Zločiny proti ľudskosti. Skutočné barbarstvo.

Emmanuel Macron - v súčasnosti považovaný za najsilnejšieho protikandidáta Mariny Le Pen, sa vo februári v alžírskej televízii vyjadril o francúzskej kolonizácii Alžírska, že to bol zločin proti ľudskosti” a “skutočné barbarstvo”.

Tu je celý článok na HS.

Čiže opäť pripomínam, že žiaden biely národ nie je v očiach týchto plazov nevinný. Žiaden národ neprežije, ak bude s nimi kooperovať, na každého príde rad, keď bude musieť spáchať hromadnú vlastnú genocídu. Tak si to macronovia predstavujú.

Ja nechcem rozpisovať, ako robia ľudia ako Macron kariéru.  To je minulosť. Mňa by skôr zaujímalo, ako si predstavujú ľudia typu Macron koniec svojej kariéry. Pokiaľ viem, je Amerika dnes svet v prerode. Dúfajú macronovia, že tam znova nastane veľká ríša ovládaná neoconmi a podporujúca neomarxizmus v Európe?

To je veľmi, ale veľmi málo pravdepodobné.

Takže sa pýtam: Kam chcú macronovia zdrhnúť, keď ich kariéra, povedzme o rok o dva, náhle skončí?


Viete, keby sme boli nejaká revolučná skupina, dávali by sa tu indície, kde vraziť do stroja tyč, aby sa súkolesie zastavilo. aby prepichla tie klúčové ozubené kolieska. Ale revolúcie sú metódy grobianov a spodiny, prinášajú chaos a stonásobne viac utrpenia, ako odstraňujú. Je to ako trhanie fialiek dynamitom. A okrem toho, revolúcie sú čosi ako zemetrasenia - takmer ich nemožno vyvolať, ak príroda už sama nenazbierala energiu, a nedajú sa zastaviť, keď už raz začnú.

Preto my nehovoríme, koho treba neutralizovať. Individuálne násilie zemetrasenie nevyvolá.

Ja osobne ale odporúčam celkom v pohode si urobiť taký virtuálny zoznam fialiek, ktoré potom, keď ich revolucia už začnie triasť a oni budú padať z okien či bezmocne ležať na ulici, ktoré potom bude dobre ešte pokosiť. Pokosiť a pozametať. Kvôli poriadku a kvôli dobrému pocitu.

Nepodceňujme túto časť práce. Je skromná a neviditeľná, ale bude veľmi zmysluplná. A určite aj zábavná.
 
Autor: 
Norman

o tom písali už 25 februára - bohužial, aj v čase internetu žijeme akoby v izolovaných svetoch a tak to k nám prišlo až teraz.

Hm, pripomínam, 23. apríla bude prvé kolo, 7. mája druhé kolo volieb.

Ak nevyhrá Le Pen, čaká Európu dosť dlhé obdobie občianskych vojen a nepokojov. Náboženský antagonizmus sa nedá vyriešiť kompromisom. Pozrite sa do akýchkoľvek dejín čo sa takej témy týka.

Le Pen je momentálne jediná nádej, a to ani nie tak pres samotné Francúzsko, ale pre tú možnosť, že tieto procesy vo Francúzsku mentálne oslobodia tých ľudí, čo dnes žijú v Nemecku a Rakúsku. Lebo ak sa to nestane, prepadne sa Nemecko a Rakúsko čoskoro do konfliktov s Turkami a Arabmi, a potom naozaj Gutte Nacht.

Ale pravdupovediac, ak v tejto situácii jedná veľká časť európskej populácie nepochopí, že má voliť Le Penku, tak naozaj vznikol v evolúcii nejaký problém a treba začať znova. Experiment sa nepodaril, po takej hanbe si inteligencia ľudstva zaslúži znížiť kvalifikáciu na úroveň "varan obecný". Celého ľudstva, , vrátane číňanov či eskymákov.
Chyba v konštrukcii :-)

Hlas Predhrobia

ako výsledok nepochopenia kresťanstva v XXI. storočí. Svet čelí obrovskému nedostaktu potravín, degradácii životného prostredia, masovému nihilistickému a parazitickému mysleniu celých národov, rastúcej agresivite, ... atď.! Čaká nás nemilosrdný boj o moc na úrovni národov, v takejto siruácii je doslovné chápanie Kristovho kázania na hore jednoducho sebavražda.

Neverím, že Francúzi zvolia LePenku! My sa musíme začať pozerať ako reagovať doma!

Za akú cenu sme ochotný ostať "v jadre EÚ" ?

https://euractiv.sk/clanky/vysehradska-skupina/co-treba-na-aby-bolo-slov...

Náš pán Veľkonemožný prezident naznačuje, že by sme mali budovať "dôveru", je to scientologický eufemizmus pre poslušnosť!

Budeme rozbíjať v rámci budovania dôvery jednotu V4?

Ako demaskovať nesvojprávne kreatúry, krížencov pijavice, papagája, chameleóna a hrocha? Máme ich na Slovensku obrovské množstvo!

---2

kurzy na vitazstvo kandidatov

Macron 1.50
Le Pen 4.00 (viac by jej to slusilo ako brunetke)
Fillon 7.00

---2

= odhadovana pravdepodobnost vyhry:
70%,
25%,
13%

sandro

Le Penka zial nema ako vyhrat. Moze vyhravat akurat tak prve kola. Na Macronovi sa bude dat aspon dobre zarobit. 1,5 je slusne.

default

  • Povolené sú HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <img>
  • Riadky a odstavce sa zalomia automaticky.
  • Webové a e-mailové adresy sú automaticky zmenené na odkazy.

Plain text

  • Webové a e-mailové adresy sú automaticky zmenené na odkazy.
  • Riadky a odstavce sa zalomia automaticky.
  • Povolené sú HTML značky: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd> <alert>
Obrázková CAPTCHA
Vložte znaky zobrazné na obrázku.