Posledný joker je vždy holokaust

Podobným článkom sa nevenujem, sú ich pravidelne desiatky, ich dosah je absolútne nepodstatný a ich vyvracanie či vysmievanie je zbytočné. Ani ten článok, ktorý vám predstavím, nie je nič nové, je to len ďalšia ukážka, že keď sa minú všetky možné ideologické línie, keď takmer všetky vyhoria a už sú absolútne nezaujímavé (neprinášajú už ani peniaze, ani spoločenské postavenie), ideologickým parazitom nezostáva nič iné, len čoraz častejšie používať posledný trumf, posledného žolíka - holokaust. Chodia do neho ako do válova, aspoň na chvíľu sa zohriať a nažrať v nedobytnej a cenzúrnym zákonom chránenej pevnosti.

joker

        joker (foto: Jetotak)

V tomto prípade nie je ani podstatné, že pod článkom je zakázaná diskusia - to je u nich, liberálov a multikulti pluralistov,  bežné. Ja sa skôr obávam, že onedlho pri prevracaní kabátov začnú miznúť aj samotné članky, a tak som si ho dovolil sem skopírovať celý, bez akejkoľvek zmeny. Nie, nejde o corpus delicti. Úžitok článku je jedine v tom, že ľudia, ktorí by ináč na Jetotak nezablúdili, môžu vidieť, akými zbraňami už možno narábať  v "politckom diskurze". Konkrétne tých pár bodov preberem na konci, najprv dáme plný priestor hosťovi:

 

 

Všetky cesty vedú z Auschwitzu

autor: Michal Havran ml.

Michal Havran mladší

 

Kerekešovci vydržali v podzemí Grandhotela v Starom Smokovci do 44. roku. Prišli z Vranova nad Topľou, neviem, koľko ich bolo. Babička bola v tom čase riaditeľkou hotela a starý otec spoluvlastníkom. Dnes ho majú Rezešovci. Alebo už nemajú. Kerekešovci boli jednou z mála židovských rodín z východného Slovenska, ktorej sa podarilo utiecť pred transportom.

Jednosmerné chartre do Auschwitzu a Sobiboru plánovalo Gestapo. Nemali veľa práce. Jeden z jeho predstaviteľov, meno si našťastie nepamätám, po vojne spomenul, ako dobre sa im na Slovensku pracovalo. Bohabojní a vďační Slováčikovia udávali židov, komunistov, luteránov, udávali všetkých, udávali aj emigrantov, mŕtvych, nenarodené deti, duchovných aj židovské milenky Nemcov.
 
Rodina vydržala v úkryte dva, alebo tri roky. Možno by vydržali celú vojnu, keby ich neudali na sídle gardy v Poprade zamestnanci hotela. Riaditeľka ukrýva židov, kŕmi ich a občas v noci, keď si je istá, s nimi sedí v salóniku a diskutuje pri sviečkach. V salóniku je dnes fajčiareň, chlad a smrad. Kerekešovcov a starých rodičov zobrali v štyridsiatom štvrtom. Prišla garda a Gestapo, dali si koňak a kávu, to viem presne, dali si zavolať starých rodičov, zatiaľ nechali prehľadať hotel a našli ich. Pre jedných Buchenwald, pre druhých Poľsko. Starí rodičia sa vrátili, časť z Kerekešovcov už nie. Deduško prestal po vojne navždy hovoriť svojou rodnou nemčinou. Pred vysídlením ich zachránil prezident Beneš, osobný priateľ a svadobný svedok. Beneš vedel, že Gregor Molitoris, babičkin brat, bol styčným dôstojníkom londýnskej vlády s povstalcami. Vedel aj to, že v 44. ho chytilo v Novom meste nad Váhom Gestapo. Dodnes sme nezistili, kde skončil potom, ako ho z výsluchu na Dunajskej odviezli do Berlína.
 
So zvyškom Kerekešovcov si babička písala až do smrti. Po vojne sa odsťahovali do Austrálie. Na Vianoce jej posielali ovocie, o ktorom sme ani netušili, že existuje. A pohľadnice. S kengurami, papagájmi a maorskými kerkami. Starí rodičia, ich židovskí priatelia, ich mŕtvi boli súčasťou sprisahania. Veľkého dejinného sprisahania proti nacizmu a rasizmu. Tollkien v tom čase písal nemeckému záujemcovi o vydanie Hobita, že to nemôže povoliť, pretože sa ho v zaslanom dotazníku pýtajú, či nemá židovských predkov. „Žiaľ nie,“ odpovedal Tolkien. Hanna Arendtová v korešpondencii s Geršomom Šolemom márne volala po vytvorení židovskej armády. Spojenci nebombardovali trate do Auschwitzu a židovské povstanie v Sobibore a vo Varšavskom gete skončilo tragédiou. Hans Jonas si po vojne položil otázku, aký je to Boh, ktorý nepočuje modlitby šesť miliónov ľudí vo vyhladzovacích táboroch.
 
Pozorujem idiotov plných nenávisti s reláciami na Vive, Slobodnom vysielači, hlupákov, čo sa zmocnili hnutia Anonymous. Fotia si ľudí, šikanujú ich, píšu o židovských médiách a severských tvárach, váľajú sa ožratí pod Svätoplukom, pochodujú mestom za sprievodu polície. A priznávam, že som dedičným príslušníkom sprisahania. Sprisahania ľudí, ktorí odmietajú, aby sa vo voľbách používala otázka pôvodu. Denne konšpirujem proti myšlienke, že jeden národ a kultúra sú prekážkou emancipácie druhého a že existujú kultúrne hierarchie. A spriadam verejné plány proti tým, čo si vo svojej paranoidnej viere v neslobodu myslia, že všetko čo robíme, je výsledkom želania neviditeľných entít. Áno, som súčasťou takého sprisahania a cítim sa v ňom výborne. Lebo nechcem žiť v na kontinente, kde všetky cesty vedú do Auschwitzu.

 

-----------

Nuž a tu sú moje drobné poznámky:

Bohabojní a vďační Slováčikovia - keďže je možné verejne nazývať Slovákov takto, určite je možné požívať na iné skupiny obyvatelstva názvy ako icíkovia, židkovia a podobne. Sloboda a rovnoprávnosť, nie?

 

...udávali aj emigrantov, mŕtvych, nenarodené deti, duchovných aj židovské milenky Nemcov - fascinujúca myšlienka, udávanie nenarodených detí, azda svetová novinka. Tu by som chcel počuť nejaký príklad, ako to je myslené, ale žiaľ, asi sa nedočkám.

 

Možno by vydržali celú vojnu, keby ich neudali na sídle gardy - oni Kerekešovci by zaručene v pokoji vydržali vo svojom vlastnom hoteli do konca vojny, ak by ich vlastní sionistickí súkmeňovci nevyvolali SNP.


Starí rodičia sa vrátili - to je určite lož. Každý vie, že starších práceneschopných ľudí a židov posielali v táboroch rovno do plynu. Pán Havran sa tu dopúšťa popierania holokaustu, a na to sú paragrafy.

 

So zvyškom Kerekešovcov si babička písala až do smrti. Po vojne sa odsťahovali do Austrálie... - no, aspoň vieme, komu náš bohatý štát platí odškodné. Ozaj, pán Havran naozaj až do konca vôbec nepíše, koľko Kerekešovcov bolo a koľko ich počas vojny zahynulo. Prečo nevyčísli obete?

 

... aký je to Boh, ktorý nepočuje modlitby šesť miliónov ľudí vo vyhladzovacích táboroch - to je teologická otázka, ale v danom kontexte pre danú abstraktnú otázku je odpoveď jasná - ten krutý boh je bezpochyby židovský.


Pozorujem idiotov plných nenávisti s reláciami na Vive, Slobodnom vysielači, hlupákov, čo sa zmocnili hnutia Anonymous. - Tu je to najzaujímavejšie. Takže už možno oficiálne nazývať v masmédiách  celé skupiny obyvateľstva "idioti", len z dôvodu ich politického názoru (Jetotak deklaruje, že je súčasťou Mond diplomatique, články z neho  sú zverejňované na papieri v Pravde a ja neviem kde všade, takže to nie je nejaká stránka "extrémistov", že nie, ale oficiálne masmédia). Okrem toho možno dehonestovať klientov komerčných masmédií, bez ohľadu na škodu, ktorú im to prinesie? Takže možno označiť za idiotov napríklad poslúcháčov či spolupracovníkov akéhokoľvek rádia či televízie.

 

idioti z fun rádia

         Havran a nejakí ďalší idioti z Fun Rádia

 

... som dedičným príslušníkom sprisahania. Sprisahania ľudí, ktorí odmietajú, aby sa vo voľbách používala otázka pôvodu - Tu sa autor dištancuje nielen od sionizmu - politického židovského extrémizmu - ale aj vôbec od židovstva izrealského typu. Nehovorte mi, že sa tá veta dá chápať inak. On predsa nie je nevzdelaný hlupák.


Denne konšpirujem proti myšlienke, že jeden národ a kultúra sú prekážkou emancipácie druhého a že existujú kultúrne hierarchie - A tu je skôr humor. Niekto, vzdelaný v tzv. humanitných vedách a teda aj histórii, popiera, že národy a kultúry vždy boli a sú prekážkou emancipácie jeden druhému? To sa nedá vyvsetliť ináč, iba ako najhrubšia neúprimná lož. A ta druhá časť - že neexistujú kultúrne hierarchie? A písanie politických článkov je čo iné, ak nie kuľtúrna konfrontácia a teda tvrdenia, že jedna kuľtúra je horšia, ako druhá? A čo iné, ak nie definovanie absolútnej kultúrnej hierarchie je odsudzovanie do pekla "idiotizmu" a akýchkoľvek iných izmov každého, kto sa čo len trocha viac vzdiali od postojov pána Havrana?

 

Áno, som súčasťou takého sprisahania a cítim sa v ňom výborne - Áno, pán Havran, ste súčasťou takého sprisahania a cítite sa v ňom zatiaľ výborne.

 

Lebo nechcem žiť v na kontinente, kde všetky cesty vedú do Auschwitzu. - Všetky cesty vedú do Auschwitzu od skončenia svetovej vojny - odvtedy je toto slovo súčasťou nového politického náboženstva. To my, pán Havran, a určite je nás väčšina, to my nechceme žiť na kontinente, kde všetky cesty vedú do Auschwitzu a dúfame, že sa to zmení čim skôr.

 

Ale buďme pozitívni. Pán Havran sa mení, už neraz obrátil kabát, kedysi som aj ja mal na jeho Jetotaku blog ( s jeho osobným súhlasom, jedinou podmienkou bolo, že si zmením nick, hm, veď iný nick mám aj tu ), kedysi to bol tzv. ľavičiar, tzv. humanista, kedysi nielen písal schovaný doma, ale raz skončil aj na chodníku (viď foto - odvtedy sa na ulici schováva za známe ksichty, ako napríklad Beňová a podobne, a hlavne, teraz sa už necháva políciou chrániť).

havran na ulici

   extrémista užívajúci si rovnocennú policajnú kultúru

 

 

baloo
"Babička bola v tom čase riaditeľkou hotela a starý otec spoluvlastníkom. " Takze nebola sluzka ani dedek udrzbar. Riaditel a vlastnik. No comment. "Pred vysídlením ich zachránil prezident Beneš, osobný priateľ a svadobný svedok" To je ten isty exilovy onen, ktory na zaklade hlboko demokratickeho principu kolektivnej viny vysidlil miliony Nemcov a prinajmensom desat- ak nie statisice Madarov? Toleroval vlaky smrti v Sudetach a upalovanie Nemcov za ziva na Vaclavaku? Ach, so. "Spojenci nebombardovali trate do Auschwitzu " Nakolko viem, do je dokazatelny omyl. Praveze bombardovali, ked uz boli aj tak preplnene. Takze sa tam nedostali lieky ani jedlo a vypukol tyfus. A vela ludi zomrelo, aj z nemeckeho personalu lagra. A odpoved na otazaku: TAKTO mohli stari rodicia prezit, jednoducho mali lepsiu imunitu, proti cyklon-b by imunita nepomohla. "Lebo nechcem žiť v na kontinente, kde všetky cesty vedú do Auschwitzu." Ja neviem, nam furt hovoria a pobadaju nas, aby sme ztadeto isli niekde do prdele. Ved ked este aj kamaratov ma v tej Australii, co mu vlastne brani? On je kozmopolit, nie my.
Sinuhe

som si uvedomil, že ten ksicht som už nedávno videl. Na fotke, kde sa per pazuch drží s Beňovou (osobou, ktorá mala tú primitívnu drzosť, že na utýraného ale hrdého človeka, pána Oskara Dobrovodského, oplzlo vykrikovala), tak na tej fotke je človek , ktorý v tej chvíli fotenia sa mimikou snaží vyjadriť jasánkovský budovateľský antikoltebovský výraz - a je v tom fakt dobrý. Vraj vyštudoval religionistiku. Čiže úplnú zbytočnosť - najmä s prihliadnutím na nadmerný počet religionistov už pred ním vyštudovaných. Asi to bude tak, že jeho mozgová kapacita nestačila na nič rozumné (techické vedy - tam treba vedieť matiku a fyziku, biologické vedy sú mu takisto brrr, nejaké potravinárska, chemickotechnologická, poľnohospodárska, dopravná, lesnícka či iná užitočná činnosť sú mu priťažké a treba tam veľa pracovať, umelecký talent tiež nemal, takže mu zostala len tá religionistika ... hehehe a teraz, aby sa tým uživil, tak musí vyrábať takéto stojky (a stoky) aby si ho dakto všimol a nejaké omrvinky mu vydelil, aby nezdochol od hladu, chlapec jeden.  ...

Norman

veď preto je napísané, že teraz sa už necháva policajtami len strážiť.

Taký malý-veľký Musollini.

Záber tesne predtým, ako boli Beňovej pripomenutí komunisti a ich koniec.

 
N

média vpravo, vľavo, na výslní, aj v podzemí, vyzerá to, že niektorí sa BOJA. A veľmi.

slaven1

A čoho sa boja.

N

Že tak, ako sa to v dejinách stáva, skončia ako všetci užitoční idioti (nedávno sa mi podaril preklep "užidoční), keď si majitelia prsteňa budú mädliť ruky ďaleko, ďaleko a ich tu nechajú napospas hladnému a uzimenému, zdemokratizovanému davu.

slaven1

Nadpis článku mi pripomenulo Politický vězeň Vondrák a kandidát na prezidenta Fischer nebo-li jak v praxi omluvit svou totalitní zhovadilost pomocí holokaustu™:

Norman

ako to pekne funguje.

A Vondrák, rok v base za nič, nemôže nič.  Fischer a spol sú predsa bojovníci so zlom. No, presne tak, ako komunisti za "totality", ale toto je iné ... noo ... ďalšiu otázku.

 
Norman

Delenie na pravicu a ľavicu je, ako zdôrazňujeme už dávno, číročíry podvod na mýlenie davov. Najnovšie sa potvrdilo, že najradikálnejší "ľavičiari" si veľmi dobre rozumejú s najradikálnejšími "pravičiarmi" - viď článok tu spomínaného politického extrémistu Havrana zrzu uverejnený vo fundamentálne "pravicovom" .týždni.

Proste - sionisti sú vždy v prvom rade sionisti a vždy si dobre rozumejú.

 

Mimochodom - článok je reakcia na to, že Británia vzdáva svoju rolu rozoštvávača a ničiteľa Eu zvnútra. Teraz, keď sa aj Škótsko snaží izolovať od Pakistáncov, Indov, Afričanov a Arabov, ktorí sa nazývajú Anglicko - sa nič lepšie nemohlo stať.

 
stano-stredoeuropan
Precital som si tu par clanokv a komentare vo forach. Rozmyslam, co je spolocny menovatel kladneho hodnotenia politikov na strankach tohoto typu. Jozko Tiso. Spravny chlap, kazdemu Slovakovi dal do komory trochu toho masla, aby sa lepsie preckala vojna. Asi pojde o narodneho hrdinu a vzor politika? Vladimir Putin, lovi amfory z mora, vladne pevnou rukou a dohliada aby silna armada ustrazila ropne poklady velkeho Ruska. Asi pojde o narodneho hrdinu a vzor politika? Ajatolah v Irane. Dohliada, aby ludia pravidelne cerpali mudrost z koranu a aby zli americania nepostavili v Teherane McDonald. Asi pojde o narodneho hrdinu a vzor politika? Uprimne povedane Jozko poslal slovenskych vojakov do prehratej vojny proti niekomu, kto nebol nas nepriatel. Ked by som skryval kolegu pred transportami za Jozka, hrozil by mi trest, aky mnohych aj postihol. Nechcel by som zit v krajine s takym rezimom. Ten pocit, ze mam maslo v komore by tie negativa nikdy neprevazil. Vladko bol spolahlivy okupant v cudzej krajine, kde ho nechceli. Nikdy ho nezaujimal ich nazor. Dnes brani dalsim politikom, aby vobec prezentovali svoj program. Nikdy ho nezaujimal ich nazor. Keby som bol kriticky novinar za Vladka, mohli by sa mi stat nepekne veci. Nechcel by som zit v krajine s takym rezimom. Ten pocit, ze silna armada strazi ropu by tie negativa nikdy neprevazil. V Irane detto - umiernenejsi islamisticky politik musi zit v izolacii, pod kontrolou tajnej sluzby. Bezny clovek si musi davat pozor, aby nahodou neukazal prozapadnejsi postoj, aby nebol potrestany revolucnymi gardami. Nechcel by som zit v takej krajine. Suma sumarum, zivot v demokratickej krajine je vyhoda. Platim za to dan, ze obcas vladne niekto, koho som nevolil a nie je to moja salka kavy. Stretnem sa so spektrom nazorov, pricom niektore su z mojho pohladu pochybne a mylne, ba niektore aj nebezpecne, ako napriklad chvala ekonomickej politiky Hitlera na tejto stranke. Adolf nebol ziadny kandidat na Nobelovu cenu za ekonomiu. V zasadnych veciach sa mylil od zaciatku az do konca. Smutny fakt je ten, ze na to doplatili miliony ludi svojim zivotom. Pokial tu chcete podobne nezmysly obhajovat, tak vam prajem, aby ste sa zamysleli nad konzistenciou svojich myslienok a skusili sa raz pozriet na svet, minulost, sucasnost a buducnost objektivnejsimi ocami. Bez ostna nenavisti k tym druhym, co maju iny nazor ako vy. Mozno to nedokazete urobit, ale povazoval som za dolezite vam to povedat.
Norman

Je zaujímavé, že ten "obejktívny pohľad", ktorý nám Stano-stredoeuropan odporúča - je presne ten istý, aký poznáme a dostávame dennodenne z masmédií.

Každopádne ti Stano ďakujem, že si bez osťna nenávisti k tým druhým, čo majú iný názor, sa tu vyjadril. Vhzľadom na to, že je veľmi nepravdepodobné, že ľudia tvojich názorov zostanú na ďalší dialóg, ti ale nebudem fakticky odpovedať. Načo? Nechám ti prvé a posledné slovo, netreba argumentovať proti. Tvoje slová sú všade naokolo, pár podobných navyše nikomu neublíži - a naoapak, ťažko ten proces, ktorý je v tebe, urýchliť. Iba ak by si mal nejaké ďalšie otázky, čo asi nemáš, veď je všetko také jasné, že.

 
slaven1

Ahoj, časť s tohto komentáru je pre teba. Ďalej:

Vladimir Putin, lovi amfory z mora, vladne pevnou rukou a dohliada aby silna armada ustrazila ropne poklady velkeho Ruska.

:-)

Uprimne povedane Jozko poslal slovenskych vojakov do prehratej vojny proti niekomu, kto nebol nas nepriatel.

Toto za opakuje. Slovenský vojaci v Iraku, Afganistane a český až aj v Mali.

Ked by som skryval kolegu pred transportami za Jozka, hrozil by mi trest, aky mnohych aj postihol.

Pospolitý ľud nevie veľa o tej dobe (dačo im povedia na Markíze, dačo .týžden napíše, dačo z dejepisu na základnej). Transporty začali už za Tisa alebo až od Tuku?

Zase na druhej strane, počas Slovenského štátu skutočne existovali transpory židov do koncentračných táborov. Skrývať židov bolo trestné (môže niekto doplniť, konkrétne znenie zákona?). To mi pripomína myšlienku Larkena Rosa - najväčšie zločiny sa diali v medziach oficiálneho zákona danej doby.

..ba niektore aj nebezpecne, ako napriklad chvala ekonomickej politiky Hitlera na tejto stranke. Adolf nebol ziadny kandidat na Nobelovu cenu za ekonomiu. V zasadnych veciach sa mylil od zaciatku az do konca. Smutny fakt je ten, ze na to doplatili miliony ludi svojim zivotom. Pokial tu chcete podobne nezmysly obhajovat, tak vam prajem, aby ste sa zamysleli nad konzistenciou svojich myslienok..

Môžeš byť konkrétny, kde sa na nadhlad.com obhajuje Hitlerova hosp. politika (do komentáru je možné vložiť čosi nazývané "odkaz" :-)? My, čitatelia, priespievajúci a komentujúci nadhľad.com neobhajujeme Hitlerovu hosp. politiku. Pod každým príspevkom je konktrétny nick, ktorý názor pridal. Negeneralizuj, to je lacné. S tým u premýšlajúcich nikto nepochodí.

maršal Žukov
Slaven - a veď čo sa hneď pokakávaš, že ťa nejaký odkundes označí za chváliča Hitlerovej hospodárskej politiky? Čo bolo zlé na Hitlerovej hospodárskej politike? Veď práve pre ňu zničili sionisti Nemecko, ktoré naberalo vďaka Hitlerovej politike na hospodárskej sile, tkaže to asi bola lepšia hospodárska politika, akú nám tu servírujú židovskí výhercovia nobelových cien za ekonómiu, určite nie s cieľom, aby sa naše národné gójske ekonomiky vzmohli a neboli odkázané na úvery od židovských bánk. Čo???
slaven1

Spomenul som si na túto tlačovú správu z minulého roka. Tak pridávam, aby bolo archivované.

Ďakujeme Hitlerovi za holokaust: v Jeruzaleme poškvrnili memoriálny komplex - http://slovak.ruvr.ru/2012_06_11/77829661/ 11.06.2012, 20:42

V noci na pondelok 11. júna nezvestní vandali poškvrnili memoriálny  komplex Yad Vashem (múzeum Holokaustu) v Jeruzaleme a posprejovali ho antisemitskými graffiti.

Najmenej 10 nadpisov sa objavilo pred vstupom do komplexu. Uvádzame iba niekoľko príkladov: Hitler, ďakujeme za holokaust, keby nebol Hitler, sionisti by museli vymyslieť holokaust, Izrael je duchovným Osvienčimom pre ľudí z východu, Židia, zobuďte sa, zlý sionistický režim je pre nás nebezpečný.

Medzi nadpismi bola aj výzva k poľskej vláde: Vážená vláda Poľska! Ukončite vstup sionistov do Osvienčimu. Ich pamätné ceremoniály sú manipuláciou. Pod poslaním bol podpis: svetové ortodoxné židovstvo.

Vandali popísali nie len steny memoriálu ale aj samotné pamätníky.

Foto: RIA Novosti

slaven1

Vladimír Stwora je popotahován za zveřejnění textu Holocaust a jeho čtyřmilionová varianta. Případ sledujeme už delší dobu, nicméně pro nově příchozí provedeme stručnou rekapitulaci.

Celá foto reportáž tu. Prípad nakoniec skončil Stworovím omilostením Klausovími amnestiami.

A ešte by som pridal link na stiahnutie zo včerajšej informačnej vojne: Téma - Vznik Mlčania, vzájomnej spolupráce .... ďalej sionizmus, antisemitizmus, ropný zlom. Hosť - Tibor Eliot Rostas.mp3

N

Z komentárov na afinabulovi:

Podle celosvětového sčítání obyvatelstva zveřejňovaném ve World Almanachu (čísla dodávaly židovské obce) bylo celosvětově v r. 39 kolem 15,5 mil židů, v r. 47 o nějakých 50-100 tisíc víc, přes válku se celosvětový census neprováděl, předtím se dělal každých 5 let, dá se to dohledat, v ofic. dějepisech ale ne-é.

Before the war, and according to the world almanac, ""World Almanac, 1938, pg. 510 -- world jewish? population = 15,748,091""
After the war, "World Almanac USA, 1947, pg. 748: World Jewish Population -- 15,690,000"

World Jew Population per World Almanac
1938 pg 510 - 15,748,091
1939 American Jewish Committee - 15,600,000
1940 pg 129 - 15,319,359
1947 pg 748 - 15,690,000
1949 pg 289 - 15,713,638

Ale v r. 49 se zjevilo 6 mega:

The University of Alberta library has the World Almanac issues for the pertinent period for 1941, 1944, 1947, 1948, and 1949. The figures listed for total world Jewish population are as follows:

1941 15,748,091
1944 15,192,089
1947 15,688,259
1948 15,688,259
1949 11,266,600

 

Norman

No, som popočúval ten záznam .... no, aspoň zaznela téma :-)

Ťažko povedať naživo aspoň časť pravdy napríklad o sionizme. Alebo o akejkoľvek inej ideológii - že proste objektívne existuje a je objektívny problém. Že nejstvuje možnosť spolužitia života hadov aj myší v jednom malom teráriu. Že nemá zmysel rozmýšlať, prečo konkrétne sionizmus či judaizmis či iní izmus je témou - proste, nekompatibilné množiny budú mať spolu vždy konflikty.

Možno dobre povedali to o neexistencii strachu na základe vyššieho princípu. Tí ľudia majú zdravý fundament, a ak sa teda neboja, nezostáva nič iné, len do toho zaťať.

 

 

 

slaven1

- N, tak teraz neviem, popreli tie "fakty" 6 mil. holokaust™ alebo nie? Treba byť opatrný. Bdelí ochrancovia zákona a spravodlivosti nikdy nespia :-) Takto nejak vyzerajú. Na obrázku je štátny zástupca z prípadu so Stworom:

Vladimír Stwora – soud 1.11.2010

- Tu je vystrihnutý záver zo Stworovej reči: OGG, MP3 (2 minuty, 1,2 MB). zdroj

- Záznam diskusie na Slobodnom vysielači:

- Dnes Zvedavec pridal článok, ktorý si pravdepodobne každý z nás prečítal: Popírání holokoustu – zcela zákonné! Stwora je na celú justičnú frašku, ktorá sa okolo neho rozpútala (právom) naštvaný. S témou súčasnej inkvizície - 6 miliónový holokaust™ - tak rýchlo neskončí (na úžítok pravde a tým nám všetkým).

N

Len teraz neviem, či nie je popretý ten Almanach, a teda fakty nemáme.

N

.....aj tam, kde by ste to nečakali: http://www.voxvictims.com/2013/02/22/tanec-je-moj-zivot/

nové