Stretnutie mafiánov v SIS

Keď najhorší radikáli zvrhli zákonnú moc v Rusku 1917, a urobili tam boľševickú revolúciu, jednu z prvých vecí, čo zorganizovali , bola špeciálna politická polícia ČEKA. A tak to aj dopadlo - doslovne milióny ľudí za to zaplatili životom.

Keď sa anglosionistické sily chápali v moci v ako tak zákonnom postkomunistickom Slovensku, tiež presadili špeciálnu políciu, špeciálnu prokuratúru a NAKA. A tiež to tak aj dopadlo.

"Vojna policajtov" na Slovensku naberá také rozmery, že sú ohrozené základné funkcie štátu. Policajti a funkcionári SIS sú buď v base, na úteku alebo zabití. Najnovšie dnes sa jedno komando NAKA pokúšalo zatknúť svojho ešte donedávna šéfa Zuriana - ten je ale už na úteku v zahraničí a pochybujem, že sa mu chce vrátiť - prípad Lučanský varuje.

A ako na to reagujú predstavitelia štátu? Ako mafia, v pondelok sa stretli tajne v sídle SIS. Desať ľudí, samé najvyššie šajby: prezidentka Zuzana Čaputová, predseda vlády Eduard Heger, predseda parlamentu Boris Kollár, generálny prokurátor Maroš Žilinka, špeciálny prokurátor Daniel Lipšic, minister vnútra Roman Mikulec, ministerka spravodlivosti Mária Kolíková, nový šéf SIS Michal Aláč, policajný prezident Peter Kovařík a šéf inšpekcie ministerstva vnútra Adrián Szabó.
Zliezajú sa tajne ako mafia, ale čo je horšie, ako ľudia, ktorí už procesy neovládajú a boja sa robiť veci verejne. Potvrdzuje sa, že táto banda je nielen poskokom zahraničných mocností, je nielen zločinná s krvavými paprčami, ale je aj navýsosť hlúpa a nevie, ako hasiť to, čo sami zapálili.

V silových zložkách vládne evidentne nezákonnosť. Boľševická revolúcia, ktorú zažali globalisti vraždou Kuciaka, prerástla do vlády Matoviča a následne do neovládateľného chaosu. V tejto situácií nie je vylúčený ani vojenský prevrat, výnimočný stav z politických dôvodov. Slovensko je politicky neskúsené, tieto pomery sú očividne nad jeho možnosti.

Čo poradiť? Všetky tie ksichty by mali odstúpiť, viaceré by mali skončiť v base - aby sa cyklus uzavrel. Toto nemá zmysel hasiť, ale treba priložiť do ohňa a Augiášov chliev vypláchnuť čo najviac, ako keď rupla nedávno tá nádrž v Rudne. Treba na nich tlačiť aj na uliciach, veď všetci čakali, až núdzový stav prejde - tak kde sú dnes? Nie pokojne stojkať na námestí s transparentíkmi, ale ísť pred parlament a vládu, keď sa tam niečo deje, zahádzať ich vajcami a rajčinami. A najlepšie začať Čaputovou, tou hlúpu barbinou, tá je najviac na rane. Ísť do médií, ísť do redakcií masmédií, ktoré tu v realite vládnu, alebo sa o to zúrivo snažia. Nik nesmie mať pokoj, keď sa deje to, čo sa deje.

Tak by to prebiehalo v normálnej krajine, kde majú ľudia charakter, dôstojnosť, odvahu a rozum.

sandro

Brutalny a surovo pravdivy text. Este jedna vec - zacinam mat trochu obavy o fyzicke zdravie Zilinku v najblizsich tyzdnoch. Ukazuje sa, ze profesnu cest nechce predat az tak lacno ako sa mozno cakalo.

Luko

Tí, čo sú práve pri moci kujú pre nich výhodné pikle (prachy, moc, krivárny, ...), na tých čo boli pri moci sa každú chvíľu vyvalí nejaká kulišárna a tí, čo sa k moci tlačia už plánujú, ako sa do staroby zabezpečiť a píšu volebné slogany o láske a spravodlivosti. Únavné! Niet komu veriť.
Malé deti sa nemajú ako dozvedieť čo je dobro a zlo, lebo staré rozprávky sú málo akčné (nudné) a v moderných o dobrote a cti niet ani čiarka. Mamky im rozprávky nepovedia, lebo nemajú čas (ani chuť), posadia ich pred NTB a "niečo" (čokoľvek hodne pohyblivé a vrieskajúce) im pustia, aby mali pokoj. Nenaučia ich spievať a recitovať, lebo buď samé nevedia (lebo ich tiež nik nenaučil), alebo už dávno zabudli.
Dospievajúca mládež je vedená k "samostatnosti" (individualizmu), honbe za kariérou a materiálnym bohatstvom. Zo školy začínajú mať vymyté mozgy inklúziou (lebo sa tempo výuky riadi podľa tých najsprostejších), korektnosťou, správnymi názormi na LGBTI, zmeny pohlavia a výukou o poznaní viacej, ako 60 druhov pohlaví, ako masturbovať a pod., a to na úkor matematiky a fyziky. Už od najnižších ročníkov sú rozdelení na tých šikovných (tí musia na dobré známky makať) a na tých menej zdatných, čo majú od lekára "papier" alebo asistenta (tí dostávajú tie isté dobré známky takmer zadarmo). Dnes chce každý žiak už od prvej triedy tiež "papier", lebo je cool. Kamarátov majú virtuálnych (v živote ich nevideli, ale sú to "super kamoši"), teda o vzťahoch vedia "H" a sú (predsa) na život pripravení.
Tak prečo ma neprekvapuje, že si naši vrchoví "funkcionári" dovolia aj tajné schôdzky v SIS-ke (na kieho elementa máme bezpečnostnú radu, ak je to tak vážne?), keď dovolíme systému przniť už v školách naše deti, čím sa vraj hrdo hlásime k pokroku a správnemu vývoju vyspelejšej civilizácie?
Nevieme si sami urobiť doma poriadok s hajzlami a keď si nevieme rady, utekáme sa o pomoc k EÚ (nabonzujeme a žiadame jej rozhodnutie, ktoré "musí" - už samozrejme - platiť aj u nás). Nenávidíme vlastné, národné vlády a začíname mať radšej Brusel.
Prekvapí ma ešte niečo? Dnes asi už ani to, že keby sme vyšli do ulíc a späť do barákov nás natlačila armáda s ostrými a policajti nás v noci postupne vyťahovali z postelí k "zodpovednosti".

nové