300

Zatiaľ 300 ľudí, protestujúcich proti finančnému terorizmu v Oaklande, brutálne zatkla americká polícia.

Polícia mesta Oakland (štát Kalifornia) zatýkala aktivistov hnutia Okupuj Wall Street, ktorí sa v centre pokúsili okupovať objekt kongresového centra a dostali sa do potýčok s políciou. Tá do nich hádzala nádoby so slzotvorným plynom, dobre ich strieskala obuškami a pobuzerovala tazermi. Václavské námestie v roku 1989 vyzerá v porovnaní s tým ako manifestácia priateľov systému, a nie ako úspešný pokus o zvrhnutie totality.

video: Oakland, 28. január 2012

Inak, hnutie odporu v Oaklande nie je nič nové. Po tejto demonštrácii na jeseň minulého roka padlo obvinenie z antisemitizmu, pretože chlapík z New Yorku (!) - účastník oaklandskej manifestácie papuľoval na židovských bankárov. Tu jasne vidno, že z obvinení z antisemitizmu sa už stalo monštrum.

 

Autor: 
Zonart

ako má postupovať aj u nás?

Aj to bude, ak ľudia naozaj budú ďalej protestovať.

zovirax

http://www.metro-nica.com buy zovirax online. If you continue to have an upset stomach or it worsens, then you should contact your doctor. http://www.metro-nica.com zovirax not working on rash zovirax buy zovirax cream buying purchase zovirax zovirax cream and the face

Zonart

Tak nás kultúra slobodného a nekontrolovaného konzumu našla.

Kúpte si Zovirax.

Aká pekná ukážka plutokrackej kultúry.

Kôli tomuto žijú milióny a miliardy? Toto má byť účel života západného človeka ? Konzum a všade prítomné výzvy na konzum? Konzum je ničenie. To je podobne, ako by bol celý svet, vrátane virtuálneho, polepený výzvamy ZABI! NIČ! ZABI! NIČ!

 

Hnus. Je to jeden veľký bezcenný hnus, tá masa, do ktorej sa rozpustilo ľudstvo.