Testovanie do práce a generálny štrajk

Od včera predsa len platí nariadenie, že všetci neočkovaní musia mať Ag test. Starý maximal jeden týždeň. 

Nezaočkovaných a neprekonaných je údajne polovica obyvateľov, tak sa dá predpokladať, že toto nariadenie sa nedá dodržať. Podľa včerajších správ sa zrejme ani nedodržuje. Aj veľké firmy (spomenutý Volkswagen) nedokážu toto teraz momentálne zorganizovať. Tie menšie zrejme dávajú zamestnancom výnimky, zatvárajú oči, alebo teda robia ten samotest. Pro forma.

Ergo - celé opatrenie je len pro forma, nič moc neprinesie, jedni sa hrajú, že niečo robia, druhí sa hrajú, že poslúchajú. 

Toto nariadenie je nezmyselné, neralizovateľné, nikde v okolitom svete ho takto nemajú. Ale podstatnejšie teraz je to, že zas Slovensko nedokázalo zdvihnúť ani prstíček na odpor. Aj keď sa rôzni samodosadení pseudorebeli búria proti všetkým možným proticovid opatreniam, proti tomuto naozaj v reále - nič. Slovensko sa zase raz rozhodlo, že nepovie pravdu, že nezrazí latku na zem ako zbytočnú - ale ju podlezie. A bude tvrdiť: "Pán veľkomožný, aha, poslúchlo som, preskočilo". 

Hrôza.

Hlavne, že politici časti opozície majú plné ústa akéhosi "generálneho štrajku". No po desiatkach skúseností s chrbticou slovenského národa to naozaj znie len ako komédia. Tragikomédia.

Slovensko bolo pridlho pod navládou Maďarov a Čechov, musí sa z otrockej kultúry vyliečiť, a to zrejme trvá. Slovensko má špeciál nešťastné moderné dejiny, modernú samostatnosť získalo až roku 1993, aj to ešte s batohom globalistov nenávidiacich vlastnú krajinu, takže sa s jeho dlhodobou slabosťou aj chýbajúcou vôľou asi treba zmieriť. Ako sa človek nerozčuľuje nad pubertiakom, ale ani nad ním neláme palicu. Proste - raz príde ten deň. Možno.

Ja len, že už tá adolescentná neschopnosť začína byť nechutná, až nudná.  

 
slaven1

Po reforme školstva z dielne milovníka mladých chlapcov Grolinga, kde deťom s imunitným systémom vo vývoji môžu v škole vpichnúť pokusný roztok génovej terapie iba zo súhlasom riaditeľa, chystá vláda "dôchodkovú reformu".

Tak sa označuje povinné očkovanie pokusnými preparátmi osôb povedzme starších ako 50 rokov. Súdim to podľa toho ako intenzívne jednotlivé chápadlá dnešnej nespôsobilej politickej elity chodia po médiach-zahraničných agentoch a vyhlasujú, že medicínske pokusy na národe (povinné očkovanie) nie sú „protiústavné“.

https://www.rt.com/usa/540667-pfizer-fda-vaccine-data-lawsuit/
https://www.infovojna.sk/article/judr-weis-ak-nebude-mat-slovensko-v-bli...

slaven1

"Final booster" si všíma aj Kotleba:

https://magazin1.sk/kotleba-radsej-im-daju-200e-aby-sa-zaockovali-ako-im...

Niektorý dedkovia a babky z vaginácie naozaj otrčili kopitá, niektorým sa nič nestalo.

https://nadhlad.com/comment/42308#comment-42308

Roland Edvardsen

Z vaginácie otrčili kopytá...Hej, ty zase vieš viac než ostatní, panebože. Motivačný príspevok na očkovanie patrí ešte k tým rozumnejším nápadom, aj keď sa obávam, že už nemusí moc zabrať - prichádza totiž príliš neskoro, po blbostiach typu lotéria, nehovoriac o tom, že sa veci automaticky odmietajú len preto, že s nimi ako prvý prišiel Matelko (ktorý väčšinou prichádzal s hovadinami, takže sa to dá pochopiť - ale niekedy treba dať pozor, aby sa s vaňou nevylievalo aj dieťa). Myslím, že radšej pozitívne motivovať, ako zavádzať povinné očkovanie s pokutami a prípadným väznením. Mňa by skutočne zaujímalo, ako by ste vy, fanatická anti-vax skvadra, riešili túto krízu, keď odmietate lockdown, rúška, testovanie, vakcináciu, skrátka všetko. To by som naozaj chcel vidieť, tie vaše výsledky a riešenia. :-) Ja napr. tiež neznášam rúška a testovanie (a to pravidelné vŕtanie v nose, kedy sa mi raz po ňom spustila i krv z nosa a mal som bolesti hlavy, považujem aj za rizikovejšie než nejakú vakcínu, po ktorej mi nič nebolo - ako väčšine ľuďom), ale potom si treba vybrať z ďalších možností.

kali

Asi by všetkých dopovali tým zázračným ivermektinom. Ale v skutočnosti by tuto krízu nevedeli vyriešiť lebo celá ich politická agenda je len o sťažovaní sa a rebelovaní len pre samotné rebelovanie. Absentuje nejaký pevne ukotvený svetonázor a ideologický základ z ktorého by vychádzali. Jediné načo sa zmôžu sú len táraniny o slobode o ktorej majú tiež veľmi skreslený pohľad, dokonca ju ani nechápu. Pletú si ju s anarchiou, s neposlušnosťou, s nedisciplinovanosťou a snahou robiť si čo chcem, jak chcem a kde chcem. Solidarizmus je pojem ktorý sa v národných kruhov úplne vytratil. Ale možno by tú ich predstavu o slobode trochu poupravila táto rozprávka o Vlkovi a slobode https://www.youtube.com/watch?v=ELc9hXQG5_0

Norman

niekedy výnimočne má človek dojem, že tu (a na podobných portáloch) nehádžeme hrach na stenu.
Fico už nehovorí o referende, ale o okamžitom odstúpení a predčasných voľbách.
https://www.facebook.com/robertficosk/videos/622780642410667

Ináč, v tomto formáte v serioznom obleku, to mu sedí a je vo vrcholnej forme.

nové