Ako na to - imigrantská tragédia a jej jednoduché riešenie

Nie je problém nájsť riešenie, zaznieva už aj z úst serióznej inteligencie a filozofov. Takto sa vyjadril Jiři Hejlek.

 

Na prvním místě je třeba eliminovat působení organizací, které migraci financují a organizují. Zadruhé je nutné všechny migranty zadržet na záchytných místech a identifikovat je. Podle toho budou vypracovány seznamy v Evropě nežádoucích osob, které budou zatřetí deportovány do zemí, z nichž pocházejí. Určit zemi původu by nemělo být tak složité, jak nám to namlouvají. Migranti prakticky neumějí mluvit jiným než svým mateřským jazykem a není nijak těžkým problémem tento jazyk lingvisticky určit. K tomu všemu stačí spojit síly evropských národů. Finanční náročnost těchto akcí je ve srovnání s náklady na jiná řešení směšně malá. Navíc se domnívám, že by se našly miliony dobrovolníků, kteří by se svou činností nebo finančním přispěním rádi zapojili.

Důležitá poznámka. Toto radikální řešení není jen jednostranně výhodné pro Evropany. Naopak, ještě humánnější je pro migranty. Zcela nutným důsledkem jejich usazování by totiž nebylo poklidné etnické splývání pod deštníkem humanistické ideologie, nýbrž vytváření uzavřených území, která by měla tendenci expandovat a utlačovat hostitelskou komunitu. Je pravděpodobné, že většina (dokud by ještě byla většinou) by se začala bránit a Evropa by se ocitla v krvavé lázni. Ta by se pak šířila i mimo Evropu a pak by opravdu propukla sžírající a krutá etnická nenávist. Tomu je nezbytně nutné předejít.

---

Pán Hejlek je prirodzene ešte optimista, aspoň formálne, vyjadruje nádej, že sa krvavej lázni vyhneme. Každopádne máme stále možnosť a nutnosť ju spraviť čo najmenšou. Každý z politikov, kto dnes nekoná, by mal byť po prevaleni sa dôsledkov postavený pred stanný súd za to, že privodili na Európanov občiansku vojnu a za vlastizradu.  A to nemusí byť vôbec nejaká vzdialená budúcnosť. A nemusia to byť len vrcholní politici, ktorí mnohí utečú či zalezú - samozrejme že toto obvinenie spadá na všetkých, aj štátnych úradníkov, ktorí "len nekonali", aj na politikov nepriamych, teda osobnosti verejného života, rôznych exekutívcov zahraničných agentúr, novinárov, umelcov a iných tých aktivistov.

Toto nie je výzva - to je skonštatovanie faktu, ako to bude prebiehať. Samozrejme, žiadna spravodlivosť sa nedosiahne, nie sme naivní, postihnutý bude len zlomok skutočne zodpovedných zločincov - ale ten zlomok nebude malý. Čudujem sa, že to tá dnešná skupinka prisluhovačov a drábov chce riskovať, nastavovať vlastnú kožu za iných - veriac, že práve ich tá následná krútňava nejakou náhodou nezasiahne. Ja by som na ich mieste tak neriskoval celú svoju podstatu.

To, čo navrhuje Hejlek, sa skôr či nekôr stane - opakujem: "... eliminovat působení organizací, které migraci financují a organizují". A to bude hneď ten prvý krok. Vtedy už bude neskoro vzdychať a hovoriť - "Ja som o ničom nevedel". Nik nebude mať čas a silu to počúvať.

Nechcem aby to vyznelo ako nejaké prognózovanie veľkých krvavostí medzi bielymi. Skôr sa dá predpokladať, že väčšina členov mimovládiek, teda tí naivní slniečkoví politickí polodementi, zomrie priamo pri konflikte s islámskymi žoldniermi, ktorých sem sami dnes privážajú. Priamo ich rukou, alebo rukou im podobných.

Čo považujem za príznak čiastočnej spravodlivosti a ukážku určitých očistných procesocv vesmíru. Tak to má byť.

 

 


 

 

 

 

 

Autor: 
téma: 
forma: 
Ema

Po zabavení pašeráckej lode Iuventa nemeckej "mimovládnej" organizácie Jugend Rettet, ktorú priamo zdokumentovali pri preberaní čierneho tovaru od líbyjských pašerákov, majú udalosti rýchly vývoj.

Malta a Taliansko dnes nepovolili "mimovládnej" lodi Open Arms, ktorá sa tak rada čvachtá v líbyjských teritoriálnych vodách s vypnutým transpondérom, vysypať náklad pôvodom z Libérie a okolia vo svojich prístavoch.

http://zpravy.idnes.cz/italie-malta-pristavy-zavrene-lode-migranti-kodex...

buko

to bude este vresku..
veru lady sa konecne pohli - v tychto teplach
https://twitter.com/DefendEuropeID/status/894640003439099904

mnkr

neviem, nezda sa mi to ...zcasti asi ano, su to vymeteni sociopaticki blazni, o ktorych by asi Kristus povedal "odpust im Otce, lebo nevedia co cinia"...ale neverim ze su taki vsetci. Zaujimave by bolo vystopovat, odkial a kolko za tuto "nezistnu pomoc" dostavaju. Mozno by bolo mnoho ludi prekvapenych, ze to nie je len o demencii, ale aj o judasskych grosoch - ked som uz teda zabrdol do biblickych tem :-)

Ľubov

Ak si máme klásť správne otázky,jednou z nich je aj tá,prečo je zrazu toľko pozornosti venované V.Mečiarovi.
Zacitujem pár viet z jeho rozhovoru v ZV:"1993-do hry začal vstupovať tretí sektor z USA.Ich najväčší hráči boli na Slovensku.Povedzme,Soros dal 20 miliónov na prevrat v roku 1998,aj to otvorene priznal a v Bratislave na univerzite mu za to tlieskali.Jeden z Dzurindových spolupracovníkov čestne priznal,že v januári 1998 mali na čiernych fondoch(opozičné strany)miliardu,a tá potom ešte narástla o ďalšie dve."

Takže si ďalej povedzme,že tento prameň vyschne,treba ísť touto cestou a explicitne ukázať,kto kolko dostal.Lebo čas prezliekania kabátikov je veľmi blízko.Pobavil ma včera rozhovor s Andy Hrycom,v ktorom sa štylizuje do polohy takého chlapského drsniaka:"Keď bude treba,kúpim si kalašnikov a budem brániť túto krajinu pred náplavami z Afriky(pre svojich vnukov)-to sú naozaj pekné slová,žiaľ,keby článok nebol aj súčasne reklamou na ten film Čiara.

Norman

Jeho slová sú ale naozaj len formálne pekné - poskytujú zadosťučinenie tým, ak sa SVINE systému zrazu začínajú oprávnene obávať o budúcnosť svojich vnukov.
Oprávenene, lebo im presrali budúcnosť.
Nie starý Hryc pôjde bojovať, to sa zbytočne prdolí - ale jeho vnukovia budú zabití v tom boji, im podreže arab krk alebo ich zaživa upália v klietke, ako robila ISISI na svojich územiach.
To je budúcnosť, akú im Hryc a iní anglosionisti pripravili.
Sám ešte aj v tom rozhovore spomína svoju dcérenku so slniečkarskymi názormi - to sú oni, spôsobili to a keď začína horieť, zrazu je žid zas nevinný. Ale hovorím - už vidí, KAM presne ho zasiahne karma - a to je dobre, že to pochopil ešte kým sám zatrepe bačkorami.

Okrem toho je už len druhotne nechutné ako tento bratislavský privilegovaný parazit vyčíta ľuďom na Slovensku že sa vraj majú dobre (a necenia si to). To je naozaj na úrovni Márie Antoinetty a koláčov, čo majú jesť ľudia, ak nemajú chlieb.

Dusanbe

https://www.youtube.com/watch?v=XOqXhNEtr0s

chudak colnik, az si nohu zlomil...

Norman

to je všetko tá povojnová generácia, stále rovnaká.
Vpodstate vymletí bezmocní pacifisti.

Kolodej

mlátičky - ale tie si rezervujú na nás.

buheh

niekomu unikla táto fakt veľmi smutná správa, tak si ju určite nenechajte ujsť:

http://www.hlavnespravy.sk/na-severe-maroka-sa-15-tinedzerov-suloziacich...

A najmä diskusia je veľmi smutná, skoro som sa rozplakal.

Ema

"Pracovníci Červeného kríža z Veľkého Krtíša prijali do daru altánok od zástupcov ĽSNS. Vedenie organizácie tento krok odsúdilo a žiada altánok nasekať na márne kúsky a rozmetať do všetkých kútov sveta."
Škoda, že s organizáciou nesúložia marockí mladíci. Okrem besnoty by dostali aj prídel z potravinového programu FEAD.

Náhodný okoloidúci

Nie tak dávno sa austrálska premiérka zastrájala, že nedovolí, aby v Austrálii vznikla paralelná spoločnosť, že každý sa musí buď prispôsobiť alebo odísť. A skutočnosť? Hrôza na švédsky spôsob:

http://www.czechfreepress.cz/asie-a-pacifik/australie-silenstvi-pokracuj...

Žeby to bolo spôsobené tým, že vo funkcii premiéra je už niekto iný slniečkový a nie tá pani so silnými rečami?

Norman