Sloboda a demokracia na Ukrajine

Také niečo biely človek už dávno nezažil. Približne od pádu feudalizmu nie - pravda, ak nerátam sebaponižovanie v niektorých kostoloch.

Ecce homo. Výsledok sionistických revolúcií: Kľačať budete a ponižovať sa budete - tak nejako to píšu aj ti čierne satanistické knihy, talmud, biblia, kapitál - nazvite si ich, ako chcete.

ukrajina demokracia

Presnejší popis k fotke je na HS, ale faktická podstata je, že kľačia pred proamerickými revolucionármi. Podľa mňa v HS preháňajú - môžu to byť obrázky pri prevoze pozostatkov vojakov - ale aj tak, aký je v tom rozdiel? Nasilu, alebo stádovitým tlakom, alebo dobrovoľne po premytí mozgu - je to rovnaké poníženie a zmrzačenie ľudskej dôstojnosti.

Už ste niekedy pred niekým kľačali?

Ja teda v živote nie, a ani by som v živote nekľačal a ani nebudem.

Ale táto svoloč východoeurópska dokazuje, že si ľudskú dôstojnosť necení. Tá napravo, ale aj tá naľavo. A dokazuje to denne, nielen na tejto fotke.

 

 
Ľubov

Byť či nebyť,kto mi odpovie
čo šľachtí ducha viac:či trpne znášať strely a šípy zlostnej Šťasteny,
či pozdvihnúť zbraň proti moru bied a násilne ho zdolať ?

(Tu básnik hovorí o smrti,kladie si otázku,či smrť má byť naším cieľom,keď život je taký ťažký)

Hamlet v podstate neodpovedá,či byť,alebo nebyť."Tak svedomie z nás robí zbabelcov a prirodzená ľudská rozhodnosť chorobne bledne ,a smelé,rozhodné činy a predsavzatia splasnú ako bublina.A nestanú sa činmi. " Bodka.

Priatelia prepáčte,že som siahla po stredoškolskom zošite,tá fotka mi vzala slová.

1488

Žeby nový pohrebný rituál "ich" hrdinom ?
https://www.youtube.com/watch?v=YRSKko8A_WA

Norman

ale ten článok v Hlavných Správach (vid link v článku) je aj všeobecne o násilnosticach rôznych bánd, ktoré v revolučnej Ukrajine vyčínajú. Toto je len ilustračné foto, pri násilnostiach nik nefotí.

Ovšem ani na takomto kľačaní pri prevoze vykotených žoldnierov nevidím nič pozitívne. Režim im vezie domov ich odjebaných synov a susedov, a oni sa pred ním vrahajú do prachu. Koľkí z nich to nerobia úprimne, ale pod strachom? Azda si nik nemyslí, že to robia všetci dobrovoľne?
Namiesto, aby sa bránili, kľačia ako pripravení na popravu.
TOTO od nich ani boľševici nevyžadovali.
Proste - ja keď vidím človeka, ktorý klesá na úroveň horšiu ako prasačiu, tak to vo mne vzbudzuje hnus. Zbavujú sa svojej ľudskosti - ako viac môžu klesnúť?

1488

určite im tam rezonuje pach smrti, v celom regióne sa ventilujú rôzne tlaky a tak sa pod konfrontáciou očakávaní a ich reality zosypali, až na kolená. Ktovie akoby reagovali naši bežní ovčania na strach, možno podobne a možno apaticky, v móde akom momentálne u nás fungujú.

Norman

U nás nie sú navyknutí si klakať, keď tak pokľaknúť.
Toto je pozícia obete pripravenej na popravu.

Pozícia tela ovplyvňujemysel. Od spôsobu chôdze až po jógové asány. Prinútiť niekoho so kľaknúť je ako znásilnenie.

A to dokonca pôsobí ovela viac, ak nemáš za hlavou namierenú zbraň. Ak ťa niekto explicitne núti - tvoja mysel to ako tak odmietne. Ak sa pod strachom položíš sám - si nadlho ak nie naveky zlomený.
Hm... naveky ...

1488

vieme koho tak pohania nazývali, ale jedno sa musí tím ukrom uznať, aspoň že si dali pod kolená čapice (keď si všimneš na fotke), to by sa politrukom nepáčilo. Viem, že aj slovenskí kresťania absolvujú rôzne púte a tí najpápežskejší aj po kolenačky, nuž na večná veky komédia.

Norman

Pekná sumarizácia dejov kolo Debalceva uverejnil Náš Smeř

 

Náhodný okoloidúci

V normálnej armáde sa vojaci lúčia s padlými spolubojovníkmi tak, že stoja v pozore a salutujú, prípadne majú flintu v nejakej určenej polohe - "K pocte zbraň". Ale toto, čo predviedli, sú spôsoby otrokárskej spoločnosti.

baloo

večer... Zase demonštrujú, len teraz nie platení piatokolonovci a agenti ale bežní triezvejúci kyjevskí ovčania. Nepochopili, že sa demonštrácie NEROBIA zospodu, demonštruje sa iba vtedy, keď sa na to dá povel. Tak asi aj oni musia absolvovať svoj podiel, nielen Donbass.
https://www.youtube.com/watch?v=i5IJnEizRpQ

Norman

"A vy sa nebojíte, že budúca moc vás (policajtov) posúdi ako nezákonných, ako sa to stalo aj po Majdane?"
Hech, ešte aj ten s kamerou je dobrý naivista.

Bol aj nejaký "pochod pravdy", nestojí to za reč, namajú americké miliardy, takže ďalšia "revolúcia" nebude.
Ale rozvrat, biedy a násilnosti - toho si užijú - a to im aj prajem. To sú prírodné zákony, sú morálne zhnití, poviem narovinu, nech sa aj pozabíjajú, svoloč mužičkovská (podľa ich vzoru, Mužičkovi http://pravednes.cz/MuzicekAlexandr.profil ).

Náhodný okoloidúci

Je určený predovšetkým pre tých, ktorí sa nevedia rozlúčiť s minulosťou a žijú s utkvelou predstavou, že Rusko = ZSSR.

Mniši a dívka

Putovali spolu dva zenoví mniši Tansan a Ekido a dospěli k brodu. Na břehu stála překrásná mladá dívka v hedvábném kimonu. Očividně měla strach přejít přes řeku, protože ji vzedmuli silné deště.
Ekido se rychle podíval jinam. Naproti tomu Tansan nezaváhal a beze slova vzal dívku do náruče a přenesl ji přes řeku. Na druhém břehu ji opatrně postavil a oba mniši pokračovali mlčky v cestě. Uplynula čtvrthodina, půlhodina, celá hodina. Tu Ekido vyhrkl: "Co to do tebe vjelo Tansane! Porušil si několik mnišských pravidel naráz. Jak sis té hezké dívky vůbec mohl všímat, natož se jí dotknout a přenést jí přes řeku?" Tansan klidně opáčil: "Já jsem jí nechal u řeky, ty jí ještě neseš?".

P.S: našiel som ho na stránke http://zemejas.cz/ zo Smatanovho zoznamu.

firstovka

dnes sa oplati precitat si piatkove vydanie denniku n venovane rusku - tematicke antiruske piatky.
Najoriginalnejsie zacal svoj clanok galis.

Norman

jedná vec je sledovať mierne, čo na webe robia a podobne,
ale kupovať im ten plátok je naozaj neprimeraná chyba.

Nejde ani o tých pár drobných, ale o to, že každým kúpením im stúpajú čísielka, ktorými potom presviedčajú sponzorov aby dostali skutočné prachy.
Chápeš?

No ale keď už si zvedavý tak veľmi a kúpiš to, tak to tu aspoň nepropaguj, aby to kúpili aj iní.

Ja predpokladám tvoju dobrú vôlu, ale nejak nechápem, že nemáš pochopenie pre takéto základné veci. To je typické, my sme takí ledabolí, zhovievaví, veď o nič nejde, pozriem sa, čo píšu ....

firstovka

na webe to je pozamykane, ale tie antiruske piatky zacali iba nedavno, takze parkrat si ich bude stacit precitat a na 5-krat to uz asi nebude moc zaujimave, lebo zrejme pojdu stale podla jedneho vzoru. Mne sa zda, ze sa zamerali na najmladsiu generaciu 17-22+

firstovka

z idnes

Bývalý ministr zdravotnictví Ivan David, profesí psychiatr, se ve svém zamyšlení, věnuje rusofobii. Podle jeho názoru by se tomu, co označuje, mělo říkat spíše antirusismus.

Antirusismus je podle Davida speciální forma xenofobie. "To, co se nazývá xenofobie obvykle není fobií, tedy iracionálním strachem, ale nenávistí," vysvětluje s tím, že nenávist nikdy racionální není, i když je "pochopitelná".

Skupinové sdílenou nenávist pokládá za sociální patologii. "A to i v případě, že zachvátí skoro celé národy. Smutným příkladem národů většinově zachvácených antirusismem jsou například Poláci, Lotyši, Estonci a Ukrajinci," píše David s tím, že kdo je prostšího ducha, podléhá nenávisti snáze, stejně jako lidé podezřívaví nebo nadaní sklonem k prudkým negativním emocím. "Tvorba a podpora skupinové nenávisti jako nástroje k manipulaci davů je, zdá se, úkolem médií přichýlených k vládnoucím. Lžou, když tvrdí že informují a bdí nad veřejným zájmem," uvádí exministr.

nové