Zmrákava sa

Ako to mohlo dospieť tak ďaleko, že sa na Slovensku striela? Pýtajú sa mnohí naivní.

Len žiadne násilie - žiadajú ešte hlúpejší. 

Ako mohol Fico, tento vzorný demokrat, obdivovatel SNP a nepriatel fašistov, dospieť politicky ku stavu, že ho zobrazujú takto:

 fico fašista

Odpoveď je jednoduchá, a dúfam, že sa k nemu dostane: Príliš ustupoval.

Je to jasná ukážka toho, že nech akokoľvek ustupujete tým sviniam, aj tak z vás spravia nacistu.

 

A že o kom je reč? Nuž, o sekte takej zvláštnej, priam syntetickej. Práve ide zatiahnuť Slovensko do občianskeho rozvratu a ak sa jej to podarí, máme už len pár dní pokoja. Už len pár dní normálnosti. A potom sa to z kisky vyvalí. 

 

Hovorím, spolieham sa na blbosť toho kreténa a jeho poradcov, ale všetci sme videli Donbas a Sýriu. Ja viem, Sloveni bojovať nebudú, ani keby im zabili decká (vtedy prinajhoršom žiadajú odstúpenie predsedu vlády, ako v televízii matka tej nebohej Kuciakovej frajerky - sama sa nestará o svoje decko a ide z toho obviňovať vládu). Zdalo by sa teda, že okrem komédie, hystérie a vreskotov sa nič nemôže stať.

Tak to ale nie je, pretože vždy môže byť horšie. Ak ovládnu Slovensko, rozoštvú V4 a po jednom budú ničiť Ćechy, Maďarsko, Poľsko. Budú akceptované kvóty a tento úspech predĺži skapínanie Merkelky v Nemecku.

A keď sa tam po čase karta obráti, budeme zas my tí najhorší, ten najväčší vred slniečkárov sorošovcov na tvári Európy.

A to všetko len preto, že sa zmierite s tým, že ste podradnejší tvor, ako tamto prasa na obrázku.

Vyberte si.

 

 
Autor: 
forma: 
Náhodný okoloidúci

Už dávno mal byť prijatý a tvrdo vymáhaný zákon o zahraničných agentoch. Ale čo sa dá čakať od Fica, keď na úrade trpí napríklad takú Pietruchovú?

sandro

Tak ako Janukovyc. Keby neodzbrojil berkut a jednal s banditmi tak, ako si zasluzili, dnes by bol stale v cele Ukrajiny. Je to uplne jednoduche. Staci mat len trochu gule. Nech mu je prikladom Bashar al-Assad. Syria by mala byt dnes nasim vzorom. Tam vidime, kde to az zaslo a co uz dnes musime podstupit, aby sme boli slobodni. Bez boja na zivot a na smrt to uz nepojde. Kazdopadne, u nas este k prevrate nedojde, Fico este ma v rukave ustupky a on ich aj spravi..Kazdym rokom bude vsak tazsie vyhnat satana z krajiny.

Sinuhe

bola lyžovať v Insbrucku a preto čušala (musela vyjazdiť permanentku a tak si "prejav" naplánovala až na nedeľu ...

Náhodný okoloidúci

https://www.cas.sk/clanok/664294/uznavany-taliansky-odbornik-na-mafiu-ro...

https://www.hlavnespravy.sk/talianski-odbornici-vrazda-nie-je-v-prospech...

A teraz si vyberte, kto má podľa vás pravdu.

Isté je iba to, že iba páchateľ a objednávateľ vedia, ako to celé bolo. Všetko ostatné sú len jalové drísty.

P.S.
Vyšetrovatelia prezerajú telefonickú a internetovú komunikáciu zavraždených, aby získali nejaké stopy. Ak Kuciak páchateľa vpustil a pozval na kávu, tak sa predsa museli nejako dohodnúť. Otázka teraz znie - dostanú vyšetrovatelia k dispozícii "neošetrené" záznamy, alebo len také, z ktorých niekto vymazal všetky stopy vedúce k objednávateľovi? Hacknúť a "ošetriť" telefonickú a emailovú komunikáciu nie je technický problém.

Norman

dokáže odhaliť veľa.

Ten prvý, Roberto Saviano, sa sám skrýva pred mafiou a chce zdôrazniť jej nebezpečnosť. O prípade Kuciak samozrejme nemôže nič vedieť.
Ten druhý Giuliano Foschini, je pricestovaný na Slovensko a povedal:
"Možno 30 rokov sa nestalo, že by ‘Ndrangheta zavraždila novinára"
To je dosť závažný fakt. Mafia očividne nezvykne zabíjať novinárov a zrejme nie takýchto začiatočníkov, analytikov sediacich za počítačom, ako bol Kuciak.

Náhodný okoloidúci

https://www.securitymagazin.cz/komentare/vrazda-slovenskeho-novinare-fra...

Podstatu vystihuje jedna veta - víťaz berie všetko, nevadí, že podvádzal.

Norman

Vtipný článok, ale faktický, výborný štýl.
Dobrý portál.