Malé info o Čaputovej

Veci, napísané na webe už minulý rok:

Zuzana Čaputová, rodená Strapáková pôsobí v mimovládke financovanej Sorosovymi nadáciami, ktorá stála za zrušením Mečiarových amnestií a teda aj protikorupčným pochodom. Ide o Via Iuris. Tá stála aj za tancom na hrobe zabitého novinára pri organizovaní prevratu na Slovensku (podľa slov Nicholsonovej). 

Čaputová spolupracuje aj so Živicou, ktorá pod záštitou Kisku spolupracovala pri ogranizácií pochodov za Slušné Slovensko. Z tohto prostredia je aj "krstný otec" mimovládok na Slovensku - Dušan Ondrušek (o jeho aktivitách média moc nepíšu, ale má prsty v mnohých zahraničím financovaných). Tým sa potvrďuje, že Čaputová je kandidátkou Kisku a jeho ľudí. 

 
Toto sú veci známe, ale nezaškodí ich pripomenúť. A treba k nim ešte dodať:
 
Čapútová je proste ďalší produkt údajne z "mimo politiky", doslovne z mimovládok. Tento produkt útočí práve na ľudí o politiku sa moc nezaujímajúcich, ktorí politiku nemajú radi a hľadajú "apolitické osobnosti". Radičová, Kiska, Farská, Kolár a podobné. Mnohé z podobných bábok aj neuspeli. Cieľová skupina takejto politiky je dosť veľká, je to absolútna väčšina voličov - zvyšok, presvedčení stranníci, tých je v súčasnosti len menšina.
 
Jej súčasná rýchla popularita je založená na mimopolitických veciach. Ak sa ľudia ale lepšie dozvedia jej názory, koho zastupuje, ich sympatie voči nej môžu prudko opadnúť.
 
Čaputová naozaj nereprezentuje Slovensko. Osobne si nezaslúži post prezidenta, pretože má, ako Kiska, málo praxe a preto aj zrejme divoké predstavy o politike. Kedže prezident môže málo pozitívne vytvoriť, zas by len vela rozbíjala.
 
Po vláde sociálnych demokratov by mala na Slovensku začať doba národovcov a ľudových hnutí. Globalistické mafie by mali byť v politike bezmocná menšina, pretože ich svetonázor a program nie je vôbec stavaný na situáciu, čo bude nastávať (migrovanie z Afriky a okolia aj v dôsledku sucha, nedostatku energií, všeobecne preľudnenia). Slniečkárske blbosti sú predstavy nezodpovedných rozmaznaných detí a sú úplne nevhodný. Môžu spôsobiť tragédie a preto ich podpora je vážny zločin. Slniečkári sú extrémisti, nevnímajúci realitu.
 
 
Mistrík bol nevhodný suchár, podobný tomu havlistovi, čo prehral v Čechách. Ale bol pokrytec, snažiaci sa všetkým vyhovieť, možno by ho priamo pri voľbách ľudia volili - to bolo jeho nebezpečenstvo. Čaputová boduje na svojej "úprimnej starosti" o "veci verejné", na svojej "otvorenosti a autentickosti". Ale aj na Slovensku sa už ľudia poučili a dozreli, už neveria na "dobrákov", "anjelov" a podobných.
 
Pri voľbách prezidenta ľudia dokážu svoje názory, pod tlakom úzkeho výberu, rýchlo zmeniť - tak sa mi to aspoň javí, takže Čaputová a celé globalistické krídlo môže  aj v prvom kole padnúť. 
 
Skúsme ešte zhrnúť, k čomu sme tu dospeli:
 
1. Harabín je najserióznejšia možnosť, záruka určitej stability. Žiaľ, ľudia ho nepoznajú a ani s politickými  stranami na tom nie je dobre. Zo svojou dlhodobou sudcovskou praxou si kľudne zaslúži byť prezidentom a pôsobil by tam dobre.
 
2. Šefčovič je produkt Bruselu, ale možno už vidí, že Brusel ani jemu nič nedá  len tak, že je stále akoby druhoradý bruselák. Ak ho nebudú potrebovať, odvrhnú ho. Má prax v reálnej medzinárodnej politike. Je to "zlatá mládež", nezaslúži si byť prezidentom, ale to si zatiaľ nik z tých, čo tam sú, nejako moc nezaslúžil. 
 
3. Čaputová je najmenej vhodný element. Sú u nej síce možnosti zmeny, ale skôr k horšiemu (ako prípad Radičová, Vašáryová). Jej program je poslúchať globalistické mafie a nie je dôvod predpokladať, že by tomu dokázaloa nejako odolať. Je jedno, aká je ona osobne - je to bábka v rukách iných. Úrad prezidenta si najmenej zaslúži, lebo nie je a nebola žiadna, ale doslovne žiadna osobnosť verejného života. 
 
 
Voľby prezidenta sú naozaj dosť silný prieskum verejnej mienky. Ak Slovensko ukáže, že chce slúžiť Západu (voľbou Čaputovej), tak je to proste zrejme jeho dlhodobá mentalita a nátura, ktorú nezmení tak ľahko tých nemnoho zdravých slobodných ľudí.
 
 
 
Roland Edvardsen

V texte si vlastne umiernene napísal to, čo ja včera. Áno, dosť som jej naložil, ale bolo to potrebné. Pozeral som ju teraz u Krausa, a ľudsky chápem, prečo sa ľuďom môže páčiť. Relatívne pekná baba, milfka, ako sa hovorí, pôsobiaca jemne, žensky. To jednoducho bude fungovať.

Starý a afektovaný Harabin s jeho sla-bi-ko-va-ním je tu objektívne znevýhodnený. To je jednoducho fakt. Veda jasne hovorí, že ľudia sa budú dlhšie pozerať a dlhšie počúvať pekného človeka, obzvlášť peknú a mladšiu ženu.

A ja tiež hovorím, že diabol má zo všetkých svojich podôb najradšej podobu atraktívnej ženy. :-)

Neviem aká je presne Čaputová ako súkromná osoba (hoci vtáčik na FB mi dnes pošepkal, že táto, na pannu Orleánsku sa hrajúca, žena má byť v skutočnosti bezohľadná rozbíjačka manželstiev a pochybná matka. Určite ju treba poriadne preveriť a zistiť aké tajomstvá ukrýva. Po podvodníkovi Kiskovi je jasné, že musíme byť maximálne ostražití a preverovať ako sa len dá), ale jej celkové krytie, väzby, podpora a postoje hovoria jasnou rečou. Zvolenie tejto ženy do úradu prezidenta SR by bola potupa našej krajiny. To sa nesmie dovoliť.

Norman

možno som to mal viac zdôrazniť, ale áno, je to výsledok tunajších debát a záverov. Len to dávam dohromady :)
Veď tam je od začiatku veta:

"Skúsme ešte zhrnúť, k čomu sme tu dospeli:"

Roland Edvardsen

Ja viem, zase tie blbé prieskumy, ktorým netreba veriť. Ale aj tak: https://www.aktuality.sk/clanok/671508/prvy-prieskum-bez-mistrika-caputo...

Náhodný okoloidúci

Len tak pre zaujímavosť, gruzínska prezidentka Salome Zurabišvili sa narodila v Paríži do rodiny gruzínskych emigrantov, vyštudovala tzv. politológiu (= vymývanie mozgu) v Paríži a potom si nechala mozog vymývať priamo Brzezińskim na univerzite v NY v USA. Dôstojná nástupkyňa požierača kravát Saakašviliho.

Prezidentka Litvy, Dalia Grybauskaite, údajne bývalá prominentná prostitútka a bývalá členka Komunistickej strany Sovietskeho zväzu, tituly získala v Moskve, po rozpade ZSSR zmizla za veľkú mláku, tam zjavne konvertovala z pravovernej komunistky na pravovernú antikomunistku a protiruskú štváčku, potom sa zašívala v Európskej komisii a na ambasáde USA v Litve a nakoniec sa vďaka západnej propagande stala prezidentkou Litvy. A tak to aj v Litve vyzerá s negatívnym rastom životnej úrovne a emigráciou.

Z tejto liahne je aj Čapuuu, takže pozor na ňu. Ale to my dobre vieme.

Roland Edvardsen

Rozvedená Čaputová, aka podvodníčka so skládkou v Pezinku, vraj stihla rozbiť už dve manželstvá. Momentálne žije "na divoko" s nejakým fotografom, za ktorého sa neplánuje vydať.

Tu treba napísať, že globalisti rekrutujú a používajú na svoje ciele práve kdejaké nemorálne, upadnuté individuá. A štetky sú pre ich špinavú prácu priam ideálne - či už pôjde o nižších "pešiakov" typu Zsuzsová alebo väčšie ryby ako spomínaná prezidentka z Litvy.

U nás na Slovensku je to obdobné: Nicholsonová, Cigániková, Beňová, Vašáryová, Čaputová: všetko tá istá sorta. A keď takéto ženy zostarnú, stávajú sa z nich najväčšie moralizátorky, čo všetkým chcú dávať rozumy.

Norman

zaznamenávam do archívu:
dne agentúra AKO - Čaputová vyše 50%.
Hej, tu vidíte tú racionalitu a dokonalosť demokracie :-))
Tu už nie je téma naše prezidentské voľby, ale ukazuje sa princíp - mentalita spoločnosti je mentalita šialenca.
Nadáva sa tomu aj "dav", akože to vzniká iba pri stretnutí ľudí v tesnom akoby kontakte, ale ono to funguje aj inokedy - dalo by sa to nazvať "šialenstvo kŕdľa". Dalo by sa povedať "inteligencia", niekedy sa spomína "inteligencia úľa" - ale ona ja to práve opak inteligencie - je to proste typické davové šialenstvo, aj v bežnej voľnej populácii. Sú to procesy šíriace sa v sieti (ľudí) a spôsobujúce také maniacke efekty.
Dosť často sa pri takýchto veciach spomína Hitler, Stalin a podobní obdivovaní vodcovia, ale, ako vidíme, to vzniká aj samo a v prostredí, v akom by sa to ani nepredpokladalo. Je to ako tornádo na amerických rovinách. Alebo cunami - zdánlivo odnikiaľ a nikam.

Nejestvuje žiaden racionálny dôvod, aby sa takto pohybovali preferencie. Žiaden. Ba ani iracionálny dôvod nejestvuje. Racionálny dôvod sú povedzme potrebné schopnosti kandidáta, iracionálny dôvod je napríklad šarm a iné nepotrebné veci. V tomto prípade nič nemôže byť zodpovedné za tieto čísla - iba klasické šialenstvo davu.
Davová psychóza.

Pharmy

Jeden racionalny dovod by sa mozno ze aj nasiel. Ak by tie volby mali byt cinknut a Caputova mala vyhrat uz v prvom kole nadpolovocnou vacsinou. Potom sa moze argumentovat sposobom "ake prekvapenie, ved prieskumy to predpovedali"...

Náhodný okoloidúci

Opäť to vystihol Blaha. Rád si jeho názory a postrehy prečítam, ale voliť ho nebudem, kým mám inú možnosť.
https://zemavek.sk/fraska-s-caputovej-preferenciami/

Aj Katalin Tara dobre píše a má správne postrehy zo života:
https://zemavek.sk/katalin-tara-prva-dama-v-palaci-bude-muz/

Roland Edvardsen

Niektoré jej texty sú veľmi dobré, iné naopak veľmi zlé. Je to ďalší podozrivý typ. Pôsobí na mňa ako duginistka/putinistka vrátane istej "zakrytej" tendencie k anti-rasizmu/multi-kulti. Fajn, možno to myslí dobre. Veď taký ten ostentatívny, primitívny rasizmus naozaj nie je dobrá vec - už len čisto z hľadiska istej optiky. Avšak mám za to, že by o tom mala písať inak. Nie tak, že ostro kritizuje Slovákov za xenofóbiu/rasizmus spôsobom, ktorý miestami pripomína slniečkára.

Veľmi zlý bol najmä jej text o Salvinim, kde úplne smiešne strašila fašizmom a robila hlúpe stotožnenia Západu s fašizmom. Vraj prístup Salviniho k migrantom je jasný fašizmus. Čo k tomu dodať? Aj nedávno mala taký divný text o Židoch...Áno, ja súhlasím, že spôsob akým mnohí ľudia v diskusiách píšu o Židoch, ako prezentujú túto otázku, je mimoriadne nevhodný, ale na základe jej textu je očividné, že táto osoba o problematike Židov vie asi toľko ako o tom jej bájnom fašizme.

A mohla by si fakt odpustiť ten často používaný výraz Slovač, a celkovo jej často povýšenecký tón.

Náhodný okoloidúci

Liberasti kvičia, že vraj dochádza k škaredým útokom na ich marketingový produkt, Čaputovú.
https://www.aktuality.sk/clanok/672169/komentar-lubomira-jaska-ano-su-aj...

A teraz pravdu. O čo horším a špinavším útokom sú dlhodobo vystavení členovia a voliči napríklad ĽSNS? V minulosti došlo aj k fyzickým útokom a poškodeniu majetku a k policajnej šikane.
Akému mediálnemu lynču je dlhodobo vystavený bývalý premiér Fico? Koľko urážok od novinárov znáša Harabin? To slniečkárom a liberastom nevadí, to nevidia? Samozrejme, že nie, lebo v týchto prípadoch sú útočníkmi oni.

A ešte jedna vec. Je jasné, že kto pracuje, môže urobiť chybu. A občas sa podarí aj /ne/úmyselne porušiť nejaké zákony alebo niečo zbabrať. Vtedy je kritika namieste.
Oveľa horšie sú však nepodložené nezmysly a výmysly novinárov, proti ktorým nepomáhajú ani súdne žaloby a následné pokuty.
Novinári si vymýšľajú bludy, okydávajú nimi konkurenciu a pokladajú to za svoje právo. Ale keď niekto povie pravdu, čistú pravdu a nič len pravdu o ich chránenkyni, tak zúria. Hanba im!

nové