Revolučná spodina sa prejavuje

Debilný kličkovec blačí na uniformovanú políciu a vyhráža sa zbraňami
Anarchia a teror začína prenikať do spoločnosti a Ukrajinci budú postupne vidieť, čo pripustili tým, že tolerovali Majdan a kto im teraz bude vládnuť. Namiesto normálnych civilizovaných policajtov - boľševické ožrané a sadistické beštie.

 

Autor: 
téma: 
junak
takto to vyzera, ked sa ustupuje grazlovi. Preco mu vlastne ukazovali tie dokumenty?
Norman
Pretože im rovno povedali, že majú "oružie", čiže zbrane. Proste - ja mám pušku, ty poslúchaj. A stále sa oháňali nejakým príkazom tej ich revolučnej Rady, či ako to volajú. Davaj "dokumenty" - to je priam výsmech, to je naozaj ako za najhorších boľševikov. Je to psychopat, lebo očividne chce ľudí ponižovať, naháňať im strach. A teda určite nebol sám, celá úderka (so zbraňami v pohotovosti).  
ALL COPS BASTARDS
Nech aspoň raz v živote aj oni pocítia aké je to biť na opačnej strane barikády. Žijeme síce v 21. storočí, ale tá prašivá uniformovaná banda (hlavne staršie ročníky) sa k ľuďom, ktorí ich de facto živia, a to všade vo svete, správa ako by to ani neboli ľudia. Chránia tento skurvený parazitický systém, a to s takým odhodlaním a nasadením, že často krát neváhajú na jeho obranu použiť aj zbraň a úplne nezmyselne a bez ľútosti zabiť človeka. http://www.liveleak.com/view?i=a0d_1393385886http://www.liveleak.com/view?i=af7_1391112544http://www.liveleak.com/view?i=da8_1307635044http://www.liveleak.com/view?i=9db_1389855116http://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/328817-svedsky-urad-omylem-pozva... A takýchto videí na livelaek zo všetkých kútov sveta je tam milón a dennodenne pribúdajú nové. A to je len stotina toho čo zachytili kamery. Zásahy vo vyspelej a civilizovanej Európe proti hladujúcim demonštrantom, ktorí nežiadali nič navyše iba prácu sem už dávať nebudem. Každý s vás určite videl nejaké zábery s akou brutalitou a odhodlaním tĺkli uniformovaný bastardi týchto bezbranných a nevinných ľudí.   ALL COPS BASTARDS
Norman
takí ako ty sú príčinou, prečo sa svet nehýbe. Pretože hrozba, že vy, skutoční psychopati a sociopati, sa vyrojíte ako boľševická anarchistická lúza, odradzuje slušných ľudí od zmien.  
ALL COPS BASTARS
ja nemám probém zobrať do ruky zbraň a rezať vám tie tupé hlavy. Oligarchom, bankstrom a uniformavaným bastardom. Samozrejme, že rátam s tým, že aj na mňa dôjde. Ja sa ale nebojím zomrieť za dobrú vec. Problém ste vy, tupá vzdelaná masa, ktorá by ten hnoj obratom nahradila novými smradmi.
Norman
"tupá vzdelaná" masa by "ten hnoj obratom nahradila novými smradmi."? Pozri si na moment ešte raz to video. Seriózni starší predpokladám otcovia rodín boli nahradení vreštiacimi psychopatmi. Tak boli normálni policajti nahradení skutočnými smradmi. Alebo kým by si ty bol schopný nahradiť políciu, ak nie tvojím okolím?  Matkami terezami? Alebo si anarchista s farebným kohútom na hlave? No, toho máš asi len v hlave. Ja viem, že divadlo, ktoré v Kyjeve zaplatila Nulandová, keď 3 mesiace nechali na námesti poskakovať debilov a každý mal zakázané sa ich dotknúť, až kým medzitým sionisti v zákulisi neznásilnili parlament, vyvolal v lúze na majdane a v lúze inde predstavu, že niekedy niečo vyhrali a vyhrajú. Ale to je absolútny odrb na vás. Lúza ešte nič nevyhrala a ak aj na moment, tak vzápätí spôsobila skazu. Systém si pestuje blbečkov, aby vás mohli ukázať na nejakom nitrianskom videu, keď mlátite do žien - aby z vás mohli spraviť exemlárny prípad a nakydať vám desiatky rokov basy. Takí, ako ty, sú systémom manipulovaní a nebyť takých, ako sme my, nemali by ste ani ten názov bankstri či oligarchovia - na ktorých si aj tak ani jeden z vás debilných deprivantov nikdy netrúfne. Nie, vás vycvičili na to, že máte mlátiť policajtov - aby vás dostali presne tam, kde neškodíte a kde vás môžu zničiť.  
Grigoriy
Musím ti na tvoje prasačiny odpovedať práve ja, pretože to ja som tých policajtov zaplatil aj poslal urobit s chamradou poriadok. Štát a polícia sú tu na to, aby nás "gazdov" chránili pred parazitickou  luzou. My stat vlastne ani na nic insie nepotrebujeme. Nase deti, ktore na rozdiel od vas nemáme len preto, že nevieme kontrolovať naše zivocisne instinkty, potrebuju pokoj a bezpečnosť, chcu aby sa bez strachu pred vašou agresivitou mohli prechádzať po uliciach, ktore boli postavené za naše peniaze, aby im tam nesmradili vami podpalene pneumatiky. Je pre ne tiez veľmi dôležité, aby sa dobre vyspali nevyrusovane hlucnou chamradou, ktora si násilím chce vynutit, aby stat bral peniaze od nás a staral sa o vaše deti. My nechceme, aby ste vy študovali za naše peniaze všelijaké sprostosti ako je politologia, sociológia, dejiny umenia, a potom chodiť po uliciach a vynucovat si pracovne miesta, ktore my nepotrebujeme a nechceme pre vas našou prácou a našim úsilím vytvárať. Boli by sme oveľa radšej, keby ste farmarcili, učili sa za murarov, obkladacov, nastrojarov, buldozeristov alebo kopáčov. Potom môžete skromne zaklopať na naše dvere a poprosiť o nejaky primeraný job. Potom nebudete musieť hladovat. Ide totižto o to, že som si isty, že ty si ešte určite nerobil v živote nic užitočné, že si len nejaky parazit zastrceny v nejakej parazitickej inštitúcii alebo si aktivistom z povolania. Keby to zalezalo len odomna, ja si ochotne priplatim niečo navyše na financovanie špeciálnej polície, ktora by dohliadala na to, aby bastardi tvojho typu nemohli ani kopulovat, aby neplodili dalších bastardov, ktori pôjdu do ulíc podpalovat pneumatiky, aby nás nutili starať sa o nich. Aj nedávno som stretol jeden taky typek, ako si ty: Že vraj má štyridsať rokov, dve univerzity, dve nemanzelske deti, a býva u rodičov. Študoval japonsku kultúru a potom hotelový management. Sťažoval sa na stat, teda na nás "gazdov". Rozpraval presne tak ako ty, a ja som ho rovnako poslal do piče.  
--- nepodpísaný ---
ma hlas ako milan.. dramaticky
1488
j-elity bez autority posielajú svojich psov, ochrancov zákona, aby robili špinavú robotu, no náhubky im dolu nesnímu a nasraní pandrláci hysterčia, kopú do psov pár psov zomrie, pár pajácov zomrie, j-elity sú spokojné, odpustili paru, tlaková nádoba demokracia ešte chvíľu bude slúžiť a zase ľudia, psy, pandrláci zaujímajú postoje namiesto, aby stáli, ako spieva Kryl   pre Gríšu Belzebuba: http://youtu.be/f31YsJRoVY0?t=47s

nové