Tušenie tieňov - alebo dva roky Slobodného vysielača

Dnes, 14. januára, má Slobodný vysielač dva roky. Práve som sa to dozvedel z vysielania live. Bože, ako ten čas letí.

Len mi napadlo, či už dva roky nie je dosť na to, aby prešli z detských plienok do nejakého dospievania. Neustále to je totiž len také naznačovanie, že je čosi niekde v neporiadku, že naša či nejaká západná vláda robí niečo zlé, že sú niekde nejaké rozpory... povedzme rovno: jednoducho je to stále len také tušenie tieňov.

Huďo má za sebou kus unikátnej práce, je veľmi schopný a jeden z najcharakternejších verejne činných ľudí v republike. A Lichtner je bystrý pohodový človek s prevažne naozaj správnou bojovou mentalitou.

Ale - stále platí:

- Len málokedy tam padne slovo sionizmus a ak, tak nikdy nie otvorene.

- Nikdy tam nepadne téma genetického úpadku.

- Neustále, ale naozaj neustále predvádzajú či dokazujú (komu? vládnej moci?), akí sú vlastne tolerantní a slušní, a že ako sa hovorí, nejebú, len tak trocha podjebávajú.

- a iné veci...

Ja rozumiem, že sú tam pod vlastným menom, nie anonymní - ale toto nie je o holokauste alebo iných protizákonných drboch - toto je o politike. Dnes sami skonštatovali, ako prezlieka kabát Lajčák - chce sa Slobodný vysielač nechať už pomaly predbehnúť aj rôznymi lajčákmi?

Odporúčam pri politických témach - menej zábavy, menej špekulovania, "čo ak a ak by ak sa zamyslíme .. možno", ale viac otvorenej jednoduchej pravdy.  Nech je to len ich pravda, nemusia ju dokazovať, ja im verím, že majú dobrý politický inštinkt. Veď dnes je už politická pravda o sionizme tak jasná, že ju pozná každý človek, čo sa o to zaujíma a má na to čas. Tak nech nehľadajú, ale ponúknu ju otvorene ľudu.

 

 
Autor: 
Náhodný okoloidúci

Netreba byť netrpezlivý, dvojročné decko už síce vie chodiť, ale rozprávať - to sa ešte stále len učí :)

baloo

- nemajú to zrejme ľahké s hosťami, ak nechcú skĺznuť do ezoteristických, ufo a podobných "tiež-alternatívnych" tém, podľa mňa to má práveže úroveň - na druhej strane sa viacerí potenciálni hostia možno aj boja hovoriť
- po zohľadnení tohoto faktu vyťahujú celkom pikantné témy s náznakom určitého aktivizmu (Daňo, Laurinec, ten chlapík s očkovaním atď.), ergo tým, že poskytujú priestor týmto ľuďom aktívnym v rôznych problematikách nepriamo podporujú aj "skutkové prebudenie" obyvateľstva
- sionizmu sa vyhýbajú zámerne, sem-tam aj padne sluôvko (Huďo o svojej minulosti v Zmene) alebo aj povedia, že keby to vyslovili, tak narazia na patričný paragraf; natoľko aj ty musíš poznať systém, že akonáhľe by to vyslovili, vieš, že príliš hlasitým vyslovovaním "istých tabu" okamžite si odhalia svoj bok a ten ich zruší. Minule tam spomínali ako dopadla Zmena: nedostali dostatok papieru na tlač - také je to jednoduché, nemusel byť ani súd ani nič podobné. Ak už celé Slovensko bude počúvať SV, tak si to už dovoliť nemôžu - ale zatiaľ bohužiaľ ešte bez problémov môžu.

Buďme radi, že vôbec sú a robia to, čo robia, nech im elán dlho vydrží! Všetko naj k narodeninám SV!

Norman

Na sionizmus nie je žiaden paragraf a nik ich nemôže len tak zrušiť.

Ja ich neposudzujem ako celok, čiste ako náhodný client. Nechcem ich ani nejako antipropagovať- proste som vyjadril, že mi pripadali, tí dvaja menovaní, už ako na dobu príliš takí nemastní neslaní.
Hovorím, to nie je o žiadnych ich iných reláciach a hosťoch (včera bola infovojna). Ak, tak by som ešte mal poznámku k ľuďom, čo tam telefonujú - ale v tomto smere ich už asi dosť ofrflal práve Lichtner - bolo počuť, že už má niektorých úchylov plné zuby - v tomto má môj obdiv za trpezlivosť.

Ja viem, že všetkých nás držia pri zemi prachy, peňažná totalita - ale veď už to majú zabehnuté a dostávajú príspevky od ľudí - alebo nie? Namiesto rozširovania aktivít by mohli pouvažovať nad zlepšením obsahovej kvality toho podstatného.

Ergo ešte raz: na sionizmus nie je žiaden paragraf a o tom to práve je - o prílišnej, a keby som bol charlie, povedal by som posratej autocenzúre.

Ľubov

myslím,že sa mýliš. Dnes nie je hlavnou témou autocenzúry sionizmus,ale rusofilstvo.Božechráň ho priznať.Osobne poznám pár ľudí, v kuchyni sa búchajú do stola,že jedinou nádejou je Colná únia,ale verejne sa pridajú k stádu.Povedia mi,že by ich to znemožnilo.Ale Ty si vlk samotár,ako si minule spomenul (som menšina),tak Tebe verím,že rusofil nie si naozaj a vážne mi to nevadí.-).SV,to je tak,kto robí,robí aj chyby.Som tiež rada,že sú.Rovnako pochopiteľne aj Nadhľad.

baloo

Ako chceš rozpytvávať "sionizmus", že sa vyhneš "tomu podstatnému s paragrafom" za ním? Vieš akí sú precitlivelí. Ináč na maďarských blogoch kvôli automatickým filtrom sa už prejavila ľudová kreativita: volajú sa žiráfi, žižici (žižik je malý chrobáčik, škodca fazule), kazári, "určite-nie-oni", kudrnatonosí, copíkatí, narezaní, kaftanoví...
Aj to je subjektívne, čo je "to podstatné". Podľa teba čo? Keď to tak zoberieš, sionizmus a židia sú "technický problém" a nie podstata. Možno podstatné by bolo, aby sme sa nezamotali do pavučín a všetko brali s nadhľadom. Aby sme neboli imobilizovaní strachom z kadečoho. Alebo sa skôr treba spojiť, vytvoriť skupiny a hájiť naše práva a záujmy? Alebo zbierať informácie aby sme sa vyznali? Alebo sa upevňovať vo viere? Vyhnať kufárov z chrámu alebo ponuknúť aj druhé líce?

Norman

Paragraf je iba na holokaust, ( na to nabehol aj Zvedavec )
Čo sa týka precitlivelosti - napríklad na Slobvysielač útočia tak či tak. Nedá sa byť vysielačom a zároveň byť nejaký nenápadný.

No je možno neisté, čo je "podstatné", ale zas na väčšine vecí sa zhodneme. Na tom, že jestvuje sionizmus, to znamená politika prepojená s náboženstvom židovského typu, založená na peňažnom zoročení národov. Bodka. Toto treba brať ako fakt a to sa dá hlásať bez toho, aby bolo čokoľvek trestné.
Hovoríme o médiách, o informáciach. Ďalšie kroky a postupy, to už je zas iná vec. Tá prvá ešte nie je splnená.
Brať veci s nadhľadom znamená aj nerobiť zo všetkého vedu.:)

Ale keď spomínaš - vytváranie skupín už zrejme nie je dielom médií, ani portálov. V tom je tá nezranitelnosť - média sú verejné, ale skupiny sú súkromné. Ako pri šifrovaní, verejný a súkromný klúč.
V žiadnom prípade, abslútne v ŽIADNOM prípade nenastavovať druhé líce :) To je proste explicitná lož, explicitný JED zámerne infiltrovaný do európskeho povedomia.

Norman

ja by som zas ľudom nevyčítal, že v práci alebo v okruh rodiny nerobia vojny s politikou. V rádii je to iná téma - a vieš, ja som to ani nemyslel tak, že akože v Slobvysielači nechcú alebo nemajú odvahu, skôr také upozornenie, že idú po starom a ani si to azda neuvedomujú.

-- To druhé - ja som nepovedal, že som menšina, ja som sa pýtal, či som, teda či sme, zas menšina:) Nejako prudko nechcem byť menšina, ale keď som videl tie stáda Francúzov... tak sa človek musí zamyslieť, kto teda čo chce a kto sú tí ľudia.

Náhodný okoloidúci

Niekto dokáže ľudí zmanipulovať tak, aby robili presne to, čo chce, niekto to nedokáže. Ak sa aj nájde niekto ďalší, čo to dokáže s porovnateľnou účinnosťou, tak ten, čo bol prvý, má výhodu náskoku a už sa jej nevzdá a bude si ju brániť za každú cenu.

Norman

Vyzerá to dosť beznádejne.
Ale práve na to je dobrá história, že tá nam napriek pravde, ktorú si napísal, ukazuje, že aj tak sa to vždy nejako podarilo, zoslabiť toho prvého a presadiť to nové.

No, asi to bude tým, že ten druhý zmení pravidlá, podľa ktorých hrá. Asi to bude tým, že ten druhý môže mať lepší prehľad a môže zaútočiť vtedy, kedy mu vyhovuje.

Ale najpodstatnejšie je asi to, že každý systém má svoj cyklus, čiže nie je dokonalý a postupne sa v ňom zbierajú problémy a stráca schopnosti. O niečo konkrétnejšie, aplikované na naše pomery: systém hypnózy a manipulácie možno pôsobí, ale zlyháva systém slubujúci bohatstvo a prospech pre všetkých Mám napríklad dojem, že systém hypnózy "sme všetci multikulti, všetci budeme na seba dobrí a bude ráj na zemi" pôsobí silne, ale realita cudzincov, ktorí pribúdajú a sami ho nerešpektujú, onedlho prebudí aj posledných omámených narkomanov do reality.
Veru, momentálne mám dojem, že náš problém ani nie je tak, či systém padne - viac je to problém, čo s tou hromadou pojebaných narkomanov (neospravedlňujem sa za výraz)

Buheh

to je odpoveď na tieto Vaše úvahy. Tlupa nahých opíc, ktorá sa zmocní konára s najchutnejšími banánmi – tak sa ich tak prežerú, až stlstnú a osprostejú. A natlačia sa tam všetky, až ten konár nakoniec odlomia a padne aj s nimi dole medzi levy.

Norman

you made real break through :)
http://nadhlad.com/content/insignificant

Ale treba s uvedomiť, že aj v tom filme nakoniec antZ dobre dopadne.
Nie sme to my, čo si máme dopriavať beznádeje, ale nadopované narkomanské zombie ovce tam vonku.
To len tak náhodou, lebo človek sa má venovať filozofii len vtedy, ak je v dobrej forme a zdravý, aby to bezpečne ustál.

baloo

Judge Jeanine Pirro, jan. 10, FOX News
https://www.youtube.com/watch?v=UssJlhxBRLs
Po predstavení sa otvára vetami:
"We need to kill them! We need to kill them!!! The radical moslim terrorist hell-bat (?) are killing us. You're in danger, I'm in danger..."

Dovoľte mi, aby som voľne asocioval...
"Viac nebudeme hovoriť. Viac sa nebudeme vzrušovať. Budeme zabíjať. Ak si nezabil aspoň jedného Nemca za deň, premárnil si deň ... Ak nezabiješ Nemca ty, zabije on teba ... Počítaj len Nemcov, ktorých zabiješ ... ZABÍJAJ!"

Norman

Za prvé sú ako malé deti (a deti, páve deti dokážu byť veľmi agresívne).
Za druhé sú prepletení s "divošskou mentalitou" zadného mozgu - aj dotyčná osoba vyzývajúca na Foxe na "Kill them all"nie je hnedá len preto, lebo sa opalovala, ale pre to, že ešte jej prapradedo bol krvavý kanibal. To rozloženie moci svojho mogového systému v prevahu zadného mozgu má proste v génoch.
A toto ide teraz američanov zvádzať k agresívnej politike :) Jupííí. No... teraz všetci proameričania uvidia, do čoho s nadšením strkali hlavu a čo lízali :-)

Norman

Ako čerešnička na torte k politike američanov
http://nadhlad.com/content/tupec-osusky

Ten klasik nepustí, bude čoraz zábavnejší.

baloo

shot z 2009. Toto je novšie:
https://www.youtube.com/watch?v=rUimaWkovWk
Ci koňo, quinta eesentia intellektuála. Jak dlho hovorí a jak málo povie - to je umenie. A k tomu tie grimasy, krútenie bulvami...

Norman

no comment :-))

teda, po druhom prebehu ... myslím, že na konci si už ani sám nepamätal, čo chcel vlastne povedať :-)

baloo

možno už bol po druhom jointe a nevedel ako by sa mal vyjadriť ku kriminalizácii jedného ;-)

Dusanbe

to je čo za teleshoping ?

Ta žena je skutočne sudkyňa a nie nejaka lokálna herečka predvádzajúca emočné etudy v poludňajšej komerčnej TV relácii pre gazdinky ?
A čo to vlastne americkému publiku predáva: "Bomb them, bomb them, kill them all !"

To sa im bude určite páčiť, v tom je ich krajina už dlhodobo najlepšia na svete.