Koho nedokážem predbehnúť, tomu aspoň podrazím nohy

Matematika je vraj rasistická

 

Viacero článkov sa venuje tvrdeniu nejakej Rochelle Gutierrez(ovej), vraj profesorke na univerzite v Illinois, ktorá tvrdí, že matematika je rasistická. A prečo? Lebo matematiku vytvorili belosi a matematické vety boli pomenované podľa Grékov - bielych Európanov. Navyše iní ako bieli študenti (o Aziatoch sa pani profesorka asi nezmieňuje) s matematikou majú vážne problémy, jednoducho ju nezvládajú. Politicky nekorektne napísané - nemajú na to dostatočnú inteligenciu. A tak sa pani "profesorka" riadi heslom Koho nedokážem predbehnúť, tomu aspoň podrazím nohy. A stiahnem ho na svoju úroveň.

 

Viac v týchto článkoch:

http://www.hlavnespravy.sk/profesorka-rochelle-gutierrezov-tvrdi-ze-mate...

 

http://www.czechfreepress.cz/podoteky/ucim-svoje-deti-pocitat-jsem-rasis...

 

Čo s tým? Zakážeme matematiku?

Ja navrhujem iné riešenie. Ak je matematika rasistická, nech sa ju teda čierni neučia.

Ale poďme ďalej.

Televízor vynašli bieli, takže je rasistický a čierni by ho nemali používať.

Fotoaparát vynašli bieli, takže je rasistický a čierni by ho nemali používať.

Aj farebná fotografia je rasistická, lebo ju vytvoril biely Rus Prokudin-Gorskij a čierni by sa teda nemali fotiť, lebo ešte viac tak vynikne ich čiernota.

Telefón vynašiel biely Graham Bell, takže je rasistický a čierni by ho nemali používať.

Žiarovka je rasistická, lebo ju vynašiel biely Edison a čierni by ju preto nemali používať.

Dokonca aj samotná elektrina je rasistická, lebo ju a jej využitie objavili bieli, preto by čierni nemali používať žiadne elektrické prístroje.

Automobily sú rasistické, lebo ich vymysleli a vytvorili bieli a preto by ich čierni nemali používať.

Ešte aj ten obyčajný bicykel vymysleli bieli, takže je rasistický a čierni by ho nemali používať.

Najhoršie na autách a na bicykloch ale je, že majú duše a plášte na kolesách z čiernej gumy, čo je ukážkový príklad rasizmu.

Strelné zbrane sú rasistické, lebo ich vymysleli bieli, preto by ich čierni nemali používať.

Lietadlá sú rasistické, lebo ich vymysleli bieli, preto by ich čierni nemali používať.

A tak ďalej, a tak ďalej...

Čiže kto používa to, čo vymysleli a vytvorili bieli, podporuje rasizmus.

 

Okrem toho sadze z výfukových plynov aj z komína sú čierne, čiže opäť rasizmus. A čo čierne a hnedé uhlie? Prečo neexistuje aj biele uhlie, aby mohlo byť zničené v peciach?

A sneh je na opačnej strane farebného spektra, je čisto biely, takže je rasistický, preto treba podporovať globálne otepľovanie, aby sa žiadny biely sneh nevytváral. Alebo aspoň vytvárať čo najviac sadzí, aby ten hnusný biely sneh začiernili.

Taktiež aj morská pena je biela, čo je tiež rasistické, preto treba moria a oceány riadne zašpiniť a bielu penu zafarbiť. Alebo lepšie riešenie - pridávať do morskej vody také chemikálie, ktoré úplne zabránia vytváraniu bielej peny na hrebeňoch morských vĺn.

Soľ je tiež biela, takže je rasistická a čierni by si jedlo nemali soliť. Ale môžu si ho pocukrovať. Nie však bielym cukrom, ale hnedým.

Papier je tiež väčšinou biely, takže je rasistický a čierni by ho nemali používať. Dokonca by nemali ani čítať a písať, lebo kníhtlač v súčasnej podobe vymyslel biely Guttenberg.

A vôbec, angličtina je jazyk bielych, vznikla ako zmes starej angličtiny, čo je jazyk čisto bielych Anglov, a starej francúzštiny, čo je zasa jazyk čisto bielych Francúzov, čiže čierni by vôbec nemali angličtinu používať. Používaním angličtiny totiž podporujú biely rasizmus.

No a na začiatku menovaná pani "profesorka" Rochelle Gutierrez(ová) hispánskeho pôvodu by si mala z hlavy vybiť svoju rodnú španielčinu, lebo je to tiež jazyk bielych.

 

Ale pozrime sa na to z opačnej strany. Čierni Afričana sú vynikajúci bežci a ja, biely Európan, sa im v behu nikdy nevyrovnám a preto sa cítim na smrť urazený a diskriminovaný. Veď to je ukážkový príklad rasizmu! Zakážeme atletiku?

afinabul

Ak Vám začne niečo vysvetľovať nejaká černoška, čo má vyžehlené vlasy, ihneď ju treba nakriatnuť z rasizmu!
https://www.biography.com/.image/t_share/MTE5NDg0MDU0ODEyNzIyNzAz/michel...
Verzia bližšia skutočnosti:
https://i0.wp.com/thegrio.com/wp-content/uploads/2012/03/michelle_hair.jpg?

Náhodný okoloidúci
Kamoši si prečítali článok a jeden mi odpísal: profesorke asi chyba poriadny kolik ked vymysla take hovadiny :)
Náhodný okoloidúci

https://stredoevropan.cz/2018/01/31/bili-lide-kteri-delaji-jogu-prispiva...

Bílí lidé, kteří praktikují jógu, přispívají k systému “moci, privilegia a útlaku”, tvrdí profesorka z Michigan State University.

Shreena Gandhi, která vyučuje náboženská studia, ve svém článku tvrdí, že Američané, kteří dělají jógu, přispívají k rasové nadřazenosti a propagují “jóga industriální komplex”.

Bílí Američané by se prý měli učit o historii jógy, uznat kulturní přivlastňování, na kterém se podílejí a ideálně snížit cenu za lekce jógy pro chudé lidi, což je skupina, která často zahrnuje barevné lidi a “nedávné migranty, jako třeba indické ženy, kterým tato praxe právem náleží,” tvrdí.

Gandhi a její partnerka Lille Wolff, která sama sebe nazývá “antirasistickou bílou židovskou organizátorkou a léčitelkou”, tvrdí, že rozvoj jóga studií a celé jóga kultury za posledních 20 let je důkazem přivlastnění si jógy, což je součástí systémového rasismu postaveném na práci černých lidí a lidí z globálního jihu.”

Praktikování jógy bílými je prý pokračováním kolonialismu, kdy bílí lidé přebírají části kultury, které jsou pohodlné a přenosné, a nezáleží jim na prosperitě a svobodě indických lidí.

“Obzvláště v dnešní době, kdy je odhalen podbřišek kapitalismu – bílá nadřazenost, nadvláda heterosexuálních mužů a xenofobie, je důležité, aby si každý, zvláště ti, kdo mají přístup ke spirituálnímu tréninku jógy, kladl obtížnou otázku… jakým způsobem se podílíme na systému, který utlačuje barevné lidi, homosexuály a transsexuály, chudé lidi, invalidy a imigranty?”

Zaujímalo by ma, či to má pani "profesorka" z vlastnej hlavy alebo či jej to nabulikala jej "partnerka", čo si s ňou navzájom lížu.......

Takže pani "profesorka, uzatvorme dohodu. Ja nebudem cvičiť vašu indickú jogu a vy nebudete používať vynálezy bielych - elektrinu, auto, telefón, počítač, betónové stavby, plasty...

nové