Potrestaný radikál

Stojí za povšimnutie, že jeden extrémistický program, bežiaci každý týždeň vo verejnoprávnej TV od čias zvolenia Zlepenca Radičovej vdovy, bol demokratickou spoločnosťou odsúdený za kýble špiny a klamstiev, ktoré opakovane skuša šíriť do verejnosti. Náboženský fundamentalista Štefan Hríb vo svojej posadnutosti nenávisťou a jednostrannosťou zašiel tak ďaleko, že spôsobil u širšej aj odbornej verejnosti taký odpor, aký vzbudzovala azda len Husákovská televízia.

  štefan hríb

Tento milý človek sa ale zrazu necíti v pohode a odmieta zaplatiť pokutu od Rady pre vysielanie a retransmisiu , ktorá je vo výške 50 000,- Eur. Je vidno, že extrémistom jeho razenia slová ako právo a poriadok nič nehovoria. To je prekvapivé u "amerického nacionalistu", za akého sa Hríb deklaruje. V tomto si skôr môže podať ruku s bolševikmi a anarchistami.

Máme len jednu malú prosbu. Ak poznáte náhodou ľudí, ktorí sa azda náhodou ešte zastávajú tohto obhajovača vrahov, vysmejte sa im.

A ak im ani to nepomôže, prejavte občiansku odvahu a naplujte im do ksichtu.

Verte, podobná lekcia je to najlepšie, čo pre nich môžete spraviť.

Sinuhe

celebruje zádušnú omšu za Havla. Panoptikum jeho hostí mi strnulými výrazmi tváre a nútenou, neprirodzenou dikciou veľmi pripomína časy bývalého režimu,keď tváre ľudí hovoriacich v telke mali podobné výrazy a viedli podobné reči po úmrtí všelijakých bolševických papalášov.

 

Norman

Japan, the US and members of the European Union yesterday boycotted a moment's silence for Kim held at the UN general assembly in New York

 

Ok, keď je akceptovatelné na medzinárodnej úrovni ignorovať základné a minimálne ľudské pravidlá slušnosti, ani nás nič neviaže k respektovaniu toho symbolu pokrytectva, podvodov, lúpeže storočia a medzinárodnej mafie.

Ako mu hovorili jeho bývalie priatelia: Hašku, si sviňa.

A ja len dodvam - český národ upadá.

nové