Facky na politickej scéne

K fyzickému násiliu medzi politikmi už došlo aj v parlamente. Teraz ho preniesli aj do ulíc.

Skupina Matovič - Lipšic sa pokúša zaviesť na Slovensku revolučnú politickú atmosféru, podobnú tej, ktorá vládla v Kyjeve tesne predtým, než sa tam začali zabíjať ľudia po stovkách Konieckoncov, aj v Kyjeve ten rozvrat podporoval Lipšic osobne, priamy agent amerických mocenských štruktúr.

U nás sa im zatiaľ nedarí,lebo ľudia predsa len už vedia svoje - ale napriek tomu dokážu svojich skalných v počte dobrých pár tisíc nahnať napríklad pred centrum Bonaparte. Prečo? Lebo Fico.

To, že je to divoká agresívna banda, je vidno na prvý pohľad. Veď na to sú tam. Ale kým lúza vrieska, parlamentní opoziční politici, ktorí ich tam privliekli, sa v pozadí smejú. Oni nič, oni za urážky nemôžu.

Nie tak ale starý známy neurotik Osuský. Tento arogantný hlupák tentoraz pre zmenu neudržal svoje nervy na uzde a zareagoval na známeho provokatéra Vaského fyzickým útokom, úderom do tváre.

Vieme, kto je Vasky a ako robí to, čo robí. Provokuje a vysmieva sa, robí exhibície. Vasky nie je dobrým politickým znamením - ale treba povedať, že on a jeho súčasné správanie je produktom systému, ktorý tu zaviedli v prvom rade takí, ako Osuský.

Pokiaľ viem, Vasky nenazval Osuského napríklad "čurákom", alebo ináč vulgárne ho neurazil - nazval ho "fašistom". Miliónkrat použitá politická urážka sa Osuskému vrátila ako hovno, ktoré on, Šebej a celá tá zvyšná spodina "antifašistov" neustále hádžu proti ventilátoru. Nie Vaský dostal facku, ale Osuský našťal sám na seba.

Prirodzene, ani najmenej sa nejdem pridávať k nejakej blačiacej menšine, ktorá je zhrozená "z násilia". Aj keď je teda naozaj na povšimnutie, že poslanec mláti občana a malo by sa s tým niečo spraviť - pretože nežijeme za čiac grofa Erdediho. Ale Osuský a spolu s ním iní "osuskí", ktorý ho podporujú, si proste vybrali, akou metódou chcú viesť politický proces. Ako píše on sám na fasbúku: boj sa neskončil, práve naopak, len teraz sa tejto kofrontácii otvorili dvere. 

Zas jeden malý Rubikon za nami a naozaj si všetci zapamätajme, že ho prekročili "demokrati a liberáli". Osuský bitkár.

Takže nám zostáva len malá progresívna otázka: kto prvý vystrelí?

 
Satan Šofér

Asi som z vás jediný, čo mal možnosť stretnuť sa s Rudolfom Vaským osobne. Veselý pán, ktorý si robil obrovskú srandu z toho, ako ho prenasledujú prekorumpovaní politici z celého politického spektra Slovenska.

Nenechajte sa mýliť šialenou formou jeho „videjka“. Ten človek vie čo chce a väčšinou vo svojich happeningoch dosiahne želaný účinok.

Jeho postoje politického clowna mu priniesli iba mnou na tomto fóre spomenuté tisícky komárich bodnutí. Ak je na Slovensku nejaký ukážkový disident, tak je to on. To že sa občas chová naozaj bláznivo, je výsledok tlakov, ktoré musí znášať! Ja som si z rozhovoru s ním odniesol dojem, že je normálnejší ako väčšina bláznov a polobláznov v našej NR SR.

Prečo si vybral za svoju obeť práve Osuského? Pozrite si jeho životopis
https://sk.wikipedia.org/wiki/Peter_Osusk%C3%BD
to množstvo politických strán ktoré tento ukážkový ponovembrový darmožráč vystriedal, to množstvo dobre platených funkcií ktoré paralelne zastával. Keď sa Bratislava stala obeťou arogantnej zlodejčiny „kresťanov“
http://dennik.hnonline.sk/slovensko/117004-kauza-skb-policia-odhalila-da...
http://archiv.extraplus.sk/content/view/1634
(len tieto dve na ukážku)
držal hubu a spolupracoval! Dnes sa stavia do pozície morálneho arbitra a vykrikuje na svojich odporcov že sú fašisti a zlodeji a má tú drzosť kriminalizovať bez riadneho súdu!
Rudolf Vaský mu to nálepkovanie oplatil a Rambo Osuský sa hrá na hrdinu. To že Osuskému by rado strelilo pár faciek veľa občanov Bratislavy mňa nevynímajúc, na to ten starý somár zabúda.

Ku kauze Mezenská. Vaský veľmi rýchlo rozoznal, akú úlohu v politike určili tejto hlúpej sliepke. Okolo nej sa točilo množstvo „poradcov“, a tak clown Vaský sa jej neustále vtieral ako ďalší do suity. To je všetko. A že mal pravdu, tomu nasvedčuje suita Matovičových a Sulíkových sliepok a ich účinkovanie v NR SR!

slaven1

TASR ma novú službu, kde systematicky informuje o dianí na Slovensku v anglickom jazyku. Načase. Hneď tuto jeden článoček (a ďalší):

Fico: D1-motorway Construction Shows How Much EU Benefits Slovakia

Pre potreby osobného nadhľadu to okomentujem takto: A čo, snáť europaraziti prišli a stavali dialnice? Nie stavá ich slovenský človek. My si ich staváme. Máme im ďakovať, že nám dali svoje dlhom zaťažené europeniaze? To je chudoba ducha.

Barosso dostal zamestnanie v Goldman Sucks

Tak a je to tu, nadnárodní bankstery odmenili svojho agenta za dobrú službu teplým a dobre plateným miestečkom. Schulz a Juncker sa uz nevedia dočkať.

Pripomina mi to scenár, po tom ako hlavný vyjednávač zrádzač Figeľ v prístupových rokovaniach do Eurozväzu, ktorý podpisoval všetko čo mu podpísať dali (Ficove slová), dostal miesto ako European Commissioner for Education, Training & Culture so základným mesačným platom 20k+

Barosso goldman sucks

Norman

Nedá mi to, aby som sem nepridal do archívu slová Nicholsonovej k tejto udalosti. Ale len takto, lebo tá osoba nestojí za priamu pozornosť:

"Pevne verím, že všetci, ktorí mi píšete cez FB a z bezpečia obývačiek, sa vyjadrujete k mojim jestvujúcim deťom a aj k tomu nenarodenému, raz budete stáť voči mne face to face. Som zvedavá, koľko odvahy vám zostane."

Nicholsonvá je žena, teraz tehotná ako skriňa, takže si dovoluje byť drzá.
Ale ja som zvedavý, koľko odvahy bude mať raz ona.
Raz sa jej karma či prozetelnosť opýta - čo si robila, maternica opičia, v lete? A ona bude musieť povedať pravdu.
zdroj
http://www.hlavnespravy.sk/poslanec-osusky-zbil-obcana/806686

afinabul

2012:
Beňová, Mihály, Havran nadávajú ľuďom na proteste do hajzlov, fašistov...
https://www.youtube.com/watch?v=aOpKW_MxN8Y
2015:
Beňová je kurva
https://www.youtube.com/watch?v=hnWDA6SvyMI
2016:
Facka vo videu od 31 min
https://www.youtube.com/watch?v=eS0uj2WafZw

nové