Truhlík

komentáre

Truhlík

Hlupák a amorálny. Ešteže tak.
Tvoj problém je, že tvoja historická pamäť siaha niekde 10 rokov. A ja sa už 30 rokov pozerám na absenciu právneho štátu a iné výdobytky demokracie.
Fico s Kaliňákom prečo nevyšetrili Gorilu ? Prečo sa Kaliňák evidentne kryl s Lipšicom navzájom ?
Ešte aj Majského zavreli len preto lebo nedržal hubu a vytruboval do celého sveta, že korumpuje všetkých.
Čo ma trápi NAKA ? Kriminálna mafia určená na prenasledovanie politickej opozície. Nech idú všetci kadeľahšie. Ja sa pamätám ako Havel dal amnestiu a zdvihla sa vlna kriminality akú som dovtedy nevidel. Pamätám si ako kresťanskí demokrati poslali políciu proti HZDS a dvihla sa vlna kriminality lebo polícia naháňala Mečiara. Teraz je to proti SMERu ? No tak Fico sa mal postarať aby zo Slovenska bol právny štát.
Vieš prečo Ficova polícia kryla tých, čo rozbili Kotlebovej matke hlavu železnou tyčou ? Lebo Slovenská pospolitosť mala VŽDY v KAŽDOM programe bod vyšetriť kriminálnu privatizáciu. Dúfam, že Fica zavrú, rozštvrtia, obesia. Prídem sa pozrieť. Rád by som tak videl aj Čarnogurského, Mikloša, Bugára, Dzurindu a Figeľa. A plno iných. Len či nechcem priveľa.

Truhlík

Na tom mi nesedí jedna vec. Ako by si mohol americký agent žid Kočner dovoliť okradnúť predsedu Svetového židovského kongresu ? Toho čo určuje kto bude americký prezident ?
No a Fico ešte keď bol voľakedy pradávno v opozícii tvrdil, že Slovensko nie je právny štát. A to teda nie je. V tom s ním plne súhlasím. Ale Fico bol premiér a ja nie.
Fica držia za gule. Nuž hovorí sa, že ho nafilmovali v bordeli. V každom prípade tým, že začal kradnúť ruský plyn, neskutočne poškodil národnoštátne zájmy Slovenska (Ficov termín, dnes už ho nepoužíva). Na ukrajinskej rúre sú závislé už len dva štáty na svete - Slovensko a Moldavsko. V Moldavsku už ani vlaky nejazdia.
Slovensko je vhodné na Darwinovu cenu už dávno pred kovidom.
A ja sa dúfam dožijem tvojho proroctva o nepokojoch. To už nebude nežná.

Truhlík

V princípe si treba položiť otázku Ako mohol Marián Kočner 30 rokov beztrestne robiť zlo hoci každý o tom vedel. A zrazu bol spravený politický proces aby sedel. Odpoveď je jasná, ale asi málokomu. A tiež je dobrá otázka prečo mal Fico v opozícii veľkú hubu o tom, že Slovensko nie je právny štát a ako premiér spravil - NIČ. Akurát toto s tým NAKAstapom.
Takže ja som Matovičov fanúšik. Ak celé to jeho chaotické bláznovstvo bude mať za účinok, že aspoň časť páchateľov z kriminálnych organizácií ako sú prokuratúra, polícia a súdy pôjde za mreže tak je to prvý úspech spravodlivosti po 30-tich rokoch mlčania. A ďalej sa uvidí. Ani Lucona sa nepohla zo dňa na deň.
Podobne pred 15-timi rokmi Vlado Pavlík s Bobekovou písali o Zoroslavovi Kollárovi. A veľké NIČ. Teraz sedí Zoroslav Kollár v base a nič iné na neho nemajú len to od Vlada Pavlíka. Každý mafián by mal vedieť, že je nebezpečné nasrať ženu a svokru. Potom už stačí len politická vôla. A ako ukazuje Majského prípad tak taký už nikdy nič nepípne lebo je rád, že je rád.
Zatiaľ ešte čakám na výsledok či Matovičov nápad premoriť národ čakaním v rade na testy nebol hodný Nobelovej ceny za medicínu.
Nie je v tom len Kaliňák. Palko aj Lipšic vedeli o spise Gorila a spravili - NIČ. Prvý je schovaný u Sereša na univerzite a druhý je na čele špeciálnej prokuratúry.

Truhlík

Už veľmi veľmi dávno som ohodnotil kroky a dôsledky Dzurindovej vlády ako civilizačný úpadok a posun o sto rokov späť do nového Žalára národov, nesvojprávneho postavenia a zaostávania. Takže pre mňa idiotizmus dnešnej vlády nie je nič nové.
Fica som nasilu volil proti Kiskovi. Potom sa začal správať ako posledný opilec v krčme a nevidím žiadny dôvod ho v ničom podporovať. Rokov mal dosť k dispozícii, dokonca jednofarebnú vládu.
Že títo sú horší ? V čom ? Fico zas má plnú hubu prázdnych rečí. A zas len bude správca kolónie. Smiešny komunista, ktorý sa zmenil na agenta imperializmu. Pestoval si buzerantskú bandu a tá ho podrazila.
Jedine čo ma napadá je tá Vaskeho fikcia vrátiť sa o 30 rokov späť a začať odznovu.

Truhlík

Musíš byť silná povaha niečo také sledovať.
Ja už také vynechávam po "Aj múdry schybí".
Nezačal to Matovič. Pusti si nejaké rádio a je to na dennej báze. Všetci tí moderátori sú posraní trockisti. Matovič je len idiot, ktorého tam takto vychovaní brainee zvolili.

Truhlík

Pre tých čo majú rakovinu je vakcína smrteľná.

Truhlík

Neviem čo máš na mysli.
Ale už 110 rokov sa vedie vojna proti tomu aby sa spojili Nemecko a Rusko. Už z toho boli dve svetové a dve studené vojny . Keďže taká vojna sa nedá viesť naveky tak teraz sa hrá o to aby Nemci vymreli skôr.

Truhlík

Teraz sa vedie útok nie z juhovýchodu ale zo severozápadu.
Tak si pozri ako bojujú nekatolíci. Či budú bojovať 800 rokov ako Reconquista alebo 300+ rokov ako Rusi.
Napíš či vydržia dlhšie ako Kosovo.

Truhlík

Tento režim je najhorší za posledných sto rokov.
Preto potrebujú brainee-mankurtov.

Truhlík

Pápeži boli všelijakí.
Keď niekto generálne zastavil moslimskú inváziu do Európy tak to boli katolíci. Explicitne teda nie je zbabelosť a slabosť v ich krvi. Inak vedel o tom aj Adolf Hitler.

Truhlík

Zbrane Talibanu bol len úplatok aby ich nechali odísť.
Utekáme z Afganu jak krysy. Pripomína to útek Američanov zo Saigonu. Vrtuľníky zo strechy US ambasády.
Trump to nazval najväčšou porážkou v dejinách. Zjavne prehnané ale nie ďaleko od pravdy. USA prehrali (a my s nimi) nielen vojensky ale aj politicky a to v celej strednej Ázii, v Sýrii a Iraku sa len odľahčí keď odtiaľ zmizneme čím skôr.
Kde je 300 tisícová nami vycvičená a vyzbrojená afgánska armáda ? Kde je trilión dolárov, čo sme tam dali ?
Nadžíbulláh sa po odchode SA udržal tri roky a nebyť slabosti Ruska bol by tam podnes. Pravda ale my sme museli podporovať Taliban. Teraz sa musíme naučiť zomierať doma.

Truhlík

Odchod USA je nielen z Afganistanu ale z celej strednej Ázie.
Postsovietske štáty berie pod seba Rusko.
Afganistan s Pakistanom Čína. Pravda bez dohody Moskvy s Talibanom to nepôjde.
Z Afganistanu utekáme ako krysy. Už druhý raz. Tento raz sme ho rozjebali ešte viac.

Truhlík

Nuž, čo. Vova zakázal vývoz guľatiny z Ruska.
Plne v súlade s poslednou ekonomickou politikou Ruska, z Ruska sa nevyvážajú suroviny ale najprv sa spracujú. Tak ropa ale je to napríklad amurský závod na spracovanie plynu. Z rúry do Číny sa najprv vyťaží propán bután, hélium (!) a až potom sa plyn pustí do Číny.
A tak sa u nás "zrazu" objaví záchranca zahraničný investor, ktorý z milosti a lásky k Slovákom spraví závod na ťažbu lesa. Aj milióny sa v milých nemeckých bankách nájdu. Že kedysi za zlej totality tam boli Juhoslovenské celulózky a papierne v Štúrove tak to brainee/brainlos nezaujíma. To bolo v minulom storočí (nie celkom - kaput 2010).
Jediný politik, ktorý hovorí o vývoze guľatiny zo Slovenska je Kotleba. Ale to je zlý fašista. Štandardných demokratických politikov zaujímajú hlavne poľovné revíry v južnom Slovensku. A tie sú tam ozaj kvalitné.

Truhlík

A čo Angelika, markíza Anjelov?
Ako ju zrazu bez zábran vysielali v TV keď sa objavili prvé antikomunistické protesty ? Aj bez hviezdičky a v denných hodinách.
Inak Antichartu musel podpísať každý. Podpisovali ju v podnikoch či v školách. Mojej matke sa akosi potichu prepieklo, že sa čosi vyhovorila a obišla podpísanie Anticharty v škole.
Hoci som počul aj názor, že podpis Anticharty je jediné plus čo Lipcsey za život spravil. A je to na zváženie, až aký odpor súčasný režim vyvoláva.
Prvýkrát som počul slovo boľševici na dnešnú ideoverchušku povedať od Lichnera. Áno súhlasím s takým termínom. Počúvam slovenské rádiá a všetci moderátori sú tam trockisti.
Celkom zaujímavá by bola diskusia o tom ako Rusko vyhralo plynovú vojnu. V Európe, strednej Ázii, Indii a Číne. Po 40-ročnej vojne v Afganistane sme odtiaľ utiekli ako krysy.

Truhlík

V Nemecku už tri roky po sebe klesá priemyselná výroba. Aj to je dôsledok ich vystúpenia z uhoľnej a jadrovej energetiky. Bez ruského plynu sú hotoví.
To je vidieť ten úpadok. Merkelová s technickým vzdelaním robí zásadne zlé rozhodnutia do budúcnosti.
Európa kolabuje. Napríklad nedokáže dokončiť Galileo. Technológie prenecháva Rusku a Číne.
Rusi sa sami seba prestali označovať za "Európu".
Rozpad Európskej únie bude strašný. Niečo ako rozpad Sovietskeho zväzu.
USA sú na hrane. Strácajú technológie a nepomohlo im ani to, že vykradli technológie po prvej a druhej svetovej a po rozpade ZSSR. Celé USA je ten Elon "Hollywood" Musk čo stavia repliku rakety na Mesiac spred 50 rokov.

Truhlík

Kto nie je vlastizradca z tých národných strán ?
Som dosť skeptický pri tejto otázke.
Vsadil by som jedine na Kotlebu. Aj keď teda je už odpísaný. Ale on jediný neotočil. Všetci ostatní už majú za sebou históriu nejakej zrady.

Truhlík

Rusov vždy prevalcoval ten, kto bol brutálny a nie umiernený.

Truhlík

Babiš 2014 a dnes o Vrbeticích.
Mňa nejak ten Babiš nikdy nezaujímal ale je to to tajtrlík.
https://www.youtube.com/watch?v=g7nWtDatX_0

Truhlík

Kde si videl Zelenského normálneho ?
Židovského komedianta ?
https://www.youtube.com/watch?v=Whsud233bJU

Truhlík

Propaganda výhry USA vo vesmírnych pretekoch je akože daná pristátím USA na Mesiaci. (Inak dúfam, že tu nikto neverí tej konšpiračnej teórii).
Robil som si prehľad jednotlivých víťazstiev. Rusi podľa mojich vedomostí vyhrali cca 20:3. USA tam mali objav vnútorných van Allenových pásov a pristátie na Mesiaci.
Van Allenove pásy objavili USA len za to, že Sovietom sa pred nimi pokazila družica. Inak by to bolo inak.
Raketoplán mali prví Sovieti. Projekt Burja konštruktéra Lavočkina.
Pristátie na Mesiaci vyhrali USA len preto, že zomrel hlavný konštruktér Koroľov a nemal to kto dokončiť.
A to ešte sú aj také primitívne lži ako na výstave v USA bola ako prvá žena vo vesmíre predstavená nejaká Američanka.
A okrem toho preteky vo vesmíre neskončili. A pre USA sa Elon Musk stal veľkou brzdou. Vyrobil pre USA -20 rokov vo vývoji.

Truhlík

Taraba je kádehák. To je diagnóza. Podstata je permanentná vlastizrada bezhranične až po zapretie Krista ako Judáš.
Osiera v tom článku ĽSNS. Farizej.

Truhlík

Nie je to nič nové.
Rusi o amerických biologických laboratóriách v postsovietskych štátoch hovoria už dlho.
Najnovšie som zachytil, že takisto silno kradnú v postsovietskych republikách pozostatky sovietskeho kozmického výskumu.

Truhlík

Ukrajina na Slovensku.
Takýto primitivizmus za komunistov nebol.
Bol.
Neviem čím Slováci urazili Boha, že ich takto tresce.

Truhlík

Kanál Volga-Don je dosť plytký takže sa ním nemôžu plaviť plne naložené lode.

Truhlík

Z Trnavy.

Truhlík

Putinovi majú veľmi za zlé, že neoslobodil/neobsadil celý Donbass a nezaviedol tam mier ako v Kryme.
Takže horúci konflikt na Ukrajine ma jasný výsledok pokiaľ by to ale nebola celá ľavobrežná Ukrajina. Aj s Mariupolom, Nikolajevskom a Odesou.

Truhlík

Ten mazut to je skutočne vidieť infantilnosť zelenej globálnej politiky.

Truhlík

Dosť sporný už úvod.
"Naše" dejiny určite nezačínajú Pribinom.
Dejiny Slovanov ako politickej entity začínajú kráľom Rasticom a Byzantskou misiou. Dovtedy sme všetci boli "Germáni".
Už len podľa info z tohoto článku a diskusie mám nechuť to pozerať.

Truhlík
Truhlík

Kresťanský demokrat, nie kresťan.
Kresťanská demokracia je podvod na kresťanoch.
ExKDH je diagnóza. Až keď som zistil, že Taraba je exKDH tak všetko do seba zapadlo. Ako keď vyšlo najavo, že KDH je rezidentúra MI6.
Preto neverím na nejaké spájanie "národných síl" v Hnutí Republika. Aj Kotleba chcel spájať a tak to aj dopadlo.

Truhlík

Will Smith. Typický exemplár.
Na toho som úplne alergický.
Všetko je to farizejstvo židovského Holywoodu.
Neverím, že niekedy uvidím v americkom filme typického historického židoboľševika. Nejako sa ale musím prekonať a pozrieť ruský seriál Trockij.

Truhlík

V celom tomto divadle mi nepasuje Lipšic.
Ako sa dostal na taký post a prečo teraz potopil svojho človeka ?
Môže to byť náhoda (tie neexistujú) alebo je niečo skryté.
Jedna línia existuje. To je fatva vydané USA na Kočnera. Došla už aj na GP Trnku. Takže teraz už je naozaj jedno komu to padne aj za Gorilu. Teraz ešte len začne čelobitnaja tak ako ju predvádza Korčok.
Potešilo by ma keby došlo aj na tých, čo dali amnestiu Kočnerovi. Dobre by som sa zasmial. Jedem das Seine.
A už Veľký Lenin učil "čím horšie tým lepšie" a "užitoční idioti".

Truhlík

Takéto ten židovský mafián rozprával len do volieb.
V skutočnosti mu po hlave chodil ale len dark room vo Fun Radiu.

Truhlík

Na európskom kontinente ruská armáda nemá rovnocenného protivníka. Ten úpadok Európy zasiahol aj armády.
Druhá vec je, či Rusi vôbec majú záujem niečo len tak blahosklonne robiť. Už im došlo, že tým škodili sami sebe.
Pri väčšom otrase Európska únia skončí zo dňa na deň. A my tu ostaneme ako najväčší hlupáci. Čo už aj sme. Matovič nie je náhoda.

Truhlík

Už ma nič nemôže prekvapiť. Hoci aj to nie je tak.
Tak ako vtedy keď Matovič orchestroval na mítingu "slušných" skandovanie - Fico je kokot.
Teraz zas pokračovanie. Dobrovoľné očkovanie hrozí prenasledovaním nechcejúcich si dať pichnúť.
To je demokracia. Je až smiešne ako sa kedysi rozoberala schizofrénia vlastného myslenia a vonkajšieho správania za komunistov.

Truhlík

Iný vesmírny motor existuje už aj dnes.
Nie som taký múdry ale rád pozerám ruského blogera Konanychina.
https://www.youtube.com/watch?v=PtPsGVvhUdw
A hovorí zaujímavé veci. O nezmyselnosti projektu Elona Maska ale aj o zastavených projektoch ako Silbervogel (za Hitlera), jeho pokračovanie americký Dyna Soar, NERVA, Jupiter Icy Moons Orbiter. JIMO Američania zastavili v 2005 a peniaze dali Elonovi na tie jeho nezmysly. Teraz v decembri Trump narýchlo podpisoval nový projekt po tom ako Rusi vytiahli, že idú stavať v železe Vesmírny ťahač.
Samozrejme kolonizácia planéty bez vlastného magnetického poľa je nezmysel. Starship nikdy k Marsu nepoletí s ľudskou posádkou. Starlink je iná vec. Ale aj tam Elonovi nejak nejdú termíny. Starlink môže mať strategický význam v sledovaní hyperzvukových ruských rakiet. Ktoré už lietajú.

Truhlík

Tomu zodpovedá aj objavenie sa "kresťanských demokratov". KDH sa ukázalo ako rezidentúra MI6. Tak málo stačilo. Aby našli ako hovorí Werich "nekdo z hlouposti, nekdo za peníze". A spravili si čo chceli. Prevrat, likvidáciu hospodárskej konkurencie, kolóniu, mankurtov, genocídu.
KDH je sekta. Stále. Preto museli útočiť na biskupa Sokola a kardinála Korca, lebo tí neboli ochotní tancovať ako pískali anglosionisti.
SDK, SDKÚ-DS bol zas ťah americkej ambasády. Dostať zadarmo VSŽ Košice to stálo za to. Inak presne to je cigánska sranda - keď si liberál dá meno kresťanský demokrat.
Kto si spomenie, že aj ten had Vojtech Bugár začínal ako kresťanský demokrat ? Potom ale pár krát prevliekol kožu. No ale aj butajužnoslovákom po desaťročiach docvaklo čo je zač. Biznis first.

Truhlík

Už som dávno nebol v Nemecku.
Naposledy mi v Prusku hovorili ako skôr rozumejú východoeurópanom ako Wessis.
Ale keď ich toto nezobudilo tak už je s nimi amen. Alebo to s nimi máme spoločné v jadre ?
https://www.youtube.com/watch?v=s9d87JjYHuk

Truhlík

Takto som Fica nepochopil.
Fakt je, že s Hitlerom sa dalo skôr dohodnúť ako s Bruselom. Len tá Merkelová to akosi kazí.
A čo na to Nemci ? Národný socializmus oni neexportovali. Lenže nie som si istý s tou ich terajšou ideológiou. S tou zmeskou tingltangl, Kalergi, Titanic, antiatom, ...
Ešte je tu aj averzia k susedom. Nazvime to aj historická skúsenosť. Dať sa namotať na motúz s názvom Spasenie sveta.

Truhlík

Lipcsey je ten hlúpejší ? :-)

Truhlík

Fico zas fantazíroval o jadre. To bolo tiež proti V4.

Truhlík

Ja by som najprv vypísal referendum s otázkou - Ste za vstup do NATO ? Každému tu jeho medecínu.
Až potom by som menil kvórum.

Truhlík

Najhoršia vláda za posledných 100 rokov bola Dzurindova kresťanských demokratov 1998-2006. Stačí si pozrieť napríklad demografickú štatistiku.
Áno. Fico mal nejaké plusové záchvevy ako keď prinavrátil Slovensku SPP od kriminálneho žida Chodorkovského. Ale to bolo všetko. Po prehratých prezidentských voľbách mu preplo a už bol len opitý správca kolónie. Dotoval protislovenské mimovládky a podobne. A naháňal fašistov. Také boľševické. Len smiešne od agenta imperializmu.
Že Matovič je blázon nepochybujem. Ale v princípe je v čom iný ako Fico ? Teraz sa Matovič ozval proti dostavaniu Severného Potoka 2. Ale ruský plyn začal kradnúť Fico.
Hovorím, tento režim musí padnúť tak ako padol komunistický.

Truhlík

Nie je žiadne svetlo na konci tunela a ani nebude. Pokiaľ tu bude tento režim.
Od roku 1998 je každá vláda horšia ako tá predchádzajúca.

Truhlík

Nechce sa ti to čítať ?
Waltari bol kedysi jeden z mojich najobľúbenejších autorov.

Truhlík

Ako fanúšik detektívok.
Odborné a profesionálne konanie príslušníkov ešte neznamená, že v tom prsty nemali.

Truhlík

Vasky je bojovník. Je vidieť, že bojoval vo Vietname. A nestal sa z neho bezdomovec ako z Ramba.
Slovenskú prokuratúru už raz v nahote ukázalo video na YT kde Kočner hodinu nadáva generálnemu prokurátorovi do kokotov.
A toto je Okresná prokuratúra 1 Bratislava. Kde je prokurátor Martin Sýkora a jeho nadriadený ? Kde je polícia ? To sú hrdinovia len keď môžu použiť brutálnu moc. Inak sú posratí jak malé deti.
https://www.youtube.com/watch?v=7Fzqp2K6PMc

Truhlík

Kárateľná operácia=trestná operácia.
Myslím, že sa to bežne používa.

Truhlík

Pamätáš si Lasicu ako v reklame sľuboval švajčiarske dôchodky v treťom pilieri ?
Alebo "Jistotu desetinásobku" v reklame na Harvardské fondy v kupónovej privatizácii?
Obidva podvody na entú. Lasica zobral peniaze a bez koži na tvári ožobráčil národ.

Truhlík

On je sedlák z Borovej.

Stránky