za Slovensko

authenticated user

komentáre

za Slovensko

Občania, Slovensko je dnes v mimoriadnom ohrození. Ak v nasledujúcich voľbách zostavia koalíciu pravicové strany, ustúpi sa EÚ a začne sa realizovať Merkelovej plán.

Zo spoľahlivých zdrojov viem, že Fígel je už dohodnutý s Junckerom a Merkelovou na realizácii plánu prerozdelenia migrantov až do výšky 1% počtu obyvateľov štátu ROČNE, čo v praxi znamená, že by na Slovensko prišlo za rok 50 000 migrantov. K tomu ale musíme podľa platných zákonov EÚ prijať aj ich rodiny, čo v priemere znamená krát 10. Budeme doslova zaplavení Arabmi, s počtom 500 000 ročne a za 10 rokov by ich počet prevýšil počet Slovákov.

Už za 2 mesiace roka 2016 prišlo do Európy viac migrantov ako za 6 mesiacov predošlého roka a po skončení zimy sa očakáva tohto roku taká masová migračná vlna, aká nemá v novodobých dejinách Európy obdobu.

Neverte Matovičovi, ktorý tvrdí, že pravicová vláda bude proti kvótam. Kvóty sú už dávno minulosťou, toto je úplne nový plán a Matovič aj Sulík by museli zostaviť vládu s Fígelom, ktorý je dohodnutý! Ako bývalého eurokomisára ho majú v Bruseli podchyteného. Je to zrada na Slovákoch porovnateľná s Mníchovom!

Preto je nutné voliť Smer alebo SNS. Ja Fica neznášam, ale budem ho v týchto voľbách voliť, prípadne SNS aby bolo isté, že dosiahnu 5%. Oželiem predražené zákazky, vysokú DPH, či nejakého Kostku, ale nesmieme dopustiť, aby sa tu na uliciach vraždilo a znásilňovalo, aby tu bolo zamorenie radikálnymi hordami, džihád a nová vojna. Toto nesmieme spraviť našim deťom. Višegrád musí pretrvať, je to jediná zábezpeka proti migrantom. Naša jediná možnosť ako V4 udržať v súčasnej pozícii je koalícia Smer + SNS.

Občania, prosím vás kopírujte túto správu kde len môžete, na diskusiách, sociálnych sieťach, povedzte to aj vašim známym. Pretože Slovensko dnes čelí najväčšiemu ohrozeniu od skončenia druhej svetovej vojny!