Úbožiaci, bojíte sa jediného chlapa

Diskusia, ktorá mala byť na budúci týždeň, v utorok 29. októbra v aule Ekonomickej univerzity, bude pravdepodobne zrušená.

Aj keď sľúbili účasť Kiska, Truban a Hlina, práve títo traja teraz zrazu účasť odmietli. Píšu o tom napríklad tu. Od začiatku bolo plánované, že diskusie sa účastní ešte poslanec za ĽSNS Uhrík a premiér Pellegrini.

Je nepochybné, že títo traja sú koordinovane manipulovaní niekym z pozadia. Okrem toho možno jednoznačne povedať: 

Ste prašiví zbabelci, ktorí sa bojíte jedného-jediného človeka.

 

Znova sa tisícikrát potvrdilo, že títo globalisti sa boja slobodnej diskusie. Sú to oni, čo chcú potláčať slobodu názoru, kde sa len dá - ale nadovšetko sa boja akejkoľvek diskusie.

Je to dôkaz, že pravdu treba naozaj šíriť - človek nikdy nevie, ako dobre sa ujme a ako sa na nej nejaký zmrd rozleje na kolomaž.

 

Vidno, že Uhrík si plní svoje poslanie zástupcu svojich voličov. Už len svojou prítomosťou naháňa tamtým trom mentálnym chudákom nepremožiteľný strach. Výborne.

 

Chcelo by to ešte aj od iných poslancov ĽSNS, napríklad od Radačovského, aby zdvihol svoju odutú papuľu, a tiež aspoň čiastočne pre svojich voličov niečo spravil. Zatiaľ len vybavil pre svojho synáčika teplé miestečko v Bruseli - ten tam dobre zapadol medzi čurákov šimečkovského typu. Radačovský, hanbi sa! Mimochodom, keby som bol JA na tvojom mieste, ty chudák, tak by som sa vzdal toho mandátu, pre ktorý nič nerobíš!!

Ale kašlať zatiaľ na neho aj podobných zmrdov, ako hovorí staré indické karmické príslovie - auf jedem wartet das seine.  

Autor: 
téma: 
forma: 
Ľubov

Radačovský neprekvapil,omámilo ho 15 litrov.-).Bude ticho ako voš.
Eseťácki panáčikovia sa boja jedného mladého muža,za ktorým nikto z oligarchov nestojí,aspoň zatial a verím,že tak aj ostane a už to ani nestihnú.Infiltrovať našich,ako to urobili v Čechách s SPD .
A boja sa aj mestskí policajti v Trenčíne zdvihnúť hlas na voličov Esetu.Oni sú priami Rybníčkovi podriadení ( tí policajti) a boja sa o výplaty.

Tak kto nás bude vlastne chrániť,keď nás začnú biť,tí druhí?

Murkoslav

Čo sa týka Radačovského, tak neviem odkiaľ máte info, že tam nič nerobí. Až tak ticho nie je. Mal zopár vyhlásení v rozpravách. Robí to, čo mu dovoľuje funkcia europoslanca poslanca. Ja sa ho nechcem zastávať. Nevidím mu do duše. Ale nechajme mu trochu času. Pozrime sa na jeho prácu o pol roka, o rok. Potom mu môžeme nadávať, alebo ho chváliť.

Roland Edvardsen

Tiež neviem v čom má byť Radačovský akože horší od Uhríka alebo čo robí Uhrík navyše oproti Radačovskému? (Napríklad hádzanie fotiek nejakého transsexuála z Bruselu na FB? :-D Za čo inak obdržal polovicu príspevkov o tom, aký je pako, ktorý v tom eu parlamente poberá ťažké prachy bez toho, aby sa venoval niečomu užitočnému).
A to že Radačovský vybavil synovi dobrý flek...v tom má byť nejako odlišný od zvyšku kotlebovcov? Veď tí si dosadzovali hromadne svoje rodiny na zazobané pozície v BB, keď tam vládol Kotleba (vrátane samotného Magiána).
Pri Radačovskom a jeho prejave si minimálne človek nemusí klásť otázku, či má naozaj vš titul (čo sa veru o pánovi inžinierovi Uhríkovi nedá vždy povedať). Z môjho pohľadu Radačovský nie je o nič horší ako zbytok kotlebovcov, skôr lepší.

Norman

to pri tom konfilkte s Nicholsonovou, dobre dodžubal. Naozaj rozprával ako námesačný - čo je u neho ale zrejme štandard. Vôbec by som si nebol istý, či má nejaký titul - respektíve právna prax mu očividne vypláchla hlavu zlozvykmi - už by mal pochopiť, že nie je na súde, kde ho každý musí hodiny a hodiny počúvať.

To, že si LSNS dosadili v BB do funkcií svojich známych, je normálne - na koho sa tam mohli spoľahnúť?. Ale dosadiť si hneď cez Britániu do Bruselu synáčika - ale ale, to je naozaj pod úroveň.

Neviem, v čom má byť Radačevský lepší, ale v charaktere - podľa tých informácii, čo máme, to naozaj nie je.

Roland Edvardsen

Ok, nemám všetky informácie. Ja som ani nevedel toto o jeho synovi. Až tak som ho nesledoval. Vie sa o jeho kokaínovej afére (+ aj zbrane) a aj ako sudca bol vraj slabší. Mňa absolútne zarazilo na ňom, že vo svojom jednom článku úplne scestne písal o retroaktivite. Bohužiaľ, nejeden komunistický právnik a sudca by svoj titul nemal mať (veď vieme ako to vtedy fungovalo).

Norman

nemôžem posudzovať, ale to, ako rozpráva - hm, keď si spomeniem aj na Harabína ... to nie je výnimka, ale pravidlo - oni sú vážne dlhodobo zvyknutí, že sú mali bohovia na tom súde, vážne. A nepochopili, že už tam nie sú.

Ale povedzme práve, keby sme uznali, že Radačevský má lepší imidž, ako zvyšok poslancov LSNS - práve preto je škoda, že vypadol do Bruselu a tu sa viac neukáže - na rozdieľ od Uhríka, ako vidno. Aj preto bol R. spomenutý - lebo je do druhý z poslancov.

Ináč, s tým synom je to podobné, ako s Lintnerovým (či ako sa to píše). A nemyslím ani tak na job ako zdroj peňazí, ako na to, že Lintner je už starec bez vôle, tak si zavolal na pomoc syna, aby neskolaboval. Hynba. A podobne je to s Radačovským, ktorý je zrejme tak na konci s dychom, že si tam musel dopratať syna. Ten mu robí ešte aj PR na FB a ktovie čo iné. Lenže mladý by sa tam sám nikdy nedostal, tak mu tatino takto vydláždil cestu. Mňa už z tejto typickej geriatrie a protekcionizmu naozaj typicky slovenského ide tak trocha jebnúť. Toto je naozajstná reálny socializmus, jeho zlozvyky.

Roland Edvardsen

Ja mám svoje skúsenosti s týmito ľuďmi (sudcovia) a naozaj je to špecifická sorta...A áno, preto som s tým nič nechcel ďalej mať. Je to odporné prostredie, nič pre citlivé žalúdky, naozaj.
Asi máš pravdu s tým Radačovským. Áno, je to pochybný typ, od začiatku bol podozrivý. Ale trochu mi pripomínal môjho dedka (myslím, že mnohým mohol pripomenúť ich dedka :-)), tak možno aj to ma ovplyvnilo v pozitívnejšom náhľade a snahe ho nejako brániť (a vidíš, ako iraiconálne dokážu fungovať sympatie...stačí, že vám niekto niekoho pripomína a už je tam nejaký pocit, nejaká odozva, pozitívna či negatívna).
To s tým synom je amorálnosť, to nespochybňujem a prirovnanie s kotlebovcami bolo skôr všeobecne o tom, či majú byť oproti nemu nejako lepší.

Ľubov

volá sa Lunter,Ján Lunter.(nie Lintner)
https://dennikn.sk/937888/5-pohladov-na-to-ako-robit-dobru-zupnu-kampan-...

Aha,kto ho podporil? Všetko starí známi. Ale naozaj,prečo hneď nekandidoval syn? Veď tento muž je už na prvý pohľad ... povedzme,za zenitom.

Ejha,práve počúvam Ľuba Huďa,že dva hlasy (Radačovský a Uhrík) v dnešnom hlasovaní EU parlamentu o prerozdelovaní migrantov rozhodli,že návrh neprešiel. To je sila...dva hlasy? Nechápem.

Pretože dnes sa tu povedalo toho dosť,čo sa nám nepáči na sudcovi Radačovskom ,je treba povedať aj to pozitívne.

Norman

Lunter - aspoň vidno, že nám nestojí ani za kliknutie na googel či zapamätanie si jeho mena :)

Norman

tu je článok aj s reakciami Ekonomickej univerzity, ktorá sa musí brániť obvineniam, že pozýva "fašistov".
Skutočne hrozivé.
http://denniks.sk/7161/politici-zrusili-ucast-na-diskusii-s-kotlebovcom-...

Roland Edvardsen

Hlina, Kiska a Truban postupovali jednoznačne koordinovane a ukazuje sa, že sú viac medzi sebou prepojení v porovnaní so zvyškom tzv. "demokratickej opozície", t.j. so SaS a Oľano sa počíta do počtu a nie sú považované za natoľko spoľahlivé ako PS, KDH a žaľudi.
Inak tá diskusia mala mať podobu typických predvolebných diskusií, kde si každý v obmedzenom časovom priestore povie svoje. Tam nebol dôvod sa nejako extra báť Uhríka. Napokon Hlina už bol s Harabinom a Truban s Dankom (A Harabin je zaiste zdatnejší verbálny protivník ako Uhrík a Danko tiež mal navrch v diskusii aj so samotným Kotlebom aj s Trubanom).
Tu išlo o to sa predviesť pred voličmi a médiami. Ale aj tak tomu nechápem, pretože takýmito krokmi zase len pomáhajú rásť LSNS (ktorá len a len ťaží z pozície martýra, vydedenca, toho "iného") - ak teda globalisti naozaj nesledujú práve toto.