Ako na to - imigrantská tragédia a jej jednoduché riešenie

Nie je problém nájsť riešenie, zaznieva už aj z úst serióznej inteligencie a filozofov. Takto sa vyjadril Jiři Hejlek.

 

Na prvním místě je třeba eliminovat působení organizací, které migraci financují a organizují. Zadruhé je nutné všechny migranty zadržet na záchytných místech a identifikovat je. Podle toho budou vypracovány seznamy v Evropě nežádoucích osob, které budou zatřetí deportovány do zemí, z nichž pocházejí. Určit zemi původu by nemělo být tak složité, jak nám to namlouvají. Migranti prakticky neumějí mluvit jiným než svým mateřským jazykem a není nijak těžkým problémem tento jazyk lingvisticky určit. K tomu všemu stačí spojit síly evropských národů. Finanční náročnost těchto akcí je ve srovnání s náklady na jiná řešení směšně malá. Navíc se domnívám, že by se našly miliony dobrovolníků, kteří by se svou činností nebo finančním přispěním rádi zapojili.

Důležitá poznámka. Toto radikální řešení není jen jednostranně výhodné pro Evropany. Naopak, ještě humánnější je pro migranty. Zcela nutným důsledkem jejich usazování by totiž nebylo poklidné etnické splývání pod deštníkem humanistické ideologie, nýbrž vytváření uzavřených území, která by měla tendenci expandovat a utlačovat hostitelskou komunitu. Je pravděpodobné, že většina (dokud by ještě byla většinou) by se začala bránit a Evropa by se ocitla v krvavé lázni. Ta by se pak šířila i mimo Evropu a pak by opravdu propukla sžírající a krutá etnická nenávist. Tomu je nezbytně nutné předejít.

---

Pán Hejlek je prirodzene ešte optimista, aspoň formálne, vyjadruje nádej, že sa krvavej lázni vyhneme. Každopádne máme stále možnosť a nutnosť ju spraviť čo najmenšou. Každý z politikov, kto dnes nekoná, by mal byť po prevaleni sa dôsledkov postavený pred stanný súd za to, že privodili na Európanov občiansku vojnu a za vlastizradu.  A to nemusí byť vôbec nejaká vzdialená budúcnosť. A nemusia to byť len vrcholní politici, ktorí mnohí utečú či zalezú - samozrejme že toto obvinenie spadá na všetkých, aj štátnych úradníkov, ktorí "len nekonali", aj na politikov nepriamych, teda osobnosti verejného života, rôznych exekutívcov zahraničných agentúr, novinárov, umelcov a iných tých aktivistov.

Toto nie je výzva - to je skonštatovanie faktu, ako to bude prebiehať. Samozrejme, žiadna spravodlivosť sa nedosiahne, nie sme naivní, postihnutý bude len zlomok skutočne zodpovedných zločincov - ale ten zlomok nebude malý. Čudujem sa, že to tá dnešná skupinka prisluhovačov a drábov chce riskovať, nastavovať vlastnú kožu za iných - veriac, že práve ich tá následná krútňava nejakou náhodou nezasiahne. Ja by som na ich mieste tak neriskoval celú svoju podstatu.

To, čo navrhuje Hejlek, sa skôr či nekôr stane - opakujem: "... eliminovat působení organizací, které migraci financují a organizují". A to bude hneď ten prvý krok. Vtedy už bude neskoro vzdychať a hovoriť - "Ja som o ničom nevedel". Nik nebude mať čas a silu to počúvať.

Nechcem aby to vyznelo ako nejaké prognózovanie veľkých krvavostí medzi bielymi. Skôr sa dá predpokladať, že väčšina členov mimovládiek, teda tí naivní slniečkoví politickí polodementi, zomrie priamo pri konflikte s islámskymi žoldniermi, ktorých sem sami dnes privážajú. Priamo ich rukou, alebo rukou im podobných.

Čo považujem za príznak čiastočnej spravodlivosti a ukážku určitých očistných procesocv vesmíru. Tak to má byť.

 

 


 

 

 

 

 

Autor: 
téma: 
forma: 
Ema

Po zabavení pašeráckej lode Iuventa nemeckej "mimovládnej" organizácie Jugend Rettet, ktorú priamo zdokumentovali pri preberaní čierneho tovaru od líbyjských pašerákov, majú udalosti rýchly vývoj.

Malta a Taliansko dnes nepovolili "mimovládnej" lodi Open Arms, ktorá sa tak rada čvachtá v líbyjských teritoriálnych vodách s vypnutým transpondérom, vysypať náklad pôvodom z Libérie a okolia vo svojich prístavoch.

http://zpravy.idnes.cz/italie-malta-pristavy-zavrene-lode-migranti-kodex...

buko

to bude este vresku..
veru lady sa konecne pohli - v tychto teplach
https://twitter.com/DefendEuropeID/status/894640003439099904

mnkr

neviem, nezda sa mi to ...zcasti asi ano, su to vymeteni sociopaticki blazni, o ktorych by asi Kristus povedal "odpust im Otce, lebo nevedia co cinia"...ale neverim ze su taki vsetci. Zaujimave by bolo vystopovat, odkial a kolko za tuto "nezistnu pomoc" dostavaju. Mozno by bolo mnoho ludi prekvapenych, ze to nie je len o demencii, ale aj o judasskych grosoch - ked som uz teda zabrdol do biblickych tem :-)

Ľubov

Ak si máme klásť správne otázky,jednou z nich je aj tá,prečo je zrazu toľko pozornosti venované V.Mečiarovi.
Zacitujem pár viet z jeho rozhovoru v ZV:"1993-do hry začal vstupovať tretí sektor z USA.Ich najväčší hráči boli na Slovensku.Povedzme,Soros dal 20 miliónov na prevrat v roku 1998,aj to otvorene priznal a v Bratislave na univerzite mu za to tlieskali.Jeden z Dzurindových spolupracovníkov čestne priznal,že v januári 1998 mali na čiernych fondoch(opozičné strany)miliardu,a tá potom ešte narástla o ďalšie dve."

Takže si ďalej povedzme,že tento prameň vyschne,treba ísť touto cestou a explicitne ukázať,kto kolko dostal.Lebo čas prezliekania kabátikov je veľmi blízko.Pobavil ma včera rozhovor s Andy Hrycom,v ktorom sa štylizuje do polohy takého chlapského drsniaka:"Keď bude treba,kúpim si kalašnikov a budem brániť túto krajinu pred náplavami z Afriky(pre svojich vnukov)-to sú naozaj pekné slová,žiaľ,keby článok nebol aj súčasne reklamou na ten film Čiara.

Norman

Jeho slová sú ale naozaj len formálne pekné - poskytujú zadosťučinenie tým, ak sa SVINE systému zrazu začínajú oprávnene obávať o budúcnosť svojich vnukov.
Oprávenene, lebo im presrali budúcnosť.
Nie starý Hryc pôjde bojovať, to sa zbytočne prdolí - ale jeho vnukovia budú zabití v tom boji, im podreže arab krk alebo ich zaživa upália v klietke, ako robila ISISI na svojich územiach.
To je budúcnosť, akú im Hryc a iní anglosionisti pripravili.
Sám ešte aj v tom rozhovore spomína svoju dcérenku so slniečkarskymi názormi - to sú oni, spôsobili to a keď začína horieť, zrazu je žid zas nevinný. Ale hovorím - už vidí, KAM presne ho zasiahne karma - a to je dobre, že to pochopil ešte kým sám zatrepe bačkorami.

Okrem toho je už len druhotne nechutné ako tento bratislavský privilegovaný parazit vyčíta ľuďom na Slovensku že sa vraj majú dobre (a necenia si to). To je naozaj na úrovni Márie Antoinetty a koláčov, čo majú jesť ľudia, ak nemajú chlieb.

Dusanbe

https://www.youtube.com/watch?v=XOqXhNEtr0s

chudak colnik, az si nohu zlomil...

Norman

to je všetko tá povojnová generácia, stále rovnaká.
Vpodstate vymletí bezmocní pacifisti.

Kolodej

mlátičky - ale tie si rezervujú na nás.

Buheh

niekomu unikla táto fakt veľmi smutná správa, tak si ju určite nenechajte ujsť:

http://www.hlavnespravy.sk/na-severe-maroka-sa-15-tinedzerov-suloziacich...

A najmä diskusia je veľmi smutná, skoro som sa rozplakal.

Ema

"Pracovníci Červeného kríža z Veľkého Krtíša prijali do daru altánok od zástupcov ĽSNS. Vedenie organizácie tento krok odsúdilo a žiada altánok nasekať na márne kúsky a rozmetať do všetkých kútov sveta."
Škoda, že s organizáciou nesúložia marockí mladíci. Okrem besnoty by dostali aj prídel z potravinového programu FEAD.

Náhodný okoloidúci

Nie tak dávno sa austrálska premiérka zastrájala, že nedovolí, aby v Austrálii vznikla paralelná spoločnosť, že každý sa musí buď prispôsobiť alebo odísť. A skutočnosť? Hrôza na švédsky spôsob:

http://www.czechfreepress.cz/asie-a-pacifik/australie-silenstvi-pokracuj...

Žeby to bolo spôsobené tým, že vo funkcii premiéra je už niekto iný slniečkový a nie tá pani so silnými rečami?

Ema

...a potom ju na poste kancelárky Nemecka nahradí Angela Merkel Mohammed

https://www.rt.com/news/400455-syrian-refugee-baby-name-merkel/

Piate dieťa tých milých ľudkov isto nie je posledné. Ďalších jedincov môžu pomenovávať podľa členov Európskej komisie.

Sinuhe

Norman, niekoľkokrát si vo svojich príspevkoch naznačil, že vkladáš nádeje do obrodenia sa Nemcov (v pozitívnom zmysle, že precitnú a začnú sa zaujímať aj o to, či ako národ prežijú a dokonca niečo pre to prežitie aj urobia). Článok, kotrý tu odporúčam do pozornosti ale v tomto smere veľa nádejí pre Nemcov nevzbudzuje a teda ani pre nás, ak tedy by sme prebudených Nemcov mohli považovať za potenciálnych ťahúňov a spojencov . Budeme sa musieť spoľahnúť sami na seba.
https://www.henrymakow.com/2017/08/germany-spirit-has-been-crushed.html

Norman

To je vážna téma.

Áno, možno povedať, že vkladám nádeje do obrodenia sa všetkých susedov v tomto okolitom regióne, v existenciu určitých univerzálnych faktorov, ktoré sa nedajú zničiť. Všetkých susedov. Ale ako vidíme z reality, z okolitých štátov najviac moci (aj vo forme financií) dokáže mať práve Nemecko a Rakúsko. Nie Poľsko, nie Ćesko, nie Maďarsko a nie Slovensko. Aj preto sledujem najmä dianie tam, to má logiku, že? Nech už to akokoľvek robia, zrejme vedia, ako na to, zrejme tam bude rozhodujúci pohyb. Nehovorím aký, nehovorím, že "vyhrá dobro", ale rozhodujúca európska inteligencia a sila je tam.

K tomu článku: je poslabší, autor Američan bol vraj mesiac v Európe a urobil si názor. Nuž áno, v Nemecku, Francúzsku a Británii dnes behá po ulici toľko hnedoidov, arabova a černochov ... že už to tam vyzerá takmer ako v USA. O nič horšie, tak ako v USA. To za prvé - nič iné sa nedeje, len ich viac zamerikanizovali.

Za druhé v článku padla aj otázka, že je napodiv, prečo "cudzie elementy" ešte neobsadili Nememecko. Tu autorovi odpovedám, že už to spravili: v roku 1945 prepadli Nemecko cudzie vojská, pravdepodobne aj s autorovými dedkami či inými príbuznými, ktorí spolu so svojimi negrami vyvraždili polovicu zdravého nemeckého obyvateľstva vrátane žien a detí. To si už autor nepamätá? No asi nie, história a jej chápanie je vždy slabosť Američanov (a sám Makow so svojimi freudovským sexualizmom to zrejme len zhoršuje).

Ale je možné, že Nemecko je až v takom zlom morálnom stave, v akom bolo v dvadsiatych rokoch. Je to ťažko prdstaviteľné, lebo Nemecko bolo vtedy biedne a chudobné, ale povedzme. Ale aj vtedy sa našla cesta. Kto dnes nájde tú cesti skôr, oni, alebo, ako píššeš, "budeme sa musieť spoľahnúť sami na seba."? Hm, kto je to vlastne my? Fanaticky proamerické Poľsko? Zakomplexované Česko? Do seba zahľadené Maďarsko? Alebo ľudia tu na Slovensku, čo sa nedokážu ani slobodne nadýchnuť, nieto vysloviť, čo sa nedokážu ani pozrieť na pravdu, aby ich nezachvátil strach, či sa toto môže, či je toto povolené. Toto je iný pohľad na Nemecko:

(treba pozrieť, určite tam dlho to video "Hitler Mal pravdu?" nevydrži :)

Pre tých, čo majú strach, aby sa nenakazili, stačí pozrieť prvú minútu, kde sa hovorí o tom, že najväčší úspech reformy bolo ozdravenie národa prebudením duchovného odporu a vôle k sebapresadeniu.

 

Takže toľko k spolahnutiu sami na seba. Ergo poviem ti závažnu pravdu k tomuto bodu. Na Slovensku je kopa šikovných, múdrych ba aj prešibaných ľudí, to hej. Ale sú vôľovo, morálne neštrukturovaní, sú ako plastelina čakajúca na stlačenie a ich hodnotový horizont je len kúsok od ich vlastného brucha, od ich konta.

A na plastelínu sa nedá spolahnúť. 

Dá sa jej pomôcť, niekedy, ale nedá sa na ňu spolahnúť.

Rudo

Nie Slováci, ale ty sám sa nedokážeš slobodne nadýchnuť. Pretože podľa teba je jediná možná cesta s hlavou v nemeckom zadku.

Západná Európa je ako Západorímska ríša v 5. storočí. Okázalá, bohatá, najviac moci. Ale pred zrútením. A tam je presne aj západ. My sa môžme rozhodnúť, či ostaneme mimo horiacej budovy, alebo či sa tam dobrovoľne budeme pchať, navyše kolenačky.

Časy Hitlera a Nemcov tých čias sú definitívne preč. Dnešní Nemci sú už len usadený sediment, balast, tlieskajúci vlastnému zničeniu, oslavujúci svojich ničiteľov. Jasajúci magori s tabuľkami Refugees Welcome. Ty to nikdy nepochopíš, ale verím, že väčšina Slovákov, Čechov, Maďarov a Poliakov bude mať viac rozumu. A u nás ako prvý musí padnúť Fico, ktorý nás zapredal. Ja verím v Slovákov a kto ich nazýva plastelínou, je pre mňa nula.

Náhodný okoloidúci

Nikdy som toho uja nebral príliš vážne, ale uvedomujem si, že zatiaľ je nenahraditeľný. Určite máme aj lepších ako on, ale nemajú takú podporu voličov, takže nemajú šancu vytvoriť vládu.
Samozrejme, vadí mi podkladanie sa Bruselu, a rovnako mi vadí, že si pred pár rokmi robil predvolebnú kampaň v pupuš bare pri Vrútkach. V tomto nie je rozdiel medzi ním a feťákom Poliačikom. U mňa je Ficko nevoliteľný.

Norman

Rudko, neviem kde si zobral predstavy o klačaní a pchaní hlavy do zadku, ale zrejme máš svoje skúsenosti a nedokážeš si predstaviť nič iné.
Súhlasím s tým, že sa TY chceš spoliehal iba sám na seba, lebo si nič iné ani nezaslúžiš. Už sme sa ako národ naozaj zbytočne dlho zaťažovali AJ balastom tvojho razenia.

Ľubov

http://snn.sk/news/angela-merkelova-je-trumf/

Pokiaľ si prečítate tento krátky článok,zrejme si položíte podobné otázky ako ja.
Nemecko v roku 2021 počíta s prebytkom rozpočtu 54 miliárd eur.To čo nám uniklo?
Ako je to možné a aké sú to peniaze. Vraj imigrantskú krízu už Nemecko zvládlo.
Nuž,ak je to naozaj tak,nemecký volič sa skutočne nemusí rozhodovať ako ten slovenský:Radšej chudobu,ako vládu sodomitov. Nie,nemecký volič sa takto dlho rozhodovať ani nebude musieť,iba ak by zrazu zmizli všetky peniaze na svete.No,to bol žart.Nezmiznú,škoda.
Nám ostáva aspoň tá slobodná volba. Tú nemá ani Vesmír,ten len to robí ,čo musí.

Ľubov

Chlapi netrápte ma zbytočnými konfliktami! :-)

Sinuhe

myslím, že treba podporovať ľudí, ktorí sa nejavia ako plastelína a vedia prejaviť verejne svoj názor odlišný od oficiálnej propagandy, ľudí, ktorí prejavujú morálne zásady. napríklad aj takto:

http://www.hlavnespravy.sk/branislav-fabry-vyhlasenie-o-protipravnosti-n...

nové texty