A čo vaše deti?

Ak by sme to vyjadrili slovami Stalina, tak by sme povedali jeho frázu: "Triedny boj sa zostruje". Ale žarty nabok, ono je to tak naozaj.

Najnovšie si poslanec Ľuboš Blaha, ktorý je všeobecne známy svojimi ostrými textami na FB, posťažoval na niečo, čo bolo naopak zatial u nás úplne neznáme. Na to, že sračkomety prostitútov už začali útočiť aj na jeho deti.

Vyberám:

 

O ďalší hoax sa pokúsili v Pluske. Tento bulvárny plátok platí Penta a úloha znela jasne - vyhrabať niečo na Blahu. A tak vznikol článoček, vraj môj malý šesťročný chodí do Deutsche Schule. A vraj to je hrozné, že ako marxista dávam dieťa do nemeckej školy.

Redaktorovi, ktorý mi volal, som vysvetlil, že nie, môj malý nechodí do Deutsche Schule - je to nezmysel a hoax. Ale aj tak sa prvé dva odstavce v článku Plusky venujú tomu, že aké by to bolo zlé, keby tam môj malý študoval. To je vrchol žurnalistickej demencie.

KEĎ TI PENTA IDE ŠIKANOVAŤ RODINU A DETI

Až potom sa článok konečne dopracuje k tomu, že môj malý je v skutočnosti v domácom vzdelávaní a nie na Deutsche Schule. Ale aj to je vraj problém, lebo tým vraj vyjadrujem nedôveru k školstvu. Tak som im to vysvetlil a bublina spľasla.

Pointa je inde - Penta je až taká zúfalá, že mi ide cez svoje bulvárne médiá šikanovať rodinu a babrať sa v mojich deťoch, len aby niečo na mňa našli. A jediné, čo našli, je táto sprostosť.

NA INÝCH VYHRABALI ZLODEJINY, NA MŇA VYHRABALI 6-ROČNÉHO SYNČEKA V DOMÁCOM VZDELÁVANÍ - BLAHOŽELÁM!

Na iných ponachádzali krádeže, kšefty, milióny a na mňa našli to, že moja manželka chce mať malého v domácom vzdelávaní - no apage satanas, zabite nás.

Prepáčte, ale útoky na rodinu a zaťahovanie detí do politiky, to je niečo tak odporné a odpudivé, že Penta už nemôže klesnúť na väčšie dno. Musí im veľmi prekážať moja politika a to, čo píšem. No v skutočnosti len šíria hoaxy a blen.

----

 

Toľko sám Blaha. Ako vidno, nie je mu to naozaj jedno. Jedná sa o naprostú zvrhlosť. Za prvé - čo koho do toho, či niekto chodí na Deutsche Schule? To sa kurvy starajú aj o to, kto chodí na nejakú Jidisch Schule? O anglicky hovoriacich sračkových školách ani nehovoriac.

Za druhé, a to podstatné - každé spomenutie detí vo verejnom diskurze je úder pod pás. Je to spôsob podvedomého vyhrážania štýlom 

"My vieme, kde máš deti". 

Toto je najsprostejší terorizmus štýlom mafie a aj keď sa dotyčný, teda Blaha, bráni, aj tak to na ňom zanechá určité stopy. A oni to vedia a preto pristúpili aj k tomuto svinstvu.

Podstatný ale nie je len osud Blahu, ktorého politický postup chcú zničiť za každú cenu. Podstatné je to, že ak si raz vzali do papule nejaké deti, už s tým nikdy neprestanú. Každé tabu, ak sa raz prekročí, prestáva byť tabu. A nejde tu len o pátranie po tom, kde deti chodia do školy a čo iné robia - deti sa naozaj stanú objektom mafiánskeho boja v tom najhoršom zmysle slova. Vedzte, že podľa niektorých náboženských dogiem vaše deti nie sú ľudia.

Takže, parafrázou na starý hudobný hit skupiny Katapult by bolo dobre sa opýtať väčšiny populácie:

"A čo vaše deti? Viete, kde sú a čo im vaša pripečená zbabelosť pripravila za tragédiu?"

 

 

 
Autor: 
forma: 
Ľubov

Dnes som sa,ako to už chodí,"náhodou" zoznámila s malým Martinom Kadlecom.
https://www.youtube.com/watch?v=3uN3sQVreVY Aj okno som otvorila a dychu sa mi nedostáva.

Je dobré to vedieť,že tu s nami exitujú aj takéto deti. Predstavujem si,že možno raz z neho bude novinár.