Psychopat v detskom kútiku

Holanďanke Alexandre Schrijverovej sa to zdalo ako dobrý nápad, poslať svojho 21-ročného syna Cirina na Krétu, aby tam - hm, ako to nazvať - pracoval? pôsobil? vo funkcii klauna v detskom kútiku. V Holandsku tento Cirino poberal takzvané jebné, čiže sociálne dávky pre duševne chorých. Obeť jeho klauniády, 11-ročný ruský chlapček Nikita, bojuje momentálne v nemocnici Aglaja Kyriakou v Aténach o život. Od Cirina inkasoval 21 bodných rán nožom, prevažne do obasti krku a hrudníka. Starší brat tohto holandského klauna Cirina si odpykáva v USA, kam odišiel z Holandska za "novým životom", doživotie za vraždu policajta. Alexandra Schrijverová sa nechala počuť, že jej syn Cirino "nie je vrah, on je "autista", a teda nevinný. O dobodané dieťa záujem nejavila. Nevedno, či Schrijverovci patria k holandskej vetve aškenázskych židov, známych pod týmto menom. Ak aj nie, argumentácia tetky Schrijverovej, matky dvoch vrahov, svedčí o spoločnej mentálnej platforme.

Celé to mohlo byť banálnou záležitosť v krétskom hoteli Laguna s dobrým koncom. Nikita, ktorý bol na dovolenke s mamou a mladším bratom, si nechal vonku notebook a mobil. Vrátnik ich vzal a odovzdal Schrijverovi, aby ich dal na recepciu, pretože majiteľ sa určite nájde. Schrijver sa rozhodol, že si notebook a mobil nechá. Keď si ich odkladal, prišiel 11-ročný Nikita a naznačoval mu, že veci sú jeho, nech mu ich vráti. Ten sa rozhodol, že nie. Schrijver odvliekol chlapca mimo zóny pohybu ľudí a dobodal ho nožom. Ako povedal neskôr šokovaným policajtom, bol presvedčený, že chlapca zabil a plánoval ho v noci niekde zahrabať. Policajtom úplne vyrazil dych jeho cynizmus. Nikitu však matka hľadala a keď ho objavila, bol ešte pri vedomí a dokázal povedať, čo sa stalo.

 

 

Keď holandského "animátora" policajti odvádzali na policajnú stanicu do Heraklionu, museli ho chrániť pred rozzúreným davom domácich. V ťažkej kríze je turizmus - a špeciál ruská stredná trieda, pretože tá európska pomaly zaniká - jediným zdrojom príjmov.

Podľa ruských zákonov hrozí Schrijverovi doživotie. Ak by ho však domáci obyvatelia zlynčovali, ruka spravodlivosti by bola rýchlejšia a efektívnejšia. Policajti by mali intuitívne vedieť, ako správne pomáhať a chrániť. Aj keď ich systém presviedča, že chrániť treba vraha.

Autor: 
Norman

Jeden syn zavraždí policajta, druhý syn zavraždí 11 ročné decko. To je ďalší príklad, že aj kriminalita je výrazne geneticky podmienená.

Pravda, mohlo by ísť aj o kultúrnu súvislosť, výchova v Schrijver famílii - ale popravde, dnes sú ľudia viac ako rodinou formovaní externou spoločnosťou. Schrijverovci sú proste evidentne genetickí psyhopati, lepšie povedané sociopati.

 

V podobných prípadoch by páchatela mali vydávať krajine postihnutého. A samozrejme, toto nie je "pokus o vraždu", ale vražda (ak aj náhodou obeť prežje). A trest za také niečo môže byť v civilizovanej spoločnosti iba JEDINY - smrť.

Ovšem - Európa ešte nie je civilizovaná spoločnosť, o ostatnom svete ani nehovoriac.

 

 
slaven1

Podľa mňa štát nemá čo zabíjať. Doživotie je ok, ale retard to nepochopi, kde sa ocitol. Otázka je by mohla znieť: Ako je možné, že nebezpečná myseľ prešla personálnym výberom agentúry, hotela a dostala sa medzi ľudí (k deťom)?

Toto je k téme G. Klimov - Rodinný album

 

Baloo

"Nevedno, či Schrijverovci patria k holandskej vetve aškenázskych židov" http://m.ruvr.ru/2013/05/20/12/Cirino_Schrijver.jpg No podla ksichtika...