Kiska sa ocitla v daňovej slepej uličke

Som spomenul, že k slovenskej politike je ťažko sa vážne vyjadrovať.  Nie sú tam žiadne nejasnosti, lokálny kabaret je každému viditeľný na javisku.

Ale tento raz znova vidíme jeden nový zaujímavy cirkus gašparov, tak mi to nedá nezaznamenať do kroniky tej grotesky.

Ako už všetci viete z médií, Kiska za prvé neoprávnene odpisoval z daní a za druhé osobne nepriznával príjmy. To je taký všeobecný šport "podnikateľov", klamať na daniach. Dane sú samé osebe otrocký systém, slúžiaci nielen na zdieranie bežného občana, ale aj na vytvorenie reťazí, ktoré občanov zväzujú - nedá sa ich zbaviť, a tak je to zároveň damoklov meč, ktorým možno zničiť kohokoľvek a kedykoľvek.

Teraz ale meč pichol rovno do tučnej kisky. Kiska je, čo sa týka schopností, zrejme len taký treťotriedny podvodník, preto bolo asi len otázkou času, kedy mu jeho oponenti hodia jeho podvody na krk. Náš ujo prezident to zrejme nečakal, nik z jeho poradcov ho nevaroval, a tak sa nadúva a vrieska. V rámci uvoľnenia a zábavy: tu je jeho video, kde si sťažuje na "mafiánsky" charakter štátu a na to, že keď môžu stíhať jeho, tak to už môžu stíhať kohokoľvek. Tá rozhorčenosť, tá dráma, to stojí za to. Len by som chcel veriť,  že tento Kiskov stav do veľkej miery odráža psychický stav všetkých slovenských anglosionistov, ktorých symbolizuje.

 

 

Ešte jedno videjko k veci, od nášho ODRAZU samozvaného jediného spravodlivého právnika na scéne, Harabina. Dobré je pozrieť aj jeho komentáre pod videom na Youtube dole, ktoré postupne doplňa. Mňa tak baví, keď počujem, že sa bijú kurvy s prostitútkami.

 

Ale strany nie sú len dve. Samozrejme, ani Smerácky smer nie je ušetrený daňovej žumpy. Na Slovensku sa už pár rokov rozmazáva kauza Bašternák, jeho ťažké DPH podvody, jeho skrytý dar Kaliňákovi, ako aj Ficovo bývanie v jeho milionárskom komplexe. K tomu je tiež ťažko teraz niečo dodávať, vitajte v kapitalizme, čo ste čakali? Je samozrejme dôkaz tuposti a proletárskej krátkozrakosti Fica, že si nepostavil niekde vilu ako každé priemerné až podpriemerné tunajšie politické či podnikateľské prasa (napríklad Kňažko), ale namiesto toho sa nechá vydržovať v akomsi hoteli na vŕšku.
Ale zaujímavejšie ako rozoberať jednotlivcov (kto a ako realizuje svoje "poctivo zarobené peniaze") je všimnúť si, že to systém nie je schopný Bašternáka potrestať. Ani vytrvalé bľačanie oviec pred komplexom Bonaparte nepomohlo, ani cirkusy celebritiek, ani Osuského facky, nič. Ja verím, že Bašternák je kriminálnik, ale problém nie je on, ale systém, ktorý nie je schopný vraj takú jasnú záležitosť vyšetriť a trestať. A ak mi tu niekto chce argumentovať, že na vine je minister vnútra, tak pripomínam, že je to nelogický argument - systém má predsa fungovať za AKÉHOKOĽVEK ministra. Reči o tom, že systém je dobrý, len ľudia sú zlí, je ten najprimitívnejší debilizmus a kto je schopný tak veci chápať, nie je hodný dialógu.
 
No, ale to už sa zas moc vážne nad vecami zamýšlame. Systém je proste groteskný a degeneruje. Keď to zhrniem, tak vlastne s tou kiskou súhlasím: ak by bolo možné usvedčiť a potrestať hlavu štátu, Bútorovho poradcu a hlavného hovorcu anglosionizmu na Slovensku, bolo by každému jasné, že je možno zničiť každú z tých ropúch, jedného po druhom ... alebo aj naraz .... a ľudia by s tým začali ...
 
No, zas som sa nechal uniesť.  To bude tým pekným chladivým počasím.
Príjemný pekný biely deň prajem.
 
 
kiska
Dnes som si pozval ministra financií a tak ho ...
 
 
 
Ema
slaven1

No LOL, zlodej Kriska sa sťažuje na "mafiánske" spôsoby. Chcelo sa mi smiať, keď som to videl, ale nešlo to.

Kks, to je ale "p-rezident". O vlastnej krajine hovorí, že používa "mafiánske praktiky". Idiot! Inač páči sa mi načasovanie tohto (úniku) zverejnenia - v čase ked si Kiska ide po notičky do USA, ako má zrádzať našu krajinu.

Prečítajte si tiež: Ficov veľký úder pred voľbami, Kiska mal vysťahovať na ulicu 48 rodín! (26.3.2014)

 

 

mino

Už končí, vie to. Čítať tiež vie, nepresvedčivý ako vždy. Taký nepresvedčiví hovorcovia sa vyhadzujú. Možno ho sejmuli vlastní a použijú to proti Fikovi, Kazisvetovi, Kalimu. Uvidíme. Bavia ich hry, spravodajské. Niekedy býva spätný ráz horší ako očakávaný účinok.

Ľubov

absurdné. Ju,naozaj ju.Už včera,keď som čítala tie informácie,prezident Kiska na stretnutí s ministrom Kazimírom atď,som hneď vedela,že o tom napíšeš článok:)).Haha,túto lahôdku si predsa nenecháš ujsť.

Len veľmi ťažké je zachovať pri tomto vážnu tvár.Je v tom naozaj aj kus škodoradosti:urobili si hovorcu z niekoho tak absurdného,že teraz zachraňujú,čo sa dá.No,už je neskoro.Dostali sa do inej dimenzie,tak veru.
Mám radosť,pretože ako sangvinik verím,že sa znova bude musieť objaviť,aj keď veľmi nesmelo,nejaký atómik čestnosti.Potom sa to začne nabalovať ako snehová guľa.
Video od Emy je tiež nesmierne zvláštne,čo sa vlastne deje?

Ľubov
Náhodný okoloidúci

Slovenské politické prostitútky sa navzájom držia nad vodou tak, že sa navzájom držia pod krkom. Každý na niekoho niečo vie a tým je chránený pred tým, že by naňho niekto iný niečo mohol povedať. Lebo sám by na to doplatil.

Rudo

Polyp na dne mora nemá toľko tykadiel a ciciakov, ako žid spôsobov ku znivočeniu celých rodín.
Svetozár Hurban Vajanský, 1881

Ľubov

Tak to som milo prekvapená. A nie je to cynizmus z mojej strany,je to reciprocita.
Zrejme to máš ale z literatúry vydanej dávnejšie.Zistila som,a to je paradox,že najvyššiu informačnú hodnotu majú knihy vydávané v 50 tich rokoch.No,Tajovský napríklad, bez cenzúry.

sandro

Ortodoxni su v Izraeli za exotov. Mimochodom, chystam sa tam, do svatej zeme, podam report potom:) ...toto malo ist k tvomu komentu na inom mieste.

Norman

týmto prázdnym nadávaním sa nič nedosiahne, už ti to tu minule povedali. Možno to raz pochopíš.

Rudo

Pripomínať si múdrosť našich predkov, ktorí citlivo reagovali na tému úžery, nivočiacej
slovenský ľud, rozhodne nie je prázdnym nadávaním. Zvlášť pod článkom o jednom slizkom úžerníkovi, ktorý chcel byť židom.

Na margo toho, že ma už raz upozornili... to myslíš toho trkvasa, ktorý tu srdcervúco bránil Flašíkovú Beňovú, o ktorej som priniesol informáciu, že opustila prvého manžela umierajúceho na rakovinu a šla si užívať s flašíkom. Túto informáciu som uviedol preto, aby si čitatelia doplnili obraz o tej zvrátenej osobe, a samozrejme, napísal som, čo si o nej myslím, nazval som ju špinou a fľandrou. Vo vašich článkoch sa úplne bežne vyskytujú oveľa horšie nadávky.

Norman

reagovali možno citlivo, ale, ako vidíme z histórie, dosť neefektívne. Možno až príliš citlivo, a na druhej strane, možno tiež len zbytočne púšťali slová do vetra ale na riadny skutok už nemali paru, keď sa tak odbavili rečnením. Z toho vyvodzujem, a vždy som to tvrdil, že rozšafnými nabubrelými kecami sa veci neriešia. Ani zbytočnými emóciami .... Zhodneme sa samozrejme na Kisku, ale je dobre nechať svoju energiu sústredenú a nerozptylovať ju na nejaké všeobecné imaginárné prízraky. Kiska je typický dôkaz, že problém je širší, ako nejaké "židia".

To predošlé som myslel tvoju reakciu na fotku Nicholsonovej.
http://nadhlad.com/comment/25869#comment-25869
Nejde tu o vulgarity, tie sú tu používané, ale o určitý prístup - a nielen tvojej, ale veľkej časti slovenskej alternatívnej (kotlebovej) scény. Preto o tom hovorím, že je to dosť rozšírený jav, zbytočný zlozvyk.

Ľubov

vždy je nebezpečnejší ten,čo mlčí. Ako dieťa si dobre pamätám,že stačil otcov pohľad a poslúchala som ako hodinky:).Mama mohla kričať,aj tak som sa jej nebála.

Či tento princíp platí aj v takej veľkej hre,akou je politická moc,to posúdiť celkom objektívne neviem.Inšpirovali ste ma k otázke,kto má skutočnú moc.... sranda,napokon to židia nebudú.Pýtajme sa radšej,kto robí tento svet takým,akým je.

Ľubov

Čo je povzbudivé,je už dlhodobejší jav,že majú absolútne úbohý stav kádrov.Či sa pozriete na mladučkých neomarxistov,astenických chlapcov,čo nevedia ani skočiť z tatrovky,alebo tuto ľa,tento Kiska.Hej,majú akože podporu médií,tieto čudá,ale v skutočnom,reálnom živote mimo svojej bubliny sú nepoužitelní,nepotrební .Neprežijú.

Chráňme svoj sedliacky rozum ako to najcennejšie,čo máme.

Norman

anglosionistický režim ľudí mrzačí - mentálne aj fyzicky z nich robí kriplov.
Našťastie aj tu platí nadľudská odolnosť dedičnej informácie a rodičom sa znova rodia zdravé a silné deti. Generácie sa znova a znova obnovujú, takže čo nestihne jedna, vykoná akoby zázrakom ďalšia.
Aj v totmo rasový biologický racionalizmus dobre vysvetluje a pomáha pochopiť, ako to chodí a ako to bude. Budúce generácie sa nebudú zaoberať súčasnými "dilemami"a "problémami", vôbec nebudú mať pochopenie, prečo sme sa takými mnohými blbosťami vôbec nechali zväzovať a brzdiť. Ako vraj povedal klasik:
"Videl som človeka budúcnosti. Už len pohľad na neho ma naplnil hrôzou".

A tak je to dobre.

Norman

Princíp, že kto vie a môže, koná, kto nevie či nemôže, kecá, platí absolútne.
Stručnosť je zásadná cnosť a niektoré poznania okolo moci by mali deti dostávať od kolísky. Baviť sa o tom medzi dospelými chlapmi je už riadne neskoro, je to prejavom toho, že daná kultúra nie je dospelá, alebo zdravá, alebo slobodná.
Povedzme to tak, že slovenská kultúra, a to hovorím v prvom rade o tej alternatívnej, ešte nie je dospelá. ( Tá druhá, tá súčasná oficiálna kultúra, je prakticky úplne bezcenná a nezaujímavá, je to čosi ako prejav dočasnej fázy, ako osraté plienky u batoľaťa - batoľa je prirodzné, ale plienky treba okamžite vyhodiť a dať čisté ... ) Teda slovenská reálna kultúra, v tejto fáze svojej renesancie, ešte nie je dospelá. Evidentne ani slobodná. Ale dúfam, že má aspoň to zdravé jadro - to by malo stačiť, aby sa rýchlo aj oslobodila, aj dospela.

Hm, prínos (tohto) diskursu a klubu by mohol byť definovaný (aj) v tom, aby si Sloveni uvedomili, že majú oveľa viac sily, ako si stále myslia. Nebudeme sa predsa baviť o tom, či ju môžeme použiť ani o tom, že jestvujú cudzie štruktúry, ktoré sú na prekážku, ani o tom, že máme právo ich preformovať, akýmkoľvek spôsobom bude možné. O tom sa naši nepriatelia nebavia, to vedia od malička, ak by mohli, zakrútia nám obrazne či reálne krk - a preto my máme samozrejme rovnaké právo a povinnosť spraviť to isté s nimi.

Do tejto fázy konfrontácie doba dospela.
Žiaľ? Nuž, ak si niekto myslí, že je to škoda a že to je zlé, toho možno utešiť, že je to len prejav prirodzeného kolísania dejín. To musí byť, sínusoida. Osud. Nie tak, ako my chceme, ale ako (večné) zákony kážu nám.

Julo78

IZRAEL je za smrtiacou technológiou 5G a genocídou na planéte Zem!

https://www.youtube.com/watch?v=pTUrge0Nz-U

Ľudia toto ma desí. Prosím vás o vyjadrenie vašich názorov k tomu videu...

Norman

Izrael a všetci majú prsty v "5G" a v akomkoľvek podobnom systéme nie preto, aby ťa ožarovalli, ale preto, aby kontrolovali komunikáciu, kontrolovali poznatky.

Oveľa nebezpečnejšie, ako akékoľvek technológia žiarenia pre telo je technológia manipulácie mysle, ktoré všetky tieto globálne satanistické sekty neustále pestujú, upravujú a zdokonalujú. To je ich smrteľná zbraň. A jej pohonom je ľudská naivita, ťažkopádnosť, pomalosť, etická nerozhodnosť, nedostatok rozhľadu, odstupu a nadhľadu.

Rudo

má aj iné zaujímavé videá. Napríklad, že zajtra (23.9.2017) bude koniec sveta:

https://www.youtube.com/watch?v=OhK7frlJmuU

nové