Praha: Ukrajincom vstup zakázaný!

Plaketky s nápisom v Ukrajinčine sa začali zjavovať po obchodoch v Prahe. Dôvodom sú krádeže ale všeobecne prachsprosté drzé správanie sa Ukrajincov.

Norman
Roland Edvardsen

Mám známeho čo robí v obchodnom dome a nechcite ani vedieť ako sa vyjadruje o Ukrajincoch, resp. Ukrajinkách po osobnej skúsenosti (ukrajinská svoloč materialistická-konzumná a ukrajinské kurvy sú bežné výrazy) - pretože si kvôli nim ani na chvíľu neoddýchne, keďže Ukrajinky doslova valcujú butiky s handrami. Celohodinové skúšanie a prehrabávanie sa v smradľavých handrách, drzé vystupovanie, neschopnosť povedať ďakujem a prosím (základné slová, ktoré sa ihneď naučím v cudzej krajine), nehovoriac o tom, že ako je možné, že údajní vojnoví chudáci na jeden záťah naberú toľko handier, čo si bežný Slovák nekúpi ani za rok či dva.

buko

nerad pausalizujem, ale moje skusenosti s ukrajincami su podobne:

miesto usmevu, pozdravu ci podakovania len akesi mumlanie a pozeranie do zeme

na druhej strane drze vystupovanie, narokovanie si na veci, akasi povysenost - az po vyslovene primitivne barbarske chovanie akeho som bol svedkom ked skupina mladych ukrajincov naschval rozliala v restauracii pivo po stole a po stolickach ked ich casnik upozornil ze nemozu si doniest kdesi vonku kupene pivo do restiky a tam popijat.