Magát zo Vzdoru Kysuce zatknutý

Marian Magát, momentálne najznámejší predstaviteľ patriotickej skupiny Vzdor Kysuce, je už obeťou trestného stíhania na základe udania od Osuského a Dostála. V sobotu na demonštrácii v Prahe bol priamo z pódia stiahnutý policajtami, ktorí konali na podnet riadiaceho fízla. V Česku a Slovensku opäť vládne kultúra udavačstva a fízlovania.

V Prahe bola demonštrácia proti invázi afrikáncov. Prejav tam mal aj Marián Kotleba a iní chlapi z patriotických spolkov. Nik z nich nebol policajtami obťažovaný. Nechcem ale robiť spiklenecké teórie, je síce fakt, že špinavé paprče sionistickej úderky OKS by v Prahe podporu režimu našli, ale myslím, že ich mentálna a vôlová retardácia postúpila už natoľko, že predpokladať takú snahu od nich by bolo priveľa.

Predpokladajme teda, že podnetom na zatknutie bolo to, čo Magát povedal. Vyjdaril sa, že má rád svoju rasu. A že imigranti skazia náše gény. Potom spomenul to, že naš predkovia bojovali proti moslimom. Ďalší bod bol, že väčšina členov našich vlád pochádza od Mŕtveho mora. A spomenul "židovských sionistov". Vlastnia banky, korporácie.

Opäť zdôraznil, že "nemá nič proti židom". Že by to bolo zakazáne, nemať nič proti židom?

Povedal, že "nenávidí sionistov" ... a vtedy zrejme fízlovi preplo.

Magátov celý prejav si môžeme pozrieť tu, aby sme vedeli, ČO ich serie. Aby sme to mohli donekonečna opakovať.

 

Ak to českí prokurátori budú mysliť vážne s perzekuovaním Mariána Magáta, azda mu advokát Pecina poskytne právnu pomoc. Za tieto slová a hodnoty, za tie racionálne pravdy, ktoré aj tu vysvetlujeme a presadzujeme, nemôže byť nik trestaný a umlčovaný.

Hovorkyňa polície sa vyjadrila:

"Môžem potvrdiť, že rečníkovi zo sobotnej demonštrácie bolo ešte v sobotu večer prečítané obvinenie z trestného činu podnecovania nenávisti voči skupine osôb alebo obmedzovania ich práv a slobôd".

K tomu treba povedať:

Mafia je tiež skupina osôb a nemôže byť zakazované ukazovať na ich zločiny, nemôže byť zakazované žiadať ukončenie ich špinavého vplyvu a nemôže byť zakazované pracovať pre to, aby boli potrestaní!

 

 

 

Doplnenie 11.aug. 2015

Z Pravdy

Odborník na extrémizmus a bývalý policajný detektív Martin Kubík je presvedčený, že Slovensku chýba špičkový znalec, ktorý by sa extrémizmu venoval. "Česi fungujú na spôsobe, že majú odborníkov, ktorí povedia, že toto je už na hranici alebo toto je už rasistické a polícia koná.

Nová právna kvalita. Zákon už nebude to, čo je jasne napísané, ale to, čo si zmyslí nejaký politicky dosadený v úvodzovkách "odborník". V úvodzovkách preto, pretože na politiku nie sú jednoznačné technické parametre. Nikomu sa nezodpovedajúci "odborník" rozhodne o tom, či to, čo človek povie, je trestné, alebo nie. A to dokonca bez varovania.
A oháňajú sa dvoma rokmi natvrdo.
Tomu sa povie právny terorizmus a za takéty vyhrážky by mal byť naozaj niekto potrestaný - pretože toto je skutočné vyzývanie na násilie voči skupine obyvatelstva - tej skupine, ktorá nechce byť posratým otrokom. Toto je už skutočný zločin, čo páchajú, a už teraz sú odsúdení - len zatiaľ chýba exekútor. Ale on sa zjaví. Aj komunisti si mysleli, že tu budú večne, ale jedného pekného bieleho dňa išli do psovej diery.
 
 
 
Doplnenie 13. aug. 2015
Policajný aparát zrejme reaguje tupo. Magát hneď na začiatku pozdravil "Na stráž", na čo jediné, aj keď s oneskorením, zrejme reagoval. Podobne stiahli  raz Kotlebu pripríhovore v Blave, len čo takto pozdravil. Je to zrejme zaručený prostriedok, ako sa zviditeľniť, a ak je niekto odhodlaný provokovať, a treba provokovať, tak funguje.
Ja ale myslím, že "pekný biely deň" viac zaberie. Nemožno proti nemu nič namietať, a to štve často viac.
Aby bolo jasné, plne s Magátovym prejavom sympatizujem, veď aj vyznieva, ako myšlienky z tohto portálu. Možno len na môj vkus príliš spomínal tú sektu, ako sa to volá ... jehovisti ... nie, tu druhú, adventisti ... nie, judaisti, slangovo židia. Tam je asi nejaký jazykový prečin, alebo čo, že je to nespisovné a má sa hovoriť "judaisti",  alebo "abrahámovci" - čim zahrnie aj dnes čoraz populárnejší mohamedov subkomplex. Naozaj by som sa tomuto výrazu na "ž"vyhýbal, a to naozaj nie len kvôli tej nepríjemnosti dostania dvoch rokov basy. Ani nie kvôli tomu, že v týchto končinách je to synonymom slova "podliak". Dôvod je významnejší - židia ako takí v podstate nejestvujú, nie sú definovateľní. Je to len sekta krížencov nemecko-levantských a mnohých iných a nič ich nespája. Na rozdiel od nich sionisti jestvujú, a spája ich nenávisť voči ľudstvu.
 
Autor: 
Náhodný okoloidúci

Ten vulgarizmus Kaščák je naozaj prorok, práve teraz celé jeho dielo začína byť naozaj aktuálne:
Bez ladu a skladu - Udavač
https://www.youtube.com/watch?v=6UIbfqN_xrs

Ľubov

poznáš Eliáša? Asi nie,to je ten,čo ho zobral Hospodin na lietajúcom stroji hore. To len tak na okraj,keby si ale chcel o ňom vedieť viac,prečítaj si Piatu horu od Coelha. Eliáš je podľa mňa suverénne najsympatickejší prorok,o ktorom som počula.

Kaščák-tu je len jedno riešenie.Veď karma ho dobehne,je to otázka času. Neujde tomu,je vinný.
No,toho 12 steho ,na Máriu,ideš do hlavného mesta?Alebo aspoň okolo. Magáta si tam dúfam vypočujeme na živo.

Norman

viď článok.
Hlavný podnet na reagovanie polície, jazyková poradňa ohľadne slovak Iew, Iewe, Ieve, Iebe, Jewes, Jew - len v slovenskom jazyku.

Truhlík

Hop a je tu lidoop alebo Dobrí holuby sa vracejí.
Magáta zavrú ale kriminálnici z vysokej politiky majú beztrestnosť.
Potom ako papá dal podvodníkovi Michalovi Kováčovi mladšiemu a jeho komplicom amnestiu tak ho upratali pred nemeckou justíciou s diplomatickým pasom do Indie.
A terazky sa objavil v Číne. Samozrejme v megapodvode za 500 melónov.
http://finweb.hnonline.sk/spravy-zo-sveta-financii-126/michal-kovac-mlad...
http://svetforum.sk/viewtopic.php?f=40&t=1497&p=2205#p2205
https://www.youtube.com/watch?v=Cro_Jr7R1JQ

Truhlík

Vred s Kováčom vyhníva už desaťročia a vyzerá to, že bude ďalej hniť.
http://necenzurovane.net/kovac/kovac8.html