Kotleba a syn

V bulvári sa zjavujú články, ako Marian Kotleba priviezol z Egypta svojho malého syna. Hovorí sa o únose a podobne.

Treba povedať, že Kotleba je jasne mužom činu. Pokiaľ sú naše informácie správne, jeho bývalá manželka žila v Egypte (s nejakým moslimom?) a zobrala tam aj syna, ktorého má s Kotlebom. Tieto veci sú vždy háklivé, nie je ani známe, ako presne skončil rozvodový súd, komu či ako bola pridelená starostlivosť o dieťa - ale jednoznačne treba oceniť, že Marian zakročil a syna si doviezol z divokej cudziny domov. Nebude to mať ľahké, nebude sa môcť schovať pred prestitútmi, a aj jeho vlastný rozsudok na Najvyššom súde sa asi blíži.

Tak dokáže vyzerať prestitútska štvanica korporátneho režimu.

Ale ... na druhej strane sa treba spýtať, koho si to bral za manželku v jej 19 rokoch? Aký má vzťah jeho bývalá žena ku slovenskej realite, ku kresťanstvu a k bielemu etniku, keď je ochotná sa aj s dieťaťom doslovne "spúšťať" niekde v islamských krajinách? To čo je za ženskú? A kde mal Marian rozum vtedy, keď si ju bral a keď s ňou žil?

V každom prípade je to už očividne na neho veľa a mal by si to uvedomiť. Národná scéna je rozbitá a on by sa mohol prejaviť rozumne a aj v rámci stratégie a taktiky sa stiahnuď do úzadia. Podporiť zjednotenie ľudových národných síl.

Práve aj v záujme budúcností všetkých detí, ako je jeho syn.

 

 
Roland Edvardsen

Tiež som rozmýšľal či nehodím o tom text, aj keď je to taká citlivejšia súkromná vec.. Ich syn je občan SR a takýmto spôsobom ho izolovať od biologického otca (ktorý ho pol roka nevidel), ešte k tomu vo výrazne cudzej a nestabilnej krajine, je...no proste chorý hnus.

Kotleba ju vraj spoznal, keď mala 15, potom čo ju napadli cigáni. Je očividné, že tá Frederika nie je normálna žena (inak s tým musulmanom, ktorým vychováva Kotlebovho syna stihla mať už dieťa). Evidentne doplatil na svoju slabosť pre takéto nevyzreté baby, ktoré stále hľadajú a experimentujú.

Áno, Kotleba potrebuje z politiky odísť. LSNS nech skončí a zlúči sa s Republikou. Takto by Kotleba po dlhšom čase urobil konečne niečo pozitívne pre národnú scénu. Nech už rieši svoj ťaživý súkromný život, politicky toto už nemôže nijako uhrať.

Norman

Nemienim to gúgliť, nebol som si istý - ale ak sa nejaká ženská rozvedie a nechá sa nabúchať v Egypte moslimom, pričom tam má aj svoje malé dieťa - nemôže byť normálna. Ale opakujem - je to hanba aj samého Kotlebu. Konieckoncov ju mal nejako vychovávať :)

Pre národnú scénu mal spraviť už to, že práve stranu niekomu prenechá - nie že naopak posledné individuality odtiaľ vyhodí. Je to karma - ale nebude históriou súdený dobre - on používal národné témy pre svoj prospech - nie naopak, ako by to malo byť.
A vždy ju rozbíjal - stalo sa to viackrát a on bol strojcom tých čistiek. Zle chápe históriu.

Roland Edvardsen

Ona mala s hnedoidom vzťah, keď ešte neboli rozvedení. Ale vraj aj on mal nejaké vzťahy...A navyše mal mať nemanželské dieťa s inou 15-ročnou (alebo minimálne vzťah a potom sa museli robiť DNA testy...).

U Kotlebu platí len jediné: 4 roky za tie čísla je absurdita hodná totalitárnej diktatúry. Mimo toho si všetko ostatné zaslúži. Ten človek poškodil národnú scénu, hneď niekoľkokrát. Ono je v skutočnosti zaujímavé, že tá LSNS sa pri ňom nerozbila skôr. Dnes má dvojku v strane človeka, ktorý sedel za násilný tč a nevie ani len poriadne prečítať text na papieri (IQ tykve). A aj to, že sa rád obklopoval práve takýmito bola tiež sabotáž národných hnutí. O stretnutiach so Sulíkom a esemeskách pre Kisku tiež pomlčať. Takže áno, politický koniec je pre Kotlebu plne zaslúžený.

sandro

Toto je skor taka jeho rozlucka so synom a zrejme to tak aj on musi citit ak trochu vnima realitu. Dieta mu bude nasimi organmi zobrane, nakolko bolo prisudene matke. A ako vieme, asi ho caka dlha basa. Aj ked toto si pripustam len velmi pomaly, ze za financny dar postihnutemu dietatu moze byt niekto odsudeny za fasizmus(to je totalna Orwell-stina). Stale chcem verit, ze sa niekto na tom sude spamata. Kotlebova era je teda zrejme na konci, ale ak pisete o skodach ktore sposobil, tak treba napisat aj to, ze ukazal cestu. Ze to proste ide aj od podlahy a spomienka na tie sokovane ksichty vsetkych komentatorov politiky v studiach po jeho zvoleni za zupana ma bude hriat este velmi dlho:) Niekedy si to len tak pre srandu pustim na zlepsenie nalady. Vtedy ludia dostali nadej, ze nie vsetko je riadene a naprogramovane dopredu, ze dokazu naozaj nieco zmenit.

Norman

tá jeho bola slepá ulička. Uznávam, že zvolenie za župana bolo osvieženie, aj ich zvolenie do parlamentu - ale to celé premrhali.

Práve som pozrel jeho videjko o záležitosti Egypt. Možno, že syn je pridelený jemu a on sám ho vraj poslal do Egypta (ak áno, tak to nebolo moc rozumné), ale jeho rodinné záležitosti sú naozaj jeho vec. Alebo že by na ne bral ohľad súd?
Moc sa tomu ani vo videu nevenoval, viac sa venoval náboženstvu a čipovaniu. Má v sebe niečo Matovičovské - lipnutie na vlastných chybách, just a just.

Pripomínam, že treba vziať do racionálnej úvahy, že bol v nejakej forme manipulovaný. Len si treba ujasniť, akou formou.

Roland Edvardsen

V r. 2016 sme sa tu väčšina zhodli, nezávisle od seba, že treba to hodiť Kotlebovi. Neviem ako ostatní, ale ja si za touto voľbou stále stojím. Bol to zaujímavý experiment, je fajn, že sme videli, že aj takýto typ strany sa dokázal dostať do vysokej politiky a čakali sme, ako sa to ďalej vyvinie. Dnes sme opäť múdrejší a vieme, že takýto typ politiky by v r. 2021 už šancu nemal.

K tomu videu so synom - on asi naozaj tomu úprimne verí, tým čipom a podobným záležitostiam, skôr než by to bol nejaký zúfalý kalkul pritiahnúť priaznivcov takýchto konšpirácií. Keby bol aspoň trochu taktik, tak by chápal, ako je to kontraproduktívne. A ten Tiso na konci, ach. Za tie roky nič nepochopil, alebo len málo. Beznádejný prípad. A áno, bol manipulovaný. Sulík sa s ním stretol vyslovene preto, aby sa dohodli na tom, že jeho strana bude odčerpávať SNS, aby sa SNS nedostala do parlamentu. Už len fakt, že Kotleba išiel na takéto stretnutie a potom roky držal bobríka mlčanlivosti o mnohom svedčí. A bohvie koľko takýchto obdobných stretnutí s tými "z opačného brehu" absolvoval.

Apropó, pekne vidieť aj ten rozdiel medzi voličmi LSNS a Republiky, v diskusiách a pod., t.j. že to tvrdšie kotlebovské jadro, ktoré zostalo pri Mariánovi je jasne inteligenčne na tom biednejšie. A vidieť to hlavne na tej rétorike a útokoch na odídencoch, kedy ich obviňujú zo židovského sprisahania, z toho, že Uhrík pracuje teraz pre Sorosa a podobné reči.

Norman

Podobné strany boli všade, a vždy sa museli prispôsobiť hre, alebo skončili. Už vtedy pred 8 rokmi to mala byť strana minimálne ako dnes Republika. Robiť to stále ako fanúšikovský futbalový klub je naozaj len vietor na sionistickú propagandu.

Hej,to s tým čipom nie je kalkul, je to už iracionálna snaha dokázať, "že predsa som mal pravdu". Pritom samozrejme nemal a to o nejakom diagnostick čipe s tými teóriami nič nemá.

Aby bolo jasno, ja som vždy hovoril, že kotlebovci sú príliš mäkkí. Nie sú extrémisti, to nie je ich problém, sú len neznalí reality, politicky sú krátkozrakí a výsledkom je MAKKOST. Kotleba je ako zeman z Rakúsko Uhorska - zaťatý ale dobrák, teraz už aj pohodlný sváko. Konieckoncov preto sa to momentálne na neho sype - lebo podcenil nepriateľa mysliac si, že ako na poslanca na neho nemajú. A pritom videl, ako Mazureka súdne dodžubali. Títo ľudia podceňujú, proti čomu stojíme, už dávno odmietli hovoriť o anglosionizme, o ťažkých peniazoch - a namiesto toho utiekli do "metafyzických konšpirácií", a do náboženstva. A do potratov.

Ale nie je to nič neobvyklé, politické strany majú očividne polčas rozpadu, takže proste vydržia len desať rokov priemerne.

ilusion

Niekedy mám také momenty, že sa mi zastaví mozog a ja neviem, či dobre vnímam. Tak to bolo aj teraz. Kotlebova bývalá utiekla, žije v Egypte a má dieťa s musulmanom. Zrejme ide o truc podnik - Kotleba je proti islamskej imigrácii, tak si just nájdem moslima. Čo by mohlo byť príčinou? Ak to tak bolo, možné vysvetlenie je v novom filme Mad Max alebo aj v našom novom seriáli Slovania.

Som zvedavý, ako dlho tam vydrží. Dávam jej rok, maximálne dva. Kým nepríde na to, že moslimovia môžu mať viacero žien.

sandro

netreba za tym vidiet ziadnu vedu. Je to jednoduchsie ziena, okuzlene Arabom. Oni v zaciatkoch radi zenam dvoria, su na rozdiel od uhundranych Slovakov pozorni, maju temperament(to pisem z pohladu zien, z mojho pohladu uhundraneho Slovaka je to nechutna povrchna kolotociarina). Poznam jednu, ktora to neolutovala ani po 20 rokov(Arab ale zije tu), ale 95% z nich sa ruti do nestastia.
Zeny si treba chranit, byt sa o ne, zeny boli vzdy sucastou vojnovej koristi lebo len ony dokazu zachovat kontunuitu. Netreba im mat za zle, ze idu s Arabmi. Nemozme predsa od zien chciet aby zdielali nase muzske videnie sveta, nase dovody na vojnu, nase idealy. Zeny su proste biologicky nastavene uplne inak a vynimky ako Lyuba a ine, ktore sem chodili(Rosa, atd. ) su podla mna vzacne ukazy. Slovaci neboli schopni ustrazit si vlastnu krajinu a preto im vsetky utekaju, male mesta su od mladych zien uplne vyludnene, inde je nepomer tiez. Zapad nam ukradol to najvzacnejsie - nase zeny lebo novi Slovaci su neschopni. Ked som ja prisiel ako teeneger do vedlajsej dediny na zabavu, tak som zakonite odchadzal s monoklom. Prislo mi to zdrave .

sandro

este doplnim - spomenul som si ako sme boli raz v ramci katolickeho spolocenstva na turistike v Rohacoch. Vecer v Zuberci sme isli na diskoteku. Po prvom konatke s miestnymi dievcatami som sa ocitol pritlaceny o stenu a kamarati na zemi. Branili sme sa sice statocne, ale na druhy den, ked sme si s dotycnymi podavali ruky v kostole na omsi a cedili cez zuby ''Pokoj s tebou'', boli sme pekne zmalovani. Dievcatam nas bolo evidentne luto, no ale lutost nie je to, co chce clovek u dievcat vyvolat, ze:)
Hold, takto to v zivote chodi.

ilusion

Môžeme im to mať za zlé, ale len trošku, že dajú na lichotenie cudzích. Inak súhlasím so všetkým. Aj odkazy na tie filmy som dal hlavne kvôli mužom, aby sa nad sebou trochu zamysleli.

Norman

Keď už tento druh úvah, pripomenul by som hlavne, že ženy sú v strednej Európe výnimočne rovnoprávne a naozaj emancipované. Vôbec ženy v bielych spoločnostiach sú od prírody rovnocenné mužom, vždy to tak bolo. Príčina je v tom, že medzi bielymi nie je taká genderová diferencia, čo sa týka myslenia a povahy, ako je to v iných rasách - a z toho pramení reálna rovnosť pohlaví. Bez nutnosti zákonov a kvôt, nikde neboli ženy tak dôstojné, ako v severských etnikách.
Žiaľ, feministky a liberáli to nepovedia, tí naopak klamú niečo o alkoholizme a domácom násilí a podobne - čo sú úkazy prichádzajúce zo sveta, pilo sa všade, nie (len) u nás. Ale, ako hovoríš, tie ženy si to mnohé uvedomia až potom, čo vyskúšajú, ako je to vo svete. Len potom už je neskoro.

Neviem, čo za človeka je Kotlebova ženská, ale je to jeho chyba - zopakujme - je očividne na mladé, ale s vekovým rozdielom idú aj zásadné problémy, za druhé ju nevedel vychovať, a za tretie že ona ušla s Arabom - to je naozaj už asi nejaké naschvál, to ho úplne deklasuje. Niektorí mu vyčítajú už to, že nemá fungujúcu rodinu, už to ukazuje, že to jeho kresťanstvo je umelé, ale hovorím, s Arabom ... .

Roland Edvardsen

To Kotlebovo panbíčkovanie patrí inak k jedným z najproblematickejších aspektov jeho a jeho hnutia. Jednak u neho je to naozaj až príliš teatrálne, silou mocou, fakt vyslovene predvádzanie. Ja teda poznám nejakých tých silných kresťanov, ale tí nepotrebujú druhým tak ostentatívne dávať najavo, akí sú oni super-silní kresťania. U Kotlebu to pôsobí buď ako kalkul, alebo nejaká forma neistoty, a preto to predvádzanie.

A jeho hnutie miestami pôsobí ako akési "centrum pre ex-hriešnikov", má tam ľudí, čo spáchali násilné tč, ženu, ktorá fotila pre erotický magazín a robila spoločníčku v Nemecku, pár katolíckym farárom "preliečených" ex-bisexuálov, a pod. A títo ľudia potom argumentujú, ako ich zmenila viera...fakt klišé príbehy z jesus.com. Popravde, cítiť tam akýsi až sektársky aspekt, pri Kotlebovi a ľuďoch, ktorými sa obklopuje. Nepáči sa mi to a nemyslím, že takto sa má budovať seriózna politická strana.

Sám Kotleba mal vzťahy s príliš mladými babami (aj keď sexuologicky, hoc je to tabu rozvádzať, to nie je vyslovene nenormálne, ak už sú sekundárne pohlavné znaky vyvinuté, ale určite to je nemorálne) a pokiaľ viem za mladi vieru nebral vážne. Asi je to naozaj, ako si už spomínal s tým pitím - začal neskoro, teraz je z neho ťažký alkoholik. :-D

Norman

To, že je to u politika viac teatrálne, ako u bežných veriacich, by som ešte uznal - politici sú herci. Ale musí to byť podporené nejakou úrovňou seriózneho (kresťanského) života - a to u viacerých kotlebov nie je tak, ani u Kotlebu samého. Celkovo si myslím, že kotlebovci veriacich nechápu. Nie že len náboženstvo nechápu, ale ani veriacich.
To už sú uprímnejší tí, čo zostali v Pospolitosti.

A politická strana môže, ba možno by mala byť, bez explicitných vyjadrení v tomto smere - a toho sa mali kotlebovci držať. Pretože ľudia spoznajú faloš. Takže pokiaľ mystika naozaj nie je základ osobnosti - čo je dnes u málokoho - lepšie je v tomto sa nevyjadrovať, podobne ako sa nevyjadrujú k iným veciam. Politik nemá dávať odpoveď na všetko. A náboženstvo teda určite nie je klúč k ľahkej popularite,ako sa myslí. Aj preto to bolo od Kotlebu zlé rozhodnutie, zájdenie do oblasti, ktorá nie je pre neho. Za boha a za národ - aké lacné zneužitie. To už je lepšie Gott mit uns. :)

sandro

len technicka : ''začal neskoro, teraz je z neho ťažký alkoholik'' - toto naozaj plati snad 1000% .

ilusion

Nemal by som Kotlebovej bývalej za zlé, ak by ho opustila, ak mali nejaké problémy, len tak trošku by som jej mal za zlé, že sa natruc ťahá s Arabom, ale to, že sa tam odsťahovala a stiahla aj naše biele dieťa, tak to jej za zlé mám. Lebo Kotleba nie je len taký obyčajný sváko, ale sváko slovenský politik, ktorý bol proti moslimkej invázii v 2015 a určite je proti nej stále. A to biele hoviadko pre svoje naschvály neohrozilo len seba, decko, ale aj národnú bezpečnosť, lebo dáva zbrane do rúk protivníkom a robí z Kotlebu vydierateľného cez dieťa.

Nečudujem sa Kotlebovi, že urobil, čo urobil, aj ja by som to urobil, zachránil by som svoje dieťa aj za cenu možnej straty kariéry. Preto sa na to nepozerajme tak čierno že skončil, lebo ja tu vidím budúceho mučeníka, ktorý sedí v base preto, lebo zachránil naše biele dieťa. Lebo to nie je len Kotlebovo dieťa, ale aj moje dieťa, aj dieťa každého z nás.

Norman

Podla všetkého je dokonca v práve, a asi môže povedať, že nikdy nedovolil to dieťa tam odviesť na dlhšie, ako mesiac, povedz,e. Proste kvôli tomuto nie, ale kvôli veciam so "založením organizácie....", teda rozsudkom 4,4 roka.
A ešte kvôli tomu, že sa zahadzoval s takým teľaťom.
A pre to sedenie v base tiež nebude mučeník - ľudia by mu uznali zásluhy za činy - ktoré ale chýbajú. Mučeník je keď už niekto, tak Lučanský. Kotlebova aktivita v posledných rokoch je súma sumárum nula celá nula. Vlastne negatívna, lebo aj keby to bolo s prezidentovaním akokoľvek, mohol sa na kandidatúru vykašlať a urobiť gesto voči Harabínovi. Aj keby to nedopadlo, ukázal by, že to vie - ale on to proste nevie, chýba mu zmysel pre humor a takéto veci.
Takže nie - mučeník nebude, aj keď si to tak predstavoval.

sandro

Tak som zistil, ze pocet narodnych stran nie je este konecny. Vraj existuje aj strana Patriot a zalozil ju Mr. Radacovsky:) Myslim ale, ze to tu uz bolo spomenute v minulosti. Super, len tak dalej ! Cim viac stran, tym budeme silnejsi.

nové