Národný konvent o EÚ

Tá správa tu je od včera - v Bratislave bolo prvé stretnutie akejsi kampane Národný konvent o EÚ. Očividne žiadna maličkosť, nadupať tam museli všetci hlavní papaláši - Kiska, Fico, Danko. A téma je bezpochyby tiež zásadná: náš postoj k Európskej únii. Presnejšie odcitované: budúcnosť Európskej únie, výhody členstva Slovenska v nej a európska budúcnosť našej krajiny.

 

Do archívu presné dáta: 22. február 2018 v Zimnej jazdiarni Bratislavského hradu - organizované Ministerstvom zahraničných vecí SR.  

Po tejto akcii v Bratislave budú nasledovať ďalšie po slovenských mestách. Určite už sú presne naplánováne a zabezpečení žoldnieri, aby nik nijako propagandistickú bohoslužbu Molochovi nemohol rušiť.

Nejaký Konvent tu už bol v roku 2016, nepotrebujeme hľadať presne podobné udalosti, to čo sa deje dnes je dôležité.

Už len ten názov "Národný konvent" - to je ako by celý národ odprisahal vernosť a poddanstvo Bruselskému kaganátu. A kedže sa budú diať tie putovné akcie, v historických spisoch to tak mieni niekto prezentovať - akoby nadšené davy po celej krajine odhlasovali tento krok. Tento rozmer akcie je jednoznačný a je to výrazný hnus.

 

 

Bábky a otroci: keď medzinárodný sionista zavelí, najvyšší politici nabehnú a zohnú chrbát. Trosky a čaučeskovský odpad. Fico sa síce tvári znechutene, ale drží fekál a necháva sa obrábať. Ach, včera odmietol Istanbulský dohovor o manželstvách buzerantov - vedel dobre, že musí skúsiť niečim pozitívnym zakryť  túto probruselskú potupu. 

 

ma sme EU

Takto vyzerá náboženská prísaha vernosti na lokálne najvyššej úrovni, priamo na hrade. Kostolný ceremoniál a všetci prisahajú: "Verím a som ochotný poslúchať, aj keby to znamenalo zničenie celých národov, vrátane národa mojich rodičov a mojich predkov". V popredí kňazi sionizmu prednášajú svoje dogmy, urážajú a pľujú - a stádo v sále skláňa hlavy, pokorne sa nechá ponižovať, doznáva svoje hriechy, vyjadruje svoju bezmocnosť a poslušnosť.    

Plná sála vybraných pritakávačov. Bola nejaká diskusia? Opozičné názory? Ale nežartujte - veď žijeme v slobode a demokracii.

Toto sú naši nepriatelia. Nie zdochliny ako Benčík či Smatana, ktorých systém podhadzuje na dlažbu len na odpútanie pozornosti. Nie, to by to bolo ľahké - toto je tá biomasa, ktorá tvorí systém na Slovensku. Vidíte tie opice, tieto prasačie ksichty žijúce z rôznych zdrojov systému a dúfajúce v jeho neustálu existenciu? Ak by systém zaváhal či padol, títo by trpeli. Týmto idú udalosti spôsobiť bolesť, každému jednému z nich. Bez toho sa to nedá. Naučte sa s tým povedomím žiť, nebojte sa toho, že spôsobite bolesť takýmto ľuďom. Nie my sme o nich rozhodli - oni si sami vybrali.

  

Akcia sa uskutoční, Brusel to bude považovať za získanie formálnej prísahy vernosti celého národa. Dalšie detaily sú nepodstatné, nie je to naozaj propagačná akcia, naopak, prebieha to priam nenápadne, je to vnútorný palácový obrad probruselských satanistov.

 

pravda

smetisko

 

 
Autor: 
téma: 
forma: 
Ľubov

posiela Brusel do zadku.

Prečo preboha oni môžu a my máme toto ?

sandro

Madarsko ma vyhodu. Je dlhodobo zivene kvoli velkomadarskej ideologii, ktora je uz dlho klinom slovanskej vzajomnosti v nasom regione. Madari(slovaci, srbi ,rumuni, ukrajinci, a dalsie narodnosti hovoriace po madarsky) este posluzia..Je to skutocne okate, staci sa pozriet, co je im dovolene vtlkat do hlav deti od utleho veku v skolach. Takze madarom vzdy prejde ovela viac ako npr. nam.

Náhodný okoloidúci

Väčšina našich parlamentných strán je silno "ukotvená" v bruselistanských štruktúrach a jednotliví papaláši v europarlamente sa vyžívajú v tom, že sú členmi takej alebo onakej frakcie. Slovensko je príliš malé pre ich ego a ambície. Sú pevne prisatí na bruselský cecek tomu podriadia všetko, aj osud Slovenska.
A už dávno tvrdím, že SNS pod vedením kapitána je slepá, hluchá, nemá, chromá, vykastrovaná.

Buheh

je totálna zrada. Ak za tým nie je nejaká veľmi sofistikovaná stratégia, ktorej dokonca ani samotný buheh nerozumie, tak je toto exemplárny príklad agentského rozvratu, znefunkčnenia a postupne úplnej sterilizácie strany, ktorá pôvodne mohla byť jednotiacim priestorom pre všetky zdravé sily.

Ľubov

Buheh nerozumie? Ale rozumie.... odhliadnuc od toho,že zapredávajú naše stromy,čo pokladám za vlastizradu rovnako,ako tento konvent,prepytujem národný. SNS adie !!!

Dúfam,že ilegálny odboj je už sformovaný.

Náhodný okoloidúci

Kedysi bol socialistický internaconalizmus zameraný na skutočnú pomoc rozvojovým krajinám - na výchovu ich študentov pre ich domáce hospodárstvo, na budovanie fabrík a výrobných družstiev u nich doma, aby sa rozvojové krajiny postavili na vlastné nohy.
Súčasný socialistický internacionalizmus bruselského typu je len jalové kaviarenské kotkodákanie spojené s páchaním škôd na národných štátoch všade v dosahu a s tým prvým druhom nemá nič spoločné.
Ten prvý druh internacionalizmu bol užitočný, tento druhý by mal čím skôr zakapať. Ale sám od seba to neurobí.

P.S. Ilegálny odboj. Je jedno také hnutie so sídlom v Nitre, SHO, ale nemôžem si pomôcť, pripadajú mi tak trochu ako kravaťácki kaviarenskí nacionalisti. Mne sú bližší Kotlebovi vidláci.

Norman

existujú ešte Slovenskí branci, nie? Pre tento region, Slovensko, sa mi zdá pragmatický postoj ozbrojenia a lokálnyc jednotiek ten najlepší spôsob aktivity. Pomôže v prípade nejakých kriminálnych hnedoidných hord, pomôže v prípade naivných jednotiek integrácie NATO, pomôže v prípade formovania lokálnej politickej moci (po rozpade či pasivite tej Bratislavskej).

Nehovorím o žiadnej partizánčine či ničení, to naozaj nie, ale o brannosti, tentoraz naozaj podľa vzoru amerických patriotov. V prirode i v meste.

Sociálny patologista

Ale existujú a nedávno som im venovala puča Drtinová: https://video.aktualne.cz/dvtv/deti-se-zbranemi-slovensti-branci-zrcadli...

Najsmutnejšie mi príde, že niečo, čo bolo prakticky v každej spoločnosti po 99% ľudského času považované za samozrejmosť u každého mladého muža je dnes prezentované ako patologické bláznovstvo. Ale nevadí, veď
tieto kaviarenske padavky a úchylov vyrieši prírodný výber - a "branci" prežijú.

Norman

hej, zachytil som info o tom "dokumentárnom filme". Je dobre, že ich propagujú, dokonca medzinárodne, aj negatívna reklama je reklama.
O patologickom bláznovstve si môžu rozprávať koľko chcú ... realita filmárika a jemu podobných dostihne v podobe hnedoidných bánd.
(bože, tá Drtinová je zničená, akoby prešla nejakým domácim násilím, berie drogy, alkohol alebo sú to výčitky svedomia, ktoré ju ničia? Gebert tiež svoju bystrosť už očividne prefetoval, jooóóó ... delaj věci ... krizééé ...)

Norman

heh, najlepšie je ku konci toho interview s Drtinovou , asi 16. minúta, kde "režiser"  Gebert hovorí, že ten film včera premietal tým Brancom - a oni sa na ňom smiali.

:-))

To rozosmialo aj mňa, tak to má byť.

 

 

Sociálny patologista

Keď už sa v článku spomína ten slávny Instanbulský dohovor, tak by som rád upozornil na najnovší text od tejto chorej špiny: https://dennikn.sk/blog/1038433/kto-ohrozuje-slovenske-zeny/?ref=tit-box...

Ja naozaj neviem na akej planéte táto homo-femino-multikuli spodina žije alebo či naozaj sú tak neskutočne blbí v matematike (ja viem Irenka, my právnici nemáme na to veľmi bunky, ale aj tak, nemôžeš byť predsa v tom až tak retardovaná - alebo žeby ťa už naozaj tak premohli tvoje cigánske gény? :-)), že nechápu, že ak Slováci tvoria cca 85% z populácie, tak je pochopiteľné, že väčšina páchateľov domáceho násilia budú slovenskí muži, avšak zároveň to neznamená, že sú v tomto smere rovnako riziková skupina ako moslimskí migranti alebo cigáni (čo tak Irenka urobiť nejaký report o domácom násilí v cigánskych osadách a potom spraviť porovnanie s domácim násilím v slovenských rodinách? Veľmi by ma zaujímali výsledky. Nuž, viem, že chcem veľa, keďže obaja asi tušíme ako by to dopadlo :-)).

A samozrejme, že (moslimskí) migranti predstavujú hrozbu pre slovenské ženy - a vlastne pre akékoľvek ženy, pričom to, že táto hrozba má zatiaľ skôr potencionálny charakter (vzhľadom na ich počet na Slovensku) je irelevantné. Podstata predsa spočíva v prevencii pred násilím voči ženám. A táto prevencia o.i. spočíva v zabránení imigrácie agresívnych opálených mizogýnov na naše územie, ktorých tu práve feministické suky tvojho razenia (chorobne nenávidiace biele ženy. A dnes už i úplne otvorene: https://www.youtube.com/watch?v=HgmXDbsd-fQ) chcú čo možno najviac nasáčkovať.

To čo predvázajú tieto extrémistické svine ako Biháriová je naozaj zmrdstvo prvého stupňa. Zmrdstvo obzvlášť v kontexte toho, že bieli muži prakticky všade na svete, sú tí najväčší gentlemani, najväčší "mäkkoši" a feministi, pokiaľ ide o "ženskú otázku". Hnus!

Sociálny patologista

Nepatrím k tým, ktorí by boli vehementne proti používaniu anglických výrazov a mien a myslím, že Grigoryi je v tomto úplný vôl (ja mám v zásade angličtinu ako jazyk celkom rád - nielen pre jej relatívnu jednoduchosť, ale i celkovú zvučnosť. Nie je to v žiadnom objektívnom zmysle škaredý jazyk,  skôr naopak, akurát dnes už príliš sprofanovaný, všedne pôsobiaci) avšak to, čo v texte predvádza Bihariová, a potom v komentoch jej narušení "fans" už aj mne smrdí totálnou trapošinou. Je to skoro rovnako trápne ako patetický štýl "havranovských" videí.

 

Oni sú všetci ako sa hovorí na jedno kopyto. Ich "argumenty", žargón, estetika, videá - všetko prehnané, neprirodzené a smradľavé. 

Norman

Ale z toho videa, kde hovorí Daniel Levický a ten druhý syntetický žid,  ktoré vzbudilo patričný ohlas v republike, jednoznačne vidno, že títo satanisti idú do totálnej vojny. "Vrah detí", "vy ste zabili" a podobné molochovské zaklínadlá ... ako teda hovoríme my slovenskí puristi, "unleash hell"

 

Volám ich satanisti, lebo bez akejkoľvek mystiky či iracionality sú to ľudia snažiaci sa zničiť svoje najzákladnejšie morálne normy ale aj biologické varovné bariéry, len aby uvolnili a dosiahli väčšiu moc. Je to nefér voči takým bežným satanistom západnej formy, ale lepšie slovo asi nie je k dispozícií. Oni sú naozaj presne ten typ posadnutých šialencov, pred akými varuje tisícročná tradícia zdravého rozumu.

To je zároveň aj odpoveď, kto sú a kde sa berú tie štetky, ktoré vystupujú v tomto ich príbehu a ktoré spomínaš.

Tetiva sa naozaj od roku 1945 napína príliš dlho, zjavujú sa fenomény, ktoré tu dlho neboli.