USA a NATO sa chystajú na vojnu s Ruskom o Ukrajinu

Prasiatko
Chvala Bohu všemohúcemu je to omyl a 3 svetová sa konať nebude. Už vôbec nie termonukleárna vojna medzi tábormi Ruska a USA! Aby sme si rozumeli, vojna v Európe bude, ale nie taká ako bola 1 a 2. svetová. Budú to občianske nepokoje v rôznych krajinách EU. Paríž síce trochu vyhorí, ale Francúzsko bude existovať ďalej a mesto sa ako-tak zachová. Len v Taliansku to bude inferno. A to v pravom zmysle tohto slova.
Norman
Hlavním záměrem jednotky JTRIG je používat "online metody k vyvolání konkrétního dění v reálném či virtuálním světě." Charakter těchto tajných internetových operací lze popsat čtyřmi slovy: popírání, narušování, hanobení a podvádění. Tajné jednotky operující pod záštitou globální zpravodajské sítě "Pět očí" se angažují v tajných internetových akcích, jejichž cílem je proniknout do internetových komunit a ovládnout je. Využívají k tomu šíření falešných informací a důmyslné metody založené na znalostech sociologie a psychologie. Takové týmy dobře vycvičených profesionálů mají několik hlavních cílů, jak informuje Glenn Greenwald z Interceptu na základě dokumentů výzvědných služeb, jež se dostaly na veřejnost díky Edwardu Snowdenovi. Patří k nim "vkládání všemožných druhů nepravdivých informací na internet" a "používání psychologických a jiných metod k manipulaci internetové debaty a aktivismu směrem, jenž je považován za žádoucí". ... http://www.osud.cz/zapadni-vyzvedne-sluzby-cilene-manipuluji-internetovo...
Lubov
je  o takýchto veciach niekedy lepšie nevedieť? Žreci ale musia,je mi to jasné.  Posielam pekný citát od F.Petrarcu "Najväčšia závisť vzniká proti tým,ktorí vlastnou silou vzlietli a unikli zo spoločnej klietky"
baloo
keď veľmi chceš, aj II. svetovú môžeš chápať ako vojnu Japonska s USA, USA a Británie s Nemeckom, Sovietskeho zväzu s Nemeckom, Maďarskom, Rumunskom a vlasovovcami atď. V princípe tu budú tiež dve strany: tie, ktoré chcú svetovládu a tie, ktoré to nechápu.
Lubov
Daj link,neondej sa!
--- nepodpísaný ---
http://www.youtube.com/watch?v=6Unu8SgM1NE Vojak je vzdy zdravyna vsetko pripravenyA prach, ako z kobercovvybuchame z ciesta nezastavit saa neprestriedat nohyziaria nase tvareblyskaju sa cizmy! Po spalenej rovnineza metrom meteridu po ukrajinevojaci grupy centerNa prvy -druhy sa rozpocitat!Prvy -druhy!Prvy - krok vpred -  do raja!A kazdy druhy -  tiez  hrdinaDo raja ide hned za tebouPrvy - druhy, prvy -druhy,prvy - druhy. A pred nami vseky kvitne,Za nami vsetko hori.Netreba rozmyslat, s nami je ten,ktory za nas vsetko riesi.Veseli, nechmurnivratime sa domovNevesty plavovlasebudu nasou odmenou A vsetko -to my viemeNie sme zbabeliLen aby nestracali leskvojenske bodaky!Po lebkach a trupoch, za metrom meterIdu po ukrajine vojaci grupy CenterVsetko je vpredu, a terazZa metrom - meter..
Norman
dementný text, provokačné video. Nevyhodil som ti to, ale chod si s tým, drahy anonym, do fiče. Nechal som to tu len ako ukážku hlúpeho emočného kreténizmu.
--- nepodpísaný ---
rytmus ma dobry. ber to ako "nadhlad".  emocny K je aj v krylovych pesnickach
Truhlík
Nesúhlasím. Tá pieseň má drajv. Text je zvláštny tým, že sa dá vykladať ako oslavná pieseň na Heeresgruppe Mitte a len irónia to stavia opačne a aj to sa dá zmeniť vhodným videom. V prípade štúdia teórie propagandy je to dobrý materiál.
Norman
Tá zbabelá "irónia" havloidného sovietskeho ožrana a ten zachripnutý hlas je to, čo je nechutné spájať s akýmkoľvek "Heeresgruppe". Je to nechutné pre obe strany. Nemeckú aj ruskú.   Ale samozrejme, sledujeme všetci už roky, ako tzv "neonacisti" celú svoju aktivitu ( možno to volajú odboj), venujú na uploadovanie pesničiek v  dementnom černošsko feťáckom heavy metale a iných grung odrodách. Ach, takú aktivitu takých neonacistov má každý rád. Ale že prejdú na ožranské sovietske odrhovačky - to som fakt netušil.No zbohom. No ale hlavná vec, že music, tá toho vyrieši. Že by zašli pred Ruskú ambasádu a trocha tam obhájili ruskú politiku pred zmrdami - na to títo diskotekárski bojovníci nemajú.
--- nepodpísaný ---
to je skor rusky humor.  mne sa pacil rytmus a text som prelozil len kvoli zrozumitelnosti. oslava? ked tam su spomenute:  do raja...nerozmyslame..? tu je humorne  podane: i nadsenie a objektivne kvality sa niekedy musia poklonit huzevnatosti
Náhodný okoloidúci
Mnohým iste neuniklo, že babrák Obama zakázal kritikom ukrajinského teroristického prevratu vstup do USA. Odhliadnuc od toho, že kto by tam vôbec liezol okrem ich poskokov, je to také symbolické strašenie. http://www.zvedavec.org/vezkratce/7928/    Na druhej strane - potešilo by, keby Rusko zakázalo vstup na svoje územie všetkým, čo prevrat podporili. A nielen zakázalo. Keby sa radšej tvárilo, že tie osoby vôbec nexistujú a odmietlo s nimi a o nich vôbec čo i len hovoriť. S výnimkou rozhovorov o ich zabásnutí za podporu nacizmu a terorizmu. Toľko môj skromný súkromný rusofilný názor.
Buheh
reagovať veľa vtipnými a trefnými spôsobmi, poukázať na mnohé brvná v oku tých, ktorí mu vyčítajú tú triesku (nezamieňať s treskou) ohľadne Krymu. Rusi na to idú úplne inak a stojí to za pozornosť. Ich oficiálna línia je maximálna zdržanlivosť, slušnosť a striktné držanie sa pravidiel a dohôd. A robia to dobre, táto umiernenosť je oveľa pôsobivejšia – je to až do očí bijúca protiváha tomu divokému a bezočivému vreskotu tzv. demokratov, ktorý navyše, tým že je od základu postavený na klamstvách, je ešte aj zmätený a nekonzistentný. Výsledkom je, že už aj v samotnej Ríši ovečky s kompletne prepláchnutými hlavičkami začínajú otvárať oči – viď napríklad sledovanosť RT v USA. A mám taký pocit, že z dlhodobého hľadiska bude práve zmena nazerania západnej populácie na Rusko a na dôveryhodnosť vlastných médií a politikov možno najdôležitejším výsledkom tejto celej ukrajinsko-krymskej kauzy.
Le Bleu
Mne sa tiez paci, ako sa k veciam vyjadruje Cina. Vacsinou nijako. Lenze z toho sa niekedy nevie, ako sa veci maju. Azijci.. 

nové