Už aj mackovia nás nenávidia

ADL (Anti Defamation League) nemožno zastaviť  v jej boji proti úhlavným nepriateľom židovstva. Najnovšie objavila nového antisemitu v mackovi menom Ted, ktorý moderoval odovzdávanie Oscarov v Hollywoode. Tento macko - titulná postava komédie o plyšovom zvieratku, ktoré ožilo a po rokoch sa stalo cynickým dospelým macom - si pri moderovaní dovolil zažartovať o tom, že Hollywood ovládajú židia.

To ale nemal!!!

ADL a Simon Wiesenthal Center nikdy nespia -  a vyjadrili sa tak (viď posledná veta v článku v Jerusalem Post), že humoristi majú širokú slobodu hovoriť o čokomkoľvek - ale nesmie to byť antisemitizmus.

A ako všetci viete, "antisemitizmom" je čokoľvek, čo zaň židovské mafie označia.

 

 

Ergo - medvedi, držte huby a neodvážte sa povedať, že už máte tých debilov japonských až po krk. Pardon, japonských môžete mať až po krk, ale debilov židovských nie. Nie, a nie, a nie!

 

 

Autor: 
Turambar
Ved preto herci M. Gibson alebo S.B. Cohen nikdy Oscara neziskaju: http://www.youtube.com/watch?v=Vb3IMTJjzfo
Norman

Cohen Borat - keď už nemajú žiadnych prchkých oponentov, keď si nemajú čo vymýšlať a nafukovať, tak pošlú "komika", aby "antisemitov" simuloval a provokoval. Tak, že potom niektorí ani nerozoznajú, že to "nie je naozaj".

 

Čo sa týka Gibsona, nie  o moc lepšie. Takých by potrebovali, čo keď sa ožerú, tupo nadávajú aj ináč sú len priblblí jahvesatanistickí fanatici (je mi jedno, ako sa ta jahvistická sekta Gibsonova presne volá a definuje, určite je otrok toho istého zdeformovaného jedu, klamstva a primitivizmu )