Ďalšia mŕtvola okolo prípadu Lučanský

Dôležitý svedok vo viacerých kauzách, bývalý siskár a podnikateľ František Böhm sa zastrelil.

Podľa informácií televízie Joj sa Böhm strelil do hlavy. Svoju manželku postrelil do oblasti hrudníka.

Bývalý siskár a podnikateľ s palivami Böhm vypovedal o údajnom podplácaní policajného exprezidenta Milana Lučanského i ďalších obvinených v prípade Judáš.

Böhma stíhali na slobode, s políciou spolupracoval. Vo výpovedi tvrdil, že šéfom finančnej správy a polície odovzdával státisíce eur za krytie jeho kšeftov s palivami a vratkami DPH.

 
Čo dodať. Ďalšia mŕtvola v hromade mŕtvol okolo Lipšica.
Štvanica, ktorú rozpútalo OĽaNO na svojich politických nepriateľov začala zabíjať už v decembri, ale teraz sa zahryzla už aj do svojich ľudí. Revolúcia zabíja svoje deti. Keďže obvinenia sú falošné, kampaň musí byť odvolaná, tak musia nejako vysvetliť, "prečo sa to nepodarilo".
Tak to vidíme my.
 
Na druhej strane, už teraz prakokoti v Sme v komentároch píšu, že smrť Bôhma vyhovuje Ficovi. Tu vidno, že fanatika nepresvedčíš. Jestvuje iba jedna mafia, čo dokáže kamuflovať vraždy, prípadne dohnať ľudí k samovraždám - proamerické tajné služby.
Bôhm naozaj pripomína trocha Kuciaka - naivný hlupák, ktorý sa dal do ich služieb, zapredanec, ktorému sa zmuva s diablom nevyplatila, ktorého jeho spoločníci odhodili do pekla.
 
Za Fica sa tu naozaj takto nevraždilo. Prišla k moci Radičová - a niekto odfaklil Valka. Niečo nebývalé, vážne, neporovnateľné ani s prípadom Ducký. A potom jedna dvojvražda Kuciak zhodila vládu. Ale dnes sa vraždenie znásobuje a zrýchluje a zasahuje už rovno do politických, a čo je horšie, do policajných sfér. Polícia je zrejme vo vážnom rozklade. Jedna z mála vecí, ktoré z hľadiska občana fungovali. Jedna zo základných vecí, ktoré štát potrebuje.
Títo anarchisti ju rozbili. Ako v Planéte opíc sa im to nakoniec podarí a zavládne (dočasne) anarchia (nielen minister Naď môže nazývať svojich oponentov opicami, aj my máme na to právo, bezpochyby).
 
A k tomu, že je to  po "rodinnej hádke". Poviem tak,  ak by manipulačné techniky boli také naivné, že ich každý prehliadne, tak by boli bezcenné. Funkčné techniky sú tie, ktoré bežná verejnosť považuje za nemožné. Samozrejme, že potrebnou technológiou je schopnosť dohnať človeka k múru, celkom mu zatemniť myslenie, aj za pomoci bežne neznámych psychotických látok. To je takmer určite možné.  
 
...ďalšie info a myšlienky budeme pripisovať.
 
 
 
Ema

Teraz je už Slovensko skutočne mafiánsky štát.

sandro

Mozme to zacat v anglickom jazyku pocitat. A zase ten klasicky a priznacny styl, ktory mozme pozorovat za morom - tajne sluzby likviduju nepohodlnych vzdy aj s rodinami, standardne aj s detmi a vzdy je vrahom a samovrahom nepohodlna osoba. Takto uz odisiel nejeden publicista alebo svedok, prikladov je vela..
A vsetky media okamzite vedia, ze to bolo po rodinnej hadke! Zrejme je to uz vysetrene. Kedze to bolo jedine spojitko s Lucanskeho obvinenim, tak maju vlastne uz dokonale zametene.
Ja sa tu nechcem hrat zase na vestca, ale pred par dnami som rozmyslal, ktory svedok spacha ako prvy samovrazdu alebo sa mu nieco stane.

Roland Edvardsen

Ďalšia smrť, ktorá pekne smrdí. A prepojenie s Lučanským, ktorého Böhm obviňoval. Nie je sebevražda už príliš klišé? Pre tajné služby asi nikdy nebude. :-)

S tými tzv. kajúcnikmi prestrelili. Ako sa lipšicoidom žije pri takomto hromadení mŕtvol? Aha, blbá otázka, tí predsa svedomie nemajú. Najviac som zvedavý na to trhanie si vlasov matelkovcov, keď tu nakoniec mnohých obvinených súdy oslobodia, ak teda nebudú rozhodovať podľa toho čo napíše niekto ako Tódová, intímna kamarátka Pamely a obdobných.

slaven1

Zo statusu v TG":

Samovražda kajúcnika Františka Böhma ma núti ako trestného sudcu položiť minimálne dve otázky. Aký mohol mať motív na samovraždu, keď ako kajúcnik získal v trestnom konaní proti nemu začatom, výrazný benefit oproti ostatným, že bol prepustený z väzby?

Ako je možné, že mal zbraň, keď po vznesení trestného obvinenia musel odovzdať zbraň aj legálne držanú?

Iba pre súhrnnosť v informačnom procese treba uviesť, že
„Milan Lučanský sa chcel stretnúť s každým, kto tvrdil, že vzal od neho peniaze alebo nejakú výhodu, vyplynulo z výsluchu pred policajným vyšetrovateľom. Odmietal, že by prijímal úplatky či už od Norberta Paksiho, zástupcu šéfa Útvaru zvláštnych policajných činností, alebo od exsiskára Františka Böhma.

Lučanský o Paksim a Böhmovi povedal, že sú „zmrdi“, ktorí na neho hádžu špinu. „Nikdy som od tých ‚zmrdov‘ nemal dôvod ani motív brať peniaze,“ vyhlásil Lučanský.
To je toľko peňazí, že by som nimi musel kúriť,“ mal podľa záznamu z výsluchu povedať Lučanský, keď si prečítal, že sa mal takto obohatiť o 510-tisíc eur.

Lučanský sa pred vyšetrovateľom zamyslel, že Paksi mohol brať od Böhma peniaze a tváriť sa, že sú pre neho. Dodal, že keď sa s ním chcel Böhm stretnúť, vždy tam bol Paksi. „Asi sa bál, že by sa ma sám Böhm spýtal, či som spokojný s financiami, ktoré mi mal poslať,“ dodal Lučanský. „

https://t.me/harabin/2592

slaven1

Od policajtov človek očakáva, že vraždy budú vyšetrovať*. Hlavne tie štatonosné. Situácia je neľahká, no načo to takto explicitne - "v prípade smrti Františka Böhma v žiadnom prípade nejde o vraždu" - Kovařík formuluje. Lepšie byť ticho.

Životné skúsenostit hovoria, že budeme mať ešte 1 - 2 takéto "ne-vraždy".

Keď si agenti hrkútajú

Ešte žijúca Borisa Tód-nemcová si hrkúta so stajňovým kolegom agentom Lipšicom:

VIDEO: Daniel Lipšic o hodnovernosti výpovedí kajúcnikov v kauze Judáš. Na súde, ktorý rozhodol o väzbe pre Lučanského 6. 12. 2020.

--
*a niektorí aj normálne vyšetrujú

slaven1

Pokračuje zametanie vraždy policajného prezidenta pod koberec. Ten raz po línii oficiálnych inštitútov. Rezorty formálne riadené kryvákom Mikulcom, Kolíkovou či agentom Lipšicom odobrili správu prešovskej prokuratúry, že Lučanský sa obesil na „Tódovej rukáv teplákovej bundy“ potom ako sa dva týždne obúchal o podkladu a spadol z invalidného vozíka (či aký tupý príbeh to vymysleli).

https://t.me/extraplus_sk/1684
https://www.extraplus.sk/clanok/prokuratura-milan-lucansky-spachal-samov...

„Krajská prokuratúra v Prešove vylúčila v prípade smrti bývalého prezidenta Policajného zboru Milan Lučanského cudzie zavinenie. Vyplýva to z rozsiahleho vyšetrovania prípadu. Na tlačovom brífingu v Prešove to uviedol prešovský krajský prokurátor Pavol Matija.“

Truhlík

Keď toto môžu spraviť policajnému generálovi tak obyčajný človek je pre nich NULA. Právny štát, ľudské práva, občianska spoločnosť, demokracia, slušnosť sú pri nich len nadávky a propagandistická fikcia.
Kňažko a Budaj sú typickým príkladom čo zač bola nežná revolúcia a kam sme sa dostali.

buko

paralelne s tym sa legitimizuju kajucnici - cize kriminalnici ktori teraz robia univerzalnych udavacov ktori povedia vsetko co treba na kohokolvek nepohodlneho
vid nova relacia vo verejnopravnej RTVS kde propagandista Vagovic hostil kriminalnika Imreczeho
https://www.rtvs.sk/televizia/archiv/19579/372687
smrtka Vagovic nechava vyplakavat a lutovat sa prasa Imreczeho - len pre silne zaludky a to vsetko za nase koncesie v statnej televizii. Ja grcam

Truhlík

To ako keď Piussi okiadzala predsedkyňu Základnej organizácie Komunistickej strany Slovenska na Ministerstve spravodlivosti Slovenskej socialistickej republiky Idu Hanzelovú.
Odvtedy také nepozerám. Ako povedal Donald Trump - fake news. Veď preto mu aj zablokovali Twitter. Ešte nech niekto povie, že konšpiračné teórie nie sú pravda.

nové