Židovská celebrita vyzýva na vraždenie antisemitov

Lucia Kollárová vyzýva na mlátenie "antisemitov" a ako vzor spomína brutálne vraždenie z filmového plátna.

A nerobí to len tak niekde v súkromí - robí tak na stránkach UZŽNO - Ústredného zväzu židovských náboženských obcí.


Jej svetlým vzorom je akási teroristická úderka francúzskeho LDJ - Ligue de Defense Juive, ktorá už niekoľkých ľudí zmlátila. Obete si vyberá zrejme voľne, napríklad aj za nepatrné gesto - napríklad quenelle. LDJ sa svojimi zločinmi chváli na twitteri a Lucia Kollárová, stála autorka UZŽNO a Delet, je z toho evidentne nadšená.

 

Prvý dokumentovaný prípad: v sobotu 21. decembra vtrhlo niekoľko desiatok chlapov do Hotela Mama Shelter v Lyone aby tam zmlátili jedného zamestnanca. Áno, správne čítate, niekoľko desiatok na jedného. Asi židovská spravodlivosť.

Druhý prípad: tentokrát "len" šiesti chlapi z Ligy zmlátili svoju obeť a potom ju hodili do kufra auta, kde ju zavreli. Obeť sa asi nezadusila len zázrakom.

Lucia Kollárová je spokojná. Citujem: "Prebehlo to ako vo filme!" A jedným dychom spomína šialenú scénu z Tarantinovho filmu Nehanební Bastardi, kde šialený žid (tento atribút tej postavy je explicitne zdôrazňovaný v samom filme)  rozbíja svojej bezbrannej obeti bejzbolkou lebku na kašu. Túto scénu Lucia Kollárová popisuje nadšene hneď v prvom odstavci hrubým fontom. Nech všetci vedia, ako treba jednať  s tými, koho židia nemajú radi, teda s "antisemitami", že.

Dobre si to, na čo Kollárová navádza, pozrite! Podrobne až do konca:

 

Každý prokurátor so štipkou charakteru musí takéto články, aké uverejňuje UZŽNO, považovať za nabádanie na násilie, ak nie rovno na vraždu.

 

linky (stránky máme samozrejme uložené v archíve)

http://www.uzzno.sk/liga-na-ochranu-zidov-bitkou-na-antisemitov

http://www.uzzno.sk/vsetko-co-treba-vediet-o-quenelle

 

V osobe Lucie Kollárovej sa zrejme jedná o osobu, ktorá je na wikipédii označná ako "autorka lifestylových kníh pre ženy, autobigrafickej knihy o chronickej nespavosti a spoluatorka divadelného predstavenia Poradňa krásy Šereď", dopisovateľka Deletu

 

 zdroj fotky aj so zaujímavým textom, svedčiacim o násilnej povahe dotyčnej

 

Toto nie je výnimočný prípad, kedy sionistická vrstva verejne volá po násilí. Tento je len, zrejme vhzľadom na nevyrovnanú osobnosť autorky, viac explicitný a nemožno ho prehliadnuť ako nejakú maličkosť. Alebo niekto naozaj chce, aby sa na uliciach Bratislavy odohrávali bejzbolové bitky?

10fagan10
Som antisemit nech za mnou niekto príde, na čo mám pištoľ?!
Boh Srackabeus
antisemit? to co je? ale jana to pridem.. anti je bozia nahrada za slovo proti a semmit v jazyku Turulov je nic.
Gabo
Antisemita. A znamená to osobu, ktorá je proti židom a arabom. Židov a arabov označujeme ako semitov, to znamená, že majú rovnaký pôvod.
palo
chudera ,aj tak vyzera,cim moze zaujat,iba ak sprostostami.len aby tou bejzbalkou nedostala ona aj ostany smradi zajordansky....  
SitňaN
Fuj, tá je už aká škaredá :D
Náhodný okoloidúci
Za to, ako vyzerá, ona nemôže, to netreba odsudzovať, niekomu sa možno páči taká aká je. Ale to, čo má v gebuli, to môže ovplyvniť a na tom naozaj nie je čo obdivovať, skôr naopak.   Tolerantní možeme byť iba k tým, čo sú tolerantní k nám. Všetko ostatné je cesta do záhuby. Jediný spravodlivý systém vzťahov je reciprocita.
janíčekT
prečo?,veď medzi Židmi je fešanda.
nijkjbn
no aj mna by zaujimalo co alebo kto je ten antisemit 
Norman
Antisemita je vraj človek, ktorého nenávidia židia.   Ale spýtaj sa pani Kollárovej, koho ona považuje za antisemitu.
Lubomír
Antisemitizmus je reakčne rasistické protižidovské zmýšlanie, resp. hnutie voči židom. Čiže Antisemitista je nepriatel Židov.
Norman
A ty napríklad si nepriateľ židov? Vážne nie? Lebo by sa mohlo stať, že ťa Kollárová označí za nepriteľa židov. Mne napríklad sa tiež zdá, že asi budeš ... Veru, ťažko je určiť, kto je koho nepriateľ.   A ešte k tomu "reakčný". To máš odkiaľ, to slovo? Z marxizmu, alebo už je na svete iná chobotina na chytanie múch? Dúfam že nie KOB?   Nepriateľstvo židov voči belochom je určite tiež reakčné. Zaujímavé, my beloši ani také slovo nemáme - antibielizmus, antikaukazoidismus ... hm, aký je termín pre tých, čo nenávidia belochov? A aké sú tresty pre tých, čo ničia belošskú civilizáciu? Aké sú tresty pre tých, ktorí na šírom mori na člne robia do dna diery?
Peter

Neviem síce aký je výraz pre tých čo nenávidia európanov, ale aj židia majú medzi sebou zločincov, extrémistov a teroristov a všeobecne ich nazývajú sionistami

Le Bleu
Fajn, tak si urobme každý svoju vlastnú definíciu, veď je demokracia. Aj tak jediné dôležité je, koho za antisemitu označia "Židia". Hocikoho, kto sa im znepáči. Tí ani definíciu nepotrebujú.
cudujuci sa
je zase uplne jasny.  je to clen lupezneho chazarskeho naroda teroruzujuci po starocia vsetko kam sa pohne.
Anonym Bojazlivý
Antisemit je clovek, ktory nenávidi zidov
mat4
antisemit je clovek s iracionalnou nenavistou k semitom ( takze aj k palestincom ). Problem je ze vacsina tzv. zidov su chazari ( Porovnajte Lucku s Palestincom :) ).
Le Bleu
Tak tak, to by jeden najprv musel vedieť, kto je to Semita. Lucia je.. k Lucii škoda slov. 
Lubomir
Antisemitizmus je reakčne rasistické protižidovské zmýšlanie, resp. hnutie voči židom.
baloo
ako rómovia (dúfam, že viete, kto to sú, tento módny terminus tekknikus som teraz počul). Ale v konečnom dôsledku my sme sprostí: nemáme čo chodiť po jednom v tomto svete, ale po skupinách, minimálne cca. 3, keď sú aj dámy, tak 4 (jeden dáva iba na ňu pozor). Uvid;te, že Lucinka a jej súkmeňovci 7vrátane rómoff) nás k tomu donútia. Peprmintový sprejik je samozrejmosťou, ak borec dostane do očí súvisle 20 sekúnd, má trvalé poškodenia. K našej náture sa podľa mňa viac hodí porisko z krompáča (k mojej určite ;-) efekt je ten istý a odpor bude mať viditeľný domáci symbol, ale aj iba 40 cm-ová palica dokáže zázraky, keď človek vie, ako (zápästie sa napr. dobre láme a bolí jak sviňa).   A hentúto fešandu treba jednoducho - a pri čo najväčšej medializácii - udať za podnecovanie násilia. Slobodný Vysielač, ksichtokniha, Zem a Vek. Som zvedavý napr. či ZaV by to risklo...
BuG.ToM
Antisemit je človek, ktorého nenávidia židia.
Norman
Všetky príspevky k telesnej forme Kollárovej budú zmazané. Myslím, že v tomto prípade je to naozaj zbytočné a kontraproduktívne.    
admin
dal linku na článok do materskej školy a detičky nám tu teraz jedno cez druhé hlava-nehlava definujú antisemitizmus. Lízatka za odmenu nech si bežia vypýtať do ÚZŽNO.
entita
všimam že židia nenavidia všetkych
nipsty
uffff..., slecna Kolarova zrejme nepochopila celkom o com ten film bol...,uz ked tak ten pan Žid nerozbijal hlavy len tak niekomu,nijakym nevinnym ludom,ani nie ludom ktorych zidia nemaju radi,ale fašistom. O..., myslim ze je len otazkou casu kym si aj antisemiti vytvoria nejaku tu teroristicku skupinu a pojdu desiatky na jedneho..., len tak pre zaujimavost,koho je viac,zidov alebo antisemitov?
Boh Srackabeus
  Kks ten žid sa volal Žid ? dig užidú tí páňi..alebo to bol panžid ? fašisťi F sú antisemiťi A a ňiesu ľuďia ľ, pričom žiďia ž vytvárajú teroristické skupiny t, majú raďi fašistov F ale aj napriek tomu im rozbíjajú hlavy, dobre som ťa poxopil? F = A ≠ ľ, ž -> tž ľúbi F a Až vytvára t a rozbíja hlavu F a A Ale koľko je židov ž sa z toho vypočítať ňedá..nipsty ten príklad ňemá zmysel, alebo napíš ty riešeňie tejto židovskej otázky
ervin
boze kedy sa uz konecne prestanu zidia lutovat,  najvecsie zlo sposobene vo svete, je americko-zidovske bankovnictvo a skolstvo,  kedy si ludia otvoria oci a zacnu normalne rozmyslat
Jurko M.
Ľutovať? veď semiti boli na čele komunistického režimu v rusku a na čele najvetšých gulagov... to sú desiatky miliónov mŕtvych slovanov... na tú ľútosť a pálky majú právo slovania.  Ale židia sú židia... nech odídu späť do arábia a dajú bielim pokoj ... btw.. Hitler bol z časti žid a ropu mu dodával tiež žid.....     asi aj plyn :)
jardolino
Antisemitizmus je nenavist k synom Abrahama, cize k zidovskej aj Arabskej rase. A ked sa divame ako zidia likviduju svojich bratov arabov, tak logicky mi vychadza, ze najvacsimi antisemitmi na svete su samotni zidia!!! Zidia sa na zaklade biblie povazuju za vyvolenu rasu, odtial prameni ich pohrdanie nad nezidmi (nezidia = gojovia, akumovia). Podla vyrokov z Talmudu (po Tore-St.zakone druha najdolezitejsia kniha zidov) su nezidia na tom rovnako ako zvierata a zabit nezida nie je ziadny hriech. Bozie prikazanie - Nezabijes - sa podla nich vztahuje iba na Izraelitov, teda zidov, a aj to iba v pripade ak posluchaju prikazania svojich rabinov a neprotivia sa ich svatym kniham, v opacnom pripade si tiez zasluzia smrt. Povodní izraeliti boli potmavsi, etnicki zidia z dnesnej palestiny, podobne ako arabi. Avsak kto trochu pozna historiu chazarov, vie ze tito prijali zidovsku vieru a stali sa tvrdymi zastancami sionizmu, extremnej formy zidovstva.
ramcha
fuj skoro som monitor oplul
Michal
Nežid Uriáš bol zavraždený kráľom Dávidom pre svoju manželku. Zato Dávid prišiel do nemilosti, povstal proti nemu vlastný syn Absolón, ktorý v boji prišiel o hlavu, keď sa mu vlasy zamotali o strom. Tak je to s bohorovnou istotou niektorých rabínov, že gojim je ako zviera a potom príde boží trest - holocaust - mimochodom v biblii dôrazne a nedvojzmyselne predpovedaný  - ako trest za neľudské správanie - hlavne voči sirotám a vdovám. Napríklad aj tým sirotám- gojimom, ktoré istý Grunwald zo zločineckej FEMKE deportoval zo Slovenska v dobytčákoch na prevýchovu do maďarských rodín.
Norman
Holokaust nebol žiaden boží trest. Holokaust nebol žiaden trest. Ak si teraz niekto myslel, že napíšem, že holokaust nebol - tak sa mýli. Holokaust bol a bezpochyby je - projekcia vlastných predstáv a činov do činov oponenta.
Michal
Bol to zločin, bolo to konanie zlých ľudí, bola to beštiálnosť - avšak to nič nemení na fakte, že bol pred viac ao 2000 rokmi predpovedaný ako trest za donebavolajúce previnenia trebárs aj jednotlivcov tohto národa, ktorými urážali boha s ktorým uzavreli zmluvu. To nie je môj výmysel - iba konštatovanie. Nechcem nikoho uraziť, iba som poukázal na to, že spolkom FEMKE bolo vyvezených z horného Uhorska cca 60 000 slovenských detí v dobytčákoch na prevýchovu a potom po roku 39 v dobytčákoch zo Slovenska odišlo cca 60000 Židov - čo je zvláštna zhoda - alebo nazvime to hoci karma.
Norman
a je mnoho provokácií. Slová a mémy kolujú po webe a prilietajú na nosičoch, ktorí sami nevedia, čo činia. Tézy o tom, ako bol predpovedaný holokaust a že si židia zaslúžili holokaust sú často výtvorom sionistov, aby vytvorili z kresťanov hlupákov a mali kontrargumenty (a antisemitov).   Komu sa toto zdá moc komplikované, tak taký je život a žiaľ nie každý ho dokáže chápať.   O holokauste sa proste nedá debatiť, pretože je nedefinovaný, skoro rovnako, ako "boh". Je vždy to, čo si niekto zmyslí, takže by sa mohlo stať, že ho človek presne nevystihne a mohol by ho uraziť. Prípadne by mohol niekto povedať, že boh nejestvuje, nestvoril nebo a svet, neurobil svetovú potopu v ktorej zahynulo 666 milionov. Náboženstvá sa spochybňovať nemajú - kým vládnu idioti, ktoí im veria. A ak si niekto myslí, že dnes nevládnu sionisti, nech skúsi spochybniť ich pojebaného boha.
Jurko M.
Ale o holokauste sa dá debatiť... údajne to bolo trochu inak... 150 tisic židov zomrelo pri epidémiách keď na konci vojny spojenci zbormbardovali kolajnice a nevedeli im zlí fašisti dodať lieky... a vetšina vezňov boli nesemiti... tj stačí vziať telá z koncentračných táborov a zistiť či sú to židia. a dôkaz máme ... ale kto to spraví?   tj bol to mini holokaust... oproti tomu čo spravili semiti v gulagoch ... tam boli vätšinou na čele najvätšých gulagov oni...  
Norman
že môžeš byť antisemita, ale nemožno vlastne fyzicky zistiť, kto je semita (na čo tu asi narážali niektorí diskutujúci). Nesmieš brať doslovne všetko, čo si niekde prečítaš, aj na alternatívnych stránkach - preboha, aké telá chceš dnes zobrať z táborov a čosi zisťovať? Nezabúdaj, že "telá boli spálené". Celkovo som si nie istý, či tvoj príspevok neprekračuje zákon a tak ako človek so zodpovednosťou, chcem tak, ako sa to robí na amerických súdoch, požiadať prítomných, aby tvoj príspevok nebrali do úvahy.  Môžu ho čítať iba ľudia z krajín, kde popieranie holokaustu nie je zločin. Dobre?
Le Bleu
Dobre.
Norman
Vlastne by som chcel čitateľov preventívne požiadať, aby čokoľvek, čo sa tu náhodou vyskytne a odporuje zákonom, alebo je "plné nenávisti" a podobne, aby také pasáže nečítali a preskakovali ich.
Jurko M.
Aby take pasáže ktorých obsah este nevedia preskočili??? Máš na to koliesko naviac?   Ale ved ja nehovorím že nebol... len bol trochu menší a akosi chýbajú im telá tak či tak... a v rusku nechýbajú a je ich niekoľko násobne viac...      Je zakázané povedať pravdu že rusov vraždili semiti???    Alebo to na ich spôsob trochu rozveďme... Vraždili malé deti, tehotné mamičky, vyhadzovali ich z vlastnej zeme na sibír atd. alebo radšej toto nečítajte a preskočte...  www.beo.sk www.youtube.com/watch?v=M_2dgaIksCU
Norman
No to je ako keby si povedal, že netvrdíš, že Ježiško nenosí darčeky....,  len je trocha menší. Si mi ty ale provokatér.
ts
ako si myslel tu poslednu vetu?
kuki
Nič v hlave, nič na hlave, chudera!
hal
Fuj,ako som sa zľakol.Riadna"krásavica":))
Pablito
Zidovstvo je nepoucitelné: bud nehanebne vydiera - ako prave teraz ked citi konjukturu - alebo je v casoch deflacie podlizavo zbabelé, potom co dostane zasluzene po papuli za svoje predchadzajuce nehanebné povysovanie sa.  -  Uz si o to opät koleduje ... Sionizmus je ZLOCIN !  
Jurko M.
Kekonóm Miklož
Chorá krava.
Nič nové
http://www.dailymail.co.uk/news/article-2334205/Mass-grave-uncovered-con... - nie je to nič nové, len zrovná médiá ako židovská  SMEtiareň alebo TV Narkóza o tom informovať nebudú (ak áno tak zľahčujúcim tónom)

nové