Matovič na dne, úplne v koncoch

Matovič bol psychicky nevyrovnaný človek, ktorý sa preťažil a už roky je psychycky chorý. To už všetci vieme. Ale v tieto dni priznal, že si to sám uvedomil.

Nechcem sa zaoberať tým, čo robí každý, teda spisovať zločiny toho, na koho všetci nadávajú. Ale toto predsa len stojí za zaznamenanie a určitú analýzu.

Matovič a minister obrany Naď boli na rozhovore v DenníkuN, asi poslednom z médií, ktoré Matovičom ešte verejne neopovrhuje. A tam sa rozhovoril.

(adresa článku je tu, ale tam je zamknutý, aj ja som podstatnú časť našiel na webe )

Matovič:

 

1."To vás nebaví, mňa to nebaví. Ja netúžim, vôbec nechcem byť inokedy premierom, mne sa to tak zhnusilo..."

Takže tu psychoš vyjadruje, že sa mu hračka zhnusila. Jemu sa zhnusila práca pre verejnosť, pre spoločnosť. Tu vidno jeho totálnu nezodpovednosť, jeho chorú egostrednosť. On nehovorí o veciach, ale vždy len a len o sebe. On už by najradšej z prehraného boja ušiel, zbabelo sa zbavil zodpovednosti. Ale na to je už neskoro!

 

2. "... lebo takúto nakladačku, pre moje dcéry, pre moju manželku, to je odporné niečo, naozaj to je odporná robota"

Tu sa zbbelec skrýva za svoje decká, za svoju ženu. Spomínať svoje decká, skrývať sa za svoje vlastné decká je naozaj hnus, ktorý len málokto  robí - on ale áno. Čo sa týka jeho bielej kobyly - tej sa nepáči bič, ale v miliónoch by sa válala, okrádala ľud. Môže jej odkázať, že s jeho úradom môže ľahko aj o ich mafiansky majetok prísť. To bude až potom ten správny stres.

Matovičo hovorí o "nakladačke" - ale keď to isté robil Ficovi, Dankovi a ostatným, to sa v tom sadisticky vyžíval. Teraz dostáva len naspäť svoje lieky - aj to len v drobnom, prvé kvapky. Jeho karma pôjde po ňom, až kým sa (znova) psychicky nezrúti, tentoraz úplne a natrvalo.

 

3. "Jasne, že potom ja robím chyby, keď som v takom tlaku"

Tak on má, chúdatenko, už aj výhovorku, prečo robí chyby. Zas za to nemôže on sám, ale tí iní, ktorí mu ten stres spôsobujú. To je jediné vysvetlenie, že, lebo ináč je predsa dokonalý, až geniálny.

 

4. "Obdivujem Jara, ako to robí na elegána. Ja to jednoducho nezvládnem, nedám to."

Nuž, to mal povedať po voľbách. Alebo ešte lepšie pred tým. Alebo najneskôr vtedy, keď sa začal tlačiť do Krízového štábu. Veď toto hovado spôsobilo svojimi rozhodnutiami, hlavne plošným testovaním, smrť povedzme stoviek ľudí. Rádovo. On to sám zobral na seba, nikde inde to takto na seba premiér nezhrabol - tak bude niesť aj dôsledky za tieto veci, vina padá na neho osobne. A spoluvina na jeho prisluhovačov - ktorí ho mali zastaviť. Jeho prisluhovačov politických, ale aj takzvaných profesionálov z komisií. 

 

5. "Holt, jednoducho keď ľudia chcú, nech tu majú Fica, alebo Pellegriniho, skorumpovaného jedného druhého bastarda."

Týmto prekročil akúkoľvek hranicu slušnej hry. Strháva krajinu do oblasti občianskych nepokojov. Asi pozerá príliš web, tam si môže ktokoľvek dovoliť čokoľvek. Ale verejne činná osoba, politik, a duplom premiér, naozaj nemôže verejne povedať o inej osobe, že je "bastard". To prekračuje akúkoľvek mieru, to je výsledok toho šialenstva, čo tu začali antificisti, čo sem priniesli globalisti s kuciakiádou. Sťahovať verejný diskurz do takéhoto bahna robili - to robili najprv na ulici, medzi pouličnou lúzou a tamojšími prostitútkami a prestitútkami, a teraz ho prenáša do verejného priestoru.  Toto nikde v Európe nemajú, asi ani v Albánsku nie.

Tohto "bastarda" treba Matovičovi zavesiť na krk, aby ho tlačil k zemi. Nie kvôli Pellegrinimu či Ficovi, ale kvôli nám všetkým. Treba naozaj vnútorne akceptovať, že Matovič je bez akeľkoľvek nadsádzky psychopat, choré individuum, ktoré je schopné spôsobovať smrť, ktoré je schopné zabíjať. A nemyslím len na prípad Gaulieder.

Matoviča nebolo už dva dni vidieť. Ale určite berie chémiu a oni ho napumpujú, takže magora sa takto ľahko nezbavíme, takí optimisti nebudeme. On sa znova zjaví a bude celé Slovensko tlačiť cez plošné testovanie. Ako hovoria Česi - tlačiť tlsté do tenkého. Všetci budú trpieť. Ale aj on, jeho biela kobyla, aj jeho dve - ako to on hovorí - jeho dve bastardky budú trpieť. To je karma, Igor, celý národ ťa už odsúdil. Tu v krajine si už nikdy pokojne nezájdeš do kaviarne  bez toho, aby ťa neopluli. Modli sa, aby ti zostali peniaze, aby tvoje decká mohli študovať v zahraničí - ale nie moc blízko. A to tvoje čudo, čo investuje tu 10 miliónov, tam 10 miliónov, to bude mať zrejme doživotnú karanténu doma a drkotať zubami. Alebo v base, ako mnohí iní, čo tomu tiež ešte včera neverili. Samozrejme, aj s tebou.

To nehovorím ja, ale celý národ. Každý, nielen na webe, ale aj v reále. Každý ti želá len a len to, čo si zaslúžiš. Ešte nik tak Slovensko nezjednotil, ako ty proti sebe.

Samozrejme, národ nie je synonymom spravodlivosti. To nie, taký dokonalý žiaden národ nie je. Ale každý dospelý národ pozná niečo horšie, na čo sa dá stopercentne spolahnúť - a to je pomsta. A jej objektom si teraz ty, Igor.

 

Viete, ako sa cíti? Alegoricky videné je Matovičova hlava zovretá vo zveráku. Vytiahnuť si ju nemôže. Ani my mu ju nemôžeme pomôcť vytiahnuť, ani keby sme chceli. Už to nejde, je tam fest. A zverák sa stále zaťahuje. Každý deň o kúsok, každý týždeň o kus.

 
Roland Edvardsen

Tak toto pobavilo: https://www.aktuality.sk/clanok/835771/premier-matovic-musi-presadat-pre...
Je to tak, každý by ho už najradšej opľul alebo nakopal niekam - pri najlepšom (pre čuráka). :-)

Norman

typické postupy despotu - paranoja a pancierované autá...
Už by si mal pomaly hľadať aj dvojníka, ako Stalin, aby nik nevedel, ktorý je pravý.
To pancierované auto zaplati jeho biela kobyla z tých 10 milionov? Alebo z tých, čo zarobia na testoch?

Roland Edvardsen

Jemu už z toho premiérovania fakt riadne zajebáva. Ja nechápem tých ľudí v jeho okolí. Tí majú z toho pasiu, či čo? :-D
Inak dnes mu ešte spravili "múdrosráči" napriek aj týmto novým prieskumom: https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/567385-preferencie-pellegriniho-h... Ach, koľko to bolo žvástov po februári ako národ odmietol "mafiu". A vidíme: po niečo vyše pol roku ide HlasSmeru atakovať 40%. Ach jaj, a to v covid kríze sa zvyčajne upevňuje dôvera ľudí vo vládne sily. Ten magor vytvára takú hanbu a chaos, že národ po takej krátkej dobe sa chce zase vrátiť k "tým predošlým".

Norman

Je to jasné. Hlas 27, Smer 10, to je spolu viac, než pred "odjebaním čuráka" Kuciaka. Anglosionisti zas niečo nezvládli.
Ale nevylučuje sa ani spojenie Hlas + SaS. Hm.
Olano je strana extrémistov, neoverených radikálov, náboženských fanatikov. Bodka.
Podobne Sme rodina.
Ľudia dávajú prednosť Stredu, a to robia dobre.

kali

"Ja nechápem tých ľudí v jeho okolí. Tí majú z toho pasiu, či čo? :-D"
Mám z druhej ruky informáciu, že Sulikov syn sa nechal počuť, že jeho otec v tejto vláde neskutočne trpí ale, že nemá na výber. Aj by ma to tešilo, len bohužial s ním trpí aj zbytok národa.

Norman

Pri Matovičovi sa nedá vylúčiť, že svojich partnerov vyslovene vydiera kvôli nejakým konkrétnym veciam, ktoré si zistil. Skôr opak, ak by to nerobil, by bol prekvapením.
Takže s pádom Matoviča by sme sa mohli tešiť aj na prevalenie sa nejakých konkrétnych svinačín týchto ľudí - Sulik, Kollár, možno ešte aj Kiska, a viacerí iní, menšie ryby. Nemusí ísť iba o biznis, takže aj Remišová a podobne môžu byť v tom.
Pri jeho nenávisti by to pri páde mohol hádzať do placu.
Podobne sa hovorilo o Mečiarovi, ale tam to bol skôr taký mýtus. Tu je to pravdepodobnejšie. Ďalší dôvod zhodiť ho, nech sa čo najviac vecí prevalí.

Roland Edvardsen

Ja o tom vydieraní veru nepochybujem. O Matovičovi je už dlhšie známe, že jeho modus operandi v politike je práve zber kompromateriálov, klebiet, špiny či už na politických protivníkov alebo konkurentov. A neváha minúť ani ťažké peniaze z jeho mafiánskych miliónov na nákup takýchto materiálov. Si spomeňte ako Matovič odstrelil Druckera tou informáciou o drahej vile na Floride. A Počiatkovu vilu mu asi tiež niekto podsunul.

Náhodný okoloidúci

Nie je tajomstvo, že Matelko sa ku kormidlu dostal s výrazným prispením zahraničnej reklamnej agentúry a možno aj západných tajných služieb, rovnako ako pezinská Barbie. Západ ho tam potrebuje, Západ mu nedovolí vzdať to a padnúť. Takže dá sa predpokladať, že aj so zberom kompromatu mu výrazne pomohli zahraničné tajné služby, Danielito a jeho kamaráti z CIA.

Roland Edvardsen

Áno, nie je to až také tajomstvo. Za Matelkom stojí Lipšic (ktorý je aj oficiálne jeho poradca/"poradca") a jeho kliky. Matelko je tiež len nástroj niekoho. A to že je vyšinutý a blší - na to by som sa nespoliehal. Práve preto môže byť aj ľahšie manipulovateľný.

kali

Treba uznať, že Matelko dostal do rúk úrad vlády v nezávideniahodnej situacii v čase pandemickej krízi, ale na druhú stranu schopný a prezieravý štátnik by mal vedieť aj takúto situaciu využiť vo svoj prospech a viesť národ ako pravý líder. Kdežto Matovič na plno preukazuje svoju neurotickú povahu a v čase kedy by mal byť oporou, ľudí uráža, zhadzuje a najnovšie týmto nezmyselným celoplošným testovanim už aj vydiera. A je dosť možné, že sa tohto premierského postu drží už len vyslovene preto lebo ho baví štvať ľudí (veď sme to videli počas jeho opozičnej činnosti) a tieto jeho chaotoické kroky, nariadenia a najmä komunikácia s verejnosťou sú akási pomsta za klesajúce preferencie. Je už snaď zbytočné túto kreaturu nejak komentovať, všetko podstatné Norman zhrnul v članku, ostáva už len dúfať, že jeho odchod z postu bude čo najrychlejší a hlavne veriť, že táto krátka dystopia jedného chorého človeka bude pre tento národ dostatočným mementom do budúcnosti.

nové