktorej sa môžu hašteriť, spotrebovávať zdroje a čas, aby na tie dôležité témy už neostalo.

Čieľov je asi 5:
- Odľuďňovanie (homozväzky sú sterilné, praktikanti homoideológie, aj tí heterosexuálni, sa samozlikvidujú cez jednu až dve generácie)
- Odvádzanie pozornosti (agenda setting, povesť dňa - bezpečná pre elity téma o ktorej sa môže "plebs" hádať koľko chce). (Hamburgeroví) aktivisti sa majú čím zaoberať - aktívnu zložku spoločnosti zamestnať somarinami.
- Narušenie heterosexuálnych vzťahov medzi mužom-mužom (kamarátom) a ženou-ženou (kamarátkou)
- Zničenie rodiny a následný rozklad národných štátov

Na piatu si nespomínam teraz.

slaven1

Mečiara chytá druhá politická puberta. Normálne druhá puberta chytá mužov po 40tke, u politikov, politická puberta asi okolo 70tky. Potrebujú si dokázať, že ešte "môžu" :-)

Vladko nech radšej ostane robiť rozhovory pre Slobodný vysielač. Dnes na to aby si ovplyvňoval dianie v krajine nepotrebuješ zakladať 50-tu politickú stránočku.

A možno je len vystrašený z toho ako tí retardi "zrušili" jeho amnestie. Že mu nedajú spokojne zomrieť.

slaven1

Kmeň eboly vypestovaný kdesi v Afrike, v labáku na Kaukaze alebo Ukrajine. Majú kde.

slaven1

V rozhovore Stanislava Balíka pre Halonoviny.cz odznel kus pravdy. Opisuje v ňom akými premenami prešla Česká (a Slovenská) armáda počas posledných 30 rokov.

http://halonoviny.cz/articles/view/51465843

slaven1

Niečo o obetiach dali HS https://www.hlavnespravy.sk/smutne-zavrazdeny-chlapec-chcel-ist-s-mamou-...

Hlavná korporátna stokáreň nič.

slaven1

Chránené dielne nie sú o efektívnosti. Ide hlavne o socializáciu inak nezamestnateľných ľudí (vrátane "asistentov"). Keby to bol normálny závod "trhového hospodárstva" tak tam stojí jeden a strieka to lakovacou pištoľou. Natieranie predstavuje zníženie produktivity práce. Ale ako píšem, chránené dielne nie sú o zisku.

Mimochodom, ten stojan je z kategórie "lámač kolies" (dizajn stojí za prt).

Inač lepšia fotka, než tá posledná, pochvala Norman :D

slaven1

O udalosti píšu aj švajčiarske NZZ. Podľa popisu pod fotkou chlapca zasiahla koľaj (Google translator).O udalosti píšu možno aj preto, lebo sieťou prebehla informácia, že "obohacovač" žil pred "obohatením" vo Švajčiarsku.

https://www.nzz.ch/international/kind-am-frankfurter-hauptbahnhof-von-ic...

slaven1

Trest smrti "na scéne" už je. Dostali ho Nemci ako národ.

Od koho? A za čo?

slaven1

si hnoj sem vyvesil a teraz sa na to pozeráme. Radšej daj na poličku skutočnú tortu.

slaven1

Konkrétne asi číta moje komenty, lebo si neviem predstaviť, že sa tak zhodneme s názormi okolo súčastného počasia.

Kiktyov šéfuje ruskej obdobe SHMÚ. Tá vyložila správu o stave počasia v RF. Pri tejto príležitosti RT vydalo článok, kde sa spomína niekoľko téz rovnakých ako tvrdím ja:

- počasie sa otepluje, je to neodškriepiteľný fakt

- s minulosťou sa ťažšie porovnáva lebo nie sú dáta (nemeralo sa toľko)

- dôvod ohrievania je nejasný: v článku sa hovorí o "teórii skleníkového plynu" a "natáčaní osi Zeme viac k Slnku" (premena magnetických pólov) či o "zvýšenej aktivite Slnka" (ktorá má periódu cca 200 rokov)

- Dmitrij hovorí, že Zem prechádza ohrievacími/ochladovacími cyklami (že kmitá)

- spomína malú dobu ľadovú v neskorom stredoveku (odkaz na ňu je vyššie)

- že počasie je zložite predpokladať na 10 dní, nie to modelovať ho na 50 rokov

- hovorí, že ľudský prvok je nejasný a v každom prípade je "ťažko politizovaný"

- že vedci z národa, ktorého základným pracovným nástrojom je lož - z Británie - nemajú problém za granty sfalšovať čokoľvek

 

 

No a teraz ešte raz môj doplnok prečo sa to politizuje:

- čo ešte za politizáciou zmeny počasia môže byť pekne ukazuje ten ruský youtuber, na ktorého som hore odkázal.

- nezabúdajme, že pre "skleníkovy plyn" sa teraz obchoduje s emisiami - že reku dá sa na "globálnom otepľovaní" fajne zarobiť (počujem šušťať šekely, veľa šekelov)

- "globálne otepľovanie" potrebuje "globálne riešenie" a to vyžaduje určitú formu "globálnej vlády"... a sme doma.

 

 

Takže nie "globálne otepľovanie", ale lepšie "medzinárodné znečisťovanie".

slaven1

- Ja som v bitke občas aj prehral :-)

- Studená vojna bola prehratá hlavne v Moskve. A s pádom Moskvy sme padli aj my.

slaven1

Norman, si sa v živote asi málo krát pobil, keď nevieš akým "právom" víťaz diktuje porazenému. Toto nie je o národoch, ale o vojne.

Jedna vec je odovzdať kontribúcie a druhá vec je nechať takýto stav trvať viac ako je treba. Inač, aj o tomto je súdny proces šuflikant Kočner vs. americká Markíza (dnes bol súd). Je to lakmusový papierik, ktorý má ukázať nakoľko hegemón oslabol v našim zemepisných šírkach.

slaven1

Východný blok prehral studenú vojnu, ale nik nemal právo ho rozkradnúť.

Norman, takú somarinku napísať. Kedy si po príhode s nejakým psom písal, že v "v prírode sa dominuje".

Víťaz vojny má na území porazeného právo "rozkradnúť" čokoľvek. Je to právo silnejšieho (lebo vyhral vojnu). Na tomto princípe si obzvlášť ulietavajú Anglosasi (USA).

A tak tu veselo rozkrádali (rozumej privatizovali), za výdatnej pomoci (ne)našich lokajov čo sa dalo. Viď. na Slovensku VSŽ (USSteel) či v Česku.. ako sa volajú tie doly v Ostravsku.

A nasadili technológiu aby si toto víťazstvo (túto rozkrádačku) vo svojich kolóniách (nielen u nás doma) udržali, hlavne skrze kontrolu komunikácie (TV Markíza, rádio Express, Nový Čas, Deutche Slovak Telekom, Orange, Facebook, Google, Apple).

Mimochodom, Studená vojna v tomto kontexte je s veľkým "S" (1947 - 1991).

 

Stránky