Toto je náš koniec

Tak totoje azda náš koniec - nás, ako portálu. V rôznych tých bojoch, keď sa nás pokúšali zastrašiť či zosmieniť, sme vydržali. Ale toto - toto sa im naozaj podarilo.

V Pravde vyšiel článok s nadpisom  "Figeľ sa stal vyslancom EÚ pre náboženské slobody vo svete". V skratke - pre Figeľa vytvorili miesto pri EU komisii, úplne o hovne, pardón, o náboženstve a slobode.

A k tomu dali túto fotku

Ján Figeľ, sebaspokojný pokrytec, farizej, neschopný bývalý SZM komouš, ktorý zničil KDH.

Toto je náš koniec, lebo fotka a článok sú tak výsmešné, tak robia z toho blba doslovne lovnú zver, že vysoko prekonávajú aj naše slobodné postoje. Ak na takýto tón prejdú zabehané denníky a masmédiá - a oni prejdú - nebudeme mať čo písať, nebudeme mať čo poskytnúť. Lebo čo už poskytnete davu, aké oslobodenie, ak on už bude svine vešať na lampy? A on bude svine vešať na lampy. Onedlho - a nebudú ho už zaujímať informácie o ich ďalších zločinoch. Brejvik si zaslúžil oprátku hneď po zabití prvého dorastenca, a to isté platí aj o týchto vrahoch.

No ale nebojte sa, samozrejme nekončíme. Len je to jasný dôkaz, že kým predtým sme sem-tam azda zapádlovali, aby sa stoka pohla, teraz budeme skôr určovať, kde sa dá prežiť.

Vodu nebude treba pohýňať k činu. Lavína padá - a azda jediné informácie, ktoré bude krútňava požadovať, bude to, kde sa ešte potkany skrývajú.

Amen.

 
Aton

Inshallah....................................................................................................................إن شا الله

Ľubov

treba uznať.S tou fotkou a textom je to neprekonateľné:).
Dobre živený Figel s okrúhlymi lícami,taký kŕmnik pred zakálačkou.Kvik to nebolo osobné.

buko

Vojnovi veterani - invalidi dostavali po prvej svetovej v CSR za svoje verne sluzby trafiku - jednoducha robota a isty zarobok, ktoru mohol vykonavat aj bezruky, beznohy kripel.

Nedivme sa preto ze aj tento veteran, kripel bez skrupul a svedomia, dostal od systemu za verne sluzby svoju trafiku.

Farizejska zombia uz tusi, ze je tu cas, ked si musi kazdy spravny eurohodnotovec urvat a nacicat co sa da, tak sa vypytal do funkcie, konieckoncov - nic ine ani cely zivot robit nevedel.

Norman

Čož o to, čas na cicanie bol pre eurohodnotovcov vždy. Ale teraz - súdiac podľa reakcíí na tento drzý fígeľ- už nastáva doba odhadzovania. Podľa toho známeho princípu: keď ťa naháňa medveď, treba zhodiť ruksak, čiapku, vestu... možno aj gate .... zahodiť čokoľvek menejcenné, aby sa medveď zabavil trhaním. Nuž a teraz bol akoby v masmediálnej sfére zahodený Figeľ. Začnú sa žrať medzi sebou a odhadzovať svojich slabších a starých. Ako krokodíly, keď je tlačenica, sa začnú navzajom požierať.
Figeľ síce dostal trafiku, ale zároveň to už vzbudilo nechuť a upadol celkom do nemilosti. Ja by som predpovedal, že onedlho začnú prvé defenestrácie, zahadzovanie balastu. Zatiaľ netreba či nemožno moc robiť, azda len pripraviť piky aby tí, čo budú defenestrovaní, nedopadli namäkko, ale na piky.
To treba spraviť.
Aj Figeľ sa onedlho z tejto funkcie bude chcieť vrátiť a treba mu pripraviť správny dopad.