Budaj a ostatné podobné svine

Je to odporná matovičina - po tom, ako sa Budaj začal z OLaNO trhať, zrazu sa v Čechách objavil dokument s jeho podpisom, ktorým sa svojho času stal agentom komunistickej ŠtB. V OLaNO sú na čele takmer všetko vydieratelné elementy: Mikulec, Naď, Budaj ... všetko ľudia čo majú kostlivcov v skrini.

Všetko k tomu už napísal aj Blaha, bolo by zbytočné niečo dodávať.

Ale objavil som jeden trápny príklad pokrytectva, ktorým sa Budaj snaží vyviniť:

Ja som Štátnu bezpečnosť podvádzal, takže nebol to, pokiaľ sa niekde nájde podpis nejakého môjho prísľubu, bude to len záznam z jedného boja so Štátnou bezpečnosťou, ktorú viedol človek s holými rukami, a ktorý mal pocit, že má morálne oprávnenie svojich protivníkov klamať všetkými prostriedkami“.

Chápeme sa? On vraj nespolupracoval s prehnitým postboľševickým monštrom, on s ním údajne bojoval. Asi tak, ako dnes vlastne bojuje s americkým militarizmom, ako roky bojoval napríklad s Matovičom tým, že ho desaťročia podporoval. 

Mám osobnú skúsenosť s ŠtB, nikoho do spolupráce nenaháňali a nemuseli naháňať - podliakov bolo vždy dosť. Podliakov ako Budaj, to ani nemalo nič spoločné s politikou, ľudia sa udávali z mnohých iných dôvodov. Tvrdiť o nejkom "boji so Štátnou bezpečnosťou" môže naozaj iba debil, tak ale generácie sa menia a kto to nezažil by to mohol považovať za možné. Preto asi treba povedať, že Budaj sprosto kecá.

Takí ako Budej boli zrejme takmer všetci "protikomunistickí disidenti" z rokov 80-tych a 70-tych. Vrátane svine najväčšej, Havla. Väčšina z nich bola ŠtB kolaborantami, a režimová polícia si ich doslovne pestovala ako svojho nepriateľa - aby mohla ukazovať umelú prácu. 

Čo tam na ministerstvách ľudia ako Budaj ešte hľadajú? Ako je možné, že sú ešte tam hore vo funkciách, že sa vôbec môžu prechádzať voľne po uliciach?

 k téme:

https://domov.sme.sk/c/23124291/budaj-jan-podpis-stb.html

 
slaven1

MAJÚ NA MŇA ZLOŽKU NA BRITSKEJ AMBASÁDE - TOTO JE MEDZINÁRODNÝ ŠKANDÁL

https://t.me/LubosBlahaSmer/663

Blaha objavuje, že aj Briti sú aktívny v strednej Európe :D Veď oni donedávna kontrolovali Zelenského. Nedarí sa im založiť vlastnú valutovú zónu, hrozí že ľahnú pod USA.

http://nadhlad.com/comment/44590#comment-44590

Hlavný iniciátori "nových modelov tankov pre okrajinu", najväčší cvičiteľ "bojovníkov" okrajiny v Európe (ak Poľsko rátame pod UK).

Truhlík

Neviem, čo je na tom nové. MI6 riadila KDH. Tak sme sa dostali do ...
Británia ovláda Škandináviu a Poľsko. Pokus v Slovensku im moc nevyšiel a tak musela zasiahnuť americká ambasáda a založila iných kresťanských demokratov - SDKÚ. A je to.
Inak o Budajovi to bolo známe pred 30-timi rokmi. A tiež to pred niekoľkými rokmi šprihol do ksichtu Matovičovi Kotleba v TV. Matovič sa tváril prekvapene. A teraz - aká náhoda, zrazu je to nóvum.
Dokolečka dokola. Všetko nové je zabudnuté staré.
Zas raz som zablúdil na postoy. Tí ľudia sú úplne šibnutí. Schizofrenické halucinácie.

slaven1

Jj, Budaj je predajný je jasné už len pre rolu, ktorá sa mu ušla pri "Nežnom predstavení". MI6 riadila KDH, tiež stará info, dobre padne pripomenúť si.

Iné: koloniálna administrácia robila ramená, že kde má kritikov. Výborne cenzúru z jari a leta 2022 pripomenuli HS:

https://www.hlavnespravy.sk/ked-vas-ministri-zbabelo-umlcia-a-potom-su-h...

Zrušili Hlavné správy, Infovojnu, Hlavný denník. V Česku zrušili Aeronet, Zvedavca, Protiproud... atď. Nebolo čo čítať na internete v rodnom jazyku. Nechali len oficiálne sračkomety s nezaujímavou informáciou. Banánová republika ako Turecko alebo Haity.

slaven1

Spoločnosť Elona Muska zasadila ukrajinskej armáde ranu. Spoločnosť SpaceX Elona Muska obmedzila internetovú službu Starlink pre ukrajinské vojenské drony, pretože nechce, aby ukrajinská armáda využívala Starlink na útočné účely. Podľa agentúry Reuters to uviedla prezidentka spoločnosti Gwynne Shotwellová.

https://www.hlavnespravy.sk/spolocnost-elona-muska-zasadila-ukrajinskej-...

Tupotka o dobrosrdečnosti Starlinku pripomína rozprávku o červenej čiapočke. Starlink obmedzil služby lebo (Pentagon slabo platí a hlavne preto lebo) Rusi sa taniere Starlinku naučili zameriavať. Po zameraní dané miesto "požhavia" presne v dobrosrdečnom duchu polopravdy z Reuters-u - aby Ukrajincom nebola zima :D

https://www.reuters.com/world/pentagon-considers-funding-starlink-ukrain...

„Pomocou elektronických protiopatrení dokázala ruská armáda pomocou terminálov Starlink zaznamenať polohu veliteľstva ukrajinskej armády v Ugledare a zasiahnuť ho vysoko presnými zbraňami. /RT/“

https://t.me/casusbellilive/90713

Reuters vedome šíri polopravdu (pomáha zametať). Londýn o efektívnosti ruských systémoch elektronického boja vie.

slaven1

Najskor status https://t.me/s/casusbellilive/92261

"
Protesty proti posielaniu zbraní na Ukrajinu a protiruskej hystérii "Pochod za mier" sa včera konali v dvoch slovenských mestách, Prešove a Spišskej Novej Vsi. Protest sa začal pred dvoma dňami a bude pokračovať každý deň až do 3. marca, kedy sa hlavný protest uskutoční pred Veľvyslanectvom USA v Bratislave.

Od začiatku ruskej špeciálnej operácie na Ukrajine je na Slovensku cenzúra v médiách. Boli prijaté nariadenia zakazujúce akúkoľvek podporu ruskej vojenskej akcie a niekoľko médií bolo zrušených alebo pokutovaných. Prenasledovaní boli aj jednotlivci, ktorí svojimi výrokmi dvíhali hlas proti činom NATO a Ukrajincov. K zlej mediálnej situácii prispieva aj to, že popredné médiá sú v rukách pro-NATO úradov a amerických firiem, takže o Pochodoch za mier je úplná mediálna tma.
Popri viacerých slovenských alternatívnych médiách je srbská Pravda jediným médiom, ktoré informuje o tejto širokej proti-NATO akcii, ktorá sa odohráva v takmer 20 mestách na Slovensku.

"Slovenky a Slováci, váš boj je aj naším bojom. Sestry a bratia, srbský národ je s vami!"
"

https://pravda.rs/2023/2/9/cinovnicima-u-briselu-ce-pozliti-slovaci-na-p...

Divné, však média v Srbsku sú tiež pod americkou/britskou papučou, nie? Ako je to dolu na Balkáne? Už som tam dlho nebol. Inak dobre zosumarizované.

Slovensky hovoriaci politický odpad.

slaven1

https://www.hlavnespravy.sk/sloboda-slova-a-slovensky-politicky-odpad/30...

Slovenský politický odpad (rôzny fanatici z Fakúlt medzinárodných vzťahov) s pomocou zahraničnej agentúry obsadil Ministerstvo Ozbrojených síl a premieňa ho na Ministerstvo Odzbrojených síl.

nové