Tri spôsoby humanitárnej vraždy

Tajné služby používajú rôzne formy politických provokácii. Napríklad aj vraždy. Ale s postupom doby sa zreme spôsob ich vykonávania stáva modernejší, humánnejší, a zrejme aj genderovo vyrovnanejší.

 

Prvý je ten najklasickejší, ten sa stal napríklad na Slovensku, kde západný agent za účelom vyvolania farebnej revolúcie zavraždil chlapíka a jeho snúbenicu. Jedna obeť bola novinár, druhá nebola nič. Pripravení vreštiaci mohli začať skuvínať.

 

Druhý spôsob predviedli v Británii. Opäť dve obete, jednen je starý vlastný agent, druhá jeho dcéra. Tentoraz ich nezabili, len posypali nejakým práškom a nechali mesiac za zavretými dvermi simulovať ťažkú otravu až smrť. Musíte uznať, že je to oveľa humánnejšie - i keď až doteraz sa musia "obete" skrývať pred verejnosťou.

 

Tretí spôsob predviedli v tieto dni na Ukrajine. Obeť bola síce len jedna, zas novinár, ale tentoraz ho nezabíjali, ani neposýpali práškom, len sa s ním dohodli, že zinscenujú krvavé divadlo. Celý cirkus trval len jeden deň a údajná obeť je zas zdravá a vesela - nemusí nič simulovať. Ale provokácia je na svete. Prípad Babchenko Arkady. Kristus vstal po troch dňoch, on to stihol za jeden. Kuciakovci môžu ľutovať, že bábkovodiči ich prestitúta nezvolili tento cirkusový spôsob.

 

Prípady  Kuciak, Škripal, Babčenko môžu vstúpiť ako exemplárné ukážky do histórie anglosionistických tajných služieb.

 

 

 

babčenko

Arkady Babčenko s ukrajinskými fízlami v deň zmŕtvychvstania. Prosím vás, to sú východoslovania? Vážne? Títo majú zachrániť Európu? Jaj,nie, to nie sú Rusi, ja si to stále mýlim, to je samozrejme rozdiel, títo na Rusov nadávajú, a Rusi zas na nich, to je samozrejme niečo úplne iné. 

 

 

 

 

 
Jozef Novak

Výstižný článok, keďže spočiatku ma to náhle zmŕtvychvstanie toho prestitúta zaskočilo natoľko, že som fakt nevedel, čo si mám o tom myslieť. Pozoruhodná figúrka. Pôsobil napred v Russku, potom odtiahol kamsi do Anglicka(opravte ma, ak sa mýlim), tam politický azyl nedostal. Zašiel k svojím súkmeňovcom do Izraela, ale tam sa dlho neohrial, až zakotvil v Kyjeve kde s prijímaním takýchto pochybných osôb zjavné problémy nemajú. Bolo by zaújmavé vedieť, z akého účelu ho v Anglicku(?) neprijali z Izraela po chvíli tiež musel odísť. Pýtaš sa či majú títo zachrániť Európu? Isteže nie. Je to akoby si sa chcel opýtať, či ju majú zachraňovať cigáni. Sú to predsa tiež občania Slovenskej republiky. Ja osobne takisto s takými mičurinmi a ich mičurinskými experimentami nesúhlasím, ktoré z niekdajších zlých, agresívnych, zaostalých, lenivých, večne ožralých "rusských okupantov" vyšľachtili vysoko inteligentných, pracovitých, mierumilovných, abstinujúcich ukrajinčanov. Viď naších východoslovanských (u)krajinských Eurovlastencov Kličkovcov, donedávna považovaných za primitívnych rusských okupantov. Ubezpečujem Ťa, že do takýchto špinavých spravodajských hier zapájať sa náladu nemám. Naopak, vďaka za to že ste mi tu otvorili oči a nepovažujem ani udalosti na konci II.svetovej vojny za žiadne oslobodenie. Z akéjkoľvek strany spojencov a ich vojsk.

afinabul

Ukrajinskú tajnú službu SBU riadi FBI. Americké tajné služby majú pod plnou kontrolou aj ďalšie inštitúcie na Ukrajine
Prípad zázračne preživšieho ruského novinára, do ktorého bola zapletená SBU, potom vyvoláva pochybnosti.
https://slobodnyvyber.sk/podcast/zasahovanie-americkych-tajnych-sluzieb-...

Ľubov

Ešte zo školy si to pamätám. Oni sami to rozoznávajú podľa koncovky priezviska(o,ij-ukrajinské.Koncovka ov-rus.)Tak aj po rokoch života napr.v Moskve vedia o sebe,že kto je kto.

Všímam si však niečo iné,každá krajina,ktorá sa politicky,či inak vzďaluje od Ruska,postupne stráca na význame.Ukrajinci už veľmi skoro pochopia,že sú rusi.Oj,kabátiky sa budú prezliekať,veru budú.

V. Uvarov(viem,viem,je to ufológ,čo už som mnou)hovorí ,že najväčší nepriateľ Ruska nie je Amerika,ale ľudia žijúci priamo v Rusku a ktorí sú ochotní za peniaze urobiť všetko.

Už by sme sa konečne mohli povzniesť nad tieto predpotopné predsudky,rus,ukrajinec,nemec.
Sme jedno a ide nám o kožu.Boj pokračuje !

Jozef Novak

Ono sa vždycky niečo búralo útokom zvonka ťažšie, ak vôbec to bolo možné, než zvnútra. Nájsť zradcov vo vnútri štátu a potom ho pomocou týchto zapredancov rozložiť. To sme mali aj za Rakúskouhorska a nik sa nad tým nepozastavuje. Do určitej miery sú mi preto zrozumiteľné obavy mnohých z Vás tu na webe, že vnímajú církev ako služobníkov sionizmu. Ale kto z Vás je ochotní aspoň k takej úprimnosti, že si to prizná aj u tých Slovákoch, ktorí sa podieľali na rozvrate Rakúskouhorska? Že takouto schízou trpeli komunisti, a podľa slovenských služobníkov sionizmu pomenovávali v 50-tych rokoch minulého storočia na Slovensku mestá a ulice, u takých nie je takáto degeneratívna úchylka nič neobvyklé. Ale vy takí rýdzi národovci:-?. Taký Štefánik pochádzal z rodiny sionistického agenta. A mnohí ďalší. I na takomto malom prdinci ako je Slovensko, ktosi narátal v súčasnosti až päť možností, ako našu spoločnosť uvrhnúť do chaosu. Boj podľa toho zdá sa, bude tvrdý. To čo sa deje v mičurinskej šľachtiteľskej záhradke za Schengenským plotom nášho EuroSojúza, sa nás zatiaľ nijak silno netýka. Je to vec Rusov a Rusov prešľachtených na ukrajinských Eurovlastencov. Norman má pravdu keď poukazuje hlavne na tunajšie domáce nešváry.

Roland Edvardsen

Len na začiatok, ja by som tu slovo sionizmus veľmi nepoužíval. Normálne hovorme o slobodomurárstve.
Fakt, že tí, ktorí sa podieľali na rozvrate R-U spolupracovali so slobodomurármi alebo nimi priamo boli dobre vieme. R-U bola posledná katolícka feudálna monarchia v Európe, takže je jasné, že musela byť terčom. A liberálna revolúcia, ktorá prebiehala v Európe od čias osvietenstva a bola iniciovaná slobodomurármi stavala i na myšlienke práv národov na sebaurčenie, aby destabilizovala väčšie katolícke a monarchistické ríše multi-národnostného charakteru. Je to trochu paradox, že v tých časoch boli "ľavičiari" vlastne nacionalistickí a dnes sú zase presný opak. Koniec koncov to, že Štefánik mal byť členom francúzskej slobodomurárskej lóže je pomerne rozšírená informácia (podľa jednej z teórií ho dali zabiť práve slobodomurári, keďže Štefánik mal byť nakoniec znechutený ich činnosťou a chcel rozpustiť v Československu všetky takéto spolky. Bohvie, ako to naozaj bolo...).

Je to problematické? V zásade áno, ale treba to brať všetko s nadhľadom :-). Slobodomurárstvo predstavovalo komplexný fenomén a paktovaniu s nimi sa ani nedalo vyhnúť (aj taký Herman Göring sa chcel stať slobodomurárom, aby neskôr proti nemu bojoval). Ani s tým Československom to nebolo všetko čierne a biele, tam bol v prvom rade problém v neuznaní autonómnosti, tak ako sme sa na tom pôvodne dohodli a presadzovanie umelo vytvoreného čechoslovakizmu.

Norman

Na týchto stránkach nenájdeš nejaké ospevovanie Štefánika, práve z dôvodu, že väčšina historických osobností sa stávala tlakom udalostí psychopaticka, a že o nich zväčša nevieme dosť, a že nik nie je svätý. To, že po ňom nazývajú ulice a stavajú sochy, je bežná správna vec. Bola to osobnosť a jeho mýtus je dosť pozitívny.

Dokonca aj ten pojem "nacionalizmus" nemožno brať doslovne, to je taký všeobecný terminus technikus, opak globalistického a raligiózneho "sionizmu" je naturalistický "nacionalilizmus". To neznamená delenie na čo najmenšie národy a nepriateľstvo medzi nimi.

Pravda, je to všetko komplokovanejšie, nie je len čierne a biele. Rakúsko-Uhorsko bol zlepenec, možno podobný dnešnej EU. Je lepšie udržať a vylepšiť staré štruktúry, alebo ich rozbiť a začať na novom? To je otázka bez univerzálneho riešenia.

Jozef Novak

Až teraz dodatočne som si všimol že máš Russky znejúce meno. Neviem teda v akom si vzťahu, či aspoň trochu s Rusmi cítiš nejak nepatrne. Ja ale osobne si vyprosujem osočovanie napr. zo strany Rolanda či Normana, s nálepkami v hanlivom zmysle slova: "rusofil", po tom čo sa opovážim vysloviť sa v ich prospech. Aj keď zmysel Normanových vyjadrení v prospech Palestínskych hnedoidov nechápem inak než ako ľudký prístup, nezneužívam to na osočovanie ...fil-hnedoidov, podozrievanie že snáď od tiaľ očakáva Palestínskych osloboditeľov Európy a pod.

Norman

To slovo "rusofil" tu azda nik nepoužil ako urážku. A je treba vždy rozlišovať, či je reč o nejakej kultúre, alebo o mocenskej politike.
Napriek tomu, že teraz vedú anglosionisti útok proti Rusku, stále platí, že Rusko nás nezachráni. Veriť na Rusko je omyl, ktorý mohol byť nepodstatný včera, ale je čoraz nebezpečnejší dnes. Zopakujem dva dôvody 1 Rusko bude mať problémy so sebou, 2. veci treba vyriešiť tu, nami osobne, nik iný to nespraví, a cudzinci už vôbec nie, ani američania, ani číňania, ani rusi.

Nie je to len určitá nedôvera v ruské schopnosti a ich dobrúvôľu. Upozorňujem aj na to, že táto "rusofília" je (zas) aj prejav dobre známeho zbabelého postoja "veď nás iní zachránia". Že je to umelá "fília", často sa prejavuje u ľudí (nemyslím tým nikoho odtiaľto z Nadhľadu), ktorí sa len chcú vyhnúť výčitkam svedomia z toho, že nič sami neurobia. Tak teda podporujú nejakého Veľkého brata. Veľký brat NIKDY nie je dobré riešenie.

U mňa by sa skôr ako postoj k palestíncom mohol kritizovať postoj "germanofílie", ale myslím, že to nepreháňam. Bol tu aj jeden "maďarofilista", ale aj jeho verzia Uhorska tu bola odmietnutá. Bohužiaľ, na rozdiel od amíkov či aj blbých britov, od hunov či germánov sa nám nepodarí sa izolovať, aj keby sme chceli.

Norman

To je tuším 3 roky, čo bol Lavrov na Slavíne. Bolo fajn ho tam vidieť, vo vzduchu bolo cítiť tú silu superštátu, ktorý sa z viacerých aspektov zdá byť na našej strane.
Ale máme s ním len spoločných nepriateľov, on nie je ceľkom na našej strane. Bolo by to fajn mať Veľkého brata, ktorý by to za nás vyriešil, aspoň čiastočne, ale je to ilúzia.
My musíme pomôcť aj Rusom a to tým, že vyženieme anglosionistické vojská. Z celej Európy.

Ľubov

čo spomínaš v súvislosti s Lavrovom,hej,je to reálne cítiť.

Myslím,tých ruských,čo spomínam dosť často,ako kolegov istého môjho príbuzného.Kde sú tie časy,keď pred pár rokmi každú volnú chvíľu využívali na nákup topánok a liekov,zdes lučšie.
Teraz akurát sedieť a dávať si chladené mojito.-).samozrejme,mám na mysli to pravé,vnútorné sebavedomie,to nesúvisí nijako s vecami.Ale hovoriť,že majú jednoducho viac prachov je tiež správne.

Mrzí ma,že Ti prestávam rozumieť ohľadom Dňa pabiedy.(prop,aj tam chodím).No čo,aj takéto sklamania prináša život na internete. Roky si myslím,že si fakt múdry a teraz neviem,či žartuješ,alebo čo sa stalo.

Víťazstvo im právom patrí.Alebo nie? Norman!

Norman

Bývale víťazstva sa stávajú rýchlo bezcenné.
Víťazstvo v zbraniach nehovorí nič o morálnej prevahe víťaza, ani mu nedáva žiadne záruky do budúcnosti.

Predstav si, že by dnes Taliani si pripomínali, ako kedysi Cézar preválcoval za rok dva celé Francúzsko, alebo naopak Francúzi si pripomínali, ako kedysi Napoleon prevalcoval za pár rokov celú Európu. Víťazi nakoniec vždy skončia porazení, a čím dlhšie si myslia, že ich bývalé víťazstvá sú dôkazom ich sily či dokonca morálky, tým rýchlejšie skončia.

Je náhoda, že je dnes Rusko obklučované?
Alebo je to preto, že keď poslali Stalina do pekla, neurobili to poriadne? Že keď poslali komunizmus leninizmus do pekla, neurobili to poriadne? Že sa nedokázali rozlúčiť so špinavým a zločinmi poznačeným víťazstvom - a preto sú dnes slabí a rozdelení. A preto stratili aj Ukrajinu.

Ľubov

Toto je patová situácia. Škoda,asi si zabudol,len pred troma týždňami si napísal,že len idiot si môže želať porážku Ruska.Rusko,ktoré nebude oslavovať 9.máj je porazené.Kto sa asi potom bude pelešiť v sibírskych diamantových baniach.No,nemci to nebudú s istotou. Medzitým na európskych pláňach bude úspešne pokračovať projekt planéta opíc.

Otočme list. Eto ich delo. Sme občania štátu,ktorý nie je ani objektom,ani subjektom diania.To ma štve. Niečo sa m u s í zmeniť v našom myslení.

Norman

Rusko si priznalo omyl už v roku 1990.
Práveže, ak sa bude vracať do svojho historického omylu, to privedie jeho porážku. Čím viac sa tam vráti, tým bude slabšie.

PS naozaj náhodou mi padol na obrazovku tento koment - toto som hovoril už pred dvoma rokmi, 2016, a vždy som mal rovnaké postoje, aj predtým
http://nadhlad.com/comment/16409#comment-16409

Wotan

ale čo sa týka Rusov je treba byť opatrný! Norman nemá evidetne nejaké nadšené prejavy, treba sa na úlohu Ruska v strede Európy pozerať realisticky. Je rozdiel medzi inteligentami v Leningrade a tvrdými "silovikmi", ktorý nás chápu iba ako potencionálne bojisko. Opilci v "glubinke" je ďalšia kategória, ani na pohľad nebudiaca sympatie.

http://cdn3-www.mandatory.com/assets/mandatory/legacy/2016/01/man_file_1...

Wotan

na rozhovor
https://www.youtube.com/watch?v=eombUQtyYiE

Ktorý západný politik dokáže si sadnúť oproti Putinovi a Lavrovi a diskutovať s nimi na úrovni?

JPP.

Náš pán Veľkonemožný sa snažil veľmi trápnym spôsobom mudrovať v diskusii s Lavrovom. Lavrov mu dal okamžite najavo, že má dostatok informácií preto, aby ho nebral vážne. Veľmi tvrdým spôsobom, taký je proste Lavrov.

Reakcia nášho bývalého registrovaného priateľa ZSSR (v ZČSP)? Úbožiak sabotoval kladenie vencov na Slavíne. Rusko sa nemusí hanbiť za svojho prezidenta. Ja sa veľmi hanbím za to, že Slovensko má na čele štátu takéhoto chudáka ...

Ľubov

aké milé prekvapenie,len teraz som si to uvedomila.-))) !!!! Aký dobrý pocit je to.

https://www.youtube.com/watch?v=CVHIfTC6AXw&start_radio=1&list=RDCVHIfTC... Bol tu jeden,čo mal veĺmi rád všetko francúzske. Tak výnimočne mimo tému,jeden krásny mezosoprán .Ale francúština to nie je,zdá sa,že hebrejština. K Bartomejskej noci ale celkom sedí.
Film možno o rok,dva bude v trezore.Predsa len,muž a žena,obaja bieli,a ešte k tomu,historické postavy.Carpe diem!

nové