Američania nás zachránia

Tak som sa dozvedel, že poslednou záchranou pred zlom sveta sú americké zbrane. Akurát, že teraz to nemajú byť atómové rakety a bomby, ale poloautomatické zbrane v rukách americkej verejnosti. Tie nás majú chrániť pred zlovôľou centrálnych despotov.

Toto sa zjavuje po alternatívnom webe už dlhšie, od posledného masakru, ale teraz mi už z toho nejako prišlo zle. Naozaj veria ľudia tejto blbosti, tomuto vlastne prastarému oblbovacemu mýtu zneužívanemu už dávno v samej Amerike? To si niekto naozaj myslí, že ho poloautomatická puška ochráni proti čo len družstvu normálnych policajtov či vojakov (nemusí prísť ani žiaden SWAT)?

Aby bolo jasné, nemám nič proti zbraniam, netrpím žiadnym z tých iracionálnych predsudkov, a je mi jedno, koľko ich majú Američania doma. A úprimne mi je tiež jedno,  koľkí z nich padnú za obeť šialencom. Veď keď to porovnáme s obeťami autonehôd, sú to vlastne zanedbatelné počty. Šialencov aj tak nevyrábajú zbrane, ale kultúra. Je úplne jedno, či Američania doma zbrane majú, alebo nie. Ale úplne jedno, takže aj z druhej strany. Celý tento humbuk je zasa len kreténizmus, ktorý odvádza energiu a pozornosť ľudí, hľadajúcich alternatívy.

Tieto odvádzacie hlúposti nik cielene nevymýšla - to vzniká samé, ale tak trocha je to manipulátormi samozrejme s radosťou podporované. Veď kto by sa nezabával na hystérii oponentov, napríklad na takomto čosi: Američania!!! Nikdy sa nevzdávajte svojich zbraní !!!

 

 
Autor: 
sxg
Odporúčam, prečítať článok a predstaviť si občana Juhoslávie, ktorý išiel z bakuľou na "chirurga". http://dolezite.sk/Tipy_a_rady_z_valky_v_Bosne_informace_z_prvni_ruky_1_...