Kličkovci v Kyjeve zabíjali

Napriek tomu, že nik nemá veľa overených informácii, isté je to, že v tieto dni zahynuli na kyjevských uliciach minimálne traja ľudia. Dvaja z nich vraj boli zastrelení. Keďže vládne zložky nepoužívajú ostrú milíciu, je jediné možné vysvetlenie: že boli zastrelení banditmi, ktorí v uliciach Kyjeva robia revolúciu.

Dokumentárny záber v správach ukazoval telo muža v maskáčoch, ktorý bol bieloruský občan. Otázku, čo hľadal Bielorus oblečený v uniforme v kyjevských uliciach, si v médiach nik nepoložil. Rovnako nepoložil ani tú, aký asi bol motív jeho zabitia. A teda, kto ho vlastne zabil.

Bez akéhokoľvek zdôvodnenia masmédia šíria fámu, že zabíjali vládne vojská. To je pre každého, kto nie je idiot, evidentná propagandistická lož. Vládna strana nechala na seba hádzať molotovove koktaily, vojaci horeli a aj tak sa patrične nebránili, mali to zakázané - nie je dôvoď predpokladať, že vláda Ukrajiny z ničoho nič zmenila svoj postoj. Ak byto spravila, bolo by dnes na ulici oveľa viac bezduchých tiel banditov.

V každom prípade sa u zabitých jedná o ľudí, ktorí už týždne či mesiace terorizujú Kyjev. Ak niekto behá s palicami, flašami horľavín, s katapultom a inými zbraňami po uliciach a napáda policajtov, musí rátať s tým, že ho niekto zabije. To predstavitelia EÚ svojim banditom nepovedali? To im Kličko zamlčal, že sa hrajú so smrťou? Možno im to tento boxom vygumovaný pitecantropus, ktorý robí svojim židom len hanbu, aj chcel povedať, ale jeho vlastní ľudia mu do huby nastriekali protipožiarnu penu, a tak nestihol.

Je zaujímavé, že nielen šorošovské média, ale aj naši politici podporujú neobanderovské, teda fakticky fašistické sily Ukrajiny, ktoré sa snažia zhodiť demokratickú vládu. Lajčák - tentoraz ide o našu susednú hranicu, tvoji ochrancovia z EÚ sú ďaleko - uvedomuješ si, na stranu koho si sa dal? Zajtra bude ukrajinská spodina zavrhnutá, z Bruselu po nej nik viac ani neštekne, ale Lajčák tu bude stáť ako taký kôl v plote. Ostaní zbabelo držia zobák, Fico sa alibisticky vyhovára, a tak náš minister zahraničia má najväčšiu zodpovednosť za postoje Slovenska. Ja, občan SR a EÚ, žiadam našich predstaviteľov, aby sa jednoznačne postavili na stranu legitímnej a demokratickej vlády Ukrajiny a odsúdili zbesilosť, ničenie a vraždenie neobanderovských bánd.

Kde sú zrazu naši antifašisti? Im vyhovuje, ak ozbrojení nasílnici behajú po uliciach? Len pre to, že sú protiruskí? Znova sa musím čudovať, že si naši politici a aktivisti takto, obrazne povedané,  kopú vlastný politický hrob.

Je jasné, že európsku politiku robia idioti. Je jasné, že zgerba na námestiach v Kyjeve, všetcí tí banditi, Bielrousi, Poliaci, Česi, Nemci, Američania a ostatní kúpení agenti, na Ukrajine prevrat neurobia. Ale je zásadne neakceptovatelné, aby akýkoľvek náš politik tento terorizmu podporoval čo len sekundu. Podpora reálneho zločinu je zločin.

Sinuhe
plne s Tebou súhlasím. Toto Lajčák nemusel, lebo totuo nadprácou sa ukázal ako iniciatívny blbec.
slaven1
Súhlasím aj ja.
Prasiatko
A ty si nevedel, že Miroslav Lajčák bol vždy bez kože na papuli a chrbtovej kosti? :OO P.S. Ukrajina je nudná. Taliansko, to je gro súčasnosti! Ale ak sa to tam raz začne, aspoň si to budeš v spomienkach na r. 2014 mať s čím porovnávať, no nie? Bomby v Ríme hľadala polícia už tento mesiac.
Norman
A čo sa týka Talianska, o tom  si rozprával už pred pol rokom, a stále nič. Práve Taliani sú nepodstatná európska nula. Ale kvôli inému ťa oslovujem. Ty si tu vyzýval na bitie polišov. Už vidíš, ako by si vyzeral? Ako ta "ukrainská" kličkovská spodina. Buď rád, že sme (nielen) tebe ušetrili takú slepú uličku.  
Prasiatko
Kroch, páči sa mi, že si vtipný. Preto ti ponúkam niečo na zasmiatie aj ja: "Jednání s prezidentem Janukovyčem nic nepřineslo a opozici došla trpělivost. Prezidentovi dala 24 hodin na to, aby našel cestu z krize. "Pokud se to nestane, můžu vám říct, co udělám. Nebudu žít v hanbě. Zítra spolu budeme pochodovat kupředu. Pokud to znamená kulku do hlavy, tak to bude kulka do hlavy. Alespoň je to čestné a statečné," podotkl jeden z lídrů opozice Arsenij Jaceňuk." Vidíš, kroch, zajtra sa vraj zabavíš. A pokiaľ ide o mnou ostro preferované Taliansko, čím je podľa teba "nulovejšie" ako Ukrajina? Okrem poľnohospodárskej černozeme Ukraina iný hospodársky význam nemá. Taliansko má význam politický, historicko-kultúrny a strategický (na sever EU, na juh Stredomorie). Preto by USArmy oplakali ak by stratili námornú základňu u Neapola.
Norman
ktoré dávam, je to, že ľudia sú oveľa múdrejší, ako sami tušia.   Čo sa týka Európy, je to tiež jednoduché: Taliansko už spadá do PIGS, do juhu Európy. Vieme, čo to znamená: minimálne nepodstatnosť. Ukraina je ale stret medzi kontinentálnymi blokmi - Európou a Ruskom. Tieto línie, tieto fronty, sú dôležité. Ale nehovorím, že tie bitky tám su nejaké dôležité - ja dúfam, že sú tiež nepodstatné a zajtra na ne každý zabudne (okrem rodín zabitých a tých, čo budú oprávnene roky v base)  
Norman
takti si ešte nedávno aj on seba predstavoval. http://nadhlad.com/content/ukrajina-smesk  
Prasiatko
Ano, nebudem kvik zatĺkať. tak vyzerám, i keď nezyknem do trúbky trúbiť :D :D :p
Neprihlásený
A na aký nástroj teda hráš? :)
Prasiatko
Kroch, v odpovedi citujem Tomáša Janovica z diela "Kto sa nehrá z kola von". "Piata svinka vo dne v noci hrala na klavíri. Na hlavu jej veko spadlo, už sú svinky štyri.  :((  
Norman
Technici potvrdili, že civilisti boli zabilí zbraňami, aké polícia ani nemá vo výzbroji. Zatial včera došlo priamo k zastrelenieu policajta. Tento ani nebol v službe, len sa vracal domov, kedy ho nejaké prasce z kličkových ľudí  zastrelili. Na inom mieste boli uneselí traja ďalší policajti. Je nepochybné, že politická zodpovednosť padá na Klička a tých jeho kolaborantov. Myslím, že viac niet na čo čakať. V Ukraine treba spraviť poriadok a odporúčam im americkú metódu: PINOCHETA!  

nové