Neofeudalizmus v Českých Budejoviciach

Včera, 6.7.2013, sa na sídlisku Máj v Českých Budejoviciach konala kolosálna demonštrácia:

Právě jsem se vrátil z pokojného protestu proti nepřizpůsobivým. Do dneška jsem policii jakž takž uznával. Po dnešku už můžu říct jen A.C.A.B!!! Rozbít přihlížející holce hlavu teleskopem, zbít nezletilé děti za křovím a přitom zahánět novináře i ostatní přihlížející, házet obyčejným obyvatelům sídliště, maminám s většími dětmi a důchodcům ohlušující granáty pod nohy, začlenit "tajné" do davu, aby vyprovokovali násilí a pak mohli zatýkat................... To je moc silný kafe. Doufám, že je vám ze sebe dobře fízlové! V Brazílii se policie přidala na stranu demonstrantů, když viděla, že se jen dožadují svého práva, vy jste přišli jenom buzerovat a mlátit, s kuklama na hlavách. Hanba.

Kolosálny nebol ani tak počet účastníkov, väčšinoví tvz. televízni ovčania sú v Českej republike (i na Slovensku) kvalitne zhypnotizovaní (vystrašení, izolovaní, ohlúpení,...). Kolosálny bol zásah polície - celej natešenej z nového výstroja. Policajti boli dobre vycvičení, profesionálne zorganizovaní, pomáhali, chránili a udržiavali na jednotku.

Nikto z nich nechce prísť o svoju pokojnú prácu s istým platom. Česká republika sídlisku Máj vyslala správu: "ak sa budete sťažovať, rozbijeme vám hubu a bude to legálne". Medzitým v českom parlamente ďalej pokračuje rabovačka na faktúru (všetko v rámci zákonov, ktoré si sami napíšeme). Nasleduje multimediálny obsah:

Neuniformovaní agenti provokatéri

Agenti provokatéri, České Budejovice, 6.7.2013

Tu sú vycvičenci v praxi. Všimnite ako ostatní ochranne obkolesia kolegu, kým on spracuváva "zlo činca". Aj toto platí demokratizovaný nevoľník, keď svojim pánom odovzdáva každý mesiac polovicu svojej mzdy (päť-desiatok). Doplnil by som Svetíkovu myšlienku, na "kapitalizmus neprežije bez korupcie, otrockej práce, otrockej mzdy a pravielnej bitky od polície, ktorá mu pomáha a chráni ho". Video "protest ?esk� bud?jovice" od saqiduata:

Takto o proteste informovali médiá hlavného prúdu typu tyden.cz (.tyzden.sk): Policie ubránila Romy v Budějovicích, stovka zadržených. V mene českých bratov (a v duchu korporátnych médií) polícii samozrejme ďakujeme. Jedno je isté - Máj zažil v júli stret s pravou a nefalšovanou realitou.

Chcel by som vedieť tie pocity, ktoré musel cítiť priemerný ovčan z tohto sídliska, keď si večer zapol televíziu a vypočul si, ako polícia bravúrne zvládla spacifikovať "hnusných rasistických extrémistov, ktorí sadisticky vyhádzali deti z inkubátorov"; 100! z nich zatkla, pričom náš priemerný zhypnotizovaný ovčan 15 z nich pozná po mene, občas stretne a pozdraví, keď pred panelákom venčí svojho jorkšíra.

Ako hovorí Ondiaš, keď vám pred krčmou ukradnú bicykel, to nie je chyba ľudí, to je chyba systému.

Neviem presne, proti čomu DÉMONštrácia bola. Obyvateľom asi vadí niečo na miestnych cigánoch. A ani neviem, aká konkrétna udalosť bola popud na zvolanie zhromaždenia. Môže mi to niekto napísať?

shadow27
Uplny zacatek techto demontsraci se stal pred nekolika tydny, kdy cikansky dite napadlo na klouzacce jen tak z niceho nic bily dite. Bily si sjelo dolu a cikan ho zacal kopat. Bilymu prisla na pomoc tehotna sestra,ktera ho hlidala ale na tu se najednou sesypal houf cikanu. Pak tam jeste pribehl jeji pritel,ktery ale nedopadl o moc lip. Nakonec se tam ztrhla bitka (policajti prijeli az 20 minut po,kdyz uz tam nikdo nebyl...). Byli dopadli hrozne, a jeste oba dospeli dostali predvolani k soudu a decku hrozi odneti od rodicu...Hlavne proto tyhle demonstrace, i kdyz urcity dil muzou mit i ona "Pokojna kulturni shromazdeni" ktery poradaji cikani (a na kterych ale vyrabeli transparenty s napisy jako "Máj nedáme!!!") a vysmivali se demonstrantum,kteri se k nim marne snazili dostat...
Dušan23
Ja to vidím na vrátenie sa k praktikám našich predkov a cvičiť také záležitosti ako stenka na stenku a podobné záležitosti. V Rusku/Ukrajine ešte stále cvičia. https://www.youtube.com/watch?v=xDrKpYn-8u8
Norman

tí napumpovaní tajní fízli (obrázok vyššie?)

Za trest ich treba poslať nabudúce rovno do čierneho kotla.

 
Norman

On patrí samozrejme k ľuďom, ktorí odolávajú blbostiam propagandy (z rôznych dôvodov).

Ale jeho slovník je o ničom, to, čo si on myslí, nemá s "komunizmom", teóriou ani praxou, nič spoločné. Azda okrem toho, že Ondriáš je ako každý idealistický komunista utopista, respektíve zostáva vcelku len na povrchu chcenia, bez znalosti cesty, akéhokoľvek návodu.

Ale to má samozrejme pravdu, že všetky udalosti, ktoré v systéme nastanú, sú produktom systému a treba ich zahrnúť do jeho hodnotenia.

Aj to, že masmédiá aj iný (výchovný) aparát vytvárajú -kalia- debilov - v tom sa asi všetci zhodneme.

 

Ale - nie sú dve cesty, je mnoho parametrov a najdôležitejšie v systéme nie sú nejaké písmenká niekde v ústave, ale v prvom rade fyzická-biologická realita. To sa ignoruje a tam začína iracionalita a teda omyl súčasných svetonázorov (vrátane Ondriášovho a iného "komunizmu"). Hej, falošných ilúzíí je tiež veľa, bacha.

 
slaven1

Ondriaš hovorí veľmi dobre (s vysoko-koncentrovanou pravdou), keď opisuje (značné) nedostatky kapitalizmu a dnešnej spoločnosti. Páči sa mi jeho výras "kalenie uchylákov" - to je presne to čo USS Markíza robí. Je to degradácia ľudí zo stavu psychiky biorobot do stavu zvieratko (KOB).

Socializmus je antikapitalizmus, kapitalizmus s mínusom. Tiež zdroje kontroluje úzka skupina ľudí; distribúcia zdrojov je oproti kapitalizmu založená na inom, viac humánnejšom princípe. Aby som uviedol na pravú mieru - ešte som Marxa nečítal, takže možno neviem o čom hovorím. "-Kapitalizmus myšlienka" vychádza z KOBu a Fursova.

Toto je dobrá prednáška a časť http://youtu.be/kuf9d3sci-w?t=19m6s kde ..... (dopniť meno) hovorí o algoritme ako jElitá využívajú klamstvo na ovládanie: aby bežného človeka izolovali od pravdy, lož rozložia na 2 klamstvá a dajú mu z nich na výber. V našom prípade kapitalizmus x socializmus (voľba menej vypatlaných).

19 minúta z How to rule the world fsv kgb video

Zopár dobrých youtube kanálov:

https://www.youtube.com/user/TorontowwwKPEru/videos
https://www.youtube.com/channel/UC9Z3I034drhKHUfqYE-aTOA/videos
https://www.youtube.com/user/poznavatelnoeTV/videos
https://www.youtube.com/user/mengutimur/videos - otitulkované videá
https://www.youtube.com/user/karimberdi/videos - otitulkované videá
https://www.youtube.com/user/ulaghchi/videos - otitulkované videá
https://www.youtube.com/user/toqtaqiya/videos - otitulkované videá
https://www.youtube.com/user/karaput/videos - otitulkované videá

Norman

"aby bežného človeka izolovali od pravdy, lož rozložia na 2 klamstvá a dajú mu z nich na výber. V našom prípade kapitalizmus x socializmus.."

Už dávno je známe divide et impera.

 

Ondriáš ma kopu rokov,  a je tak vnútorne úprimný. Už nič nehľadá ani nie je naivný. Jeho kritika súčasného stavu "kapitalizmu" je seriózna, čítavá a jasná. Ale jeho "komunimus" - to je vlastne len zotrvačnosť starého človeka voči svoj ideálom z mladosti. V určitom zmysle slova existuje to .. spoločenstvo, spolupráca .. a  tak. Ale nie je to to, čo tu bolo - komunizmus je len utópia a socializmus bol prepadák. Súčasnosť je tiež prepadák - ale to minulosť nezbavuje viny.

Zaujímavjšie je to, čo si napísal - "kalenie úchylákov". Aj keď si uvedom, že to má z moderných alternatívnych stránok (dal tam akurát ten termín  z knihy Ako sa kalila oceľ), je to podstata. V spoločnosti vládne vždy nejaká "mytológia" a ide o to, kto ju generuje - a často tá mytológia ľudí ohlupuje. Možno povedať, že vždy ich ohlupuje (ak jej veria). Dalo by sa to nazvať aj "ideológia", ale to znie tak komplikovane, ako nejaký vedecký systém -- "mytológia" je presnejšie - sú to často len jednoduché príhody a predstavy. Konieckoncov, do veľkej miery do toho patria aj aktuálne náboženstvá. Ale je to aj mytológia ekonomická a spololočenská. Tak, ako niektoré malé deti veria, že vládne dobrý král, niektoré malé deti veria, že systém je najlepší zo známych a dobrí ujovia v parlamente  zastupujú naše záujmy.

 

Čo sa týka marxizmu - myslím, že všetky jeho tézy si už sto krát počul. Je to naozaj všetko to, čo lieta naokolo. V tomto má Onrdriáš tiež pravdu - že keby Marx vstal z mrtvych, tak by bol asi (takmer) spokojný, pretože ľudia majú kde bývať a čo žrať. Zatiaľ. Viacmenej. Socializmus.

A čo sa týka návodov - návody marxistov sú triviálne, ak by sme im aj priznali dobrú vôlu - čo zväčša nemali, bola za nimi zlá vôla - tak aj tak sú nefunkčné, sú hlúpe. Marxove a marxistické knihy sú megarozsiahle písačky s minimom originality - a tak vyzerali aj všetky formy socializmu - plné byrokratických postupov bez iskry. Oni síce chceli nového človeka a iniciatívu, ale nikdy to nedosiahli. Ani v Rusku tesne po revolúcii, nikdy.

Takto pri pohlade späť - no áno, bolo by to fasa, keby ten Napoleon vyhral, zjednotil Európu, všetci jednu peknú kultúrnu reč, každý deň vínková kultúra, alebo tí Habzburgovia, keby ostali, boli by sme veľkí a silní . alebo ten Fridrichov pruský socializmus keby sa presadil , bol by poriadok a všetko jasné ...  to sú všetko samozrejme nezmysly.

 

 

slaven1

Tak ako bol kedysi odstránený feudalizmus, tak teraz prebieha demontáž kapitalizmu. Opäť si zacituje z prekladu článku Všetci dostali čierny bod od Fursova:

Ak máme hovoriť o veľkých udalostiach - nemožno vynechať samozrejme davoské fórum (stretnutie veľkopriemyselníkov a bankárov sveta). Bolo to koncom januára 2012. a nasledujúce zasadnutie Bilderbergovského klubu (stretnutie najmocnejších najbohatších ľudí sveta zo Západu). Davoské fórum bolo zaujímavejšie než zasadnutie Bilderbergovcov, nakoľko na ňom zaznela silná protiliberálna pozícia v ekonomike. Zaznela z úst predsedu davoského fóra Klausa Schwaba , ktorý povedal, že kapitalizmus už NEZOPOVEDÁ tomu svetu ktorý je okolo nás. A to svedčí o tom, že západná smotánka nastolila kurz na demontáž kapitalizmu. T.j. toho systému, ktorý má zabezpečovať akumuláciu kapitálu a ktorý túto akumuláciu už teraz brzdí.

Schwab povedal nakoniec iba to, čo dávnejšie vravel Jacques Catoli a mnohí ďalší. A Bilderbergský klub kde boli traja predstavitelia Ruska (Čubajs - majiteľ elektrorozvodov a výroby elektriny v Rusku - volajú ho Vaše električestvo, Kasparov - a bývalý minister zahraničia Igor Ivanov) prebehol v kľude bez sporov o znížení počtu svetovej populácie o 80 percent, ako to bolo pred tromi rokmi. Ak však píšeme o Bildebergovskom klube treba povedať, že je to iba štruktúra na odsúhlasovanie a rozdelenie záujmových sfér. Pravidlom je že sa tam na poradu dňa dostávajú veci, ktoré neformuluje Bilderbergský klub - tam sa iba posudzuje. Bilderbergský klub založili na posudzovanie otázok v aristokraticko-dynastickom prostredí. Až sem sa dostali buržujovia vo svojom „vývoji“.

Podobne to tvrdí aj v tomto videu, na ktoré som už dnes raz odkazoval:


The dismantling of Capitalism - Andrej Fursov

Čo hovorí Tolstoj o zrušení feudalizmu:

U nás v Rusku bylo zrušeno nevolnické právo až tehdy, když už všechny pozemky byly zabrány. Byla-li však sedlákům dána půda, byly jim naloženy daně, které vystřídaly otroctví zemědělské. V Evropě daně, které držely lid v otroctví, začali rušit až tehdy, když lid byl zbaven půdy, odstrčen od rolnické práce a pomocí nákazy městskými potřebami uveden v úplnou závislost na kapitalistech. Nyní začínají rušit daně dělníků v Německu a jiných zemích, převádějíce je na bohaté jen proto, že většina lidu už je v moci kapitalistů. Jeden prostředek poroby zruší teprve tehdy, když jej druhý již vystřídal. Prostředků těch je několik. A ne-li jeden, tedy druhý a někdy několik těchto prostředků najednou drží lid v otroctví. Mezi námi existuje otroctví, a to nikoli v nějakém přeneseném, metaforickém smyslu, nýbrž otroctví v nejprostším a nejpřímějším smyslu.

Pre mňa je dôležitá otázka - čím chcú kapitalizmus nahradiť? Aký druh otroctva to bude tento krát? Na čom bude držať pyramída 21. storočia? Bude to niečo s koncentrovaním informácií (google, facebook) a čipovou totalitou:

- From Bilderberg to Google-Berg: The Technocratic Restructuring of the Global Elite [rusky]
- Celá NSA je o zachování moci aristokracie v dystopickém světě. Článok po anglicky

Norman

V prvom rade ale je to len o mene. Možno ani nezmenia moc - premalujú menovku. Aby zas trvalo nejakú dobu, kým sa ako tak presvedčia niektorí a ešte dlhšiu dobu než presvedčia viacerých, že je to v podstate to isté, alebo len podobné - ako správne už pred vyše sto rokmi si uvedomil aj Lev Tolstoj - je to len iná forma otroctva.

 

Ovšem my sme ako dav natlačený v malom člne - stojíme už hlava na hlave, miesta niet a špekulujeme, ktože nás to tak zotročil. A veru, nech vytvoríme akékoľvek formácie, aj tak budeme nahusto ako sardinky. -- Ako píše Lev - stratili sme ekonomickú samostatnosť, možnosť žiť len z pôdy, alebo podobne, niet pôdy, niet miesta pre samostatný život, schopnosti na to nemáme trénované. Systém je tak  komplexný, že si bez neho nedokážeme predstaviť fungovanie.

Chce to skromnosť. Znížením vlastného objemu dosiahnuť menšiu hustotu toho celku. Ale pozor - nezabudnúť na tých, ktorí sa nafukujú. Darmo by sme my uberali, keby uvolnený priestor hneď zaberal nafukovač. A čo s nimi? Sfúknu sami, alebo ich bude treba prepichnúť? No, len výnimočne sfúknu aj sami. Máte šidlo? Nožík?

 
slaven1

Komentár - Fursovov článok- sme presunuli sem.

 

 

Ema

Kým sa ctení páni vybavujú ako kofy na trhu pri tematike hetero- homo- či čohoto a lááásky, riešenie reálnych problémov v zónach ohrozenia zostalo na ženy.

 

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=_eVOBykr028#at=633

 

 

slaven1

Najskôr oficiálna komuni... tlač:

 

Ilustračný obrázok - služobná sekera
Služobná sekera - ilustračný obrázok (nie je možné učriť čas a miesto odfotenia)

Norman

bol vždy energický a sarkastický odmietač blbosti. Ovšem už asi došiel po svoje hranice.

Nenechte je položit rovnítko mezi "občan nesouhlasící s preferencí cikánské menšiny, beztrestností příslušníků menšiny a se zneužíváním sociálního systému" a "extrémista", protože to je to, o co se tímhle vším snaží.

Nie, Dfenso, darmo prosíš ľudí alebo systém, vždy bude to rovnítko položené, vždy budeš extrémista, keď naozaj stúpiš systému na otlak.

Niet toľko ústupkov a kompromisov, aby si systém ukecal k racionalite a kompromisu. Oni potrebujú nepriateľa, a ich nepriateľ si aj ty. Len si spomeň, ako dopadol tvoj filmový menovec, napriek tomu, že ku koncu skrotol.

 
Norman

Slovan, tu je ako video už od včera aj s linkom na Ostravkov blog.

Ale to  s pánom novinárom je zaujímavé. No, nejaký hrdina. Ale nech len mlátia normálnych ľudí, nech vidia, s kým majú tu češť.

 
slaven1

A tento obrázok novinára je len zhotnenie ich duševnej činnosti. Najskor zbil ľudí v hmotnom svete a potom im ešte naložil prostredníctvom svojej "intelektuálnej" činnosti. Pozdravujem so smetiarne, narkózy a ďalších hypno-info-spoločností.

Norman

jeho osobná fyzická aktivita na videu bola ovela menšia, ako som čakal, povrchná a ťažko žalovatelná za ublíženie na zdraví - i keď útok to bol.

Ale aj tak to musí byť nejaký napdpriemerný zanietenec, už aj kôli tým jeho písačkám o zbabelosti a úteku. Musí ho to baviť - a musí mať navyše nejaký komplex.

Ja si samozrejme vôbec nemyslím, že sa tu jedná o akúkoľvek zbabelosť - nechať sa mlátiť policajtami nemá zmysel. Myslím si, že sa jedná o nepremyslenosť, o dobrú vôlu, respektíve o to, že ho demonštranti nepoznajú. Doteraz epoznali. Ináč by ľahkou náhodou o tú kamerku prišiel - podobne ako tá žena pri vozíčkarovi náhodou letela cez plot - polícia, náš vzor.

Samozrejme, že bitky na ulici nič neriešia - to myslím bez irónie. Ovšem - ani v Budejoviciach sa nik mlátiť nechcel - ale predsa boli policajtami zmlátení a zatknutí.Nuž, a ak ruku priloží civil, treba byť pripravený sa okamžite a rázne brániť.

slaven1

http://peterdrab.blog.sme.sk/c/322641/Poctivo-pracovat-je-v-tejto-krajin...

"Oligarchická demokracia" - vtipné spojenie, ďalší oximoron

Norman

Niekedy sa používa aj tento výraz, aby sa zdôraznila kontinuita primitívneho systému, len naoko zmeneného.

Okrem toho to vystihuje tendenciu, ktorá naozaj na Západe zosilňuje - tie ich feudálne reminiscencie, zvlášť v Británii, sú jeden veľký kus šialenstva.

 
slaven1

Teátro propán-bután:

V kráľovstve Bhután sa po druhýkrát v histórii krajiny konajú parlamentné voľby.

Pred volebnými miestnosťami stoja rady ľudí. Občania krajiny si môžu vybrať medzi Stranou mieru a prosperity, ktorá sympatizuje s kráľom Bhutánu, a Národnou demokratickou stranou, ktorá reprezentuje opozíciu. Kráľ Bhutánu sa dobrovoľne zriekol absolútnej moci v roku 2008. V prvých voľbách zvíťazili predstavitelia strany sympatizujúcej s monarchom, avšak vďaka rastu cien na pohonné hmoty a hospodárskym problémom má opozícia v tomto roku vo voľbách veľkú šancu zvíťaziť.

jirko
ja nechapem co chcu gestapaci od romov je to hamba od cechov ze sa chovaju jak Hitlerovci takto sa zacinala druha svetova vojna ja som mislel ze cesi su mudri a kulturni ludia ale mylil som sa a ze ceska vlada nevie zakazat fasizmus vo svojej krajine to je hrozne.
Norman

a nad pokus vžiť sa do myslenia tých druhých.

 
slaven1

Jirko napísal komentár, nakopíroval jeho trvalý odkaz do svojho excelového súboru, a tak ako vždy, aj teraz ho k 30mu v mesiaci pošle do "inštitútu" ako dôkaz, že si zaslúži svojich brigádnických 200 éčok.

Anonymous
jirk€ jir$o jir$€
slaven1

Týždeň prešiel ako voda a obyvatelia sídliska Máj v Českých Budejoviciach sa dočkali ďalšieho protestu. Dajme si to očami miestnych:

- Acho jo. Včerejšek? Jedno velké policejní a mediální divadlo. Jeden protest, který měl vycházet z náměstí, rozpuštěn. Druhý který se konal na Máji? Lidi, převážně ze sídliště, se shromáždili na projev nesouhlasu s policejními zákroky v uplynulých sobotách. Policie připravena jak na příjezd Anglických hooligens spolu s Afgánskými teroristy a kvuli čemu? Kvuli údajně 300 lidem, který naše milovaná média označila za radikály, popřípadě extrémisty. Dovolím si pár citací: "Policie zadržela na Máji desítky protiromských radikálů" (titulek zprávy na Aktuálně.cz) "Nepokoje v Budějovicích. Policisté opět zasahovali" (titulek zprávy na iDnes.cz) "„Policie přehradila na sídlišti Máj cestu zhruba tři sta demonstrantům. Snažili se proniknout směrem k ulici V. Volfa od multikina,“ popsal mluvčí v podvečer situaci." (Novinky.cz) "Č. Budějovice: policisté na sídlišti Máj zadrželi 60 radikálů." (jen z těží zahlédnutelná zpráva na čt24).

- Dnešní demonstrace co jsem sledoval a byl účastníkem, byla v poklidu. Tak 80 procent lidí tam poklidně debatovalo. Policie nás několikrát vyzvala k opuštění prostoru. Nikdo na výzvy nereagovat a dále debatovali a sledovali situaci. Policie neběla důvod zasáhnout asi po dvou hodinách policie prostory křižovatky a lide se pomalinku přesouvali po ulici barcala. Policie poté zahradila cestu směrem k točně u budovy sociálky. Viděl jsem zadržení tří osob, které byly v souladu se zákonem. Podotýkám, že jsem tam byl do půl osmé. Co se děl potom už nevím.

- Zasraný zkorumpovaný media udělali už po třetí za sebou z naší demonstrace pochod neonacistů!!! Podle idnes.cz: pochod tříset militantních radikálů!! Jste se absolutně už posrali??? Na ulici stálo 2500 lidí převážně rodičů až po důchodce!! To jsou ti vaši radikálové!! Vy mrdky mediální zaplacený!!!! Je to vrchol co se to tu děje!!!! Hajzlové hamba vám!!!!!!

- 18.45 - Příjezdové cesty na sídliště Máj jsou uzavřené. Policisté stojí už na křižovatce ulic Branišovská a M. Horákové a O. Nedbala a Husova a nepouštějí k sídlišti žádná auta.
18.40 - Muž na křižovatce M. Horákové a A. Barcala se snaží přimět demonstranty, aby se pustili do tvrdšího střetu s policisty. Lidé ho ale ignorují, sedí a zemi a říkají, že akce má být poklidným protestem. Policejní kordon stojí v ulici A. Barcala směrem k točně a v ulici M. Horákové směrem na Zavadilku.
18.15 - Policisté již zadrželi zhruba patnáct lidí. Postupně je odvádějí z místa zásahu a nakládají do aut.
18.06 - Skupinky lidí postávají na místě, přibývají další policejní auta, objevili se i psovodi. Podle mluvčího Jiřího Matznera policie přehradila cestu zhruba 300 demonstrantům, kteří se snažili proniknout směrem k ulici V. Volfa. "Policie dává opakované výzvy k opuštění prostoru. Několik osob již bylo zajištěno. Policie dává všem dostatek času k opuštění," uvedl.

- Může sem hodit někdo to video jak policie zmlátila toho 15 letýho kluka ? Bylo to cca kolem 20:00 u cinestaru!!!

- to ceho sem byl svedkem nebyl adekvatni zasah PCR ale STBackych idiotu.. zatknout ano ale (udajne) 15ti leteho kluka hodit hlavou na silnici a potom ve 4 na nej kleknout a mlatit ho teleskopakem pres zebra a rvat mu ruce za zada normalni? ten kluk nevedel o svete oci uplne vytresteny a tekajici sem a tam.. pak kdyz ho vlacej nekompromisne a on jim tam omdleva a doslova ho nesou s rukama uplne dovzduchu.. nehoraznost. proti policajtum sem nic tak nejak nemel...

- Dělaj si s tím vrtulníkem srandu? Není slyšet vlastního slova...:/

- ČT24: Desítky extremistů útočí na policisty... VÁŽNĚ???

- O policejní auto stojí opřených 6 mladých patnáctek v kraťáskách, postupně je všechny prohlédávají opřené o auto. Tak nějak nevím, jestli jsou to opravdu tak nebezpečné chuligánky, nebo tu česká televize natačí porno :)

- Tak jak to tedy je?? Na povolené demonstraci proti policejní brutalitě se policejní brutalita neobjevila, tak se účastníci vydali na nepovolený pochod, aby měli důvod ji rozpoutat??? To mi hlava nebere....
Jinak pro rýpaly: se zásahem minulý víkend nesouhlasím, také jsem jich pár chytnul a dnes musím být bohužel v práci. Ale dění, co sleduji na internetu mi přijde už tak trošku jako provokace, aby se "něco dělo".. Pokud se mýlím, opravte mě prosím ;-)

Tu je reportáž miestnej televízie. Organizátor stretnutia občanov na nenaše presstitútky:

Ďalšie videá tu.

nové