Ďalšia eskalácia - Rostas sa mieni brániť

K eskalácii napätia na Slovensku prispela aj pondelková domáca prehliadka u Rostasa.

Určite ste všetci o tom čítali - o pol siedmej im do domu vtrhlo 6 až 7 ozbrojencov z NAKA s namierenými automatmi so zapnutými laserovými zamerivačmi - červenou bodkou smrti.

Rostas na to už reagoval na portáli Zem&vek, teraz sa ozval druhýkrat a sľubuje, že sa bude brániť, pričom spomína aj svojho advokáta a pomoc sudcu Harabina.

 

 
Odhodlanie a bojovnosť Rostasa sú správne, ale presvedčivejšie by to bolo, ak by podobne reagoval na predošlé rovnaké či horšie domové prehliadky NAKA u rovnako nevinných ľudí, ako je on sám. U členov ĽSNS, ale aj iných. Vtedy by to bolo viac vhodné.
 
Nie že by som nechápal jeho psychologickú reakciu: keď sa musia jeho malé deti pozerať, ako banda čiernych ozbrojencov ide v podstate zabiť ich rodičov, že ho to naštve. Plne to chápem, považujem to za autentický motív a podporujem ho v tom, že zostril rétoriku. Len chcem pri tej príležitosti všetkým pripomenúť, že podobne dodatočne šokovaní budú "potom" na Slovensku ešte tisíce a tisíce rodín. Niekedy "potom", po "niečom" aj horšom, ako u Rostasovcov - predtým stále v pokoji s tým, že im sa to buď nestane alebo že to nebude také zlé. Ale neskôr, "potom" bude už neskoro.
 
Hm, všetkým, vrátane tých, ktorí toto zlo na Slovensko vnášajú, Rostas vo videu pripomenul karmu. Aj ja súhlasím - tá si nevyberá a keď na to príde, seká hlava nehlava. Nie je absolútne presná, ale o to horšie, pretože zasiahne aj colateral.
A to bude dobre.
 
Autor: 
téma: 
forma: 
Ľubov

Každého z nás (mňa určite)vystraší aj telefón,ak zvoní nadránom,vždy sa človek zľakne,čo sa stalo.A teraz si predstavte,že naozaj do bytu sa o pol siedmej vovalia robokopi so samopalmi.

Dievčatko bude mať traumu celý život,nič už nebude ako predtým. A toto má ostať nepotrestané?
Podporujme túto rodinu vo všetkom !

Ľubov

k včerajšiemu článku:
https://www.rostas.news/2018/03/ je tam meno vyšetrovateľa.

Buheh

Keď Rostas v Infovojne povedal to meno, Lichtner sa začal rehotať. Lebo to je ten, ktorý bol aj u Lichtnera a ktorý mal na starosti aj prípady ďalších "alternatívcov". Prosto náhoda.

Norman

až taká náhoda, keď na tématicky podobných prípadoch pracuje ten istý vyštrovateľ. Počet ľudí, ktorých majú, myslím našich nepriateľov, je malý a tak sa neustále opakujú tie isté mená. To zas nie je prekvapivé.

Lichtner sa smial aj aby mohol spomenúť, že aj on je šikanovaný - a zrejme ho to naozaj a oprávnene robí nervóznym. Konieckoncov naozaj - o Rostasovom šikanovaní vie teraz celá republika, o šikanovaní Lichtnera nevie doteraz nik (vlastne napríklad ani ja).