Každodenná hystéria holokaustu

Práve v správach beží zas denná dávka holokaustu. Kiska, Gál, Kaščák ... na Banskobystrickom námestí.

Pripomenulo mi to, ako pred takými 10 rokmi ľudia regovali, keď sa s nimi človek pustil do debaty o skrytých silách v zákulisí.

Za prvé, väčšina lokálnej populácie sa zásadne nebavila o moci a "politike" (okrem nadávania na nejakého lokálneho "fica", čo ale nie je politika). To je taký bežný postoj, krytie sa rečami o tom, ako dotyčný človek vlastne "politiku nepotrebuje", ako "sa to nedá zmeniť" - to pretrváva dodnes.

To je a bol jeden faktor.

Za druhé bola najčastejšia výhovorka či reakcia ľudí taká, že "Židia" nemajú žiadnu veľkú moc, žiadnu "globálnu mafiu" a že je tovšetko (hitlerovské) preháňanie. Hm, boli časy, keď som dokonca aj ja tak reagoval, veď človek prirodzene používa len tie hypnózy, ktoré má k dispozícii, čo do neho natlačili v škole a v TV. Je naozaj dosť ťažko uveriť tomu, akého rozsahu je sionistická moc.

No, dnes je to už ináč. Dnes každý Slovák, ak sleduje čo len trocha TV, je každý deň konfrontovaný so silou holokaust industry. Každý deň sa bežnný našinec môže presvedčiť o tom, čo ešte včera bolo vydávané za "spikleneckú teóriu" - že Židia a ich dogmy ovládajú všetky verejnoprávne aj súkromné masmédia.

Všetci ľudia to vidia, znova a znova.

To priniesla tohtoročná sionsitická kampaň.

Mali by sme jej tvorcom pozlátiť ich chlpaté paprče - čo sa nacionalistom nepodarilo internetovou osvetou za desať rokov, to dokázali (ne)užitoční holokaust hysterici za pár mesiacov. Téma, ktorá bola ešte včera absolútne tabu, je dnes vláčená v blate každodennej špiny.

Ba musím pochváliť aj Kisku. Veď človek je prirodzene dosť často unavený a nemá chuť o týchto veciach verejných ani pomyslieť. Stačí však aby na pár sekúnd počul a videl rečniť toho sebastredného "syntetického žida", Kisku, a hneď si povie: takéto hlúpe hovädá tu predsa nencháme vládnuť bez odporu - veď tých naozaj v otvorenej konfrontácii porazí aj vrece zemiakov.

Toľko moja dnešná večerná impresia.

 

 
Autor: 
forma: 
Určite nie

Až by si jeden slniečkarsky konšpirátor, či iný dúhový radiátor mohol pomyslieť, že tieto rôzne inteligentné stvorenia tieto kadejaké fašistické havrany, rasistické biele vrany, psy a mačky a dokonca ešte aj hríby demešovia, degešovia, či Reptiliani v zelených tričkách vo vlakoch sú vlastne len profesionálni príslušníci ruskej tajnej služby, slúžiaci v skutočnosti ale najväčším slovenským osvietencom -Laminátom, Štúrovcom, Slobodomurárom a Teplárom.

Všetci sme vraj len súčasť celosvetového panslovanského sprisahania podunajských bačov, ktorí chcú nielenže ovládnuť celý svet, ale čo je najpodstatnejšie chcú takto prekryť, spochybniť a schváliť masové vyvražďovanie nevinných židov, židoviek aj malých židovčat, nevinných židovských bankárov, brankárov aj výhybkárov, syntetických židov, zárodkov syntetických židov, 6 miliónov židovských obetí v ruských gulagoch, v nemeckých nacistických "skautských" táboroch, či v slovenských vražedných pracovných táboroch, v montážnych halách a vôbec všetkých židov v celom židovskom vesmíre..

Dokonca niektorí obzvlášť narušení židovskí aj moslimskí fašistickí konšpirátori zašli ešte ďalej a začali spochybňovať nielen slovenskú národnosť, jazyk, kultúru a dejiny, ale ešte aj vedu a techniku v snahe dokázať, že Zem je v skutočnosti placatá a riadi ju vraj prísne tajná a veľmi úzka skupinka Stredoslovákov zo severného pólu.

Ja už sa radšej dopredu priznávam, že má neplatí NSA, ale aj ty Norman by si už mohol konečne priznať farbu, tak FSB, či FBI, len nepovedz, že mosadz ako rostas.

A Židia naozaj nemajú žiadnu veľkú moc, len moc veľkú
a veľa čvachtavých šušmach rečí o vyholenosti nejakých sprostých gójov..

Vivo

Poučme sa na cudzích chybách a inšpirujme sa ich prednosťami!

Nenazývajme sprisahaním historicky podmienené memetické dedičstvo Židov – chorobný klientelizmus!

Chorobný preto, lebo prakticky znamená stratu národnej sebareflexie a neschopnosť vygrcať zo svojho stredu sprostých arogantných chucpe, čo národu škodia a plodia nenávisť!

Jedna moja známa ortodoxná Židovka ma raz obdarila svojim postrehom, ktorý som si zapamätal a budem sa ním riadiť do konca života. Keď je Žid múdry (cadik/chochem) stojí to za to a treba ho počúvať. Ale keď sa narodí ako arogantný hlupák (chazer/chucpe) tak sprostejšieho chrapúňa by ste ťažko hľadali!

Boli časy, keď sa Židia dokázali zbaviť, vyvrhnúť zo svojej komunity nešťastníkov, čo ohrozovali ich národnú identitu. http://web.mnstate.edu/mouch/spinoza/excomm.html :-D

Podľa môjho názoru chucpe Fedor Gál vygeneroval na Slovensku viac antisemitov, ako Marián Kotleba a celá ĽS NS!

Norman

O sprisahaní sa píše len v komentári ako o sprisahaní bačov, teda ani nie o židoch.
Ale aj tak - aký je rozdieľ medzi "chorobným klientelizmom" a "sprisahaním"? Klientelizmus je proste sieť sprisahaní, mafia, ktorá hladí na ľudí a národy ako na materiál, ktorý treba vyčerpať a zničiť.

Jedna vážna vec je u ľudí tvojeho kultúrneho backgroundu: bolo by treba si uvedomiť, že to, o čom dnes píšeme, sionizmus ale aj rôzne formy reálneho židovstva (nie je predsa jedna forma) , sú už len zoskupenia skrývajúce a zneužívajúce pôvodné myšlienky. Paltí to o každom náboženstve, ale v židovstve je aj ten rozdiel medzi pôvodnými (prevzatými) textami a neskoršími postupnými érami "sudcov". potom "prorokov" a ešte neskôr talmudistických "rabínov" ešte jasnejší.

K tomu postrehu o vydarenom Židovi - to je klasická mentálna pasca. Podvedome ti podsúva, že sú židia predsa len nadaní špeciálnym talentom, a aj keď sa občas teda nepodarí, predsa len máš uctievať ich dedičnú(!!!!) nadradenosť. A ty to, nič v zlom, Vivo, aj robíš. Pretože okrem toho považuješ ich(!!) tradíciu za tú, čo sporstredkovala náboženstvo.
Hovorím, morálne ti to nevyčítam, ale podľa mňa to nie je pravda. Ja som, ako väčšina, čítal indické písačky a videl som tam lepšie veci - aj preto som stratil (ak som vôbec mal) ten svätý rešpekt, ktorý mnohí (prirodzene, hlavne kresťania) pociťujú voči judaizmu. Aj voči jeho "nositeľom" - a k tomu treba teda ešte pridať, že celú tú tradíciu už pár tisíc rokov používajú len na klamanie spoločnosti (od čias Babylónskej degenerácie, tam vlastne židovstvo vzniklo, tam sa stvorila spoločnosť bývalých otrokov bez územia, nenávidiaca všetky okolité normálne zdravé spoločenstvá).

No ale to sme zašli príliš do historických faktov.

kakabus

Toto berem.Negeneralizovať! Najviac doplatili na odsun tí najchudobnejší,
čo ani talmud nedodržiavali a zákaz bračového im bol ukradnutý.
Totiž aj medzi nami kresťanmi sa rodia vyslovené špiny a chrapúni,
nemusíme ich chodiť hladať k židom.
A ešte toto: kto spôsobil že je taká vláda aká je, kto ich volil a kto
ich žere?? Len tento tupý národ , banda hlupákov čo sa nechá opiť
rožkom a očarene sa díva a počúva blbosti čo im blábolali vtedajší
aj dnešní komunisti. Prečo väčšine komunizmus vyhovoval?? Lebo.
Lebo sa tupci a lenivci skrývali v kolektíve a smeli kradnúť, chlastať,
a podaktorí aj trtkať v pracovnej dobe! Toto je ten hrdý národ!!Fuj.
Nie nikto nechce ideál, ale pozrime sa ako držia spolu národy okolo.
A potom aj to: mainstream nech si robí čo chce -ja ho serem.
A ignorovať ho môžu aj ostatní! Prečo to nerobia?? Čo im vadí
vlastné IQ?? Asi,

Vivo

Predstavte si, že by NR SR vydala posolstvo Mongolskému churalu a žiadala aby prestali oslavovať Džingischána. Pospomínali by Zlatú Hordu a zverstvá Tatárov na Slovensku.

Alebo aby Slovenská branci chodili prisahať na hrad Drégeľ https://sk.wikipedia.org/wiki/Juraj_Szondy a žiadali by Erdogana, aby sa ospravedlnil za genocídu Slovákov v Uhorsku. A robili by sme to stáročia! :-D

Aj keby sme deportovali jediného Žida iba preto, lebo sa narodil ako Žid, bolo by to odsúdenia hodné svinstvo! Ale ak sa nejaký štb-ák komunista celý život živil obsieraním vojnového Slovenského štátu a náš pán Veľkonemožný prezident ho považuje za vhodné vznamenať
http://www.hlavnespravy.sk/wp-content/uploads/2017/01/125.jpg
a ešte má tú drzosť to okomentovať
http://www.hlavnespravy.sk/kamenec-by-od-gasparovica-vyznamenanie-nechce...
tak je to už za čiarou!

Ak sa poslanec NR SR pozastaví nad zjavným klientelizmom a aj keď to urobí veľmi nevhodnou formou, je škandalózne, ak je za svoj názor trestaný. Ak sa argumentuje proti jeho výrokom štýlom „Prvé, čo urobili, bolo, že vytiahli z domu židovského rabína. Trápili ho a ponižovali pred jeho vlastnými deťmi. Keď to ostatní Židia videli, z Handlovej odišli,“ spomínala Eva Mosnáková, tak je to už príznak chorej spoločnosti.

Vivo

Napríklad Nemci čo sa týka filozofie, psychológie a vojenského umenia sú bez konkurencie.
Johann Gottfried Herder mal veľmi dobrý postreh, keď začal používať pojem „Volksgeist“. Aj

Slováci sú niečím mimoriadni – a je to postreh s ktorým som sa stretol nie raz! Sme mierumilovní, my sa nedokážeme už ani v krčme poriadne pobiť! Je to obrovská hodnota, keby všetky národy sveta boli ako my, bol by na celom svete mier!

Tá mierumilovnosť má aj opačnú stranu, je to reverz našej mince. Sme naivní a ľahko zneužiteľní. Sme obľúbenou obeťou klientelistov a keď oneskorene prídeme na to, ako sme naleteli, začneme si nadávať do somárov. Ako keby iba Slováci sa nechali napáliť od vyslovených hajzlov.

Nemusia to byť iba sionisti, v poslednej dobe sa Slovákom podarilo zvoliť kandidáta jednej nebezpečnej klientelistickej bandy Scientológov. A výsledok sa dostavil. Systematické a cieľavedomé rozoštvávanie ľudí. Myslíte si, že metál pre štb-áka Kamenca bola náhoda? Premyslená provokácia! Pobláznená mládež a metál pre organizátorov Pohody bola náhoda?

Každý máme nejakú osobnú skúsenosť, ktorý vplýva na našu predstavu o tom, aký je „Volksgeist“ nejakého národa. Keby som stretol v živote iba chucpe Gála, Kamenca alebo Traubnera, mal by som o Židoch veľmi skreslenú predstavu. Ale mal som mimoriadne inteligentnú spolužiačku, veľmi atraktívnu Židovku z kultivovanej rodiny, kde bolo vzdelanie zásadnou hodnotou. Mali sme rodinného lekára, Žida, ktorý dokázal aj v čase socialistického zdravotníctva liečiť dobrým slovom. Stretol som pár mimoriadne inteligentných Židov, väčšinou ortodoxných veriacich.

Práve tie extrémne polohy – múdrosť/arogantná sprostota robia v mojich očiach Židov výnimočný národ. Baruch Mayers a na druhej strane „filmár“, „sociológ“, „politik“ ... atď. chucpe Fedor Gál, ktorý dokázal posrať všetko, na čo šiahol.

Ak si mám vybrať medzi vyvolEným neosionistom s UZI na pleci a nadávajúcim naivným Slovákom v krčme, volím tú najdôležitejšiu hodnotu - MIER!

A nejaký sprostý chucpe "filmár" okiadzajúci pomery v Izraeli to neovplyvní. Mimochodom, z čoho sa hradila cesta a pobyt Hríba v Izraeli? Z peňazí naivných Slovákov-katolíkov, čo prispievajú na prevádzku Noe, kde sa Lampa vysiela ... :-D

Norman

... veľmi atraktívnu Židovku ...
To to, tieto imprintingy z puberty, tie predurčujú celý život.
To sa nedá nič iné, len to u teba rešpektovať.:)

Náhodný okoloidúci

Neviem ako vy, súdružky a súdruhovia, ale ja žiadny "vyvolený národ" NEPOZNÁM!

Pokladať nejaký národ za vyvolený, čiže nadradený voči iným, a tým pádom pokladať iné národy za menejcenné, by bolo prejavom rasizmu a šovinizmu, a na to u nás na Slovensku našťastie máme paragrafy. Ďakujeme, pani Židňanská, máte u nás veľké plus :D

Ramil

Chýba tu jediné slovko--zmienka prečo sú vyvolení.
Potom je všetko tu uvedené úplne vedľa.

Náhodný okoloidúci

S tým na nás nechoď, to ti nezožerieme. Ja som rozprávkam neveril ani keď som bol malý.

Jedine že by to chýbajúce slovko bolo samo- , čiže samo-vyvolení.

Jozef Novak

Vystihol si to presne. Rovnako môj niekdajší postoj a teraz, keď to všetko vidím. To by som síce nemal, no ale zaujala ma Tvoja poznámka o firme holokaust ako o novoutvorenom náboženstve, kde učenie o jednom mŕtvom Židovi(mimoriadne kacírska myšlienka), nahradili dogmy o miliónoch mŕtvych Židov.Tvrdá to reč, ale nemôžem si s tým pomôcť, keďže ma zaujala.

Norman

To je len pripomenutie známej knihy N. Finkelsteina ( ale kto ju nepozná, nemusí ju zháňať a čítať, všetko podstatné sa dozvie aj tu - ak pánboh a zákon dovolí).

Čo sa týka náboženstva holokaustu - zdá sa, že si presne rozumieme. Náboženstvo je najsilnejšie sociálne zovretie a oni spravili z holokaustu bezpochyby nové depostické náboženstvo. Má všetky prvky totalitného neznášanlivého blízkovýchodného náboženstva (neznášanlivosť a nenávisť je odraz tamojšej biológie, ináč nevedia).

Ako píšeš, podobnosť s kresťanstvom je naozaj výrazná.

Takto to možno či treba vidieť, aby sme pochopili, že noví veriaci sa nebudú chcieť dobrovoľne vzdať svojej dogmy. Momentálne je za znevažovanie dogiem nového náboženstva trest pár rokov basy. Ovšem to sa týka plynu, spalovania a 6 miliónov - nemožno zabrániť tomu, aby sa ľuďom hovorilo, že je to politické náboženstvo, totalita, despocia, hnus.

 

Chcem upozorniť prísnych kresťanov, že porovnanie holokaustu s kresťanstvom nemá byť urážkou kresťanstva. Kresťanstvo má za sebou už dlhú históriu a obsahuje toho oveľa viac, ako mechanizmus zotročenia veriacich, má v sebe vela pozitív. Naproti tomu holokaust dogma obsahuje v sebe len to zotročenie a je to teda len negatívny jav.

 

 

nové texty