Vražda v Suchdole

 Aj keby palestínskemu veľvyslancovi v Česku padol na ulici na hlavu kus ľadu zo strechy, aj tak by to - vzhľadom na verejne známe a dobre zdokumentované zločinecké maniere štátu bez hraníc Izrael a jeho tajnej služby - bola polícia povinná vyšetrovať ako vraždu.

Čo však možno chcieť od štátu, ktorého hlavný predstaviteľ, vychcaný a ukecaný starý sionista Zeman, zájde ešte ďalej ako sionizmom nakazené USA a vyzve na presťahovanie českej ambasády do Jeruzalema.

Okamžite po zabití Džamála Muhamada al-Džamála mala česká polícia jasno v tom, že záhadná explózia trezora v priestoroch budúceho nového veľvyslanectva Palestíny nie je vražda. Potom sa už všetko úsilie polície - a hasbary, ktorá vo všetkých médiách zabrala naplno - sústredilo na škandalizáciu Palestínčanov. Ako prvé prišlo na rad vyjadrenie o tom, že až do sťahovania palestínskej ambasády z Troje do Suchdolu, ktorá je spojená so smrtiacou explóziou, "nikto trezor nepoužíval". Pôvodné stanovisko bolo, že nikto s trezorom nehýbal, ale používal sa prakticky takmer denne. Aj táto manipulácia so slovíčkami mala ukázať, ako Palestínčania kecajú. No a potom sa na veľvyslanectve "našli zbrane". Vraj by sa nimi dal vyzbrojiť celý batalión či čo, tešila sa hasbara. Vraj dokonca mohla ambasáda slúžiť ako "prekladisko zbraní". Nakoniec sa z toho vykľulo 12 kusov čohosi. Vraj vrátane samopalov. Nikde sa však nedočítame, či to bol pytel so starými zbraňami ešte z čias socializmu, ktoré sa našli pri sťahovaní. O tom česká polícia mlčí. Ozval sa však šéfsťahovák, akýsi Martin Soušek. Vraj bol trezor po celý čas pod dohľadom pracovníkov ambasády. "Sejf bol celý čas zatvorený", povedal Soušek. To síce nie je to isté, ako "byť pod dohľadom pracovníkov ambasády", ale hasbara varí z toho, čo má. Aj z vyjadrenia, že samotný veľvyslanec povedal, kam trezor umiestniť, urobí konštatovanie, že "na procese transportu bol účastný veľvyslanec." Priam ho vidíme, ako sedí na korbe vedľa sejfu.

Približne v rovnakom čase ako bol zavraždený palestínsky veľvyslanec, zakrákoril bývalý veľvyslanec Izraela v Argentíne Icák Aviran, že väčšinu "perpetrátorov" teroristických útokov na židovské objekty v roku 1992 a 1994 už Izrael vyzabíjal. Ako býva u Mossadu dobrým zvykom, ktovie, koho všetkého pod zámienkou vyrovnávania si účtov za argentínske útoky zavraždili. A z čoho všetkého boli tieto beštie schopné obviňovať zabitého palestínskeho veľvyslanca. Možno stačilo len to, že bol vzdelaný.

Do Česka prišla skupina Palestínčanov, aby viedla vlastné vyšetrovanie vraždy. Česká polícia sa už nechala počuť, že im to neumožní.

Každopádne vieme, komu ambasáda Palestíny v Česku, ktorá vznikla ako jedna z prvých vo svete, kolie oči. Izraelu - a českým sionistom v najvyššej politike.

afík
Figeľa a jeho ľudí vyškolí politický expert z IzraelaKontrakt podpísalo ministerstvo minulý týždeň vo štvrtok priamo s majiteľom firmy Aronom Shavivom (na snímke). Ten o detailoch hovoriť odmietol s vysvetlením, že o klientoch neinformuje.http://www.sme.sk/c/5756882/figela-a-jeho-ludi-vyskoli-politicky-expert-...Lipšic mal styky aj s bývalým agentom izraelskej tajnej služby Mossad. Jeden z údajných dokumentov z roku 1998 uvádza, že Lipšic poskytoval tajnej službe informácie, keď bol na vojenskej základnej službe v Prešove. Pre VOS mal vraj poskytovať informácie o činnosti profesionálnych vojakov, vojakov základnej vojenskej služby a občianskych zamestnancov Vojenskej prokuratúry. Ďalší dokument sa týka istého Arona Shaviva, ktorý robil vlani poradcu pre ministerstvo dopravy na čele so šéfom KDH Jánom Figeľom. Shaviv podľa medializovaných informácií pracoval v minulosti pre izraelskú tajnú službu Mossad.http://udalosti.noviny.sk/politika/08-02-2012/lipsic-spis-na-webe-je-pod...Ďalšou zaujímavou postavou, spočiatku ako člen dozornej rady, bol vo Ficovej firme Fri-rich Kardoš. Pán poslanec ho na prezentácii štvormiliardového projektu predstavil ako svojho zahraničného, seriózneho nemecko-izraelského investora Aarona Kedara. Ako však zistil náš týždenník, pán investor, rodák z Bratislavy, používal dva pasy - na mená Kardoš a Kedar. Mal za sebou kontroverznú minulosť, viaceré pofidérne podnikateľské aktivity i opletačky s Interpolom. Frid-rich Kardoš sa za komunizmu vysťahoval do Izraela, kde prijal židovské meno Aaron Kedar.http://www.pluska.sk/plus7dni/zaujalo-nas/prepojeni.htmlArmádny tender vyhral WillingPremiér Fico je presvedčený, že napriek zastaveniu zbrojárstva zo začiatku 90. rokov Slovensko stále disponuje „určitým odborným a technologickým potenciálom“.Aj preto chce na Slovensko pritiahnuť odborné kapacity z Izraela a využiť ich „v oblasti vývoja inteligentných systémov obranného priemyslu“.Zbrojárske firmy, ktoré sú s Ficom v Izraeli, dúfajú, že nadviažu dôležité obchodné kontakty. http://www.sme.sk/c/3205579/fico-pomaha-zbrojarom.htmlDvadsať mesiacov po podpísaní zmluvy rezortu vnútra s izraelskou firmou o nákupe a dovoze nového odpočúvacieho systému používajú spravodajské služby, polícia či kriminálny colný úrad stále osemnásť rokov starý systém.http://www.pluska.sk/spravy/z-domova/novy-odpocuvaci-system-system-krabi...
Norman
alebo kto si.) Ak máš k tomu tendenciu, teda ak chceš, zaregistruj sa -viď ikona vľavo hore na stránke, a dostaneš práva na napísanie takéhoto zhrnutia do udalostí. O nič zložitejšie, ako robiť to takto. Napíšeš tam presne tak isto, ako si to spravil teraz. Kedykoľvek,  občas, maximál raz za den:)    
afinabul
A nič také ako napísanie udalostí sa mi neobjavilo, takže chcem byť adminom, pretože hento hore je iba taká ochutnávka, poznáte Dzurindovu skupinku kto to bol?
Norman
Vytvor si užívatela, zadaj heslo ... Práva ti budú upravené. Mnoho z tých, čo sa tu pohybujú, môže písať tie tzv. "udalosti", tak sa nehanbi. Aj admina by si mohol robiť, máme ale určité výhrady proti farbe tvojho pozadia. Je čierne:/ Aj to je dôkaz, akí sme rasisti:)
afinabul
Tu ide o to, aby som vytvoril ten článoček z ofic zdrojov, a priebežne ho dopĺňal, ale nič také ako "vytvor udalosť" nevidím. Takže raď ďalej!
Norman
chyba bola na mojej strane, - pozeral som na zoznam a tam mi neukazovalo nového užívatela, neuvedomil som si, že už tu môžeš mať účet dávno. Teraz by to malo byť dole tvroba obsahu [udalosti].  

nové