Paragrafy

Najprv si pozorne vypočujte p. Nicholsonovú, čo povedala do rádia Aktual:

https://www.mojevideo.sk/video/2c73c/nicholsonova_chce_prevrat_a_pad_vla...

 

Citujem zo zákona: 

§ 312 Úklady proti Slovenskej republike
(1) Kto sa násilím alebo hrozbou násilia pokúsi
a) zmeniť ústavné zriadenie,
potrestá sa odňatím slobody na desať rokov až dvanásť rokov.

(2) Odňatím slobody na pätnásť rokov až dvadsaťpäť rokov alebo trestom odňatia slobody na doživotie sa potrestá, kto spácha čin uvedený v odseku 1
a) a spôsobí ním smrť viacerých osôb,
...
d) ako verejný činiteľ...

 

 

A keďže viaceré opozičné strany ny Slovensku sú v spojení so Sorošom a US ambasádou, teda cudzou mocou, treba použiť aj 

§ 311 Vlastizrada:
Občan Slovenskej republiky, ktorý v spojení s cudzou mocou alebo s cudzím činiteľom spácha trestný čin úkladov proti Slovenskej republike .... potrestá sa odňatím slobody na pätnásť rokov až dvadsaťpäť rokov alebo trestom odňatia slobody na doživotie.

 
 
Ak sa niekto pokúsi spraviť na Slovensku prevrat, a to aj pod vedením prezidenta Kisku, bude posudzovaný podľa týchto zákonov. 
Z dvojnásobnej vraždy Kuciaka sa začínajú črtať linky na ľudí na Slovensku a oni preto začínajú prudko akcelerovať proces akejsi pseudorevolúcie, ale presný pojem je palácový prevrat. Ľudí už roky masírujú kecami o akejsi výraznej korupcii, čo je realisticky videné nezmysel, korupcia by pod vedením prokapitalistických strán bola rádovo väčšia. O tom, ako by sa prevrat vyzúril na strate akejkoľvek autonómie, azda ani nie je treba tu hovoriť. Utečenci, voda, rozbitie V4 - to je veľká motivácia pre anglosionistov. Slovensko sa stáva fokusom globálnych síl nie nepodobným Ukraine a Sýrii.

 

Z AEnews 

Fico zatiaľ veľmi tvrdo odmieta kvóty na imigrantov. Myslím, že sa dokonca vyjadril, že ich nebude rešpektovať dokonca ani keď ich EU pretlačí nasilu pomocou väčšinového hlasovania. Toto je podľa mňa hlavný dôvod, prečo sa opozícia už takmer rok snaží každú chvíľu vytiahnuť nejakú zámienku, aby demonštrovala za jeho odvolanie. Ficova pravá ruka Kaliňák (minister vnútra, t.j. najvplyvnejší silový rezort) zdieľa Ficove tvrdé protiimigrantské názory. Pokiaľ budú vo vláde Fico a Kaliňák, kvóty nie je možné presadiť a to ani nasilu.

 
 
Autor: 
forma: 
Buheh

"Fico zatiaľ veľmi tvrdo odmieta kvóty na imigrantov. Myslím, že sa dokonca vyjadril, že ich nebude rešpektovať dokonca ani keď ich EU pretlačí nasilu pomocou väčšinového hlasovania. Toto je podľa mňa hlavný dôvod..."

A sme doma. Presne odtiaľ vietor fúka. Fico je na odstrel, lebo kazí hru. A z ešte väčšieho odstupu treba vidieť pokusy o slovenský majdan ako súčasť pokusu rozbiť jednotu V4 (V5, V6?), lebo ak držíme spolu, tak nám sem islamskú armádu proste nenatlačia.

Ešte jednu dôležitú vec si napísal v susednom vlákne: "Fico bol roky menšie zlo pre národ, dnes už je trocha paradoxne menšie zlo aj pre anglosionistov." Presne tak, Fico, podobne ako pred ním Štefánik, Tiso, Dubček, Husák či Mečiar, zohráva rovnakú nevďačnú úlohu typickú pre slovenských štátnikov: sú v pozícii nárazníka, ktorý sa usiluje uhrať to čo najmenej bolestivo s národom i globálnymi mocnosťami, až ich to napokon zomelie. (Buď im za to česť i vďaka, i keď ťažko v jednotlivých prípadoch odhadovať, aký podiel na ich obeti má oportunizmus, aký podiel má naivita a aký podiel má zodpovednosť.)

V pokojných časoch sa na dvoch stoličkách viacmenej dá pohodlne sedieť, ale keď začne fúkať silnejší geopolitický vietor, už to ďalej nie je možné. To je terajšia dilema pre Fica, ale aj pre každého iného (Sulík?), kto bude na jeho mieste: keď príde na lámanie chleba, už sa nebude dať "mlžit" a sľubovať na obidve strany: islamská armáda buď reálne bude mať dvere otvorené, alebo nie.

Obetuje sa Fico za národ? Bude chlap s guľami, zatvorí dvere pred islamskými votrelcami a nechá sa anglosionistami za to očierniť, kriminalizovať a napokon odstaviť?

Obetuje sa Sulík za národ? Bude chlap s guľami, zatvorí dvere pred islamskými votrelcami a nechá sa anglosionistami za to očierniť, kriminalizovať a napokon odstaviť?

Obetuje sa Kiska za národ? Bude chlap s guľami... viem, to bol len žart.

Norman

Áno, v pokojných časoch sa im darí sedieť na dvoch stoličkách. Fico sa za svojej kariéry už viackrát (formálne) posunul, od ľavice do stredu, potom k nacionalizmu (prevzal mečiarovu agendu), nedávno k protimigračným zásadám (pod tlakom vrejnej mienky a V4).
Ale keď doba dozreje a rozpory sú moc veľké, nedá sa sedieť na dvoch stoličkách. A tak majú dilemu.

Popravde, Fico a Kaliňák už dilemu nemajú, pretože na rozdiel od Janukoviča nemajú kam újsť a v pripade zabratia moci sionistami im hrozí reálna basa, cez Baštrnákov prípad ľahko sa dá urobiť monstproces. Ale ich spolupracovníci si možno myslia, že majú ešte možnosť výjsť nejak bez úhony, prípadne že by útekom niečo získali - sú to takmer všetci len prvoplánoví oportunisti bez vôle, bez charakteru, zbabelci. Preto dochádza k palácovým prevratom.

Ale na druhej strane prax aj v čechách dokazuje, že aj vláda bez reálnej podpory v parlamente sa nemúsí bať a dovládne. Takisto by sa Fico mohol spolahnúť na podporu ľudí v uliciach, na určitú protiváhu.

Necjcem to stále prirovnávať k Ukraine, u nás sú ľudia predsa len menej naivní, ako Ukrainci - ale zas situácia je tu skoncentrovaná a ľudia na Slovensku sú, ako som sa už viackrát vyjadril, politicky slabí. Nie sú stavaní na svetové rozmery, konieckoncov ani v Sýrii neboli a z kvitnúcej krajiny sa tam z roka na rok stalo rumovisko.

Uvidíme, čo vytiahne Kiska, Bez irónie, spolieham sa na jeho blbosť a teatrálnosť, spolieham sa na to, že do toho začne radikálne rezať, že vyhlási neposlušnosť vláde, minimálne. Možno vyhlási aj to, že na seba preberá vládne povinnosti, pretože vláda zlyhala. Už teraz mu niekto pripravuje nejaké paragrafy. To, že exhibicionista kiska doteraz mlčal považujem za dôkaz, že niekto ho strážil, rýchlo mu položil riku na plece a vysvetlil mu, že treba počkať týždeň a potom to začne. Insideri Demeš a Bútora sú určite v plnej práci aby svojho blbečka pripravili.

Taká je dnes situácia. Zajtra sú nejaké pochody, to už nebude len pieta, podľa toho určia, koľko debilov majú na svojej strane na ulici.

Ľubov

nenaťahuje sa tu v skutočnosti o Slovensko Nemecko a amíci?

Len chápem,že o 5 miliónikov ľudí nejde,tak o čo?

Norman

Slovensko je predsa dlhodobo neposlušné a chcú cez neho rozbiť V4.

Ale neberme to tak, že sa niekto úplne hore rozhodol - tieto veci vznikajú akosi zo zotrvačnosti, nie všetko má rozhodnutie úplne zhora a už vôbec nie všetko majú pod kontrolou. Rozhodnutie pre vraždu ako politickú provokáciu je aj u nich vsadenie na riziko - ale niekto ho spravil. Boli sme na rade, po Ukraine si títo agenti stále veria a slubujú šéfom za morom, že to určite vyjde.
Opakujem, musia rozbiť V4, musia sem vpustiť hnedoidov - to je ich prvoradý geopolitický cieľ aj na Slovensku v tomto čase.
Ak aj sa doteraz nik nevrhal na Slovensko, vďaka tejto vražde to tak bude. Je to prvá farebná revolúcia v regióne, po 29 rokoch. Teda môže byť. (Ukraina nie je náš region)

mnkr

Vrazda dvoch mladych ludi je hnusny opovrhnutiahodny zlocin, nech uz zabrdli do cohokolvek. Vinnikov by bolo treba lapit a povesat na stromy, nielen toho co stiskal spust, aj tych v pozadi....no dobre, viem ze to nejde. Ale toto prachsproste zneuzivanie smrti dvoch mladych ludi na svoje zaujmy a ciele je ohavny hyenizmus. Kto tak robi, nie je hoden ani toho, aby nan clovek naplul. Co sa Fica a Kalinaka tyka, nesuhlasim, napriek protiimigracnej retorike su to oportunisti...len nie je nik lepsi, snad Kotleba by bol, bohuzial objektivne na to nema....teda mozno aj ano osobne, ale LSNS je prilis impotentna, bohuzial a na moje sklamanie

Ema

s treťosektorovým tréningom.
Tá sa už o jeden prevrat kŕčovito snažila, pred dvoma rokmi v lete priamo na rokovaní parlamentu. Tiež to bolo slabučké.

A že sa nezbaví toho agentského mena.