Rozdielny prístup Západu voči Východu

2018
Vodič Jiří Šagan, ktorému vo Francúzsku vliezlo do kamiónu 15 aziatov bol odsúdený za pašeráctvo na jeden a pol roka

2019
31 ročná nemecká aktivistka z mimovládnej lode Sea Watch3 Carola Rackete, ktorá svojvoľne naložila 52 afrických migrantov v Líbyijskych vodách bola po dvoch dňoch prepustená na slobodu.

Ponaučenie:
1. Keď si nemecký aktivista,
2. Si za to platený,
3. Pracuješ pre mimovládky,
4. Mimovládka dotovaná nemeckou evanjelickou cirkvou
5. Pre migrantov chodíš skoro na Libyjskú pláž a odôvodníš to tým, že ich "zachraňuješ",
6. Nevyložíš ich v Africkom bezpečnom pristave, ale odvezieš ich priamo do Európy,

tak nie si pašerák, ale hrdina.

Ale,
keď si len obyčajný čech, ktorému naskákali do privesu migranti už v Európe, ktorých sem možno priviezli aj tieto mimovládne lode, tak si proste pašerák a máš smolu, že Európa na oko ukázala ako bojuje proti nelegálnej migrácii.

------
prevzaté z webu.

Norman
Náhodný okoloidúci

No ja neviem, či takto vyzerá bohatá biela Nemka. Mne tá "kapitánka" výzorom pripadá ako výsledok kalergizácie, čo tiež môže mať neblahý vplyv na jej psyché a IQ.

Norman

Rackete asi tiež nie je bežné nemecké priezvisko. Zdá sa mi to dosť orientálne.
Ale je to ukážka, ako proces bude pokračovať, ak ho niečo nezastaví:
postupne budú za "rodilých Nemcov" hovoriť (starší) prisťahovalci, respektíve ľudia inej etnicity, ale už s nemeckými papiermi.
Pripomínam, že ak si niekto myslí, že sa toto zastaví na Šumave, tak sa sakramentsky mýli. Práve naopak, tak ako sa pokúsili o kvóty, tak budú sa neustále snažiť preliať tento sajrajt na východ. Ak toto všetko niekto koordinuje a riiadi, tak jeho hlavná motivácia bolo týmto útokom z roku 2015 zasrať aj Východnú Európu.

Ľubov

Ak sme ešte niektorí dúfali,že z Nemecka príde niečo zdravé(aspoň v tomto storočí)
zanechajme všetky nádeje. (nápis nad bránou do Dantovho pekla)

Takže východnej Európy sa im zachcelo! Buzerantom zdegenerovaným. Je najvyšší čas zakladať polovnicke združenia! Čo sa týka Šumavy,po tej už jednoznačne idú,viď príhovor nejakého "sudeťáka",vraj kňaza,na zromaždení minulý týždeň na Letnej. Ovce ani nepípli,to je dosť strašné,ako nič nechápu. Hlásia sa,a čo by nás nemalo prekvapiť,že sa to preleje aj k nám,konkrétne mám na mysli Habsburgovcov a Topolčianky.

Cítim tam veľký apetít.-( z ich strany.

Roland Edvardsen

Mňa ako prvé pri nej napadla istá, nemenovaná, etnicita, ak už sme pri tom. Inak ďalšia z rady neoholených a deodoranty nepoužívajúcich báb s ovisnutým bruchom. Prečo práve takéto ženy najviac túžia po tom prevážať do Európy čiernych bubušov? Aha. :-)

No, ja naozaj dúfam, že sa raz splní utopický sen radikálnej femino-lesbiánky Shulamith Firestone o "veľkom štáte žien", aby sa konečne už dali tieto šialené ženy nejako oddeliť od normálnej spoločnosti. :-)

Ľubov

Regentka Č. má ,čo sa telesnosti týka ženskosti habadej a vidíme výsledok :je podobný ,ako u Sulamit..-))
Ale tá kapitánka,to je naozaj brr. My zo školy sme boli vedení k tomu,že vzhľad človeka nie je dôležitý.
Ale vnútorné hodnoty,a niečo,čo sme volali fluidum. Myslím,že platí,ako hore,tak dolu,ako vo vnútri,tak vonku. Tak nejako to bude.

Tvoje nielen estetické názory sú mi velmi blízke.Inak na americké velvyslanectvo prichádza nová osoba,žena,mala by byť Trumpov človek,aspoň dúfam a nebude to nejaký klon.

Roland Edvardsen

Ľubov, aj moju generáciu učili na škole, že na vzhľade nezáleží. A ono je to aj myslené dobre, ale nie je to pravda. Fyzická krása odzrkadľuje aj zdravie, silu a inteligenciu. Obzvlášť z tváre človeka sa dá veľa vyčítať. Estetika je dôležitá: https://realista.home.blog/2019/05/05/estetika-a-eugenika/

Ono Čaputovej výraznejšia femininita je medzi ženami političkami skôr vzácnejšia, tak možno aj preto zaujala. Politika je mužské remeslo a vyžaduje si mužské vlastnosti, a preto ženy, ktoré v nej budú pôsobiť budú častejšie viac maskulinizované- viď Merkelbaba, AKK, Ana Brnabic, Beata Szydlo, u nás aj taká Žitňanská alebo tá zachrípnutá stalinistka Bollová : všetko lesbiánsko - mužatkovské a/alebo chladné, frigidné typy. Aj Marine Le Pen je taká (ona je inak celý tatko, výzorovo i osobnostne, hoci politicky umiernenejšia - ale to je aj o taktike a reálnych možnostiach).

Čaputovej by sme asi krivdili prirovnaním k démonmi posadnutej Shulamith (ktorá bola výsledkom vážnych duševných porúch. Holt genetické predispozície jej etnosektárskej skupiny sa tu prejavili v celej svojej šialenosti), tá si nemôže v tomto našom kultúrnom priestore dovoliť až takýto extrémizmus. U Čaputovej to bude skôr dôsledok jej konformity. To je ten problém: že týmto ideológiám dokážu prepadnúť aj ľudia, ktorí sú inak zdraví či normálne pôsobiaci. A je často tomu tak v dôsledku konformity voči hodnotám skupín, v ktorých blízkosti sa pohybujú. Pred 300 rokmi by títo ľudia horlivo prisahali vernosť cirkvi, dnes sú z nich zapálení slniečkári.

Ema

...vyzerá ako brat českého piráta Bartoša. To krčisko, ty nožiska, ty drediska - co to žere?

Raketová po voľnom výkope z Talianska sa chúďa musí skrývať tam, kde patrí - v potkaních dierach. Z nej mediálne i fyzicky vytrčená Johanka z Arku na štýl miláška globalistov Klimagréty nebude. Vraj sa Raketovej ozvali ľudia, čo si lepšie všimli tlupu zabijáckych Zuluov, ktorých dotrepala cez more a vyklopila v Európe a radi by jej vyjadril vďačnosť.

Aha, čo sa deje:
UNHCR: Vyše 1,44 milióna utečencov potrebuje byť presídlených do iných krajín (TASR) - Na celom svete je v súčasnosti vyše 1,44 milióna ľudí, ktorí utiekli pred vojnami, ozbrojenými konfliktami či prenasledovaním, a potrebujú byť presídlení. Oznámil to v pondelok Úrad vysokého komisára OSN pre utečencov (UNHCR) na úvod svojej výročnej konferencie v Ženeve, informuje agentúra DPA.
UNHCR tiež vyzval, aby sa do prijímania utečencov, z ktorých väčšina pochádza zo Sýrie, Južného Sudánu či Konžskej demokratickej republiky (KDR), zapojilo viacero krajín. Tieto osoby žijú podľa UNHCR dočasne v dovedna 60 krajinách, prevažne na východe Afriky a v Turecku, a potrebujú, aby ich prijali krajiny, v ktorých by sa mohli natrvalo usadiť a začať nový život.
Podľa šéfa UNHCR Filippa Grandiho utiekli až štyri pätiny utečencov do niektorej z rozvojových krajín. Takéto krajiny však samy zápasia s ekonomickými problémami, a vysoký počet ich obyvateľov žije pod hranicou chudoby. "Jednoducho musí existovať spravodlivejšia deľba zodpovednosti v prípade globálnych kríz," povedal Grandi.
Spomedzi utečencov, ktorí podľa UNHCR potrebujú byť presídlení do iných krajín, je 40 percent zo Sýrie, 14 percent z Južného Sudánu a 11 percent z KDR. Dopyt po takýchto miestach, ktoré by utečencov prijali, výrazne prevyšuje ponuky hostiteľských krajín.
Podľa UNHCR poskytlo vlani dovedna 25 krajín trvalé útočisko 92.400 utečencov.

Komu nie je jasné, prečo je tu Čaputová a prečo majú Truban a podobný odpad s plnou podporou mašiny na manipuláciu Shaviv Strategy and Campaigns vyhrať voľby, vyššie si to prečítajú. Medzi riadkami, samozrejme.

Náhodný okoloidúci

Lapin straší trvalou migračnou krízou.

https://www.aktuality.sk/clanok/706031/klimatolog-lapin-bude-este-teplej...

Rozhovor je to síce zaujímavý a dokonca aj podnetný, ale nepadlo ani slovo o tom, že niektoré časti Afriky premenili na neobývateľné územie práve samotní Afričania. Afriku si skrátka vybývali až na holú skalu a piesok a to je príčina, prečo sa chcú presunúť inde. Takisto ani slovo o tom, že by Afričania mali znížiť svoju pôrodnosť na únosnú mieru. Len nám sem chcú kydať svoje populačné prebytky.

Ema

V Indii v najbližšom čase nebude mať ani hlt vody asi 600 miliónov ľudí. Podľa aktuálnej správy na budúci rok (!) zostane bez vody 21 indických veľkomiest, vrátane Dillí.
Momentálne vysychá Chennai (4,6 milióna obyvateľov). Indi poopľúvali svoju obľúbenú herečku Sundariu Radžinikant, lebo sa čvachtala s harantom v bazéne a vystavila fotku na Twitteri.

India - to je tá krajina, ktorá mala v roku 1960 449 miliónov ľudí. Dnes ich je o rovnú miliardu viac.

Inak, ten klimatológ Lapin je odkiaľ? Z malebnej obce Naivné Slniečkovce? Že bohatí zostanú a chudobní odmigrujú. Kam, preboha. Kam sa chudobní poberú? Bohatým otrieskajú hlavy o chodníky a bude. Pánovi Lapinovi by nezaškodilo zoznámiť sa trochu s ľudskou mentalitou.
Celkovo je to srandista. Že nové technológie, hehe.
A čo sa naváža do vlády Číny? Tí brutálne brzdili populačný rast a momentálne majú najekologickejšiu politiku. Čo nespomenie vládu USA? Alebo vládu Izraela s ich chrapúnskou krádežou vodných zdrojov pôvodnej populácii a šokujúcim plytvaním vodou?
Obávam sa, že prejavom zhoršujúcej sa klímy je aj sám Lapin.