Ať žije Zeman

Je to dobrá správa, je to explicitná ukážka rozloženia síl.

Aj keď to bolo tesne, aj tak je výborné, že vyhrali zdravé sily. Zeman v absolútnych číslach dostal dokonca viac hlasov, ako pred 5-timi rokmi, čiže prekonal sám seba.

Drahoša, arogantnégho hlupáka, ktorý pohŕda 10 "spodnými miliónmi" a referendom, toho treba vykopnúť do večného zabudnutia. Aj keď ten pako práve vyhlasuje, že "neodchádza z verejného života". No veď podobných sobotkov tam majú dosť, našťastie ale nie sú prezidentami. Uvidíme, či sily, ktoré Drahoša platia, ocenia jeho packavosť a neschopnosť hovoriť, či mávnu rukou nad jeho prehrou a či mu oni dajú ešte nejakú šancu - oni majú toho Špejbla v rukách.

 

Situácia so Zemanom na čele určite pomôže rozhodnutiam, ktoré budú v nasledujúcich 5 rokoch nutné.

A okrem toho si to Zeman definitívne zaslúžil.

 

Toľko zatiaľ. Poznámky budú pribúdať.

Voľná zábava otvorená:)

 
 
ps1.
Drahošov tábor bol, prirodzene, ťažko deprimovaný. Zato ujo Krivá huba sa snažil pôsobiť nenormálne bodro. Dokonca začal spievať českú národnú hymnu. Občas sa to pri podobných situáciach možno robí, ale Drahošov prípad bol svetový unikát - nik sa k nemu nepridal. Nuž, asi nepoznajú slová. Mal radšej zanôtiť áriu "Zbor židov" - to by sa väčšina z jeho tímu chytila.
 
 
ps2.
Drahoš odpovedá na otázku, kto je príčinou jeho prehry:
 drahoš
 
 
ps3.
Zeman práve zhodnotil svoju skvelú politickú kariéru. Je to jeho záverečný triumf.  Blahoželáme.
 
Zeman je očividne zdravý a vo forme  - novinárov označuje stále za idiotov :).
 
 
zeman
Náhodný okoloidúci

Český národ si zaslúži uznanie za to, že odolal masáži mozgov a zvolil si opäť za prezidenta Miloša Zemana. Bez ohľadu na obmedzené právomoci Zeman predstavuje hlas národa.

Veľkým varovaním ale je počet hlasov, ktoré dostal podvodníček a klamár krivá huba Drahoš. Priveľa ľudí sa nechalo zblbnúť havloidnou propagandou. U hercov a iných komediantov ma to neprekvapuje, ale určite nepredstavujú také percento českej populácie, aby Drahoš mohol mať 48,47% platných hlasov. Zemanovci majú nad čím rozmýšľať a majú pred sebou veľa práce na obnove duševného zdravia českého národa.

No a my tu na Slovensku uvažujme, ako sa zbaviť bútorovej Kisky.

Norman

To číslo je hrozivé (aj keď vlastne známe).
Rovnako Zemanove názory či práca no ... sú občas len také, aké sú.

Chcem ale vysvetliť či pripomenúť, že Zemanove dielo sledujem od "Prognostika a prestavba", a oceňujem jeho bystrosť a spôsob myslenia, ktoré sú cenné samé o sebe. Preto môj článok nie je ani tak o českej spoločnosti, o pomere síl, ale je o ňom osobne, o tomto celom období a o jeho zdravých silách.

slaven1

Výber článkov z "Google news" na tému Krompachy zoradený na časovej osy:

- Eslovaquia crea una ley para luchar contra la criminalidad de los gitanos, 27.01.2018

- The Tattooist of Auschwitz: the moving love story inside the horror of Nazi death camp, 21.01.2018

- Proxy for Roma criticises minister Kaliňák for ethnical and group discrimination, 16.01.2018

- Primátorka Krompách opisuje katastrofálnu situáciu v meste, 13.01.2018

- Lale: Přihlásil se do tábora v Osvětimi, kde tetoval vězně a našel životní lásku, 11.02.2018

- Útočníčka z prípadu zbitej školáčky: Na súde jej došla odvaha!, 07.09.2017

- Cigáni kopali do áut, jeden na to doplatil (Žehra), 01.09.2017

- VIDEO Rana z ničoho nič: Chlapca na východe Slovenska uprostred cesty nabralo auto, 31.08.2017

- Kotlebovci rozširujú svoje kontroverzné hliadky vo vlakoch, 17.07.2017

- Súd odškodnil ďalšiu nezákonne sterilizovanú rómsku ženu, 26.05.2017

- Vražda pre sex: Vieme, čo predchádzalo hádke Petra (16) s jeho obeťou!, 25.04.2017

- Komín v Krompachoch zrútili, kedysi bol symbolom prosperity mesta, 15.12.2016

- Vďakyvzdanie po slovensky, 04.12.2016

- Krompachom vlial nádej nový domáci investor, 25.05.2015

- Hladové doliny na východe dostanú prácu. Prichádza nový investor, 13.05.2015

- Tragédia v Krompachoch: Nadrogovaní kamaráti sa išli okúpať, Jano (17) sotil Zdena (†17), 11.05.2015

- Richter v Krompachoch. Od januára tu nebude mať prácu štyristo ľudí, 18.12.2014

- Panasonic zatvára Krompachy, 01.10.2014

- Krompachy expandujú. V USA aj Kanade, 27.01.2014

- Opitý muž s pištoľou hajloval v Krompachoch, 26.09.2010

Advokátka Vanda Durbáková.  Foto - TASR

Luko

Keď si spomeniem na nedávne vysielania ČT, tak tam bol buď Steven Segal alebo Miro Kalousek. Ľuďom už Kalousek vadil, tak zvolili Babiša. Zeman a Babiš sú spojenci a je teda zachovaný výsledok volieb (parlamentných). Straší ma predstava, že by vyhral Drahoš. Znamenalo by to, že u kormidla sa opäť ocitne Kalousek a prekreslilo by to volebný výsledok. Kaviareň takmer vyhrala.
O chvíľu to bude aj u nás, tak dávajme pozor - nič nie je vopred isté.

Norman

To nie je len o stranách, o dvoch či troch smeroch. Zemanov prípad je aj príkladom toho, že meno politickej strany, tej bandy politických karieristov, skoro vôbec nezáleží, ale dôležitá je osobnosť, ktorá sa ocitne v čele. A podobne, nezáleží na tom, v akej strane sa nejaká osobnosť pohybuje, podstatné je to, čo v tej osobe naozaj je. Preto je zbytočne čakať na dobré výsledky, keď politické hnutie nemá osobnosť. Ak však sa niekedy vyskytne človek, môže sa prejaviť, aj keď je teoreticky v úplne inom politickom tábore.

Príkladom takých osobností, v rôznej miere ktoré sa prejavili pozitívne, aj keď vyrástli z jedu, je Putin, Orbán, rakúsky Kurz, Zeman a u nás povedzme Fico, alebo povedzme Sulík (v jeho názoroch na inváziu).
Putin prišiel od Jelcina, Kurz bol v meštianskej ľudovej strane.

Buheh

https://www.lidovky.cz/prezidentske-volby-2018.aspx?k=vysledky-druhe-kol...

Napriek tesnému celkovému výsledku je to jednoznačné:
mestá = Drahoš
vidiek = Zeman

V Prahe v niektorých okrskoch mal Drahoš okolo 85 %...

Hoci žijem v meste, musím žiaľ konštatovať, že zásobárňou zdravého rozumu je vidiek, kým mestá sú zásobárňou hlupákov (a čím väčšie mesto, tým je to vypuklejšie). Zdá sa mi, že to platí všeobecne: podobne to bolo nedávno vo Francúzsku, podobne to je v prípade Moskvy, Viedne... o hanebnej úlohe Bratislavy vo všetkých doterajších slovenských voľbách ani nehovoriac.

Iste v tom zohráva svoju úlohu viacero fenoménov, či už zámerná a systematická podvýživa poľnohospodárskeho sektora, koncentrácia médií, vysokých škôl a iných zdrojov nákazy v mestách a pod. Ale odhliadnuc od týchto vplyvov mi to vychádza tak, že vidiečania v priemere celkovo majú zdravší pohľad na svet.

Náhodný okoloidúci

Prvá pracovná cesta Miloša Zemana vo funkcii staronového prezidenta by mala smerovať do Teplíc. Neviem, či má psa, ale ak nemá, mal by si nejakého požičať, prípadne každý člen jeho sprievodu by mal mať psa, a pekne spolu by mali usporiadať hromadné venčenie v teplickom mestskom parku. A mohli by si v ňom urobiť opekačku. Slanina, pivo a všetko, čo k tomu patrí.

Buheh

"Bude ještě aktivističtější, emancipovanější, protože mu už o nic nejde. Je znovu prezident, v dalších volbách nemůže kandidovat, tak se nemusí na nic ohlížet. Bude se chovat ještě svobodněji."

Kiež by to tak bolo. A kiež by sa mu pri tom nestala nejaká nešťastná nehoda. Modlime sa, bratia a sestry.

sandro

Cesi si sice zvolili prezidenta s chatrnym zdravim ale darovali si dalsich 5 rokov zdravia.
Vsetka cest, dokazali, ze su dospelym narodom. Ale bolo to sakramentsky tesne, co je desive.

Rudo

Čechom k odmietnutiu Sorosa a jeho lokajov.

Kto vyhral:
Miloš Zeman, český národ, pracujúci normálni ľudia, Slovania, heterosexuáli, belosi, Slovensko, Európa, Rusko, Čína, odporcovia islamizácie, odporcovia satanistov a NWO

Kto prehral:
George Soros a jeho banda, Pražská kavárna, sionisti, psychopati, úchyláci (LGBTI), proamerickí poblúdenci, USA, EÚ, západná hniloba, NWO, slniečkári, vítači migrantov

Ľubov

Spája zdravých ľudí proti tomuto https://www.instagram.com/p/BMZcFaPhhKW/?taken-at=1024439719

Takto to chápem .Preto je toto víťazstvo nesmierne cenné. Kiskoidi síce dostali ranu bičom,ale nezabúdajme na ich perverznosti,boj pokračuje.

Norman

nesmieme zabúdať, že máme do činenia s beštiálnymi zločincami. Zemanovo víťazstvo je o to cennejšie až prekvapivé, je to pre nich opakované kopnutie do gulí - ale to bude chcieť aby dostali naozaj a opakovane po držke. Bolo by dobré to efektívne využiť, aby v Čechách ďalej držali slniečkárov čo najviac pod tlakom, pod vodou, v pomeroch, kedy sa odhaľujú a kedy sa aj navzájom trhajú.

No, ale na to tam budú musieť tiež už vyrásť noví bojovníci. To už im starí ľudia ako Zeman nevybojujú.

Žiaľ, aby sme sa vrátili k počtom, polovici vyhovuje dúhovo hnedá žumpa.

Náhodný okoloidúci

Havloidi nedajú pokoj, kým budú žiť. Samozrejme, nevzývam nikoho k násiliu :D , len konštatujem, že miešať sa iným do života a otravovať ovzdušie smradľavými jedovatými výparmi je zmyslom ich existencie.
Najvyšší čas prijať podľa vzoru USA tvrdý zákon o zahraničných agentoch - tak na Slovensku, ako aj v Českých zemích.

Norman

je načase prebrať sa znova do reality.
Havlisti sú len povrchná prvá vrstva, infikovaný odpad určený na zničenie. Za nimu bude ale aj u nás vrstva miltantov turkicko arabského hnedoidného naturelu a to sa genocída belochov, ktorá stále prebieha, len si ju verejnosť neuvedomuje, rozhorí viac viditeľne.

Aby som ale nestrašil, pripomeniem, že všetky arabské štáty sú samé o sebe rozbité, jediná seriózna mocnosť je len Turecko - takže problém budú len partyzánske neorganizované zgerby zabijákov a hnedoidných etník šíriacich sa po európskych mestách. Hm, vlastne dobrošovoliči si to odserú viac, čo možno označiť za určitú karmu.

Ja viem, zas predbieham dobu, možno o pár rokov...
Nehovorím, že to tak musí byť, mám aj ešte pozitívnejšiu verziu, že chladná hlava a rozum zvíťazia skôr a vyvezú hnedoidov domov do Líbye alebo Nigeru - doslovne happyend pre všetkých.

Sociálny patologista

K tej polovici, ktorá volila dúhovo-hnedú žumpu: nebol by som zase voči nej až taký pesimistický. Treba si uvedomiť, že dôvody prečo ľudia volia konkrétne politické strany a osobnosti budú veľmi rozmanité. Naozaj, koľko z voličov Kisku by napr. podporovalo prílev moslimskej spodiny na Slovensko? Veľká časť ho volila, "lebo Fico", event. preto, že to bol "dobrý anjel" (z tohto dôvodu najmä ženy, postaršie ženy). Jednoduché masy rýchlo zmenia názor podľa "kurzu elít". Takto to vždy fungovalo a bude fungovať. Masy boli a sú skôr bezcenné. To čo rozhoduje je dravá, ideologicky zanietená a odhodlaná menšina pozostávajúca z tých najinteligentnejších, najbohatších a najvplyvnejších.

Ľubov

Poslednou vetou,Aman,si mi pripomenul tú vec okolo gen.riaditeľa českej štátnej televízie.
Petr Dvoŕák podpísal pár dní pred druhým kolom papier proti Andrejovi Babišovi,ktorý pochádza z neziskovky Otvorená spoločnosť.Potom to divadlo v Rudolfíne,ja by som si tam doniesla na Zemanovom mieste aj vlastnú minerálku radšej.

Som velmi zvedavá,či Dvoŕák odstúpi sám,alebo sa to konečne začne deratizovať .A čo bude s Magduškou? No,túto zlomyselnosť som si nedokázala odpustiť.

Norman

Je to síce známy pojem z pravicovej či nacionalistickej literatúry, ale taká menšina nikdy nejestvovala.
Ani nemôže - pri trocha odstupu: bohatosť sa prieči s dravosťou (bohatí sú sračky), inteligencia si odporuje s ideologickou zanietenosťou (zanietenosť, v určitom význame, je hlúposť, a ideológia je dogma) a tak podobne. Ani u najznámejšej úspešnej skupiny okolo nemeckej renesancia 20. storočia táto definícia neplatila - ľudia sú vždy kolísaví, nerozhodní, vždy bez dostatočných zdrojov ... Určite, ak by tu bola tá elitná menšina, tak by išlo všetko. Ale nie je, nikdy tu nebola a nikdy nebude.

Proste, to o elitách síce platí, je to pekné, aj to každý pozná (je niečo viac elitárske, ako známy príbeh anglosaského sveta?) Problém je v tom, ako rozpoznať tú elitu. Ak by si niekto myslel, že podstatná elita sú štíhli chlapíci v čiernom od Huga Bossa, ako to predostiera antinacistická propaganda, tak by našiel prinajlepšom iba nejakých astenických polobuzerantov.

To je to tajomstvo. Elita je vždy skrytá a rozptýlená. PRETO aj Nemci založili svojho času prístup na "volkisch", na ľudovosti, nie na formálnom elitárstve, ale na plošnom hľadaní medzi všetkým obyvateľstvom (to potvrdí každá, aj oficiálna učebnica histórie). Áno, POTOM sa elita našla a nájde, ale musí sa dolovať z celého národa, musí sa zapáliť a podľa plameňa sa rozpozná).
(najviac formálne "elitný" človek medzi hitlerovcami bol bývalý letecký hrdina Goering - a ten im prehral vojnu)

senil

Myslím si, že Zeman vyhrál ne proto, že by byl oblíbený a neporazitelný. Vyhrál proto, že Drahoš byl velice slabý protikandidát. Bez charismatu, bez originálních názorů. V debatách slabý. Jakýkoliv alespoň trochu charismatickým osobitý a rétorický zdatný kandidát by Zemana porazil. Ale protizemanovské elity nebyli schopny během 5 let vybrat zmysluplného kandidáta, tak mají co si zasloužili.
Možná se báli, že kandidát s vlastním názorem by je naslovo neposlouchal.

http://www.epshark.cz/clanek/395/povolebni-premitani

Buheh

že nevyhral Zeman, ale Drahoš prehral. Myslím si, že pointa spočíva v niečom, čo si v podstate naznačil: základňa spoľahlivých (ovládateľných) kádrov, ktoré má nadnárodný majiteľ zemegule v týchto našich končinách k dispozícii, je veľmi malá a čoraz problémovejšia. Takže keď nie je nič lepšie, sú im dobré aj tragikomické bytosti ako podvodníček Kiska, retardovaná krava Nichoslonová, mechanický tragéd Drahoš alebo aj úplné prúsery ako Poliačik či Matovič.

nové