Shit hole versus black hole

Tak sa nám Trump na nejakej schôdzi vyjadril, akosi v súvislosti s Haiti a africkými štátmi, že do USA prichádzajú ľudia zo "shit holes", a že by bol radšej, keby prichádzali z Nórska. 

Teraz je v médiach, ale aj na pôde politických prostitútok v OSN krik, že je to rasistický postoj a urážka týchto dobrých krajín a ľudí v nich.

"Shit hole" znamená "riť", ale myslím, že sa dá chápať aj doslovnejšie, ako "zasratá diera". Treba pripomenúť, že sa svojho času (1997) viceprezidentka USA Allbrightová vyjadrila o Slovensku, že je to "black hole"  ("čierna diera") Európy, čo vtedy ale nikoho v USA či v OSN nepobúrilo ani najmenej. Pritom je urážajúci náboj podobný, na rovnakej úrovni. Tento dvojaký meter postoja voči východnej Európe je naozaj zarážajúci a hlboko urážajúci - o meno afrických dier sa anglosionistické OSN stará viac, ako o meno dobrých civilizovaných slovanských krajín. A je to ďalší dôvod, prečo treba odmietať akýchkoľvek ich zasratých čiernych kamarátov, nech si ich len nechajú u seba a nech všetkým rasistom teda ukážu, ako u seba v USA vybudujú novú Nigériu. Žiadna tragédia to nebude, u mňa sú aj tak už dnes takéto USA a ich atlantickí kolaboranti len black shit hole.

 

 

https://spravy.pravda.sk/svet/clanok/454368-trump-oznacil-haiti-salvador...

 https://www.cato.org/publications/commentary/slovakias-return-black-hole

 
Autor: 
forma: 
Náhodný okoloidúci

Haiťania, čiže v skutočnosti nie praví Haiťania, ktorí boli vyvraždení, ale Afro-Haiťania, spolu s Afričanmi už celé desaťročia až stáročia predvádzajú svoje budovateľské schopnosti a každý môže na základe stavu ich domovských krajín posúdiť, čo dokázali vybudovať a vytvoriť. A to isté, čo vytvorili u seba doma, vytvoria všade tam, kde sa usídlia. Takže Doník má pravdu - nebrať.
Ale zároveň by si Doník mal dávať pozor na svoje iné želanie - brať prisťahovalcov z krajín ako je Nórsko. Aby mu tam u nich vo veľkej Amerike za veľkou vodou nevybudovali ich verziu "juvenilnej justície" a aby miesto Nórov nedostal "Afro-Nórov".

Sociálny patologista

Len jedna malá otázočka pre hoviadka z OSN: Ok, ak Haiti a iné africké/černošské krajiny nie sú žiadne "shitholes", ale také úžasné krajiny, ako tvrdíte, potom prečo z nich ľudia v takom masovom rozsahu utekajú? A prečo sa žiaden z vás - humanistov, antirasistov, liberálov - nechce do týchto úžasných krajín presťahovať? :-)

 

Sociálny patologista

Haiťania a ich kulinárska špecialita - koláče zo špiny: https://www.youtube.com/watch?v=s3337cj4sJQ Veľmi chutné a výživné. Mňam! Ale inak to samozrejme nie je žiadna "shithole". :-)

Trochu vážnejšie, problém je v tom, že väčšina ľudí na Západe si ani len nevie predstaviť ako fungujú a uvažujú negroidi. Dokonca ani bežní Američania, keďže mixnutí Afroameričania, ktorých IQ je porovnateľné s blízkovýchodnými populáciami, nebudú až tak extrémne odlišní/zaostalí.

Väznenie žien za účelom "rituálnej medicíny", kanibalizmus, otroctvo, znásilňovanie bábätiek, pretože to má vraj vyliečiť AIDS, zabíjanie albínov a pitie ich krvi, atď, atp. Afrika je, napriek všetkej tej nádhernej prírode, peklom na tejto zemi - a to v prvom rade a predovšetkým pre belochov, ktorí tam ostali žiť. Títo ľudia sú tak RADIKÁLNE odlišní od nás.

Norman

To, že si nedokážu predstaviť, je vážna pointa. V Afrike sú tie populácie iné, ešte horšie, ako tie už predsa len vylepšené, prefiltrované v Severnej Amerike či inde.

A ešte niešo dodám. Naozaj afroidi sú na úrovni neovládatelného prípadu, pretože to podstatné: ich inteligenčný potenciál je pod úrovňou ich hormonálnych vzruchov, a preto sú prostedoslovne neprirodzení.
Rozumieš: ani pes nie je inteligentný, ale má usporiadyný charakter, každá rasa rôzny, ale zväčša usporiadaný, pokojný, sociálny. To u černochov nie je, a aj keď majú to IQ povedzme 80, nedokážu sa ovládnuť, žiť normálne a slušne. To je ich hlavný problém, veľmi zhoršujúci samotný nedostatok intelektu.
A tento problém, len v slabšej forme, je aj u iných semitských a vôbec austroidných etník.

Je to proste problém anatomický, pomer sily tých rôznych mozgových vrstiev, mozgového kmeňa versusu kôra, pomer sily hormónálneho systému voči nervovému riadeniu a podobne. Je to čistá merateľná veda.
Dalo by sa to formulovať tak, že ten pomer riadiacich vrstiev musí byť v určitom rozsahu, že tie vyššie vrstvy musia premáhať tie nižšie - ináč je organizmus či druh vadný, niečo ako pomýlená (rakovinová) bunka.

Ja viem, ľudia neznášajú, keď sa o nich uvažuje ako o obyčajnej súčasti prírody, považujú to za rúhanie a za politický zločin. Ale práve toto TABU je problém dnešnej civilizácie a TENTO druh civilizácie - nie "Západ", nie Európa či Amerika, ale táto forma civilizácie, táto jej časť, preto odumre podobne, ako odumreli mnohé predošlé pomýlené formy civilizácie.
A toto TABU je to, o čo sa tu vedie boj.
Nie my ho vedieme, boj sa vedie sám, my, každý z nás, si len môžeme vybrať, na koho stranu sa pridáme. Na stranu reality, alebo na stranu iracionálnych bláznov.

Náhodný okoloidúci

Ako sa prisťahovalci z Afriky môžu zaradiť do európskej spoločnosti, keď neboli schopní zaradiť sa do africkej spoločnosti?

Buheh

Nuž, pred pár stáročiami osadníci, ktorí zmultikultúrnili pôvodných obyvateľov, na tom kontinente založili New York, New Hampshire, New Brunswick, New Yersey, New Orleans... tak prečo by tam teraz osadníci rovnakým spôsobom a podľa rovnakého práva nemohli založiť New Abidjan, New Yaoundé, New Kinshasu, New Bulawayo, New Djamena a New Lumumbashi?

Ema

Popri shit hole zmieta našou úžasnou planétou ešte jedna kauza - H&M černoško v mikine Najkchúúúl opica v džungli.

V Juhoafrickej republike ukázali, kto je najkchúúl opica v kráme H&M
https://www.welt.de/wirtschaft/article172452492/H-M-schliesst-alle-Laede...

A čože, Trumpovo shit hole prepočuli? Že by sa zašli vyšantiť aj na americkú ambasádu v JAR.

mirage

nemaju vyraz, ze dirthole, messhole alebo tak?

skutocna shithole je india

Náhodný okoloidúci

Snaha dotiahnuť do USA čo najviac Afro-Haiťanov a Afričanov nie je zjavne nič iné ako snaha tzv. Demokratickej strany doviezť si čo najviac voličov.

http://www.epshark.cz/clanek/352/ted-se-rozhoduje-o-budoucnosti-usa

P.S. Ten epshark, ktorý všade tak propaguje istý Senil Senilovič, je celkom dobrý prehľad správ.