Truhlík

komentáre

Truhlík

Nedávno som skúšal ChatGPT . Po nejakých kontroverzných otázkach mi odpovedal zúfalo politicky korektne.
Tak som mu položil otázku. Odkiaľ má Irán uránové centrifúgy?
A áno. Všetky kroky stupňujú situáciu a svetová vojna pôjde do konca.

Truhlík

Nedávno som tu analyzoval plány atómového inžiniera Poliačika (toho Serešovho riťolízača) na rádioaktívne zamorenie Slovenska. Jeden zrovna nemusí byť jasnovidec aby videl čo sa deje. Stačí pozerať.
V Extra plus vyšiel rozhovor s generálom Lorencom. Zaujímavé ako sa s ním zhodnú moje predchádzajúce myšlienky o Ťapákovcoch a 30-ročnej obnove Slovenska (alebo číta nadhlad ?). Pravda ako podriadený Pente sa zastáva NATO a EÚ (typický tanečný krok boľševika). Lebo inak by ohrozil Haščáka a spol. Lebo Maybe he is son of the bitch but he is our son of the bitch - to je názor USA, nie môj.

Truhlík

Nuž ilúzie ozaj nemám.
Oficiálne NIE JE vojna medzi RF a UA. Ani jeden z tých štátov to podnes nevyhlásil. Tým pádom nie sme vo vojne s RF ani my. Oficiálne. Keby bola oficiálne vojna medzi RF a UA tak s našimi dodávkami zbraní a munície by sme už neutrálny štát neboli.
Rusko si chce zachovať európsky trh.Aspoň čiastočne. Minimálne do doby kým bude mať dosť tankerov na ropu a plyn, dostatok kapacity v prístavoch a kým bude dokončená Sila Sibíri 1, Sila Sibíri 2, Sila Sibíri 3 a Sila Sibíri 4. Takže je to len otázka času kým RF naozaj začne používať plyn a ropu ako zbraň. Návrh na použitie atómových bômb padol zatiaľ len v diskusiách na nete. Návrh na kompletné zastavenie dodávok surovín nepriateľským štátom bol už aj v ruskom parlamente.
Elvira Nabiulina je Tatárka. Fakt je, že za svoj ultraliberálny postoj je často a SILNO kritizovaná. Podala demisiu ale Putin ju podržal. Fakt je, že jej priznávajú zásluhu na udržaní stability rubľa a ekonomiky.

Truhlík

Krok po kroku vojna.
V decembri 2021 som v semestrálnej práci konštatoval - Propaganda proti Rusku je na predposlednom štádiu pred vyhlásením vojny. Ani som len netušil čo bude. Len som opísal očividné.
Samozrejme, že to nezačalo vtedy. V princípe to začalo odjakživa. Nejdem tu opisovať celú históriu.
Teraz medzinárodný súd v Haagu vydal zatykač na Vladimíra Putina za únosy ukrajinských detí do Ruska. USA ani Rusko nespadá pod jurisdikciu Haagskeho súdu. Nepodpísali to.
Nevidím koniec občianskej vojny na Ukrajine. Ako povedal MZV EÚ Borel - Rozhodne sa na bojisku. Ani nie je možný nejaký trvalý mier bez totálneho víťazstva niektorej strany.
Horšie je, že sme v tom po uši. Čierna diera v strede bojiska. Rakety budú určite padať. Toto sa zastaviť nedá. Poliaci prisunuli Himarsy ku Kaliningradu.
Ako sme sa do toho dostali ? Keď nás kresťanskí demokrati zatiahli do bombardovania Juhoslávie ? Keď komunista Fico začal kradnúť ruský plyn a dodávať ho židobanderovskej junte ? Keď Sereš dal milióny na masmediálne halucinácie ?
Sranda ako sa dejiny opakujú. Tak ako sme vyhlásili vojnu USA nejakým článkom v novinách. Teraz slovenská nevláda poslala MIGy kyjevskej junte. Dva krát sme poslali vojsko proti Rusku za posledných 110 rokov. Dvakrát na to doplatila vláda, ktorá ho tam poslala. A s nimi aj štát a národ.
Ukrajina si vybrala cestu tiež už dávno. 13:05 nadrogovaný Zelenský.
https://www.youtube.com/watch?v=W8kLCJcVyHE

Truhlík

Takže nakoniec bude šťastie, že nemáme armádu a obsadia nás bez boja (bez ruín) ? O NATO nemám obavy, zahodia nás ako v Mníchove a Afganistane.
Ukazuje sa, že darovať Slovnaft Maďarom bolo prezieravé. Orbán Slovnaft síce vykradol a za naše peniaze postavil maďarskú (MOL) arénu v Dunaszerde ale teraz sa postaral aby sme mali ropu od Rusov. Čo naši Quislingovia odmietli.

Truhlík

Znova znova počty.
Boris Rožin sa k tým údajom zo CNN, vyjadril, že to nevie overiť. Podľa jeho kvalifikovaného odhadu má ukrajinská armáda zabitých 200.000 a ranených 300-350.000 vojakov.
Celkom zaujímavý pokus odhadnúť straty oboch strát v angličtine. Neviem, kto je tento bloger ale hlupák to nie je.
https://www.youtube.com/watch?v=Bfj2c5racUY&list=PLLyrWXxpwLyXqTJqExB4w4...

Truhlík

Veď toto robia už 30 rokov.
Keďže som ešte za komunistov videl diskusie v rakúskej TV - Club im zwei, tak som mal predstavu ako to má vyzerať.
Veľmi rýchlo som zistil, že u nás to tak nie je. Naj prv Bubílková a potom majsterka sveta v skákaní do reči Puškárová. Potom Linczényiová a Ghanamová. A potom som asi pred 10 rokmi úplne prestal sledovať TV.
Moderátori popierajú žurnalistické remeslo a robia brutálnu deštrukciu skákaním do reči. Ja na to nie som zvedavý a ani Mečiar ani Fico si nevedeli spraviť poriadok a na to doplatili. Nielen oni.
Slovenských novinárov nie je viac ako prstov na dvoch rukách.

Truhlík

Priemyselne vyspelý štát sme už neudržali. V princípe tak padá celá Európa okrem Ruska. Rusko si to odskákalo v 90-tych a teraz to krvopotne dvíha.
Priemyselná výroba padá v celej Európe okrem Ruska už 20 rokov.
Keby bolo keby, boli by sme v nebi. Slovensko keby malo tie fabriky, tie technológie, tých vzdelaných ľudí z roku 1989 teraz, tak by na tom bolo dnes lepšie.

Truhlík

Čučelo - strašiak
Neznajko - Nevedko

Truhlík

Amen

Truhlík

Znova počty.
Už pred rokmi sa objavila konšpiračná teória, že Západ nepotrebuje na Ukrajine 55 miliónov obyvateľov ale len 5 na poľnohospodárstvo a priemysel ako subdodávky pre Západ.
Strom poznáš po ovocí. Na Ukrajine sa už 30 rokov nerobilo sčítanie obyvateľstvo. Terajšie odhady sú 20-35 miliónov. Ako smiešny (smiešne to nie je) sa popri tom ukazuje židovsko-gruzínsky holodomor v 30-tych rokoch. Podľa štatistiky vtedy ani nedošlo k poklesu obyvateľstva.
Skúsim zrátať či tie vojenské straty ukrajinskej armády sú uveriteľné.
500.000 zabitých a ranených / 12 mesiacov = 40.000 mesačne
40.000 / 30 dní = 1.300 denne (mŕtvych denne sa uvádza aj 500).
Čo reálne je. Ako je to možné ?
V každej veľkej vojne je muničný hlad. Na Ukrajine nie je výroba munície. To bola za ZSSR útočná armáda a nie tyl. Niečo bolo na Donbasse ale to je fuč. Rusi výrobu munície navyšujú a masívne používajú delostrelectvo. Najväčším dodávateľom munície na Ukrajinu vyzerá byť Slovensko.
Rusi už rozstrieľali 3 ukrajinské armády.
1. Sklady ukrajinské od ZSSR.
2. Sklady východoeurópske od komunistov.
3. Sklady západoeurópske.
Teraz sú na rade zbrane z aktívnych armád. Na Ukrajine už ide ôsma vlna mobilizácie.
Konšpiračná teória JE potvrdená.

Truhlík

Ruská propaganda ?
СNN со ссылкой на свои источники в украинском Генштабе сообщает, что на 28 февраля 2023 года потери ВСУ составили:

убитыми, скончавшимися от ран, болезней 259 085 человека;

ранеными, покалеченными 246 904;

дезертировавшими, а так же пропавшими без вести – 83 952;

CNN=АПшка

▪️попавшими в плен – 28 393.
Ten istý zdroj už uvádzal straty UA v státisícoch. Otázne je, či niečo také CNN uviedla.
V každom prípade som videl video z ukrajinskej TV, kde povedali, že nevycvičený ukrajinský vojak v Bachmute má životnosť 4 hodiny.

Truhlík

Sme v tom až po uši. Slovensko dodáva muníciu na Ukrajinu.

Что известно о сербских боеприпасах у ВСУ?

Первые кадры 122-мм реактивных снарядов сербского производства G2000, поставленных на вооружение армии Украины.

Снаряды были опознаны по характерной окраске и серебристому покрытию ракетного двигателя.

При этом на ракетах изменена маркировка завода-производителя, что осложняет возможность отслеживания боеприпасов
Ранее стало известно о том, что партия снарядов G2000 была поставлена из Сербии в Турцию, затем – в Словакию, а оттуда – на Украину.

Сербские власти заявляют, что им неизвестен конечный получатель снарядов и они не несут ответственности за то, кому они будут поставлены заказчиком, хотя на самом деле по международным стандартам оружейного рынка, конечный получатель всегда должен быть указан в контракте.

Стоит отметить, что это не первый раз, когда сербское оружие «случайно» оказывается на Украине. В 2019 году на Донбассе неоднократно фиксировали использование 60-мм мин производства сербского предприятия Krusik.

Тогда президент Александр Вучич также заявил, что мины были проданы Польше, поэтому сербские власти не несут ответственности за поставку на Украину.

В таком случае хотим пожелать сербским властям наконец обратить внимание на то, кому попадает их продукция, если они, конечно, не являются бенефициаром от продажи оружия.

@anna_news

Truhlík

Šialený primitív Poliačik sa v tej besede predstavil aj v úlohe atómového inžiniera, keď zakvasil ako Slovensko našlo spôsob ako nahradiť ruské uránové palivo. Tak sa na to pozrime.
1. Vojnový štváč Poliačik ženie Slovákov do vojny proti atómovej veľmoci Rusku. Čiže chce aby ruské rakety padali na Slovensko. jedna vec je istá. Rusi NEbudú strieľať na atómové elektrárne. Ale anglosionisti s tým mať žiadny morálny problém mať nebudú. Tu je príklad z minulého roku. Po obsadení Záporožskej atómovej elektrárne Rusmi anglosionistická proxy armáda = ukrajinská začala obstreľovať atómovú elektráreň. Bez akýchkoľvek zábran zo zamorenia polovici Ukrajiny rádioaktivitou. Takže ak by hrozilo, že Slovensko nebude krvácať za anglosionistov tak je jasné, čo spravia zo Slovenska. Rádioaktívnu púšť. Vo Fallúdži to bolo bez rádioaktivity.
2A. Jediný, kto to ponúka je americká firma Westinghouse. Je to neodskúšané. Naložiť uránové tyče od Westinghousu do cudzieho reaktora je bezpečnostný hazard. Prinajmenšom hrozí zavretím atómovej elektrárne alebo dokonca havárie väčšieho rozsahu a zamorením celého Slovenska. No ďakujem pekne.
2B. Keby to aj ako tak chvíľu fungovalo tak by nás čakalo to, čo našli Rusi na Záporožskej AE. Voľne uskladnený rádioaktívne odpad POD HOLÝM NEBOM !!! Lebo USA NEmajú technológiu spracovania vyhoretého paliva a ten svoj zakopávajú pod zem. Westinghouse NEberie naspäť vyhoreté rádioaktívne palivo od svojich zákazníkov tak ako to robia Rusi. Takže Slovensko bude v tejto variante skládka rádioaktívneho odpadu.
INÁ možnosť NIE je. To je to čo nám tento serešovský zmrd pripravil.
To je to čo na nadhlade v diskusii padlo. Ešte aj tá kváziopozícia je dosratá. Nikdy som ani Banáša, ani Chmelára, ani Danka nemal za bohviečo. Nedokázali povedať NIČ. Ešte aj veľký antifašista Chmelár si nechal zavrieť hubu od Šiváka ako malý zasran. A mohol mu ta porozprávať o batalióne Tornádo, pluku Azov, jednotke Edelweiss.
Takže vyhrá atómový inžinier z Biafry Poliačik.

Truhlík

Ukrajinská demokracia.
Paštát, kde 30 rokov nerobili sčítanie obyvateľstva. Pre istotu.

Truhlík

Teraz keď je Čína pod americkým útokom tak nevyhnutne potrebuje ruské technológie a suroviny.
Čína zakázala dovoz austrálskeho uhlia. Otvorila síce všetky stratové bane na uhlie ale to je dočasné riešenie. Rusko uhlia na Sibíri má na stovky rokov ale je limitované transportom. Transsib a BAM sú preťažené. Rusi síce už niekoľko rokov zvyšujú priepustnosť, poslali aj železničné vojsko, stavajú prístavy ale ešte nejaký rok to potrvá.
Prvý raz v histórii transport na východ v Rusku prevýšil transport na západ v 2022.
Čína potrebuje od Rusov napríklad letecké a raketové motory, atómové elektrárne, energie. USA na posmech vyrovnávajú obchodný deficit s Čínou tak, že nanútili Číne kupovať od USA obilie a uhlie.
Pre zaujímavosť najväčší dovozca uhlia v 2022 do Nemecka je Rusko. Až potom USA a Austrália.
Zaujímavé je ako taiwanská vláda je ochotná zlikvidovať taiwanský polovodičový priemysel (60 percent svetovej produkcie) pre americké záujmy. Nie nepodobné správaniu európskych vlád a Japonska.
TOTO JE TRETIA SVETOVÁ VOJNA !

Truhlík

Rusi nie sú nijak zvlášť nadšení čínskym mierovým plánom. Ale nedá sa vylúčiť, žeby na neho pristúpili. V princípe by išlo o nevyriešenie základných otázok a zmrazenie konfliktu medzi NATO a Ruskom na území ukrajinského neštátu.
Dohodu medzi Ukrajinou a Ruskom niekoľkokrát zmarili anglosionisti. Jednak Minské dohody II (2014) a tiež po vstupe ruskej armády do občianskej vojny na Ukrajine. V Minsku 2022 znova došlo k dohode (zdroj - izraelský premiér) ale Boris Johnson ju zakázal a ukrajinská tajná služba na ulici v Kyjeve zastrelila hlavného vyjednávača za Ukrajinu ako psa. Toľko k MI6.
Ale k Číne. Pre USA je dnes nepriateľom číslo jedna Čína. Likvidácia Ruska a Európskej únie je v druhom pláne. To je provokácia na Tajwane, to je čipová vojna (čipový zákon, zákaz pre ASML), to je zostrelenie meteobalóna, to je vojna proti Huawei. To je aj ignorovanie čínskeho návrhu na mier na Ukrajine na Mníchovskej konferencii. Následok ? Tuhšie spojenectvo Ruska a Číny a podpora Číny ruskej armáde.
Ukrajina ako štát neexistuje. Zmieta sa v občianskej vojne. Pritom dlhodobo je vo vojne USA proti Číne - viď Motor Syč.
Pozrel som si diskusiu na TA3. Snáď desať rokov som niečo také nepozeral.
https://www.ta3.com/relacia/27686/vojna-na-ukrajine-mame-sa-bat-aj-my
Nemienim sa viac pozerať na takých primitívov zas ďalšie roky.

Truhlík

Či to chce Čína alebo nie, je zložitá otázka. Je to iná kultúra/civilizácia ale dôležité je ešte niečo iné. Čína je teraz najväčšia dielňa zemegule. Už to je výzva svetovláde USA. Proste USA hrozí ekonomická porážka. Padne dolár, padnú USA. Takže vojna. Čína ak nechce prehrať tak MUSÍ ísť do vojny proti USA. Či chce alebo nechce.
USA sú postavené na vojnách a anglosionistickom koristníctve. Čína to sú usilovné mravce vedené komunistickým politbyrom. Akú úlohu tam ešte hrá marxizmus je otázne.

Truhlík

Ťažko mi je niekedy overovať si správy. Hoci tie zdroje, ktoré používam mi nedodávajú klamstvá.
Potom, čo USA vyhlásili čipovú vojnu Číne, prišiel odvetný úder Číny. Čína na súdoch začala rušiť americké patenty. Vyrábať budú a platiť za patenty nie.
Číňania vraj majú vlastnú 14nm technológiu a už na nej vyrábajú. S tým sa dá žiť roky. Vraj majú aj 5nm. Tomu ale nerozumiem ako, lebo USA zakázali také technológie firme ASML dodať Číne.
Pre zaujímavosť Rusi ukázali, že majú vlastnú technológiu na 7nm. Pravda, v laboratóriu a to sú ešte roky do výroby.
Čína ide za svetovládou. A my ako teľce za nimi. Nakoniec mal pravdu Mao, že každý bude Číňan. Anglosasom sa troma svetovými vojnami podarilo zabrániť spojenectvu nemecké univerzity + ruské suroviny. Ale teraz svojou politikou ženú Rusko do úzkeho spojenectva s Čínou. Nechceli Nemecko, bude Čína.

Truhlík

rozvjazali - načali

Truhlík

Ťažba ropy klesá už 5 rokov. Udržuje sa len vďaka bridlicovej rope, ropným pieskom a podobne.
Koľko má Ghawar ropy je neznáme. Takisto Karské more.
V princípe je dnešná vojna pokračovanie prvej svetovej. Nemecko, USA, Británia kontra Rusko. Tam je ten Trockij, Lenin a Parížska konferencia 1915, kde ruský veľvyslanec otváral oči jak puk.
Rusi dali ďalšie ultimátum (to predchádzajúce bolo v decembri 2021). Som presvedčený, že ruské vedenie rátalo s dlhodobou, strategickou, globálnou vojnou od samého začiatku. Príchod pod Kyjev boli len tanečky, či sa nedá dohodnúť.
Dnešné ultimátum je presne podľa Putinovho vzorca správania sa. Dostali ponuku - neprijali. Ďalšia ponuka už je horšia. A potom príde ešte horšia.
Spoliehať sa, že Putin ustúpi je beznádejné. Nikdy to nespravil. Keby to teraz spravil tak Rusi ho zlynčujú. Jedine keď otočí o 360 stupňov ako mu radí Baerbacková.
Dnes som počul jednu babku, ako rozprávala, akí sú Rusi zlí, aké boli lacné energie a aké sú teraz drahé. Bolo to také zmätené ale už jej dochádza. Šábesgójom to ešte nedochádza.

Truhlík

Nie celkom.
Mečiar dokázal aspoň čiastočne povedať NIE. Tak ako Fico. Ani jeden z nich to neustál. Na rozdiel od Orbána (zatiaľ).
Tiso dokázal Hitlerovi do očí povedať NIE. Zaujímavé, že mu to prešlo. Anglosionisti niečo také neznesú a už len pri čiastočnom NIE likvidujú.
Ten zvyšok čo tu máme ani len nepomyslel povedať NIE. Kolaboranti. Ochotní a schopní všetkého. Bez akýchkoľvek zábran urobiť akúkoľvek špinavosť. Ako povedal Roosevelt o Somozovi - “He may be a son of a bitch, but he’s our son of a bitch.”
NIE - to je vojna proti Číne a Rusku. Mečiar, Fico, aj Putin si mysleli, že sa dá čiastočne povedať NIE. Nedá sa. Je to vojna na život a na smrť.

Truhlík

Mečiar presne povedal, čo sa stane.
Ale svolota dosadená cudzinou vyhrala.

Truhlík

Zo Sovietskym zväzom na večné časy a nikdy inak !
Vojenská produkcia podľa Borisa Rožina. Slovensko je na špičke.
Мощность производства танков Абрамс - 12 штук ежемесячно. Работает только один завод, три простаивают - не хватает квалифицированных рабочих, утеряны компетенции.

Германия возобновляет производство танков и может теоретически нарастить выпуск Леопард-2 последней модификации до 140 штук к 2027 году. Как это сделать практически - никто не знает - не хватает специалистов, таких как сварщики броневой стали, не хватает инженеров. Недостаток необходимо восстанавливать, а это требует времени.

В то же время, в СССР только один нижнетагильский «Уралвагонзавод» собирал по 40–50 машин в месяц...

Как ни странно, среди западных стран на первом месте по выпуску стоит не США. И даже не Германия. Словацкий холдинг ZVS сейчас выпускает около 20 тысяч снарядов в месяц, к концу этого года они попробуют добраться до уровня в 100 тысяч снарядов.

Великая Америка, Лидер, гегемон и доминант в одном лице сегодня производит 14 тысяч снарядов в месяц. Пентагон инвестировал (так это сейчас называется) 2 млрд долларов, дабы уже к концу этого года довести выпуск до 20 тысяч снарядов в месяц - а в планах уже в 2024 году можно надеяться на уровень в 90 тысяч снарядов ежемесячно.

По оценкам западных разведок, до начала 2022 года выпуск снарядов 152 калибра составлял в России 1,7 млн штук в год (чуть более 141 тысячи штук в месяц). За 2022 год Россия подняла выпуск практически вдвое, до 3,3 млн штук в год (275 тысяч в месяц), а уже в январе Сергей Шойгу заявил, что к концу 2023 году выпуск поднимется еще в полтора раза, до 5 млн штук в год (416-417 тысяч в месяц).

Truhlík

Rozsudok smrti Európskej únii je vynesený.
Rusko a Čína sa dohodli na stavbe plynovodu zo západu Ruska (Jamal) na východ, do Číny. Tým príde k prepojeniu (západo)ruského plynového transportného systému s východným (sibírskym). Sila Sibíri I, Sila Sibíri II a Sila Sibíri III, nielen nahradia európskych odberateľov ale ich prevýšia.
Deň podpisu tejto dohody je deň podpisu rozsudku smrti Europas Untergang.

Truhlík

Už keď Fico začal kradnúť ruský plyn a dodávať ho kyjevskej chunte tak bolo jasné, že ho dodáva banderovskej soldateske. Pravda vedenej kriminálnymi židovskými oligarchami.
Teraz sa objavil Edelweiss oficiálne. A čo ? Zmení sa naratív "boja za demokraciu" ? Nie. Jednoducho sa o tom v masmédiách hovoriť nebude. A teda to neexistuje.
Už sa objavil na nášivke ukrajinskej uniformy znak ISILu. Potvrdzuje sa, že USA presúvajú "svojich" z Blízkeho Východu na Ukrajinu. A čo ? Vyšetrovanie skončilo, zabudnite.

Truhlík

Na pohrebe Duraya bola čestná jednotka slovenskej armády.
A potom minister obrany zakvasí, že keď vyhrá Rusko tak južné Slovensko bude pripojené k Maďarsku. Oni sú všetci šialení. Načo by to Orbán robil, keď Slovensko MÁ UŽ TERAZ CELÉ.

Truhlík

Áno, táto diskusia/zmena postoja v Rusku prebieha. Žiadni bratuški. Frate cu frate, brinza pe bani.
Až na to, že Rusko nemá kde na Ukrajine použiť atómovú bombu. Jedine ďalej na západ.
A najhoršie je, že Slovensko začínajú vyslovovať zarovno Poľskom. Keby nebolo Orbána, tak už sme bez ropy, plynu a uránu. Orbán už chodí po Slovensku s čestnou jednotkou slovenskej armády. Čiže tu vládne.
USA zaútočili na Nemecko a tí akoby nič. Slovákom zapne až vtedy, keď už nebudú mať ani kde robiť gastarbajtrov. Za komunistov som sa čudoval ako tak môžu žiť Jugoši. U nás to už je tak isto. A to sme najprv za kresťanskodemokratickej vlády padli o 100 rokov späť. Teraz sme už kdesi v 19. storočí. Keď vyjdú plány tak nám budú vládnuť Maďari a Turci ako pred 500 rokmi. A keďže celá Európa je v regrese tak je to nezvrátiteľné.

Truhlík

Kresťanskí demokrati sú najväčší zločinci v slovenských dejinách.
SlovnaftMOL patrí medzi ich najväčšie zločiny podobne ako TranspetrolChodorkovskij, SPPRuhrggazdeFrance, Slovenské elektrárneENEL, VSŽUSteel,...
Vstup do zločineckého paktu NATO, do EuropasUntergang. Teraz Tretia svetová vojna.
Genocída. Civilizačný úpadok. Vojnové zločiny.
Jednoducho - antislovenská antikresťanská svoloč.

Truhlík

A už neplatí teória Veľkého sťahovania národov okolo roku 500 ? A vtedy príchodu Slovanov ?
Ale prišli akísi krvilačníci pred 8.000 - 5.000 rokmi, ktorí zjedli kromaňoncov ?
Jasmína to istí. Ale archeogenehistorikom neprišlo na um napísať ani jeden haplotyp.

Truhlík

Neviem, čo je na tom nové. MI6 riadila KDH. Tak sme sa dostali do ...
Británia ovláda Škandináviu a Poľsko. Pokus v Slovensku im moc nevyšiel a tak musela zasiahnuť americká ambasáda a založila iných kresťanských demokratov - SDKÚ. A je to.
Inak o Budajovi to bolo známe pred 30-timi rokmi. A tiež to pred niekoľkými rokmi šprihol do ksichtu Matovičovi Kotleba v TV. Matovič sa tváril prekvapene. A teraz - aká náhoda, zrazu je to nóvum.
Dokolečka dokola. Všetko nové je zabudnuté staré.
Zas raz som zablúdil na postoy. Tí ľudia sú úplne šibnutí. Schizofrenické halucinácie.

Truhlík

Nositelia Nobelovej ceny za mier.
Dobre si pozri ten zoznam koľko je medzi nimi vojnových zločincov.

Truhlík

Už posledný Davos nebol o ekonomike ale o politike. Môžu teraz pripravovať kulehy ako zvrátiť prehru proti Číne a Rusku. Výsledok je neistý, lebo v tom sa vyznajú.
Tu sa Fico vyplakáva nad masmédiami. Vtedy keď mal moc, mal to spraviť ako Orbán v Maďarsku. Teraz čo sa čuduje, keď mobilizovali tú pizdu Sámelovú. Tá už bola nasadená za kresťanských demokratov na presadenie halucinoidnej reality.
https://www.youtube.com/watch?v=EYrGmfH8R2c
Tečie im do topánok.
Predčasné voľby nebudú pokiaľ si americká ambasáda nebude istá výsledkom.

Truhlík

Anarchista Orwell a nacistický vedec Lorenz sú zaujímavé príklady nadčasového myslenia.

Truhlík

K tomu dodám len návrh nositeľa Nobelovej ceny za mier Lecha Walesu na likvidáciu 100 miliónov Rusov.
Ďalší humanista s humanitárnym bombardovaním.

Truhlík

Celý čas tvrdím, že Matovič nie je horší od ostatných. A Oni sú takí všetci.

Truhlík

Ďalší čo sa prebudil/precitol/ojasnozrivel/. Zrazu.
Norman to tu písal. Býva to pred skokom do truhly. Keď sa chcú opekniť.
A u takýchto po opustení úradu. Viď Banáš, Matovič, Fico, Čarnogurský, ...

Truhlík

Mňa by to zaujímalo, aké parametre považuje za podstatné. Akademicky.
Lebo ja už nejaké lepšie neviem nájsť.
Jeden taký je sloboda. Fascinuje ma ako ľahko sa jej národ zbavil. A ani si neuvedomuje čo. Berie to ako normálne.
V Číne sú čudesné sociálne kredity. Prideľované napríklad aj na základe rozpoznávania tváre počítačovou umelou inteligenciou. U nás to so slobodou slova, súdmi za to čo si človek myslí, cenzúrou, nemožnosťou diskutovať, narušením petičného práva, ... je v podstate to isté.
Pred 30-timi rokmi by som dnešnému stavu neuveril. Takže by som sa proti nepostavil aj keby mi to vtedy niekto povedal. A také hlasy boli.

Truhlík

Ozaj by ma zaujímalo, aké parametre sú lepšie ako pred 30-tymi rokmi.
Ofarbené činžáky ma tak asi napadá. Počet áut na obyvateľa. Je aj niečo iné ? Také čo má podstatný vplyv na zvrátenie civilizačného úpadku ?

Truhlík

Precitli alebo ďalšie kolo svätej liberálnej vojny ?
Youtube napriek tomu , že je súčasťou vojny vedenej proti ľudstvu, funguje celkom zaujímavo, keď predkladá videá.
Tak mi tam došlo
https://www.youtube.com/watch?v=Hvu8wc4MIVw&list=PL4SOO4mxq3nvwN0p1OLOX-...
A teraz čo ? Veď všetci nehlupáci vedia, akú kvalifikáciu majú súčasní koaličníci. Sfalšované diplomovky, alebo bez ako Jaternica, na dedinských univerzitách. Alebo ako rozdával Krčméry na svätej Alžbete falošné doktoráty. Za to, že Dr. Fígeľ zavrel atómovú elektráreň.
Už ako za starých čias aj dnes učitelia chodia POVINNE na ideovopolitické vymývanie mozgov o konšpiračných médiách a dostávajú zoznam zaručene PRAVDIVÝCH masmédií, ktoré MUSIA nanútiť študentom. Angažuje sa v tom agent CIA Trnka z ESETu.
Naproti tomu si radšej pozriem pohľad od Sergeja Brekotina. Odhladnuc od ruskej propagandy je to rozhodne kvalifikovanejšie ako kohokoľvek zo Slovenska. A bez Teplárne.
https://www.youtube.com/watch?v=UbJb7yymoeY

Truhlík

Netvrdím, že Matovič to spravil nejak vedome.
Vakcína sa ukázala neúčinnou. Jednoducho nikde neprešla plným vývojovým cyklom (5 rokov). A vakcinovať uprostred pandémie je nezmysel.
V Číne teraz uvoľnili brutálne pandemické opatrenia. Napríklad keď po zistení ochorenia zavarili dvere na činžákoch alebo obchodných strediskách so všetkými čo tam boli.
Boj s pandémiou metódou Darwinovho prirodzeného výberu je cynické, nehumánne ale účinné.
Štatistiky si pozerám tu:
https://www.worldometers.info/coronavirus/

Truhlík

V Číne sa valí ďalšia vlna Covidu. Hoci Číňania sú zaočkovaní na 100 percent. Zjavne to nepomáha.
Skôr sa ukazuje efektívne premorenie. Získanie odolnosti prirodzeným spôsobom. Tak ako u Slovákov, ktorí odmietli očkovanie. Nakoniec sa ukáže, že Matovič (a Krčméry?) s tým jeho testovaním a teda umelým nakazením (premorením) mal pravdu.
Vlny Covidu v Číne pomáhajú Európe. Čína zmenšila spotrebu energie vo fabrikách a to znížilo ceny na LPG na burzách v Ázii. A to umožnilo Európe nakupovať plyn lacnejšie. Pravda, to len oddialilo energetický kolaps Európy.

Truhlík

Matovičova žena a deti žijú v Rakúsku. Odkedy boli pred jeho domom nepokoje.
V Trnave je zrejme najprogresívnejšie obyvateľstvo :-)

Truhlík

Podľa tejto štatistiky v Slovensku už nie je obyvateľstva ale len sociálne trosky.

Truhlík

Tento blog už je definitívne unikátny.
A takéto témy sa nikde inde nevedú. Čiže je to mesianizmus :-)

Truhlík

Kresťanskí demokrati sú najväčší zločinci v slovenských dejinách.
Celé je to zle. Demokracia NIE je kresťanská hodnota. A kam to vedie je vidieť v celej Západnej Európe. V Nemecku, Holandsku, Francúzsku.
U nás je to špecifické tým, že Kresťanskodemokratické hnutie bolo (je?) riadené anglickou tajnou službou MI6. Keď sa ukázalo, že Slováci nie sú ochotní voliť takýchto pseudokresťanov tak americká ambasáda narýchlo zbúchala iných - SDK, SDKÚ, SDKÚ-DS. Čo bola už vlastne ultraliberálna parta ale s kresťanstvom a double demokraciou v názve. Vec sa podarila a Bilderberg zničil Slovensko.
Pohrobkovia kresťanských demokratov v OĽANO (Záborská-kresťanské krídlo) a v ĽSNS (Taraba) len dokazujú, že kresťanskí demokrati sú pseudo a kto ZRADIL RAZ - ZRADÍ VŽDY (citát Štúr alebo Džingischán).
Áno, diskusiu je nutné na túto tému viesť.

Truhlík

Celé táto tragikomédia v pseudo europarlamente je falšovanie histórie.
Začalo to článkom v boľševickej Pravde o škode páchanej kulakmi v zásobovaní. Niečo podobné vyvolal kresťanský demokrat Ján Čarnogurský výzvou aby si roľníci brali pôdu späť z družstiev. Následne bola genocída a z 300.000 slovenských kresťanov-roľníkov zostalo 20.000. A potravinová sebestačnosť Slovenska padla zo 100 percent na 30 percent.
V Sovietskom zväze boli vyslané trestné oddiely zložené z neslovanských etník. Napríklad Číňania sa na tom zúčastňovali. Bolo spravené rozkulačovanie a rozkazačovanie. Rozkulačovanie tak, že rodiny označené za kulacké odviezli do divočiny a tam pomreli od mrazu a hladu. Rozkazačovanie tak, že došli do dediny a postrieľali všetkých dospelých kozákov mužského pohlavia.
Začal golodomor v rôznych častiach štátu - v strednom Rusku, na Urale, v Sibíri, v Kazachstane, ... . Aj na Ukrajine. Ale tá časť mimo Ukrajine zrejme podľa Európanov nie sú ľudia a tých možno a dokonca treba zabíjať. Tak ako nositeľ Nobelovej ceny za mier Lech Walesa/ vyzval na likvidáciu 100.000.000 Rusov.
Z tohoto sa Sovietsky zväz nikdy nespamätal a na hanbu kupoval pšenicu za zlato od USA. Situáciu otočil až Putin a Rusko sa stalo najväčším vývozcom pšenice na svete.
Netreba zabúdať, kto dosadil židoboľševikov k moci. Nemecko (nemecké MZV!, Parvus/Geľfand, Lenin/Blank), USA (Jacob Schiff Wall Street, Standard Oil, Trockij/Bronštajn), Anglicko (Admiralita, Kristianafjord, Halifax). Potom, pravda, nastala chyba v programe - vyskočený pop Gruzínec Džugašvili/Stalin.
NA Ukrajine spravili historickú komisiu na vyšetrovanie holodomoru. A po nej začali padať obvinenia v antisemitizme.

Truhlík

Disclaimer.
Anglosionizmus a židobanderovci sú termíny používané v Izraeli. Snáď si to už každý tajný agent vie dohľadať sám.

Truhlík

Auch deutsche Seite sehen.
https://www.bz-berlin.de/deutschland/das-hat-mir-putin-als-sein-kriegszi...
Kanzler Scholz über Kreml-Telefonate
DAS hat mir Putin als sein Kriegsziel verraten
Scholz: „Immer wenn ich mit Putin spreche, sagt er auch sehr genau, es geht ihm genau darum, etwas zu erobern. Er will einfach einen Teil des ukrainischen Territoriums erobern mit Gewalt.“
- aby som to preložil do hovorového jazyka bez propagandy:
Chersonská oblasť, Záporožská oblasť, Donecká ľudová republika, Luganská ľudová republika, Krym, Sevastopoľ sú súčasťou Ruskej federácie a tak to aj ostane. Kde sa berie propagandistická fikcia, žeby to banderovci mohli dobyť späť alebo žeby odtiaľ Rusi mohli ustúpiť, neviem pochopiť.
Anglosionisti ale nejak musia propagandisticky vysvetliť, začo sa bojuje. K tomu patrí aj fikcia o 100.000 mŕtvych ruských vojakoch. Aby sa ukázala efektívnosť našej podpory židobanderovcom v občianskej vojne na Ukrajine a ospravedlnenie našej katastrofálnej situácie doma.
Pokiaľ bude občianska vojna na Ukrajine pokračovať tak sa aj ďalšie oblasti (Odessa, Charkov, ...) stanú časťou RF. Možno to mal Herr Sozialdemokrat Kanzler Scholz na mysli.

Truhlík

Rusi otvorene hovoria o preformátovaní sveta a chcú si v ňom aktívne nájsť miesto.
My sa kdesi plahočíme, nikto nevie ani kam a kedy to začalo už nevieme určiť, či pred 20 rokmi, pred 30, pred 75, pred 100. Zatiaľ len existuje nejaká viera v lepšiu budúcnosť, v demokraciu. Akurát sa ukazuje, že to lepšie už bolo.

Stránky