Na povel štekajúce psy

Sú ľudia, ktorí berú od zahraničia peniaze, alebo iné benefity. Peniaze často vo forme dobre plateného miesto v nejakej NGO alebo podobnej organizácii, ústave, škole. Prípadne ako honorár za nikomu nepotrebné písačky či prednášky.

Zväčša sú títo ľudia, pre ktorých je oficiálny terminus technicus "agent", v ústraní. Tí, pôsobiaci na Slovensku, boli pod tlakom udalostí ako švábi vytlačení na svetlo. Museli vyzvať politikov, aby plnili to, čo im rozkazujú:

Je nám ľúto, že oficiálny postoj Slovenska zatiaľ za našimi susedmi v regióne zaostáva v rýchlosti a jednoznačnosti. Nechceme, aby bolo mlčanie nášho štátu také ohlušujúce. Sme presvedčení, že Slovensko by malo solidaritu s Ukrajinou vyjadriť jasne a bezodkladne, v úzkej koordinácii s našimi najbližšími spojencami a partnermi,“ uvádza sa vo vyhlásení agentov.

Slovensko má pochodovať v stáde. Je rozhodnuté, že máme podporovať revolučnú spodinu, nacionalistickú brutálnu vládu oligarchov Kyjeva.

 

To nám rozkazujú:

 

Jozef Bátora,

Vladimír Bilčík,

Martin Bútora,

Alexander Duleba,

Balázs Jarábik,

Milan Ježovica,

Marian Majer,

Juraj Marušiak,

Milan Nič,

Jaroslav Naď,

Róbert Ondrejcsák,

Milan Šuplata,

Peter Terem 

Róbert Vass.

 

Čo meno, to by chcelo fotku a životopis.
Čo meno, to by chcelo žalobu.
Celá svorka nových Bilakov, nových ideologických dozorcov.
Koniec hrania sa na demokraciu, veľký brat nám určil, kam máme kráčať.
 
Nevysvetlili nám ale, v čom sa akcia Ruska v Ukrajine líši napríklad od akcie USA v Iráku 2003, alebo od desiatok iných amerických invázií v zahraničí, často na druhom konci sveta.
Ale logika či vysvetlovanie ideologických zmrdov nikdy nezaujímalo, oni sa riadia len podľa moci - veľký hnUSácky brat prikázal, tak jeho psy pištia.
 
 
Le Bleu
V čom sa akcia Ruska líši od akcií USA.. no podľa správ to naozaj vyzerá tak, že neminuli ani jediný náboj. Čo je pochopiteľne dobre pre každú potenciálnu mŕtvolu, ale čo mi aj, priznám sa, značne imponuje. Má to štýl. :)  A čo ak.. Nepoužívajú náhodou nejakú dobre utajenú psychotronickú zbraň? Alebo žeby psychologickú, napríklad ten neurčitý pocit vzájomnosti?
Prasiatko
Jozef Bátora, Vladimír Bilčík, Martin Bútora, Alexander Duleba, Balázs Jarábik, Milan Ježovica, Marian Majer, Juraj Marušiak, Milan Nič, Jaroslav Naď, Róbert Ondrejcsák, Milan Šuplata, Peter Terem  Róbert Vass. STE NULY A NIKTOŠI, rovnako ako Vaši kroch rodičia!!!
Norman
daj ich fotky, spíš krátke životopisy, súčasné aktivity, adresy, čokolvek ... a pošlli mi to, zverejníme VEREJNYCH aktivistov, ktorí majú tú drzosť ZA NÁS  hovoriť.
Prasiatko
Uveď adresu na email, stručný súhrn o nich by bol, i keď niečo je len v angličtine. :/
Norman
nadhlad.com zavinac gmail.com
Nikto
Buheh
v niekoľkých podstatných maličkostiach: - deje sa na území, kde nie je žiadna demokraticky zvolená vláda - deje sa na území, ktoré historicky patrí Rusku - deje sa na území, kde sú väčšina obyvateľstva Rusi - deje sa na území, kde väčšina obyvateľstva túto akciu podporuje - žiadne obete (zatiaľ) - žiadny biely fosfor a podobné demokratizačné metódy   ...len aby sa nezabudlo.
Le Bleu
- Putin bol k zákroku vyzvaný premiérom Krymskej autonómnej republiky aj ukrajinským prezidentom v exile - na Kryme je základňa fakt dôležitá pre RF - lebo RF môže ;) - lebo RF musí (to je už ozaj príliš blízko; netreba vyťahovať porovnania s hypotetickým získaním napr. územia Mexika v prípade USA, ale teraz už ide Rusku o hubu)
Nikto
ovšem Putin povedal, že na Kryme nie sú ruskí vojaci. Je tam len zmluvne predpísaný počet na sevastopoľskej ruskej základni. Rýpali do neho, ale povedal, že na Kryme operuje len domobrana, nie ruská armáda.
Stefan
Bohužiaľ týmto politrukom je dosť takých, čo im žerú tie ich zvratky. Nedávno tu u nás bola na návšteve taká osôbka, čo si pravidelne necháva prežehliť mozgové závity, propagagandou z plusky. Bola celá roztrasená z tejto "svätojánskej apokalypsy a armagedodonu". Vraj ich rusi okupovali v 68roku a teraz ukrajincov. Kurňa, vravím, že keď nerozoznali Rusa od ukrajinca počas humanitnej vojenskej operácii v r.68, čert to ber, ale náhle teraz precitli a už jasne to vidia, že to Rus nenapadol tých ich takzvaných "rusov", ale ukrajincov! Vždy som sa vyhýbal šikovne podsúvanej propagandistickej pomôcky "rusi" a vyjadroval sa o sovietoch. Tu sa naplno teraz obnažila tá falošná hra na sprostučkých, ktorí predstierali, že nevedia kto je rus a kto ukrajinec, či ktokoľvek zo Sovietskeho Zvázu. V zmysle s hlupákmi sa nehádaj, aby si vás nezmýlili, som ďalej neriešil stabilizačné jednotky Sovietskeho Zväzu rozmiestné po 68r. v ČSSR. No žiaľ súčasnosť ma znova primäla pozastaviť sa nad otázkou, prečo by trepali boľševici Brežnevovského typu, Rusov niekam zo Sachalinu, Sibíri, prinajlepšom z Moskvy, keď mohli poslať Ukrajincov, ktorých kasárne boli naskok od hraníc s ČSSR? O komúnistických veliteľov som nikdy nemal lichotivú mienku, ale protirusský agitátori mi pripadajú sprostejší. Aspoň takých predstierajú. Dnes by to snáď nemalo byť tajomstvom zistiť, odkiaľ pochádzali vojenské jednotky, ktoré prevádzali humanitnú vojenskú operáciu v 68r. a neskôr stabilizačné jednotky, ktorými boli nahradené vojaci štátov VZ. Zaujala niekoho moja otázka? Má niekto možnosť, také styky upresniť, zistiť to? Na internete sa mi nedarí tento údaj vygúgliť.
Lubov
  Iste .zaujala  ,je logická....ale škoda ti na to plytvať energiou,pretože efekt by bol minimálny.Prišli a boli to "rusi".to už je jedno,títo šmejdi sú kto ? Prečo to robia ? Za koľko ? Spomínal Marián Vitkovič,že sú naozaj lacní.....nejakých 1200 brutto.....to je cena za česť,čo hovoríte ?. Myslel samozrejme radových redaktorov,šéfovia si prídu naviac. Je potrebné ich identifikovať,v tomto je Nadhľad odvážny. Je síce pravda,že Zem a Vek robí seriál,volá sa to Pavučina ,tam sú ale len tí najznámejší zmrdi. Tieto ich mladé zálohy sú verejnosti  takmer neznáme .Vopred ďakujem
Lubov
Ešte ma niečo napadlo: bolo by možné porovnať niektoré údaje z týchto 14,je veľmi pravdepodobné,že tento biomateriál je použitý aj v gender .Nenávisť k Rusku a homoagenda  sú ako dve vlastné sestry.
Sefan
Trochu divne zmätene si odpovedal: nerieš to, tutove že rusi. V poriadku. Aspoň niekdo sa ozval. Tieto prostitútky nepoznám. Ale tento odpad spoločnosti bude mať tiež svoju achilovku. Najzaújmavejšie sa prejavili presstitútky z televízie JOJ. Na všetkých ukazujú silné ramená, svoju nezávislosť, neúplatnosť, nekompromisnosť, až... Až sa zrazu objavil v Bratislave ich mecenáš a tútor, pán Babiš, žehliť si pošramotené meno v listinách spolupracovníkov s ŠTB. To bolo už tak dávnejšie. Pán Babiš práve nastupoval do svojho luxusného auta, keď k nemu pribehli naše presstitútky, vrteli sa okolo neho, zaliečali: "...tak ako pán Babiš, dobre padá sniežik v Bratislave, dobre...?" Babiš: "Dobre padá, dobre, ale lepšie by mi padlo, keby mi napadalo tuto aha do môjho súkromného vačku, ale nie snehu, toho tam mám už plno...". Možno trochu od hlavnej rozoberanej otázky, ale vidieť tie sklopené uši a stiahnutý chvost naších strážcov demokratizmu pred svojím pánom, ako sa oddane obtierajú schúlení pri jeho nohách, tak to stojí zato pozrieť takú udalosť.
Idril
 oproti našim niektorým poslancom, sa títo 14-ti s vynimkou Butoru, korunovaneho G. Bushom za "Sampiona demokracie" este musia trocha poznazit, aby to dotiahli na príjmy Lipsica: http://adamkemeny.blog.pravda.sk/2013/06/26/dalsi-zaujimavy-sponzor-zamestnavatel-daniela-lipsica/
Nikto

nové